Резултати от Камчийски Пясъци 2021

На 3 юли 2021 за седма поредна година се проведе Камчийски пясъци. Най-дългият плаж в България между курортите Камчия и Шкорпиловци е домакин на състезанието.

Традиционно освен с бягане по пясъка, то участниците трябваше да прекосят устието на пълноводната река Камчия. Голяма част от състезанието се проведе под светлини на светкавиците от близка буря, която не връхлетя участниците, а послужи единствено за красив фон на снимките.

Зелена стъпка
МястоИмеГодиниОтбор5kmВреме
1Атанаска Атанасова42Хвъркощури0:25:260:52:48
2Валерия Георгиева Димитрова29Brown Team0:26:190:54:09
3Бояна Папазова30iRun0:27:020:56:20
4Василка Атанасова430:28:130:57:57
5Vanya Zhelyazkova Zheleva480:29:101:00:47
6Диана Бурова38Маймуните0:31:161:05:23
7Бояна Василева Славчева34Женени с деца - Варна0:31:531:05:54
8Христина Минкова390:32:421:07:27
9Нели Иванова45Team Beer Bastards Burgas0:31:421:07:48
10Ангелина Рашкова360:35:061:12:42
11Весела Христова Пенчева460:34:071:13:32
12Кристияна Стоева240:36:451:15:12
13Светлана Стефанова Профирова490:35:591:17:17
14Mariya Kostadinova280:39:281:17:37
15Николета Иванова Костова260:39:431:18:14
16Християна Пламенова Панайотова220:38:071:19:38
17Elitsa Karagyozova475kmrun Burgas0:36:201:20:03
18Ваня Новакова450:36:321:20:15
19Радина Вълканова21Зелена стъпка0:37:241:20:24
20Габриела Антонова Господинова220:38:111:20:25
21Aleksandra Selinsek32Gods of Walk0:38:441:22:40
22Виолета Данчева Калайджиева490:41:141:23:19
23Елена Гвоздейкова44Сини камъни0:36:051:23:29
24Ekaterina Kondeva300:35:101:23:29
25Екатерина Радославова Леондиева310:37:491:24:37
26Nadya Stefanov Stefanov26unlock your hero0:40:121:26:53
27Миглена Петрова Маринова490:39:561:28:36
28Гергана Тихолова Тихолова260:45:141:34:29
29Даниела Христова Станева510:49:391:46:08
30Димитрина Станкова Димитрова510:52:561:50:42
31Севдалина Карабоюкова КАРАБОЮКОВА430:39:371:54:15
32Недялка Мъндева Мъндева47СКО Сини камъни0:54:101:55:41
33Татяна Башева50Сини камъни1:02:281:58:14
DNSКатерина - Генова - Чергова34
DNSАнна Павелко34
DNSСилвия Стаменова Данчева43Сливенски отбор
DNSЙорданка Малковска37
МястоИмеГодиниОтбор5kmВреме
1Методи М МИХАЛЕВ35Flora bar & grill0:21:270:45:54
2Божидар Цочев33Ален Мак0:21:310:46:18
3Вели Алиев Исов37Бягам за здраве0:22:440:47:07
4Стоян Ганчев380:22:580:48:20
5Haris Kosta Kleantus39Ти гониш0:24:540:51:45
6НЕЙКО ПЕТРОВ ПЛАЧКОВ555KmRum0:25:440:53:09
7Владимир Пенев31Team PENEV0:25:350:53:40
8Павел Ангелов Йорданов445 км рън Бургас0:26:500:55:21
9Димитър Божков Янакиев40Тангра0:27:390:56:51
10Петър Петров Профиров480:27:200:57:06
11Станислав Владимиров Колев350:28:000:57:36
12Йордан Грозданов Грозданов580:27:570:57:37
13Венцислав Николов53Зелена стъпка0:28:320:58:06
14Rosen Dosev500:28:480:58:28
15Karl Huijbrechts Huijbrechts43Antwerp Running Crew0:28:380:58:29
16Martin Andonov340:28:510:59:48
17Емил Гергов370:29:071:00:29
18Бранимир Нинаркин340:32:221:02:59
19Милен Владимиорв Венев250:31:361:03:50
20Rostislav Zlatev420:30:231:03:51
21Павел Сидеров370:33:141:03:54
22Петър Буров40Маймуните0:31:241:05:21
23Adrian Nastase450:33:061:06:31
24Angel Banev44Red Oaks0:32:041:08:40
25Иван Иванов52Сини камъни0:32:271:08:56
26Щерю Георгиев Щерев440:33:461:10:49
27Svilen Radkov Radev38Averi Beers0:34:521:15:56
28Nikolay Krastev44adidas Runners Sofia0:37:371:16:35
29Емил Мартинов351:17:29
30Николай Балев29СК Фар / SC Lighthouse0:39:401:18:16
31STEFAN LAZAROV LAZAROV30Gods of Walk0:38:161:18:36
32Georgi Gavrilov655kmrun Burgas0:35:211:20:04
33Апостол Вълканов Апостолов500:41:161:23:19
34Димитър Христов Димитров420:39:591:23:42
35Андон Митев17СКО Туида Сливен0:39:021:28:15
36Орлин Добрев40Маймуните0:44:351:33:39
37Георги Иванов Шопов500:52:371:54:16
DNFСветлин Веселинов Стефанов27
DNSAndrey Chekov37
DNSЕмил Койчев Иванов485kmrun
DNSЦветан Цветанов Цветанов31
DNSСтефан Зефиров Галибов45
МястоИмеГодиниОтбор5км10.5км16.5кмФинал
1Силвия Данчева430:57:271:31:522:04:58
2Десислава Стоянова330:27:201:00:381:35:232:06:14
3Катя Павлинова Дженкова42Женени с деца0:27:541:01:101:34:572:07:07
4Виктория Saksanova360:30:441:05:171:43:072:16:09
5Радостина Иванова Иванова43Женени с деца/iRun0:27:491:03:021:40:442:16:57
6Феодора Димитрова Димитрова180:29:261:05:141:43:572:17:05
7Весела Стоя Stoyanova270:28:501:03:451:41:012:19:26
8Анна Пенева510:30:591:08:531:47:512:24:19
9KRASI KRASIMIROVA PETRUSHKOVA43Irun0:29:361:04:561:45:312:24:34
10Гергана Караперева390:33:061:12:131:51:172:25:26
11Калина Петрова Бъчварова400:32:331:10:181:49:432:26:15
12Наталия Атанасов Анцев220:34:121:09:411:49:052:27:50
13АЛБЕНА Цочева БОЯДЖИЕВА460:33:211:10:451:51:412:28:33
14Ана Карчева49Женени с деца0:32:501:11:021:52:262:33:22
15Василена Радева380:32:471:15:232:02:042:45:03
16Грета Ангелова Момчева39Зелена стъпка0:34:061:15:382:04:032:49:50
17Agnieska Horte300:41:431:23:372:11:152:56:55
18Станимира Георгиева Желязкова43Beer Bastards0:36:171:21:092:14:202:57:22
19Liah Robert Ahababian180:43:281:28:472:25:213:07:34
20Чая Красимирова Бешежкова180:43:321:29:152:25:263:07:35
21Denitsa Zarkova26Night Runners0:44:591:31:192:26:193:14:35
МястоИмеГодиниОтбор5км10.5км16.5кмФинал
1Румен Стаматов330:49:571:17:181:43:33
2Ангел Ангелов Ангелов28ASICSFrontRunnerBulgaria0:22:510:50:231:18:211:43:54
3Пламен Вълев Пенев21СКЛА Маратонец0:22:460:49:471:17:371:44:53
4Милен Тончев43СТЕНАТА0:23:370:52:071:20:261:47:26
5Димитър Стоянов Димитров470:25:190:53:281:21:501:49:08
6Георги Георгиев450:24:100:53:241:23:581:53:14
7Росен Тодоров Тодоров (Дзвера)27Зелена Стъпка0:22:380:50:181:23:481:54:41
8Евгений - Цветов34TRS0:24:310:54:031:25:471:56:25
9Виктор Братков35Adidas Runners Sofia0:24:330:54:341:28:101:59:05
10Александър Христов Димитров380:28:300:59:221:31:051:59:41
11Николай Писаров435km run BURGAS0:25:130:56:451:29:502:00:16
12Радослав Атанасов Радев42iRun0:26:160:55:411:29:162:00:51
13Zdravko Vasilev Slavchev36Married with children0:26:030:56:151:31:302:03:30
14Vasile Vasile Apetroaie55ACS RUN 4 LIFE0:25:320:59:261:31:542:04:29
15Мартин Димитров290:26:310:59:141:35:192:06:12
16Ionut Petcu390:25:580:56:541:32:412:07:57
17Христо Генадиев510:27:170:59:331:36:272:11:05
18Борис Максимов Качамаков42Женени с деца/IRun0:27:571:01:181:38:532:11:28
19Penyo Krotev260:29:581:04:201:40:252:12:23
20Agun Asan441:00:251:38:272:12:48
21Верослав Теофилов400:30:471:05:261:43:042:16:12
22Pravoslav Hristov Milenkov48Женени с деца0:29:141:03:501:42:072:16:22
23Станислав Красимиров Станчев38Надбягай се РУСЕ0:30:171:04:141:40:232:16:48
24Ивайло Георгиев340:28:421:04:031:41:462:16:51
25Иван Андреев Иванов54Зелена стъпка0:25:500:57:031:30:312:18:36
26Martin Stefanov39unlock your hero0:30:151:05:081:43:542:22:10
27Стоян Маринов230:30:101:04:451:44:112:24:11
28Милен Метев400:28:481:06:091:46:572:25:21
29Драгомир Станков Димитров460:30:201:04:221:47:052:26:14
30Димитър Стоянов Стоянов410:30:321:07:251:47:272:28:37
31Никола Пешков230:31:111:08:021:51:032:37:03
32Кирил Ботев310:29:561:07:171:51:202:38:58
33Бойко Бостанджиев420:37:181:18:232:03:412:45:41
34Георги Орлинов Балулов - Мечката43Жадна Мечка0:37:221:19:182:03:512:45:41
35Дими Йоги40Yoga for Fun0:35:501:24:142:10:522:56:54
36Александър Благоев410:38:051:27:462:21:503:10:03
DNSПетко Константинов Дилчев44adidas Runners Sofia
DNSviktor svetoslavov peikov35Beroe
DNSDimitar Tzankov Dimitrov35Mitakis
DNSVladislav Marinov43Adidas Runners Sofia
DNSGiovanbattista Fichera37Adidas Runners Sofia
DNSСтоян Иванов Йонков45
МястоИмеГодиниОтборВреме
Момичета
1Hristina Todorova13Черно море-Атлетик0:09:04
2Мая Стефанова Русева10СКЛА "Черно Море-Атлетик-Варна"0:09:23
3Nikoleta Petrova12Тангра0:09:57
4Сияна Юлиан Бонева12СК "Супер спорт-Варна"0:09:59
5Станимира Димитрова130:10:06
6Габриела Кирякова120:10:15
7Teodora Angelova Cholakova12Tangra0:10:21
8Теодора Атанасова Петкова11СК "Супер спорт-Варна"0:10:33
9Христиана Руменова Николова140:10:53
10Росина Минкова110:11:05
11Виктория Пламенова Велчева11СК "Супер спорт-Варна"0:11:27
12Николета Дянкова140:11:43
13Ева Пламенова Петкова11СК "Супер спорт-Варна"0:12:39
14Ралица Владимирова Дончева12СК "Супер спорт-Варна"0:13:04
15Никол Руменова Кънчева12СК "Супер спорт-Варна"0:13:05
16Мария Пенева12Зелена стъпка0:15:22
17Антоанета Атанасова Ралева11СК "Супер спорт-Варна"0:15:50
18Моника Илиянова Момчева90:19:09
19Мишел Рашкова40:19:25
20Вихра Сидерова50:19:46
21Мила Димитрова40:22:58
DNSДеа Цветелинова Иванова85 km run
DNSRaq Todorova Todorova10СК супер спорт Варна
DNSЕлена Кочева Младенова11СК "Супер спорт-Варна"
Момчета
1Aleks Pavlov Pavlov12Pavlovi0:08:37
2Борис Деян Янев12СК "Супер спорт-Варна"0:08:42
3Ивайло Мъндев14СКО Сини камъни0:09:59
4Окан Ибрямов Ибрямов130:10:17
5Виктор Димитров90:10:31
6Александър Борисов Пенев130:10:32
7Даниел Руменов Николов100:10:54
8Тимофей Цветов70:11:08
9Александър Андреев Данаилов11СК "Супер спорт-Варна"0:11:20
10Момчил Петков80:12:52
11Александър Тонов80:13:04
12Николай Димитров Василев140:13:08
13Даниел Димитров80:13:26
14Стефан Панделиев70:13:53
15Робин Купър7Ястреб0:14:05
16Матей Радев9Зелена стъпка - малките комети0:14:06
17Орлин Георгиев Балулов8Жадна Мечка0:14:29
18Мартин Минков80:14:58
19Леон Купър5Ястреб0:15:39
20Nikolay Banev9Red Oaks0:15:48
21Kristian Pavlov Pavlov4Pavlovi0:17:21
22Калоян Георгиев Каравасилев70:18:24
23Владислав Колев70:18:24
24Тихон Цветов40:19:49
25Христо Димитров Христов90:21:19
DNSКристиян Янев9Черно море-Атлетик
DNSЮлиан Николаев Дженков9Женени с деца
DNSКонстантин Николаев Дженков7Женени с деца
DNSМилен Здравков Славчев8Женени с деца - децата
DNSВалентин Димитров Стоянов8

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.