Резултати от Лудогорски Маратон 2021

На 6 юни 2021 се проведе деветото издание на Лудогорски Маратон. Състезанието се провежда в местност Пчелина, която се намира на 8 километра от град Разград. Местността се състои предимно от гори, а през годините формата и дистанциите на състезаниято еволюират.

През 2021 се проведе бягане 8км бягане, полумаратон 21км и цял маратон 42км. В допълнение на бягането се състоя колоездене и триатлон.

Резултати от бегаческите дисциплини можете да видите тук. Останалите резултати са в официалнaя сайт на Лудогорски маратон.

Зелена стъпка
МястоИмеГодиниОтборВреме
1Василка Атанасова430:49:28
2Ивелина Руменова Якова360:51:35
3Цанка Станева530:55:23
4Anna Nikolova Pavlova40Pavlovi0:55:54
5Деница Петрова39"ВМСК" Варна1:03:21
6Тони Ганчева33Тони и Илчони1:05:30
7Яна Николова43Зелена стъпка1:06:17
8Деница Белчева Денева341:14:50
9Krasimira Krasteva Markovich43iRun1:16:00
DNSElena Ruseva34
DNSЯна Стилиянова Додникова31
DNSМелани Веселинова Якимова27
МястоИмеГодиниОтборВреме
1Калоян Живков Николов260:37:57
2Dimitar Tzankov Dimitrov35Mitakis0:38:50
3Цветан Стоянов16Планинско бягане Казанлък0:42:49
4Александър Александров Наков36Аdidas runners Sofia0:44:04
5Росен Евтимов240:44:34
6Бранимир Нинаркин340:44:41
7Veliyan Deyanov Deliyski290:46:18
8Георги Красимиров Гюров250:46:47
9Йордан Йорданов Господинов310:46:54
10Ивайло Деянов Иванов190:47:34
11Явор Михайлов Донев38Runners of Ruse1:01:35
12Атанас Стоянов Стоянов401:04:30
13Димитър Христов Димитров421:07:48
14Мирослав Игнатов Стойнов461:08:25
15Антоний Георгиев511:11:43
16Иван Грозев751:11:59
17Йордан Валентинов Стоянов391:12:20
18Явор Светлозаров Петков30Euroins1:13:10
19Михаил Йорданов Йорданов36Euroins1:13:10
DNSИвайло Енчев Якимов54
DNSДимитър Додников29
МястоИмеГодиниОтбор4.5km9.7km14.7kmФинал
1Валерия Димитрова29Brown Team0:23:140:50:551:19:211:58:20
2Катя Павлинова Дженкова42Женени с деца0:25:291:29:112:12:07
3Vasilena Uzunova300:26:460:58:171:31:032:13:15
4Десислава Горчева30BTRevolution0:26:150:56:571:30:472:14:04
5Нурджан Кадир370:26:450:59:211:33:272:17:58
6Веселина Янкова Иванова33Runners of Ruse0:27:130:59:441:34:022:18:32
7Марияна Костова Иванова470:27:060:59:211:33:332:21:11
8Бояна Василева Славчева34Женени с деца0:29:251:05:361:43:482:30:31
9Грета Ангелова Момчева390:32:151:10:261:50:332:45:12
10Евелина Чавдарова Дамянова47Котките0:33:341:12:531:52:322:45:32
11Ирина Павлова48Shumen Early Runners0:31:591:12:151:53:082:48:21
12Славена Иванова Лазарова320:33:211:11:221:55:012:54:44
13Светлана Профирова490:35:051:18:071:59:002:57:53
14Цвета Петрова Кукурешкова44Котките0:32:451:14:571:59:193:02:18
15Антоанета Гълъбова410:36:581:19:522:03:393:04:23
16Искра Иванова510:37:331:19:222:08:183:14:45
17Илияна Калева360:37:391:27:092:10:083:23:40
18Стилияна Буковска520:39:101:25:362:12:283:27:01
19Светослава Иванова Чанакова390:37:481:24:402:15:243:30:29
DNSГаля Димитрова Йорданова48
DNSGalya Ikonomova26
МястоИмеГодиниОтбор4.5km9.7km14.7kmВреме
1Росен Тодоров Тодоров (Дзвера)27РУСЕ ТИЧА0:21:030:45:421:10:141:43:32
2Георги Лацин290:21:520:49:201:16:331:52:59
3Валентин Христов Бебов43КСК Русе0:23:100:50:341:16:381:54:02
4Ивайло Пейнов140:23:160:51:071:20:011:57:10
5Николай Станимиров Боляров48КСК Русе0:23:110:51:141:20:201:59:03
6Арно Висерс46IRun0:23:540:53:231:23:362:02:44
7Plamen Vankov Merazov430:24:330:54:061:26:132:05:16
8Живко Желязков44Планинско бягане Казанлък0:25:320:55:011:26:402:05:50
9Doncho Todorov460:26:121:26:492:06:05
10Радослав Тодоров410:26:290:56:431:28:272:06:57
11Орхан Чакъров38Осеново-Владиславово вечна дружба0:27:080:56:481:28:152:07:54
12Виктор Цветанов280:24:310:53:301:26:352:08:20
13Йордан Иванов24Осеново-Владиславово вечна дружба0:27:080:56:521:28:182:08:55
14Станислав Красимиров Станчев37Надбягай се РУСЕ0:27:310:58:161:29:072:09:39
15Ancho Kostadinov59Зелена стъпка0:26:351:28:342:11:54
16Преслав Пейнов160:27:060:59:331:31:452:14:45
17Иван Димитров36Brown Team0:24:470:58:181:26:582:15:12
18Александър Димитров Иванов48Чирпан бяга0:27:030:58:551:31:512:15:15
19Martin Mariyanov Bardarov290:27:180:58:581:32:352:15:39
20Васил Асенов280:26:421:30:052:16:24
21Емил Тихомиров Гергов370:29:001:00:561:34:212:16:31
22Деян Стоянов Стоянов420:26:200:59:271:34:172:18:22
23Георги Пенев570:25:550:57:251:32:272:20:59
24Светлозар Георгиев Ненов46Shumen Early Runners0:28:421:01:031:36:042:21:33
25Borislav Lakov560:27:211:00:541:36:292:22:44
26Венцислав Николов53Зелена стъпка0:28:021:00:511:36:312:22:59
27Христо Метев Метев650:28:161:02:241:38:202:25:46
28Dimo Dimov370:28:481:02:521:39:332:26:16
29Йордан Василев Димов44Shumen early runners0:33:121:07:411:43:052:26:26
30Николай Наков38ВМСК Варна0:28:371:02:531:39:382:28:00
31Пламен Марков34iRun0:30:321:06:381:43:512:29:36
32Здравко Василев Славчев36Женени с Деца0:29:241:05:391:43:382:30:32
33Петър Атанасов490:29:291:04:161:40:352:31:34
34Мартин Найденов430:27:491:03:341:42:222:33:16
35Явор Йорданов280:26:410:58:031:33:492:33:31
36Ionut Petcu39Alergaceala0:30:331:06:291:43:282:34:28
37Mihail Todorov Nikolov42Медените питки0:30:261:05:561:46:162:35:07
38Ростислав Живков Златев41Медените питки0:30:251:05:531:46:082:35:07
39Йордан Младенов Андреев380:31:551:08:371:46:192:35:26
40Радослав Илиев360:30:431:06:301:45:102:39:19
41Тодор Пътърлиев38СелектБГ0:28:341:03:291:43:322:40:40
42Янко Стефанов330:31:501:09:191:49:282:43:19
43Петко Николов Събчев470:32:211:10:301:51:532:44:23
44Малкия Петърчо450:31:021:10:271:51:172:45:13
45Делян Димитров430:33:031:12:171:52:102:45:29
46Мирослав Тошев Тодоров31Чирпан бяга0:32:371:10:311:51:202:48:30
47Петър Профиров480:35:001:18:071:55:232:57:53
48Стефан Маринов440:37:371:27:072:10:233:23:38
49Георги Иванов Шопов500:46:291:44:172:15:524:00:57
DNFHaris Kleantus39Ти гониш0:23:190:51:321:20:41
DNSКалин Русев29
DNSAllan none Kay72Oldham Athletic
DNSЙовиян Иванов Стоилов29
DNSСвилен Радев38Averi Beers
DNSАлександър Жигаурсов30
МястоИмеГодиниОтбор4.5km9.7km14.7km21.4km31.3km35kmФинал
1Атанаска Янкова Атанасова420:25:350:54:591:25:062:03:243:06:203:32:554:16:32
2KRASIMIRA KRASIMIROVA PETRUSHKOVA43Irun0:25:560:57:131:32:102:16:123:27:183:58:344:47:38
3Нели Виткова Иванова450:29:211:05:331:44:432:40:534:07:384:52:515:52:44
4Галина Красимирова Михова440:31:521:10:341:52:292:52:064:16:555:01:276:01:39
5Radina Diyanova Staneva31Мамут0:33:281:12:141:51:562:51:564:16:434:55:076:04:53
МястоИмеГодиниОтбор4.5km9.7km14.7km21.4km31.3km35kmФинал
1Ивайло Красимиров Вълев320:21:020:45:411:09:521:41:432:27:252:50:503:26:49
2Pavel Rumenov Pavlov370:23:340:51:331:18:061:54:282:50:043:14:373:55:37
3Михаил Иванов Минев30Русе0:25:120:53:321:22:222:01:042:57:493:25:394:10:21
4Иван Иванов0:25:310:53:501:21:492:00:573:03:523:31:344:16:11
5Borislav Bogdanov440:24:300:52:341:21:142:00:532:59:243:30:564:16:32
6Христо Гошев Шпицата59Шпицата0:25:380:54:551:25:122:04:363:06:543:32:554:17:41
7Петър Цонков390:24:110:53:061:23:312:04:223:10:453:38:564:24:52
8Иван Станчев Станчев53Чирпан бяга0:25:540:56:121:28:222:09:263:17:263:48:474:40:08
9Илиян Венелинов Цачев470:24:360:53:291:25:012:06:223:23:383:58:304:49:07
10Цветомир Емилов Демерджиев390:30:351:07:001:42:182:29:523:41:504:14:325:05:42
11Румен Дамянов Колев380:28:531:06:021:43:182:34:013:53:514:33:535:32:33
12Ивайло Стефков Стефанов210:31:401:06:001:44:472:39:404:08:124:52:075:52:43
13Георги Георгиев450:29:191:05:341:43:542:40:533:56:504:52:485:52:44
DNSБорислав Димитров32

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.