Резултати от Байк и Рън за Чепън 2022

На 15-ти октомври 2022 се проведе 11-ото издание на състезанието „Байк и рън за Чепън“ в Драгоман. Тази година бегаческите дисциплини останаха непроменени (12км, 23км, 30км, 44км). При колоезденето обаче бе добавена нова категория за всички ентусиасти с електрически велосипеди – Е-БАЙК44

Тази година 5 лв от всяка стартова такса отиват за дейността по опазване и изследване на птиците на Опръстенителния лагер в Дуранкулак. Друга възможност за даряване е закупуване на кърпа Buff, създадена специално за каузата от художничката София Попйорданова, която може да бъде открита в магазини “Стената”, както и в магазина на Националния природонаучен музей.

Резултати от дистанциите за бягане:

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021.

Чепън
МястоИмеЧипВремеРазлика
1.Мария ЦОЧЕВА1:20:551:20:58--
2.Любомира НИКОЛОВА1:23:031:23:05'+2:07
3.Ива ИВАНОВА1:27:111:27:15'+6:17
4.Габриела ИВАНОВА1:35:421:35:50'+14:51
5.Теодора ТОНЧЕВА1:38:191:38:30'+17:31
6.Мартина СПАСОВА1:39:011:39:11'+18:12
7.Александра СЕРГИЕВА-ТАСЕВА1:41:341:41:50'+20:51
8.Анастасия ОРСОВА1:43:371:43:45'+22:46
9.Мариета ТЕЛБИЙСКА1:43:551:44:00'+23:01
10.Емилия ИЛИЕВА1:44:191:44:31'+23:32
11.Даниела АНАНИЕВА1:44:431:44:51'+23:53
12.Десислава АНГЕЛОВА1:46:091:46:17'+25:18
13.Лора ДИМИТРОВА1:47:071:47:13'+26:14
14.Петя КОЛЕВА1:50:211:50:32'+29:33
15.Кристина ГЕОРГИЕВА1:54:471:55:03'+34:04
16.Ния КАЦАРОВА1:55:551:56:03'+35:04
17.Цветелина ПАНАЙОТОВА1:57:281:57:43'+36:44
18.Мария УЗУНОВА1:57:321:57:43'+36:44
19.Ралица БЕДРИНОВА1:59:221:59:33'+38:35
20.Деница ПЕТРОВА2:03:412:03:47'+42:48
21.Калина ПЕТРОВА2:10:572:10:59'+50:01
22.Бетина ГЕНОВА2:12:292:12:39'+51:41
23.Яна АНДОНОВА2:14:372:14:54'+53:55
24.Надежда АНДОНОВА2:14:382:14:55'+53:56
25.Христина НЕСТЕРОВА2:27:162:27:26'+1:06:27
26.Lyubomila ANDONOVA3:36:053:36:14'+2:15:16
МястоИмеЧипВремеРазлика
1.Веселин ВЕЛИНОВ1:04:241:04:27--
2.Dobromir DIMOV1:07:141:07:15'+2:48
3.Петър ВЪЛЧАНОВ1:07:561:07:57'+3:29
4.Кристиян СТОЕВ1:08:481:08:50'+4:22
5.Юлиан АНДРЕЕВ1:08:591:09:00'+4:33
6.Аспарух ВЪЛЧЕВ1:10:321:10:34'+6:07
7.Николай ВАСИЛЕВ1:11:241:11:30'+7:02
8.Dimitar SLAVCHEV1:11:451:11:46'+7:19
9.Петър СТАНОЕВ1:14:181:14:23'+9:55
10.Антоан ЖЕЛЯЗКОВ1:15:561:16:05'+11:38
11.Илия ТАНЕВ1:20:191:20:20'+15:53
12.Детелин ХРИСТОВ1:20:331:20:36'+16:08
13.Калоян ЙОТОВ1:20:401:20:46'+16:19
14.Цветан ЦВЕТКОВ1:24:461:24:56'+20:29
15.Мирослав ЙОСИФОВ1:24:531:25:01'+20:34
16.Мартин ЙОРДАНОВ1:28:231:28:29'+24:01
17.Антон ИВАНОВ1:31:511:31:58'+27:31
