Резултати от Sunrise Cliffs 2022

На 15 май, неделя, се продедоха 5 състезания по бягане в цялата страна – Kaufland Sofia Half Marathon, XLkmrun Плана, Видин Рън, Sunrise Cliffs и Турландия Run – Порто в село Протопопинци. А на вчерашния ден се проведоха и два ултрамаратона Тракия Ултра 2022 и RATCU 2022.

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово, а по-дългата дистанция и до уникалната местност Яйлата.

iRun.bg
МястоИмеВремеРазлика
1Boyana Papazova1:14:13-
2Nurdzhan Kadir1:15:42'+ 00:01:29
3Lyubomira Todorova1:17:04'+ 00:02:51
4Carmina Capitanu1:17:33'+ 00:03:20
5Polina Petrova1:19:22'+ 00:05:09
6Galina Konstantinova1:23:31'+ 00:09:18
7Svetoslava Slavova1:24:13'+ 00:10:00
8Stanislava Pulan1:24:27'+ 00:10:14
9Markova Adelina1:25:40'+ 00:11:27
10Krasimira Ivanova1:27:52'+ 00:13:39
11Petya Dimitrova1:28:52'+ 00:14:39
12Kath Moore1:29:22'+ 00:15:09
13Nadezhda Lalova1:32:54'+ 00:18:41
14Deyana Dimitrova1:34:18'+ 00:20:05
15Anita Borisova1:35:53'+ 00:21:40
16Hristina Tsenova1:36:24'+ 00:22:11
17Evgenia Kaloyanova1:36:30'+ 00:22:17
18Ivana Zehova1:39:26'+ 00:25:13
19Denitsa Boyadzhieva1:39:40'+ 00:25:27
20Daniela Bozovayska1:40:13'+ 00:26:00
21Valentina Novakova1:41:22'+ 00:27:09
22Desislava Dimitrova1:42:14'+ 00:28:01
23Lilyana Yurukova1:43:26'+ 00:29:13
24Nikoleta Kaleva1:44:19'+ 00:30:06
25Nia Kaleva1:44:24'+ 00:30:11
26Petya Raykova1:44:35'+ 00:30:22
27Silvia Radusheva1:47:18'+ 00:33:05
28Silvia Palikareva1:52:57'+ 00:38:44
29Aleksandra Boeva1:56:37'+ 00:42:24
30Svetoslava Chanakova2:01:03'+ 00:46:50
31Vasileda Grigore2:12:33'+ 00:58:20
32Mihaela2:12:36'+ 00:58:23
DNSElena Dimitrova-
МястоИмеВремеРазлика
1Rumen Stamatov1:05:01-
2Todor Stoyanov1:07:27'+ 00:02:26
3Ivan Dimitrov1:07:57'+ 00:02:56
4Haris Kleantus1:08:14'+ 00:03:13
5Karo Badalyan1:11:00'+ 00:05:59
6Aleksandar Rusev1:11:52'+ 00:06:51
7Denis Lontkovskiy1:13:06'+ 00:08:05
8Mariyan Barov1:15:45'+ 00:10:44
9Deyan Tsenov1:18:11'+ 00:13:10
10Rosen Dosev1:18:36'+ 00:13:35
11Pravoslav Milenkov1:19:09'+ 00:14:08
12Georgi Delev1:19:50'+ 00:14:49
13Malkia Petarcho1:20:44'+ 00:15:43
14Georgi Dobrev1:21:10'+ 00:16:09
15Deyan Stoyanov1:21:29'+ 00:16:28
16Mihael Turkov1:23:59'+ 00:18:58
17Todor Patarliev1:24:10'+ 00:19:09
18Krassimir Stephanov1:27:44'+ 00:22:43
19Boyan Kanev1:28:40'+ 00:23:39
20Boris Nedev1:32:41'+ 00:27:40
21Filip Penchev1:34:36'+ 00:29:35
22Danislav Lalev1:34:39'+ 00:29:38
23Pavel Kaloyanov1:36:11'+ 00:31:10
24Stefan Boyadzhiev1:39:42'+ 00:34:41
25Stanimir Drumev1:43:02'+ 00:38:01
26Nikolay Yurukov1:43:24'+ 00:38:23
27Daniel Radushev1:47:23'+ 00:42:22
28Kiril Kalev2:28:47'+ 01:23:46
29Georgi Argirov2:31:58'+ 01:26:57
DNFKrasimir Manolov
DNSDimitar Drazhev
DNSIvaylo Donev
DNSVasil Krastanov
МястоИмеВремеРазлика
1Valeria Dimitrova2:30:50-
2Milena Dobreva2:48:17'+ 00:17:27
3Radostina Ivanova2:48:34'+ 00:17:44
4Greta Momcheva3:03:07'+ 00:32:17
5Kameliya Grigorova3:10:15'+ 00:39:25
6Viara Kovacheva3:23:09'+ 00:52:19
7Denitsa Bozhanina3:29:37'+ 00:58:47
8Ventsislava Tsacheva3:41:49'+ 01:10:59
9Diana Gocheva3:51:28'+ 01:20:38
10Zdravka Hinova3:54:08'+ 01:23:18
11Stefka Dimitrova3:56:41'+ 01:25:51
12Galina Mihova3:56:50'+ 01:26:00
13Vesela Andreeva3:57:46'+ 01:26:56
14Irina Georgieva4:08:16'+ 01:37:26
15Dimitrina Dokimova4:14:18'+ 01:43:28
16Tsveta Dimitrova4:14:31'+ 01:43:41
МястоИчеВремеРазлика
1Dimitar Drumev2:21:21-
2Nedko Todorov2:25:10'+ 00:03:49
3Boris Kachamakov2:35:06'+ 00:13:45
4Emil Atanasov2:38:59'+ 00:17:38
5Valentin Asparuhov2:43:19'+ 00:21:58
6Georgi PETROV2:46:36'+ 00:25:15
7Zhivko Minkov2:48:02'+ 00:26:41
8Stefan Kuzarov2:57:18'+ 00:35:57
9Martin Panayotov3:03:09'+ 00:41:48
10Ivan Ivanov3:09:23'+ 00:48:02
11Adrian Petrov3:12:51'+ 00:51:30
12Hristo Terziev3:15:46'+ 00:54:25
13Miroslav Ivanov3:19:15'+ 00:57:54
14Agop Agopyan3:19:46'+ 00:58:25
15Plamen Nedev3:20:26'+ 00:59:05
16Andon Donev3:21:17'+ 00:59:56
17Krasimir Zhekov3:31:02'+ 01:09:41
18Valentin Surtalov3:35:17'+ 01:13:56
19Petar Babev3:35:45'+ 01:14:24
20Krasimir Pamporov3:40:15'+ 01:18:54
21Stefan Kirchev3:41:45'+ 01:20:24
22Boyan Mohaylov3:51:26'+ 01:30:05
23Yordan Andreev3:51:32'+ 01:30:11
24Miroslav Sakadzhiev3:54:06'+ 01:32:45
25Marin Georgiev4:08:12'+ 01:46:51
26Ivelin Bochev4:10:22'+ 01:49:01
DNFNikolay Hristov
DNFEmil Gergov

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.