Резултати от Malak Sechko Run 2021

На 14 февруари 2021 се проведе второто Trail Series за годината. Malak Sechko Run предложи сериозни сложни условия за участниците, които се бяха разделили на три дистанции. 6км – 236м D+/ 13км – 492м D+ / 19км – 728м D+.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Malak Sechko Run
МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1Nia YotovaASICS FRONTRUNNER BULGARIA412490:36:18
2Iliyana YotovaKeep Your Pace442310:44:24
3Iva ApostolovaКуцо магаре252250:47:28
4Juliana Hadjitchoneva472240:53:54
5Нина Караманолева362420:54:47
6Kremena Grigorova5kmrun372461:40:39
7Bilyana Boncheva262271:47:04

МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1Kiril Georgiev352430:34:44
2Alexander Nakov02390:34:54
3Petar Valchanov5kmrun292350:35:10
4Камен КаменовBlue Bird252370:36:10
5Sadko Pisin502470:39:18
6Plamen Yankov392230:39:54
7Georgi LankovZlatitsa Run192150:39:55
8Христо Генадиев512360:40:02
9Георги ЙотовKeep Your Pace432320:42:17
10Петър ПетровNone333040:44:38
11Стефан Генов402380:54:47
12Panayot Vladikov372450:56:58
13Slav Angelov302281:11:04
14Georgi Nikolov273031:14:24
15Emil YotovTri Team – Sofia422441:22:48
16Tsvetomir IvanovGreen Life412341:23:12
17Hristo Hristov322331:32:56
18Boris Todorov382261:43:45
МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1Еkaterina Mozheyko431721:23:24
2Denitsa RadoevaAdidas Runners Sofia341391:25:48
3Ralitsa Stoeva35161:30:14
4Lilia Nikolova441481:30:28
5Tsvetelina Trichkova291551:33:55
6Apple Green311541:34:15
7Irina Peshina351431:37:40
8Любомира НиколоваАзимут491621:38:19
9Liliya Marinova321511:40:45
10Liliya Cholakova331451:41:43
11Ralitsa Tsvetkova431441:42:39
12Radosveta AlexandrovaAdidas Runners Sofia341401:50:56
13Petya Panayotova301741:52:38
14Mariya Yovcheva421711:56:35

МястоИмеОтборГодиниНомерВреме
1Vasil Vasilev281681:10:12
2Danail Velinov291471:10:16
3Alexander DimovЖулистан4921:12:23
4Dimitar Stamboliyski411571:12:27
5Petko KoshinskiZlatitsa Run471991:14:14
6Angel Angelov#ASICSFrontRunnerBulgaria281671:17:59
7Velentin VoynovBegach381691:18:20
8Venelin DimitrovThe Lone Warrior381371:18:52
9Borislav MilanovЖулистан263081:19:54
10Viktor MihaylovПаляк Перник353051:20:31
11Валентин ГеоргиевVivacom Running Team411351:22:40
12Zdravko ZdravkovGreen Life421531:24:23
13Andrea Frare421731:26:17
14Симеон Янков371411:26:53
15Giovanbattista FicheraAdidas Runners Sofia371601:29:00
16Светослав Светиев401661:29:41
17Valentin Mitev411581:30:02
18Petko DilchevAdidas Runners Sofia431701:32:25
19Stoyan Chochkov431751:32:42
20Dimitar DimitrovZlatitsa Run291361:32:54
21Krassimir Stephanov#NoSixFive371641:33:08
22Petyo MitrevAdidas Runners Sofia381421:33:14
23Vladimir Stankov351651:33:59
24Цветан Йорданов311591:34:42
25Александър Данчев01161:35:32
26Svetoslav MarkovModis341461:36:53
27Boyko BlagoevBegach351611:38:35
28Явор Стоилов481381:40:27
29Yordan AngelovShiSharka301561:40:50
30Аббас Саламе01631:41:07
31Иван Илчев01981:41:07
32Murat BAYRAM421501:42:09
33Anton Konakchiev411491:56:02
МястоИмеОтборГодиниНомерОбиколкаВреме
1Атанаска Атанасова41151:20:081:58:28
2Malina Ivanova0111:30:392:14:00
3Gergana Angelova45141:33:272:19:51
4Maya Malkanova50251:35:032:21:00
5Боряна Попова31331:38:362:23:41
6Tanya PetkovaAdidas Runners Sofia33131:45:522:30:18
DNFРади Балова0420:41:060:42:17

МястоИмеОтборГодиниНомерОбиколкаВреме
1Samuel Papot3711:10:471:41:27
2Alexander IvanovICDSOFT32261:11:031:43:32
3Христо Иванов051:12:051:45:22
4Tsonio PenevЗелена Стъпка47391:14:121:47:52
5Stoyan Botev34401:15:161:51:22
6Mladen AntonovMladjo37381:16:181:51:56
7Hristo Tanev28281:17:451:52:31
8Viktor BratkovAR SOFIA35221:18:231:53:43
9Evgeniy TsvetovTRS34301:15:351:54:47
10Ivan Ivanov301521:19:231:56:31
11Iskren IvanovBegach Running Club36431:20:321:57:57
12Borislav Penchev30441:19:161:58:08
13Vadim ChergovASICS FRONTRUNNER BULGARIA120361:20:251:58:39
14Nikolai IvanovAdidas Runners Sofia31411:23:162:00:04
15Philip NasrAdidas Runners Sofia263071:23:162:00:14
16Yordan Mitev5kmrun43211:23:202:01:35
17Vladislav MarinovAdidas Runners Sofia423001:23:282:05:06
18Ивелин Златев41321:23:262:05:13
19Anton Tujarov38271:26:322:08:11
20Daniel YordanovБегач / ТРИ Тийм-София51231:30:132:13:22
21Stanislav Marchev41291:31:342:18:18
22Yavor Piralkov49241:34:562:19:56
23Zdravko IvanovASICS FRONTRUNNER BULGARIA32341:35:482:20:21
24Симеон Георгиев32311:34:162:23:00
25Hristo KoparanovKCB41371:48:392:42:40
26Yordan Mitev72352:09:233:08:44

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.