Резултати от Sofia Morning Run 2022

На 30 октомври 2022 се проведе единадесетото издание на Sofia Morning Run. Събитието се провежда традиционно в последната неделя на месец октомври в Борисова градина, София.

Победителите в генералното класиране са:
5К:
Маринела Цекова и Александър Стоилов
Десислава Лазарова и Нанко Казаков
Доротея Николова и Владислав Йергиев

10К:
Владимира Суванджиева и Евгений Цветов
Екатерина Можейко и Самюел Папо
Десислава Цветанова и Велян Кичев

20К:
Стефка Маринова и Пламен Пенов
Ваня Димитрова и Мирослав Недков
Теодора Цонева и Величко Манолов

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Sofia Morning Run
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Marinela TSEKOVAВСК "СпортМО"20:0920:08--
2.Desislava LAZAROVAЮниверсал1. (F U18)20:4620:4638
3.Doroteya NIKOLOVAEPAM23:4323:42'+3:34
4.Denitsa GANCHEVA24:3324:32'+4:24
5.Калина ВУТОВАКънки клуб Елит2. (F U18)25:2025:19'+5:11
6.Stanislava GOROSTANOVAEPAM1. (F 45+)28:2326:49'+6:41
7.Tanya DINEVAEPAM28:2326:49'+6:41
8.Petya INDZHOVAProrgess27:1427:07'+6:59
9.Yoana BOGDANOVABegach3. (F U18)27:2427:20'+7:12
10.Kristina VELKOVA-KIRILOVA28:0127:37'+7:29
11.Sara MARCOVA27:4627:42'+7:34
12.Рая ПЕТРОВАEGT/EGT DIGITAL27:5227:48'+7:40
13.Елена АКАЛИЙСКАBrandwatch33:2928:17'+8:09
14.Миглена ИВАНОВАPwC28:3528:22'+8:14
15.Nevena PENCHEVAДинамо Софтуер/ Dynamo Software28:3628:32'+8:24
16.Стефана ПАШОВАAmusnet Interactive28:5528:34'+8:26
17.Рената ДОНКОВА28:5128:36'+8:28
18.Даниела ЙОРДАНОВА28:5828:41'+8:33
19.Gergana HANDJIYSKAАкадемиците29:1629:11'+9:03
20.Veselina PIRISHANCHINADXC29:2829:13'+9:05
21.Невена ИВАНОВАWOODEN SPOON TEAM29:3429:24'+9:16
22.Гичка МИХАЙЛОВА2. (F 45+)29:4829:39'+9:31
23.Вера ВЛАДИМИРОВАсем. Владимирови4. (F U18)29:4729:42'+9:34
24.Ева РЪКОВАSchwarz IT Bulgaria30:0329:45'+9:37
25.Yana KARAMANCHEVA30:0729:51'+9:43
26.Asya PLEVNELIEVAIBM30:1329:52'+9:44
27.Veronika RACHEVASchwarz IT Bulgaria30:1430:00'+9:52
28.Весела ДИМИТРОВА3. (F 45+)30:1130:01'+9:53
29.Мария ПОПИНСКАEGT/EGT DIGITAL30:1130:08'+10:00
30.Карин ИБРЯМОВАPwC30:3530:21'+10:13
31.Десислава МИЦОВАPwC30:3530:21'+10:13
32.Надежда ГАДЖЕВАAtos31:0330:52'+10:44
33.Катерина ДИМИТРОВАPwC31:1130:56'+10:48
34.Desislava KAPSAZOVAДинамо Софтуер/ Dynamo Software31:1731:11'+11:03
35.Gergana DIKOVATeam Neterra31:3131:12'+11:04
36.Ivana BONEVAcargotec31:3031:15'+11:07
37.Diana MOMNEVAcargotec31:4031:25'+11:17
38.Milena YANEVAcargotec31:3931:26'+11:18
39.Mariya TODOROVAAtos31:4731:30'+11:22
40.Десислава СПИЛКОВАAmusnet Interactive31:5231:31'+11:23
41.Aneliya TRIFONOVAAtos31:4831:32'+11:24
42.Валерия АНГЕЛОВАPwC32:1331:58'+11:50
43.Даниела ГЕОРГИЕВА32:0732:02'+11:54
44.Dilyana KARAASENOVADXC32:2232:07'+11:59
45.Maria IVANOVA32:1232:10'+12:02
46.Емануела МИТРЕВА32:3532:12'+12:04
47.Radostina HRISTOVAVivacom running team32:3132:12'+12:04
48.Mariya FETVOVA32:2732:21'+12:13
49.Десислава СТЕФАНОВАPwC4. (F 45+)32:4032:26'+12:18
50.Марина ЦОНЕВАAmusnet Interactive32:5132:29'+12:21
51.Дарина ГАНОВАPwC32:4632:31'+12:23
52.Stanislava DOBREVAProgress32:5332:38'+12:30
53.Yanitsa RUSENOVA33:0332:43'+12:35
54.Вероника БОЦОВАDo IT Wise33:3333:12'+13:04
55.Maria STANCHEVADXC33:3133:22'+13:14
56.Ani ANGELOVAVivacom running team33:5133:31'+13:23
57.Teodora SLAVCHEVA33:5233:39'+13:31
58.Antoaneta ATANASOVA34:1033:48'+13:40
59.Plamena PETROVAProgress34:0833:54'+13:46
60.Violina MIGDALOVASourcelab crew34:3134:03'+13:55
61.Silviya BEKYAROVA34:3134:05'+13:57
62.Mila VLADIMIROVA5. (F 45+)34:1234:06'+13:58
63.Силвия БЕХАРAmusnet Interactive34:5334:31'+14:23
64.Silviya MARKOVA35:0234:34'+14:26
65.Елеонора НИКОЛЧЕВА35:0234:34'+14:26
66.Carmen MARIA CASARRUBIOS MENDOZAAtos34:5734:36'+14:28
67.Мария ПЕТКОВАPwC35:0134:45'+14:37
68.Мария СТОЙКОВАPwC35:1034:57'+14:49
69.Елизабет ГЕНЧЕВАSiteGround35:1235:00'+14:52
70.Krassimira DIMITROVA6. (F 45+)35:4535:18'+15:10
71.Виктория ДИМИТРОВАWooden Spoon35:3035:19'+15:11
72.Lora PETKOVA35:2735:20'+15:12
73.Lora SVETOSLAVOVA35:4535:25'+15:17
74.Nadia MARINOVAДинамо Софтуер/ Dynamo Software35:3835:36'+15:28
75.Gabriela FOTEVATechnoRun35:5035:45'+15:37
76.Veneta NEYKOVAAtos36:0235:49'+15:41
77.Anelia ANTOVA36:2635:59'+15:51
78.Elena DERMENZHI38:0636:00'+15:52
79.Боряна МИХАЙЛОВА36:0336:01'+15:53
80.Валерия АЛЕКСАНДРОВАAmusnet Interactive36:1536:09'+16:01
81.Снежина ЯНЕВАSchwarz IT Bulgaria36:2936:15'+16:07
82.Iva VESELINOVA37:0136:51'+16:43
83.Ирена РАДКОВА37:1036:54'+16:46
84.Stiliyana TSARVULANOVATechnoRun37:1837:13'+17:05
85.Елена КРЪСТЕВАPwC37:4037:25'+17:17
86.Marta IVANOVADXC Technology37:4437:32'+17:24
87.Vanina GABROVSKA-DINEVA37:3937:32'+17:24
88.Иванина ВЛАДИМИРОВАсем. Владимирови37:5237:45'+17:37
89.Stela ALEKSANDROVAChaos38:1638:07'+17:59
90.Ивелина ПАНИЧЕРСКАSiteGround38:2038:08'+18:00
91.Симона КОЛЕВАWooden Spoon38:2538:15'+18:07
92.Теодора ТОДОРОВА38:4238:16'+18:08
93.Antonia ANTONOVA5. (F U18)39:0138:42'+18:34
94.Viktoria PAVLOVADXC Technology team39:0438:52'+18:44
95.Саня СПАСОВАBrandwatch39:3039:03'+18:55
96.Росица МИХАЙЛОВАBrandwatch39:2939:03'+18:55
97.Татяна ХРИСТОВАSiteGround39:3839:26'+19:18
98.Stanislava SALAKIROVACarrot40:1639:52'+19:44
99.Милена ДИМИТРОВАAXSMarine40:3340:18'+20:10
100.Maya YANCHEVA7. (F 45+)40:4540:30'+20:22
101.Ива НИКОЛОВА8. (F 45+)40:4440:30'+20:22
102.Maria-Magdalena ANDONOVA41:1340:55'+20:47
103.Nadia TRAYKOVAДинамо Софтуер/ Dynamo Software41:2841:25'+21:17
104.Цветелина МИТРЕВА42:3742:09'+22:01
105.Gergana ATANASOVA42:4042:23'+22:15
106.Dora NAYDENOVAProgress43:1442:46'+22:38
107.Елка ИВАНОВА1. (F 55+)43:2743:04'+22:56
108.Maria NITOVA6. (F U18)43:1243:09'+23:01
109.Йоана ТОДОРОВАBrandwatch44:0143:33'+23:25
110.Светослава ДУНКОВА44:4144:15'+24:07
111.Михаела МИТОВАSiteGround45:2044:50'+24:42
112.Marta VALCHANOVA9. (F 45+)50:4750:29'+30:21
113.Велислава ПЕТРОВА51:3751:09'+31:01
114.Livia GABATO54:3154:10'+34:02
DNFMariana NICULESCUDNFDNF50:04DNF
DNFМирослава ИЛИЕВАDNFDNF34:07DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Aleksandar STOILOV18:5818:57--
2.Nanko KAZAKOVЧирпан бяга19:0219:025
3.Vladyslav IERGIIEVcargotec19:0619:047
4.Andrey SAMARDHZIEVcargotec19:4019:3841
5.Томислав ЗАШЕВ22:2922:27'+3:30
6.Miklos SCHMIDTcargotec22:4122:40'+3:43
7.Йордан ЛИЛОВEGT/EGT DIGITAL23:3423:30'+4:33
8.Borimir KANCHEVVivacom running team23:5323:51'+4:54
9.Ivan IVANOVRunning Family24:0524:05'+5:08
10.Тодор БОЖИНОВBrandwatch34:2524:22'+5:25
11.Юлиян КОЛЕВWooden Spoon team24:3824:31'+5:34
12.Borislav TOTEVSchwarz IT Bulgaria24:3724:36'+5:39
13.Николай ИЛЧЕВPwC24:5024:37'+5:40
14.Илия ПАРТЕНОВ24:4424:38'+5:41
15.Драгомир МАШОВ24:4224:39'+5:42
16.Агоп КАСПАРЯНEGT/EGT DIGITAL25:0525:02'+6:05
17.Димитър НИКОЛАЕВEGT/EGT DIGITAL25:1825:13'+6:16
18.Николай КОСТЕНСКИEGT/EGT DIGITAL30:2425:20'+6:23
19.Станислав БУРДААтос26:2825:51'+6:54
20.Stefan BALIYSKI26:0125:54'+6:57
21.Петър ЖИСОВ26:1726:07'+7:10
22.Vesselin GENADIEVAtos26:1926:16'+7:19
23.Калоян СТОЯНКОВAmusnet Interactive26:4026:18'+7:21
24.Йоан ВЛАДИМИРОВсем. Владимирови1. (M U18)26:4226:37'+7:40
25.Александър ВЕЛЧЕВ26:4526:38'+7:41
26.Hakan HYUSEINEPAM28:2326:49'+7:52
27.Peter TSONKOVEPAM28:2326:49'+7:52
28.Trayan MUCHEVEPAM28:2326:49'+7:52
29.Samuil ALEKSOVEPAM28:2426:49'+7:52
30.Iliya DASKALOVEPAM28:2426:50'+7:53
31.Aleksandar YOSIFOVcargotec27:2026:57'+8:00
32.Иван ДИМИТРОВPwC27:2127:09'+8:12
33.Михаил НИКОЛОВBrandwatch27:2827:26'+8:29
34.Alexander TSOLOVSKIAtos27:5327:31'+8:34
35.Borislav MISHOVSKIMelexis27:3527:33'+8:36
36.Даниел СТОЙЧЕВSiteGround27:5227:41'+8:44
37.28:0227:59'+9:02
38.Tsvetozar DIMITROVATOS28:3728:00'+9:03
39.Nikolay DENEV28:2528:08'+9:11
40.Кристиян КИТОВAmusnet Interactive28:3528:15'+9:18
41.Калоян ЯНАКИЕВDo IT Wise28:3528:15'+9:18
42.Христомир ХРИСТОВDo IT Wise28:3728:15'+9:18
43.Kaloyan PETKOVProgress28:2428:17'+9:20
44.Dilyan VELICHKOVChaos28:3028:22'+9:25
45.Атанас ЯКИМОВ28:3428:26'+9:29
46.Mihail DJUREVChaos28:4328:26'+9:29
47.Georgi MILEVAtos29:1428:37'+9:40
48.Radmil PAVLOVSchwarz IT Bulgaria29:0328:50'+9:53
49.Александър ТОДОРОВWooden spoon team29:0328:51'+9:54
50.Kiril ALEKSANDROVKeep Calm and Train Hard29:2229:03'+10:06
51.Камен МИТЕВBegach2. (M U18)29:1029:04'+10:07
52.Atanas GROZDANOVTechnoRun29:2029:16'+10:19
53.Vladislav ATANASOVTechnoRun29:2129:16'+10:19
54.Симеон КОМИТОВSchwarz IT29:3429:23'+10:26
55.Веселин ЛИНКОВСКИAmusnet Interactive29:4829:26'+10:29
56.Александър ХРИСТОВAmusnet Interactive29:4929:28'+10:31
57.Илия МАРКОВ39:4429:31'+10:34
58.Velizar ILIEVcargotec30:0229:38'+10:41
59.Tomislav MIRCHEVSchwarzITBulgaria3. (M U18)30:0429:51'+10:54
60.Radoslav YORDANOV30:0929:57'+11:00
61.Радослав РОМАНОВAmusnet Interactive30:2129:59'+11:02
62.Емил ДОБРЕВSchwarz30:1530:01'+11:04
63.Джанан ДЖЕМИЛОВ30:1430:06'+11:09
64.Станислав ЧЕРВЕНКОВAmusnet Interactive30:2830:09'+11:12
65.Zlatko PETREVSKIcargotec30:3330:18'+11:21
66.Стелиян ДОБРЕВSchwarz IT30:4630:34'+11:37
67.Александър СИНИГЕРОВAmusnet Interactive30:5830:36'+11:39
68.Самуил ДИМИТРОВ31:1330:55'+11:58
69.Мартин БАХОВAtos31:0030:57'+12:00
70.Stole STOIMENOVAtos31:0731:03'+12:06
71.Димитър ДОЙЧИНОВ1. (M 55+)31:2731:09'+12:12
72.Нино НИНОВ31:4231:17'+12:20
73.Marin KOZHUHAROVATOS31:4231:17'+12:20
74.Todor DIMITROVcargotec31:5531:29'+12:32
75.Милен ДИМИТРОВAmusnet Interactive31:5931:41'+12:44
76.Любомир ФИЛИПОВAmusnet Interactive32:1231:50'+12:53
77.Георги СТОЯНОВPwC31:5331:51'+12:54
78.Doychin ATANASOVChaos32:1232:04'+13:07
79.Viktorio SERDAROVEPAM33:5332:18'+13:21
80.Lyubomir ORESHAROVEPAM33:5332:18'+13:21
81.Виктор АСЕНОВ32:2732:25'+13:28
82.Krastyo DUNTCHEVTeide1. (M 45+)32:4232:36'+13:39
83.Borislav ILIEV32:4532:38'+13:41
84.Simeon DOSEVChaos33:0032:51'+13:54
84.Stiliyana YUNAKOVAcargotec33:0432:51'+13:54
86.Мартин МОРАЛИЙСКИ33:0832:52'+13:55
87.Христо ГАНЧЕВTeide33:0532:59'+14:02
88.Стефан БОЙЧЕВcargotec33:3033:06'+14:09
89.Хайг МАНУКЯНAtos33:4033:17'+14:20
90.Nikolay BABANOVChaos33:2833:20'+14:23
91.Драгомир ЯНАКИЕВAmusnet Interactive33:3833:21'+14:24
92.Velichko PETROV33:4333:24'+14:27
93.Stan PETRUNOVAtos34:0533:43'+14:46
94.Cvetan RAYKOVLabrador34:4134:32'+15:35
95.Христо ВЕСЕЛИНСКИ34:5434:37'+15:40
96.Plamen GOTSEVcargotec35:1234:50'+15:53
97.Tsvetelin TSETSKOVChaos35:0134:54'+15:57
98.Petar ARNAUDOV35:4235:22'+16:25
99.Svetoslav TODOROV36:0335:56'+16:59
100.Dimitar MIHAYLOV36:1236:00'+17:03
101.Dimo HRISTOVInter Cars Bulgaria36:2136:02'+17:05
102.Martin TONEVБоздуган Красно Село36:3836:10'+17:13
103.Dimitar SMILYANOVBegach36:3836:11'+17:14
104.Владислав ВЛАЙКОВAmusnet Interactive41:2836:12'+17:15
105.Димитър ХРИСТОВ36:4336:21'+17:24
106.Denis ASENOVDXC37:1737:05'+18:08
107.Марин МАРИНОВDo IT Wise38:0137:32'+18:35
108.Владимир КИРОВSiteGround38:2038:08'+19:11
109.Vladislav TODOROVProgress39:0938:43'+19:46
110.Milen ANGELOVAtos44:1638:54'+19:57
111.Varvara MOKHOVA4. (M U18)39:5739:48'+20:51
112.Julia SORES39:5739:48'+20:51
113.Иван ГРИГОРОВAXSMarine40:3240:18'+21:21
114.Antoniy PETROVVivacom running team40:5340:35'+21:38
115.Тихомир ТОДОРОВDXC40:5740:41'+21:44
116.Климент ПЕНЕВAmusnet Interactive2. (M 45+)41:4641:23'+22:26
117.Anton MITSEVEPAM45:3845:32'+26:35
118.Ivan VALCHANOVBegach3. (M 45+)50:4650:29'+31:32
a.k.Георги ЛАЗАРОВБегачa.k.a.k.1:07:55a.k.
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Владимира СУВАНДЖИЕВА43:4143:41--
2.Ekaterina MOZHEYKOAdidas Runners Sofia1. (F 45+)46:4746:46'+3:05
3.Desislava TSVETANOVAVivacom running team48:3348:27'+4:46
4.Dessislava PETROVA-ANTONOVA2. (F 45+)49:1049:10'+5:29
5.Bella BAEVACrossFit 68151:5651:55'+8:14
6.Павел СТОЯНОВDo IT Wise52:3352:21'+8:40
7.Дарина КОЛЕВАСкалички3. (F 45+)53:4053:33'+9:52
8.Ирина ПЕШИНАCrossFit 68154:3054:29'+10:48
9.Tsvetina TODOROVAVivacom running team54:5554:41'+11:00
10.Цветина ЦВЕТАНОВАAXSMarine55:0855:00'+11:19
11.Светлана ПОМЕТКОВА56:5456:42'+13:01
12.Цветелина ПАНАЙОТОВАAXSMarine57:3957:31'+13:50
13.Radosveta ALEXANDROVAadidas Runners Sofia57:4657:40'+13:59
14.Eleonora MILANOVA58:0958:05'+14:24
15.Мария КАМЕНОВА59:3959:21'+15:40
16.Yana GEORGIEVAChaos1:00:151:00:08'+16:27
17.Irina KULIK1:00:431:00:22'+16:41
18.Светлана ВЕЛКОВА1:00:241:00:23'+16:42
19.Петя БАХЧЕВАНОВА1:00:401:00:37'+16:56
20.Boriana MITEVATechnoRun1:01:011:00:48'+17:07
21.Albena IVANOVA-TOTEVA1. (F 55+)1:01:101:01:00'+17:19
22.Camille JALIFIERAtos1:01:231:01:16'+17:35
23.Петя СПАСОВА1:02:321:02:17'+18:36
24.Viktoria DIMITROVAChaos1:02:391:02:31'+18:50
25.Ана ТОДОРОВАSourcelab crew1:02:571:02:32'+18:51
26.Rumyana DIMITROVA1:03:051:03:01'+19:20
27.Оля ГЕОРГИЕВА1:03:061:03:02'+19:21
28.Диляна БОЖИНОВА1:03:481:03:26'+19:45
29.Dilyana HALVADZHIEVA1:04:221:04:12'+20:31
30.Stoyanka SHISHKOVAСам съм си рекърдс1:04:431:04:28'+20:47
31.Magdalena SEŃCZYSZYN1:04:491:04:29'+20:48
32.Gabriela GEORGIEVAcargotec1:05:081:04:48'+21:07
33.Milena GARBOVAProgress1:05:231:05:08'+21:27
34.Anna STOEVA1:05:351:05:28'+21:47
35.Silviya RADEVA1:06:361:06:24'+22:43
36.Hristina RAHNEVAcargotec1:07:161:06:56'+23:15
37.Гергана ТРИФОНОВАDo IT Wise4. (F 45+)1:07:491:07:36'+23:55
38.Полина МАРИНОВА5. (F 45+)1:08:061:07:56'+24:15
39.Stanka MIRCHEVASchwarzITBulgaria1:08:511:08:35'+24:54
40.Гергана БОРИСОВАDo IT Wise1:08:501:08:36'+24:55
41.Daniela VASILEVA1:09:061:08:52'+25:11
42.Mariela VASILEVA1:09:061:08:52'+25:11
43.Bozhidara KRUMOVA1:09:181:09:15'+25:34
44.Камелия ДЮЛГЕРОВАDo IT Wise1:09:551:09:41'+26:00
45.Марта АНДРЕЕВА1:10:411:10:21'+26:40
46.Емилия ЕМИЛОВАDo IT Wise1:13:111:12:58'+29:17
47.Станислава ВАСИЛЕВА1. (F U18)1:13:421:13:40'+29:59
48.Tsenka BOBCHEVA6. (F 45+)1:14:301:14:19'+30:38
49.Petya RUSKOVA1:14:381:14:33'+30:52
50.Desislava DIMITROVA1:15:131:15:05'+31:24
51.Надежда ВЕЛИНОВАAXSMarine1:17:331:17:26'+33:45
52.Kristina HRISTOVAChaos1:18:031:17:55'+34:14
53.Yuliyana VASILEVA2. (F U18)1:24:081:24:06'+40:25
54.Мартина ТОНКОВСКАСамардала1:24:381:24:24'+40:43
55.Таня ТАРЪЛОВА7. (F 45+)1:33:221:33:08'+49:27
56.Мирна МАТОВ1:33:221:33:08'+49:27
57.Моника КОВАЧКА-ДИМИТРОВА8. (F 45+)1:34:151:34:03'+50:22
DNFRaya RAEVADNFDNF29:59DNF
DNFMilena MANGARUDOVADNFDNF37:33DNF
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Evgeniy TSVETOVTRS40:2840:26--
2.Samuel PAPOT41:2941:28'+1:02
3.Велян КИЧЕВ43:0443:04'+2:38
4.Viktor METODIEVKeep Your Pace43:2943:26'+3:00
5.Калин ПЕНЕВSchwarz IT Bulgaria44:0443:47'+3:21
6.Cvetelin MARINOV43:5643:54'+3:28
7.Lachezar TODOROV46:3246:29'+6:03
8.Asen STOILOVChaos48:1248:09'+7:43
9.Ivan TOPLIYSKICrossFit 68148:2048:19'+7:53
10.Андрей МИХОВ48:3648:31'+8:05
11.Svetoslav SVETIEV49:1249:10'+8:44
12.Svetlin ALEKSANDROVCrossFit 68149:3349:33'+9:07
13.Христо ХРИСТОВ49:5649:46'+9:20
14.Petar STOYANOVVivacom running team1. (M 45+)50:0249:56'+9:30
15.Veselin VITANOV49:5849:56'+9:30
16.Aleksandar DYAKOVДинамо Софтуер/ Dynamo Software50:2550:19'+9:53
17.Dobromir DIMOVПриятели за бягане50:3750:35'+10:09
18.Илиан БОНЕВPwC50:5050:39'+10:13
19.Momchil IGNATOV2. (M 45+)51:1751:05'+10:39
20.Виктор СТАЙКОВCrossFit 68151:1451:11'+10:45
21.Адриан ВЛАДИМИРОВ51:4251:39'+11:13
22.Боян ЯНКОВAmusnet Interactive52:0551:48'+11:22
23.Георги КАМЕНОВ52:2352:06'+11:40
24.Михаил НАЧЕВ52:1552:14'+11:48
25.Красимир ТРАЙКОВAmusnet Interactive52:3952:22'+11:56
26.Pavel VLADOV52:2652:22'+11:56
27.Андрей МЕРАНЗОВAmusnet Interactive53:0052:43'+12:17
28.Kiril STOEV53:0452:56'+12:30
29.Pavel NEDKOVProgress58:0453:03'+12:37
30.Владимир ВЛАДИМИРОВсем. Владимирови53:1153:08'+12:42
31.Ivan VALCHANOV JRBegach1. (M U18)53:1353:11'+12:45
32.Anthony PLATT53:2953:19'+12:53
33.Ivo ZLATEVVivacom running team53:3453:21'+12:55
34.Веселин ПЕТКОВPwC53:3853:28'+13:02
35.Николай ЗЛАТАНОВ3. (M 45+)53:3153:29'+13:03
36.Тихомир ФИЛИПОВLegs Miserables53:3653:33'+13:07
37.Filippos POLYKARPOU53:4753:47'+13:21
38.Vladimir HARALAMBIEVAtos53:5253:48'+13:22
39.Hristo PANOV54:0454:00'+13:34
40.Иван ИВАНОВTeam Neterra54:2654:14'+13:48
41.Мирдит РИСТО54:4454:27'+14:01
42.Stamen TOTEV1. (M 55+)54:4154:32'+14:06
43.Milen NINOV54:4154:33'+14:07
44.Григор ТОДОРОВ54:4154:38'+14:12
45.Валери ДАЧЕВCrossFit 68154:5854:57'+14:31
46.Иван ЦОНЕВPwC55:2255:13'+14:47
47.Denislav DIMITROVSchwarz IT Bulgaria55:3755:16'+14:50
48.Milko MILCHEV55:4155:23'+14:57
49.Dragomir ATANASOV55:5055:38'+15:12
50.Парашкев НЕДЯЛКОВ56:0255:51'+15:25
51.Милен МАЗНЕВ56:0855:53'+15:27
52.Никола КИРЕВ56:1356:08'+15:42
53.Андрей АНДРЕЕВTeam Neterra56:2356:11'+15:45
54.Marco PISCIAkkodis Bulgaria56:2356:18'+15:52
55.Виолин ИВАНОВEGT/EGT DIGITAL56:3656:32'+16:06
56.Ивайло ЖЕЛЯЗКОВAmusnet Interactive56:5156:45'+16:19
57.Dmitrijs BAZAJEVSProgress57:1756:58'+16:32
58.Bogomil BOGOMILOVEPAM57:1357:00'+16:34
59.Васил ЧИНЧЕВPwC57:1457:04'+16:38
60.Борис КОНДЕВDo IT Wise57:0657:06'+16:40
61.Milen ELKINProgress57:3457:20'+16:54
62.Момчил КРЪСТЕВБрадан57:4257:21'+16:55
63.Marin STAEVSKIAkkodis Bulgaria57:3157:25'+16:59
64.Pirin KARABENCHEVCarrot58:0357:41'+17:15
65.Кирил ПАРУШЕВAmusnet Interactive57:5657:50'+17:24
66.Георги АЛЕКСАНДРОВSourcelab crew58:2758:00'+17:34
67.Anton DOYKOVChaos58:1758:08'+17:42
68.Todor TABAKOV58:3058:18'+17:52
69.Kaloyan KOLEV58:3758:21'+17:55
70.Георги РАДОСТИНОВSiteGround58:3858:23'+17:57
71.Станислав БОТЕВ59:2859:13'+18:47
72.Петър КОЛЕВ59:3059:18'+18:52
73.Martin IVANOVProgress59:3259:19'+18:53
74.Владимир ВЛАДИМИРОВPwC59:3559:26'+19:00
75.Ali TEBER59:5659:36'+19:10
76.Крум ЯРАБАНОВAtos1:00:1559:44'+19:18
77.Eduard ATANASOVDXC1:00:0159:47'+19:21
78.Виктор БОЖИЛОВ1:00:0959:48'+19:22
79.Krasimir TSALOVSKIAtos1:00:1059:48'+19:22
80.Денис ЛАЗАРОВSourcelab crew1:01:051:00:38'+20:12
81.Krasimir GEORGIEVVivacom running team1:00:501:00:44'+20:18
82.Росен КОЖУХАРОВ1:01:201:01:14'+20:48
83.Margarit RUNEV1:01:391:01:36'+21:10
84.Петко ДУДЕВСКИAmusnet Interactive1:01:571:01:50'+21:24
85.Теодор ИВАНОВ1:02:191:01:59'+21:33
86.Miroslav STOEVTechnoRun1:02:141:02:01'+21:35
87.Павлин САВОВ1:02:151:02:04'+21:38
88.Ivan ZAYKOV1:02:341:02:15'+21:49
89.Svetoslav TOCHEVAkkodis Bulgaria1:02:251:02:19'+21:53
90.Zhivko BONEVEPAM1:02:591:02:35'+22:09
91.Синан ФЕЙЗУЛАBegach1:03:371:03:21'+22:55
92.Марио ВАСИЛЕВAmusnet Interactive1:03:431:03:36'+23:10
93.Ivaylo ILIEVProgress1:03:471:03:41'+23:15
94.Stoyan DIMITROVSchwarz IT Bulgaria1:04:231:04:04'+23:38
95.Borislav TSVETANOVProgress1:05:231:05:08'+24:42
96.Ivaylo TOROMANOV1:06:461:06:27'+26:01
97.Ventseslav TODOROVcargotec1:07:151:06:57'+26:31
98.Иван ДЕРВЕНТСКИ1:08:091:07:59'+27:33
99.Стоян ТИТЕВ1:09:111:08:49'+28:23
100.Петко ДИМИТРОВPwC4. (M 45+)1:09:271:09:18'+28:52
101.Христо СТАЙКОВ1:09:451:09:22'+28:56
102.Kaloyan NIKOLAEVAkkodis Bulgaria1:09:431:09:37'+29:11
103.Pavel IVANOV2. (M U18)1:09:411:09:39'+29:13
104.Boyko PANCHEVAtos1:13:351:13:08'+32:42
105.Иван НИКОЛОВATOS1:13:511:13:33'+33:07
106.Nikola IVANOV3. (M U18)1:14:271:14:25'+33:59
107.Росен ИВАНОВAmusnet Interactive1:14:521:14:44'+34:18
108.Стоян ДИМИТРОВAXSMarine1:17:341:17:26'+37:00
109.Никола ТЕРЗИЕВСамардала1:24:381:24:23'+43:57
110.Васил СИЛЯНОВAmusnet Interactive1:32:031:31:55'+51:29
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Стефка МАРИНОВАAmusnet Interactive1:45:081:44:59--
2.Vanya DIMITROVA1:46:371:46:35'+1:36
3.Teodora CONEVA1:51:551:51:53'+6:54
4.Kremena GORANOVA1:55:451:55:40'+10:41
5.Галя ЮЧОРМАНСКА1. (F 45+)1:56:101:56:01'+11:02
6.Maya PETRUNOVA1:57:401:57:31'+12:32
7.Теодора МАНОИЛОВА-КОНТЕВА1:59:311:59:21'+14:22
8.Emili MAIA2:01:032:00:57'+15:58
9.Цвета БОЙЧЕВА2:03:102:03:01'+18:02
10.Martina NACHEVADXC2:03:162:03:04'+18:05
11.Оля СЛАВЧЕВА2:03:532:03:47'+18:48
12.Елена СТЕФАНОВАDXC2:10:192:10:09'+25:10
13.Kalina TODOROVA2:11:112:11:00'+26:01
14.Tammy FELSTEADn/a2:15:232:15:14'+30:15
15.Ивана СИМЕОНОВА2:15:452:15:38'+30:39
16.Biserka DANEVA2:16:382:16:29'+31:30
17.Ангелина МЕЛКУМОВАAmusnet Interactive2:26:332:26:24'+41:25
18.Diana YOSIFOVA2:42:572:42:53'+57:54
19.Лилия МЛАДЕНОВА2:43:482:43:38'+58:39
DSQMaya PETKOVAVivacom running teamDSQDSQ1:46:15DSQ
МястоИмеОтборГодиниВремеЧипРазлика
1.Plamen PENOV1:18:101:18:09--
2.Miroslav NEDKOV1. (M 45+)1:23:251:23:23'+5:14
3.Velichko MANOLOV1:23:341:23:34'+5:25
4.Kostadin KOSTADINOV1:25:011:24:59'+6:50
5.Boyan RASHEVBegach2. (M 45+)1:30:041:30:03'+11:54
6.Тодор ПРОКОПОВEGT/EGT DIGITAL1:31:441:31:41'+13:32
7.Stefan KASEVSofia International Pub Quiz1:32:501:32:43'+14:34
8.Stoyan EKUPOVFourth3. (M 45+)1:33:191:33:15'+15:06
9.Христо ХРИСТОВ1:34:261:34:25'+16:16
10.Adrian RODERO MARTIN1:35:081:35:01'+16:52
11.Григор КАРАИВАНОВТръвна1:35:521:35:49'+17:40
12.Борислав МИТЕВBegach4. (M 45+)1:37:001:36:56'+18:47
13.Yavor HRISTOVAtos1:37:151:37:12'+19:03
14.Valentin GEORGIEVVivacom running team1:38:091:38:06'+19:57
15.Petar MLADENOVProgress1:39:121:39:10'+21:01
16.Марин РАНГЕЛОВ1:41:241:41:23'+23:14
17.Павел ЦОЧЕВSOVA1:42:231:42:18'+24:09
18.Vasil VUSHEV1:43:321:43:30'+25:21
19.Мишо СИМЕОНОВTeam Neterra1:43:401:43:36'+25:27
20.Ivaylo TENEV1:44:031:44:01'+25:52
21.Dimitar TOMEV1:44:321:44:27'+26:18
22.Ивайло ХРИСТОВ1:48:451:48:39'+30:30
23.Stanimir BOROVКласа1:48:531:48:49'+30:40
24.Boris SARABEEVAkkodis Bulgaria1:49:161:49:12'+31:03
25.Atanas KOLEV1:50:021:49:52'+31:43
26.Драгомир ДАЧЕВТръвна1:50:151:50:11'+32:02
27.Алекс ХРИСТОВ1:50:241:50:22'+32:13
28.Любен БЕЛОВ1:52:411:52:35'+34:26
29.Stoyan LYUBENOV1:53:381:53:31'+35:22
30.Веселин СЯРОВiCard1:54:591:54:51'+36:42
31.Панчо ПАНЧЕВ1:55:111:55:03'+36:54
32.Atanas ATANASSOVDXC5. (M 45+)1:58:341:58:23'+40:14
33.Svetoslav ILIEVBegach6. (M 45+)1:59:171:59:10'+41:01
34.Ivan KOLEV1:59:261:59:15'+41:06
35.Svetoslav MARKOVAkkodis Bulgaria1:59:561:59:51'+41:42
36.Ivan STANCHEV2:01:232:01:14'+43:05
37.Найден ТРИФОНОВDXC Technology2:01:392:01:31'+43:22
38.Теодор ГЕОРГИЕВ2:02:172:02:03'+43:54
39.Петър АПОСТОЛОВ2:04:282:04:22'+46:13
40.Чавдар ГЕОРГИЕВ2:05:012:04:54'+46:45
41.Daniel TASHKOV2:08:052:08:00'+49:51
42.Atanas STAMENOV2:08:112:08:02'+49:53
43.Desislav STOYANOVBegach2:11:512:11:43'+53:34
44.Христо ГЕОРГИЕВ2:13:592:13:56'+55:47
45.Николай ХРИСТОВi Run7. (M 45+)2:14:442:14:40'+56:31
46.Metodi SIMEONOVAkkodis Bulgaria2:15:462:15:39'+57:30
47.Aleksandar DIMITROVAkkodis Bulgaria2:15:452:15:39'+57:30
48.Александър ПЕТРОВ2:24:432:24:31'+1:06:22
49.Васил ЛАЗАРОВ1. (M 55+)2:25:062:25:00'+1:06:51
50.Ангел БОРИСОВ2:43:532:43:43'+1:25:34
DNFVilian DIAMANDIEVDNFDNF59:12DNF

Вижте още

Резултати от Misionis Trail 2022

Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис.

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

На 13 ноември 2022 се проведе предпоследния за годината старт от XLkmrun календара на 5kmrun. Състезанието събра голям брой участници в района на Бонсови поляни, Люлин планина.