18.Спас ЙОВЧЕВ1:32:401:32:45'+28:18
19.Момчил КРЪСТЕВ1:36:451:36:53'+32:26
20.Павел ХАДЖИПЕНЕВ1:37:321:37:45'+33:18
21.Йордан ИВАНОВ1:37:411:37:56'+33:28
22.Димитър ДИМИТРОВ1:39:441:39:59'+35:32
23.Ивайло СТОЯНОВ1:41:091:41:19'+36:52
24.Мартин ХРИСТОВ1:41:391:41:45'+37:18
25.Иван БАТЕВ1:41:571:42:14'+37:47
26.Димитър РАЛОВСКИ1:41:581:42:14'+37:47
27.Иван ЗАЙКОВ1:42:381:42:52'+38:25
28.Георги ПАЛАХУТЕВ1:44:501:44:56'+40:29
29.Цветислав БАЛЕВ1:48:171:48:18'+43:51
30.Бисер ПАЧЕВ2:17:112:17:20'+1:12:53
МястоИмеЧипВремеРазлика
1.Емануела МОЛЛОВА2:27:542:28:07--
2.Десислава ЛАЗАРОВА2:29:222:29:22'+1:15
3.Марияна ИВАНОВА2:29:312:29:42'+1:34
4.Яна ДОБРЕВСКА3:04:113:04:22'+36:15
5.Elma MITREVA3:08:113:08:29'+40:22
6.Михаела СТОЯНОВА3:23:043:23:15'+55:08
7.Светлана АТАНАСОВА3:31:183:31:32'+1:03:24
8.Галя МАРИНОВА3:34:353:34:51'+1:06:43
9.Mariya GEORGIEVA3:40:143:40:22'+1:12:15
10.Dilyana NEYKOVA3:47:473:48:01'+1:19:53
МястоИмеЧипВремеРазлика
1.Веселин ЦОЧЕВ1:56:021:56:03--
2.Евгений ЦВЕТОВ2:03:172:03:20'+7:16
3.Захари ДИМИТРОВ2:04:032:04:05'+8:01
4.Калин РУСЕВ2:11:452:11:46'+15:43
5.Георги СТОЯНОВ2:15:022:15:05'+19:02
6.Иван ЕЛ МЕГРАБИ2:15:532:15:59'+19:55
7.Ивайло АНАСТАСОВ2:20:462:20:55'+24:51
8.Мартин ЦВЕТКОВ2:21:162:21:26'+25:22
9.Мартин КАМЕНОВ2:21:442:21:56'+25:53
10.Adrian RODERO2:23:222:23:32'+27:28
11.Чавдар КАЛИНОВ2:24:132:24:25'+28:21
12.Юлиан НАКОВ2:25:332:25:41'+29:37
13.Христо БОЯНОВ2:27:172:27:29'+31:25
14.Александър ИВАНЧЕВ2:29:242:29:33'+33:29
15.Тихомир ХРИСТОВ2:29:532:30:06'+34:03
16.Мартин НЕДЯЛКОВ2:32:122:32:18'+36:14
17.Данаил ДАМЯНОВ2:36:452:36:49'+40:46
18.Ивайло ХРИСТОВ2:42:592:43:07'+47:04
19.Борис ТОДОРОВ2:44:502:45:03'+48:59
20.Волен МЛАДЕНОВ2:45:522:46:01'+49:58
21.Стоил ЯНЧЕВ2:49:082:49:19'+53:16
22.Стоян ЧОЧКОВ2:49:332:49:47'+53:43
23.Георги КАРАВАСИЛЕВ2:50:052:50:17'+54:14
24.Калин6 КЕРМОВ2:50:032:50:19'+54:15
25.Деян СЛАВЧЕВ2:50:572:51:04'+55:00
26.Калоян КОЛЕВ3:01:063:01:15'+1:05:12
27.Борислав БОРИСОВ3:07:453:07:56'+1:11:52
28.Красимир КЪНЕВ3:08:123:08:30'+1:12:26
29.Виолин ИВАНОВ3:10:003:10:09'+1:14:05
30.Георги АНДОНОВ3:13:173:13:36'+1:17:32
31.Янек ПАВЛОВ3:18:173:18:22'+1:22:19
32.Васил ГРОЗЕВ3:26:513:26:51'+1:30:48
33.Кристиан КИРИЛОВ3:27:343:27:38'+1:31:35
34.Роберто ПЕТРОВ3:32:593:33:04'+1:37:01
35.Валентин ПЕТКОВ3:34:353:34:51'+1:38:47
36.Иван СИМЕОНОВ3:37:123:37:30'+1:41:26
37.Ивайло МИХОВ3:47:113:47:29'+1:51:26
38.Павел ТЕРЗИИВАНОВ3:52:133:52:26'+1:56:22
39.Светослав ИЛИЕВ3:54:473:55:04'+1:59:01
40.Денислав ПЕТРОВ4:02:264:02:37'+2:06:33
