Резултати от Камчийски пясъци 2023

На 26 август 2023, събота, се проведе деветото издание на Камчийски пясъци. Събитието се провежда по най-дългата пясъчна ивица в България, която се намира при устието на река Камчия. Стартовете бяха вечерни – в 17:00 за участниците на 21 км и в 17:30 за 10 км.

Снимки 📷 Facebook. Резултати от други години ⏱️ 202320222021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Зелена стъпка
МястоИмеГодиниВреме
1Мая Стефанова Русева Team: Черно Море Атлетик -Варна0:48:40
2Петя Хаджистоянова0:49:05
3Десислава Стоянова0:51:42
4Василка АтанасоваF45 10:52:34
5Валерия Димитрова0:54:18
6Кремена Николаева Ковачева Team: СК Атлет 2004 Поморие0:54:54
7Нурджан Кадир Team: Козите на Коджата0:57:23
8Моника Венелинова Желязкова0:58:32
9Светла Христова СтанчеваF45 20:59:23
10Анна Георгиева ПеневаF45 31:00:45
11Светлана Ботева Team: Планинско бягане и туризъм, Казанлък,F45 41:02:42
12Грета Ангелова Момчева Team: Зелена стъпка1:03:15
13Ина Иванова1:03:20
14Николета Валериева Петрова Team: Тангра1:05:00
15Майя Димитрова1:05:17
16Анастасия Кънева1:05:33
17Lina Hristova1:09:29
18Кремена Испирева Team: Планинско бягане и туризъм Казанлък1:09:45
19Румяна Гавраилова Team: Сини КамъниF45 51:09:55
20Александра Ивайлова Иванова Team: Белгийците1:09:58
21Весела Христова Пенчева Team: ЛабрадорF45 61:10:16
22Пламена Николаева Николова1:10:34
23Станислава Янакиева1:10:40
24Преслава Стефанова1:10:54
25Анна Иванова1:11:23
26Veselina Iliyanova Vasileva1:11:32
27Виолина Тихомирова Тодорова1:11:44
28Евелина Чавдарова Дамянова Team: КоткитеF45 71:12:10
29Ваня Новакова Team: Сини КамъниF45 81:12:41
30Славена Лазарова1:13:24
31Agnieszka Hortensja Krol-Krajewska Team: NIGHT RUNNERS POZNANF45 91:14:32
32Ралица Иванова Илиева1:15:45
33Здравка Янкова Божалова1:16:07
34Мария Каравасилева Team: Развитие в застой1:16:24
35Марина Маринова Team: iRun1:16:31
36Савина Георгиева Цветанова1:17:29
37Мая Петкова1:18:04
38Пламена Руменова Стоянова1:19:53
39Мария Цонева Пенева1:22:27
40Madlen Zagorska1:22:57
41Екатерина Дервишева Team: Alternative Extremes1:24:40
42Даниела ПетроваF45 101:24:41
43Христина Нестерова Team: Jumping ChicasF45 111:25:19
44Гергана Радева1:25:25
45Димяна Ангелова1:26:04
46Радина Вълканова Team: Зелена стъпка1:28:11
47Жаки Жекова ГъреваF45 121:28:17
48Denitsa Zarkova Team: Night Runners1:28:21
49Радка Руменова Балджиева1:28:33
50Елвира Цветанова1:29:37
51Елина Бакайова1:29:46
52Даниела Красимирова1:35:07
53Женя Стоянова1:38:36
54Ема Станева1:38:51
55Виктория Георгиева НаумоваF45 131:40:33
56Teodora Teofilova Team: Gods of Walk1:44:40
57Aleksandra Selinsek Team: Gods of Walk1:44:49
58Севда Начева1:46:22
59Sofia Atanasova Kazakova Team: Team Labrador1:51:22
60Емилия Нейкова ТодороваF45 142:42:39
DNFЗлатина Александрова
DNSЦветелина Христова
DNSДарина Колева Team: Jump to the MoonF45
МястоИмеГодиниВреме
1Йордан Петров0:42:33
2Румен Стаматов0:43:28
3Теодор Георгиев Марков0:44:54
4Ангел Ангелов0:46:36
5Драгомир Денчев0:47:14
6Peter WrightM45 10:47:36
7Тони Василев Василиев Team: Няма0:48:30
8Dragos Pirvu0:48:34
9Георги ГеоргиевM45 20:49:00
10Даниел Славчев Савов Team: ЕВЪРM45 30:49:07
11Станислав Владимиров Колев0:50:27
12Haris Kleantus Team: Ти гониш0:50:41
13Галин Атанасов0:51:05
14Димитър Йорданов0:51:48
15Георги Георгиев Тодоров Team: Белгийците0:51:51
16Десислав Красимиров Димитров Team: SmartDesign0:51:56
17Николай Гинчев0:52:34
18Нейко Плачков Team: ЛетящитеM45 40:52:55
19Иван Димитров0:54:21
20Петър ПрофировM45 50:54:22
21Калин Кътев0:54:38
22Христофор Андреев Божанов0:54:45
23Станимир Иванов0:54:54
24Петър Захариев0:55:06
25Георги Тодоров Гинков0:55:37
26Милен Иванов КалчевM45 60:57:31
27Антон Мандаджиев0:57:53
28Георги Каравасилев Team: Развитие в застой0:58:34
29Мартин Георгиев Петров0:58:42
30Adam Timler0:59:40
31Пламен КалчевM45 70:59:47
32Alexander Neumann0:59:48
33Христо Боянов0:59:56
34Yordan Todorov GrozdanovM45 81:00:01
35Ivelin Bochev1:00:19
36Здравко Василев Славчев Team: Женени с Деца1:00:28
36Стилиян Данчев Николов Team: Shumen Early Runners1:00:28
38Георги Петров ПетровM45 91:00:40
39Димитър Стоянов1:01:06
40Анчо Николов Костадинов Team: Зелена стъпкаM45 101:01:19
41Rosen DosevM45 111:01:40
42Ивайло Милчев Ковачев Team: АлбатросM45 121:01:54
43Никола Иванов Костадинов1:02:11
44Мартин Христов Караджов1:03:15
45Радослав Величков1:03:34
46Михаил Самарджиев1:03:39
47Ясен Кънчев1:04:01
48Станислав Комнев1:05:16
49Zahari Zahariev1:05:33
50Симеон Петров1:06:55
51Милен АтанасовM45 131:07:05
52Георги Матев1:07:11
53Станислав Димитров Станков1:07:20
54Plamen Petkov1:07:38
55Стоян ЧочковM45 141:08:54
56Борис Савев1:11:37
57Борислав Димитров Немски1:12:50
58Диан Пантелеев1:15:18
58Тодор Черкезов Team: Созопол1:15:18
60Georgi Emilov Sekulov1:17:04
61Георги Атанасов1:19:18
62Красимир Илиев Балев1:20:45
63Димитър Тодоров Куцаров1:21:06
64Иван Шопов1:21:09
65Dinko Ivanov Ivanov Team: ЗакъсалитеM45 151:23:16
66Антон Иванов1:23:31
67Николай Дервишев Team: Alternative Extremes1:24:45
68Тошко Александров Александров Team: ПустинякM45 161:24:54
69Теодор Николов Team: Пустиняк1:26:33
70Александър Жигаурсов1:27:43
71Валентин Иванов Колев1:39:34
72Alexander Damyanov Team: КоткитеM45 171:44:18
73Stefan Lazarov Team: Gods of Walk2:00:17
74Щерю МариновM45 182:05:32
75Янко ТодоровM45 192:42:33
DNSПетър Коцев Team: Run with me
DNSНикола Кирилов ПетковM45
DNSЕмил Мартинов Team: БС КС
DNSИван Борисов Мишев
МястоИмеГодиниВреме
1Атанаска Атанасова Team: Зелена Стъпка1:56:37
2Росица Белева Team: АзиутF45 12:17:36
3Цвета Цветанова Тодорова Team: Надбягай се2:20:41
4Гергана АнгеловаF45 22:23:19
5Юлия Матева Team: Зелена стъпка2:26:08
6Надежда Янкова Тодорова2:36:19
7Катя Павлинова Дженкова Team: Женени с Деца2:40:41
8Биляна Мирославова Никифорова2:46:14
9Оля Илкова Славчева2:47:02
10Петя Иванова СтатеваF45 33:06:22
11Ана Карчева Team: Женени с децаF45 43:07:10
12Надежда Станилова Team: Free ELECTRON3:09:19
13Станимира Георгиева Желязкова Team: Beer BastardsF45 53:12:50
FOTТодорка Димитрова Team: Зелена стъпкаF45 64:04:37
DNSВладимира Руменова Суванджиева Team: -
МястоИмеГодиниВреме
1Стоян Янков Русев Team: Негонени бягат1:42:46
2Viktor Bratkov1:43:23
3Mariyan N Nedyalkov Team: СКЛА Черно Море Атлетикс1:44:21
4Милен Тончев Team: СТЕНАТАM45 11:49:08
5Росен Тодоров Тодоров (Дзвера) Team: Зелена Стъпка1:49:42
6Йордан Русев1:53:20
7Николай Емилов Христов1:56:14
8Радослав Атанасов Радев Team: iRun1:59:20
9Николай Евгениев Дончев2:00:31
10Калоян Николов Кючуков Team: RR2:01:16
11Станислав Красимиров Станчев Team: Надбягай се2:03:29
12Николай Андреев2:06:02
13Иван Андреев Иванов Team: Зелена стъпкаM45 22:06:41
14Йосиф Щерев Маринов Team: Mikrokanonische Gesamtheit2:08:17
15Кирил Пенчев Пенчев Team: СК "Лъвско Сърце"2:08:51
16Денис Михайлов2:11:49
17Борис Максимов Качамаков Team: Женени с деца/IRun2:12:30
18Емил Койчев Иванов Team: 5kmrunM45 32:16:56
19Мартин Маринов Team: РР2:19:07
20Румен Колев2:22:40
21Andrea Frare Team: Tepro2:27:07
22Православ Христов Миленков Team: iCardM45 42:29:43
23Христо Шпицата ГошевM45 52:30:19
24Николай Светлинов Станев2:31:31
25Георги Теодоров Тотев Team: LENS2LENS2:32:33
26Владислав Маринов Team: adidas Runners SofiaM45 62:32:37
27Илия Петров Маллиев2:33:17
28Мартин Николаев НайденовM45 72:33:37
29Александър Зарков2:36:31
30Никодим Маринов Team: Надбягай се!2:39:55
31Борислав Йорданов Димитров2:44:55
32Светломир Великов Иванов Team: Надбягай се2:47:57
33Георги Язмаджиян2:48:12
34Георги Николаев Проненков2:49:20
35Стоян Димитров2:50:31
36Владимир Йорданов3:22:33
37Деян Ангелов3:23:10
38Иван Димов Иванов3:39:15
39Атанас Стоянов Team: Надбягай се3:44:47
40Николай Николов Кръстев Team: JediM45 83:48:20
DNSPeter WrightM45
DNSMetodi Angelov Angelov Team: The Cookie Monster

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.