Резултати от Sofia Morning Run 2021

Традиционно в последната неделя на октомври се проведе Sofia Morning Run. На 31 октомври 2021 се проведе десетото издание на състезанието, което бе в тон с Helloween.
Победителите в генералното класиране са:

5К:
Десислава Лазарова и Николай Бачийски
Росица Петрова и Нанко Казаков
Маринела Цекова и Павлин Тодоров

10К:
Екатерина Можейко и Самюел Папо
Милена Маринова и Никита Бузокин
Теодора Петкова и Гавраил Даракчиев

20К:
Тоня Тонева и Васил Костадинова
Десислава Горчева и Величко Манолов
Даниела Стоянова и Пламен Пенов

Sofia Morning Run
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Desislava LAZAROVAЮниверсал1. (F U18)20:17:0020:11:00--
2.Rositsa PETROVAAsics FrontRunner Bulgaria20:20:0020:18:007
3.Marinela TSEKO21:15:0021:13:00'+1:02
4.Viktoriya GENOVA21:52:0021:50:00'+1:39
5.Lilia IVANOVA25:15:0025:12:00'+5:01
6.Kristina TONEVA25:33:0025:29:00'+5:18
7.Viara STOEVA2. (F U18)25:33:0025:29:00'+5:18
8.Mariya SHISHEVADXC Technology25:38:0025:33:00'+5:22
9.Bogdana MANOVAДечица26:06:0026:04:00'+5:53
10.Tsvetina TODOROVAVivacom running team26:20:0026:14:00'+6:03
11.Malika ATTIYA26:47:0026:36:00'+6:25
12.Gergana HANDJIYSKAАкадемиците27:01:0026:56:00'+6:45
13.Iva IVANOVA27:25:0027:21:00'+7:10
14.Ralitsa MILANOVADynamo Software27:52:0027:39:00'+7:28
15.Plamena STANEVADXC27:52:0027:42:00'+7:31
16.Yolita DONCHEVADynamo28:18:0028:05:00'+7:54
17.Yoana BOGDANOVA3. (F U18)28:13:0028:08:00'+7:57
18.Margarita STOEVAChaos28:31:0028:21:00'+8:10
19.Viliyana MUTAFOVAOfficeRnd28:39:0028:25:00'+8:14
20.Iva IVANOVA28:39:0028:29:00'+8:18
21.Irina KULIK28:41:0028:30:00'+8:19
22.Nadezhda VELKOVA29:22:0029:04:00'+8:53
23.Veselina PIRISHANCHINADXC29:22:0029:06:00'+8:55
24.Zornitsa PETROVADXC34:27:0029:06:00'+8:55
25.Sofia MIHALEVADXC Rainbow29:30:0029:27:00'+9:16
26.Marina MARCHOVSKA30:07:0029:44:00'+9:33
27.Nadezhda GADZHEVAAtos30:05:0029:44:00'+9:33
28.Gabriela GEORGIEVAБързам бавно29:48:0029:45:00'+9:34
29.Zdravka BOUDINOVA29:54:0029:49:00'+9:38
30.Vanessa MANOLOVAНани, нани30:11:0029:52:00'+9:41
31.Niya MITEVADynamo30:06:0029:53:00'+9:42
32.Radina IVANOVA30:17:0029:55:00'+9:44
33.Lidia ATTIYA30:17:0030:06:00'+9:55
34.Sara MARCOVA30:36:0030:18:00'+10:07
35.Pavlina TODOROVA30:41:0030:23:00'+10:12
36.Nadia AUAL30:43:0030:32:00'+10:21
37.Radina GANCHEVA30:54:0030:35:00'+10:24
38.Dilyana KARAASENOVA36:00:0030:40:00'+10:29
39.Asya PLEVNELIEVA-PETKOVAIBM40:50:0030:41:00'+10:30
40.Mariana SPITZENSTAETTER1. (F 45+)31:05:0030:42:00'+10:31
41.Yoanna STOICHKOVADynamo Software31:01:0030:47:00'+10:36
42.Zvezdina ILIVANOVA31:12:0030:54:00'+10:43
43.Nikoleta NIKOLOVA31:20:0030:58:00'+10:47
44.Magdalena YANTAHTOVAOfficeRnD Team31:24:0031:08:00'+10:57
45.Yoana PETROVAMyTojo31:18:0031:11:00'+11:00
46.Teodora SLAVCHEVAAtos31:38:0031:18:00'+11:07
47.Magdalena SENCZYSZYNRunimals31:48:0031:19:00'+11:08
48.Tsvetomira IVANOVA31:44:0031:27:00'+11:16
49.Maria STANCHEVADXC31:44:0031:28:00'+11:17
50.Liyana PEEVAПчеличките31:54:0031:45:00'+11:34
51.Valentina STOYANOVA31:56:0031:48:00'+11:37
52.Martina DONEVAМакерел32:10:0031:58:00'+11:47
53.Temenuzhka PETROVA-SOFRONIEVA2. (F 45+)32:16:0032:06:00'+11:55
54.Stela GRIGOROVAAmadeus33:00:0032:33:00'+12:22
55.Tsvetomila GORANOVAAmadeus33:02:0032:34:00'+12:23
56.Stanimira ATANASOVA33:06:0032:50:00'+12:39
57.Parashkeva BAKSHEVAAtos33:36:0032:51:00'+12:40
58.Vera VLADIMIROVAсем. Владимирови4. (F U18)33:08:0032:56:00'+12:45
59.Rositsa ANEVAМакерел33:11:0033:00:00'+12:49
60.Iva MECHKUNOVARuthless to Systems, Kind to Individuals33:39:0033:15:00'+13:04
61.Antoniya PETROVA33:33:0033:17:00'+13:06
62.Kamelia KISYOVA33:35:0033:19:00'+13:08
63.Vasilka STOYANOVA33:43:0033:24:00'+13:13
64.Raya RAEVA33:42:0033:34:00'+13:23
65.Iva TANEVA33:45:0033:36:00'+13:25
66.Emanuela MITREVA34:00:0033:38:00'+13:27
67.Elena DERMENZHI33:50:0033:41:00'+13:30
68.Svetla BAEVA34:49:0034:41:00'+14:30
69.Silvia BORISOVA35:16:0034:51:00'+14:40
70.Ralitza BEDRINOVA35:16:0034:52:00'+14:41
71.Trayana DONEVA35:16:0034:54:00'+14:43
72.Deni MINKOVA40:12:0035:02:00'+14:51
73.Miroslava MITSOVAБързам бавно35:25:0035:21:00'+15:10
74.Yuliya UZUNOVA36:01:0035:28:00'+15:17
75.Margarita STOILOVA35:58:0035:41:00'+15:30
76.Daniela TODOROVA36:15:0036:00:00'+15:49
77.Vladimira LULOVA36:33:0036:17:00'+16:06
78.Mariya GEORGIEVA49:44:0036:29:00'+16:18
79.Ivona LALOVSKAAtos36:45:0036:37:00'+16:26
80.Yana RYAHOVA36:51:0036:42:00'+16:31
81.Darina DANCHOVA37:00:0036:51:00'+16:40
82.Lina DIMOVATechnoRun36:59:0036:52:00'+16:41
83.Iva VESELINOVA37:07:0037:01:00'+16:50
84.Nikolay RADEVДебелите Старчета37:42:0037:29:00'+17:18
85.Stanislava GOROSTANOVAEPAMazings37:58:0037:36:00'+17:25
86.Viktoria DIMITROVA37:47:0037:37:00'+17:26
87.Nikoleta GARKOVA37:47:0037:37:00'+17:26
88.Tatyana HRISTOVA38:14:0037:57:00'+17:46
89.Plamena PEYCHEVAMFG38:14:0037:57:00'+17:46
90.Bilyana CADIOLIAtos52:01:0038:46:00'+18:35
91.Svetoslava DUNKOVA39:25:0039:07:00'+18:56
92.Gergana STOYCHEVANOVATEL39:52:0039:12:00'+19:01
93.Darina CHERKEZOVA39:43:0039:26:00'+19:15
94.Sirma DIMITROVAПанчаревски котенца5. (F U18)49:53:0039:46:00'+19:35
95.Maria KANTAREVA40:08:0039:58:00'+19:47
96.Evelina SIMEONOVAМиЕв40:52:0040:35:00'+20:24
97.Tatyana TRENDAFILOVARACFC3. (F 45+)41:20:0040:44:00'+20:33
98.Teodora SARAKOSTOVARACFC41:20:0040:45:00'+20:34
99.Daniela MITEVA41:28:0041:17:00'+21:06
100.Anna NIKOLOVARACFC4. (F 45+)43:01:0042:25:00'+22:14
101.Dayana VESELINOVABee43:01:0042:58:00'+22:47
102.Tsvetelina KIRILOVAAtos45:34:0045:14:00'+25:03
103.Julia HRISTOVA46:04:0045:46:00'+25:35
104.Susana BANDEIRARafeirinhxs47:32:0047:18:00'+27:07
105.Márcia CABRALRafeirinhxs47:32:0047:19:00'+27:08
106.Clementine HAELVOETno team51:54:0051:11:00'+31:00
107.Gergana GEORGIEVA52:27:0052:12:00'+32:01
108.Ivanina VLADIMIROVAсем. Владимирови53:25:0053:12:00'+33:01
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Nikolay BACHIYSKITrendafilka Nemska19:08:0019:06:00--
2.Nanko KAZAKOVЧирпан бяга19:28:0019:27:0021
3.Pavlin TODOROV19:35:0019:34:0028
4.Emil TODOROVCorteva20:37:0020:35:00'+1:29
5.Kaloyan DIMITROV20:37:0020:36:00'+1:30
6.Georgi KARAVASILEVDraftkings21:00:0020:59:00'+1:53
7.Vasil TODOROVHopper21:30:0021:27:00'+2:21
8.Dimitar MILEVHopper21:53:0021:50:00'+2:44
9.Petar VALCHANOV5kmrun22:10:0022:07:00'+3:01
10.Konstantin MAVRODIEVAmadeus23:37:0023:03:00'+3:57
11.Radostin YORDAAtos23:31:0023:13:00'+4:07
12.Boyan KIROVAstea Runtastic23:58:0023:38:00'+4:32
13.Philip GEORGIEVКуцо, кьораво, сакато24:15:0023:57:00'+4:51
14.Borislav MISHOVSKIMelexis24:14:0024:07:00'+5:01
15.Hakan HYUSEINEPAMazings25:25:0024:20:00'+5:14
16.Ivan PETKOV24:45:0024:37:00'+5:31
17.Vasil SARIEVИспанската Отбора24:56:0024:42:00'+5:36
18.Emil PAVLOVHopper24:48:0024:45:00'+5:39
19.Dimitar SOTIROV25:06:0024:54:00'+5:48
20.Stefan BALIYSKI25:19:0025:15:00'+6:09
21.Aleksandar GARKOVNOVATEL1. (M 45+)25:29:0025:16:00'+6:10
22.Dragomir MASHOV25:30:0025:22:00'+6:16
23.Hristo GEORGIEV25:33:0025:23:00'+6:17
24.Delyan MIHAYLOVOfficeRnd25:52:0025:27:00'+6:21
25.Stefan KRASTEV25:49:0025:28:00'+6:22
26.Anton STOEV25:49:0025:45:00'+6:39
27.Borimir KANCHEVVivacom running team26:16:0026:08:00'+7:02
28.Vesselin GENADIEVAtos26:20:0026:10:00'+7:04
29.Aleksandar GROZEVAmadeus26:44:0026:25:00'+7:19
30.Martin NEDYALKOVDynamo Software26:39:0026:26:00'+7:20
31.Ivan MISHEV26:46:0026:31:00'+7:25
32.Borislav KRACHANOV26:42:0026:39:00'+7:33
33.Ivaylo GLUHCHEVAmadeus27:08:0026:41:00'+7:35
34.Georgi YORDANOV26:56:0026:48:00'+7:42
35.Ivaylo MIHOVAmadeus27:53:0026:55:00'+7:49
36.Miroslav STOYANOVOfficeRnd27:35:0027:21:00'+8:15
37.Ivaylo REZHEVDXC27:33:0027:26:00'+8:20
38.George ANDONOVAmadeus2. (M 45+)28:26:0027:27:00'+8:21
39.Kolyo KOLEVAmadeus28:30:0027:28:00'+8:22
40.Ivan IVANOVDXC27:31:0027:28:00'+8:22
41.Aleks KASHEVAmadeus28:30:0027:30:00'+8:24
42.Petar ALEKSANDROVVivacom running team27:45:0027:37:00'+8:31
43.Aleksandar SLAVOVAstea27:49:0027:42:00'+8:36
44.Vladimir VLADIMIROVсем. Владимирови27:53:0027:47:00'+8:41
45.Iliya MARKOV38:22:0028:07:00'+9:01
46.Petyo AVRAMOV28:50:0028:12:00'+9:06
47.Panayot VLADIKOVBegach28:28:0028:17:00'+9:11
48.Hristo DEKOVMelexis28:26:0028:17:00'+9:11
49.Stoyan GEORGIEVEPAMazings28:49:0028:27:00'+9:21
50.Martin ANGELOV28:49:0028:31:00'+9:25
51.Yavor LILYANOVEPAMazings28:53:0028:31:00'+9:25
52.Miroslav STOEVTechnoRun28:45:0028:38:00'+9:32
53.Hristina NENOVAEPAMazings29:04:0028:44:00'+9:38
54.Nikolai PANTCHEV29:14:0029:02:00'+9:56
55.Svetoslav MICHEV29:22:0029:06:00'+10:00
56.Ivan MIRCHEVDXC.technology29:25:0029:08:00'+10:02
57.Antoniy PETROVVivacom running team29:16:0029:08:00'+10:02
58.Rosen IVANOVOfficeRnd29:26:0029:11:00'+10:05
59.Marcelo SARTORI29:18:0029:15:00'+10:09
60.Nikolay STOYKOV29:30:0029:19:00'+10:13
61.Konstantin VUTOV29:36:0029:25:00'+10:19
62.Yoan VLADIMIROVсем. Владимирови1. (M U18)29:45:0029:39:00'+10:33
63.Ivaylo TOROMANOV30:02:0029:44:00'+10:38
64.Martin BAHOVAtos30:02:0029:52:00'+10:46
65.Borislav ILIEV29:59:0029:52:00'+10:46
66.Boris BUSHEVНани, нани30:11:0029:53:00'+10:47
67.Radoslav ENCHEV30:23:0029:58:00'+10:52
68.Plamen PENEV30:09:0030:00:00'+10:54
69.Georgi NIKOLOVNOVATEL3. (M 45+)30:16:0030:02:00'+10:56
70.Ivelin MONEVAmadeus30:38:0030:04:00'+10:58
71.Dimo DONCHEV30:42:0030:23:00'+11:17
72.Alexander PENEV2. (M U18)30:35:0030:31:00'+11:25
73.Nikolay PAVLOVDXC Technology30:52:0030:40:00'+11:34
74.Giorgi KVIRAIAAmadeus31:41:0030:42:00'+11:36
75.Stanislav PETRUNOVAtos32:16:0030:58:00'+11:52
76.Ivan VALCHANOV JRDynamo3. (M U18)31:20:0031:00:00'+11:54
77.Petar TSONKOVEPAMazings31:22:0031:02:00'+11:56
78.Trayko TRAYKOVTechnoRun31:13:0031:05:00'+11:59
79.Tsvetozar DIMITROVAtos31:51:0031:06:00'+12:00
80.Todor PETROVMyTojo31:17:0031:11:00'+12:05
81.Hayg MANUKYANAtos32:17:0031:26:00'+12:20
82.Tsvetan RAYKOVЛабрадор32:01:0031:51:00'+12:45
83.Marin KOZHUHAROVAtos32:17:0031:57:00'+12:51
84.Velichko YOTOVMelexis32:23:0032:14:00'+13:08
85.Mesut HADZHIOSMAN32:34:0032:20:00'+13:14
86.Atanas GROZDANOVTechnoRun32:30:0032:21:00'+13:15
87.Antoniy POPOVTechnoRun32:33:0032:26:00'+13:20
88.Georgi MILEVAtos33:36:0032:50:00'+13:44
89.Stole STOIMENOVAtos33:07:0032:56:00'+13:50
90.Milen ANGELOVAtos33:31:0033:00:00'+13:54
91.Todor ILIEV33:45:0033:30:00'+14:24
92.Dimo HRISTOVInter Cars Bulgaria34:32:0034:10:00'+15:04
93.Radoslav TZVETANOV34:20:0034:13:00'+15:07
94.Rumen RADOYTSEV34:41:0034:37:00'+15:31
95.Tsvetan VLADIMIROVAtos36:04:0035:53:00'+16:47
96.Panayot CHAFKAROVМаци1. (M 55+)36:16:0036:11:00'+17:05
97.Melina EVTIMOVA36:32:0036:17:00'+17:11
98.Boyan KAZANDZHIEVIuvo Group36:32:0036:18:00'+17:12
99.Stoil STOILOV37:09:0036:51:00'+17:45
100.Nikolay RADEVДебелите Старчета37:42:0037:29:00'+18:23
101.Martin PETKOVVivacom running team38:09:0038:00:00'+18:54
102.Ivan NIKOLOVAtos39:13:0039:03:00'+19:57
103.Gorski ALEXLesno.bg4. (M 45+)49:12:0039:05:00'+19:59
104.Borislav TRENDAFILOVПчеличките39:31:0039:22:00'+20:16
105.Vassil HRISTOV5. (M 45+)40:05:0039:46:00'+20:40
106.Angel KALACHEVNOVATEL2. (M 55+)40:40:0039:59:00'+20:53
107.Samuil ALEKSOVEPAMazings50:35:0040:20:00'+21:14
108.Lyubomir ORESHAROVEPAMazings50:35:0040:21:00'+21:15
109.Ivan VALCHANOVDynamo6. (M 45+)41:54:0041:35:00'+22:29
110.Ventsislav NESHEV7. (M 45+)42:09:0041:44:00'+22:38
111.Léon TAMBOURKOVSKYTurbo snails4. (M U18)42:52:0042:49:00'+23:43
112.Radostin EVTIMOV45:38:0045:06:00'+26:00
113.Ivaylo HRISTOV5. (M U18)46:04:0045:45:00'+26:39
114.Viktor PETROVRunimals48:44:0048:15:00'+29:09
DSQGeorgi LAZAROVBegachDSQDSQ20:35:00DSQ
DSQIvo IVANOVGarata - Run TogetherDSQDSQ47:26:00DSQ
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Ekaterina MOZHEIKO45:42:0045:41:00--
2.Milena MARINOVA47:05:0047:03:00'+1:22
3.Teodora PETKOVA47:13:0047:10:00'+1:29
4.Pavlina DRAGNEVAFourth47:21:0047:17:00'+1:36
5.Desislava TSVETANOVAVivacom running team48:56:0048:51:00'+3:10
6.Bogdana PEEVAAsics FrontRunner49:00:0048:57:00'+3:16
7.Elena AKALIYSKAКуцо, кьораво, сакато49:16:0049:02:00'+3:21
8.Kalina HLEBARSKA49:15:0049:13:00'+3:32
9.Neli SAMARDZHIEVA50:08:0050:06:00'+4:25
10.Aleksandrina SLAVOVAScalefocus51:32:0051:29:00'+5:48
11.Dimitra GILOVA1. (F U18)52:08:0052:06:00'+6:25
12.Elena CHURUKOVA53:58:0053:56:00'+8:15
13.Darina NACHEVAСкалички1. (F 45+)54:36:0054:27:00'+8:46
14.Stiliana MIHAYLOVA55:09:0055:09:00'+9:28
15.Irina PESHINACrossFit 68155:21:0055:16:00'+9:35
16.Snezhana BEZUSКуцо, кьораво, сакато55:30:0055:17:00'+9:36
17.Vesela PENCHEVA2. (F 45+)55:38:0055:29:00'+9:48
18.Lina GEORGIEVA55:38:0055:31:00'+9:50
19.Ralitsa TSVETKOVADXC Rainbow56:08:0056:01:00'+10:20
20.Marinela TRINGOVA56:29:0056:12:00'+10:31
21.Donka SHURELOVATechnoRun56:49:0056:42:00'+11:01
22.Iva IVANOVABegach57:13:0057:02:00'+11:21
23.Anna KRUMOVA57:29:0057:04:00'+11:23
24.Marina STAMENOVAMelexis57:27:0057:17:00'+11:36
25.Dilyana HALVADZHIEVA57:38:0057:22:00'+11:41
26.Martina MILKOVSKA58:20:0058:15:00'+12:34
27.Svetlana IVANOVA59:42:0059:14:00'+13:33
28.Yoana KIRILOVA59:37:0059:29:00'+13:48
29.Nancy ATANASOVA59:48:0059:36:00'+13:55
30.Mariya RADEVA1:00:0959:48:00'+14:07
31.Plamena MAKSIMOVAFoodie González1:05:111:00:08'+14:27
32.Boriana SOUGAREVA5kmrun.bg3. (F 45+)1:00:211:00:14'+14:33
33.Isabelle DEMANSEMelexis4. (F 45+)1:01:051:00:56'+15:15
34.Tsveti PETROVAOfficeRnd1:01:371:01:17'+15:36
35.Mihaela PETROVAT&M²1:02:201:02:03'+16:22
36.Tatyana GEORGIEVAТ&М²1:02:201:02:04'+16:23
37.Kremena KALINOVA5. (F 45+)1:02:261:02:11'+16:30
38.Desislava VENEVA1:02:181:02:11'+16:30
39.Sevelina KRACHUNOVADXC Rainbow6. (F 45+)1:02:291:02:21'+16:40
40.Valentina PAVLOVA1:02:251:02:22'+16:41
41.Anna STOEVA1:02:441:02:33'+16:52
42.Gabriela GEORGIEVABegach1:04:081:03:46'+18:05
43.Stoyanka SHISHKOVA1:04:181:03:59'+18:18
44.Zvezda RUSEVAAmadeus1:04:131:04:01'+18:20
45.Teodora DOMUSCHIEVAПанчаревски котенца1:04:501:04:21'+18:40
46.Gergana MIRONOVATechnoRun1:04:461:04:37'+18:56
47.Rayna NIKOLOVAVivacom running team7. (F 45+)1:05:201:05:11'+19:30
48.Dilyana DOBRINOVA1:05:221:05:17'+19:36
49.Ana TODOROVASourcelab1:05:391:05:28'+19:47
50.Petya SPASOVA1:10:401:05:34'+19:53
51.Yordanka CHAVORINA-KONDAREVAВраните8. (F 45+)1:05:481:05:37'+19:56
52.Teodora TODOROVAAtos9. (F 45+)1:06:101:05:49'+20:08
53.Tanya TARALOVA10. (F 45+)1:06:221:06:06'+20:25
54.Irma ATANASOVASourcelab1:06:581:06:48'+21:07
55.Mariya TODOROVAAtos1:07:221:07:04'+21:23
56.Raya SERGEEVA1:08:371:08:23'+22:42
57.Ivana NAYDENOVA1:09:141:09:02'+23:21
58.Boryana MITEVATechnoRun1:09:141:09:04'+23:23
59.Dobrinka DIMITROVA1:09:431:09:21'+23:40
60.Stanislava VASILEVA2. (F U18)1:11:381:11:32'+25:51
61.Mirna MATOV1:11:511:11:34'+25:53
62.Nelly IVANOVANirvana1:11:511:11:35'+25:54
63.Monika HRISTOVADraftkings1:11:481:11:41'+26:00
64.Irem YAMANRunimals1:12:031:12:00'+26:19
65.Stanislava VALEVA1:13:341:13:34'+27:53
66.Vanya KUYUMDZHIEVABegach1:14:121:13:50'+28:09
67.Milena PETKOVA1:15:011:14:59'+29:18
68.Violeta YONKOVA1:16:261:16:02'+30:21
69.Magdalina GUENOVA11. (F 45+)1:17:181:16:58'+31:17
70.Rositsa BODUROVADXC Technology1:17:571:17:33'+31:52
71.Yuliyana VASILEVA-3. (F U18)1:18:021:17:55'+32:14
72.Polina BOEVA1:19:501:19:39'+33:58
73.Elena NIKOLOVA1:20:511:20:35'+34:54
74.Dobrinka MIHAYLOVAVivacom running team12. (F 45+)1:26:041:25:36'+39:55
75.Monika KOVACHKA-DIMITROVA13. (F 45+)1:29:041:28:45'+43:04
76.Lyubka CHAUSHEVAAtos1:31:011:30:45'+45:04
77.Nikol ARSHINKOVA1:39:481:38:56'+53:15
DNFVeneta TZEKOVACrossFit 681DNFDNF28:08:00DNF
DNFVesela LALOVAКуцо, кьораво, сакатоDNFDNF31:03:00DNF
DNFIskra NACHEVAСкаличкиDNFDNF33:15:00DNF
1.Samuel PAPOT39:00:0038:58:00--
2.Nikita BUZOKIN42:10:0042:07:00'+3:09
3.Gavrail DARAKCHIEV1. (M 55+)42:37:0042:34:00'+3:36
4.Momchil SHOYLEV43:03:0043:01:00'+4:03
5.Yanko MARINOV44:04:0044:01:00'+5:03
6.Stefan MINCHEV44:57:0044:49:00'+5:51
7.Ivo ZLATEVVivacom running team45:18:0045:16:00'+6:18
8.Todor TODOROV46:38:0046:36:00'+7:38
9.Roman NIKOV47:00:0046:56:00'+7:58
10.Rumen GROZEVScalefocus47:09:0047:00:00'+8:02
11.Milen METEVМиЕв52:14:0047:11:00'+8:13
12.Nasko BASHEV1. (M 45+)47:58:0047:56:00'+8:58
13.Yordan YORDANOV48:27:0048:22:00'+9:24
14.Nikola BUSHNYAKOVCommerzbank AG48:59:0048:54:00'+9:56
15.Dimitar LESHTAROV49:25:0049:15:00'+10:17
16.Ivan TOPLIYSKICrossFit 68150:09:0050:05:00'+11:07
17.Kalin DIMITROVМакерел50:28:0050:11:00'+11:13
18.Veselin CHOBANOVBegach55:25:0050:21:00'+11:23
19.Valeri BUCHINSKIEPAMazings55:57:0050:54:00'+11:56
20.Ivaylo KONDAREVВраните2. (M 55+)51:30:0051:19:00'+12:21
21.Nikolay IVANOVAtos51:35:0051:33:00'+12:35
22.Nikolay ANGELOV51:57:0051:52:00'+12:54
23.Angel PETRICHANSKIТичане му е майката52:01:0051:54:00'+12:56
24.Dimiter TODOROV2. (M 45+)51:57:0051:54:00'+12:56
25.Aleksandar GETOVCrossFit 68157:05:0052:00:00'+13:02
26.Dimitar DIMITROVVivacom running team52:20:0052:15:00'+13:17
27.Slavi SAVOVTechnoRun3. (M 45+)52:22:0052:15:00'+13:17
28.Pavel NEDKOVCrossFit 68157:20:0052:17:00'+13:19
29.Mihail BONCHEV53:16:0052:40:00'+13:42
30.Mario GEORGIEV53:07:0052:44:00'+13:46
31.Trayan MIHAYLOV53:00:0052:47:00'+13:49
32.Venislav KIRILOV53:16:0053:03:00'+14:05
33.Andrea FRARE53:17:0053:13:00'+14:15
34.Lyubomir GESHEVEndava53:28:0053:16:00'+14:18
35.Blagovest MIHAYLOV4. (M 45+)53:23:0053:18:00'+14:20
36.Boris DIMITROVEPAMazings56:18:0053:30:00'+14:32
37.Mihail MARKOVBegach53:34:0053:30:00'+14:32
38.Nikolay GEORGIEV53:52:0053:36:00'+14:38
39.Vasil DARAKCHIEV54:03:0053:38:00'+14:40
40.Vasil VASILEVVivacom running team5. (M 45+)53:51:0053:41:00'+14:43
41.Marin BARNEKOV53:59:0053:42:00'+14:44
42.Kaloyan KALCHEV53:48:0053:43:00'+14:45
43.Ivo MARINKOV54:00:0053:49:00'+14:51
44.Filipos POLIKARPU54:02:0053:59:00'+15:01
45.Yordan VASILEV59:08:0054:03:00'+15:05
46.Adrian VLADIMIROVIBM Bulgaria54:19:0054:06:00'+15:08
47.Gospodin GEORGIEV54:23:0054:11:00'+15:13
48.Aleksandar VELCHEV59:23:0054:20:00'+15:22
49.Veselin VITANOV55:08:0054:46:00'+15:48
50.Georgi ALEXANDROVSourcelab54:57:0054:47:00'+15:49
51.Ivaylo IVANOV#gladnizasport54:51:0054:49:00'+15:51
52.Vladimir IVANOV55:09:0055:04:00'+16:06
53.Valery DACHEVCrossFit 68155:13:0055:06:00'+16:08
54.Lyubomir NIKOLOVTechnoRun55:16:0055:09:00'+16:11
55.Todor MAKASHELOV55:16:0055:12:00'+16:14
56.Hristo PANOV55:33:0055:24:00'+16:26
57.Lazar GETSKOVSKI55:45:0055:28:00'+16:30
58.Nicolas SIMONNEMelexis6. (M 45+)56:10:0056:01:00'+17:03
59.Kaloyan KOLEVZomBie Run56:27:0056:08:00'+17:10
60.Kieran MCDONALD3. (M 55+)56:16:0056:10:00'+17:12
61.Viktor KALENDERSKI56:29:0056:11:00'+17:13
62.Krasimir GEORGIEVVivacom running team56:37:0056:30:00'+17:32
63.Simeon TSONEV56:47:0056:45:00'+17:47
64.Kircho KIREVAstea57:14:0056:52:00'+17:54
65.Valentin GEORGIEVVivacom running team57:11:0057:06:00'+18:08
66.Krasimir BALABANOVТаласъми7. (M 45+)57:29:0057:12:00'+18:14
67.Krasimir KAMENOV57:27:0057:25:00'+18:27
68.Nikola KIREVBoxer57:47:0057:34:00'+18:36
69.Mihail MIHAYLOVScalefocus58:13:0057:52:00'+18:54
70.Yavor PETKOVAstea Runtastic58:27:0058:04:00'+19:06
71.Svetlin SERAFIMOVSS Team58:18:0058:05:00'+19:07
72.Dimitar MILANOV58:20:0058:10:00'+19:12
73.Valentin SLAVOVFoodie González1:03:2658:22:00'+19:24
74.Nikola NENCHEV1. (M U18)58:49:0058:37:00'+19:39
75.Tsvetan NENCHEV58:49:0058:38:00'+19:40
76.Viktor STAYKOVCrossFit 68159:22:0059:17:00'+20:19
77.Stefan ATANASSOV8. (M 45+)1:00:0959:54:00'+20:56
78.Petar MILANOV1:00:1759:59:00'+21:01
79.Nikolay STAMBOLIYSKIDXC Rainbow1:00:241:00:16'+21:18
80.Apostol IVANOV9. (M 45+)1:00:301:00:28'+21:30
81.Lyudmila SAVOVA10. (M 45+)1:00:391:00:30'+21:32
82.Daniel HRISTOV1:00:501:00:47'+21:49
83.Daniel IVANOV1:01:281:01:04'+22:06
84.Boris MARINOVOfficeRnd1:01:381:01:11'+22:13
85.Adrian DIMITROVOfficeRnd1:01:381:01:17'+22:19
86.Lyudmil NIKODIMOV1:01:381:01:17'+22:19
87.Bobby MANOVCanyon Runners Team1:01:411:01:22'+22:24
88.Vladimir YORDANOV1:02:041:01:48'+22:50
89.Konstantin IOTZOV1:02:271:02:24'+23:26
90.Hristo DANEV1:03:081:02:47'+23:49
91.Martin DIMANOV1:04:021:03:43'+24:45
92.Todor PANEVSintez Podcast Studio1:04:351:04:06'+25:08
93.Chavdar FILIPOV1:04:571:04:32'+25:34
94.Vasil VASILEV1:05:451:05:42'+26:44
95.Lyuboslav YORDANOV1:06:281:06:24'+27:26
96.Maksim VASILEV11. (M 45+)1:06:551:06:47'+27:49
97.Stanislav BOTEV1:07:051:06:49'+27:51
98.Krasimir TSALOVSKIAtos1:07:051:06:59'+28:01
99.Svilen GEORGIEV12. (M 45+)1:08:451:08:11'+29:13
100.Vladimir MAKALOSKIIBM Bulgaria1:09:141:09:02'+30:04
101.Yordan SIMEONOV1:09:231:09:03'+30:05
102.Oleg DINCHEV1:10:011:09:47'+30:49
103.Nikolay PASHKUROV1:10:171:10:04'+31:06
104.Ivaylo KEREMIDARSKI1:10:411:10:27'+31:29
105.Ivo UMLENSKIIBM1:11:221:11:11'+32:13
106.Nikola PUMPALOVDXC1:12:061:11:53'+32:55
107.Dobi SLAVOVAtos1:30:571:30:41'+51:43
108.Dimitar GEORGIEVВечно втори1:39:471:38:56'+59:58
DNFSvetlin ALEKSANDROVCrossFit 681DNFDNF26:39:00DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Samuel PAPOT39:00:0038:58:00--
2.Nikita BUZOKIN42:10:0042:07:00'+3:09
3.Gavrail DARAKCHIEV1. (M 55+)42:37:0042:34:00'+3:36
4.Momchil SHOYLEV43:03:0043:01:00'+4:03
5.Yanko MARINOV44:04:0044:01:00'+5:03
6.Stefan MINCHEV44:57:0044:49:00'+5:51
7.Ivo ZLATEVVivacom running team45:18:0045:16:00'+6:18
8.Todor TODOROV46:38:0046:36:00'+7:38
9.Roman NIKOV47:00:0046:56:00'+7:58
10.Rumen GROZEVScalefocus47:09:0047:00:00'+8:02
11.Milen METEVМиЕв52:14:0047:11:00'+8:13
12.Nasko BASHEV1. (M 45+)47:58:0047:56:00'+8:58
13.Yordan YORDANOV48:27:0048:22:00'+9:24
14.Nikola BUSHNYAKOVCommerzbank AG48:59:0048:54:00'+9:56
15.Dimitar LESHTAROV49:25:0049:15:00'+10:17
16.Ivan TOPLIYSKICrossFit 68150:09:0050:05:00'+11:07
17.Kalin DIMITROVМакерел50:28:0050:11:00'+11:13
18.Veselin CHOBANOVBegach55:25:0050:21:00'+11:23
19.Valeri BUCHINSKIEPAMazings55:57:0050:54:00'+11:56
20.Ivaylo KONDAREVВраните2. (M 55+)51:30:0051:19:00'+12:21
21.Nikolay IVANOVAtos51:35:0051:33:00'+12:35
22.Nikolay ANGELOV51:57:0051:52:00'+12:54
23.Angel PETRICHANSKIТичане му е майката52:01:0051:54:00'+12:56
24.Dimiter TODOROV2. (M 45+)51:57:0051:54:00'+12:56
25.Aleksandar GETOVCrossFit 68157:05:0052:00:00'+13:02
26.Dimitar DIMITROVVivacom running team52:20:0052:15:00'+13:17
27.Slavi SAVOVTechnoRun3. (M 45+)52:22:0052:15:00'+13:17
28.Pavel NEDKOVCrossFit 68157:20:0052:17:00'+13:19
29.Mihail BONCHEV53:16:0052:40:00'+13:42
30.Mario GEORGIEV53:07:0052:44:00'+13:46
31.Trayan MIHAYLOV53:00:0052:47:00'+13:49
32.Venislav KIRILOV53:16:0053:03:00'+14:05
33.Andrea FRARE53:17:0053:13:00'+14:15
34.Lyubomir GESHEVEndava53:28:0053:16:00'+14:18
35.Blagovest MIHAYLOV4. (M 45+)53:23:0053:18:00'+14:20
36.Boris DIMITROVEPAMazings56:18:0053:30:00'+14:32
37.Mihail MARKOVBegach53:34:0053:30:00'+14:32
38.Nikolay GEORGIEV53:52:0053:36:00'+14:38
39.Vasil DARAKCHIEV54:03:0053:38:00'+14:40
40.Vasil VASILEVVivacom running team5. (M 45+)53:51:0053:41:00'+14:43
41.Marin BARNEKOV53:59:0053:42:00'+14:44
42.Kaloyan KALCHEV53:48:0053:43:00'+14:45
43.Ivo MARINKOV54:00:0053:49:00'+14:51
44.Filipos POLIKARPU54:02:0053:59:00'+15:01
45.Yordan VASILEV59:08:0054:03:00'+15:05
46.Adrian VLADIMIROVIBM Bulgaria54:19:0054:06:00'+15:08
47.Gospodin GEORGIEV54:23:0054:11:00'+15:13
48.Aleksandar VELCHEV59:23:0054:20:00'+15:22
49.Veselin VITANOV55:08:0054:46:00'+15:48
50.Georgi ALEXANDROVSourcelab54:57:0054:47:00'+15:49
51.Ivaylo IVANOV#gladnizasport54:51:0054:49:00'+15:51
52.Vladimir IVANOV55:09:0055:04:00'+16:06
53.Valery DACHEVCrossFit 68155:13:0055:06:00'+16:08
54.Lyubomir NIKOLOVTechnoRun55:16:0055:09:00'+16:11
55.Todor MAKASHELOV55:16:0055:12:00'+16:14
56.Hristo PANOV55:33:0055:24:00'+16:26
57.Lazar GETSKOVSKI55:45:0055:28:00'+16:30
58.Nicolas SIMONNEMelexis6. (M 45+)56:10:0056:01:00'+17:03
59.Kaloyan KOLEVZomBie Run56:27:0056:08:00'+17:10
60.Kieran MCDONALD3. (M 55+)56:16:0056:10:00'+17:12
61.Viktor KALENDERSKI56:29:0056:11:00'+17:13
62.Krasimir GEORGIEVVivacom running team56:37:0056:30:00'+17:32
63.Simeon TSONEV56:47:0056:45:00'+17:47
64.Kircho KIREVAstea57:14:0056:52:00'+17:54
65.Valentin GEORGIEVVivacom running team57:11:0057:06:00'+18:08
66.Krasimir BALABANOVТаласъми7. (M 45+)57:29:0057:12:00'+18:14
67.Krasimir KAMENOV57:27:0057:25:00'+18:27
68.Nikola KIREVBoxer57:47:0057:34:00'+18:36
69.Mihail MIHAYLOVScalefocus58:13:0057:52:00'+18:54
70.Yavor PETKOVAstea Runtastic58:27:0058:04:00'+19:06
71.Svetlin SERAFIMOVSS Team58:18:0058:05:00'+19:07
72.Dimitar MILANOV58:20:0058:10:00'+19:12
73.Valentin SLAVOVFoodie González1:03:2658:22:00'+19:24
74.Nikola NENCHEV1. (M U18)58:49:0058:37:00'+19:39
75.Tsvetan NENCHEV58:49:0058:38:00'+19:40
76.Viktor STAYKOVCrossFit 68159:22:0059:17:00'+20:19
77.Stefan ATANASSOV8. (M 45+)1:00:0959:54:00'+20:56
78.Petar MILANOV1:00:1759:59:00'+21:01
79.Nikolay STAMBOLIYSKIDXC Rainbow1:00:241:00:16'+21:18
80.Apostol IVANOV9. (M 45+)1:00:301:00:28'+21:30
81.Lyudmila SAVOVA10. (M 45+)1:00:391:00:30'+21:32
82.Daniel HRISTOV1:00:501:00:47'+21:49
83.Daniel IVANOV1:01:281:01:04'+22:06
84.Boris MARINOVOfficeRnd1:01:381:01:11'+22:13
85.Adrian DIMITROVOfficeRnd1:01:381:01:17'+22:19
86.Lyudmil NIKODIMOV1:01:381:01:17'+22:19
87.Bobby MANOVCanyon Runners Team1:01:411:01:22'+22:24
88.Vladimir YORDANOV1:02:041:01:48'+22:50
89.Konstantin IOTZOV1:02:271:02:24'+23:26
90.Hristo DANEV1:03:081:02:47'+23:49
91.Martin DIMANOV1:04:021:03:43'+24:45
92.Todor PANEVSintez Podcast Studio1:04:351:04:06'+25:08
93.Chavdar FILIPOV1:04:571:04:32'+25:34
94.Vasil VASILEV1:05:451:05:42'+26:44
95.Lyuboslav YORDANOV1:06:281:06:24'+27:26
96.Maksim VASILEV11. (M 45+)1:06:551:06:47'+27:49
97.Stanislav BOTEV1:07:051:06:49'+27:51
98.Krasimir TSALOVSKIAtos1:07:051:06:59'+28:01
99.Svilen GEORGIEV12. (M 45+)1:08:451:08:11'+29:13
100.Vladimir MAKALOSKIIBM Bulgaria1:09:141:09:02'+30:04
101.Yordan SIMEONOV1:09:231:09:03'+30:05
102.Oleg DINCHEV1:10:011:09:47'+30:49
103.Nikolay PASHKUROV1:10:171:10:04'+31:06
104.Ivaylo KEREMIDARSKI1:10:411:10:27'+31:29
105.Ivo UMLENSKIIBM1:11:221:11:11'+32:13
106.Nikola PUMPALOVDXC1:12:061:11:53'+32:55
107.Dobi SLAVOVAtos1:30:571:30:41'+51:43
108.Dimitar GEORGIEVВечно втори1:39:471:38:56'+59:58
DNFSvetlin ALEKSANDROVCrossFit 681DNFDNF26:39:00DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Tonya TONEVA1:30:581:30:57--
2.Desislava GORCHEVA1:41:591:41:57'+11:00
3.Daniela STOYANOVAadidas Runners Sofia1:45:381:45:33'+14:36
4.Vanya DIMITROVADXC1:46:501:46:48'+15:51
5.Lyubomira NIKOLOVAАзимут1. (F 45+)1:48:551:48:50'+17:53
6.Marina GALEVARunningPrincess1:57:351:57:26'+26:29
7.Desislava NIKOLCHEVABegach2:03:142:03:00'+32:03
8.Desislava VODENICHAROVA2. (F 45+)2:03:392:03:29'+32:32
9.Lora STANCHEVAFOSTATA2:07:092:06:58'+36:01
10.Argiri CHIRAKMANIFOSTATA2:30:492:30:33'+59:36
DNFMartina NACHEVADXCDNFDNF1:00:22DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Vasil KOSTADINOV1:21:141:21:11--
2.Velichko MANOLOV1:21:351:21:3423
3.Plamen PENOV1:21:441:21:4332
4.Kostadin KOSTADINOV1:29:091:29:06'+7:55
5.Stefan KASEVSofia Green Tour1:30:321:30:25'+9:14
6.Evgenii TSVETOV1:31:121:31:09'+9:58
7.Valentin ORESHKOVHopper1. (M 45+)1:34:391:34:35'+13:24
8.Hristo HRISTOV1:34:461:34:44'+13:33
9.Petyr PANAYOTOV1. (M 55+)1:34:521:34:47'+13:36
10.Ivaylo DAMYANOVДечица1:36:011:35:58'+14:47
11.Yavor HRISTOVAtos1:36:301:36:24'+15:13
12.Zahari DIMITROV1:37:281:37:20'+16:09
13.Hristo MACHIKOV1:37:391:37:36'+16:25
14.Stefan MANDEVBegach1:38:171:38:10'+16:59
15.Stanimir STATEVVivacom running team1:39:021:38:57'+17:46
16.Nikola IVANOV1:39:141:39:04'+17:53
17.Anton GEORGIEV1:41:441:41:31'+20:20
18.Dec TUDOR2. (M 45+)1:41:411:41:39'+20:28
19.Slavi KOSTOVШкола за характери1:41:441:41:41'+20:30
20.Dimitar SAVOVAtos1:45:411:45:37'+24:26
21.Aleksandar IVANOV1:46:411:46:38'+25:27
22.Momchil MARINOV1:48:161:48:09'+26:58
23.Viktor METODIEVKeep Your Pace1:48:331:48:27'+27:16
24.Simon HAUBRICH1:48:431:48:38'+27:27
25.Louis LORA-RONCO1:48:431:48:38'+27:27
26.Kiril STOEV1:48:581:48:55'+27:44
27.Borislav BUMBAROV5kmrun3. (M 45+)1:49:261:48:55'+27:44
28.Viktor IROBALIEVDraftkings4. (M 45+)1:50:311:50:18'+29:07
29.Valeri MANCHEVBoxer1:50:551:50:47'+29:36
30.Ivan STANCHEV1:56:141:56:10'+34:59
31.Petar ROGACHEV1:56:401:56:33'+35:22
32.Momchil IGNATOV5. (M 45+)1:58:571:57:59'+36:48
33.Boian SIMEONOV1:58:081:58:02'+36:51
34.Ivan MITEV1:58:141:58:05'+36:54
35.Metodi SIMEONOVBegach1:58:231:58:10'+36:59
36.Svetoslav ILIEVAmadeus6. (M 45+)1:59:401:59:32'+38:21
37.Zdravko SOTIROV1:59:491:59:40'+38:29
38.Alexander PETROVDXC Technology2:03:582:03:45'+42:34
39.Rumen PAVLOV2:04:092:03:59'+42:48
40.Nikolay MILENKOVDXC Technology2:04:452:04:45'+43:34
41.Naiden TRIFONOVАГРО КУЛТУРА!2:05:122:05:02'+43:51
42.Alexander DANCHEVBegach7. (M 45+)2:07:122:06:13'+45:02
43.Boyko BLAGOEVBegach2:08:482:08:31'+47:20
44.Petar APOSTOLOVDXC2:09:252:09:19'+48:08
45.Georgi GEORGIEV2:12:312:12:28'+51:17
46.Petar DIMITROVПанчаревски котенца8. (M 45+)2:13:472:13:37'+52:26
47.Tihomir LAZAROV2:16:552:16:44'+55:33
48.Galin GETOV2:18:322:18:12'+57:01
49.Nikola VESELINOVDXC2:20:222:19:42'+58:31
50.Antonio SKOKLEV2:21:482:21:32'+1:00:21
51.Miroslav STEPANOV2:24:342:24:24'+1:03:13
52.Stoyan NIKOLOV2:26:472:26:38'+1:05:27
53.Marin MARINOV2:27:472:27:35'+1:06:24
54.Marin MARINOV2:27:472:27:35'+1:06:24
55.Martin DIMITROVFOSTATA2:30:502:30:33'+1:09:22

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.