Резултати от Коджа Кая 2024

На 27 и 28 април 2024 се проведе шестото издание на напълно автономната (без подкрепителни пунктове) ултра в България Коджа Кая. Малкото село Билка в източния Балкан събра участниците, които имаха избор от няколко дистанции – 3.6 км, 14 км, 30 км Sky, 42 км и 75 км. Отделно имаше и два къси старта за деца – 700 м и 1 км.

Коджа Кая 2024 даде началото и на националния шампионат по скайрънинг за тази година с трасето от 30 км / 1950м Д+.

Снимки 📷 Facebook. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021.

Коджа Кая
МястоИмеГодиниВреме
1Antonia Grigorova0:28:03
2Veradina Nacheva0:29:52
3Ivona Mihaylova0:34:04
4Krasimira Ivanova0:37:20
5Viktoriya Hristova0:43:46
6Simona Nusheva0:55:15
FOTMaya Petkova1:00:27
DNFRumyana KanevaF40+72:15:05
DNSMarina IvanovaF40+- 0 km @ Start
DNSZhivka Karastoyanova- 0 km @ Start
МястоИмеГодиниВреме
1Charalampos Tsamantouridis0:26:05
2Rumen Stamatov0:27:03
3Krasimir Dimitrov0:27:37
4Pavel Petrov0:28:00
5Krasnodar Kolev0:29:13
6Miroslav Ivanov0:29:31
7Dimitar Dimitrov0:30:58
8Boris Kachamakov0:31:10
9Tihomir Gunchev0:31:56
10Remzi Nezhdi Ali0:32:15
11Nikolay Kumanov0:34:38
12Teodor Stefanov0:35:16
13Nikola Nikolov0:36:45
14Nikolay Kostenski0:37:57
15Stamen Grudov0:38:25
16Stoyan Rusev0:38:28
17Nikola Zdravchev0:39:18
18Nikolay Grudov0:41:38
19Anton Yankov0:43:39
20Selami Adem Shukru0:44:23
21Yerkan Yuk0:44:30
22Georgi Kiriyazov0:46:32
23Ivan Nikolov0:47:21
DNSKiril Nikolov Disl- 0 km @ Start
DNSAnton Mandadzhiev- 0 km @ Start
DNSGeorgi Kiryazov- 0 km @ Start
МястоИмеГодиниВреме
1Vanya Hristova2:12:28
2Zlatina GenchevaU23F 12:15:19
3Nedred ZastrugU23F 22:17:17
4Svetoslava SlavovaU23F 32:20:52
5Nurdzhan KadirF40+ 12:24:22
6Zlatina Kyosova2:29:28
7Evgenia Avramova-StoyanovaF40+ 22:30:52
8Adelina Markova2:31:25
9Radost KolevaF40+ 32:33:48
10Mitka Stoeva2:38:16
11Milena Tondeva2:41:03
12Gabriela KondevaU23F 42:42:03
13Kalina BachvarovaF40+ 42:42:38
14Trayana Kostadinova2:44:31
15Desislava Kirkova2:45:57
16Denitsa ZhelyazkovaU23F 52:48:28
17Emily JordanovaF40+ 52:49:09
18Petya RadkovaF40+ 62:49:24
19Lilyana Foteva2:49:53
20Petya DanevaF40+ 72:53:19
21Krasimira Deneva2:55:57
22Monika Paskaleva2:55:59
23Teodora Gorelova2:56:27
24Ivalina Kostadinova2:57:50
25Feodora DimitrovaU23F 62:58:04
26Svetla StanchevaF40+ 82:59:48
27Sofia PetrovaU23F 73:01:05
28Lora Dimova3:01:22
29Hristina Grozeva3:01:25
30Antoniya Todorova3:03:28
31Carmen Sorina StancaF40+ 93:04:25
32Kristina Minarova3:04:34
33Iva Karadzhova3:04:57
34Borislava Bagaliyska3:05:05
35Dimitrina NikolovaF40+ 103:06:29
36Adelina Borisova3:07:50
37Zlatka Valcheva3:08:28
38Darina PenchevaU23F 83:11:33
39Dorina Chepisheva3:13:22
40Ivana Zehova3:14:03
41Nadezhda GeorgievaF40+ 113:14:43
42Marusya DonchevaF40+ 123:14:58
43Simona StoychevaU23F 93:15:54
44Yoana Ivanova3:16:10
45Galina MihovaF40+ 133:17:19
46Ralitsa Tyutyundzhieva3:20:25
47Eleonora StoyanovaF40+ 143:20:36
48Zdravka Georgieva3:20:37
49Nina VitkovaF40+ 153:22:03
50Nadezhda Genova3:23:26
51Gabriela Petrova3:25:09
52Yoana Dimitrova3:25:10
53Fanya Panayotova3:25:28
54Nedka Momchilova3:26:52
55Mariya YovchevaF40+ 163:28:34
56Ani Ninova3:30:29
57Miglena Chavdarova3:32:18
58Eva Moustaka3:32:37
59Lina VaskovaF40+ 173:33:36
60Tereza Stratieva3:36:34
61Maria Foleva3:38:22
61Ivelina Atanasova3:38:22
63Biserka PetrovaF40+ 183:41:33
64Aleksandra NedevaU23F 103:43:50
65Daniela PetrovaF40+ 193:44:32
66Plamena Nikolova3:44:59
67Ivelina Ivanova3:45:05
68Gergana RadevaF40+ 203:45:12
69Neli Voynova3:46:32
69Milena MiletovaF40+ 213:46:32
71Andreana Balkanska3:48:47
72Maria Karavasileva3:48:52
73Lalka Birindjieva-IlchevaF40+ 223:49:38
74Krastina BekiarovaF40+ 233:54:24
75Nadezhda GeorgievaF40+ 243:59:06
FOTAnzhela StoimenovaF40+ 254:05:19
FOTSuzan OsmanU23F 114:14:29
FOTVanya Moraliyska4:20:17
FOTKalinka GeorgievaF40+ 264:21:53
FOTAntoniya Stoyanova4:25:30
FOTKatya Borukova4:25:57
FOTProletina Karakasheva4:40:00
FOTMaria YankulovaF40+ 275:01:40
FOTNicol Chwastek5:22:15
FOTNikoleta Nikolova5:30:46
DNFAneliya Mutafchiyska03:30:45 7.8 km
DNFMalina StefanovaF40+04:41:00 7.8 km
DNFEvelina DamyanovaF40+01:26:49 4.4 km
DNFIzabela Musial01:40:43 4.4 km
DNFNedyalka MandevaF40+01:43:10 4.4 km
DNFVeronika Yordanova01:52:26 4.4 km
DNFDimitrina CholakovaF40+02:19:12 4.4 km
DNFMilena Mitrinkova02:47:01 4.4 km
DNFIliana Petrova02:47:22 4.4 km
DNSBorislava KuzovaF40+- 0 km @ Start
DNSBoyana Marinova- 0 km @ Start
DNSCveta TodorovaF40+- 0 km @ Start
DNSDenitsa PetrovaF40+- 0 km @ Start
DNSDesislava Koedzhikova- 0 km @ Start
DNSDragomira Ivanova- 0 km @ Start
DNSIva Yordanova- 0 km @ Start
DNSLyudmila BelchevaF40+- 0 km @ Start
DNSMaria Berberova-GeorgievaF40+- 0 km @ Start
DNSMihaela Georgieva- 0 km @ Start
DNSSiyana Stratieva- 0 km @ Start
DNSTzveta KoukourechkovaF40+- 0 km @ Start
DNSVerina Lefterova- 0 km @ Start
DNSVeronika Dimitrova- 0 km @ Start
МястоИмеГодиниВреме
1Bozhidar Tsochev1:31:02
2Slavyan Markov1:40:10
3Dean Ginev1:43:49
4Veli Isov1:48:40
5Nikolay PisarovM45+ 11:50:06
6Petar Zahariev1:54:29
7Karl Rosenbaum1:54:38
8Kiril Ivanov1:57:15
9Teodor Nedyalkov1:59:03
10Nikolay KichukovM45+ 22:00:10
11Mihail Nikolov2:00:14
12Svetomir TomchevU23M 12:00:22
13Atanas Bozhilov2:00:39
14Iliya Vassilev2:02:15
15Neyko PlachkovM45+ 32:04:17
16Dimitar DimitrovM45+ 42:05:09
17Ivan Hristov2:05:35
18Rumen Stamatov2:06:44
19Berkay HalilU23M 22:07:08
20Rumen Pavlov2:10:05
21Jakob Frey2:10:22
22Dimitar Dimitrov2:13:18
23Ivaylo Petrov2:14:29
24Stefan Kutsarov2:14:32
25Ivelin Neykov2:14:55
26Andrey Kehayaminchev2:15:20
27Dimitar MavrodievM45+ 52:16:15
28Vili VunovU23M 32:16:20
29Borislav Borisov2:16:23
30Dobromir Kostadinov2:17:03
31Radoslav Vasilev2:17:09
32Ivan Slavov2:17:57
