Резултати от Sofia Morning Run 2022

На 30 октомври 2022 се проведе единадесетото издание на Sofia Morning Run. Събитието се провежда традиционно в последната неделя на месец октомври в Борисова градина, София.

Победителите в генералното класиране са:
5К:
Маринела Цекова и Александър Стоилов
Десислава Лазарова и Нанко Казаков
Доротея Николова и Владислав Йергиев

10К:
Владимира Суванджиева и Евгений Цветов
Екатерина Можейко и Самюел Папо
Десислава Цветанова и Велян Кичев

20К:
Стефка Маринова и Пламен Пенов
Ваня Димитрова и Мирослав Недков
Теодора Цонева и Величко Манолов

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 202320222021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Sofia Morning Run
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Marinela TSEKOVAВСК "СпортМО"20:0920:08--
2.Desislava LAZAROVAЮниверсал1. (F U18)20:4620:4638
3.Doroteya NIKOLOVAEPAM23:4323:42'+3:34
4.Denitsa GANCHEVA24:3324:32'+4:24
5.Калина ВУТОВАКънки клуб Елит2. (F U18)25:2025:19'+5:11
6.Stanislava GOROSTANOVAEPAM1. (F 45+)28:2326:49'+6:41
7.Tanya DINEVAEPAM28:2326:49'+6:41
8.Petya INDZHOVAProrgess27:1427:07'+6:59
9.Yoana BOGDANOVABegach3. (F U18)27:2427:20'+7:12
10.Kristina VELKOVA-KIRILOVA28:0127:37'+7:29
11.Sara MARCOVA27:4627:42'+7:34
12.Рая ПЕТРОВАEGT/EGT DIGITAL27:5227:48'+7:40
13.Елена АКАЛИЙСКАBrandwatch33:2928:17'+8:09
14.Миглена ИВАНОВАPwC28:3528:22'+8:14
15.Nevena PENCHEVAДинамо Софтуер/ Dynamo Software28:3628:32'+8:24
16.Стефана ПАШОВАAmusnet Interactive28:5528:34'+8:26
17.Рената ДОНКОВА28:5128:36'+8:28
18.Даниела ЙОРДАНОВА28:5828:41'+8:33
19.Gergana HANDJIYSKAАкадемиците29:1629:11'+9:03
20.Veselina PIRISHANCHINADXC29:2829:13'+9:05
21.Невена ИВАНОВАWOODEN SPOON TEAM29:3429:24'+9:16
22.Гичка МИХАЙЛОВА2. (F 45+)29:4829:39'+9:31
23.Вера ВЛАДИМИРОВАсем. Владимирови4. (F U18)29:4729:42'+9:34
24.Ева РЪКОВАSchwarz IT Bulgaria30:0329:45'+9:37
25.Yana KARAMANCHEVA30:0729:51'+9:43
26.Asya PLEVNELIEVAIBM30:1329:52'+9:44
27.Veronika RACHEVASchwarz IT Bulgaria30:1430:00'+9:52
28.Весела ДИМИТРОВА3. (F 45+)30:1130:01'+9:53
29.Мария ПОПИНСКАEGT/EGT DIGITAL30:1130:08'+10:00
30.Карин ИБРЯМОВАPwC30:3530:21'+10:13
31.Десислава МИЦОВАPwC30:3530:21'+10:13
32.Надежда ГАДЖЕВАAtos31:0330:52'+10:44
33.Катерина ДИМИТРОВАPwC31:1130:56'+10:48
34.Desislava KAPSAZOVAДинамо Софтуер/ Dynamo Software31:1731:11'+11:03
35.Gergana DIKOVATeam Neterra31:3131:12'+11:04
36.Ivana BONEVAcargotec31:3031:15'+11:07
37.Diana MOMNEVAcargotec31:4031:25'+11:17
38.Milena YANEVAcargotec31:3931:26'+11:18
39.Mariya TODOROVAAtos31:4731:30'+11:22
40.Десислава СПИЛКОВАAmusnet Interactive31:5231:31'+11:23
41.Aneliya TRIFONOVAAtos31:4831:32'+11:24
42.Валерия АНГЕЛОВАPwC32:1331:58'+11:50
43.Даниела ГЕОРГИЕВА32:0732:02'+11:54
44.Dilyana KARAASENOVADXC32:2232:07'+11:59
45.Maria IVANOVA32:1232:10'+12:02
46.Емануела МИТРЕВА32:3532:12'+12:04
47.Radostina HRISTOVAVivacom running team32:3132:12'+12:04
48.Mariya FETVOVA32:2732:21'+12:13
49.Десислава СТЕФАНОВАPwC4. (F 45+)32:4032:26'+12:18
50.Марина ЦОНЕВАAmusnet Interactive32:5132:29'+12:21
51.Дарина ГАНОВАPwC32:4632:31'+12:23
52.Stanislava DOBREVAProgress32:5332:38'+12:30
53.Yanitsa RUSENOVA33:0332:43'+12:35
54.Вероника БОЦОВАDo IT Wise33:3333:12'+13:04
55.Maria STANCHEVADXC33:3133:22'+13:14
56.Ani ANGELOVAVivacom running team33:5133:31'+13:23
57.Teodora SLAVCHEVA33:5233:39'+13:31
58.Antoaneta ATANASOVA34:1033:48'+13:40
59.Plamena PETROVAProgress34:0833:54'+13:46
60.Violina MIGDALOVASourcelab crew34:3134:03'+13:55
61.Silviya BEKYAROVA34:3134:05'+13:57
62.Mila VLADIMIROVA5. (F 45+)34:1234:06'+13:58
63.Силвия БЕХАРAmusnet Interactive34:5334:31'+14:23
64.Silviya MARKOVA35:0234:34'+14:26
65.Елеонора НИКОЛЧЕВА35:0234:34'+14:26
66.Carmen MARIA CASARRUBIOS MENDOZAAtos34:5734:36'+14:28
67.Мария ПЕТКОВАPwC35:0134:45'+14:37
68.Мария СТОЙКОВАPwC35:1034:57'+14:49
69.Елизабет ГЕНЧЕВАSiteGround35:1235:00'+14:52
70.Krassimira DIMITROVA6. (F 45+)35:4535:18'+15:10
71.Виктория ДИМИТРОВАWooden Spoon35:3035:19'+15:11
72.Lora PETKOVA35:2735:20'+15:12
73.Lora SVETOSLAVOVA35:4535:25'+15:17
74.Nadia MARINOVAДинамо Софтуер/ Dynamo Software35:3835:36'+15:28
75.Gabriela FOTEVATechnoRun35:5035:45'+15:37
76.Veneta NEYKOVAAtos36:0235:49'+15:41
77.Anelia ANTOVA36:2635:59'+15:51
78.Elena DERMENZHI38:0636:00'+15:52
79.Боряна МИХАЙЛОВА36:0336:01'+15:53
80.Валерия АЛЕКСАНДРОВАAmusnet Interactive36:1536:09'+16:01
81.Снежина ЯНЕВАSchwarz IT Bulgaria36:2936:15'+16:07
82.Iva VESELINOVA37:0136:51'+16:43
83.Ирена РАДКОВА37:1036:54'+16:46
84.Stiliyana TSARVULANOVATechnoRun37:1837:13'+17:05
85.Елена КРЪСТЕВАPwC37:4037:25'+17:17
86.Marta IVANOVADXC Technology37:4437:32'+17:24
87.Vanina GABROVSKA-DINEVA37:3937:32'+17:24
88.Иванина ВЛАДИМИРОВАсем. Владимирови37:5237:45'+17:37
89.Stela ALEKSANDROVAChaos38:1638:07'+17:59
90.Ивелина ПАНИЧЕРСКАSiteGround38:2038:08'+18:00
91.Симона КОЛЕВАWooden Spoon38:2538:15'+18:07
92.Теодора ТОДОРОВА38:4238:16'+18:08
93.Antonia ANTONOVA5. (F U18)39:0138:42'+18:34
94.Viktoria PAVLOVADXC Technology team39:0438:52'+18:44
95.Саня СПАСОВАBrandwatch39:3039:03'+18:55
96.Росица МИХАЙЛОВАBrandwatch39:2939:03'+18:55
97.Татяна ХРИСТОВАSiteGround39:3839:26'+19:18
98.Stanislava SALAKIROVACarrot40:1639:52'+19:44
99.Милена ДИМИТРОВАAXSMarine40:3340:18'+20:10
100.Maya YANCHEVA7. (F 45+)40:4540:30'+20:22
101.Ива НИКОЛОВА8. (F 45+)40:4440:30'+20:22
102.Maria-Magdalena ANDONOVA41:1340:55'+20:47
103.Nadia TRAYKOVAДинамо Софтуер/ Dynamo Software41:2841:25'+21:17
104.Цветелина МИТРЕВА42:3742:09'+22:01
105.Gergana ATANASOVA42:4042:23'+22:15
106.Dora NAYDENOVAProgress43:1442:46'+22:38
107.Елка ИВАНОВА1. (F 55+)43:2743:04'+22:56
108.Maria NITOVA6. (F U18)43:1243:09'+23:01
109.Йоана ТОДОРОВАBrandwatch44:0143:33'+23:25
110.Светослава ДУНКОВА44:4144:15'+24:07
111.Михаела МИТОВАSiteGround45:2044:50'+24:42
112.Marta VALCHANOVA9. (F 45+)50:4750:29'+30:21
113.Велислава ПЕТРОВА51:3751:09'+31:01
114.Livia GABATO54:3154:10'+34:02
DNFMariana NICULESCUDNFDNF50:04DNF
DNFМирослава ИЛИЕВАDNFDNF34:07DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Aleksandar STOILOV18:5818:57--
2.Nanko KAZAKOVЧирпан бяга19:0219:025
3.Vladyslav IERGIIEVcargotec19:0619:047
4.Andrey SAMARDHZIEVcargotec19:4019:3841
5.Томислав ЗАШЕВ22:2922:27'+3:30
6.Miklos SCHMIDTcargotec22:4122:40'+3:43
7.Йордан ЛИЛОВEGT/EGT DIGITAL23:3423:30'+4:33
8.Borimir KANCHEVVivacom running team23:5323:51'+4:54
9.Ivan IVANOVRunning Family24:0524:05'+5:08
10.Тодор БОЖИНОВBrandwatch34:2524:22'+5:25
11.Юлиян КОЛЕВWooden Spoon team24:3824:31'+5:34
12.Borislav TOTEVSchwarz IT Bulgaria24:3724:36'+5:39
13.Николай ИЛЧЕВPwC24:5024:37'+5:40
14.Илия ПАРТЕНОВ24:4424:38'+5:41
15.Драгомир МАШОВ24:4224:39'+5:42
16.Агоп КАСПАРЯНEGT/EGT DIGITAL25:0525:02'+6:05
17.Димитър НИКОЛАЕВEGT/EGT DIGITAL25:1825:13'+6:16
18.Николай КОСТЕНСКИEGT/EGT DIGITAL30:2425:20'+6:23
19.Станислав БУРДААтос26:2825:51'+6:54
20.Stefan BALIYSKI26:0125:54'+6:57
21.Петър ЖИСОВ26:1726:07'+7:10
22.Vesselin GENADIEVAtos26:1926:16'+7:19
23.Калоян СТОЯНКОВAmusnet Interactive26:4026:18'+7:21
24.Йоан ВЛАДИМИРОВсем. Владимирови1. (M U18)26:4226:37'+7:40
25.Александър ВЕЛЧЕВ26:4526:38'+7:41
26.Hakan HYUSEINEPAM28:2326:49'+7:52
27.Peter TSONKOVEPAM28:2326:49'+7:52
28.Trayan MUCHEVEPAM28:2326:49'+7:52
29.Samuil ALEKSOVEPAM28:2426:49'+7:52
30.Iliya DASKALOVEPAM28:2426:50'+7:53
31.Aleksandar YOSIFOVcargotec27:2026:57'+8:00
32.Иван ДИМИТРОВPwC27:2127:09'+8:12
33.Михаил НИКОЛОВBrandwatch27:2827:26'+8:29
34.Alexander TSOLOVSKIAtos27:5327:31'+8:34
35.Borislav MISHOVSKIMelexis27:3527:33'+8:36
36.Даниел СТОЙЧЕВSiteGround27:5227:41'+8:44
37.28:0227:59'+9:02
38.Tsvetozar DIMITROVATOS28:3728:00'+9:03
39.Nikolay DENEV28:2528:08'+9:11
40.Кристиян КИТОВAmusnet Interactive28:3528:15'+9:18
41.Калоян ЯНАКИЕВDo IT Wise28:3528:15'+9:18
42.Христомир ХРИСТОВDo IT Wise28:3728:15'+9:18
43.Kaloyan PETKOVProgress28:2428:17'+9:20
44.Dilyan VELICHKOVChaos28:3028:22'+9:25
45.Атанас ЯКИМОВ28:3428:26'+9:29
46.Mihail DJUREVChaos28:4328:26'+9:29
47.Georgi MILEVAtos29:1428:37'+9:40
48.Radmil PAVLOVSchwarz IT Bulgaria29:0328:50'+9:53
49.Александър ТОДОРОВWooden spoon team29:0328:51'+9:54
50.Kiril ALEKSANDROVKeep Calm and Train Hard29:2229:03'+10:06
51.Камен МИТЕВBegach2. (M U18)29:1029:04'+10:07
52.Atanas GROZDANOVTechnoRun29:2029:16'+10:19
53.Vladislav ATANASOVTechnoRun29:2129:16'+10:19
54.Симеон КОМИТОВSchwarz IT29:3429:23'+10:26
55.Веселин ЛИНКОВСКИAmusnet Interactive29:4829:26'+10:29
56.Александър ХРИСТОВAmusnet Interactive29:4929:28'+10:31
57.Илия МАРКОВ39:4429:31'+10:34
58.Velizar ILIEVcargotec30:0229:38'+10:41
59.Tomislav MIRCHEVSchwarzITBulgaria3. (M U18)30:0429:51'+10:54
60.Radoslav YORDANOV30:0929:57'+11:00
61.Радослав РОМАНОВAmusnet Interactive30:2129:59'+11:02
62.Емил ДОБРЕВSchwarz30:1530:01'+11:04
63.Джанан ДЖЕМИЛОВ30:1430:06'+11:09
64.Станислав ЧЕРВЕНКОВAmusnet Interactive30:2830:09'+11:12
65.Zlatko PETREVSKIcargotec30:3330:18'+11:21
66.Стелиян ДОБРЕВSchwarz IT30:4630:34'+11:37
67.Александър СИНИГЕРОВAmusnet Interactive30:5830:36'+11:39
68.Самуил ДИМИТРОВ31:1330:55'+11:58
69.Мартин БАХОВAtos31:0030:57'+12:00
70.Stole STOIMENOVAtos31:0731:03'+12:06
71.Димитър ДОЙЧИНОВ1. (M 55+)31:2731:09'+12:12
72.Нино НИНОВ31:4231:17'+12:20
73.Marin KOZHUHAROVATOS31:4231:17'+12:20
74.Todor DIMITROVcargotec31:5531:29'+12:32
75.Милен ДИМИТРОВAmusnet Interactive31:5931:41'+12:44
76.Любомир ФИЛИПОВAmusnet Interactive32:1231:50'+12:53
77.Георги СТОЯНОВPwC31:5331:51'+12:54
78.Doychin ATANASOVChaos32:1232:04'+13:07
79.Viktorio SERDAROVEPAM33:5332:18'+13:21
80.Lyubomir ORESHAROVEPAM33:5332:18'+13:21
81.Виктор АСЕНОВ32:2732:25'+13:28
82.Krastyo DUNTCHEVTeide1. (M 45+)32:4232:36'+13:39
83.Borislav ILIEV32:4532:38'+13:41
84.Simeon DOSEVChaos33:0032:51'+13:54
84.Stiliyana YUNAKOVAcargotec33:0432:51'+13:54
86.Мартин МОРАЛИЙСКИ33:0832:52'+13:55
87.Христо ГАНЧЕВTeide33:0532:59'+14:02
88.Стефан БОЙЧЕВcargotec33:3033:06'+14:09
89.Хайг МАНУКЯНAtos33:4033:17'+14:20
90.Nikolay BABANOVChaos33:2833:20'+14:23
91.Драгомир ЯНАКИЕВAmusnet Interactive33:3833:21'+14:24
92.Velichko PETROV33:4333:24'+14:27
93.Stan PETRUNOVAtos34:0533:43'+14:46
94.Cvetan RAYKOVLabrador34:4134:32'+15:35
95.Христо ВЕСЕЛИНСКИ34:5434:37'+15:40
96.Plamen GOTSEVcargotec35:1234:50'+15:53
97.Tsvetelin TSETSKOVChaos35:0134:54'+15:57
98.Petar ARNAUDOV35:4235:22'+16:25
99.Svetoslav TODOROV36:0335:56'+16:59
100.Dimitar MIHAYLOV36:1236:00'+17:03
101.Dimo HRISTOVInter Cars Bulgaria36:2136:02'+17:05
102.Martin TONEVБоздуган Красно Село36:3836:10'+17:13
103.Dimitar SMILYANOVBegach36:3836:11'+17:14
104.Владислав ВЛАЙКОВAmusnet Interactive41:2836:12'+17:15
105.Димитър ХРИСТОВ36:4336:21'+17:24
106.Denis ASENOVDXC37:1737:05'+18:08
107.Марин МАРИНОВDo IT Wise38:0137:32'+18:35
108.Владимир КИРОВSiteGround38:2038:08'+19:11
109.Vladislav TODOROVProgress39:0938:43'+19:46
110.Milen ANGELOVAtos44:1638:54'+19:57
111.Varvara MOKHOVA4. (M U18)39:5739:48'+20:51
112.Julia SORES39:5739:48'+20:51
113.Иван ГРИГОРОВAXSMarine40:3240:18'+21:21
114.Antoniy PETROVVivacom running team40:5340:35'+21:38
115.Тихомир ТОДОРОВDXC40:5740:41'+21:44
116.Климент ПЕНЕВAmusnet Interactive2. (M 45+)41:4641:23'+22:26
117.Anton MITSEVEPAM45:3845:32'+26:35
118.Ivan VALCHANOVBegach3. (M 45+)50:4650:29'+31:32
a.k.Георги ЛАЗАРОВБегачa.k.a.k.1:07:55a.k.
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Владимира СУВАНДЖИЕВА43:4143:41--
2.Ekaterina MOZHEYKOAdidas Runners Sofia1. (F 45+)46:4746:46'+3:05
3.Desislava TSVETANOVAVivacom running team48:3348:27'+4:46
4.Dessislava PETROVA-ANTONOVA2. (F 45+)49:1049:10'+5:29
5.Bella BAEVACrossFit 68151:5651:55'+8:14
6.Павел СТОЯНОВDo IT Wise52:3352:21'+8:40
7.Дарина КОЛЕВАСкалички3. (F 45+)53:4053:33'+9:52
8.Ирина ПЕШИНАCrossFit 68154:3054:29'+10:48
9.Tsvetina TODOROVAVivacom running team54:5554:41'+11:00
10.Цветина ЦВЕТАНОВАAXSMarine55:0855:00'+11:19
11.Светлана ПОМЕТКОВА56:5456:42'+13:01
12.Цветелина ПАНАЙОТОВАAXSMarine57:3957:31'+13:50
13.Radosveta ALEXANDROVAadidas Runners Sofia57:4657:40'+13:59
14.Eleonora MILANOVA58:0958:05'+14:24
15.Мария КАМЕНОВА59:3959:21'+15:40
16.Yana GEORGIEVAChaos1:00:151:00:08'+16:27
17.Irina KULIK1:00:431:00:22'+16:41
18.Светлана ВЕЛКОВА1:00:241:00:23'+16:42
19.Петя БАХЧЕВАНОВА1:00:401:00:37'+16:56
20.Boriana MITEVATechnoRun1:01:011:00:48'+17:07
21.Albena IVANOVA-TOTEVA1. (F 55+)1:01:101:01:00'+17:19
22.Camille JALIFIERAtos1:01:231:01:16'+17:35
23.Петя СПАСОВА1:02:321:02:17'+18:36
24.Viktoria DIMITROVAChaos1:02:391:02:31'+18:50
25.Ана ТОДОРОВАSourcelab crew1:02:571:02:32'+18:51
26.Rumyana DIMITROVA1:03:051:03:01'+19:20
27.Оля ГЕОРГИЕВА1:03:061:03:02'+19:21
28.Диляна БОЖИНОВА1:03:481:03:26'+19:45
29.Dilyana HALVADZHIEVA1:04:221:04:12'+20:31
30.Stoyanka SHISHKOVAСам съм си рекърдс1:04:431:04:28'+20:47
31.Magdalena SEŃCZYSZYN1:04:491:04:29'+20:48
32.Gabriela GEORGIEVAcargotec1:05:081:04:48'+21:07
33.Milena GARBOVAProgress1:05:231:05:08'+21:27
34.Anna STOEVA1:05:351:05:28'+21:47
35.Silviya RADEVA1:06:361:06:24'+22:43
36.Hristina RAHNEVAcargotec1:07:161:06:56'+23:15
37.Гергана ТРИФОНОВАDo IT Wise4. (F 45+)1:07:491:07:36'+23:55
38.Полина МАРИНОВА5. (F 45+)1:08:061:07:56'+24:15
39.Stanka MIRCHEVASchwarzITBulgaria1:08:511:08:35'+24:54
40.Гергана БОРИСОВАDo IT Wise1:08:501:08:36'+24:55
41.Daniela VASILEVA1:09:061:08:52'+25:11
42.Mariela VASILEVA1:09:061:08:52'+25:11
43.Bozhidara KRUMOVA1:09:181:09:15'+25:34
44.Камелия ДЮЛГЕРОВАDo IT Wise1:09:551:09:41'+26:00
45.Марта АНДРЕЕВА1:10:411:10:21'+26:40
46.Емилия ЕМИЛОВАDo IT Wise1:13:111:12:58'+29:17
47.Станислава ВАСИЛЕВА1. (F U18)1:13:421:13:40'+29:59
48.Tsenka BOBCHEVA6. (F 45+)1:14:301:14:19'+30:38
49.Petya RUSKOVA1:14:381:14:33'+30:52
50.Desislava DIMITROVA1:15:131:15:05'+31:24
51.Надежда ВЕЛИНОВАAXSMarine1:17:331:17:26'+33:45
52.Kristina HRISTOVAChaos1:18:031:17:55'+34:14
53.Yuliyana VASILEVA2. (F U18)1:24:081:24:06'+40:25
54.Мартина ТОНКОВСКАСамардала1:24:381:24:24'+40:43
55.Таня ТАРЪЛОВА7. (F 45+)1:33:221:33:08'+49:27
56.Мирна МАТОВ1:33:221:33:08'+49:27
57.Моника КОВАЧКА-ДИМИТРОВА8. (F 45+)1:34:151:34:03'+50:22
DNFRaya RAEVADNFDNF29:59DNF
DNFMilena MANGARUDOVADNFDNF37:33DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Evgeniy TSVETOVTRS40:2840:26--
2.Samuel PAPOT41:2941:28'+1:02
3.Велян КИЧЕВ43:0443:04'+2:38
4.Viktor METODIEVKeep Your Pace43:2943:26'+3:00
5.Калин ПЕНЕВSchwarz IT Bulgaria44:0443:47'+3:21
6.Cvetelin MARINOV43:5643:54'+3:28
7.Lachezar TODOROV46:3246:29'+6:03
8.Asen STOILOVChaos48:1248:09'+7:43
9.Ivan TOPLIYSKICrossFit 68148:2048:19'+7:53
10.Андрей МИХОВ48:3648:31'+8:05
11.Svetoslav SVETIEV49:1249:10'+8:44
12.Svetlin ALEKSANDROVCrossFit 68149:3349:33'+9:07
13.Христо ХРИСТОВ49:5649:46'+9:20
14.Petar STOYANOVVivacom running team1. (M 45+)50:0249:56'+9:30
15.Veselin VITANOV49:5849:56'+9:30
16.Aleksandar DYAKOVДинамо Софтуер/ Dynamo Software50:2550:19'+9:53
17.Dobromir DIMOVПриятели за бягане50:3750:35'+10:09
18.Илиан БОНЕВPwC50:5050:39'+10:13
19.Momchil IGNATOV2. (M 45+)51:1751:05'+10:39
20.Виктор СТАЙКОВCrossFit 68151:1451:11'+10:45
21.Адриан ВЛАДИМИРОВ51:4251:39'+11:13
22.Боян ЯНКОВAmusnet Interactive52:0551:48'+11:22
23.Георги КАМЕНОВ52:2352:06'+11:40
24.Михаил НАЧЕВ52:1552:14'+11:48
25.Красимир ТРАЙКОВAmusnet Interactive52:3952:22'+11:56
26.Pavel VLADOV52:2652:22'+11:56
27.Андрей МЕРАНЗОВAmusnet Interactive53:0052:43'+12:17
28.Kiril STOEV53:0452:56'+12:30
29.Pavel NEDKOVProgress58:0453:03'+12:37
30.Владимир ВЛАДИМИРОВсем. Владимирови53:1153:08'+12:42
31.Ivan VALCHANOV JRBegach1. (M U18)53:1353:11'+12:45
32.Anthony PLATT53:2953:19'+12:53
33.Ivo ZLATEVVivacom running team53:3453:21'+12:55
34.Веселин ПЕТКОВPwC53:3853:28'+13:02
35.Николай ЗЛАТАНОВ3. (M 45+)53:3153:29'+13:03
36.Тихомир ФИЛИПОВLegs Miserables53:3653:33'+13:07
37.Filippos POLYKARPOU53:4753:47'+13:21
38.Vladimir HARALAMBIEVAtos53:5253:48'+13:22
39.Hristo PANOV54:0454:00'+13:34
40.Иван ИВАНОВTeam Neterra54:2654:14'+13:48
41.Мирдит РИСТО54:4454:27'+14:01
42.Stamen TOTEV1. (M 55+)54:4154:32'+14:06
43.Milen NINOV54:4154:33'+14:07
44.Григор ТОДОРОВ54:4154:38'+14:12
45.Валери ДАЧЕВCrossFit 68154:5854:57'+14:31
46.Иван ЦОНЕВPwC55:2255:13'+14:47
47.Denislav DIMITROVSchwarz IT Bulgaria55:3755:16'+14:50
48.Milko MILCHEV55:4155:23'+14:57
49.Dragomir ATANASOV55:5055:38'+15:12
50.Парашкев НЕДЯЛКОВ56:0255:51'+15:25
51.Милен МАЗНЕВ56:0855:53'+15:27
52.Никола КИРЕВ56:1356:08'+15:42
53.Андрей АНДРЕЕВTeam Neterra56:2356:11'+15:45
54.Marco PISCIAkkodis Bulgaria56:2356:18'+15:52
55.Виолин ИВАНОВEGT/EGT DIGITAL56:3656:32'+16:06
56.Ивайло ЖЕЛЯЗКОВAmusnet Interactive56:5156:45'+16:19
57.Dmitrijs BAZAJEVSProgress57:1756:58'+16:32
58.Bogomil BOGOMILOVEPAM57:1357:00'+16:34
59.Васил ЧИНЧЕВPwC57:1457:04'+16:38
60.Борис КОНДЕВDo IT Wise57:0657:06'+16:40
61.Milen ELKINProgress57:3457:20'+16:54
62.Момчил КРЪСТЕВБрадан57:4257:21'+16:55
63.Marin STAEVSKIAkkodis Bulgaria57:3157:25'+16:59
64.Pirin KARABENCHEVCarrot58:0357:41'+17:15
65.Кирил ПАРУШЕВAmusnet Interactive57:5657:50'+17:24
66.Георги АЛЕКСАНДРОВSourcelab crew58:2758:00'+17:34
67.Anton DOYKOVChaos58:1758:08'+17:42
68.Todor TABAKOV58:3058:18'+17:52
69.Kaloyan KOLEV58:3758:21'+17:55
70.Георги РАДОСТИНОВSiteGround58:3858:23'+17:57
71.Станислав БОТЕВ59:2859:13'+18:47
72.Петър КОЛЕВ59:3059:18'+18:52
73.Martin IVANOVProgress59:3259:19'+18:53
74.Владимир ВЛАДИМИРОВPwC59:3559:26'+19:00
75.Ali TEBER59:5659:36'+19:10
76.Крум ЯРАБАНОВAtos1:00:1559:44'+19:18
77.Eduard ATANASOVDXC1:00:0159:47'+19:21
78.Виктор БОЖИЛОВ1:00:0959:48'+19:22
79.Krasimir TSALOVSKIAtos1:00:1059:48'+19:22
80.Денис ЛАЗАРОВSourcelab crew1:01:051:00:38'+20:12
81.Krasimir GEORGIEVVivacom running team1:00:501:00:44'+20:18
82.Росен КОЖУХАРОВ1:01:201:01:14'+20:48
83.Margarit RUNEV1:01:391:01:36'+21:10
84.Петко ДУДЕВСКИAmusnet Interactive1:01:571:01:50'+21:24
85.Теодор ИВАНОВ1:02:191:01:59'+21:33
86.Miroslav STOEVTechnoRun1:02:141:02:01'+21:35
87.Павлин САВОВ1:02:151:02:04'+21:38
88.Ivan ZAYKOV1:02:341:02:15'+21:49
89.Svetoslav TOCHEVAkkodis Bulgaria1:02:251:02:19'+21:53
90.Zhivko BONEVEPAM1:02:591:02:35'+22:09
91.Синан ФЕЙЗУЛАBegach1:03:371:03:21'+22:55
92.Марио ВАСИЛЕВAmusnet Interactive1:03:431:03:36'+23:10
93.Ivaylo ILIEVProgress1:03:471:03:41'+23:15
94.Stoyan DIMITROVSchwarz IT Bulgaria1:04:231:04:04'+23:38
95.Borislav TSVETANOVProgress1:05:231:05:08'+24:42
96.Ivaylo TOROMANOV1:06:461:06:27'+26:01
97.Ventseslav TODOROVcargotec1:07:151:06:57'+26:31
98.Иван ДЕРВЕНТСКИ1:08:091:07:59'+27:33
99.Стоян ТИТЕВ1:09:111:08:49'+28:23
100.Петко ДИМИТРОВPwC4. (M 45+)1:09:271:09:18'+28:52
101.Христо СТАЙКОВ1:09:451:09:22'+28:56
102.Kaloyan NIKOLAEVAkkodis Bulgaria1:09:431:09:37'+29:11
103.Pavel IVANOV2. (M U18)1:09:411:09:39'+29:13
104.Boyko PANCHEVAtos1:13:351:13:08'+32:42
105.Иван НИКОЛОВATOS1:13:511:13:33'+33:07
106.Nikola IVANOV3. (M U18)1:14:271:14:25'+33:59
107.Росен ИВАНОВAmusnet Interactive1:14:521:14:44'+34:18
108.Стоян ДИМИТРОВAXSMarine1:17:341:17:26'+37:00
109.Никола ТЕРЗИЕВСамардала1:24:381:24:23'+43:57
110.Васил СИЛЯНОВAmusnet Interactive1:32:031:31:55'+51:29
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Стефка МАРИНОВАAmusnet Interactive1:45:081:44:59--
2.Vanya DIMITROVA1:46:371:46:35'+1:36
3.Teodora CONEVA1:51:551:51:53'+6:54
4.Kremena GORANOVA1:55:451:55:40'+10:41
5.Галя ЮЧОРМАНСКА1. (F 45+)1:56:101:56:01'+11:02
6.Maya PETRUNOVA1:57:401:57:31'+12:32
7.Теодора МАНОИЛОВА-КОНТЕВА1:59:311:59:21'+14:22
8.Emili MAIA2:01:032:00:57'+15:58
9.Цвета БОЙЧЕВА2:03:102:03:01'+18:02
10.Martina NACHEVADXC2:03:162:03:04'+18:05
11.Оля СЛАВЧЕВА2:03:532:03:47'+18:48
12.Елена СТЕФАНОВАDXC2:10:192:10:09'+25:10
13.Kalina TODOROVA2:11:112:11:00'+26:01
14.Tammy FELSTEADn/a2:15:232:15:14'+30:15
15.Ивана СИМЕОНОВА2:15:452:15:38'+30:39
16.Biserka DANEVA2:16:382:16:29'+31:30
17.Ангелина МЕЛКУМОВАAmusnet Interactive2:26:332:26:24'+41:25
18.Diana YOSIFOVA2:42:572:42:53'+57:54
19.Лилия МЛАДЕНОВА2:43:482:43:38'+58:39
DSQMaya PETKOVAVivacom running teamDSQDSQ1:46:15DSQ
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Plamen PENOV1:18:101:18:09--
2.Miroslav NEDKOV1. (M 45+)1:23:251:23:23'+5:14
3.Velichko MANOLOV1:23:341:23:34'+5:25
4.Kostadin KOSTADINOV1:25:011:24:59'+6:50
5.Boyan RASHEVBegach2. (M 45+)1:30:041:30:03'+11:54
6.Тодор ПРОКОПОВEGT/EGT DIGITAL1:31:441:31:41'+13:32
7.Stefan KASEVSofia International Pub Quiz1:32:501:32:43'+14:34
8.Stoyan EKUPOVFourth3. (M 45+)1:33:191:33:15'+15:06
9.Христо ХРИСТОВ1:34:261:34:25'+16:16
10.Adrian RODERO MARTIN1:35:081:35:01'+16:52
11.Григор КАРАИВАНОВТръвна1:35:521:35:49'+17:40
12.Борислав МИТЕВBegach4. (M 45+)1:37:001:36:56'+18:47
13.Yavor HRISTOVAtos1:37:151:37:12'+19:03
14.Valentin GEORGIEVVivacom running team1:38:091:38:06'+19:57
15.Petar MLADENOVProgress1:39:121:39:10'+21:01
16.Марин РАНГЕЛОВ1:41:241:41:23'+23:14
17.Павел ЦОЧЕВSOVA1:42:231:42:18'+24:09
18.Vasil VUSHEV1:43:321:43:30'+25:21
19.Мишо СИМЕОНОВTeam Neterra1:43:401:43:36'+25:27
20.Ivaylo TENEV1:44:031:44:01'+25:52
21.Dimitar TOMEV1:44:321:44:27'+26:18
22.Ивайло ХРИСТОВ1:48:451:48:39'+30:30
23.Stanimir BOROVКласа1:48:531:48:49'+30:40
24.Boris SARABEEVAkkodis Bulgaria1:49:161:49:12'+31:03
25.Atanas KOLEV1:50:021:49:52'+31:43
26.Драгомир ДАЧЕВТръвна1:50:151:50:11'+32:02
27.Алекс ХРИСТОВ1:50:241:50:22'+32:13
28.Любен БЕЛОВ1:52:411:52:35'+34:26
29.Stoyan LYUBENOV1:53:381:53:31'+35:22
30.Веселин СЯРОВiCard1:54:591:54:51'+36:42
31.Панчо ПАНЧЕВ1:55:111:55:03'+36:54
32.Atanas ATANASSOVDXC5. (M 45+)1:58:341:58:23'+40:14
33.Svetoslav ILIEVBegach6. (M 45+)1:59:171:59:10'+41:01
34.Ivan KOLEV1:59:261:59:15'+41:06
35.Svetoslav MARKOVAkkodis Bulgaria1:59:561:59:51'+41:42
36.Ivan STANCHEV2:01:232:01:14'+43:05
37.Найден ТРИФОНОВDXC Technology2:01:392:01:31'+43:22
38.Теодор ГЕОРГИЕВ2:02:172:02:03'+43:54
39.Петър АПОСТОЛОВ2:04:282:04:22'+46:13
40.Чавдар ГЕОРГИЕВ2:05:012:04:54'+46:45
41.Daniel TASHKOV2:08:052:08:00'+49:51
42.Atanas STAMENOV2:08:112:08:02'+49:53
43.Desislav STOYANOVBegach2:11:512:11:43'+53:34
44.Христо ГЕОРГИЕВ2:13:592:13:56'+55:47
45.Николай ХРИСТОВi Run7. (M 45+)2:14:442:14:40'+56:31
46.Metodi SIMEONOVAkkodis Bulgaria2:15:462:15:39'+57:30
47.Aleksandar DIMITROVAkkodis Bulgaria2:15:452:15:39'+57:30
48.Александър ПЕТРОВ2:24:432:24:31'+1:06:22
49.Васил ЛАЗАРОВ1. (M 55+)2:25:062:25:00'+1:06:51
50.Ангел БОРИСОВ2:43:532:43:43'+1:25:34
DNFVilian DIAMANDIEVDNFDNF59:12DNF

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции