Резултати от Sofia Morning Run 2023

На 29 октомври 2023 се проведе дванадесетото издание на Sofia Morning Run. Състезанието е парково бягане в Борисовата Градина в София, в което участниците могат да избират между 3 дистанции – 5, 10 и 20 км. Допълнително се провежда детско бягане (от 4 до 13 години) и атлетически игри.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 202320222021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Sofia Morning Run
МястоИмеОтборГодиниВреме
1.Marinela TSEKOVA19:51
2.Veselina YORDANOVAVMware21:59
3.Tsvetelina RADENKOVA24:00
4.Mihaela STOYANOVA3E25:48
5.Mari-Ines VANGELOVA3 Eco26:16
6.Ралица ТЮТЮНДЖИЕВА26:28
7.Janet MIHAYLOVAVMware26:30
8.Рая ПЕТРОВАEGT Digital26:53
9.Barbara AMOR3E26:55
10.Méline PAPOT1. (F U18)27:28
11.Beloslava GENOVABeNaZo2. (F U18)27:44
12.Simona KOLEVAVMware27:51
13.Антоанета НАЧЕВАSiteGroud28:15
14.Victoria DINEVASiteGround28:15
15.Boryana TSANEVADynamo Software28:16
16.Yana ATANASOVATrendafilka Nemska28:20
17.Gergana HANDJIYSKAАкадемиците1. (F 45+)28:20
18.Мария ЖАРОВАMitel28:23
19.Жанет ГЕОРГИЕВАChaos28:50
20.Виктория ДРАГИЕВА28:55
21.Велемира ДЖЕЛЕПОВАKenes Group29:16
22.Полина ЙОЧЕВАEGT 529:18
23.Aydzhan HYUSEINOVA29:19
24.Грета МАУТНЕРWINBET29:20
25.Цветелина БЪКЛИVMware29:25
26.Natalia DIMITROVA2. (F 45+)29:26
27.Андриана КРЪСТАНОВА29:30
28.Yana CVETANOVASiteGround29:46
29.Anita PANAYOTOVADynamo Software29:49
30.Ivana NAYDENOVAIBM29:54
31.Симона ГЕРОВАEGT Digital 230:04
32.Йоанна ДИМОВАEGT Digital30:10
33.Елена КЪНЧЕВАIBM30:21
34.Инна АТАНАСОВАScalefocus30:31
35.Gergana MANOVA30:35
36.Monika VODENICHAROVASiteGround30:39
37.Silvia HRISTOVA3E30:49
38.Yulia YOVCHEVA30:49
39.Мая НИКОЛОВАSiteGround30:57
40.Иглика КАПИТАНОВАEGT Digital31:05
41.Деница АЛЕКСАНДРОВА31:07
42.Diana MOMNEVACargotec31:13
43.Мария ВАСИЛЕВАKenes Group31:15
44.Tanya DINEVAEPAM31:29
45.Екатерина ВЕНКОВАEGT 23. (F 45+)31:30
46.Виолета КОНОВА31:54
47.Вера ВЛАДИМИРОВАсем. Владимирови3. (F U18)31:59
48.Евгения ДОКОВАEGT 431:59
49.Ani SOBADZHIEVAMedtronic4. (F U18)31:59
50.Юлия КАРАБИНОВА32:14
51.Velet KOSEVA32:23
52.Пролетина КЮЛАНОВАinbet32:24
53.Ивелина СТАНКОВАScalefocus32:26
54.Виолета АНГЕЛОВАinbet4. (F 45+)32:26
55.Ivana BONEVACargotec32:26
56.Rayna NIKOLOVAVivacom team1. (F 55+)32:28
57.Петя РУСКОВАSCHWARZ IT32:39
58.Моника ДОНОВАEGT 432:42
59.Temenuzhka VUCHOVA32:46
60.Carmen MENDOZAAtos32:59
61.Lora PETKOVA33:05
62.Цветанка ЛАЗАРОВА5. (F 45+)33:10
63.Полина ВЛАХОВА33:12
64.Ива ПЕТКОВАDynamo Software33:26
65.Emanuela DIMITROVA33:27
66.Simona LASKOVAIBM33:30
67.Венета ДИНЕВАAkkodis Bulgaria33:34
68.Antonia PETROVA33:41
69.Илиана ИЛИЕВАEGT Digital 26. (F 45+)33:43
70.Кристина НИКОЛОВАWINBET33:51
71.Теодора КЬОСЕВА5. (F U18)33:52
72.Габриела КЬОСЕВАScalefocus33:56
73.Лилия ПАЧАЛОВАБързай бавно33:58
74.Антоанета БЕЛОВЕЖДОВАБавните гепарди33:59
75.Вероника РАЧЕВАSCHWARZ IT34:11
76.Анна СТАНЧЕВА-НИКОЛОВА7. (F 45+)34:13
77.Viktoria ILIEVA3E34:30
78.Antoaneta ATANASOVACrossFit 68134:34
79.Petya SOTIROVA#колкототолкова34:39
80.Anelia KOZLOVASCHWARZ IT34:40
81.Kremena KALINOVAMedtronic8. (F 45+)34:45
82.Stela ALEKSANDROVAChaos34:45
83.Rafaela TINCHEVA34:51
84.Hristina GRANCHAROVA35:07
85.Юлиана АТАНАСОВА2. (F 55+)35:17
86.Rositsa KRASTEVAVivacom team35:23
87.Kalina CHERNEVAVivacom team6. (F U18)35:23
88.Светослава ИВАНОВАSiteGround35:24
89.Наталия ХРИСТОВАSirma Code Runners35:26
90.Даяна ПЕНОВАinbet35:34
91.Иванина ВЛАДИМИРОВАсем. Владимирови35:39
92.Tatyana HRISTOVASiteGround35:43
93.Boryana BOGOMILOVACargotec35:44
94.Велислава ВЕНЕВАEGT 435:55
95.Деница ЦОЛОВСКАEGT 435:55
96.Виктория ГЕРОВСКАEGT 535:58
97.Цветанка ЧИПИЛОВАEGT Digital 236:03
98.Ralitsa GEORGIEVAMedtronic36:10
99.Ива ВЕСЕЛИНОВА36:13
100.Гергана ГЕОРГИЕВАKenes Group36:27
101.Гергана КРЪСТЕВАinbet36:41
102.Nadezhda BOZHKOVABeNaZo36:45
103.Weronika NOWAK36:48
104.Vanya KUYUMDZHIEVABegach37:05
105.Maria SOBADZHIEVAMedtronic37:07
106.Veronika VALKOVA37:23
107.Яна КАЛЕЕВСКА37:24
108.Стела ШАЛАМАНОВАEGT 337:57
109.Ванина ЯНАКИЕВАinbet37:59
110.Лилия ИВАНОВАKenes Group38:09
111.Gergana APOSTOLOVAMEDTRONIC9. (F 45+)38:17
112.Stanislava GOROSTANOVAEPAM10. (F 45+)38:29
113.Yamina BELKREDIM38:33
114.Atanaska TANEVADYNAMO SOFTWARE38:42
115.Мануела АЛЕКСОВАinbet38:44
116.Анна ПАВЛОВАinbet3. (F 55+)38:47
117.Александра ЮНАКОВАinbet39:06
118.Ivelina BORISOVA39:15
119.Petya HADZHIKOTSEVA39:17
120.Ivelina PANICHERSKASiteGround39:27
121.Stefani ALEKSOVA39:45
122.Isotta SIDDIIBM39:51
123.Радка РУСЕВАinbet40:03
124.Светла ЛАЗАРОВАDXC Technology40:19
125.Малина МИТРЕВАWINBET40:32
126.Габриела ИЛИЕВА11. (F 45+)40:37
127.Василена ЗАЯКОВАWINBET41:29
128.Цветина ГЕОРГИЕВАEGT Digital 241:49
129.Ирина НЕТОВАEGT Digital 241:50
130.Radi HRISTOVAVivacom team42:37
131.София ЕВЛОГИЕВА43:02
132.Елка ИВАНОВА4. (F 55+)43:24
133.Milena MANGARUDOVA43:55
134.София КОСТОВАinbet12. (F 45+)45:33
135.Катрин ПАШКО45:49
136.Цветелина МИТРЕВА46:29
137.Mariya DIMITROVAmedtronic48:04
138.Пламена НИКОЛОВАSirma Code Runners49:15
139.Яна СПАСОВАSirma Code Runners49:15
DSQMargarita PETROVACargotecDSQ13:51
DSQДана НЕЙКОВАEGT Digital 2DSQ36:24
DSQВесела ДИМИТРОВАБЕГАЧDSQ47:33
Павлина ЙОТОВАinbet
МястоИмеОтборГодиниВреме
1.Panayot PANAYOTOVAzimut17:50
2.Деан ГИНЕВ18:32
3.Aleksandar STOILOV18:36
4.Николай БАЧИЙСКИTrendafilka Nemska18:36
5.Nanko KAZAKOVЧирпан бяга18:57
6.Vladyslav IERGIIEVCargotec19:14
7.Strahil CHERNEVVivacom team19:47
8.Теодор НЕЙЧЕВTrendafilka Nemska20:27
9.Stoyan EFTIMOV21:06
10.Александър ДИМИТРОВWINBET21:09
11.Mael PAPOT1. (M U18)21:16
12.Красимир ГИЗДОВCloudruid21:16
13.Lachezar TODOROVTrendafilka Nemska21:29
14.Georgi DIMOVSiteGround21:37
15.Nikola SIDEROV21:43
16.Даниел СПАСОВ21:49
17.Траян МИХАЙЛОВM&BM Ltd.21:54
18.Stanislav GANINVMware21:56
19.Теодор ТОДОРОВПобеда21:59
20.Panayot VLADIKOV21:59
21.Ивайло ТАШЕВEGT22:01
22.Йордан ЛИЛОВEGT22:11
23.Добрин СТАНКОВWINBET22:22
24.Andrey ATANASOVTrendafilka Nemska22:27
25.Димитър АРАБАДЖИЕВWINBET22:28
26.Красимир АСЕНОВEGT Digital22:37
27.Красимир НАЙДЕНОВWINBET22:39
28.Павел ЛУЛЧЕВ22:50
29.Andrey TAGAREVTrendafilka Nemska22:58
30.Borimir KANCHEVVivacom team23:13
31.Румен ПАВЛОВTrendafilka Nemska23:21
32.Ivan IVANOVRunning Family23:27
33.Mohammed MEHANNA23:30
34.Камен ЛИЧЕВ23:41
35.Deyan SHIPKOV23:43
36.Borislav TOTEVSCHWARZ IT23:45
37.Anton YOSIFOVDXC23:49
38.Николай МИЧЕВEGT Digital23:49
39.Иво БИЧКИДЖИЕВSirma Code Runners23:52
40.Цветозар ВЛАДИМИРОВEGT 623:53
41.Николай КОСТЕНСКИEGT24:00
42.Ioannis CHARALAMBIDISIBM1. (M 45+)24:14
43.Цветомир СЕМОВ24:56
44.Цветан СИМЕОНОВСиня Зона Б-1825:00
45.Александър АЛЕКСАНДРОВ25:09
46.Красимир НАЙДЕНОВEGT25:09
47.Пламен ДЕНЧЕВ25:29
48.Artem DMYTRIIENKODXC Technology25:40
49.Валентин АНГЕЛОВ25:43
50.Георги ИЛИЕВinbet25:48
51.Християн БАКЪРДЖИЕВKenes Group25:48
52.Stefan BALIYSKI25:50
53.Златко ПЕТРЕВСКИCargotec25:53
54.Агоп КАСПАРЯНEGT25:55
55.Драгомир НЕЙКОВEGT Digital 226:00
56.Владислав СТОЯНОВSCHWARZ IT26:16
57.Boyan TSANEV26:24
58.Драгомир МАШОВ26:39
59.Николай ГЕНОВ26:51
60.Александър ЦОЛОВСКИMitel26:58
61.William CUNNINGHAM27:05
62.Velislav NIKOLAEVCargotec27:16
63.Krasimir GEORGIEVVivacom team27:20
64.Petar PETROVAmadeua27:24
65.Emil WAGENSTEIN27:25
66.Мартин СПАСОВEGT 227:27
67.Georgi HAMBARDZHIEVMITEL27:34
68.Кирил КИРИЛОВinbet27:37
69.Калоян ДИМИТРОВ27:38
70.Дилян ВЕЛИЧКОВ27:43
71.Stole STOIMENOV27:53
72.Атанас ЯКИМОВEGT Digital28:02
73.Симеон АТАНАСОВSirma Code Runners28:07
74.Петър АЛЕКСАНДРОВEGT Digital28:12
75.Peter ZHISOV28:17
76.Александър КОСТОВinbet28:22
77.Викторио СЕРДАРОВEPAM28:38
78.Илко РУСЕВ2. (M 45+)28:40
79.Стефан МАРИНОВWINBET28:43
80.Йоан ВЛАДИМИРОВсем. Владимирови2. (M U18)28:47
81.Ioan DIMITROVMedtronic28:54
82.Георги ГАВРИЛСКИEGT Digital 228:55
83.Никола ЖИВКОВSCHWARZ IT29:02
84.Стамен НИКОЛОВ29:16
85.Radmil PAVLOVSCHWARZ IT29:17
86.Andrey MITREVIBM29:29
87.Христо ТОПАЛОВ29:38
88.Galiton GALITONOV29:44
89.Александър КОЦАРЕinbet29:47
90.Илиян ЙОНЕВSiteGround30:01
91.Andrey MIHAYLOV30:09
92.Атанас РАДКОВБегач30:19
93.Antoniy PETROVVivacom team30:20
94.Атанас ВЪЛЧАНОВinbet30:31
95.Иван ПОПИВ30:31
96.Христофор ХРИСТОВEGT Digital30:38
97.Miroslav RAYKOVDynamo Software30:38
98.Yovcho YOVCHEV3. (M 45+)30:48
99.Иван ГЕОРГИЕВEGT 331:00
100.Младен МАРИНОВMitel31:03
101.Петър ИВАНОВST631:19
102.Nikolay TSENEVVMware31:30
103.Христо ТАШЕВinbet31:35
104.Николай ТОДОРОВEGT 631:36
105.Peter TSONKOVEPAM31:37
106.Dimitar MILANOVIBM31:39
107.Lyubomir RUSINOVDXC Technology32:00
108.Добромир ДОБРИНОВMitel32:15
109.Йосиф АНГЕЛОВKenes Group32:19
110.Николай МАТЕЕВ32:21
111.Денис СОФИЕВ32:24
112.Димо ХРИСТОВИнтер Карс България32:25
113.Иво ДОЧЕВEGT 44. (M 45+)32:28
114.Steliyan DOBREVSCHWARZ IT32:29
115.Мишел ГЕОРГИЕВinbet32:32
116.Кирил РУСЕВОще от дете32:34
117.Милуш БАХАНОВKenes Group33:03
118.Fabio PICERNOIBM33:11
119.Станислав НИКОЛОВST633:35
120.Виктор ПЕРЕНОВСКИWINBET33:35
121.Simeon GRIGOROV33:37
122.Petar BONKOVMitel33:44
123.Stan PETRUNOVAtos33:45
124.Любомир МАТЕЕВ1. (M 55+)33:46
125.Димитър КЬОСЕВ5. (M 45+)33:59
126.Цветомир АКИМОВWINBET34:03
127.Ивелин ТЕНЕВЧерешка34:05
128.Денислав ЙОРДАНОВinbet34:32
129.Марин КОЖУХАРОВMitel34:44
130.Иван СЛАВОВEGT 534:48
131.Gregor ZAHARIEVNuvei34:59
132.Владимир ВАНКОВEGT 535:09
133.Тони АТАНАСОВ2. (M 55+)35:16
134.Калоян СТАНЕВEGT 535:20
135.Илия МАРДОВEGT 435:24
136.Николай КАЛАЙДЖИЕВTushta's Team35:29
137.Svetoslav SAVOVSiteGround35:38
138.Ilia MARKOV35:43
139.Martin TZEKOVSKI35:45
140.Борислав ШИШКОВWINBET35:50
141.Тодор МИКОВ36:09
142.Doychin ATANASOVChaos36:12
143.Lyubomir TSEKOVIBM36:31
144.Ивайло БРАТОЕВST636:37
145.Велко СУМОВEGT 437:10
146.Alexander PENEV3. (M U18)37:34
147.Александър ТОДОРВEGT 337:45
148.Тихомир ТОДОРОВDXC BULGARIA38:12
149.Стефан СТОЕВinbet38:50
150.Кристиян БАНЕВinbet4. (M U18)39:06
151.Цветелин СТОЯНОВEGT 539:15
152.Ивелин ВЛАЙКОВEGT Digital 239:46
153.Теодор ЦОНКОВinbet40:56
154.Мартин ТОНЕВБоздуган Красно Село41:00
155.Андрей ВЪЛЧЕВinbet6. (M 45+)42:06
156.Tulio MARENDA GAROTTIIBM42:09
157.Thomas MERLEAtos44:53
158.Ruben LALOVSKIMitel1:06:35
159.Иво ГЕОРГИЕВinbet7. (M 45+)1:21:22
МястоИмеОтборГодиниВреме
1.Ekaterina MOZHEYKOAdidas Runners1. (F 45+)47:45
2.Венета ПЕТРОВАAkkodis Bulgaria49:47
3.Denitsa GANCHEVABegach50:57
4.Александрина СЛАВОВАScalefocus51:32
5.Galya AYMALIEVANuvei52:07
6.Vesela PENCHEVALabrador2. (F 45+)52:19
7.Валентина РУЙЧЕВА53:07
8.Iva IVANOVABegach53:08
9.Цветина ТОДОРОВА3. (F 45+)53:54
10.Ива КОЛЕВАЛабрадор4. (F 45+)54:05
11.Elyse CHAMBRE54:07
12.Sibela CHINAREVAChaos54:36
13.Яна ЛУМПАРОВА1. (F U18)54:38
14.Ana SHIPKOVA54:45
15.Iliyana BOZHINOVAAtos55:20
16.Десислава ДОЧЕВА55:39
17.Svetlana IVANOVA55:39
18.Севин АБДИЛОВАAkkodis Bulgaria56:36
19.Albena IVANOVA-TOTEVA1. (F 55+)57:05
20.Tanya TANCHEVA57:29
21.Добрета КИРОВА57:35
22.Лиляна ЮРУКОВА58:24
23.Елеонора МИЛАНОВА58:26
24.Kalina DASKALOVA59:13
25.Светлана ПОМЕТКОВА59:24
26.Велина ДЕРИЛОВАScalefocus59:37
27.Виктория ЗЛАТЕВА59:54
28.Оля КАРАИЛИЕВА1:00:09
29.Nancy ATANASOVANandos1:00:10
30.Дафина СТАНЕВАEGT 61:00:21
31.Asya PLEVNELIEVAIBM1:00:24
32.Radina SHEYRETOVAMikserite1:00:39
33.Боряна СУГАРЕВАJedi5. (F 45+)1:00:39
34.Кристина ВАСИЛЕВАVMware1:00:59
35.Uyanga SAINBAYARNuvei1:01:36
36.Nadia AUALLLama Team1:01:43
37.Магдалена МАНОВАDXC Technology1:01:44
38.Ivana PAVLOVASila1:01:50
39.Shenay OKAN1:02:14
40.Mariela RUSSEVA-MACHIKOVA1:02:14
41.Elena BALYKOVA1:02:51
42.Galina VRAGOVAIBM1:03:03
43.Емануела МИТРЕВА1:03:13
44.Teodora SLAVCHEVAMitel1:04:17
45.Bozhura SIMEONOVA1:04:47
46.Denitsa PAVLOVADynamo Software1:04:52
47.Yurkie ALIIBM1:04:58
48.Rumyana DIMITROVA1:05:08
49.Маргарита МЛАДЕНОВАZentiva6. (F 45+)1:05:21
50.Tammy FELSTEAD1:05:25
51.Denitsa PETKOVSKASila1:05:26
52.Деница ПЕТРОВАZentiva7. (F 45+)1:06:01
53.Калина ДОМУСЧИЕВА1:06:04
54.Teodora BOGDANOVA1:06:17
55.Svetlana PETROVAVMware1:06:43
56.Диана ТРИФОНОВАMitel1:07:05
57.София ВАСИЛЕВА1:07:31
58.Йоана МИЛЕНОВАСв. Иван Рилски1:07:48
59.Ана ПАНОВАEGT 68. (F 45+)1:09:52
60.Rusalia LALEVA1:10:13
61.Милена ХАРИЗАНОВА2. (F U18)1:12:25
62.Iliyana KONDAREVA1:12:50
63.Stanislava PETROVADXC Technology1:13:13
64.Lora POPOVA1:13:15
65.Надежда ЦВЕТКОВА3. (F U18)1:14:09
66.Веселина РАДЕВАST61:15:07
67.Tsvetina BOZHKOVAVMware1:15:26
68.Yordanka DIMITROVAICON running team1:16:31
69.Веселина БЕЛОБРАДОВА1:17:11
70.Боряна РАДКОВА1:17:49
71.Virginia YAKOVA1:18:26
72.Станислава ВАСИЛЕВА4. (F U18)1:18:49
73.Христина КОРДОВА1:19:06
74.Denni GALLIUSSI1:19:51
75.Юлияна ВАСИЛЕВА5. (F U18)1:22:03
76.Irena DIMITROVANuvei1:22:35
77.Christine DIMITROVA9. (F 45+)1:22:40
78.Виктория ЛАЧОВСКАEGT 61:22:41
79.Николина КОЧЕВА1:22:49
80.Siyana STOYANOVA6. (F U18)1:29:10
МястоИмеОтборГодиниВреме
1.Sylvain PAPOT38:21
2.Samuel PAPOT39:06
3.Евгений ЦВЕТОВTRS39:19
4.Iskren IVANOVBegach40:33
5.Pavel PLEVNELIEVNone1. (M U18)41:03
6.Калин ПЕНЕВSCHWARZ IT41:28
7.Andrey SAMARDZHIEVCargotec42:04
8.Vasil CHOMAKOVVMware42:41
9.Yasen KIRILOVNuvei42:54
10.Asen VATEVAdidas Runners43:03
11.Momchil SHOYLEV43:19
12.Георги МИХАЙЛОВEGT Digital43:30
13.Vladislav IVANOVLimeChain43:44
14.Величко МАНОЛОВ45:16
15.Vilian DYANKOVGodletes45:20
16.Драган ЗАГОРСКИEGT 246:13
17.Valentin GEORGIEVVivacom team46:16
18.Rumen ANDREEVEPAM46:23
19.Ивайло НЕДКОВ46:46
20.Мирослав ГЕНЧЕВ46:55
21.Иван ТОПЛИЙСКИCrossFit 68147:04
22.Deyvid STOYKOVSiteGround47:53
23.Станислав ФИЛИПОВ48:28
24.Дамян РУСИНОВYotpo48:33
25.Radostin YORDANOVUnify/ Mitel48:45
26.Hristo HRISTOVДогетата48:49
27.Стоян ПЕЕВEGT 649:06
28.Светослав СВЕТИЕВDXC Technology49:07
29.Miroslav STOEV49:22
30.Petar KOLEV49:23
31.Борис БЕЛОВБебинг2. (M U18)49:44
32.Александър ВАКРИЛОВST650:02
33.Марин СТАЕВСКИAkkodis Bulgaria50:15
34.Evgeni KOLEVYotpo50:16
35.Ростислав БАКАЛОВ100 Beers50:18
36.Alexander DZHARTOV3. (M U18)50:20
37.Fabio LOISIIBM50:21
38.Nikolay PATRIKOV50:26
39.Peter STOYANOVVivacom team1. (M 45+)50:28
40.Лъчезар ЛЮБОМИРОВEGT 350:40
41.Иван ИВАНОВTeam Neterra50:52
42.Румен ГАРГОВ51:32
43.Boris DIMITROVEPAM51:54
44.Anton TSENEVDynamo Software52:13
45.Виктор БОЖИЛОВГолям съсел52:16
46.Pavel VLADOV52:18
47.Vladislav ZAIMOVNuvei52:19
48.Мартин КАЕРСКИP3 Grafixoft53:01
49.Любомир ТОДОРОВ53:04
50.Tsvetan GEORGIEVMelexis53:04
51.Светлин МЛАДЕНОВST653:07
52.Hristo TSENEVDynamo Software1. (M 55+)53:16
53.Григор ТОДОРОВ5kmrun53:18
54.Preslav PETKOVSchwartz IT53:18
55.Драгослав ДРАГИЕВEGT 253:23
56.Lior HAIMOVICHYotpo53:29
57.Todor TODOROVNandos53:33
58.Hristin MARINOVMelexis53:37
59.Никола КИРЕВ53:49
60.Георги МИХОВ53:50
61.Кристиян УРДАРОВСКИScalefocus54:32
62.Martin NEDYALKOVDynamo Software54:49
63.Yordan VASILEVDXC Technology54:58
64.Николай КОЛЕВEGT 655:01
65.Marin BARNEKOVDXC Technology55:24
66.Alexander PETROVDynamo Software55:34
67.Stamen TOTEV2. (M 55+)55:36
68.Milen NINOV55:36
69.Владимир ВЛАДИМИРОВсем. Владимирови55:56
70.Chavdar GEORGIEV56:43
71.Филип НЕДЕЛЧЕВ4. (M U18)57:02
72.Калоян РАЙКОВСКИIBM57:04
73.Любослав НОВАЧЕВ57:06
74.Deyan GEORGIEVIBM57:09
75.Zhan IVANOVYotpo57:14
76.Мартин АТАНАСОВ57:18
77.Stilyan MITREV57:22
78.Martin DIMANOV57:28
79.Станимир ДИМИТРОВCrossFit 68157:41
80.Димитър СЕРАФИМОВEGT 357:43
81.Димитър ТОДОРОВ3. (M 55+)57:47
82.Stefan MINTOVREWE Digital57:50
83.Simone VESCOVOSiteGround58:02
84.Maxime ANDREATOS58:05
85.Иларион ИЛАРИОНОВ2. (M 45+)58:06
86.Vasil VASILEVVivacom team3. (M 45+)58:31
87.Atanas TULILOVVMware58:33
88.Александър КИРОВ58:37
89.Ivaylo PETROVDXC Technology58:44
90.Виолин ИВАНОВEGT 258:45
91.Ali TEBER59:00
92.Валентин КОЛЕВEGT 359:00
93.Borislav GEORGIEV59:12
94.Кристиян НИКОЛОВ59:35
95.Стойко КАВАЛДЖИЕВEGT 359:35
96.Bozhidar DIMITROVVMware59:53
97.Aleksandar DANOVRunners@IBM1:00:15
98.Стефан ВАСИЛЕВБирени скакалци1:00:24
99.Yavor RAYKOVDynamo Software1:00:25
100.Кристиян МАРИНОВ1:00:26
101.Мартин УЗУНОВEGT 31:00:29
102.Lucas DEMANGEON1:00:30
103.Vladislav STEFANOV1:00:32
104.Georgi GAMISHEVБирени скакалци1:00:34
105.Vasil VASILEVMikserite1:00:38
106.Ivan STANCHEV1:00:40
107.Vilian DIAMANDIEVDXC4. (M 45+)1:00:49
108.Veselin SYAROViCard1:01:08
109.Владимир АТАНАСОВEGT 64. (M 55+)1:01:21
110.Виктор ЦОНЕВEGT 51:01:37
111.Momchil KRASTEV1:01:59
112.Dosev SIMEONChaos1:02:38
113.Даниел ЦВЕТАНОВ1:03:03
114.Илия МАЛЛИЕВИлия1:03:04
115.Georgi GEORGIEV1:03:13
116.Кирил ВОДЕНИЧАРОВYotpo1:05:10
117.Evtim PANEBRunners@ibm1:06:02
118.Симеон ГОДИНЯЧКИEGT 41:06:03
119.Павел КОНСТАНТИНОВТичам си1:06:14
120.Krasimir TSALOVSKIAtos1:06:28
121.Victor SCHILLER5. (M 55+)1:06:33
122.Николай БАБАНОВChaos1:06:41
123.Калин ЗЛАТАНСКИEGT Digital 21:07:03
124.Дамян ЛАЗАРОВ1:07:31
125.Alexander ALEXANDROV1:07:45
126.Цветомир НИКОЛОВEGT 21:07:57
127.Илиян ГЕОРГИЕВEGT 61:08:52
128.Димо ЛУКОВEGT 55. (M 45+)1:09:19
129.Vasil CHIMEVVMware1:09:34
130.Cvetan RAYKOVLabrador1:09:58
131.Светослав ЛАЛЕВBegach1:10:14
132.Вилислав СЛАВЕВUnboxd1:10:52
133.Георги СТОЯНОВТолкова си можем1:13:39
134.Радослав РАЧЕВТолкова си можем1:13:39
135.Zhivko BONEVEPAM1:14:41
136.Тодор ЯКОВ1:18:25
137.Иван НИКОЛОВMitel1:20:03
138.Светлин СТОЯНОВ1:20:10
139.Христо ВУЧЕВEGT Digital 21:20:35
140.Desislav STOYANOV1:29:10
DSQСтефан АНГЕЛОВEGT Digital 2DSQ1:11:11
DNFИлия ДАСКАЛОВEGT DigitalDNF32:22
DNFКирил ГЕРОВСКИEGT 3DNF34:21
МястоИмеОтборГодиниВреме
1.Джейн ДИМИТРОВА1:37:23
2.Venelina EMILOVA1:41:43
3.Vanya DIMITROVADXC Technology1. (F 45+)1:43:47
4.Radostina KOLEVA1:44:37
5.Галя ЮЧОРМАНСКА2. (F 45+)1:47:28
6.Antoaneta GENOVA1:47:56
7.Teodora CONEVA1:48:33
8.Мая ПЕТКОВАEGT 23. (F 45+)1:51:52
9.Tatyana GEORGIEVAТекила с портокалче4. (F 45+)1:54:07
10.Мария КАМЕНОВА2:01:06
11.Elena SHOPOVA2:04:23
12.Teodora MANOILOVA-KONTEVA2:06:15
13.Viktoriya STOYANOVACargotec2:07:20
14.Ирина ШАТРОВАDynamo Software2:08:04
15.Darina MANTAROVA2:13:02
16.Slavena KOLEVA2:18:31
17.Деница ДРЕМСИЗОВАScalefocus2:18:39
18.Gabriela GEORGIEVACargotec2:20:20
19.Biserka DANEVA2:30:06
МястоИмеОтборГодиниВреме
1.Nikolay EFREMOVASICS Front Runner1:22:16
2.Теодор ДИМИТРОВ1:23:03
3.Zahari DIMITROVПриятели за бягане1:25:43
4.Nikolay HRISTOV1:26:40
5.Stefan KASEV500 miles1:28:41
6.Стефан МАНДЕВ1:29:52
7.Тодор ПРОКОПОВEGT1:30:48
8.Ventsislav STOYANOV1:31:24
9.Ivo ZLATEVVivacom team1:33:03
10.Lachezar ROLEVVivacom team1:33:39
11.Борислав МИТЕВBegach1. (M 45+)1:33:59
12.Hristo MACHIKOV1:35:20
13.Ivaylo MARINOV1:35:24
14.Vladimir GEORGIEVVMware1:38:59
15.Илия ВОДЕНИЧАРОВ1:39:17
16.Dimitar GENOV1:40:02
17.Vasil VELICHKOVASICS FrontRunner Bulgaria1:40:03
18.Konstantin GAYTANDZHIEVChaos1:40:33
19.Kristian VIRCHEV1:41:04
20.Nikolai HRISTOV1:41:15
21.Павел ЦОЧЕВSOVA1:42:13
22.Kalin SAVCHEVVivacom team1. (M 55+)1:43:14
23.Георги ЦОНЕВ1:43:38
24.Galin STOYANOV1:43:56
25.Bert COERTJENSDXC Technology1:44:03
26.Явор ХРИСТОВMitel1:44:11
27.Ivan IVANOVDXC Technology1:44:19
28.Димитър НАКЕВ1:45:41
29.Nicolas SIMONNE2. (M 45+)1:45:56
30.Dimitar SAVOVMitel1:47:32
31.Кристиян БОРИСОВ1:47:37
32.Dimitar DIMKIN1:47:40
33.Dragomir ATANASOVBegach1:49:07
34.Petar CONEV1:49:22
35.Красимир МИНКИНСв. Иван Рилски3. (M 45+)1:49:27
36.Иво ПАУНОВ1:49:28
37.Rosen SIMOV1:49:31
38.Blagoy SOLAKOVBegach1:49:44
39.Илиян ТОШКОВStay hard1:50:06
40.Grigor VARBANOVBegach1:50:57
41.Адриан ВЛАДИМИРОВБегач1:51:08
42.Георги РУМЕНОВ1:52:14
43.Lyubomir MATOV1:52:19
44.Ивайло ГАНЕВ1:53:27
45.Петър ХРИСТОВEGT 21:54:10
46.Любен БЕЛОВБебинг4. (M 45+)1:54:56
47.Илия УЗУНОВVMware1:56:21
48.Ivan NACHKOV5. (M 45+)1:56:22
49.Atanas ATANASSOVDXC Technology6. (M 45+)1:56:57
50.Христо ГЕОРГИЕВ1:56:58
51.Lyubomir APOSTOLOV1:57:37
52.Кирил ДИМИТРОВEGT 61:58:34
53.Борис САРАБЕЕВAkkodis Bulgaria1:58:56
54.Момчил ДИМИТРОВAkkodis Bulgaria1:58:56
55.Георги КАМЕНОВ1:59:07
56.Даниил ДУКАТBegach7. (M 45+)1:59:45
57.Александър ДИМИТРОВAkkodis Bulgaria1:59:49
58.Методи ИВАНОВ2:00:02
59.Светослав МАРКОВAkkodis Bulgaria2:00:05
60.Stanimir BOROVКласа2:02:36
61.Nayden TRIFONOVАГРО КУЛТУРА!2:04:24
62.Пламен ПЪРВАНОВ8. (M 45+)2:04:35
63.Todor PAUNOVAtos2:05:26
64.Егор ШАТРОВDynamo Software2:07:13
65.Alexander PETROVDXC Technology2:07:51
66.Асен ВЪЛЕВRunners@IBM2:07:55
67.Валентин ВАЧКОВSirma Code Runners2. (M 55+)2:08:23
68.Никола ЙОРДАНОВ2:08:57
69.Kiril ZHELYAZKOVSiteGround2:10:07
70.Кристофър ПАНАЛОВ2:10:20
71.Nikolay VALCHEVMitel2:11:17
72.Стефан ЕНЕВ1. (M U18)2:14:48
DSQIvan SIMEONOVDSQ2:21:37
DNFИво МАРИНКОВDNF1:31:34

Вижте още

Резултати от XL Бистрица 2024

Резултати от XL Бистрица 2024

На 11 февруари 2024 се проведе поредното издание на XL Бистрица. Състезание от календара на XLkmrun, организирано от 5kmrun

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

На 22 януари 2024 стартира дванадесети сезон на състезанията по планинско бягане от веригата Trail Series. Golyam Sechko Run посрещна участниците