Резултати от Студентски град рън 2021

На 22 септември 2021, сряда, се проведе поредното издание на Студентски град рън.

Стоян Владков и Маринела Нинева успяха да защитят титлите си от миналата година на трасето в Национална спортна академия (НСА).

При щафетите състава на „Локомотив“ с постове Георги Гергов, Иван Андреев, Маринела Нинева и Елена Димитрова спечелиха при 4 х 1.94 км с време 25:12 мин.

Третата дисциплина на състезанието беше бягането на 1 миля (1609 м).

Run Bulgaria
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Маринела НИНЕВАЛокомотив - Дряново21:09:00--
2.Бюлсерин СЮЛЕЙМАННови Пазар22:08:0059
3.Памела ЕНИЖулистан - Русе Кар Мотор Спорт22:10:00'+1:01
4.Елена ДИМИТРОВАЛокомотив - Дряново22:21:00'+1:12
5.Ивелина МАДЖАРОВАСК Сити Рън София22:41:00'+1:32
6.Рамона НИКОЛОВАМладост 2012 - Благоевград22:54:00'+1:45
7.Маринела ЦЕКОВАСофия23:52:00'+2:43
8.Аника АТАНАСОВАСредногорски атлет - Пирдоп25:03:00'+3:54
9.Снежина СТЕФАНОВАОрхание-Ботевград25:20:00'+4:11
10.Алисън ГОТИЕСАЩ26:25:00'+5:16
11.Александрина СЛАВОВАСК Сити Рън София27:05:00'+5:56
МястоИмеОтборВремеРазлика
1.Стоян ВЛАДКОВЛокомотив - Дряново18:15:00--
2.Николай ПЪРВАНОВДжордан - Благоевград18:24:009
3.Иван АНДРЕЕВМТ Рънинг Тим18:25:0010
4.Стефан ЙОРДАНОВСтратеш атлетик - Ловеч18:33:0018
5.Георги ГЕРГОВСтратеш атлетик - Ловеч18:52:0037
6.Сава ТОДОРОВДунав Русе19:13:0058
7.Николай КАУФМАНАткет Мездра19:19:00'+1:04
8.Борислав ПАЛАЩЕВЛокомотив-Дряново19:25:00'+1:10
9.Николай НИКОЛОВЛокомотив - Дряново20:14:00'+1:59
10.Мартин ХРИСТОВЛокомотив 5521:22:00'+3:07
11.Иво АНДРЕЕВФрешовете София21:35:00'+3:20
12.Цветелин ЦВЕТКОВСК Сити Рън София22:42:00'+4:27
13.Боян БОЙЧЕВЛокомотив - София23:06:00'+4:51
14.Борил ДЕЛЧИНОВБерое-Стара Загора23:28:00'+5:13
15.Илиян МИХАЙЛОВБ-1823:35:00'+5:20
16.Мартин ВЪРБАНОВСофия23:53:00'+5:38
17.Желязко ЖЕЛЕВСофия24:29:00'+6:14
18.Aлександър НАКОВСК Сити Рън София24:55:00'+6:40
19.Стойко ГАШУРОВОборище - Панагюрище25:12:00'+6:57
20.Константин ПЕТРОВМладост 2012 - Благоевград25:21:00'+7:06
21.Христо ГЕНАДИЕВСофия25:30:00'+7:15
22.Пламен ДРАГАНОВПравец25:41:00'+7:26
23.Георги ПРЕНГОВЮнивърсал25:46:00'+7:31
24.Благовест БАРОВМаратон-Ихтиман26:18:00'+8:03
25.Цветан СИМЕОНОВБ-1826:23:00'+8:08
26.Димитър ТОДОРОВМагеланци26:35:00'+8:20
27.Ангел ПЕТРИЧАНСКИТичане му е майката26:50:00'+8:35
28.Христо ДОБРЕВ5км Рън27:27:00'+9:12
29.Филипос ПОЛИКАРПУКипър28:43:00'+10:28
30.Стефан КРЪСТЕВСофия29:55:00'+11:40
31.Николай ТАНКОВЮнивърсал32:37:00'+14:22
32.Християн СТАЙКОВМаратон-Ихтиман33:14:00'+14:59
33.Гранд ГЮНТЕРСАЩ33:31:00'+15:16
34.Борислав ДЖОНОВКантора Джонов и Партньори36:12:00'+17:57
МястоОтборВремеПост 1Пост 2Пост 3Пост 4
1Локомотив - Дряново25:12:00Георги Гергов 5:37:00Иван Андреев 5:52:00Маринела Нинева 6:26:00Елена Димитрова 7:17:00
2Електрическите гъзогъделичлачки26:25:00Ина-Гергана Бойчева 7:22:00Диана Роглева 6:50:00Николай Първанов 5:52:00Стоян Владков 6:21:00
3Жулистан26:53:00Мирослав Спасов 5:50:00Ния Йотова 7:20:00Билсерин Сюлейман 7:18:00Николай Николов6:25:00
4No name28:11:00Христо Кабадаев 7:13:00Тоня Тонева 7:09:00Кристина Бергова 7:20:00Йордан Гинев 6:29:00
5Свети Георги28:23:00Георги Стефанов 6:23:00Ванеса Димитрова 8:08:00Светлозара Грозданова 7:10:00Веселин Колев 6:42:00
6СК Сити Рън София30:01:00Aлександър Наков 7:21:00Александрина Славова 8:35:00Ивелина Маджарова 7:14:00Цветелин Цветков 6:51:00
7Руми и Ваня31:24:00Цветан Цветанов 7:16:00Димана Георгиева 8:24:00Весела Панчева 8:13:00Радостин Игнатов 7:31:00
8Юниверсал34:17:00Калоян Тодоров 7:37:00Петра Димова 9:24:00Ива Гайтанджиева 9:34:00Калоян Гърков 7:42:00
МястоИмеОтборВреме
1Мартин БАЛАБАНОВАтлет Мездра04:27,70
2Иван ИВАНОВОборище Панагюрище04:37,20
3Алекс ВАСИЛЕВАкадемик - София04:40,90
4Стоян ВЛАДКОВЛокомотив - Дряново04:41,30
5Чудомир ЧЕРНОГОРОВАтлет Мездра04:43,20
6Георгий МОЖЕЙКОСК Сити Рън София04:44,80
7Кристиян ИВАНОВБерое - Стара Загора04:45,50
8Георги ГЕРГОВСтратеш атлетик - Ловеч04:46,40
9Вълимир СТОЕВАтлет Поморие 200404:52,50
10Константин КОЛЕВАтлет Поморие 200404:58,00
11Мартин ХРИСТОВDNF

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.