33Margarit IvanovM45+ 62:18:04
34Nyagol Dimitrov2:20:16
35Viktor Neykov2:22:57
36Hristian Hristov2:23:32
37Nikolay Stanev2:23:36
38Yancho KostovU23M 42:24:03
39Blagoy Ivanov2:25:30
40Kiril Stiryanov2:26:15
40Valentin Nikolov2:26:15
42Sami SamiU23M 52:27:08
43Martin Donchev2:27:29
44Ivan Pachev2:28:09
45Petar Slavov2:29:25
46Georgi Ginkov2:31:55
47Nikola Nikolov2:32:13
48Aleksandar GeorgievM45+ 72:32:35
49Manoel Manolov2:32:53
50Stanimir Nikolov2:33:35
51Krasen Valev2:34:10
52Nikola Kolev2:34:42
53Nikolay Ganchev2:35:48
54Ivan Radev2:35:52
55Veselin IvanovM45+ 82:36:07
56Hristiyan PaskalevM45+ 92:36:20
57Vasil Trifonov2:36:38
58Dimitar Simeonov2:37:08
59Petar Petrov2:37:32
60Atanas Novakov2:37:54
61Anton Penchev2:38:04
62Lyubomir Ganev2:38:34
63Agop Agopyan2:38:36
64Erceb LevantU23M 62:38:44
65Velislav Hristov2:38:46
66Iliyan DimitrovM45+ 102:39:25
67Zdravko ZdravchevM45+ 112:39:51
68Dian Georgiev2:40:28
69Atanas Stoyanov2:40:47
70Valentin Tapchev2:41:38
71Genadi Petrov2:42:04
72Ivan NenkovM45+ 122:42:35
73Georgi RadevM45+ 132:42:52
74Milen Dimov2:43:24
75Radoslav Panteleev2:43:50
76Vasil Filipov2:44:13
77Teodor StefanovU23M 72:45:39
78Filip Tsvetkov2:45:44
79Radoslav Tsvetkov2:45:46
79Ivan Panchev2:45:46
81Kaloyan Asenov2:45:48
82Tihomir Filipov2:46:19
83Svetlomir Ivanov2:46:36
84Radoslav RadevM45+ 142:47:24
85Yonko Blagoev2:48:13
86Atanas Duchev2:48:21
87Emil Stefanov2:48:22
88Tsvetelin Botev2:48:28
89Andrey Andreev2:48:45
90Martin Emiliyanov2:49:10
91Emil Martinov2:50:06
92Yordan Dimitrov2:51:48
93Angel IvanovU23M 82:52:07
94Petar Todorov2:52:18
95Hamza Kimi2:52:50
96Pavel Popov2:53:28
97Lyubomir Nyagolov2:55:46
98Stoyan RusevM45+ 152:56:11
99Radomir Spasov2:57:01
100Ivan Ivanov2:57:14
101Nikola Kostadinov2:57:17
102Umud BilyalU23M 92:57:29
103Ventsislav Tonchev2:57:50
104Dimitar Stoyanov DimitrovM45+ 162:58:04
105Zharin Dimov2:59:58
106Dobromir Chobanov3:02:18
107Plamen DimovM45+ 173:02:22
108Svetoslav Sabev3:02:25
109Ivan Kasabov3:03:29
110Mihail Mihaylov3:05:07
111Denislav Georgiev3:05:19
112Petar Vunov3:05:53
113Tsvetomir Bizhev3:06:17
114Dimitar Balchev3:06:37
115Georgi Totev3:06:44
116Todor Atanasov3:07:43
117Lyubomir Onov3:07:54
118Halil Mehmed3:07:59
118Hristiyan Mavrodiev3:07:59
120Nikolay Rachev3:08:11
121Alexander Komarov3:08:39
122Nikolay Kumanov3:12:48
123Ilia Malliev3:12:52
124Ivan Paliyski3:13:23
125Ivaylo Balabanov3:13:39
126Antonio Nikolov3:14:53
127Sedat Isufov3:15:30
128Hristo Ivanov3:15:36
129Zamfir Stoyanov3:16:24
130Angel Angelov3:16:29
131Slavi Ivanov3:16:39
132Konstantin Kalchev3:16:40
133Stoyan Todorov3:16:46
134Georgi Dimitrov3:17:21
135Rossen Stanishev3:17:34
136Adam Timler3:17:46
137Valentin SlavchevM45+ 183:17:50
138Pavel AltanchevM45+ 193:18:27
139Zlatina AltanchevaM45+ 203:18:28
140Dimitar DimitrovM45+ 213:18:44
141Angel Ivanov3:18:53
142Vasil TrendafilovM45+ 223:20:23
143Krasimir Boev3:20:57
143Kiril Boev3:20:57
145Radoslav Tsvetanov3:26:18
146Radoslav Velichkov3:26:24
147Krasmir KrumovM45+ 233:26:33
148Dimitar Momchilov3:26:51
149Atanas YordanovM45+ 243:27:02
150Erhan AdemovU23M 103:27:06
151Ivan Chobanov3:27:28
152Petko GeorgievM45+ 253:28:07
153Ilko Yanev3:29:18
154Lachezar Marinov3:31:37
155Andrey Duchev3:31:41
156Georgi Sivev3:32:23
157Zdravko Sotiorv3:32:53
158Desislav KasarovM45+ 263:33:25
159Plamen StoyanovM45+ 273:34:34
160Ivan Nedyalkov3:34:43
161Svetoslav Stoyanov3:34:52
162Ventseslav VelichkovM45+ 283:35:24
163Hristo Parvanov3:35:25
164Miroslav Garigov3:35:35
165Ivaylo Donev3:36:09
166Nikolay Balev3:36:34
167Valentin ZhelevU23M 113:39:27
168Anton Valchev3:40:03
169Stoyan Vergiev3:40:11
170Todor Todorov3:40:47
171Vasil Ganchev3:40:48
172Plamen Buyukliev3:41:08
173Ovanes Patvakanyan3:41:33
174Pravoslav MilenkovM45+ 293:42:23
175Metin MehmedU23M 123:42:27
176Ivan Batev3:43:15
177Irfan Ahmed3:44:03
178Dimo Stoilov3:45:40
179Plamen Obretenov3:47:25
180Strahil Stefkov3:47:44
181Svetoslav Balkanski3:48:46
182Hristo NaydenovM45+ 303:49:15
183Ramadan Chitakov3:49:29
184Aleksandar BekiarovM45+ 313:49:37
185Mumun SalimovU23M 133:49:40
186Viktor Arsov3:49:51
187Boyan Boev3:49:53
188Dian Panteleev3:51:29
189Kalin Kunev3:52:20
190Atanas Georgiev3:52:59
191Rostislav Kolev3:54:28
192Inanch Ibraim3:54:30
193Ralf Klein Breteler3:55:38
194Georgi Ganchev3:56:03
195Bozhidar Bozhidarov3:56:32
196Dimitar Krastev3:58:01
197Nikolay Tsarev3:58:45
FOTYordan DimitrovM45+ 324:06:40
FOTHyusein TefikU23M 144:06:52
FOTNikolay SlavchevM45+ 334:17:34
FOTPavel Dimitrov4:18:17
FOTStanislav Stilyanov4:18:39
FOTAngel AngelovM45+ 344:28:47
FOTAlexander DamyanovM45+ 354:42:58
FOTTsonyo StoyanovM45+ 364:53:54
FOTBedri Mehmed5:06:56
FOTStoyan StoyanovM45+ 375:06:57
DNFVentsislav Ivanov03:21:43 7.8 km
DNFNikolay MitevM45+00:53:00 4.4 km
DNFNikolay Kolev00:56:06 4.4 km
DNFMilen AtanasovM45+01:16:10 4.4 km
DNFPavlin Petrov01:43:13 4.4 km
DNFErdinch Ismail01:50:48 4.4 km
DNFYanislav Sabev02:09:50 4.4 km
DNFToncho Stamatov02:46:49 4.4 km
DSQPetko Zagorchev3:49:57
DSQRadoslav Inovski01:50:54 9.9 km
DNSAleksandar StefanovM45+- 0 km @ Start
DNSAngel Rashkov- 0 km @ Start
DNSBozhidar Tsonev- 0 km @ Start
DNSEmil Gergov- 0 km @ Start
DNSEmil Peev- 0 km @ Start
DNSGeorgi Latsin- 0 km @ Start
DNSIlia Kuzev- 0 km @ Start
DNSIvelin HinevM45+- 0 km @ Start
DNSJonathan BayatM45+- 0 km @ Start
DNSKaloyan Dechev- 0 km @ Start
DNSMartin Varbov- 0 km @ Start
DNSMilen PetrovM45+- 0 km @ Start
DNSYordan Angelov- 0 km @ Start
DNSZdravko Taralov- 0 km @ Start
DNSBoris Zhelev- 0 km @ Start
DNSNedelcho Tanev- 0 km @ Start
МястоИмеГодиниВреме
1Veradina NachevaF40+ 14:03:47
2Sara Minkova4:03:50
3Desislava DimovaF40+ 24:09:03
4Antonia Grigorova4:12:51
5Aneliya Toshkina4:22:04
6Gergana Bozhkova4:31:36
7Aleksandra Mandadzhieva4:44:03
8Mariyana IvanovaF40+ 35:00:25
9Kristina Stoimenova5:13:22
10Eli Milenova5:26:25
11Radostina IvanovaF40+ 45:27:40
12Kamelia DimitrovaF40+ 55:29:50
13Krasimira DonchevaF40+ 65:32:35
14Silviya KaraboychevaF40+ 75:43:01
15Rumyana Hristova5:51:06
16Paulina KalchevaF40+ 85:56:09
17Ana KarchevaF40+ 96:06:12
18Greta Simeonova6:07:26
18Daniela BozovayskaF40+ 106:07:26
20Katerina GeorgievaF40+ 116:09:12
21Militsa Georgieva - Docheva6:09:17
22Stela Ilieva6:10:40
23Ivanichka MaksimovaF40+ 126:12:38
24Aleksandra Stancheva6:17:15
25Zlatina KostadinovaF40+ 136:19:20
26Mariya Hristozova6:25:52
27Miroslava Kostova6:32:45
28Anelia RanchinskaF40+ 146:40:20
29Ivan Ivanov6:42:26
30Petya Angelova6:42:33
31Boryana Mladenova6:44:09
32Stanislava Ilieva6:45:37
33Olya Todorova6:49:14
34Albena TasevaF40+ 156:51:18
35Yoanna Bakalova6:52:27
36Sofia PetkovaF40+ 166:56:53
FOTMaria Hristova7:02:16
FOTHristina TsenovaF40+ 177:11:24
FOTIvanka PetovaF40+ 188:09:22
FOTHristina NesterovaF40+ 198:31:36
FOTAleksandra Ruseva8:44:50
FOTTsvetina Bozhkova8:59:03
DNFGalya GeorgievaF40+05:47:10 23.7 km
DNFVeselina Koleshova-Babeva05:53:11 20.4 km
DNFMarina Marinova02:25:24 10.4 km
DNSMariela Micheva- 0 km @ Start
DNSPetya KazakovaF40+- 0 km @ Start
DNSPlamena Parapanova- 0 km @ Start
DNSPolina Petrova- 0 km @ Start
DNSSlava Kalinova- 0 km @ Start
МястоИмеГодиниВреме
1Kiril Nikolov3:06:53
2Toni Petkov3:14:25
3Dimitar Zhelyazkov3:16:00
4Ivo Andreev3:32:41
5Ivan Gochev3:40:00
6Milko Elenski3:41:58
7Geno Uvardov3:49:53
8Nedyalko Grudev4:09:02
9Aleksandar Stanev4:12:26
10Georgi Bozhilov4:15:16
11Daniel Dimov4:21:18
12Boris KachamakovM45+ 14:22:11
13Stefan Mandev4:29:57
14Plamen Raykov4:30:54
15Plamen Petkov4:36:40
16Ilian LangarovM45+ 24:37:32
17Hristo Georgiev4:38:57
18Mihael Yordanov4:39:21
19Gavril Varbanchev4:46:02
20Charalampos Tsamantouridis4:55:11
21Panayot Petrov4:55:37
22Hristo RaynovM45+ 34:58:44
23Brent CorbyM45+ 45:02:29
24Plamen Chekov5:04:03
25Stoyan KovachevM45+ 55:05:03
26Aleksander Boyanov5:05:09
27Martin Stoyanov5:05:14
28Viktor Ivanov5:05:36
29Georgi TodorovM45+ 65:05:52
30Hristo RangelovM45+ 75:07:42
31Yasen Lyubenov5:08:36
32Iliyan Kulev5:08:44
33Dimitar Georgiev5:08:46
34Nikola Yordanov5:10:57
35Yordan GrozdanovM45+ 85:15:44
36Tsvetoslav Davidov5:18:24
37Nikola Penchev5:18:25
38Rumen DimitrovM45+ 95:18:59
39Emil Petrov5:26:16
40Svetlin Stanchev5:26:50
41Radoslav Dishev5:27:17
42Atanas Ivanov5:29:58
43Ivan Angelov5:35:50
44Nikolay Zhelev5:43:13
45Stoycho Stanchev5:44:51
46Ivelin Ivanov5:45:53
47Rangel Georgiev5:46:03
48Chenyo BerberovM45+ 105:47:04
49Miroslav Stamatov5:48:02
50Emil GeorgievM45+ 115:50:36
51Karo Badalyan5:57:19
52Miroslav Dimanov5:58:32
53Shteryu ShterevM45+ 125:59:05
54Bozhidar Dzhapanov5:59:27
55Tsvetelin Zamfirov5:59:38
56Vladimir DinevM45+ 136:02:43
57Rafet Mollov6:03:05
58Bozhidar Dimitrov6:03:23
59Orlin Perfanov6:05:06
60Rostislav Dimitrov6:08:32
61Zhan Ivanov6:08:45
62Mihail NikolovM45+ 146:09:18
63Vencislav Vencislavov6:10:11
64Yordan Yordanov6:10:21
65Georgi Ganchev6:10:44
66Martin Nedev6:15:59
66Plamen NedevM45+ 156:15:59
68Kosta RadevM45+ 166:16:04
69Apostol Kostov6:19:48
69Konstantin Vangelov6:19:48
71Martin Tenev6:20:16
72Stiliyan Nikolov6:21:24
73Benjamin Hillbery6:22:12
74Evlogi VelichkovM45+ 176:25:51
75Borislav Nemski6:25:54
76Stanislav Popov6:32:57
77Mustafa Karagyoz6:33:16
78Petar Vasilev6:34:51
79Ivo TsvetkovM45+ 186:35:30
80Andon GornakovM45+ 196:35:42
81Mihail Spasov6:37:04
82Mihail Marinov6:42:03
83Martin Filev6:42:28
84Iskren Stanev6:43:25
85Yavor Yankov6:44:19
86Angel DimitrovM45+ 206:44:46
87Yavor Shikov6:44:56
88Ognyan Grozdanov6:47:00
89Ivo DimitrovM45+ 216:47:15
90Konstantin Delev6:52:32
91Georgi Lasin6:53:38
92Todor Kondarev6:56:14
93Boyan PetkovM45+ 226:56:53
94Yordan Rachev6:57:35
95Dorian Rostislavov6:57:37
FOTNikolay Kazakov7:06:05
FOTIvelin Bochev7:06:29
FOTRostislav Zlatev7:13:56
FOTStanislav Stankov7:14:33
FOTNikolay Trifonov7:18:54
FOTPetar AtanasovM45+ 237:35:38
FOTAngel Ivanov7:41:48
FOTNikolay Noev7:47:05
FOTNikolay Tomov7:58:48
FOTDimitar Velichkov8:03:32
FOTRuslan Minev8:04:19
FOTKaloyan Zhelev8:21:44
FOTYasen Dobrev8:23:38
FOTMartin Petrov8:25:08
FOTIvans Mutafov8:30:15
FOTVentsislav Ivanov8:37:19
FOTPetar Bozhkov8:59:04
DNFAleksandar Kolev6:52:25
DNFGeorgi Dyakov6:56:18
DNFIvaylo Dimitrov7:06:28
DNFVladislav MarinovM45+04:02:06 20.4 km
DNFMiroslav Kostov05:10:33 20.4 km
DNFNikolay Spasov05:21:01 20.4 km
DNFStoil Todorov06:30:02 20.4 km
DNFAnton Petrov06:58:42 20.4 km
DNFAleksandar Spasov01:55:18 18.8 km
DNFRoman Mironenko03:24:07 18.8 km
DNFDaniel AvramovM45+04:56:36 18.8 km
DNFAleksandar MerkulovM45+02:23:08 16.4 km
DNFTodor PopovM45+03:00:05 16.4 km
DNFAndon Mitev03:30:38 16.4 km
DNFTodor Gramatikov03:05:17 13 km
DNFTodor TodorovM45+03:28:56 13 km
DNFPlamen Panayotov02:25:23 10.4 km
DSQPop Cristian3:17:34
DNSDamyan Lazarov- 0 km @ Start
DNSDimitar Angelov- 0 km @ Start
DNSEmil Yordanov- 0 km @ Start
DNSFilip Filipov- 0 km @ Start
DNSHaris Kleantus- 0 km @ Start
DNSIvaylo IvanovM45+- 0 km @ Start
DNSIvaylo TsvetkovM45+- 0 km @ Start
DNSMetodi Mladenov- 0 km @ Start
DNSNikola Mihaylov- 0 km @ Start
DNSNikola Siderov- 0 km @ Start
DNSNikolay Andreev- 0 km @ Start
DNSNikolay Hristov- 0 km @ Start
DNSPetko Petkov- 0 km @ Start
DNSPetr ParkhomenkoM45+- 0 km @ Start
DNSPlamen ChingarovM45+- 0 km @ Start
DNSRadostin Slavov- 0 km @ Start
DNSTihomir Gunchev- 0 km @ Start
DNSVelichko Petrov- 0 km @ Start
DNSViolin Ivanov- 0 km @ Start
МястоИмеГодиниВреме
1Vyara KrastevaF40+ 16:01:44
2Valeriya Dimitrova6:24:16
3Lina Hristova6:33:45
4Gergana MalchevaF40+ 27:11:05
5Irena SpasovaF40+ 37:19:57
6Maya PetkovaF40+ 47:36:18
7Emel Mahmud7:52:04
8Gergana AngelovaF40+ 58:57:34
9Zdravka HinovaF40+ 68:59:36
FOTBlagovesta AndreevaF40+ 79:40:29
FOTVera MitovaF40+ 89:55:07
DNFStefka Dimitrova07:41:46 33.7 km
DNSBilyana Ivanova- 0 km @ Start
DNSPetya Kafedjieva- 0 km @ Start
МястоИмеГодиниВреме
1Atanas Parashkevov5:07:26
2Nikolay Paskov5:24:40
3Daniel Tonchev5:30:07
4Bogdan Mihail StancaM45+ 15:47:37
5Momchil Fichev5:50:52
6Ilia Tanev5:59:24
7Angel Panteleev6:03:02
8Nikolay Hristov6:05:02
9Anton ShikovM45+ 26:11:19
10Pavel Vassilev6:15:42
11Aleksey IvanovM45+ 36:18:24
12Galin PetrovM45+ 46:18:29
13Stanislav Kolev6:22:02
14Tsetso Stoyanov6:22:37
15Vasil Peev6:25:47
16Nikolay Stefanov6:26:47
17Pavel Todorov6:28:57
18Efrem Dubrovin6:29:42
19Nikolay Ginchev6:33:15
20Angel AngelovM45+ 56:37:22
21Simeon Kostov6:43:00
22Petar Terziev6:45:12
23Stefan Salagean6:48:03
24Ivan Dimitrov6:55:18
25Nestor Domuschiev7:02:57
26Georgi Kranchev7:11:05
27Nikolay Petrov7:14:19
28Nikolay Kyuchukov7:17:54
29Atanas PetrovM45+ 67:19:59
30Todor Kostadinov7:20:40
31Mladen Sakadzhiev7:23:14
32Zhivko Minkov7:27:42
33Georgi Markov7:27:50
34Dan BettsM45+ 77:30:23
35Vladislav Atanasov7:31:50
36Ilia Kolaksazov7:35:32
37Martin Vandov7:36:39
38Velik Velikov7:38:50
39Ivan Todorov7:38:59
40Ivan Chanov7:39:19
41Sezgin Kyazim7:40:38
42Vladislav Todorov7:41:25
43Petar Kostov7:44:38
44Hristo MetevM45+ 87:46:05
45Kostadin Stamatov7:48:29
46Milen Kunev7:51:00
47Hristo Ivanov7:52:06
48Kostadin Stefaniev7:59:08
49Adrian Petrov7:59:13
50Venelin Dimitrov8:02:27
51Miroslav Blazhev8:05:06
52Doycho Doychev8:10:07
53Galimir Tsvetanov8:12:35
54Tihomir Mitev8:16:31
55Rosen Todorov8:16:41
56Stefan Saraliyski8:17:32
57Hristo ShpitsataM45+ 98:19:08
58Anton Yankov8:22:26
59Georgi PenevM45+ 108:24:51
60Konstantin Kostadinov8:26:34
61Petko Spasov8:29:07
62Nikolay Ivanov8:29:36
63Georgi Karavasilev8:31:07
64Nikolay Kostenski8:34:17
65Milen BandakovM45+ 118:38:53
66Hristo Dimitrov8:49:42
67Petar Babev8:51:26
68Miroslav Sakadzhiev8:59:36
FOTKiril Blagoev9:04:51
FOTStoimen Petrov9:06:21
FOTDoncho TodorovM45+ 129:37:30
FOTAndrey StoilovM45+ 139:53:31
FOTIonut StoenescuM45+ 149:56:25
FOTBoris MitkovM45+ 1510:00:42
FOTTsvetomir Tsochev10:54:19
DNFVentsislav Trifonov05:15:29 33.7 km
DNFMario Georgiev06:30:34 32.1 km
DNFSlavyan Tanev05:40:12 27.6 km
DNFIvan Nedkov05:20:01 26.3 km
DNFBoris Stoev04:25:27 20 km
DNFGeorgi Georgiev02:51:43 14.5 km
DNFTodor Kacarov- 0 km @ Start
DNSAleksandar Vasilev- 0 km @ Start
DNSBorislav Dimitrov- 0 km @ Start
DNSEvlogi VelichkovM45+- 0 km @ Start
DNSFero Ferad- 0 km @ Start
DNSIvo Karakashev- 0 km @ Start
DNSStefan Atanassov- 0 km @ Start
DNSStoyan Ivanov- 0 km @ Start
DNSSvetoslav Todorov- 0 km @ Start
DNSTodor MinevM45+- 0 km @ Start
DNSVeselin EnchevM45+- 0 km @ Start
DNSZhivko ZhelyazkovM45+- 0 km @ Start
МястоИмеГодиниВреме
1Milena DobrevaF40+ 111:58:05
2Vanya DimitrovaF40+ 212:17:26
3Bela Duleva12:28:36
4Rositsa StefanovaF40+ 313:05:51
5Elena Borisova13:22:04
6Maria TsochevaF40+ 413:28:52
7Nedka Tsanova14:04:23
8Karina Talpova14:18:37
9Detelina Radoslavova14:31:58
10Maya TanevaF40+ 514:54:05
11Polly Ivanova14:54:06
FOTKristina NikolovaF40+ 616:04:27
DNFDimitrina Dokimova14:05:10 69.9 km
DNFLiliya Petrova13:11:42 66.6 km
DNFIrina Peshina12:26:31 64.9 km
DNFRalitsa TsvetkovaF40+13:12:55 64.9 km
DNFIzabel Stolarska10:19:25 44.7 km
DNFNadezhda StanilovaF40+07:27:46 37.6 km
DNFSnezhana Terzieva04:35:33 26.3 km
МястоИмеГодиниВреме
1Daniel Ivanov9:50:24
2Peter Hristov9:59:00
3Pirin GalovM45+ 110:10:24
4Rosen Rusev10:13:44
5Mladen Antonov10:45:02
6Krasimir Dimitrov11:06:15
7Svetlin Stoyanov11:36:44
8Aleksey VasilevM45+ 211:46:08
9Hristo Georgiev11:51:37
10Anton Kuzev11:51:39
11Stefan Minchev12:07:36
12Vilian Dyankov12:11:47
13Hristo IvanovM45+ 312:13:39
14Atanas Karaivanov12:18:44
15Petar Ivanov12:29:55
16Vasil Georgiev12:36:22
17Vasil Atanasov12:40:13
18Pavel Petrov12:40:14
19Nikolay Durlov12:46:48
20Yosif Bankov12:58:08
21Ivaylo KeremedchievM45+ 413:04:10
22Svetoslav Stoimenov13:12:01
23Evgeni Velkov13:13:43
24Stiliyan KirovM45+ 513:21:01
25Miroslav Ivanov13:40:32
26Kaloyan Kolev13:45:16
27Borislav Bogdanov13:58:40
28Nikola NikolovM45+ 613:58:44
29Stoyan Rusev13:59:41
30Danil Nikolov14:06:00
30Genko Genchev14:06:00
32Plamen MutafchievM45+ 714:14:11
33Mihail Nachev14:14:59
34Manoil Peev14:20:52
35Nikolay IvanovM45+ 814:20:54
36Boyan Dochev14:23:04
37Petar Petkov14:28:48
38Vlado Shumanov14:35:55
39Apostol ApostolovM45+ 914:47:28
40Ivaylo Georgiev14:53:38
FOTMitko MitkovM45+ 1015:17:23
FOTTodor Georgiev15:21:45
FOTHristo Nikolov15:21:46
FOTEduard Atanasov15:34:16
FOTMetodi Angelov15:50:00
FOTMartin KolevM45+ 1116:04:27
DNFStanislav Minkov14:18:05 72.1 km
DNFGeorgi Iliev13:11:50 66.6 km
DNFStefan Vasilev11:52:19 64.9 km
DNFBoris RibovM45+12:29:37 64.9 km
DNFIvan Shishmanov12:33:08 64.9 km
DNFVladislav RadevM45+12:50:57 64.9 km
DNFValentin Surtalov13:07:42 64.9 km
DNFDimitar TonchevM45+09:54:07 54.9 km
DNFPlamen Markov11:05:36 54.9 km
DNFStoyan Shumkarov11:19:54 54.9 km
DNFIvan HadzhitsenevM45+11:19:58 54.9 km
DNFEmil Aleksov11:43:30 54.9 km
DNFGeorgi Nikolov12:09:13 54.9 km
DNFPavlin RaychevM45+07:08:46 52.2 km
DNFKrasimir Petkov08:16:14 52.2 km
DNFBorislav Penchev08:34:22 52.2 km
DNFKrasen Hristov10:37:31 52.2 km
DNFTeodor Atanasov10:19:11 44.7 km
DNFMiroslav PenkovM45+10:19:32 44.7 km
DNFMarin Dimitrov07:05:14 37.6 km
DNFPetar DimitrovM45+07:49:14 37.6 km
DNFIvan NeykovM45+05:56:00 32.5 km
DNFPetar Dimitrov03:17:45 27.6 km
DNSHristo Ivanov- 0 km @ Start
DNSIliyan Iliev- 0 km @ Start
DNSLyubomir Apostolov- 0 km @ Start
DNSLyubomir IvanovM45+- 0 km @ Start
DNSNikolay Dobrev- 0 km @ Start
DNSNikolay Donchev- 0 km @ Start
DNSStoyko Stoychev- 0 km @ Start

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата