Резултати от Лудогорски маратон 2022

На 5 юни 2022 се проведе деветото издание на Лудогорски маратон. Състезанието се проведе в местността Пчелина, която се намира на около 8 километра от град Разград. Местността Пчелина до Разград и съседните територии представляват около 70 квадратни километра предимно гори. Събитието тази година предложи следните категории:

  • 35 км бягане
  • 21 км бягане
  • 13 км бягане
  • 42 км колоездене
  • Триатлон (1.2/44/13км)
  • 2 км детско бягане
Зелена стъпка
МястоИмеВремеРазлика
1Мая Стефанова Русева Team: СКЛА"Черно Море-Атлетик"Варна1:14:08-
2Нина Топалова1:23:47'+ 00:09:39
3Василка Атанасова1:24:43'+ 00:10:35
4Юлия Юлиянова Матева1:25:07'+ 00:10:59
5Милен Николов Шопов Team: Шопови1:25:15'+ 00:11:07
6Галина Ивнова Константинова1:27:43'+ 00:13:35
7Анна Христова1:29:33'+ 00:15:25
8Валерия Яковова1:29:50'+ 00:15:42
9Красимира Петкова Дончева Team: Зелена стъпка1:30:31'+ 00:16:23
10Стела Илиева Team: Бастуни1:31:54'+ 00:17:46
11Teodora Ivanova Vasileva1:36:06'+ 00:21:58
12Анна Иванова Team: Луди-Млади1:36:27'+ 00:22:19
13Христиана Руменова Николова Team: Зелена стъпка1:38:37'+ 00:24:29
14Anna Pavlova Team: Pavlovi1:39:23'+ 00:25:15
15Lina Hristova1:41:50'+ 00:27:42
16Христина Любенова Бранкова Team: Джибелити1:43:29'+ 00:29:21
17Грета Драгомирова Георгиева Team: Чудните скали1:43:34'+ 00:29:26
18Радостина Росенова Димова1:48:47'+ 00:34:39
19Цветелина Матеева Team: "Хемус" Троян1:49:48'+ 00:35:40
20МИЛЕНА ИВАНОВА ПЕТРОВА1:56:06'+ 00:41:58
21Елица Димитрова1:58:49'+ 00:44:41
22Бистра Василева Team: Зелена стъпка2:00:45'+ 00:46:37
22Дария Неделчева Николова Team: Зелена стъпка2:00:45'+ 00:46:37
22ELENA GEORGIEVA MIHAYLOVA Team: Зелена стъпка2:00:45'+ 00:46:37
25Диана Томова2:04:20'+ 00:50:12
26Aneliya Mutafchiyska2:05:44'+ 00:51:36
27Даниела Милетиева Петрова2:14:26'+ 01:00:18
DNSМария Илиева-
МястоИмеВремеРазлика
1Пламен Василев Team: GoldNutrition Bulgaria1:03:13-
2Недко Тодоров Тодоров Team: Бастуни1:04:57'+ 00:01:44
3Калоян Живков Николов1:06:12'+ 00:02:59
4Христо Стефанов Чакъров1:13:07'+ 00:09:54
5Християн Велков Тодоров Team: Сините камъни1:13:36'+ 00:10:23
6Александър Иванов1:15:42'+ 00:12:29
7Милен Петров1:16:12'+ 00:12:59
8Добромир Младенов Василев Team: Shumen Early Runners1:20:01'+ 00:16:48
9Ancho Николов Kostadinov Team: Зелена стъпка1:20:36'+ 00:17:23
10Николай Стоянов Гинчев Team: Шумен1:21:45'+ 00:18:32
11Николай Стефанов Дачев1:23:46'+ 00:20:33
12Любомир Ганев1:27:43'+ 00:24:30
13Стилиян Данчев Николов1:28:57'+ 00:25:44
14Пеньо Цонев Пенев1:29:18'+ 00:26:05
15Aleks Pavlov Team: Pavlovi1:31:07'+ 00:27:54
16Didier Marc Cuper1:32:58'+ 00:29:45
17Александър Тодоров Team: Чрез Спорт Към Знание1:37:33'+ 00:34:20
18Tsvyatko Nachev Team: euShipments1:40:24'+ 00:37:11
19Станислав Георгиев Георгиев1:41:17'+ 00:38:04
20Явор Донев Team: Runners of Ruse1:47:46'+ 00:44:33
21Васил Станев Team: "Хемус" Троян1:48:00'+ 00:44:47
22Явор Стоилов1:48:20'+ 00:45:07
23Владимир Чалъмов Team: Луди-Млади1:53:28'+ 00:50:15
24Милен Иванов Атанасов1:54:06'+ 00:50:53
25Димитър Христов Димитров Team: ХРИС-РАЯ2:02:58'+ 00:59:45
26Иван Грозев2:04:51'+ 01:01:38
27Ивайло Рангелов Михов2:15:24'+ 01:12:11
28Йордан Валентинов Стоянов2:21:48'+ 01:18:35
DNSSvet Dimitrov Team: euShipments-
DNSTodor Ivanov Patarliev Team: SelectBG-
DNSАлександър Маринов Жигаурсов-
DNSЯнко Илиев Янков-
DNSВалентин Стефанов Стефанов-
МястоИмеВремеРазлика
1Валерия Георгиева Димитрова Team: GoldNutrition Bulgaria1:57:01-
2Антония Росенова Русева2:07:05'+ 00:10:04
3Красимира Стоянова Денева2:19:56'+ 00:22:55
4Марияна Иванова2:22:47'+ 00:25:46
5Йоана Парталозова2:27:10'+ 00:30:09
6Патриция Пешева2:29:28'+ 00:32:27
7Петя Димитрова2:29:52'+ 00:32:51
8Грета Ангелова Момчева Team: Зелена стъпка2:32:09'+ 00:35:08
8Красимира Иванова2:32:09'+ 00:35:08
10Мариета Петрова Петрова Team: Чичовите конье2:44:22'+ 00:47:21
11Ирина Павлова Team: Shumen Early Runners2:51:23'+ 00:54:22
12Славена Лазарова2:58:42'+ 01:01:41
13Весела Димитрова Андреева3:00:30'+ 01:03:29
14Елина Милковска3:00:54'+ 01:03:53
15Антоанета Гълъбова3:11:00'+ 01:13:59
16Галя Димитрова Йорданова3:11:19'+ 01:14:18
17Мирена Петрова Павлова3:16:27'+ 01:19:26
18Савина Мелничук3:19:49'+ 01:22:48
DNSMaria Yordanova-
МястоИмеВремеРазлика
1Кольо Райчинов Team: Seaside Squad1:37:34-
1Росен Тодоров Тодоров (Дзвера) Team: Зелена Стъпка1:37:36'+ 00:00:02
3Божидар Веселинов Цочев Team: Ален Мак1:46:38'+ 00:09:04
4Иван Андреев Иванов Team: Зелена стъпка1:54:50'+ 00:17:16
5Haris Kleantus Team: Ти гониш1:56:12'+ 00:18:38
6Орхан Чакъров Team: ОВВД2:03:01'+ 00:25:27
7Кирил Драганов Team: Русе Тича2:03:45'+ 00:26:11
8Иван Монев Иванов2:08:45'+ 00:31:11
9Борислав Дилов Лаков2:18:19'+ 00:40:45
10Радомир Рашков2:20:15'+ 00:42:41
11Димитър Иванов2:23:01'+ 00:45:27
12Михаил Ениманев2:28:11'+ 00:50:37
13Ивайло Деянов Иванов Team: Зелена стъпка2:29:57'+ 00:52:23
14Венцислав Николов Team: Зелена стъпка2:30:26'+ 00:52:52
15Стойко Стойчев Team: Зелена стъпка2:32:21'+ 00:54:47
16Деян Стоянов Стоянов Team: Ти Гониш2:32:27'+ 00:54:53
17Емил Гергов2:33:00'+ 00:55:26
18Йордан Йорданов2:34:56'+ 00:57:22
19Димов Димо2:37:02'+ 00:59:28
20Емил Мартинов Team: БС КС2:39:42'+ 01:02:08
21Йордан Младенов Андреев2:40:42'+ 01:03:08
22Любомир Симеонов2:43:11'+ 01:05:37
23Делян Димитров2:43:36'+ 01:06:02
24Огнян Грозданов2:46:19'+ 01:08:45
25Vlado Palamarkov Palamarkov Team: КСК Русе2:51:12'+ 01:13:38
26Невен Пенев Team: Надбягай се2:58:34'+ 01:21:00
27Атанас Стоянов Стоянов3:10:57'+ 01:33:23
28Лазар Кирилов3:11:09'+ 01:33:35
29Александър Жигаурски3:27:39'+ 01:50:05
DNSРумен Колев-
DNSSvilen Radev Team: Averi Beers-
DNSArtin Magardichyan-
МястоИмеВремеРазлика
1Атанаска Атанасова Team: Хвъркощури3:43:38-
2Gergana Traycheva Angelova Team: FFF4:27:07'+ 00:43:29
3Недка Цанова4:32:08'+ 00:48:30
4Mihaela Lukanova4:37:46'+ 00:54:08
5ЕЛЕОНОРА Христова4:56:10'+ 01:12:32
DNFRadina Staneva Team: Зелена стъпка-2 check(s)
DNSМилена Живкова Златева-
МястоИмеВремеРазлика
1Ивайло Красимиров Вълев Team: Локомотив Дряново2:41:36-
2Pavel Pavlov Team: Pavlovi3:17:44'+ 00:36:08
3Петър Цонков3:44:29'+ 01:02:53
4Александър Данчев Ангелов3:46:29'+ 01:04:53
5Виктор Илиянов Цветанов3:55:29'+ 01:13:53
6Станислав Красимиров Станчев Team: Надбягай се4:00:22'+ 01:18:46
7Георги Петев Антонов Team: СК “Чудните скали”4:06:32'+ 01:24:56
8PLAMEN VANKOV MERAZOV4:12:06'+ 01:30:30
9Hasan Hyuseinov Sakalov4:16:54'+ 01:35:18
10Борислав Димитров4:27:02'+ 01:45:26
11Пламен Боянов Марков Team: iRun4:28:16'+ 01:46:40
12Йордан Василев Димов4:31:49'+ 01:50:13
13Христо Георгиев Шпицата Team: Шпицата4:37:19'+ 01:55:43
14Miroslav Ivanov4:37:44'+ 01:56:08
15Ростислав Живков Златев5:16:22'+ 02:34:46
16Руслан Стьопов Минев5:46:23'+ 03:04:47
DNFVladislav Marinov Team: Adidas Runners Sofia-5 check(s)
МястоИмеВремеРазлика
1Теодора Божидарова Табакова Team: Браун Тим3:09:48-
2Татяна Христова Тодорова Team: Крива спица3:39:54'+ 00:30:06
3Десислава Николаева Гоева3:43:59'+ 00:34:11
4Цветелина Бенева4:01:12'+ 00:51:24
5Биляна Гатева Team: SOS ПСК към ТД "Боерица"4:05:25'+ 00:55:37
6София Иванова4:11:12'+ 01:01:24
7Севда Начева4:13:54'+ 01:04:06
8Веси Тодорова4:25:54'+ 01:16:06
9Благовеста Светославова Пенчева4:41:35'+ 01:31:47
10Ирина Георгиева Team: КК Варна4:51:05'+ 01:41:17
FOTКалина Домусчиева5:03:53'+ 01:54:05
МястоИмеВремеРазлика
1Александър Жеков Team: Blue Rocks2:17:11-
2Димитър Банчев Димитров2:21:06'+ 00:03:55
3Марин Георгиев Team: КК Варна2:25:15'+ 00:08:04
4Милко Сакаров2:27:52'+ 00:10:41
5Виктор Юлианов Велев Team: KTM Ready To Race2:31:14'+ 00:14:03
6Генади Ценков Дочев Team: Troyan horse2:33:08'+ 00:15:57
7Росен Байчев2:40:02'+ 00:22:51
8Никола Йорданов Николов2:40:29'+ 00:23:18
9Павел Пройнов Team: КК Варна2:42:47'+ 00:25:36
10Георги Николаев Йорданов2:52:42'+ 00:35:31
11Борислав Тачев Team: Kingdom Riders VT2:56:56'+ 00:39:45
12Александър Митов Team: Нагърмяни2:58:07'+ 00:40:56
13Димитър Стефанов Коджабашев Team: Kingdom Riders VT2:59:44'+ 00:42:33
14Диян Матев Долапчиев Team: ВЕЛОЦАРЕВО2:59:50'+ 00:42:39
15Крум Вълков Team: Bike Group Rz3:01:04'+ 00:43:53
16Петър Атанасов Георгиев Team: Kingdom riders3:03:05'+ 00:45:54
17Chavdar Kalinov3:09:47'+ 00:52:36
18Йово Пламенов Станчев3:11:19'+ 00:54:08
19Стефан Станев3:12:35'+ 00:55:24
20Атанас Михайлов Михайлов3:17:02'+ 00:59:51
21Генади Илиев Генчев Team: udli3:18:15'+ 01:01:04
22Петър Пламенов Славов3:19:21'+ 01:02:10
23Атанас Красимиров Атанасов3:25:05'+ 01:07:54
24Юлиан Красимиров Андреев Team: НСА класическа борба3:26:28'+ 01:09:17
25Георги Георгиев Вълов3:26:59'+ 01:09:48
26Пламен Пенчев3:27:55'+ 01:10:44
27Галин Иванов3:30:33'+ 01:13:22
28Ivo Markov3:34:02'+ 01:16:51
29Момчил Димитров Илиев3:36:51'+ 01:19:40
30Венелин Цеков3:40:49'+ 01:23:38
31Васил Вичев Василев3:43:55'+ 01:26:44
32Юлиан Славев Илиев3:44:32'+ 01:27:21
33Диньо Тодоров Динев3:46:09'+ 01:28:58
34ПАСКАЛ БЕЙЕНС3:46:18'+ 01:29:07
35Тодор Иванов Team: Kingdom Riders3:50:19'+ 01:33:08
36Станислав Янчев3:51:33'+ 01:34:22
37Трифон Славков3:55:45'+ 01:38:34
38Евгени Копчев3:55:52'+ 01:38:41
38Росен Георгиев Ангелов3:55:52'+ 01:38:41
40Румен Пенчев4:02:35'+ 01:45:24
41Радостин Кънчев Team: КК "Берое"4:03:59'+ 01:46:48
42ВЛАДИМИР ДИМОВ ДИМИТРОВ4:25:44'+ 02:08:33
43Галин Асенов Иванов Team: Няма4:28:38'+ 02:11:27
44Георги Лазаров Team: Kingdom Riders4:38:49'+ 02:21:38
45Иван Симеонов4:49:42'+ 02:32:31
46Георги Матев Team: Луди-Млади4:50:17'+ 02:33:06
47Калоян Колев4:50:44'+ 02:33:33
48Пламен Иванов4:53:32'+ 02:36:21
FOTРадуш Орлинов Радушев5:01:18'+ 02:44:07
FOTСвилен Цонев5:55:41'+ 03:38:30
DNSKaloyan Tsvetomirov Orizarov Team: Tri Team Sofia-
DNSИвелин Стефанов Коджабашев Team: Kingdom Riders VT-
DNSНикола Габровски Team: Самотен-
DNSStefan Stanev-
DNSВиктор Тенков Тенев Team: Tenev team-
DNSТеодор Григоров-
DNSХристиан Григоров-
DNSОгнян Досев Обрешков Team: СК-
DNSЦветан Цаков Team: Pixadoro.com-
DNSДавид Стойков-
МястоИмеВремеРазлика
1Ekaterina Mozheyko Team: Adidas Runners Sofia5:35:03-
2Евелина Златанова Team: Три Тийм Варна5:52:24'+ 00:17:21
3Венцислава Атанасова Цачева Team: Три тийм Варна6:06:26'+ 00:31:23
4Ивана Данаилова Зехова7:06:24'+ 01:31:21
FOTДеница Павлова Алтънчева8:03:59'+ 02:28:56
DNFХристина Колева Терзиева-4 check(s)
МястоИмеВремеРазлика
1Борис Красимиров Андреев Team: Космос-София4:00:10-
2Евгени Василев Team: Tri Team Sofia4:34:30'+ 00:34:20
3Димитър Карабахчиев Team: TRI Team Varna4:35:07'+ 00:34:57
4Иван Христов Гръблев Team: Три Тим София4:39:14'+ 00:39:04
5Lazar Pipkov Team: КК Свободно измерение4:51:11'+ 00:51:01
6Веселин Данчев Team: Бегач4:54:02'+ 00:53:52
7Светлозар Орелов Team: Tri Team Varna5:07:50'+ 01:07:40
8Генади Митков Чуканов5:09:53'+ 01:09:43
9Антони Дойчинов5:11:17'+ 01:11:07
10Стилиян Стоянов Team: Загорец5:12:38'+ 01:12:28
11Karl Rosenbaum5:14:13'+ 01:14:03
12Галин Валентинов Ангелов Team: TriTeam Varna5:14:23'+ 01:14:13
13Филип Валентинов Николов5:17:37'+ 01:17:27
14Мирослав Кирилов Team: Бавните от Търново5:19:10'+ 01:19:00
15Петър Иванов5:19:48'+ 01:19:38
16Мартин Рангелов Team: Велос Варна5:31:50'+ 01:31:40
17Райко Николов Team: Три Тийм Варна5:32:00'+ 01:31:50
18Николай Писаров Team: 5km run BURGAS5:36:43'+ 01:36:33
19Владимир Костов Team: Tri Team Varna5:39:31'+ 01:39:21
20Мартин Панайотов5:40:28'+ 01:40:18
21Valerii Mozheyko Team: Adidas Runners Sofia5:51:04'+ 01:50:54
22Илия Бончев5:52:06'+ 01:51:56
23Кристиян Николаев Киров Team: Utopia Wolves5:57:07'+ 01:56:57
24Олег Дамянов Дамянов Team: Велоклуб "КК Монтана"6:00:23'+ 02:00:13
25Емилиян Атанасов6:03:05'+ 02:02:55
26Петър Генчев Генчев Team: КК Берое6:05:32'+ 02:05:22
27Милен Калчев6:06:06'+ 02:05:56
28Боян Тодоров Team: Protos6:16:44'+ 02:16:34
29Стоян Стоянов6:24:29'+ 02:24:19
30Todor Popov Team: TriTeamVarna/CrossFitVarna6:35:04'+ 02:34:54
31Димо Данчев Бенев Team: СК "Фар"6:37:32'+ 02:37:22
32Виктор Тенев6:40:26'+ 02:40:16
33Асен Тодоров Дапев6:47:12'+ 02:47:02
34Martin Kosev6:51:20'+ 02:51:10
34Калоян Пламенов Радков Team: Джибелити6:51:49'+ 02:51:39
36Емил Емилов Шандурков6:59:48'+ 02:59:38
37Мариан Георгиев Донков7:10:24'+ 03:10:14
38Павел Иванов Павлов Team: II ОУ Шумен7:12:38'+ 03:12:28
39Даниел Валери Иванов7:24:35'+ 03:24:25
40Добрин Йорданов7:27:35'+ 03:27:25
41Николай Маринов7:37:12'+ 03:37:02
42Атанас Григоров7:37:57'+ 03:37:47
43Недко Каракашев Team: УМБАЛ "Св. Иван Рилски"7:40:22'+ 03:40:12
FOTПавел Алтънчев8:50:44'+ 04:50:34
DNFНиколай Божков Team: Спортен мастерс клуб-4 check(s)
DNFКирил Кирилов Георгиев-6 check(s)
DNSИван Иванов-
DNSИван Динков Иванов-
DNSСамуил Иванов-
DNSГеорги Николов Team: XP Training-

Вижте още

Резултати от Misionis Trail 2022

Резултати от Misionis Trail 2022

Misionis trail е състезание по планинско бягане в района на град Търговище и един от стоте национални туристически обекта – крепостта Мисионис.

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

Резултати от XL Бонсови поляни 2022

На 13 ноември 2022 се проведе предпоследния за годината старт от XLkmrun календара на 5kmrun. Състезанието събра голям брой участници в района на Бонсови поляни, Люлин планина.