Резултати от Тракия Ултра 2022

На 14 май в село Широка Лъка се проведе ултрамаратона Thracian Ultra – Тракия ултра 2022, който се състои от 3 дистанции. Гела Рън 20 км, Тракия Ултра 50 км и Ягодинска Пещера Ултра 95 км. Трасетата обикалят най-високия връх на Родопите – Перелик и влизат в Ягодинска пещера.

Тракия Ултра
МястоИмеВреме
1Rositsa Stefanova02:55:21
2Boryana Angelova03:01:04
3ELENA GEORGIEVA03:07:45
4Nadya Kalcheva03:15:44
5Lyubomira Hristova03:16:09
6Lalli Birindjieva Ilcheva-Litta03:25:38
7Alexandra Katsarska03:28:52
8Anabel Manastirska03:35:16
9Natalia Prissadova03:35:55
10Boika Dimkina03:40:57
11Monika Paskaleva03:46:18
12Gabriela Petrova03:56:56
13Krasimira Angelova04:00:30
14Victoria Vasileva04:06:56
15Irina Pavlova04:06:57
16Evelina Damyanova04:08:09
17Ivanka Petova04:12:36
18Rositsa Kirova04:13:23
19Daniela Velichkova04:15:22
20Anna-Mariya Konova04:21:11
21Rositsa Stepanova04:55:06
22Stiliana Mihaylova05:03:50
23Teodora Karakasheva05:12:55
24Milena Nikolova05:25:29
25Nikoleta Petkova05:30:27
26Aglika Byandova05:31:32
27Dilyana Neykova05:34:19
28Ralitsa Panayotova06:30:44
29Veronica Milcheva06:46:42
30Evgeniya Milcheva06:46:43
31Cristina Razor06:53:49
DNSSevda Markova-
DNSDesislava Koedzhikova-
DNSRalitsa Ilieva-
DNSYoana Dimitrova-
МястоИмеВреме
1Philip Nasr02:33:16
2Kalin Chinovski02:37:40
3Georgi Ianev02:37:56
4Mumun Salimov02:46:28
5Stanimir Stankov02:49:15
6Andrey Tagarev02:57:59
7Nestor Domuschiev03:00:15
8Antonio Davidov03:00:42
9Nikolay Stefanov03:00:51
10Dimitar Ganichev03:02:53
11Ivan Dobrev03:03:02
12KIRIL POPOV03:04:30
13Pantalei Zlatkov03:07:36
14Evlogi Velichkov03:08:05
15Ivan Petkov03:09:10
16Yakim Pehlivanov03:10:29
17Miroslav Genov03:10:31
18Ivaylo Vasilev03:10:37
19Ivan Nankinov03:12:24
20Georgi Georgiev03:12:56
21Tsanko Slavchev03:15:46
22Svetoslav Stoev03:15:49
23Dimitar Tanev03:16:01
24Atanas Chilingirov03:16:10
25Krasimir Peikov03:16:39
26Nikola Nikolov03:16:41
27Teodor Chavdarov03:18:51
28Rosen Todorov03:18:54
29Nikolay Velichkov03:19:23
30Plamen Georgiev03:19:28
31Dobromir Genov03:19:33
32Kaloyan Kondarev03:19:34
33Maksimilyan Berovski03:19:44
34Ivan Rusev03:22:06
35Todor Vatralev03:22:15
36Kiril Penchev03:24:47
37Nikola Kerefein03:25:53
38Ivan Kirev03:25:54
39Zhivko Argirov03:27:05
40Ivan Vasilev03:30:40
41Todor Kostadinov03:30:57
42Ivaylo Hristov03:31:19
43Genadi Ivanov03:32:42
44Georgi Voychev03:35:07
45Evgeni Genov03:35:16
46Evgeni Velkov03:35:29
47Petko Petkov03:36:37
48Димов Димо03:37:09
49Nayden Naydev03:37:09
50Hristo Gerdzhikov03:37:31
51Goran Ghenchev03:39:33
52Ivan Karaivanov03:41:12
53Милен Кънчев03:45:24
54Hristo Borisov03:47:59
55Ivan Martinov03:48:07
56Konstantin Kalchev03:48:31
57Stefan Dobrikov03:50:32
58Stiliyan Nikolov03:56:56
59Evgeni Dimitrov03:57:48
60Filip Filchev04:00:30
61Kostadin Kostadinov04:04:43
62Milko Mumdzhiev04:04:46
63Mishel Georgieva04:10:47
64Krastin Dimitrov04:10:47
65Emil Kisyov04:17:50
66Stefan Mintov04:21:11
67Dimitris Tsolakis04:21:16
68BORISLAV BEKOV04:26:12
69Toni Nachev04:32:48
70Stavri Bakalov04:37:33
71Marin Marinov04:37:48
72Ivailo Tsvetkov04:55:32
73Ivan Savchev05:12:44
74Nedko Karakashev05:12:55
75Teodor Iliev05:14:24
76Todor Kondarev05:23:58
77Yordan Kostov05:34:20
78Alexander Damyanov06:16:11
79Aleksandar Panayotov06:30:44
DNSMarin Zahariev-
DNSGeorgi Giurov-
DNSGeorgi Burov-
DNSIVAN POPOV-
DNSDimitar Nedinski-
DNSPetar Petrov-
DNSVelin Tsvetkov-
DNSХристо Йорданов-
DNSБожидар Божинов-
DNSZahari Petrov-
DNSDenis Hodzhadzhikov-
МястоИмеВреме
1Viktoriya Nikolova07:33:44
2Ani Tomeva07:37:09
3Снежана Терзиева07:41:20
4Михаела Христова07:46:29
5Анелия Тошкина08:03:17
6Desislava Lazarova08:22:08
7Ani Yaneva08:26:20
8Zhivka Kisyova08:28:46
9Iva Stoyanova09:14:59
10Silviya Karaboycheva09:21:17
11Zhana Georgieva09:30:28
12Nevena Ilieva09:34:25
13Olia Slavcheva09:43:50
14Veronika Tomova10:12:02
15Ani Artinyan10:21:00
16Ralitsa Tsvetkova10:51:25
17Maya Antova11:20:49
18Aneliya Ilieva13:05:04
DNFPolina Pissarska05:08:07
DNFMarina Dimova12:57:27
DNSTzveta Koukourechkova-
DNSVeronica Milcheva-
МястоИмеВреме
1Aleksandar Hristov05:56:29
2Stiliyan Avramov05:57:51
3Ivan Gochev06:11:11
4Tzvetin Georgiev06:17:53
5Emil Yanchev06:17:54
6Mladen Antonov06:36:45
7Samuel Papot06:44:16
8Nikolay Nachev06:55:15
9Petar Ivanov07:13:50
10Georgi Lankov07:21:37
11Momchil Naydenov07:24:39
12Anton Kuzev07:29:21
13Alipiya Lukanov07:40:46
14Fatih Hyuseinov07:43:15
15Hristo Georgiev07:46:37
16Minko Pavlov07:51:41
17Kamen Grozdanov07:52:24
18Цецо Стоянов07:59:26
19Martin Vandov08:00:22
20Ivan Stambolov08:03:19
21Todor Vasilev08:04:22
22Nikolay Evtimov08:09:17
23Kostadin Nikolov08:16:52
24Aleksandar Ivanov08:18:06
25Ivan Borikov08:20:47
26Andrej Cekov08:23:07
27Yulian Nakov08:28:13
28Kostadin Chehlarov08:28:15
29Radoslav Georgiev08:28:20
30Viktor Tonev08:28:53
31Stefan Minchev08:30:52
32Ivan Dafchev08:34:45
33Zahari Hussein08:36:50
34Aleksandar Chalakov08:42:38
35Nikolay Kalchev08:51:58
36Mitko Mitkov09:04:19
37Kamen Andonov09:10:03
38Stoyan Ivanov09:10:55
39Georgi Karchev09:12:11
40Kalin Ivanov09:18:28
41PETAR ANDREEV09:23:19
42Tsvetan Spasov09:26:08
43Stoyko Stoychev09:30:28
44Stanislav Peltekov09:37:24
45Georgi Bojev09:48:09
46Georgi Iliev09:48:14
47Angel Kanchev09:48:23
48Petko Koshinski09:51:29
49Zdravko Zdravkov10:06:12
50Bozhidar Arsov10:09:10
51Yordan Andreev10:12:03
52Александър Ранев10:14:47
53Andrey Atanasov10:21:01
54Stefan Zhablyanov10:22:59
55Любомир Каменов10:39:17
56Martin Stefanov10:39:18
57Stoyan Dimitrov10:39:19
58Stanislav Kyusheliev-Stancho10:45:14
59Plamen Hristov10:47:06
60Mircea Anton Corban10:50:04
61Radoslav Panayotov10:51:26
62Jecho Marinov10:54:16
63Stanislav Marchev11:01:43
64Borislav Stoev11:08:26
65Hristo Hristov11:08:45
66Hristo Koparanov11:08:48
67Христо Христов11:09:18
68Asen Dapev11:11:05
69Nicola Yordanov11:15:02
70Boino Stoyanov11:20:50
71Martin Dimanov11:45:00
72Slavyan Tanev Tanev11:45:01
73Kamen Mastikov11:45:02
74Emil Aleksov11:47:14
75Georgi Vodenicharov11:51:01
76Alexander Iliev12:33:36
77Tsvetan Georgiev12:42:21
78Ventseslav Vutov13:05:04
79Petar Filev13:05:05
80Hristo Kolev14:52:41
DNFAleksandar Zhelyazkov05:07:58
DNFГеорги Генев12:57:31
DNSEmil Gergov-
DNSRosen Rusev-
DNSIvelin Krastev-
DNSVeselin Trachev-
DNSIassen Alexiev-
DNSIvan Angelov-
DNSIvan Topuzov-
DNSEvgueni Koukourechkov-
DNSPlamen Stefanov-
DNSGeorgi Gochev-
DNSOleg Georgiev-
DNSIvo Andreev-
МястоИмеПоследен пунктВреме
1Simona RaychevaФинал(95.00km)19:48:59
2Denitsa TodorovaФинал(95.00km)22:02:00
DNFPravda NaydenovaМугла(79.00km)17:11:22
DNFIvena AsparuhovaЯгодина(58.00km)13:07:22
DNSAna Angelova--
DNSSlavena Topalska--
DNSAngelina Melkumova--
МястоИмеПоследен пунктВреме
1Dimitar MarinovФинал(95.00km)13:24:17
2Tsvetan BakardzhievФинал(95.00km)14:28:20
3Georgi PehlevФинал(95.00km)14:36:54
4Dimitar KutevФинал(95.00km)15:17:06
5Nikola NikolovФинал(95.00km)16:25:15
6Lyuben LyubenovФинал(95.00km)16:54:50
7Veselin PaperovФинал(95.00km)17:12:48
8Dimitar Stoyanov DimitrovФинал(95.00km)17:15:26
9Martin MartinovФинал(95.00km)17:34:51
10Hristo IvanovФинал(95.00km)18:02:14
11Borislav BogdanovФинал(95.00km)18:02:15
12Dimitar DimitrovФинал(95.00km)19:45:35
13Ivailo IonovФинал(95.00km)19:46:14
14ГЕОРГИ ДИМОВФинал(95.00km)19:49:03
15Milko MilchevФинал(95.00km)19:49:07
16Simeon NinovФинал(95.00km)19:49:09
17Vladyslav IergiievФинал(95.00km)20:21:56
18Vladislav DekovФинал(95.00km)20:26:14
19Anton ManovФинал(95.00km)20:26:17
20Lyuben KenanovФинал(95.00km)21:32:12
21Andrey AndreevФинал(95.00km)22:02:02
22Lozan BizovФинал(95.00km)23:49:07
23Петър МутаковФинал(95.00km)23:49:07
24Nikolay GankovФинал(95.00km)23:49:07
25Miroslav PenkovФинал(95.00km)23:49:07
26Martin RadevФинал(95.00km)26:02:10
DNFIvo IvanchevФинал(95.00km)14:54:31
DNFRadoslav TodorovФинал(95.00km)14:55:12
DNFMihail Ognyanovх. Ледницата(86.00km)04:31:29
DNFRadoslav TenevМугла(79.00km)17:11:35
DNFGeorgi GavrilovМугла(79.00km)21:50:37
DNFHristo DimitrovМугла(24.00km)08:02:10
DNFMarin DimitrovМугла(24.00km)08:02:12
DNFCharlie Sharpeх. Перелик(11.50km)02:08:56
DNSVasil Atanasov--
DNSGeno Uvardov--
DNSDimitar Mihaylov--
DNSIvaylo Damyanov--
DNSIvan Stefanov--
DNSStoyan Shumkarov--
DNSTsvetomir Demerdzhiev--

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.