МястоИмеЧипВремеРазлика
1.Бела ДУЛЕВА3:51:453:51:49--
2.Недка ЦАНОВА4:23:294:23:34'+31:45
3.Оля СЛАВЧЕВА4:43:144:43:21'+51:32
4.Албена ТАСЕВА5:06:315:06:35'+1:14:46
5.Карина ТАЛПОВА5:10:465:10:58'+1:19:08
6.Веселина РАДКОВА6:28:026:28:14'+2:36:25
МястоИмеЧипВремеРазлика
1.Петър ИВАНОВ3:03:373:03:38--
2.Велин ДИЛОВ3:03:453:03:4810
3.Янко АРНАУДОВ3:12:293:12:30'+8:52
4.Живко ЖЕКОВ3:43:323:43:37'+39:58
5.Radoslav TODOROV3:50:193:50:26'+46:47
6.Виктор МИХАЙЛОВ3:53:573:54:10'+50:31
7.Симеон ПАНОВ4:06:384:06:46'+1:03:07
8.Martin STEFANOV4:23:274:23:34'+1:19:55
9.Ивайло ГЕОРГИЕВ4:33:464:33:52'+1:30:13
10.Георги СТЕФАНОВ4:47:554:48:00'+1:44:21
11.Георги БОЖЕВ4:48:194:48:25'+1:44:46
12.Симеон СТЕФАНОВ4:55:404:55:44'+1:52:05
13.Ангел ДИМИТРОВ5:06:315:06:35'+2:02:56
14.Кирил ДИМИТРОВ6:13:356:13:49'+3:10:11
15.Михаил ГЕОРГИЕВ6:13:356:13:49'+3:10:11
DSQХристо ИВАНОВ2:57:51DSQDSQ
МястоИмеЧипВремеРазлика
1.Моника ФИЛИПОВА3:56:233:56:25--
2.Аделина ГРИГОРОВА5:34:015:34:15'+1:37:50
3.Nevena ILIEVA5:42:425:42:49'+1:46:23
4.Деница ТОДОРОВА5:47:045:47:11'+1:50:45
5.Виктория ЗЛАТЕВА6:22:406:22:48'+2:26:22
МястоИмеЧипВремеРазлика
1.Иво АНДРЕЕВ3:56:223:56:25--
2.Stoyan BOTEV4:02:254:02:27'+6:02
3.Александър ИВАНОВ4:12:564:12:58'+16:33
4.Емил НЕДКОВ4:33:484:33:51'+37:26
5.Станимир СТОЯНОВ4:38:024:38:11'+41:46
6.Тодор ТОДОРОВ4:45:514:45:54'+49:29
7.Владимир ГЕОРГИЕВ4:48:454:48:49'+52:24
8.Лъчезар ГОРАНОВ4:53:044:53:12'+56:47
9.Иво ИВАНОВ4:55:374:55:44'+59:19
10.Камен ТОНЧЕВ4:56:134:56:16'+59:51
11.Nikolay MILENKOV5:00:195:00:22'+1:03:57
12.Николай ТОДОРОВ5:19:565:20:01'+1:23:36
13.Viktor ТОНЕВ5:24:285:24:36'+1:28:11
14.Цветан ДОНКОВ5:33:095:33:11'+1:36:46
15.Тихомир ФЕРАЛИЕВ6:12:166:12:25'+2:16:00
16.Александър ЗАХАРИЕВ6:41:366:41:48'+2:45:23
17.Славян ТАНЕВ6:46:436:46:53'+2:50:28
DNFНедялко ЙОТОВ5:22:48DNFDNF

Вижте още

Резултати от Трявна Ултра 2024

Резултати от Трявна Ултра 2024

Между 12 и 14 юли се проведе деветото издание Трявна Ултра. Едно от най-масовите състезание по планинско бягане, включително и ултрамаратони.

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

Резултати от Витоша Летен Фест 2024

На 13 юли 2024 се проведе поредното издание на Витоша летен фест. Домакин традиционно бе Витоша, а старт финала бе до хижа Момина скала.

Резултати от Triglav Skyrun 2024

Резултати от Triglav Skyrun 2024

На 7 юли 2024 за трета поредна година се провере Triglav Skyrun. Национален парк „Централен Балкан“ в Стара Планина и по-конкретно масивът Триглав и село Тъжа