Резултати от Лудогорски маратон 2023

На 4-ти юни 2023 се проведе юбилейното десето издание на Лудогорски маратон. И тази година събитието предостави на участниците избор от три бегачески дисциплини + планинско колоездене и триатлон.

Бегаческите дистанции бяга 13 км, 21 км и 42 км. За колоездачите имаше 42 км, а за триатлонистите – 1.2 км / 44 км / 13км.

Снимки 📷 Kremena Dimitrova. Резултати от други години ⏱️ 20232022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Зелена стъпка
МястоИмеГодиниВреме
1Мая Стефанова Русева Team: СК"Черно море-Атлетик"1:06:38
2Василка АтанасоваF45+ 11:07:15
3Zhanina Ivanova Karaivanova Team: Мамути1:08:02
4Анна Володиева Христова Team: Мамути1:09:45
5Кремена ИвановаF45+ 21:17:40
6Вероника Димитрова1:18:21
7Биляна Мирославова Никифорова1:19:16
8Елена Стефанова Йорданова1:21:35
9Savina Georgieva Tsvetanova1:22:01
10Кристина Петкова Team: Ак Орловец -931:24:09
11Анна Иванова1:31:04
12Лидия Дмитриева ВЪЛКОВА1:31:07
12Александра Ивайлова Иванова1:31:07
14Татяна Георгиева Кънева Team: 5 km Run Yambol1:32:49
15Надя Иванова ХалкидуF45+ 31:32:57
16Екатерина Николаева Колева Team: Пичове и мацки1:35:40
17Валентина Иванова1:37:26
18Елица Димитрова Team: Куцо Магаре1:39:06
19Ralitsa Bozhkova1:40:28
20Бистра Василева Team: Зелена стъпкаF45+ 41:41:35
21Todorka DimitrovaF45+ 51:47:06
22Криста Методиева Механджийска1:58:42
23Деница Калчева1:59:43
24Ванина Филипова Габровска-Динева2:00:44
25Йоана Кирилова2:27:24
25Цвета Лазарова2:27:24
27Radostina StefanovaF45+ 62:34:12
DNSЛора Стоянова
DNSDenica Simeonova
DNSDahlia Blagovestova Petrushkova
DNSGabriela Ivanova
DNSRuxandra CiucaF45+
МястоИмеГодиниВреме
1Георги Георгиев Тодоров0:56:30
2Калоян Живков Николов0:56:31
3Вели Исов Team: Бягам за здраве0:57:38
4Ивайло Стефанов Team: Ак Орловец - 931:01:45
5Борислав Марианов Борисов Team: Tabata BG1:02:31
6Nikolay Mladenov Team: Labrador team1:04:35
7Hristiyan Todorov1:06:13
8Десислав Димитров1:06:37
9Юзджа Сабит1:06:52
10Павел Петров1:09:46
11Валентин Кирилов1:13:10
12Iskren StanevM45+ 11:15:25
13Анчо КостадиновM45+ 21:15:44
14Борислав Димитров1:16:55
15Anthony James Platt1:17:08
16Костадин Иванов Стефаниев1:17:15
17Николай Христо Николов1:17:33
18Deyan Emilov Angelov1:18:02
19Атанас ЙордановM45+ 31:20:50
20Венцислав Радев Петров Team: Пичове и МацкиM45+ 41:22:10
21Никола Тицов Неделчев1:23:09
22Владо Йорданов1:24:14
23Емил Гергов Team: АйРън1:28:21
24Анастас Василев Казаков Team: РеТех running teamM45+ 51:28:28
25Petar Nikolov Kostov1:28:43
26Владимир Чалъмов1:29:20
27Димитър Тодоров Куцаров1:30:51
28Диан Пантелеев1:33:44
29Ивайло ЯкимовM45+ 61:34:29
30Явор Донев Team: Runners of Ryse1:34:52
31Иван ГрозевM45+ 71:47:25
32Филип Тошев2:11:54
DNSИван Николов Дончев Team: Зелена стъпкаM45+
DNSТеодор Валериев Георгиев Team: ПАНАИРИ И ФЕСТИВАЛИ & WILD MOUNTAIN HEARTS
DNSПетър Костов Калчев Team: ВИП ПЛАНИНАРИ
DNSИван Йорданов Иванов Team: Морски вълци
МястоИмеГодиниВреме
1Катя Павлинова Дженкова Team: Женени с деца2:19:10
2Красимира Стоянова Денева Team: Козите на Коджата2:20:24
3Vanya Zheleva Team: 5kmRUNYAMBOLF45+ 12:21:48
4Нурджан Исмаил Кадир2:23:51
5Цвета Цветанова Тодорова Team: Надбягай се2:24:09
6Юлия Матева Team: Зелена стъпка2:27:19
7Danuta McCall2:27:31
8Соня Светославова Спасова Team: СКО Хемус Троян2:35:53
9Веселина Иванова Team: Русе2:39:17
10Красимира Митева СлавоваF45+ 22:43:19
11Petya RadkovaF45+ 32:45:22
12Людмила Илиева Драгоданова Team: Куцо Магаре2:48:28
13Lina Hristova2:54:07
14Hristina Ilieva TsenovaF45+ 43:00:41
15Розалина Вучева3:07:35
16Красимира Иванова3:09:02
17Весела Андреева3:10:04
18Галя Димитрова ЙордановаF45+ 53:10:33
19Биляна Иванова3:11:11
20Radina Staneva Team: Green foot3:15:36
21Ваня Иванова Team: Kammarton Run Club3:19:30
22Станимира Георгиева Желязкова Team: Beer BastardsF45+ 63:21:04
23Женя Виделова Team: Дебелите3:23:03
24Mihaela O Stoyanova3:27:36
25Ина Тачева3:28:48
26Цветина Красимирова Божкова3:34:37
27Стилияна Буковска Team: Kammarton Run ClubF45+ 73:34:39
28Елина Милковска3:39:51
DNFЗлатка Милославова Вълчева Team: Бири4Баири
DNSЕлина Милковска
DNSДеница Калчева Team: Тежката стъпка
DNSНели Виткова Иванова Team: 5 км Run BurgasF45+
DNSМариела Мичева
МястоИмеГодиниВреме
1Pavel Pavlov1:41:25
2Христофор Божанов1:55:21
3Валентин Христов Бебов Team: КСК РусеM45+ 11:59:03
4Драгомир Денчев2:00:05
5Dimitar Tzankov DIMITROV2:02:24
6Николай Емилов Христов2:03:06
7Йордан Георгиев2:04:57
8Iliyan Kulev Team: Ален Мак2:06:55
9Георги Илиев Team: Азимут2:07:17
10Стоил Y Янчев2:11:45
11Мартин Маринов Team: РР2:12:54
12Теодор Енчев Тодоров Team: Елика ЯрдM45+ 22:14:14
13Петър Иванов Team: Дебелите2:14:29
14Никодим Маринов Team: РР2:15:21
15Денис Михайлов2:16:55
16Христо Цвятков Team: СКО Хемус2:17:12
17Георги Милков Петков Team: Диви Рози2:19:00
18Виктор Иванов2:20:46
19Dimo Dimov2:22:36
20Христо Стефанов Чакъров2:22:51
21Ибрям ИбрямовM45+ 32:23:51
22Andrea Frare Team: Tepro2:24:23
23Деян Стоянов Стоянов Team: ТИ ГОНИШ2:24:46
24Пеньо Пенев2:26:00
25Димитър Йорданов2:27:13
26Zafer Shabanov2:27:14
27Shiloh Brooks2:27:30
28Hasan Hyuseinov SakalovM45+ 42:28:01
29Simeon Ivanov Kostov2:28:20
30Yordan Vasilev DimovM45+ 52:28:46
31Мартин Найденов Team: Shumen Early RunnersM45+ 62:31:26
32Тихомир Касаков2:33:07
33Пламен Боянов Марков Team: iRun2:33:40
34Явор Веселинов Янков2:35:27
35Иван Монев Иванов2:36:14
36Николай Христов Христов Team: i-RunM45+ 72:36:25
37Ивайло ГаловM45+ 82:36:41
38Васил Станев Team: Ско. ХемусM45+ 92:37:13
39Евгени СтефановM45+ 102:37:31
40Радостин ИлиевM45+ 112:37:38
41Огнян Грозданов2:38:58
42Максимилян Беровски2:42:20
43Делян ДимитровM45+ 122:42:30
44Dimitar Bojokov Yanakiev Team: Тангра2:45:05
45Александър Димитров Team: Стажантите2:45:07
46Михаил Ениманев Team: Куцо Магаре2:46:08
47Milen Ivanov Elkin Team: #колкототолкова2:48:12
48Иван Иванов Дюлгерски Team: Куцо Магаре2:48:26
49Стилиян Николов Team: Shumen Early Runners2:50:03
50Доброслав Т. Димитров2:50:17
51Светломир Великов Иванов2:50:25
52Милен Димитров Кунев2:50:36
53Иво Кръстюмиров ДимитровM45+ 132:52:19
54Иван Минчев Иванов Team: Тежката стъпка2:54:53
55Радослав Младенов Димитров3:02:22
56Demostene-Dorinel GHEORGHEM45+ 143:03:00
57Йордан Младенов Андреев3:10:03
58Радослав Величков3:11:30
59Андрей Вълков СтоиловM45+ 153:12:41
60Николай Маринов СлавчевM45+ 163:23:45
61Любомир Калчев Team: Тежката стъпка3:30:26
DNSHaris Kleantus Team: Ти гониш
DNSНиколай Боляров Team: КСК РусеM45+
DNSНиколай Евгениев Дончев
DNSАтанас Стоянов Team: R2
DNSРадомир Рашков
DNSИвайло Росенов Полихронов Team: Куцо Магаре
DNSНиколай Рашков КичуковM45+
МястоИмеГодиниВреме
1Атанаска Атанасова Team: Зелена Стъпка4:30:59
2Evgeniya Avramova-Stoyanova Team: R24:43:41
3Детелина Радославова4:55:38
4Боряна Ботева Team: RRF45+ 15:09:39
5Elena Borisova5:32:05
6Елеонора Христова5:40:44
7Криси Пендуркова Team: Аеротехник БГ6:19:22
8Десислава Стоянова Team: 5 км Run Burgas6:24:25
9Грета Ангелова Момчева Team: Зелена стъпка6:36:19
9Марияна ИвановаF45+ 26:36:19
DNFАнтоанета Гълъбова
DNSМариана Мирчева МанолеваF45+
DNSМариета Петрова Петеова Team: Чичовите конье
МястоИмеГодиниВреме
1Ивайло Вълев3:37:07
2Александър Пенков Светославов3:45:18
3Светослав Красимиров Стоименов Team: Lovech Runners4:02:51
4Андреан Кръстев4:13:55
5Иван Андреев Иванов Team: Зелена стъпкаM45+ 14:18:37
6PLAMEN VANKOV MERAZOVM45+ 24:22:33
7Петър Цонков4:32:23
8Виктор Илиянов Цветанов4:33:24
9Калоян Атанасов Колев Team: iRun4:36:13
10Калоян Кючуков Team: RR4:36:26
11Станислав Красимиров Станчев Team: Надбягай се4:38:51
12Христо Кръстев4:44:06
13Юлиян Андреев4:50:14
14Kamen Stoyanov4:58:14
15Галин Петров Team: Трабант5:00:06
16Христомир Иванов Добрев5:07:43
17Галимир Цветелинов Цветанов5:09:42
18Радослав Атанасов Радев Team: iRun5:19:54
19Адриан Петров Петров5:22:53
20Живко Минков Team: Костенурка5:26:03
21Васил Пеев Team: Трабант5:27:02
22Stoyko Stoqnov Stoychev Team: Зелена Стъпка5:29:41
23Георги Йорданов Пенев Team: Алфа РомеоM45+ 35:37:33
24Милен ШоповM45+ 45:40:43
25Марин Сотиров5:50:40
26Румен Колев5:54:01
27Божидар Тодоров Team: Аеротехник БГ6:19:23
28SLAV SLAV Team: R26:24:25
29Danail Petrov6:28:46
30Живко ДучевM45+ 56:32:07
31Виктор Николаев Асенов Team: Tadi6:36:20
32Христо ШпицатаM45+ 66:39:06
33Марио Величков Дойчев Team: Е за това говорехме6:51:54
FOTКирил Здравков Александров Team: Е за това говорехме7:05:13
FOTPavlin Stanchev Tsonev7:49:18
DNSХристо Георгиев ГюзлевM45+
DNSRosen Lyubenov
DNSFero Ferad
МястоИмеГодиниВреме
1Спасиана Миленова3:13:07
2Веси G Тодорова Team: Kingdom Riders4:07:41
3Венцислава ЦачеваF45+ 14:15:44
FOTХристина Гинчева5:40:29
FOTЦветелина БеневаF45+ 25:45:28
FOTСтанислава Дочева5:52:27
FOTСевда Начева6:07:24
FOTВенета Петкова ХристоваF45+ 37:40:14
DNFБиляна Гатева Team: ТД3:11:22
DNFКалина Домусчиева
DNSРадостина Иванова Team: Женени с децаF45+
МястоИмеГодиниВреме
1Димитър Банчев Димитров Team: Blue Rocks2:39:32
2Виктор Велев Team: Ready To Race2:47:59
3Радослав Михайлов Борисов Team: Velosigners2:54:35
4Vasilen Vasilev Grozev Team: Velosigners2:56:11
5Борислав Ангелов Тачев Team: Kingdom Riders VT3:04:01
6Атанас Николаев Атанасов Team: КК Глиган3:12:58
7Галин Иванов Team: Субаруу3:24:14
8Димитър Цонев3:27:52
9Ахмед Метин Ахмед Team: Разград3:28:32
10Петър Атанасов Георгиев Team: Kingdom ridersM45+ 13:29:59
11Илия Йорданов Team: Blue Rocks3:31:17
12Петър Руменов Цветков3:32:44
13Владимир Станчев Владимиров3:33:17
14Nedko Nedev Team: Kingdom Riders - Veliko Tarnovo3:35:06
15Jonathan David Middendorf Team: СК ДАЛЯН РУСЕ3:38:56
16Генади Дочев Team: КК ГЛИГАН3:41:38
17Димитър Коджабашев Team: Kingdom Riders VT3:43:28
18Атанас Михайлов Team: ВелообществоM45+ 23:50:22
19Емануил Иванов Манолов3:51:19
20Ивелин Стефанов Коджабашев Team: Kingdom Riders VT4:15:29
21Евгени КопчевM45+ 34:16:06
22Илиян Душков Тодоров4:26:39
23Юлиан ИлиевM45+ 44:27:25
24Венелин ЦаковM45+ 54:27:57
25Николай Коновски Team: КК Глиган4:29:46
26Росен Георгиев Ангелов4:31:57
27Драгомир Машов Team: КК ВелоСамоковци4:35:50
28Атанасов Красимиров Атанасов4:50:56
29Георги Матев4:52:23
30Валентин Ивов Илиев Team: СК по Триатлон Плевен4:54:19
31Станислав ДимитровM45+ 64:56:03
FOTKRASIMIR GENADIEV MIHAYLOV Team: KGM BulgariaM45+ 75:07:06
FOTДобри Димитров Узунов Team: Късам Меля5:09:29
FOTИвелин Диянов Петков Team: Късам Меля5:09:29
FOTПламен Иванов Team: Let's Dance5:14:27
FOTАнтоан Дунчев5:20:50
FOTАлександър Георгиев5:32:46
FOTНиколай Здравков Казаков5:35:47
FOTБорис Максимов Качамаков Team: Женени с деца/IRun5:37:03
FOTАлександър Валентинов Стефанов5:45:03
FOTТеодор Григоров Team: BroTeam6:04:36
FOTХристиан Григоров Team: BroTeam6:04:36
FOTИван Симеонов6:09:26
FOTGeorgi Sekulov6:14:35
FOTКирил Николов Поповски6:16:05
FOTДелян Александров6:16:24
FOTСимеон Шивачев Team: Аеротехник БГ6:20:18
FOTМанол Христов Team: Ален Мак6:22:09
FOTСвилен ЦоневM45+ 86:33:46
FOTAtanas Ivanov Stamenov6:39:06
FOTКрасимир АндреевM45+ 97:26:24
DNFИлия Митев
DNFВЛАДИМИР ДИМИТРОВM45+
DNFНикола Василев
DNFАлександър Емилов Андреев Team: Velosigners
DNFИвайло Пламенов Петров
DSQПламен Пенчев
DSQИван Коларов
DNSНиколай Маринов Кънев Team: Минерал Горна БаняM45+
DNSГалин Иванов
DNSВасил Младенов Стойчев Team: Blue RocksM45+
DNSИвайло Борисов
DNSБорис Нехризов
DNSГенади Илиев Генчев Team: udli
DNSМарин Георгиев Team: КК Варна
DNSПавел Проданов Георгиев Team: КК ВарнаM45+
DNSЦветомир
DNSВладимир Цветанов Божинов
DNSВенцеслав Николов ВеличковM45+
DNSСтилиян Гичев Team: СККM45+
DNSИво Ройлев Team: BT RevolutionsM45+
DNSАлександър Жеков Team: Blue Rocks
DNSNikolay Valentinov Radev Team: Вело Дебелите Старчета
МястоИмеГодиниВреме
1Евелина Златанова Team: TriTeamVarna6:20:23
2Mila Dimitrova7:49:15
DNFСимона Григорова6:50:43
DNFЛиляна Попова8:23:01
DNSВенцислава Атанасова Цачева Team: Три тим ВарнаF40+
МястоИмеГодиниВреме
1Danail Stoyanov Velinov Team: Tri Team Sofia4:06:05
2Борис Красимиров Андреев4:06:28
3Евгени Василев Team: Tri Team Sofia4:35:19
4Иво Ангелов ИлиевM40+ 14:40:09
5Димитър Карабахчиев Team: TRI Team VarnaM40+ 24:43:44
6Димитър Андреев Русев Team: Жулистан5:41:43
7Павел Атанасов Сидеров Team: Сдружение Алабак6:01:48
8Валентин Георгиев Георгиев Team: Vivacom MTB TeamM40+ 36:02:46
9Илия БончевM40+ 46:08:34
10Красимир Николов ПоповM40+ 56:12:48
11Иван Динков Иванов6:13:46
12Николай Стоянов Гинчев Team: Shumen Early Runners6:47:14
13Теодор Пенчев Пенчев6:53:07
14Лъчезар Тодоров6:55:47
15Николай Тръмбев6:56:19
16Живко Илков МихайловM40+ 67:12:16
17Атанас Диянов Петков Team: Късам Меля7:20:10
18Димитър Иванов Тодоров7:54:24
FOTИлиян Ангелов Димитров8:08:30
FOTЛюбомир Илков ХаджийскиM40+ 78:19:39
FOTНедко Каракашев Team: УМБАЛ „Св. Иван Рилски“M40+ 88:28:12
FOTМартин Живков Динев8:43:37
FOTДимитър Георгиев9:32:25
FOTЛъчезар Каймакански9:32:30
DNFИван Кирев
DNFМартин Стоянов
DNFСветлозар Орелов Team: Три Тийм Варна
DNFДаниел Валери Иванов
DNFЛюбомир Иванов Апостолов
DSQКрасен КолевM40+
DNSИвайло Христофоров Христов
DNSRayko Nikolov Team: Tri Team VarnaM40+
DNSЛюбомир Симеонов
DNSФилип НиколовM40+
DNSЕмилиян Бориков Team: КОСМОСM40+
DNSИван Христов Гръблев Team: ТриТим СофияM40+
DNSКалин Атанасов Веждаров Team: TRI Team VarnaM40+
DNSАтанас ЕндаровM40+
DNSЧавдар Калинов
DNSПетър Иванов Team: Бъди благодарен

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.