Резултати от Лудогорски маратон 2024

На 2 юни 2024 Лудогорският маратон за 11-и път привлече стотици участници от цялата страна и от чужбина. В седемте различни старта се включиха близо 400 души, което превърна състезанието в една от най-масовите спортни събития в областта. Състезанието се организирана от клуб Зелена стъпка, а екипът от организатори и доброволци надхвърли 50 души.

Резултати и класиране от бегаческите дициплини.

Снимки 📷 Facebook. Резултати от други години ⏱️ 2024 – 20232022 – 2021.

Зелена стъпка
МястоИмеГодиниВреме
1Светлозара ГроздановаU18F 11:03:02
2Ралица Тютюнджиева1:07:09
3Стела Илиева1:12:46
4Светла Христова СтанчеваF45 11:15:43
5Гергана Янакиева Филипова1:16:54
6Александра Ивайлова Иванова Team: Белгийците1:17:24
7Гергана Христова Занкова1:22:50
8Христина НиколоваU18F 21:22:52
9Мая Джангазова1:24:36
10Надя Иванова Халкиду Team: Зелена стъпкаF45 21:25:42
11Лидия Дмитриева Вълкова1:25:49
12Симона Евгениева Здравкова1:30:17
13Силвия Ивелинова КоджабашеваU18F 31:34:18
14Радина Станева1:38:00
15Ралица Иванова Колева Team: Зелена стъпкаF45 31:42:04
16Ина Димитрова Кирилова1:43:12
17Елена Стоянова ДимитроваF45 41:47:05
18Мария Стоянова ИвановаF45 51:50:46
19Христина Вескова Ангелова-Гинчева1:52:30
20Ванина Филипова Габровска-Динева2:00:07
21Ирена Бранимирова Иванова2:01:05
DNSЖанина Караиванова Team: Тангра
DNSРалица Стефанова Дарджонова
DNSМая Стефанова Русева Team: СК"Черно море-Атлетик"ВарнаU18F
DNSЕлица Димитрова Team: Куцо магаре
МястоИмеГодиниВреме
1Ахмед Ахмед0:49:50
2Румен Стаматов0:53:20
3Кристиян Тончев0:53:46
4Деан Гинев Team: Боб и щанги0:53:50
5Георги Георгиев Тодоров Team: Белгийците0:54:31
6Вели Исов Team: Бягам за здраве0:55:15
7Иван Христов Христов Team: Пиши го бегал0:55:48
8Емил Динчев0:57:49
9Ивайло Деянов Иванов Team: Зелена стъпка0:59:21
10Друми Друмев1:00:29
11Борислав Марианов Борисов Team: Tabata BG1:01:08
12Кирил Драганов Team: РУСЕ ТИЧАM45 11:02:24
13Стефан Желанов Станчев Team: Русе Тича1:03:19
14Тихомир Божидаров Тодоров1:03:59
15Ивайло Здравков Петров1:04:22
16Христофор Божанов1:04:54
17Димитър Йорданов1:04:55
18Мартин Маринов Желев1:05:09
19Ивелин Георгиев Нейков1:06:28
20Станимир Иванов1:06:56
21Павлин ДимитровM45 21:07:28
22Суат Албенов ШишковU18M 11:07:41
23Борислав Димитров1:08:16
24Янко Димитров ПанделиевM45 31:09:48
25Анчо Костадинов Team: Зелена стъпкаM45 41:11:57
26Деян ЦеновM45 51:14:40
27Петър Найденов1:15:43
28Христо ТончевM45 61:15:51
29Йонко КръстевM45 71:15:55
30Благовест Петров1:16:03
31Георги Стефанов Гергов1:16:18
32Росен ДосевM45 81:16:30
33Николай Илиев1:17:59
34Димитър Бориславов Бончев1:19:57
35Емил Бизков1:20:01
36Емануил Емануилов1:21:39
37Христо Стоянов Христов1:23:07
38Александър Христов Начев1:26:11
39Христо Ганчев1:27:31
39Михаил Йорданов Йорданов1:27:31
41Христо Топалов1:28:42
42Димитър Тодоров Куцаров1:29:07
43Кенан Ибрахимов Сеидов1:29:11
44Станислав Алексеев1:30:13
45Христо Георгиев ГюзлевM45 91:33:53
46Явор Михайлов Донев Team: Runners of Ruse1:35:29
47Берай Тюлеовлу1:38:26
48Денис Тюлеовлу1:38:29
49Георги Крачунов1:41:25
49Добрин Юлиянов Дойков1:41:25
51Лъчезар Альошов Сердаров1:43:44
52Атанас Стоянов Team: Надбягай се1:56:13
53Георги Георгиев Team: Инвестбанк АДМ45 12:04:52
DNSКрасимир Кръстев Team: Сеново
DNSДавид Миленов Димитров
DNSБегач 276U18M
DNSМихаил Стоядинов Team: Зелена стъпкаU18M
DNSХристо Тодоров Христов Team: Инвестбанк АДM45
МястоNameГодиниВреме
1Лина Христова2:07:10
2Мария Асенова2:14:00
3Цвета Цветанова ТодороваF45 12:22:38
4Майя ДимитроваF45 22:25:55
5Мариета Петрова ПетроваF45 32:26:02
6Василена Христова2:28:52
7Михаела Стоянова2:30:23
8Анна Иванова2:32:44
9Румяна Ивайлова Цветкова2:34:28
10Катя Павлинова ДженковаF45 42:36:56
11Траяна Любомирова Костадинова2:41:04
12Славена Лазарова2:41:05
13Юлия Матева2:45:30
14Христина ЦеноваF45 52:47:08
15Антоанета Гълъбова2:50:47
16Таня Анкова Минкова2:57:22
17Хризантема Станчева3:01:38
18Гергана Радева3:16:13
19Светла Чанакова3:37:50
DNFАнна Христова
DNSБиляна Мирославова Никифорова
МястоИмеГодиниВреме
1Павел Павлов1:38:35
2Росен Тодоров-Дзвера1:40:37
3Драгомир Денчев1:46:44
4Емил Русев1:47:15
5Николай Рашков КичуковM45 11:47:43
6Стоил Ясенов Янчев1:49:03
7Калоян Живков Николов1:54:17
8Недялко Грудев1:56:54
9Георги ГеоргиевM45 21:58:28
10Иван Монев Иванов1:59:11
11Галин ПетровM45 32:01:34
11Калоян Колев2:01:34
13Светлин Бориславов Станчев2:03:58
14Николай Иванов Николов2:05:30
15Генади Петров2:07:24
16Петър Пенев2:12:07
17Тихомир Миленов Филипов2:12:59
18Иван Андреев ИвановM45 42:13:01
19Петко Тодоров АтанасовM45 52:13:03
20Димо Димов2:17:06
21Харис Клеантус2:17:24
22Йордан Василев ДимовM45 62:17:38
23Тошко Тодоров2:17:53
24Ивайло Вълев2:19:25
24Атанас Костадинов2:19:25
26Деян Стоянов СтояновM45 72:19:45
27Станислав Комнев2:20:02
28Георги Илиев ИлиевM45 82:20:28
29Светослав Руменов Миланов2:21:25
30Доброслав Д.2:22:37
31Петър Георгиев Славов2:22:51
32Православ МиленковM45 92:23:46
33Никола Иванов Костадинов2:24:34
34Радослав Атанасов РадевM45 102:28:36
35Михаил Маринов2:28:48
36Огнян Грозданов2:28:54
37Емил Димов Мартинов2:29:12
38Илия Петров Маллиев2:32:30
38Георги Гинков2:32:30
40Радостин ГеоргиевM45 112:34:11
41Ивайло ГаловM45 122:34:13
42Иван Иванов2:35:39
43Мартин НайденовM45 132:35:49
44Владимир Йорданов2:37:39
45Йордан Георгиев2:50:44
46Станислав ПродановM45 142:50:56
47Владимир Чалъмов2:55:57
48Иван Георгиев Славов2:56:15
49Антон Вълчев2:57:27
50Красимир КрумовM45 153:06:10
51Радослав Младенов Димитров3:09:58
52Даниел Цветанов Цветанов3:13:08
53Диян Крушев3:17:27
54Александър Маринов Жигаурсов3:20:29
55Николай Ноев3:25:32
56Малкия ПетърчоM45 163:37:50
57Любомир Атанасов Калчев3:55:01
DNSОрхан Чакъров
DNSКалоян Тодоров Дечев
DNSПетър АтанасовM45
DNSГаврил Валентинов Върбанчев
DNSДимитър Цанков Димитров
DNSХристофор Божанов
МястоИмеГодиниВреме
1Атанаска Атанасова Team: Зелена стъпкаF45 14:24:54
2Евгения-Аврамова Стоянова Team: RR / TriTrouble4:42:42
3Боряна Ботева Team: RRF45 25:02:23
4Веселина Янкова Иванова Team: Русе5:54:59
5Людмила Илиева Драгоданова Team: Куцо Магаре6:22:25
6Мариана Мирчева МанолеваF45 36:38:27
7Биляна Иванова6:41:28
DNFБоряна Илийкова Team: Lovech Runners
МястоИмеГодиниВреме
1Николай Писаров Team: 5km run BURGASM45 14:02:44
2Александър Светославов4:03:34
3Николай Христов4:04:20
4Калоян Кючуков Team: RR4:09:36
5Светослав Красимиров Стоименов Team: LovechRunners4:13:49
6Пламен Ванков МеразовM45 24:15:29
7Валентин Стефанов Стефанов Team: R24:22:40
8Димитър Ст. ДимитровM45 34:24:17
9Станислав Красимиров Станчев Team: Надбягай се4:28:44
10Николай Боляров Team: Tri Trouble РусеM45 44:37:14
11Виктор Илиянов Цветанов4:37:17
12Живко Минков Team: Костенурка4:44:38
13Румен Стефанов4:45:11
14Владимир ПановскиM45 54:50:26
15Kaloyan Tsankov Team: Lovech Runners4:54:40
16Григор Върбанов Team: Begach5:03:24
17Божидар Джапанов5:16:33
18Никодим Маринов Team: Надбягай се!5:22:59
19Румен Колев5:25:45
20Георги Йорданов Пенев Team: Алфа РомеоM45 65:31:20
21Иван Ангелов Иванов5:58:17
22Велислав Христов Team: Lovech Runners6:06:30
23Данаил Петров6:13:20
24Христо ШпицатаM45 76:14:04
25Михаил Ениманев Team: Куцо магаре6:22:23
26Ивайло Полихронов Team: Куцо Магаре6:22:25
DNFВалентин БебовM45
DNSМихаил Иванов Минев Team: РУСЕ ТИЧА
DNSAlexander Emilov Boyanov

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции