Резултати от Национален шампионат за мъже и жени 2023

Начало > Организатори > БФЛА > НШ открито > Резултати 2023

Националният шампионат за 2023 за мъже и жени се състоя на 8 и 9 юли на стадион Ивайло във Велико Търново. Събитието бе основно за подбор за балканския шампионат за мъже и жени в Кралево, Сърбия на 22-23 юли. То бе важно и за националните атлети, зашото могат да печелят точки за ранкинг листата на Световната атлетика, което има огромно значение при разпределението на квоти за световното първенство в Будапеща 2023, световното първенство в зала Глазгоу 2024, европейското първенство Рим 2024 и олимпийските игри в Париж 2024.

В следващите редове са публикувани резултатите от беговите дисциплини.

Снимки 📷 Списание Атлетика. Резултати от други години ⏱️ 20232022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

БФЛА
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
1Кристен Радуканова2000Атлетик-София11,7711,72
2Радина Величкова2007СКЛА Ботев Пловдив11,7611,89
3Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе11,9511,95
4Галина Николова1994АК Павел Павлов-Враца12,2712,18
5Пламена Чакърова2005СКЛА Ботев Пловдив12,1412,19
6Йоана Цончева2001Атлетик-София12,1612,28
7Дева-Мария Драгиева2000Академик-София12,1812,33
8Елизавета Шевченко2005Атлетик-София12,4112,68
9Магдалена Христова1977СК Приорити Спорт12,54
10Симона Стоянова2004СКЛА Михаил Желев12,73
11Златка Райчева2001Локомотив-Русе12,87
12Стефани Текерска2003СК Спортико12,89
13Вяра Първанова1977АК Плевен 201413,03
14Силви Иванова2004Атлетик-София13,08
15Ивелина Кунова2003АК Плевен 201413,1
16Андрея Райкова1998Локомотив-Русе13,16
17Йоана Николова2004Атлетик-София13,25
18Дара Иванова2001Атлетик-София13,61
19Ана-Габриела Радкова2004Локомотив-Пловдив13,88
20Ваяна Синабова2005Локомотив-Пловдив14,08
21Полина Атанасова2003АК Плевен 201415,04
Евгения Ангелова2005Локомотив-ПловдивDNF
Мартина Писачева2002Локомотив-ПловдивMED
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
1Слави Мутафов2000Атлетик-София10,6410,59
2Христо Илиев2005СКЛА Михаил Желев10,710,75
3Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив10,7610,82
4Денис Димитров1994Локомотив-Русе10,810,91
5Никола Караманолов2005ЛК Радио 99910,7810,98
6Антонио Иванов1999СКЛА Експрес10,8710,99
7Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив10,8511,02
8Теодор Сопотски2001Академик-София10,8211,09
9Петър Пеев1996Славия-София10,89
10Даниел Добрев1992Локомотив-Русе11
10Иван Бонев2002Атлетик-София11
12Георги Христов2002Славия-София11,01
13Тео Петров1991ЦСКА-София11,09
14Божидар Саръбоюков2004Хеброс-Харманли11,18
15Ивайло Иванов2002Атлетик-София11,21
16Веселин Живков2001Академик-София11,22
17Денис Костадинов1999Атлет-Монтана11,23
18Владимир Ангелов2002Атлетик-София11,27
19Светослав Иванов1995СКЛА Михаил Желев11,29
20Александър Вълчев2000Атлетик-София11,32
21Радослав Владимиров1992СКЛА Експрес11,42
22Мартин Стефанов2005Славия-София11,45
23Илиян Димитров2000СКЛА Тийм Клявков11,5
24Денис Димитров1998Левски 2016-София11,53
25Кристиян Селвелиев1997Славия-София11,55
26Борис Борисов1998Атлетик-София11,56
27Данаил Войков2005Атлетик-София11,6
28Симеон Иванов2005Супер спорт-Варна11,62
29Румен Ангелов1992СК Европул11,7
30Станислав Нешев2000Локомотив-Пловдив11,83
31Александър Николов1993СКЛА Михаил Желев11,93
32Михаил Бозуков1979СКЛА Ботев Пловдив12,11
33Георги Николов2004Локомотив-Пловдив12,34
34Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит12,42
35Страцимир Стоев1995АК Георги Дъков12,48
36Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен12,64
37Майкъл Цанев1996ЦСКА-София13,09
38Димчо Горанов1978СК Радуканови-Видин13,15
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Никол Андонова2000СК Костенец14,08
2Василена Антонова2005СКЛА Ивайло Младенов14,27
3Магдалена Петрова2004Супер спорт-Варна15,39
4Михаела Миткова2003ЦСКА-София15,53
5Силвия Георгиева2002СК Актив 2013 - Пловдив17,8
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
1Станислав Станков1999Супер спорт-Варна14,0714,02
2Александър Евтимов2002ЦСКА-София14,8814,74
3Радостин Миленов2005Спартак-Плевен14,6914,78
4Радин Вълчев2000Евър-Варна15,4915,13
5Георги Хаджийски2005Тракия 96-Пловдив15,7115,66
6Велко Николов1990ЦСКА-София16,5516,17
Добромир Николов2001АК Плевен 201414,53MED
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
1Кристен Радуканова2000Атлетик-София25,0823,92
2Дева-Мария Драгиева2000Академик-София24,6624,48
3Йоана Цончева2001Атлетик-София24,9324,7
4Галина Николова1994АК Павел Павлов-Враца25,3124,82
5Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе25,2224,86
6Андреа Савова2000Локомотив-Русе25,7425,08
7Елизавета Шевченко2005Атлетик-София25,8725,83
Василена Антонова2005СКЛА Ивайло Младенов25,68MED
9Мария Иванова2005КЛАСА26,33
10Симона Стоянова2004СКЛА Михаил Желев26,45
11Златка Райчева2001Локомотив-Русе27,01
12Стефани Текерска2003СК Спортико27,04
13Вержиния Костадинова2005СКЛА Добруджа-Добрич27,16
14Силви Иванова2004Атлетик-София27,17
15Андрея Райкова1998Локомотив-Русе27,27
16Вяра Първанова1977АК Плевен 201427,38
17Петра Димова2005Юниверсал27,9
18Дара Иванова2001Атлетик-София28,03
19Магдалена Сиракова2005СК Атлетика 2012-В.Търново28,55
20Траяна Стоянова2000Локомотив 55-Г.Оряховица33,47
МястоИмеГодиниВремеВремеВреме
1Слави Мутафов2000Атлетик-София21,7621,23
2Антонио Иванов1999СКЛА Експрес21,9221,61
3Борислав Рапонджиев2001ЦСКА-София21,8821,73
4Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив21,9321,86
5Теодор Сопотски2001Академик-София22,0721,89
6Владимир Кирчев2005СК Галакси-Пловдив22,1921,93
7Иван Бонев2002Атлетик-София22,1822,19
Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив22,17DNF
9Йордан Гюров1999Академик-София22,22
10Христо Илиев2005СКЛА Михаил Желев22,35
10Силян Пешев2002Локомотив-Русе22,35
12Тео Петров1991ЦСКА-София22,46
13Тодор Тодоров2003Академик-София22,57
14Пеньо Кунчев2003СК Галакси-Пловдив22,69
15Данаил Стоянов2003СКЛА Експрес22,73
16Симеон Герински1996Локомотив-Русе22,98
16Радин Вълчев2000Евър-Варна22,98
18Росен Иванов1990СКЛА Спринт-202022,99
19Калоян Гребеничарски1996ЦСКА-София23,03
20Александър Вълчев2000Атлетик-София23,04
21Владимир Ангелов2002Атлетик-София23,11
22Данаил Данаилов2004Тракия 96-Пловдив23,31
23Илиян Димитров2000СКЛА Тийм Клявков23,36
24Денис Димитров1998Левски 2016-София23,52
25Кристиян Селвелиев1997Славия-София23,58
26Станислав Нешев2000Локомотив-Пловдив23,7
27Кристиян Тахмизян2005Тракия 96-Пловдив23,95
28Стоян Стаматов2004Тракия-Пловдив24,04
28Данаил Войков2005Атлетик-София24,04
30Александър Николов1993СКЛА Михаил Желев24,17
31Борис Борисов1998Атлетик-София24,23
32Мартин Живков2001Академик-София24,44
33Иваел Кабаджов2005СКЛА Михаил Желев24,46
34Петко Коларов2005Атлетик-София24,5
35Александър Иванов2005ЦСКА-София24,9
36Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит25,13
37Михаил Бозуков1979СКЛА Ботев Пловдив25,25
38Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен25,94
39Майкъл Цанев1996ЦСКА-София26,63
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Дева-Мария Драгиева2000Академик-София54,32
2Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив55,67
3Андреа Савова2000Локомотив-Русе56,12
4Виктория София Видолова2005Атлетик-София56,61
5Елена Георгиева2001КЛАСА58,89
6Вержиния Костадинова2005СКЛА Добруджа-Добрич59,62
7Нина Станкова2002Супер спорт-Варна60,04
8Божидара Гатева1999Супер спорт-Варна60,49
9Христина Койнова2006Супер спорт-Варна61,38
10Петра Димова2005Юниверсал61,92
10Веселина Клещанова1997СК Спортико61,92
12Емилия Госпоодинова2003СКЛА Експрес64,16
13Диана Роглева2000СКЛА Хермес 202265,07
14Магдалена Сиракова2005СК Атлетика 2012-В.Търново66,4
15Елица Димитрова1992СКЛА Феникс 200467,38
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Йордан Гюров1999Академик-София47,64
2Тодор Тодоров2003Академик-София48,44
3Силян Пешев2002Локомотив-Русе49,15
4Данаил Стоянов2003СКЛА Експрес49,59
5Момчил Поптолев2006Оборище-Панагюрище50,28
6Михаил Недков2001Евър-Варна50,31
7Росен Иванов1990СКЛА Спринт-202050,47
8Симеон Герински1996Локомотив-Русе50,54
9Илкер Раимов2002Супер спорт-Варна50,7
10Мартин Живков2001Академик-София51,79
11Константин Ташев2002Академик-София51,87
12Пламен Драганов2004ЛК Радио 99952,17
13Петко Коларов2005Атлетик-София52,36
14Кристиян Тахмизян2005Тракия 96-Пловдив52,57
15Стоян Стаматов2004Тракия-Пловдив52,72
16Симеон Савов2004ЛК Виктория - Варна52,89
17Данаил Данаилов2004Тракия 96-Пловдив52,99
18Георги Каракашев2002Супер спорт-Варна53,15
19Веселин Гарчев2005Оборище-Панагюрище53,31
20Александър Николов1993СКЛА Михаил Желев53,56
21Любомир Камишев2004Берое-Ст.Загора53,83
22Иваел Кабаджов2005СКЛА Михаил Желев53,93
23Христофор Божанов2005Лудогорец-Разград55,02
24Александър Иванов2005ЦСКА-София55,24
25Владимир Клявков1994СКЛА Тийм Клявков56,14
26Красен Ботев1991Орловец 93-Габрово57,85
27Вилиан Дянков2000КЛАСА58,39
28Иван Митев2005СКЛА Добруджа-Добрич59,95
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив59,06
2Божидара Гатева1999Супер спорт-Варна63,94
3Христина Койнова2006Супер спорт-Варна64,42
4Нина Станкова2002Супер спорт-Варна65,26
5Мария Георгиева2005ЦСКА-София69,75
Светослава Павлова2003КЛАСАDNF
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Йордан Гюров1999Академик-София53,72
2Валентин Иванов2004Супер спорт-Варна54,19
3Радостин Миленов2005Спартак-Плевен56,04
4Радостин Игнатов2004Левски 2016-София57,12
5Константин Ташев2002Академик-София57,19
6Веселин Гарчев2005Оборище-Панагюрище60,57
7Симеон Иванов2005Супер спорт-Варна61,45
8Тодор Тодоров2003Академик-София61,67
9Иван Митев2005СКЛА Добруджа-Добрич68,19
и.к. Мартин Драганов2006Берое-Ст.Загора58,49
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив2,10,26
2Полина Тодорова1997Тунджа-Ямбол2,11,22
3Виктория София Видолова2005Атлетик-София2,11,31
4Ива Чиликова2003Дунав-Русе2,17,88
5Светлозара Грозданова2005СК Свети Георги2,18,88
6Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград2,20,82
7Моника Георгиева1994Локомотив 55-Г.Оряховица2,21,48
8Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив2,23,40
9Елица Тодорова2001Средногорски атлет-Пирдоп2,27,27
10Линда Божилова1999Балкан-Ботевград2,27,84
11Цветелина Христова1985КЛА Атлетик-Правец2,28,72
12Емилия Госпоодинова2003СКЛА Експрес2,29,76
13Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-Добрич2,35,68
14Полина Иванова2005ЛК Радио 9992,36,53
15Елена Иванова1999Атлет-Карнобат2,53,23
 Християна Стоименова2007Балкан-БотевградDNF
 Иванина Петкова1997СКЛА ШуменDNF
 Даниела Георгиева2005Локомотив 55-Г.ОряховицаDNF
 Росина Николова2006Дунав-РусеDNF
 Илияна Мичевска2006Бургас 98MED
 Еманоела Янкова1978Добруджа 99-ДобричMED
 Билсерин Сюлейман1996СКЛА Нови пазарMED
 Радосвета Симеонова1993Добруджа 99-ДобричMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Иван Иванов2002Юниверсал1,52,60
2Мартин Балабанов2002СК Атлет-Мездра1,53,38
3Алекс Василев1995Локомотив-Русе1,53,90
4Велин Коваленко1995Берое-Ст.Загора1,57,04
5Георгий Можейко2006Локомотив-Дряново1,57,08
6Сава Тодоров1988Дунав-Русе2,01,08
7Вълимир Стоев2003СК Атлет 2004-Поморие2,01,16
8Атанас Куцаров1995Локомотив София-Никола Ка2,01,23
8Пламен Драганов2004ЛК Радио 9992,01,23
10Лъчезар Янков2005Берое-Ст.Загора2,01,63
11Евгений Попов1999СКЛА Мисионис-Търговище2,02,35
12Михаил Недков2001Евър-Варна2,02,38
13Валентин Бояджиев2004Евър-Варна2,03,45
14Валентин Вълканов2000СК Тангра2,03,57
15Илиян Чакъров1981СК Тангра2,04,73
16Христофор Божанов2005Лудогорец-Разград2,05,40
17Константин Колев2005СК Атлет 2004-Поморие2,06,03
18Огнян Димитров2004Атлетик-София2,06,50
19Мариян Петров1996СКЛА Хермес 20222,07,53
20Даниел Найденов2005ЛК Радио 9992,09,09
21Владимир Клявков1994СКЛА Тийм Клявков2,10,72
22Румен Стаматов1988СК Тангра2,12,97
23Павлин Тодоров1980Локомотив-Дряново2,17,89
24Божидар Колев2005СКЛА Добруджа-Добрич2,25,79
 Митко Машонов1972Локомотив София-Никола КаDNF
 Ахмед Ахмед1998СК Стратеш Атлетик-ЛовечMED
и.к. Павел Петров2007Берое-Ст.Загора2,04,61
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра4,25,16
2Девора Аврамова2000Берое-Ст.Загора4,25,74
3Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив4,26,68
4Полина Тодорова1997Тунджа-Ямбол4,40,83
5Светлозара Грозданова2005СК Свети Георги4,48,51
6Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра4,49,05
7Аделина Павлова2006СКЛА Шумен4,49,10
8Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград4,54,49
9Ивелина Маджарова1999СК Атлет-Мездра5,00,54
10Маринела Цекова1996СК Свети Георги5,14,21
11Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-Добрич5,28,16
12Полина Иванова2005ЛК Радио 9995,43,28
13Елена Иванова1999Атлет-Карнобат5,56,17
14Даниела Георгиева2005Локомотив 55-Г.Оряховица5,56,98
 Билсерин Сюлейман1996СКЛА Нови пазарDNF
 Ива  Чиликова2003Дунав-РусеDNF
 Християна Стоименова2007Балкан-БотевградDNF
 Паолина Иванова2003СКЛА ЕкспресDNF
 Радосвета Симеонова1993Добруджа 99-ДобричDNS
 Еманоела Янкова1978Добруджа 99-ДобричMED
 Виктория Петрова2007Рилски атлет-Самоков5,50,31
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Иван Иванов2002Юниверсал3,51,33
2Мартин Балабанов2002СК Атлет-Мездра3,52,58
3Алекс Василев1995Локомотив-Русе3,54,14
4Иван Андреев2001Дунав-Русе3,57,43
5Николай Начев1998Балкан-Ботевград3,58,79
6Исмаил Ссенанджи1986Евър-Варна3,58,80
7Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра4,01,67
8Евгений Попов1999СКЛА Мисионис-Търговище4,02,26
9Радослав Илиев2006Евър-Варна4,07,38
10Валентин Вълканов2000СК Тангра4,08,70
11Кристиян Иванов2004Берое-Ст.Загора4,09,76
12Сава Тодоров1988Дунав-Русе4,10,51
13Атанас Куцаров1995Локомотив София-Никола Ка4,11,02
14Мартин Атанасов2005Евър-Варна4,11,95
15Добри Георгиев2003СК Стратеш Атлетик-Ловеч4,13,13
16Валентин Бояджиев2004Евър-Варна4,13,84
17Илия Куцаров1986Локомотив София-Никола Ка4,17,94
18Тодор Михалев1997Евър-Варна4,20,08
19Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра4,25,95
20Огнян Димитров2004Атлетик-София4,28,04
21Велян Кичев1999СК Младост 2012-Благоевград4,32,06
22Илиян Чакъров1981СК Тангра4,36,82
23Даниел Найденов2005ЛК Радио 9994,38,05
24Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевград4,41,17
25Валентин Борисов1994Спринт-Ч.Бряг4,41,51
26Павлин Тодоров1980Локомотив-Дряново4,42,18
27Мартин Върбанов1993СК Свети Георги4,51,87
28Добромир Димов1984Локомотив София-Никола Ка4,54,37
29Божидар Колев2005СКЛА Добруджа-Добрич5,07,79
30Стоян Ганчев1982ЛСК Русе Кар5,10,54
31Ивелин Иванов1981СКЛА Спринт-20205,16,21
32Георги Димитров1990ЛСК Русе Кар5,27,70
33Стоян Стоянов1992Локомотив София-Никола Ка5,51,03
Александър Василев 1987СК Атлет-МездраDNF
 Християн  Стоянов1998Дунав-РусеMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив11,12,60
2Наталия Кременска2002Евър-Варна11,19,05
3Симона Генова1992Дунав-Русе11,29,14
4Радосвета Симеонова1993Добруджа 99-Добрич11,56,97
5Ива Петрова1993Дунав-Русе13,36,97
6Еманоела Янкова1978Добруджа 99-Добрич13,55,19
7Иванина Петкова1997СКЛА Шумен14,07,79
Диана Роглева2000СКЛА Хермес 2022DNF
Валентина Иванова2005СКЛА ШуменDNS
и.к.Аника Атанасова2006Средногорски атлет-Пирдоп11,10,85
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Иво Балабанов1997СК Атлет-Мездра8,44,25
2Николай Първанов1992СКЛА Хермес 20229,50,57
3Валентин Вълканов2000СК Тангра9,55,29
4Чудомир Черногоров2002СК Атлет-Мездра9,55,45
5Михаил Вълковски2004СКЛА Нови пазар10,09,43
6Петър Борисов2000Локомотив-Русе10,57,30
7Румен Стаматов1988СК Тангра11,13,82
8Алекси Иванов2002Атлетик 90-Луковит11,53,92
9Драгомир Борисов2005СКЛА Шумен12,15,60
10Еркан Закир2004СКЛА Шумен12,37,74
Константин Василев2003СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
Ахмед Ахмед1998СК Стратеш Атлетик-ЛовечMED
и.к.Павел Здравков2006Атлетик 90-Луковит10,21,29
МястпИмеГодиниКлубВреме
1Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра16,37,61
2Девора Аврамова2000Берое-Ст.Загора16,46,54
3Наталия Кременска2002Евър-Варна18,02,92
4Билсерин Сюлейман1996СКЛА Нови пазар18,27,06
5Ивелина Маджарова1999СК Атлет-Мездра18,32,87
6Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра18,37,01
7Елена Димитрова1984Локомотив-Дряново19,15,66
8Анастасия Пейчева1997СКЛА Хермес 202219,22,91
9Маринела Цекова1996СК Свети Георги20,02,13
10Каролина Калибацева1987СКЛА Мисионис-Търговище20,50,00
11Кремена Ковачева1996СК Атлет 2004-Поморие21,35,33
12Анна Христова1987СК Атлет-Мездра22,10,17
13Светослава Славова2001СК Тангра22,45,58
14Елена Иванова1999Атлет-Карнобат23,32,63
15Мария Маджарова2005СК Актив 2013 - Пловдив23,36,02
16Виктория Николова1997АК Георги Дъков24,24,68
17Геновева Петрова1980Атлет-Монтана25,46,68
 Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-ДобричDNF
и.к. Виктория Петрова2007Рилски атлет-СамоковDNF
 Еманоела Янкова1978Добруджа 99-ДобричMED
 Радосвета Симеонова959Добруджа 99-ДобричMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Иво Балабанов1997СК Атлет-Мездра14,33,83
2Стоян Владков1991Локомотив-Дряново14,38,54
3Исмаил Ссенанджи1986Евър-Варна14,56,72
4Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра15,01,96
5Иван Андреев2001Дунав-Русе15,07,14
6Николай Начев1998Балкан-Ботевград15,19,51
7Владислав Михайлов2000Дунав-Русе15,30,85
8Николай Първанов1992СКЛА Хермес 202215,37,03
9Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра15,42,90
10Кристиян Иванов2004Берое-Ст.Загора16,02,48
11Александър Василев1987СК Атлет-Мездра16,05,75
12Станислав Рашков2003СК Етър Атлетик16,11,01
13Росен Тодоров1993Дунав-Русе16,14,52
14Кольо Райчинов1991СК Младост 2012-Благоевгр16,20,23
15Янислав Тодоров1998Дунав-Русе16,30,66
16Владимир Кръстев1988Рилски атлет-Самоков16,31,13
17Александър Спасов1993СКЛА Мисионис-Търговище16,43,14
18Петър Борисов2000Локомотив-Русе17,05,92
19Николай Николов1995Локомотив-Дряново17,06,27
20Методи Георгиев1987СК Младост 2012-Благоевгр17,15,66
21Петьо Иванов2004СК Етър Атлетик17,15,91
22Цветан Бахчеванов1987СК Атлет 2004-Поморие17,33,96
23Велян Кичев1999СК Младост 2012-Благоевгр17,46,40
24Никола Овчарски1990Локомотив-Дряново17,48,73
25Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевгр17,59,61
26Пламен Пенев1999Дунав-Русе18,09,56
27Валентин Борисов1994Спринт-Ч.Бряг18,26,38
28Мартин Върбанов1993СК Свети Георги18,56,46
29Добромир Димов1984Локомотив София-Никола К19,00,00
30Стоян Ганчев1982ЛСК Русе Кар19,36,25
31Георги Димитров1990ЛСК Русе Кар20,57,22
32Величко Манолов1983Тракия-Пловдив22,31,06
 Росен Лилов1974СКЛА Мисионис-ТърговищеDNF
 Ради Милев1948ЛК Цветанка Христова-КазаDNF
 Денис Колев1996СК Етър АтлетикDNF
 Чудомир Черногоров2002СК Атлет-МездраDNF
 Павлин  Тодоров1980Локомотив-ДряновоDNF
 Йордан Велков1999СКЛА Тийм КлявковDNF
 Добри Георгиев2003СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNS
 Еркан Закир2004СКЛА ШуменMED
 Михаил Вълковски2004СКЛА Нови пазарMED
 Иван Попов1991Берое-Ст.ЗагораMED
МястоКлубВреме
1Атлетик-София47,91
2КЛАСА48,58
3Локомотив-Русе48,76
4Дунав-Русе49,67
5Супер спорт-Варна51,1
6СКЛА Добруджа-Добрич52,19
7АК Плевен 201453,58
8СКЛА Феникс 200454,64
9СКЛА Шумен56,8
ЦСКА-СофияDNF
МястоКлубВреме
1СК Галакси-Пловдив41,38
2Академик-София41,39
3ЦСКА-София41,6
4Атлетик-София41,63
5Локомотив-Русе42,01
6Супер спорт-Варна43
7Левски 2016-София45,79
8Лудогорец-Разград47,22
9СКЛА Добруджа-Добрич48,79
10Атлет-Монтана49,39
11Загорец-Н.Загора54,27
Тракия 96-ПловдивDNF
Славия-СофияDNF
МястоКлубВреме
1Тракия 96-Пловдив3,53,94
2КЛАСА4,00,11
3Атлетик-София4,01,60
4Супер спорт-Варна4,07,23
5Дунав-Русе4,24,42
6СКЛА Добруджа-Добрич4,27,27
7Евър-Варна4,31,70
8Лудогорец-Разград4,34,33
9СКЛА Шумен4,35,83
10Локомотив 55-Г.Оряховица4,48,51
МястоКлубВреме
1Академик-София3,17,5
2Атлетик-София3,18,6
3Локомотив-Русе3,20,8
4Супер спорт-Варна3,29,9
5Лудогорец-Разград3,39,0
6СКЛА Шумен3,50,8
7СКЛА Добруджа-Добрич4,00,0
СК ТанграDQ TR24.20

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.