Резултати от Байк и Рън за Чепън 2023

На 29 април 2023 се проведе 12-тото издание на Байк и Рън за Чепън. Тази година състезанието се завърна към традиционното си провеждане през пролетта след няколко есенни издания. Каузата тази година бе за кампанията „Да съхраним вековните дървета на България“ – за ускорение на процеса по локализиране и картиране на вековни дървета и така да се запази по-голяма част от тези феномални екосистеми.

Бегаческите дистанции останаха непроменени – 12 км, 23 км, 30 км и 44 км.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021.

Чепън
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Владимира СУВАНДЖИЕВА1:07:381:07:39
2.Надежда ДИЛОВА1:16:081:16:11
3.Георгита ЦЕНЕВА1:18:541:18:58
4.Любомира НИКОЛОВА.азимут1:28:001:28:03
5.Ренета НИКОЛОВАDreamix1:30:111:30:29
6.Весела ПЕНЧЕВАЛабрадор1:33:021:33:21
7.Емилия ИЛИЕВА1:39:031:39:17
8.Елена ЙОРДАНОВА1:39:101:39:18
9.Kalinka MISHEVA1:39:581:39:59
10.Elma MITREVA1:40:591:41:15
11.Ралица ВАСИЛЕВА1:42:151:42:28
12.Сия ПОПОВАAccenture1:45:101:45:19
13.Марина СТЕФАНОВА1:45:551:46:09
14.Симона ГРИГОРОВА1:52:211:52:36
15.Gabriela IVANOVA1:53:501:53:53
16.Mariya GEORGIEVA1:53:491:53:53
17.Десислава АПОСТОЛОВА1:58:401:58:45
18.Ния КАЦАРОВА2:00:122:00:36
19.Ана ВЪЛЕВА2:02:592:03:20
20.Калина ПЕТРОВА2:10:532:10:54
21.Ванина ГАБРОВСКА-ДИНЕВА2:10:522:11:05
22.Теодора ПЕТКОВА2:21:552:22:19
23.Надежда ВЕЛИНОВАAXSMarine2:36:422:36:46
24.Мария БИКАРСКА2:44:132:44:30
25.Славяна ИВАНОВА2:44:142:44:30
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Димитър МИХАЙЛОВ1:01:541:01:58
2.Dobromir DIMOVКЛА Локомотив София1:06:221:06:22
3.Петър ВЪЛЧАНОВ5kmrun1:07:311:07:31
4.Димитър ДАНЧЕВМан Юнайтед1:14:491:15:04
5.Деян СЛАВЧЕВ1:16:421:16:48
6.Александър ГРОЗЕВ1:17:311:17:44
7.Цветан ЦВЕТКОВ1:18:441:18:56
8.Ивайло ПОЛИХРОНОВКуцо Магаре1:26:261:26:41
9.Красимир КЪНЕВ1:30:081:30:23
10.Светослав ДАФОВ1:34:481:35:00
11.Валентин РАЧЕВ1:34:481:35:12
12.Димитър ДИМИТРОВКайлъшки шкембета1:35:031:35:23
13.Йордан ИВАНОВКайлъшки шкембета1:36:161:36:36
14.Мартин МИЛАНОВ1:39:091:39:17
15.Момчил КРЪСТЕВ1:40:031:40:14
16.Славей ТАСЛАКОВ1:40:581:41:15
17.Стоян ДИМИТРОВAXSMarine1:46:301:46:34
18.Георги ДИМИТРОВ1:58:411:58:45
19.Лазар МАНАЛОВ2:06:462:07:03
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Ралица СОЛАКОВА2:21:362:21:40
2.Гергана МИХАЙЛОВА2:33:462:33:55
3.Йоана ИВАНОВА82:45:582:46:07
4.Верджиния ГЕОРГИЕВАЛиско2:49:242:49:38
5.Катерина ПАЛАШЕВА2:59:472:59:50
6.Десислава ДОНЧЕВАStivtrade.com3:02:273:02:39
7.Росица КИРОВАBikeDSM3:29:433:29:59
8.Павлинка ПОПОВАБегач3:29:413:29:59
9.Антония ДИМИТРОВА3:30:073:30:24
10.Михаела СТОЯНОВА3:32:293:32:47
11.Бетина ГЕНОВА4:10:154:10:20
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Вихрен КРАМОЛИНСКИ1:57:271:57:28
2.Петър СВЕТИЕВCETIN1:59:562:00:00
3.Светослав БЛАЖЕВ2:01:202:01:22
4.Мартин ЦВЕТКОВ2:08:162:08:21
5.Стоян ЕКУПОВTri Team Sofia2:12:062:12:08
6.Борислав СТОЕВ2:15:592:16:07
7.Петър СТАНОЕВ2:18:552:18:58
8.Стоил ЯНЧЕВ2:19:142:19:31
9.Венислав КИРИЛОВСливница2:20:452:20:52
10.Мартин ТАСЕВ2:20:392:20:52
11.Мирослав ЙОСИФОВ2:22:302:22:38
12.Денис МИХАЙЛОВ2:27:112:27:27
13.Тихомир ЦОНКОВWALLTOPIA2:31:502:32:00
14.Пламен МАРКОВ2:33:382:33:53
15.Иван МИТЕВ2:33:572:34:17
16.Росен СИМОВ2:34:082:34:19
17.Николай ВАСИЛЕВ2:35:402:35:56
18.Ивайло БОНЕВ2:36:112:36:22
19.Георги АЧОВАкадемията2:37:002:37:03
20.Емил ПЕТЛЕШКОВ2:38:222:38:31
21.Цветан ИВАНОВ2:39:142:39:29
22.Мартин АНГЕЛОВ2:41:262:41:43
23.Стелиян ТРИФОНОВ2:42:162:42:27
24.Антоан ЖЕЛЯЗКОВЛиско2:43:192:43:32
25.Васил ГРЪНЧАРОВ2:45:172:45:31
26.Мартин КИРИЛОВ2:48:472:48:51
27.Роберто ПЕТРОВТийм Перник2:49:022:49:13
28.Едуард МАТИНЯН2:49:022:49:20
29.Михаил ЕНИМАНЕВКуцо магаре2:51:032:51:18
30.Александър ЦОНЕВDreamix2:52:002:52:20
31.Georgi SIMEONOVQuills2:53:292:53:50
32.Живко ЦЕНОВ2:54:052:54:27
33.Денис БОГДАНОВ2:55:162:55:27
34.Калоян КОЛЕВ2:56:192:56:29
35.Ивайло ИВАНОВ2:56:202:56:46
36.Теодор АПОСТОЛОВ2:57:182:57:32
37.Даниел ИЛИЕВ3:00:393:00:47
38.Станислав НИКОЛОВ3:00:573:01:03
39.Димитър ЩЪРБАНОВ3:00:583:01:03
40.Антон ВАСИЛЕВ3:00:543:01:18
41.Георги ТОНЧЕВ3:01:253:01:30
42.Алекс БОГДАНОВ3:02:133:02:24
43.Георги ДОНЧЕВstivtrade.com3:02:333:02:44
44.Zoran ATANASOV3:03:533:04:09
45.Atanas TULILOV3:06:103:06:16
46.Явор ИВАНОВ3:08:253:08:38
47.Александър ГЕОРГИЕВ3:09:123:09:30
48.Кристиан КИРИЛОВТийм Перник3:09:183:09:30
49.Мирослав МИХАЙЛОВКайлъшки шкембета3:06:273:10:44
50.Даниел ИВАНОВ3:13:503:13:58
51.Калин ГЪБОВ3:19:093:19:19
52.Виктор МЛАДЕНОВ3:23:493:24:05
53.Георги НАЧЕВМедик3:23:483:24:07
54.Велико ИВАНОВ3:25:193:25:40
55.Мартин МАРИНОВЛадно Пиво3:30:143:30:34
56.Nikolay KALCHEV3:31:093:31:28
57.Петър СИМОВ3:33:383:34:04
58.Krasimir KRASTEV3:39:483:40:06
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Ани ЯНЕВА4:04:06.84:04:15.1
2.Teodora CONEVA4:10:38.04:10:45.9
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Мартин МИТИН3:03:38.33:03:42.4
2.Мартин ВАНДОВ3:29:33.83:29:37.0
3.Ivo IVANOVАФК Шамандура3:33:25.93:33:31.2
4.Павлин ТИШЕВCetinBG3:33:18.63:33:31.7
5.Христо БОЯНОВКодим по голяма нужда3:38:18.83:38:24.8
6.Георги СТЕФАНОВБързоход3:41:31.33:41:36.0
7.Петър ЧИВИЙСКИЧОУ ИЗГРЕВ3:43:25.73:43:31.7
8.Viktor MIHAYLOVPalyak Pernik3:53:36.43:53:46.9
9.Нико ТАПАЛА3:54:17.23:54:31.0
10.Румен САВОВПрах в очите3:54:50.63:55:00.7
11.Румен ЙОРДАНОВСкишарки3:57:22.13:57:28.1
12.Тихомир ТОНОВ4:06:19.64:06:31.7
13.Калоян ЙОТОВ4:07:34.14:07:41.0
14.Владимир КОЛЕВ4:19:18.04:19:20.5
15.Martin GRADEV4:27:13.84:27:23.9
16.Михаил КОНСТАНТИНОВ4:27:15.44:27:23.9
17.Александър РАНЕВАзимут4:37:47.94:38:09.8
18.Иван ПОПОВ5kmrun4:40:43.34:41:04.6
19.Христо ХРИСТОВ5:29:53.35:30:16.4
20.Виктор ТОСЕВ5:46:24.25:46:35.7
DNFИвелин КОЛЕВ5 км рън45:12.1DNF
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Моника ФИЛИПОВА3:58:233:58:24
2.Тереза ВРАБКОВА- СПАСОВА4:44:164:44:25
3.Вяра ПЕТЕВА4:47:564:47:59
4.Ива АПОСТОЛОВАКуцо магаре5:59:045:59:10
5.Ангелина ИВАНОВА6:20:276:20:36
6.Галя ЮЧОРМАНСКА6:38:016:38:20
МястоИмеОтборЧипВреме
1.Янко АРНАУДОВПриятели за бягане4:01:254:01:26
2.Димитър ГЕОРГИЕВCETIN4:03:044:03:07
3.Людмил ТОДОРОВ4:07:324:07:35
4.Vladimir GEORGIEVАкадемията4:39:534:39:57
5.Стефан АЛЕКСИЕВ4:50:374:50:39
6.Tsvetomir DEMERDZHIEV4:55:494:55:54
7.Захари НИКОЛОВ5:10:285:11:00
8.Ивелин ЗЛАТЕВ5:19:395:19:46
9.Иванов НИКОЛАЙ5:22:305:22:35
10.Krasimir KRASTEVAccenture5:39:025:39:09
11.Лъчезар ГЕОРГИЕВ5:48:365:48:46
12.Иван КОСОВ6:09:016:09:24
13.Alexander DANCHEV6:17:276:17:49
14.Ивайло ИВАНОВЖулистан6:17:296:17:49
15.Пламен ПОПОВБегач6:38:006:38:20
DNFМартин ПОПОВ1:13:47DNF

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата