Резултати от Тракия Ултра 2024

На 1 юни 2024 се проведе четвъртото издание на Тракия Ултра (DECATHLON THRACIAN ULTRA), с вече четири трасета, преминаващи през едни от най-живописните кътчета на Родопите, по време на най-красивият сезон – пролетта. Дистанциите бяха 12 км (Discovery Race), 21 км (Gela Run), 50 км (Thracian Ultra) и 95 км (Yagodina Cave Ultra).

Тракия Ултра
МястоИмеОтборВреме
1Denitsa Dimova01:43:09
2Aglika ByandovaПатофи01:53:03
3Nadezhda GenovaTRI TEAM VARNA01:56:19
4Berna Halil01:56:25
5Diliana Tabakova02:00:44
6Стефани Кънева02:05:39
7Desislava Stoyanova02:06:46
8Gergana Fanadakova02:12:51
9Kristin Nikolova02:17:48
10Izabel Nikolova02:17:49
11Elitsa Ivanova02:20:15
12Radina PetrovaRakia Brothers02:22:12
13Zornitsa Gergova02:22:26
14Emiliya Hasova02:28:54
15Stefanie Jaenicke02:28:54
16Anastasia Gergova02:29:46
17Galina Rupenyan02:33:05
18Elena Ivanova02:44:57
19Yanka Ilarionova02:45:00
20Radostina Marinova03:09:29
21Maria Valkova03:09:30
22Stiliana Mihaylova03:10:01
23Katerina Ivanova04:20:52
24Katya Georgieva04:20:59
25Evgeniya Milcheva04:21:00
26Viktoriya Asprova04:21:01
27Daniela Brankova04:59:34
28IVANKA Petkova05:27:14
DNSDayana Dimitrova-
DNSRadostina Marinova-
DNSDesislava Koedzhikova-
DNSEkaterina Dobreva-
DNSYana Atanasova-
DNSGergana Batinkova-
DNSYovka Mavrova-
DNSGloria Rusenova-
МястоИмеОтборВреме
1Hristo HristovTriton extreme01:12:11
2Vladilen Simeonov01:13:55
3Nikolay Genchev01:16:49
4Delqn Ganev01:21:39
5Станимир Минков01:28:27
6Dimitar Angelov01:32:32
7Nikolay Kumanov01:33:22
8Georgi Siderov01:39:45
9Stefan Donevski01:43:53
10vasil zapryanov01:43:55
11Yordan Stoichkov01:43:56
12Anton Anastasov01:50:37
13Viktor MladenovКТТ Сърнена Гора-Стара Загора01:56:25
14Marin Yordanov01:56:25
15Георги Парасков01:57:16
16Stoyan Lambov02:00:28
17Krasimir ZhelyazkovAKTIV SOFIA02:11:27
18Blagoslav Krastev02:12:43
19Dimitar Paraskov02:12:52
20Преслав ДимитровКоце Маца02:18:09
21Marko MarkovКоце Маца02:18:12
22Todor AtanasovSlow Riders02:20:14
23Bogdan Ivanov02:44:54
24Samuil Mitev03:05:38
25Maryian Mitev03:05:50
26Bogoslav Dimitrov03:09:30
27Nikolay Kalchev03:10:34
28Konstantin Kalchev03:10:36
29Denis Milchev04:21:00
30Yordan Popov04:59:36
31Zdravko Brankov04:59:38
32Stefan Baev05:27:06
DNFAleksandyr Marangozov-
DNSMihail Terziyski-
DNSIvan Trifonov-
DNSIlhan Mehmedov-
DNSNenko Mavrov-
DNSAnton Kokalanchev-
DNSPlamen DraganovPravets-
DNSMarin Zahariev-
МястоИмеОтборВреме
1Mihaela Dimitrova02:44:48
2Dzhuliya Vasileva02:48:38
3Zlatina Kyosova02:57:15
4Boryana Angelova02:57:29
5Yoana StoyanovaPernik city03:05:04
6Nadezhda Dilova03:05:36
7Gergina Sugareva03:09:56
8Antoniya Todorova03:11:19
9Reneta Nikolovaalpha cross03:13:09
10Kristina MartinovaПътеводна мъгла03:15:03
11Darina KolevaJump to the Moon03:18:47
12Deyana Dimitrova03:19:13
13Петя Ангелова03:20:35
14Greta Simeonova03:23:19
15Rositsa StepanovaD-RUN03:25:22
16Daniela Mincheva03:25:34
17Ivanichka Todorova03:30:56
18Velina KrastevaBegach03:33:37
19Yana Stoyanova03:34:46
20Margarita Dzhelepova03:35:08
21Yurka SimeonovaSLIVEN03:35:17
22Evelina DamyanovaKotkite03:36:29
23Blagovesta Andreeva03:39:00
24Ivanka Petova03:43:32
25Vanya Gaydarova03:52:52
26Теодора Кюлафлийска03:53:07
27Станислава Илиева03:55:29
28Tatyana GeorgievaTequila-Portokalche04:01:49
29Katerina Klyuchkova04:06:09
30Denitsa Dimitrova04:07:03
31Milena Dimitrova04:08:58
32Zlatka Tsvetkova04:17:51
33Antoniya Stoyanova04:19:18
34Elena Paneva04:27:58
35Krasimira GerasimovaLABRADOR04:34:04
36Mariya MitovaBlagoevgrad Running Club04:34:50
37Zlatka Mitova04:49:46
38Svetla Andreeva05:03:02
39Yuliana Atanasova05:03:03
40Antonia Hadzhieva05:40:01
41Nedyalka Yurukova06:12:17
42Nevena Peleva08:19:38
43Lilyana Angelova08:19:39
44Miroslava Ilieva08:19:41
DNSBoika Dimkina-
DNSSofia Petrova-
DNSGabriela Dodeva-
DNSMarina Dimova-
МястоИмеОтборВреме
1Milko Elenski02:02:43
2Petar Zahariev02:08:17
3Kostadin Chehlarov02:18:24
4Georgi DobrevКошмарно къси крачета02:26:34
5Danail Ninov02:27:07
6Asen VatevAdidas Runners Sofia02:27:50
7Ivan Dafchev02:32:15
8Svetomir Tomchev02:34:46
9Georgi Petrov02:38:25
10Krasimir Manolov02:38:43
11Hristo AtanasovVelomravki02:41:05
12Daniel GospodinovБири4Баири02:41:59
13Valentin Petkov02:42:07
14Bozhidar YordanovЛоко Пловдив02:42:14
15Красимир Колев02:42:14
16Hristo Gerdzhikov02:43:33
17Simeon Tenev02:44:03
18Martin HristovTeam Pernik02:44:25
19Ivaylo DobrikovFreie Schwimmer Düsseldorf02:45:05
20Георги Паничарски02:45:22
21Aleksandar Popov02:48:50
22Martin NedyalkovRakia Brothers02:52:10
23Dzhuneyt Myumyun02:53:13
24Nikolay GlavchevLoko Plovdiv02:53:42
25Rusi Argirov02:55:37
26Kristiyan Hristov02:57:59
27Emil DimitrovПътеводна мъгла02:58:02
28Zhivko VasilevRakia Brothers02:58:56
29Svetlin Aleksandrov03:00:23
30Ivelin KrastevTeam Hercules03:02:39
31Georgi Ivanov03:02:41
32Angel Ivanov03:03:48
33Kalin Dakov03:03:56
34Dragomir Lukarev03:04:28
35Kiril Terziyski03:05:18
36Kostadin Velinov03:05:23
37Ivan Radev03:06:42
38Borislav Nemski03:08:25
39Nayden Naydev03:08:43
40Nikolay Trakiyski03:09:13
41Димитър Димитров03:11:35
42Dimitar Pamporov03:12:59
43Martin Angelovalpha cross03:13:13
44Kostadin GanchevBegach Running Club03:13:19
45Emanuil Bogoev03:14:25
46Stoyan Todorov03:14:42
47Vladimir Ivanov03:14:49
48Yakim Pehlivanov03:17:55
49Georgi Georgiev03:20:04
50Yavor Georgiev03:20:45
51Vasil Vasilev03:21:00
52Atanas Karayanev03:21:12
53Ivan StoyanovJumping Chicas03:23:47
54NIKOLAY ANGELOV03:24:18
55Pavlin Panchev03:25:21
56Ivaylo RusevАкадемията03:26:00
57Plamen Penchev03:26:32
58Atanas Chilingirov03:30:04
59Lyubomir Ivanov03:30:32
60Dimitar Toshkov03:31:33
61Ivan Nachkov03:34:04
62Yavor Tsekovski03:34:14
63Teodor Todorov03:34:22
64Samuil Dimitrov03:34:26
65Evgeni Dochev03:34:43
66Abbas SalameMilco03:35:38
67Radoslav Tsvetanov03:38:17
68Ivan Shopov03:40:22
69Georgi Karaivanov03:40:23
70Dzhem Myumyun03:40:52
71ILARION ILARIONOV03:45:01
72Emil Tashev03:49:44
73Biser Isakov03:53:58
74Ivan Vasilev03:54:23
75Kiril Dimitrov03:54:24
76Stanislav StefanovКоце Маца03:55:37
77Kalin Todev03:59:55
78Viktor Baldzhievtekila s portokalche04:01:51
79Konstantin Delev04:06:11
80Stanislav Stoykov04:07:00
81Dimitris TsolakisRodopi Runners04:08:50
82Stoyan Kirkov04:09:00
83Hristo Hristozov04:10:17
84Nikolai Spasov04:10:40
85Martin Petrov04:12:53
86Ivan Dimitrovopg can am04:27:28
87Preslav Panev04:27:59
88Daniel Draganov04:28:01
89Zhivko Penkov04:28:22
90Yanko NikolovInvictus04:35:50
91OGNYAN DIMITROV04:44:58
92Todor Mitov04:49:44
93Ivan Nedyalkov04:54:27
94Hristo GorchovStramex05:02:37
95Alexander DamyanovKotkite05:06:29
96Kaloyan Kolev05:17:30
97Georgi Sedyankov05:39:55
98Stoyan Banev05:46:07
99Nikola Seferinov05:48:26
100Lydmil Seferinov05:48:51
101Marian Draganov06:27:32
DNSRadostin Georgiev-
DNSDimitar Tanev-
DNSAleksandar Peychev-
DNSMario AntovskiLoko Plovdiv-
DNSStoyan Petrov-
DNSBorislav Georgiev-
DNSGeorgi YanevRaw Redneck Power-
DNSГеорги Паничарски-
DNSAnton Mitov-
МястоИмеОтборВреме
1Radostina BalovaСтратеш Ловеч06:04:15
2Gergana BozhkovaBlagoevgrad Running Club06:39:35
3Sara MinkovaMinkov Team06:58:35
4Vyara Krasteva07:28:46
5Milena Stoyanova08:02:17
6Yoana Kirilova08:02:42
7Dimitrina GulevaLabrador08:28:35
8Zlatina Kostadinova09:23:09
9Maya MalkanovaCAS Dunavska09:52:40
10Anna Paraskova10:02:59
11Ralitsa Tsvetkova10:04:11
12Albena Taseva11:10:20
13Anelia Ranchinska11:15:59
14Sonia Kadieva11:16:04
15Eduarda Encheva12:06:49
DNSSilviya Karaboycheva-
DNSRosica KatrevaInvictus-
DNSMariya Dimitrova-
DNSLalka Birindjieva-IlchevaLMT-
МястоИмеОтборВреме
1Toni Petkov05:22:17
2Nikolay Paskov05:37:04
3Ivan Gochev05:45:12
4Максим Божилов06:00:44
5Krum Radev06:01:18
6Geno Uvardov06:02:41
7Momchil Fichev06:05:36
8Pavel PetrovФалит06:19:39
9Kristian AtanasovNever finished06:33:27
10Samuel Papot06:39:28
11Daniel IvanovEdelmind06:41:53
12Stefan Vasilev06:45:33
13Maksim Vasilev06:50:30
14Nikola Topchiyski06:55:48
15Pavel VassilevЛоко Пловдив06:57:51
16Plamen Raykov07:08:46
17Ivaylo KirilovReal trail07:09:03
18Kaloyan Prodanov07:19:41
19Evgeni Velkov07:20:43
20Nikolay StefanovCrazy Rush07:28:47
21Ivaylo GeorgievКом Емине сБира07:33:10
22Dimitar MitevNo team07:34:24
23Hristo Rangelov07:38:35
24Stefan Mandev07:45:32
25Rosen Mirovaliev07:47:40
26Mihail Silvestriev07:47:40
27Fabio BoninБегач07:58:01
28Ivan Dobrev08:05:11
29Ivan PetroviXONDA08:09:18
30Anis Hamas08:12:45
31Lachezar PetkovHardRock08:19:20
32Stefan Jablianov08:19:21
33Тодор Костадинов08:23:18
34Georgi Evdokiev08:23:56
35Stoyan StoyanovInvictus08:25:57
36Vladislav Atanasov08:26:58
37ANTON ATANASOV08:27:03
38Kiril Krastev08:28:10
39Vladimir Kolev08:29:24
40Doncho Todorov08:40:23
41Asen PenchevNever finished08:50:44
42Nikolay MladenovТим Лабрадор 208:52:16
43Mitko MitkovFrodo08:52:16
44Ivan Kirev08:54:18
45Georgi Botushev09:03:47
46Stoyan MavrodievVegAmaze09:04:13
47Kliment Preshlenov09:05:31
48Georgi Bojev09:05:50
49Любомир Каменов09:22:16
50Boris TodorovКОН ТИ БРЪЗ09:31:31
51Aleksandar ChalakovLauta Army09:33:53
52Petar Georgiev09:36:15
53Kancho Tsvaytkov09:42:31
54Pavel Iliev09:43:23
55Andrey Gurov09:45:42
56zydrunas kazdailys09:49:37
57Hristofor Stoyanov09:50:10
58Petko Petkov10:01:40
59Krastyo Paraskov10:02:53
60Roberto PetrovMali Dren10:16:31
61Ivo DimitrovКолкото Толкова10:16:49
62Yonko Paskalev10:19:07
63Ivan Aleksandrov10:19:09
64Mihail Spasov10:21:56
65Petko Georgiev10:22:53
66Stoyan Yurukov10:23:35
67Ivan Bahchevanov10:24:57
68Yuzeir YUNUZ10:26:55
69Viktor Asenov10:26:55
70Milko Mumdzhiev10:30:44
71Rosen Todorov10:30:45
72Dian Iliev10:47:03
73Aleksandar Velchev10:47:18
74Mario GeorgievКОН ТИ БРЪЗ11:07:36
75Angel Dimitrov11:15:47
76Ivaylo Tsvetkov11:16:05
77Dimitar Arnaudov11:18:45
78Bozhidar Bozhinov11:20:03
79Стилиян НиколовShumen Early Runners11:50:49
80Oleg Georgiev11:50:50
81Iliyan Kosev11:50:53
82Valentin Dimitrov11:50:57
DNFVelizar KitanovBlagoevgrad running club03:50:47
DNSAndrey Stoilov-
DNSГеорги СтоичковСвиши плаз-
DNSMartin Gradev-
DNSMarin Damyanov-
DNSTsetso StoyanovPernik city-
DNSPetar DimitrovRunning Photographer-
DNSLuben Mirtchev-
DNSDimitar Tanev-
DNSGeorgi Gergov,,Stratesh athletic'' Lovech-
DNSMumun SalimovLMT-
DNSSean Walsh-
DNSNikolay Durlov-
МястоИмеОтборВреме
1Elena Borisova16:01:08
2Bela DulevaКом-Емине сБира16:49:08
3Milena Dobreva17:36:17
4Nedka Tsanova20:08:50
5Detelina Radoslavova20:29:29
6Dimitrina Chervenlieva20:58:21
7Desislava Lazarova22:38:05
8Elena Koshnicharska23:44:16
DNFRositsa StefanovaCrazy Rush10:51:30
DNFIvena AsparuhovaOlliver08:52:29
DNFIrina Peshina09:21:04
DNFLiliya Petrova09:21:07
DNFAngelina Melkumova09:27:48
DNSSONYA SPASOVAЗнам един кратък път-
DNSDorina ChepishevaSlow motion-
DNSZhenya PaperovaDobrostan run-
МястоИмеОтборВреме
1Rosen Rusev12:12:14
2Tzvetin GeorgievСвищи Плаз - Челопеч12:54:39
3Krasimir DimitrovLovech Runners13:35:06
4Petar HristovСамостоятелен тюлен13:43:21
5Charalampos Tsamantouridis13:56:17
6Velin Dilov13:57:13
7Plamen Manovracecalendar.bg14:02:22
8Mladen AntonovCrypto Runners14:43:05
9Jay Demirev15:07:41
10Ivan Kamburov15:48:15
11Georgi LankovСвищи плаз-Челопеч16:26:43
12Angel Panteleev16:26:44
13Lyubomir GenovCrazy horse16:49:18
14Galin Marinov17:16:23
15Miroslav Ivanov17:23:16
16Krum NeykovZlatitsa Run17:27:17
17Nikola NikolovClimb,Run&Fun17:52:59
18Radoslav Todorov17:55:55
19Anton ManovПиянките17:55:59
20Yavor DimitrovSvishti Plaz18:44:29
21Momchil Shoylev18:49:11
22Martin StefanovПиши го бегал18:49:14
23Nedko KarakashevSv. Ivan Rilski19:05:51
24Nestor Domuschiev19:07:44
25Dimitar Michkov19:23:10
26Ilian VitkovEverest19:23:11
27Hristo AleksandrovBrew & Run20:08:50
28Konstantin Kostadinov20:08:50
29Stanislav MinkovBat Stanko Vertikala20:08:51
30Atanas StavrevOlliver20:12:43
31Tsvetan Spasov20:24:11
32Vladislav Dekov20:24:12
33Peter Koshnicharski20:24:20
34Manoil PeevITR Bulgaria20:29:31
35Nikolay Ivanov20:29:33
36Boris Ribov20:41:54
37Ivan Kasabov20:58:23
38Lyuben KenanovСОТ 16122:16:25
39Eduard Atanasov22:38:07
40Lozan Bizov23:11:26
41Andrey Traykov23:38:04
42Danail RangelovTrakia23:44:11
43Andrey Dichev23:44:14
44Stanislav Kyusheliev-STANCHOСАМ СЪМ СИ РЪН23:44:14
45Emil Aleksov23:44:15
46Stoyan Shumkarovex3m.bg23:44:15
DNFDimitar MarinovDECATHLON BULGARIA06:04:03
DNFIvan StefanovGG EZ19:42:20
DNFBorislav Penchev12:43:46
DNFGeorgi Iliev11:46:50
DNFIvailo YonovRunners of Vratsa06:20:13
DNFHristo Raynov07:29:27
DNFVladislav Radev09:21:45
DNFVesselin TodorovНе съм подготвен06:41:27
DNFMario MilevНе съм подготвен06:44:10
DNSTodor GeorgievLabrador-
DNSVilian DyankovGodletes-
DNSивайло керемедчиевАтлет йарнобат-
DNSHristo Grudev-
DNSLyubomir StamboliyskiSamokov-
DNSLyudmil Todorov-
DNSPavel SeredkinPiranha Running Club-
DNSVeselin PaperovDobrostan run-
DNSSvetoslav Todorov-
DNSHristomir DobrevKoshmarno kusi kracheta-
DNSYordan TodorovSKLA Misionis-Targovishte-
DNSHristo NikolovDr. Mood-

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции