Резултати от Байк и Рън за Чепън 2024

На 28 април 2024 се проведе 13-тото издание на Байк и Рън за Чепън. В духа на последователността, каузата за 2024 г. е в подкрепа за кампанията „Да съхраним вековните дървета на България“. Защото това е дългосрочна кампания, с последици отекващи далеч отвъд границите на един човешки живот.

Резултати от бегаческите дистанции – 12 км, 23 км, 30 км и 44 км.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021.

Чепън
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Мария СТОЯНОВАТерминаторите от Западен1:16:361:16:39
2.Христина ТУШЕВА1:18:051:18:11
3.Надежда КИРОВА-ДИЛОВА1:25:221:25:29
4.Борислава КРЪСТЕВА1:26:371:26:42
5.Елена КАРАЧОРОВА1:40:151:40:23
6.Kalinka MISHEVA1:41:051:41:09
7.Лилия ПЕТРУНОВА1:41:141:41:19
8.Виктория ГОШЕВАAerials1:41:261:41:36
9.Мария ДИЧЕВА1:42:501:42:59
10.Василена КРУМОВА1:44:171:44:21
11.Емилия ИЛИЕВА1:47:271:47:39
12.Ралица ДУНЧЕВА1:49:171:49:33
13.Радина ПЕТРОВАRakia Brothers2:02:592:03:08
14.Надежда ДИМИТРОВА2:03:362:03:44
15.Мария АТАНАСОВА2:07:412:07:51
16.Емилия МИХАЛКОВА-ВАСИЛЕВА2:24:522:24:59
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Николай ГЕНЧЕВ1:07:481:07:51
2.Петър ВЪЛЧАНОВ5kmrun1:10:151:10:16
3.Юлиан ИВАНОВ1:15:521:15:54
4.Иван ИВАНОВ1:16:261:16:31
5.Филип НИКОЛОВЧичовите конье1:18:541:19:06
6.Георги ЛАЛОВ1:19:381:19:59
7.Детелин ХРИСТОВ1:20:171:20:22
8.Ангел ТОНКИН1:24:381:24:42
9.Светослав СТОЕВ1:24:521:24:58
10.Тома ТОМОВБригада КЗЛ1:27:271:27:36
11.Светослав БОГДАНОВ1:27:511:28:01
12.Николай ГЕОРГИЕЯ1:33:241:33:38
13.Марин НЕДКОВ1:35:081:35:10
14.Антон ТАШЕВSiteGround1:37:231:37:34
15.Стоян ДИМИТРОВ1:39:021:39:10
16.Веселин СТОЙЧЕВ1:42:291:42:35
17.Мариян МАРИНОВ1:45:261:45:41
18.Стоян МАКЕДОНСКИ1:45:381:45:54
19.Алексей СТОЯНОВ1:47:551:48:10
20.Алберто ТЕОФИЛОВ1:51:351:51:47
21.Тошко АЛЕКСАНДРОВПустиняк1:57:091:57:24
22.Цветан РАЙКОВЛабрадор2:30:132:30:26
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Ралица СОЛАКОВА2:19:252:19:27
2.Таня ТАШЕВА2:35:232:35:28
3.Ренета НИКОЛОВАalpha cross2:44:192:44:28
4.Любомира НИКОЛОВА2:44:332:44:38
5.Мариета ПЕТРОВАЧичовите конье2:52:542:53:05
6.Светлана ПАУНОВА-КОЖУХАРОВА2:59:242:59:30
7.Boyka DIMKINABongo3:10:373:10:40
8.Nevena ILIEVABongo3:10:583:11:02
9.Веселина РАДКОВА3:12:443:12:55
10.Кристина БОЖИНОВА3:19:573:20:05
11.Радина КОСТАДИНОВАМедик3:20:423:20:53
12.Любена СТОИМЕНОВА3:33:563:34:12
13.Елма МИТРЕВА3:40:193:40:31
14.Велина ДИМИТРОВА3:42:323:42:45
15.Елеонора МАНОВА3:56:503:57:05
16.Svetla GEORGIEVA4:07:164:07:32
17.Емануела ДИМИТРОВА4:56:044:56:27
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Петър ИВАНОВСтената1:50:041:50:06
2.Мирослав ЙОСИФОВАкадемията / Пиши го бегал1:56:221:56:24
3.Кристиян ГЕОРГИЕВAsics FrontRunner Bulgaria1:56:561:56:59
4.Светозар СТОЯНОВТерминаторите от Западен1:57:301:57:33
5.Калин БОЕВСКИ1:58:291:58:32
6.Захари ДИМИТРОВПриятели за бягане2:03:362:03:38
7.Лъчезар ТОДОРОВ2:08:352:08:38
8.Тошко ПОПОВФлумастер2:09:572:10:03
9.Асен ВАТЕВMladost Runners2:13:292:13:33
10.Венислав КИРИЛОВ2=1?2:13:322:13:37
11.Цветко МИТОВ2:15:292:15:34
12.Тодор ЦВЯТКОВ2:16:252:16:35
13.Мартин КАМЕНОВСам си тичам2:17:402:17:49
14.Калин РУСЕВ2:18:342:18:37
15.Борислав СТОЕВ2:19:282:19:34
16.Мартин ТАСЕВ2:20:202:20:27
17.Любомир МАТОВ2:21:332:21:36
18.Иван МИНЧЕВПламнина2:22:022:22:19
19.Стефан КАЗАКОВ2:22:512:22:54
20.Димитър ДАНЧЕВЦСКА София Ултрас2:24:162:24:28
21.Georgi ALEKSOV2:24:462:24:53
22.Мартин НЕДЯЛКОВRakia Brothers2:24:562:25:05
23.Тихомир ЦОНКОВ2:29:192:29:25
24.Росен КРЪСТЕВ2:29:562:30:07
25.Stanislav GANIN2:30:282:30:30
26.Младен ДЕНКОВ2:32:062:32:11
27.Юлиян БОЯНОВ2:32:502:32:55
28.Кирил ДЕНИНСКИ2:34:162:34:31
29.Росен СИМОВ2:37:152:37:30
30.Георги МАСЛЕВ2:42:032:42:20
31.Mariyan GOIKOV2:44:162:44:23
32.Мартин АНГЕЛОВalpha cross2:44:412:44:51
33.Deyan SLAVCHEV2:46:552:47:06
34.Калоян КОЖУХАРОВ2:50:282:50:35
35.Пламен ПОПОВБегач2:50:452:50:56
36.Ilko SHIKOV2:51:362:51:41
37.Kristiyan STOEVЦСКА2:55:272:55:35
38.Милен ВЕЛИНОВ2:55:362:55:44
39.Димитър НАКЕВ2:55:572:56:05
40.Роберто ПЕТРОВRakia Brothers3:01:003:01:07
41.Огнян КРЪСТЕВ3:01:113:01:17
42.Владимир СЛАВОВ3:01:123:01:21
43.Виктор МИТРОФАНОВ3:02:243:02:34
44.Борислав ХЛЕБНИКОВ3:05:253:05:43
45.Никола БЛАГОЕВ3:07:093:07:15
46.Ивайло СТОЙКОВ3:08:593:09:15
47.Krasimir KRASTEV3:11:073:11:23
48.Здравко БЕЧЕВ3:11:073:11:23
49.Мартин ГРАДЕВ3:13:273:13:33
50.Славей ТАСЛАКОВ3:23:343:23:45
51.Станимир СЕМЕРДЖИЕВ3:26:303:26:48
52.Георги ДРАГАНОВ3:26:303:26:48
53.Stefan ATANASSOV3:28:083:28:25
54.Георги НАЧЕВМедик3:28:523:29:06
55.Иван ГАВАЗОВ3:56:503:57:04
56.Николай ДИМИТРОВ4:56:034:56:27
DNFЖивко ВАСИЛЕВRakia Brothers1:25:10DNF
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Zhana GEORGIEVA4:08:504:08:54
2.Мая МАЛКАНОВАКИС Дунавска4:59:514:59:56
3.Оля СЛАВЧЕВА5:15:105:15:23
4.Антония ГЕОРГИЕВА5:16:085:16:17
5.Марияна МИХАЙЛОВА6:48:376:48:48
DNFАни РУМЕНОВА57:45DNF
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Мартин МИТИН3:19:493:19:51
2.Дейвид СТОЙКОВSiteGround3:34:493:35:00
3.Любомир ПЕТРОВ3:42:263:42:32
4.Емил ДИМИТРОВПътеводна Мъгла3:53:013:53:11
5.Иво ЗЛАТЕВ3:56:533:57:01
6.Велизар МИЛАНОВ4:19:404:19:51
7.Владимир КОЛЕВKolev's team4:29:224:29:25
8.Георги МЛАДЕНОВ4:35:234:35:29
9.Vasil GRANCHAROV4:38:544:39:11
10.Пламен БАРУХ4:40:534:41:10
11.Пламен ПЕТКОВ4:42:354:42:50
12.Захари ХЮСЕИНЖулистан4:51:454:52:02
13.Pavlin RAHNEV4:56:434:56:46
14.Явор ХРИСТОВ4:57:594:58:12
15.Явор ПИРАЛКОВ4:59:514:59:56
16.Момчил ПАЧЕВ5:10:315:10:35
17.Асен ПЕНЧЕВNever finished5:10:595:11:02
18.Цветомир КОЛЕВ5:16:185:16:27
19.Александър ЗАХАРИЕВПулса на Дявола5:26:305:26:48
20.Илиян ПЕТКОВ7:01:057:01:17
21.Николай РАНГЕЛОВ7:01:077:01:20
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Моника ФИЛИПОВА3:55:553:55:57
2.Mihaela HRISTOVA4:41:274:41:31
3.Вяра ПЕТЕВА5:13:055:13:11
4.Деница ТОДОРОВА24К6:02:036:02:09
5.Анна ПАРАСКОВА6:54:316:54:40
DNFEduarda ENCHEVAБорина6:00:44DNF
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Ивайло КРАЙНОВ3:47:543:47:56
2.Велин ДИЛОВ3:52:143:52:20
3.Кристиян ТОМОВMaxlenska Mashina3:53:563:53:59
4.Emil НЕДКОВ4:05:484:05:57
5.Александър ИВАНОВMILE 274:08:354:08:38
6.Димитър ДИМИТРОВ4:12:404:12:44
7.Янко АРНАУДОВПриятели за бягане4:23:114:23:13
8.Йосиф ЙОСИФОВInvictus4:29:424:29:51
9.Тодор ТОДОРОВ4:37:244:37:28
10.Nikolay DERMENDZHIEV24K4:38:304:38:33
11.Георги СТЕФАНОВБързоход4:53:274:53:32
12.Христо КРЪСТЕВПриятели за бягане4:55:124:55:17
13.Захари НИКОЛОВ4:56:464:56:54
14.Кирил РАНГЕЛОВ5:03:045:03:08
15.Веселин ХРИСТОВ5:12:135:12:20
16.Венцислав КОЛЕВ5:17:535:17:58
17.Кристиан ВИРЧЕВ5:27:125:27:25
18.Спас ЕВТИМОВ5:38:345:38:47
19.Христофор СТОЯНОВ5:41:465:41:57
20.Витан ВАСИЛЕВ5:52:345:52:46
21.Mihael TODOROV5:54:195:54:35
22.Георги ИЛИЕВ6:00:546:01:08
23.Калоян НАЙДЕНОВ6:02:076:02:16
24.Fero FERAD6:04:316:04:45
25.Калоян ГЕОРГИЕВФзФ А0176:14:366:14:43
26.Цветомир КЮКОВ6:30:456:30:59
27.Александър КРЪСТЕВ6:30:456:31:00
28.Асен МЛАДЕНОВ6:48:416:48:48
29.Кръстьо ПАРАСКОВ6:54:316:54:40
30.Алеко АТАНАСОВ7:23:407:23:54
DNFДимитър ГЕОРГИЕВ1:14:13DNF

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата