Резултати от Камчийски пясъци 2022

На 2 юли 2022 се проведе осмото издание на Камчийски пясъци. Пясъчен полумаратон и триатлон с вечерен старт.

Събитието се проведе за пореден път по най-дългата пясъчна ивица в България, която се намира при устието на река Камчия. В деня след състезанието се организира и акция по почистване на устието на река Камчия и плажа около него.

Тази година организаторите от клуб Зелена стъпка предложиха и триатлон под формата на 1 км плуване в морето, 3 км каяк в река Камчия и 9 км пясъчно бягане.

Зелена стъпка
МястоИмеВремеРазлика
1Петя Иванова Хаджистоянова0:54:07-
2Василка Атанасова0:57:30'+ 00:03:23
3Кремена Ковачева0:58:48'+ 00:04:41
4Боряна Ефтимова Ангелова Team: Спортна зависимост1:02:09'+ 00:08:02
5Петя Ковачева1:02:26'+ 00:08:19
6Галина Констнтинова1:03:32'+ 00:09:25
7Грета Ангелова Момчева Team: Зелена стъпка1:06:05'+ 00:11:58
8Красимира Иванова1:08:19'+ 00:14:12
9Свилена Караджова1:09:39'+ 00:15:32
10Таня Милкова Милева1:11:22'+ 00:17:15
11Теодора Колева1:13:15'+ 00:19:08
12Markova Adelina1:13:28'+ 00:19:21
13Станисвава Димитрова Пулън Team: Тангра1:13:46'+ 00:19:39
14Дария Неделчева Николова Team: Зелена стъпка1:15:19'+ 00:21:12
14Христиана Руменова Николова Team: Зелена стъпка1:15:19'+ 00:21:12
14Славена Лазарова1:15:19'+ 00:21:12
17Антоанета Гълъбова1:15:34'+ 00:21:27
18Denebola Dobrica1:15:41'+ 00:21:34
19Бояна Василева Славчева Team: Женени с деца1:18:44'+ 00:24:37
20Деница Христова1:18:49'+ 00:24:42
21Пламена Тодорова1:25:39'+ 00:31:32
22Моника Борисова Василева1:26:01'+ 00:31:54
23Севда Маркова1:26:20'+ 00:32:13
24Татяна Тодорова Георгиева1:27:08'+ 00:33:01
24Михаела Петрова Team: T&M²1:27:08'+ 00:33:01
26Радина Вълканова Team: Зелена стъпка1:29:36'+ 00:35:29
27Виолета Калайджиева1:33:31'+ 00:39:24
28Marta Droneva1:34:58'+ 00:40:51
29Милена Бонева1:36:05'+ 00:41:58
30Бистра Василева Team: Зелена стъпка1:36:25'+ 00:42:18
31Христина Вълкова1:37:49'+ 00:43:42
32Валерия Даниелова Петрова Team: Кактус1:42:44'+ 00:48:37
33ELENA GEORGIEVA MIHAYLOVA Team: Зелена стъпка1:43:45'+ 00:49:38
34Паулина Ненчева Ненчева1:49:32'+ 00:55:25
35Ерика Тимур Хаджиева Team: Зелена Стъпка1:54:49'+ 01:00:42
36Cristina Elena Murgociu2:07:11'+ 01:13:04
37Ruxandra Ciuca2:07:14'+ 01:13:07
МястоИмеВремеРазлика
1Методи Милчев Михалев Team: Beerbastards0:47:06-
2Румен Стаматов0:47:43'+ 00:00:37
3Данчо Петров0:48:17'+ 00:01:11
4Божидар Веселинов Цочев Team: Чайка0:48:23'+ 00:01:17
5Калоян Чавдаров Ангелов Team: Спортна зависимост0:51:58'+ 00:04:52
6Мартин Панайотов0:54:35'+ 00:07:29
7Ивайло Стефанов Team: Ак Орловец 930:54:52'+ 00:07:46
8Тодор Стоянов0:55:15'+ 00:08:09
9Христофор Андереев Божанов0:55:26'+ 00:08:20
10Константин Петров Кашлов0:56:52'+ 00:09:46
11Димитър Димитров0:58:36'+ 00:11:30
12Mladen Georgiev Petrov Team: TRITON EXTREME0:59:18'+ 00:12:12
13Боян Доцев1:00:09'+ 00:13:03
14Deyvid Dimitrov Popov1:00:48'+ 00:13:42
15Петър Трифонов1:01:52'+ 00:14:46
16Богдан Йовчев Team: Ак Орловец 931:01:59'+ 00:14:53
17Венцислав Николов1:02:20'+ 00:15:14
18Енчо Енчев1:02:43'+ 00:15:37
19МИРОСЛАВ ХРИСТАНОВ ДЯКОВ Team: ВЕРЕЯ1:02:55'+ 00:15:49
20Васил Пеев Team: Трабант1:03:18'+ 00:16:12
21Галин Петров Team: Трабант1:03:25'+ 00:16:19
22Йордан Тодоров Грозданов1:03:55'+ 00:16:49
23Rosen Dosev1:04:26'+ 00:17:20
24Zdravko Vasilev Slavchev Team: Женени с Деца1:06:10'+ 00:19:04
25Явор Писанов Team: Хъб за Процеси и Апарати1:06:12'+ 00:19:06
26Пламен Боянов Марков Team: iRun1:06:20'+ 00:19:14
27Георги Петров Петров1:07:13'+ 00:20:07
28Илиян Топалов Team: Кара Дере- Иван Джака1:07:35'+ 00:20:29
29Радомир Савов Божков1:08:50'+ 00:21:44
30Emil Gergov1:10:48'+ 00:23:42
31Мартин Георгиев Петров1:11:38'+ 00:24:32
32Димитър Тодоров1:11:55'+ 00:24:49
33Христо Пенчев Ръцев Team: CrossFit Varna1:12:35'+ 00:25:29
34Bogdan Mihai Dobrica1:15:41'+ 00:28:35
35Hristo Metev1:16:12'+ 00:29:06
36Невен Пенев Team: Надбягай се1:18:43'+ 00:31:37
37Игор Сумароков1:19:31'+ 00:32:25
38Георги Матев1:20:30'+ 00:33:24
39Руслан Стъопов Минев1:20:49'+ 00:33:43
40Росен Даскалов1:22:47'+ 00:35:41
41Явор Донев Team: Runners of Ruse1:24:54'+ 00:37:48
42Пресиан Николов Team: Зелена стъпка1:24:57'+ 00:37:51
42Стилиян Илиянов Момчев Team: Зелена стъпка1:24:57'+ 00:37:51
44Александър Жигаурсов1:26:59'+ 00:39:53
45Диан Пантелеев1:27:30'+ 00:40:24
46Иван Димитров1:28:04'+ 00:40:58
47Румен Генчев Николов1:31:11'+ 00:44:05
48Владимир Чалъмов1:33:05'+ 00:45:59
49Апостол Апостолов1:33:31'+ 00:46:25
50Павел Марков1:40:31'+ 00:53:25
51Ivan Ivanov Lebanov Team: Кактус1:42:47'+ 00:55:41
52Стоян Стоянов1:43:45'+ 00:56:39
53Menkalinan Dobrica2:07:14'+ 01:20:08
DNSРосен Емилов Петков-
DNSИвайло Стоянов Донев-
DNSКалоян Валентинов Калчев Team: Самсъмси-
DNSЯсен Любомиров Любенов-
DNSСтанислав Владимиров Колев-
МястоИмеВремеРазлика
1Радосвета Стоянова Симеонова1:51:54-
2Атанаска Атанасова2:10:16'+ 00:18:22
3Бела Дулева2:19:09'+ 00:27:15
4Весела Стоянова Team: Тангра2:35:02'+ 00:43:08
5Мая Танева2:40:57'+ 00:49:03
6Viktoriya Kirilova Saksanova2:48:56'+ 00:57:02
7Мая Иванова Харизанова3:07:43'+ 01:15:49
8Denitsa Zarkova Team: Night Runners3:53:01'+ 02:01:07
DNSCristina Toma Palic-
МястоИмеВремеРазлика
1Cristian Bornaz1:45:21-
2Виктор Братков Team: Гладиаторите на Механджийски1:51:55'+ 00:06:34
3Росен Тодоров Тодоров (Дзвера) Team: Зелена Стъпка1:54:15'+ 00:08:54
4Милен Тончев Team: СТЕНАТА1:54:20'+ 00:08:59
5Кристиян Петров2:01:45'+ 00:16:24
6Димитър Стефанов Димитров2:03:58'+ 00:18:37
7Камен Иванов Недков2:09:07'+ 00:23:46
8Haris Kleantus Team: Ти гониш2:11:08'+ 00:25:47
9Борис Максимов Качамаков Team: Женени с деца/IRun2:15:52'+ 00:30:31
10Arun Ismail Asan2:17:26'+ 00:32:05
11Vladislav Marinov Team: Adidas Runners Sofia2:18:29'+ 00:33:08
12Станислав Красимиров Станчев Team: Надбягай се2:19:21'+ 00:34:00
13Верослав Теофилов2:20:42'+ 00:35:21
14Ивайло Георгиев2:22:48'+ 00:37:27
15Кирил Пенчев2:25:02'+ 00:39:41
16Костадин Тодоров2:29:26'+ 00:44:05
17Георги Ганчев2:30:01'+ 00:44:40
18Vasile Apetroaie Team: ACS Run 4 Life2:35:21'+ 00:50:00
19Костадин Иванов Стефаниев2:39:29'+ 00:54:08
20Sabin Vasile2:47:15'+ 01:01:54
21Miroslav Ivanov2:50:34'+ 01:05:13
22Димитър Божков Янакиев Team: Тангра3:07:21'+ 01:22:00
23Явор Веселинов Янков3:14:47'+ 01:29:26
24Николай Атанасов-2 check(s)
МястоИмеВремеРазлика
1Жанета Пондалова Пондалова2:20:36-
1Кристина Чакърова Team: Varnaclimbing2:20:36'+ 00:00:00
DNSMaya Taneva Team: Асеновградски баири-
МястоМястоВремеРазлика
1Николай Писаров Team: Морско дъно1:42:43-
2Аспарух Вълчев1:43:56'+ 00:01:13
3Оги Ковачев1:44:33'+ 00:01:50
4Венелин Димитров1:49:13'+ 00:06:30
5Веселин Василев1:52:54'+ 00:10:11
6Симеон Анатолиев Хорозов Team: ШитиЮ1:59:39'+ 00:16:56
7Александър Иванов Кънев Team: Лудия1:59:55'+ 00:17:12
8Pravoslav Milenkov Team: Женени с деца / iRun2:04:41'+ 00:21:58
9Иван Николаев Бонев Team: Ideal Standard2:07:18'+ 00:24:35
10Лъчезар Каймакански2:15:20'+ 00:32:37
11Любомир Христов2:16:50'+ 00:34:07
12Траян Енчев2:18:00'+ 00:35:17
13Георги Красимиров Бербенков Team: Жоро2:19:36'+ 00:36:53
14Мартин Зарков Златев Team: Лудия2:25:32'+ 00:42:49
DNSСтанил Добрев Team: Планинско бягане и Туризъм - Казанлък-

Вижте още

Резултати от Balkaniada 2022

Резултати от Balkaniada 2022

Тази година освен основните две дистанции, бе добавена и трета с дължина 10км. По този начин трасетата станаха следните:

Резултати от Рила Рън 2022

Резултати от Рила Рън 2022

На 24 юли 2022 се проведе традиционното състезание по планинско бягане от Самоков до връх Мусала – Рила рън. Трасето е с дължина 21км и стартира до входа на стадион Искър в Самоков

Резултати от Трявна Ултра 2022

Резултати от Трявна Ултра 2022

Между 15 и 16 юли 2022 се проведе седмото издания на Трявна ултра – един от най-красивите и популярни ултрамаратони в България и на Балканите.