Резултати от Маратон Панчарево 2021

Маратон Панчарево e второто състезание на годината в календара на СК Бегач. По подобие на Spring 360 и миналогодишното издание на Панчарево се наложи да се проведе през лятото (юли месец). През 2021 обаче състезанието се завърна в обичайния си период от годината за провеждане – пролетта и по-конкретно дата 25 април 2021.

Условията бяха хубави и подходящи за оптимални резултати на участниците в трите дистанции на състезанието.

Маратон Панчарево
МястоИмеГодиниНомерКлубВремеРазлика
1.Polina GOSPODINOVA1. (F 16-39)22240:35:00--
2.Antoniya GEORGIEVA2. (F 16-39)301adidas Runners Sofia41:46:00'+1:11
3.Silviya STEFANOVA3. (F 16-39)300adidas Runners Sofia41:54:00'+1:19
4.Desislava LAZAROVA1. (F U16)42043:52:00'+3:17
5.Eli MILENOVA4. (F 16-39)10346:01:00'+5:26
6.Nedelina PENCHEVA5. (F 16-39)323ВЕЧНО ВТОРИ46:10:00'+5:35
7.Bogdana PEEVA6. (F 16-39)334ASICS FrontRunner46:53:00'+6:18
8.Pavlina DRAGNEVA7. (F 16-39)14246:54:00'+6:19
9.Antoaneta GENOVA8. (F 16-39)20747:18:00'+6:43
10.Lilia IVANOVA1. (F 40-49)201adidas Runners Sofia49:00:00'+8:25
11.Kremena KAMBUROVA9. (F 16-39)297adidas Runners Sofia49:00:00'+8:25
12.Hristina/hristina VUTOVA/VUTOVA10. (F 16-39)293adidas Runners Sofia49:07:00'+8:32
13.Elena AKALIYSKA11. (F 16-39)153куцо, кьораво, сакато49:14:00'+8:39
14.Maya PETKOVA2. (F 40-49)284Vivacom running team49:29:00'+8:54
15.Zhana GEORGIEVA12. (F 16-39)15650:12:00'+9:37
16.Raya LOGOFETOVA3. (F 40-49)248DXC Technology50:42:00'+10:07
17.Zornitsa GEORGIEVA4. (F 40-49)41251:08:00'+10:33
18.Elena CHURUKOVA13. (F 16-39)12051:14:00'+10:39
19.Vanya VISARIONOVA5. (F 40-49)32151:38:00'+11:03
20.Iglika SEMERDJIEVA14. (F 16-39)25251:54:00'+11:19
21.Malika ATTIYA15. (F 16-39)30652:20:00'+11:45
22.Marina GALEVA16. (F 16-39)40752:26:00'+11:51
23.Anna STOEVA17. (F 16-39)23152:29:00'+11:54
24.Marina STAMENOVA18. (F 16-39)228Melexis52:36:00'+12:01
25.Laura H6. (F 40-49)270Хала52:39:00'+12:04
26.Albena IVANOVA1. (F 50-59)25653:16:00'+12:41
27.Irina KULIK19. (F 16-39)41153:47:00'+13:12
28.Svetlana POMETKOVA7. (F 40-49)40453:48:00'+13:13
29.Yuliya KOLEVA20. (F 16-39)42454:20:00'+13:45
30.Emiliya SOKOLOVA21. (F 16-39)20254:21:00'+13:46
31.Katya HARISKOVA8. (F 40-49)18754:39:00'+14:04
32.Marina BREZALIEVA22. (F 16-39)13754:40:00'+14:05
33.Plamena KOLEVA23. (F 16-39)23654:43:00'+14:08
34.Ira MIHALKOVA24. (F 16-39)292adidas Runners Sofia54:44:00'+14:09
35.Pauline LEROUGE25. (F 16-39)18254:44:00'+14:09
36.Kristina RONKOVA26. (F 16-39)17054:44:00'+14:09
37.Tsvetelina PETKOVA27. (F 16-39)37654:45:00'+14:10
38.Vesela PENCHEVA9. (F 40-49)12455:11:00'+14:36
39.Nikolina NIKOLOVA28. (F 16-39)19355:18:00'+14:43
40.Gergana HANDZHIYSKA10. (F 40-49)336Академиците55:39:00'+15:04
41.Hristina ANDREEVA29. (F 16-39)27355:43:00'+15:08
42.Ralitsa KASAROVA30. (F 16-39)245DXC Bosses56:06:00'+15:31
43.Margarita STOEVA31. (F 16-39)356Chaos56:08:00'+15:33
44.Maria ABOU EID32. (F 16-39)25756:11:00'+15:36
45.Milena GEORGIEVA11. (F 40-49)402Fit Baby Hot Mama56:13:00'+15:38
46.Galina BINEVA33. (F 16-39)36456:14:00'+15:39
47.Kristina POPSTOYANOVA12. (F 40-49)21156:25:00'+15:50
48.Radina GANCHEVA34. (F 16-39)152Туршия Чалиндж 202056:25:00'+15:50
49.Sara MARCOVA35. (F 16-39)416Академиците56:28:00'+15:53
50.Raya SERGEEVA13. (F 40-49)19956:36:00'+16:01
51.Sevelina KRACHUNOVA14. (F 40-49)244DXC Bosses56:48:00'+16:13
52.Desislava VENEVA15. (F 40-49)31756:58:00'+16:23
53.Kristin BELCHEVA36. (F 16-39)176#runnerswannabes57:19:00'+16:44
54.Ivelina IVANOVA37. (F 16-39)180#runnerswannabes57:20:00'+16:45
55.Liliya LAZAROVA38. (F 16-39)35457:39:00'+17:04
56.Radmila KRASTANOVA39. (F 16-39)36757:47:00'+17:12
57.Snezhana / Snezhana BEZUS / BEZUS40. (F 16-39)32758:15:00'+17:40
58.Kristina KYOSEVA41. (F 16-39)17958:21:00'+17:46
59.Kalina DOMUSCHIEVA42. (F 16-39)33058:26:00'+17:51
60.Lyudmila SAVOVA16. (F 40-49)43458:41:00'+18:06
61.Niya KERANOVA43. (F 16-39)18859:01:00'+18:26
62.Juliana HADJITCHONEVA17. (F 40-49)18959:40:00'+19:05
63.Veronika BOTEVA2. (F U16)28959:42:00'+19:07
64.Zhana VLADIMIROVA18. (F 40-49)174Salty cookies59:42:00'+19:07
65.Zornitsa / Zornitsa PETROVA / PETROVA44. (F 16-39)239DXC Technology59:47:00'+19:12
66.Irina GORDIYCHUK19. (F 40-49)37859:59:00'+19:24
67.Kristina VASILEVA45. (F 16-39)320VMware1:00:10'+19:35
68.Viktoriia PEKARCHUK20. (F 40-49)2661:00:13'+19:38
69.Gergana GEORGIEVA46. (F 16-39)3611:00:37'+20:02
70.Nadezhda DIMITROVA47. (F 16-39)2271:01:19'+20:44
71.Valeria RIBARSKA48. (F 16-39)3571:01:23'+20:48
72.Gabriela PANAYOTOVA49. (F 16-39)3111:01:36'+21:01
73.Nadya AUAL50. (F 16-39)1351:01:49'+21:14
74.Kalina KRUMOVA51. (F 16-39)380Кюстендилски сливи1:01:56'+21:21
75.Emiliya SLAVOVA52. (F 16-39)3731:02:04'+21:29
76.Vanya PRODANOVA53. (F 16-39)219ГЍ1:02:21'+21:46
77.Rositsa KITINA54. (F 16-39)2321:02:35'+22:00
78.Elena YORDANOVA55. (F 16-39)2331:02:35'+22:00
79.Vesela LALOVA56. (F 16-39)1301:02:49'+22:14
80.Mariya ATANASOVA57. (F 16-39)4091:03:04'+22:29
81.Valentina BLAGOEVA58. (F 16-39)1731:03:29'+22:54
82.Milena PETKOVA59. (F 16-39)3331:03:42'+23:07
83.Elena VATEVA21. (F 40-49)4271:03:43'+23:08
84.Olga GOSPODINOVA60. (F 16-39)2681:04:01'+23:26
85.Velislava VELKOVA61. (F 16-39)1971:04:36'+24:01
86.Kristina DIMITROVA62. (F 16-39)162Bucky Racing1:05:11'+24:36
87.Dimana DAVCHEVA63. (F 16-39)216Simako running team1:05:12'+24:37
88.Borislava APOSTOLOVA22. (F 40-49)2171:05:15'+24:40
89.Yoanna RAYKOVA64. (F 16-39)351Bulpros1:05:23'+24:48
90.Evgenia VLADIMIROVA65. (F 16-39)253DXC Technology1:05:35'+25:00
91.Svetlina PETROVA23. (F 40-49)433DXC1:05:55'+25:20
92.Mila KANTARDZHIEVA66. (F 16-39)234DXC Technology1:06:24'+25:49
93.Donka STOYANOVA67. (F 16-39)4031:06:27'+25:52
94.Stoyanka SHISHKOVA68. (F 16-39)1691:06:32'+25:57
95.Bogdana MANOVA24. (F 40-49)109Дечица1:06:45'+26:10
96.Kristina MAKSIMOVA69. (F 16-39)350Bulpros1:07:23'+26:48
97.Steliyana BREZALIEVA70. (F 16-39)1381:07:39'+27:04
98.Dobrinka MIHAYLOVA25. (F 40-49)281Vivacom running team1:09:02'+28:27
99.Ivana KOSEVA71. (F 16-39)177#runnerswannabes1:09:08'+28:33
100.Delyana DAVCHEVA26. (F 40-49)215Simako running team1:09:12'+28:37
101.Nelly IVANOVA72. (F 16-39)2081:09:19'+28:44
102.Irina PETROVA73. (F 16-39)2551:09:45'+29:10
103.Boyka DIMOVA74. (F 16-39)1511:10:25'+29:50
104.Krassimira DIMITROVA27. (F 40-49)3041:10:28'+29:53
105.Antoaneta ATANASOVA75. (F 16-39)1211:11:07'+30:32
106.Galina PAVLOVA76. (F 16-39)4231:11:14'+30:39
107.Evelina ILIEVA77. (F 16-39)3851:11:22'+30:47
108.Katerina ANGELOVA78. (F 16-39)3631:11:24'+30:49
109.Evdokia CHAVGOVA79. (F 16-39)2751:11:59'+31:24
110.Ani ANGELOVA28. (F 40-49)282Vivacom running team1:12:07'+31:32
111.Marina MARCHOVSKA80. (F 16-39)271DXC Technology1:12:27'+31:52
112.Mihaela PETKOVA81. (F 16-39)2541:12:27'+31:52
113.Vanya KUYUMDZHIEVA82. (F 16-39)342Бегач1:12:31'+31:56
114.Zlatina BLAGOEVA83. (F 16-39)1221:13:12'+32:37
115.Iva FILEVA84. (F 16-39)2091:13:26'+32:51
116.Emiliya GANEVA29. (F 40-49)3621:14:17'+33:42
117.Sanya SPASOVA85. (F 16-39)319Куцо, кьораво, сакато1:14:35'+34:00
118.Miglena EFTIMOVA30. (F 40-49)247DXC Bosses1:16:41'+36:06
119.Neli IVANOVA2. (F 50-59)379Кюстендилски сливи1:17:23'+36:48
120.Hristina NESTEROVA31. (F 40-49)1661:18:16'+37:41
121.Bilyana MARUSHEVA32. (F 40-49)242DXC Technology1:19:06'+38:31
122.Silviya PETROVA86. (F 16-39)1481:19:30'+38:55
123.Alexandrina VARBANOVA87. (F 16-39)386Catenate1:22:59'+42:24
124.Nevena KOVACHEVA33. (F 40-49)1551:29:55'+49:20
МястоИмеГодиниНомерКлубВремеРазлика
1.Maksim STOIMENOV1. (M 16-39)101Жулистан34:26:00--
2.Nikola OVCHARSKI2. (M 16-39)258adidas Runners Sofia35:37:00'+1:11
3.Angel ANGELOV3. (M 16-39)326ASICSFrontRunner35:51:00'+1:25
4.Konstantin BAMBEKOV1. (M 40-49)295adidas Runners Sofia37:43:00'+3:17
5.Aleksandar VLADIMIROV4. (M 16-39)261Mikkeller Running Club38:03:00'+3:37
6.Krasimir LYUBOMIROV2. (M 40-49)303adidas Runners Sofia38:31:00'+4:05
7.Tsvetelin TSVETKOV5. (M 16-39)294adidas Runners Sofia38:47:00'+4:21
8.Emil YOTOV3. (M 40-49)338ASICS Frontrunner Bulgaria39:28:00'+5:02
9.Simeon GLABADANIDIS6. (M 16-39)296adidas Runners Sofia39:44:00'+5:18
10.Nikolay ARSENOV7. (M 16-39)298adidas Runners Sofia40:22:00'+5:56
11.Nathan LEROUGE8. (M 16-39)18341:07:00'+6:41
12.Yozdzhan NEDRET9. (M 16-39)32941:31:00'+7:05
13.Hristo GOCHEV10. (M 16-39)28841:32:00'+7:06
14.Stanimir TOMOV11. (M 16-39)19142:15:00'+7:49
15.Ilian KODZHAHRISTOV12. (M 16-39)23042:34:00'+8:08
16.Boris MITEV4. (M 40-49)175Running Buddies42:45:00'+8:19
17.Vasil CHAVGOV13. (M 16-39)26742:46:00'+8:20
18.Panayot PANAYOTOV14. (M 16-39)249Azimut Academy42:46:00'+8:20
19.Kiril STOEV15. (M 16-39)21843:16:00'+8:50
20.Vesselin CHOBANOV16. (M 16-39)19243:41:00'+9:15
21.Aleksandar NAKOV17. (M 16-39)299adidas Runners Sofia43:51:00'+9:25
22.Presiyan PENCHEV18. (M 16-39)322ВЕЧНО ВТОРИ43:55:00'+9:29
23.Milan MILANOV5. (M 40-49)19544:21:00'+9:55
24.Plamen YANKOV6. (M 40-49)33744:45:00'+10:19
25.Boris SARABEEV19. (M 16-39)27744:55:00'+10:29
26.Roman NIKOV20. (M 16-39)27444:56:00'+10:30
27.Konstantin NEDEV7. (M 40-49)280Ebem&Begam44:56:00'+10:30
28.Robart SYULEV21. (M 16-39)366SULEV44:58:00'+10:32
29.Todor JELEV8. (M 40-49)229Begach45:05:00'+10:39
30.Nikola BUSHNYAKOV22. (M 16-39)235DXC Technology45:08:00'+10:42
31.Deyan YORDANOV23. (M 16-39)346Bulpros45:16:00'+10:50
32.Antoan IGNATOV24. (M 16-39)349Bulpros45:32:00'+11:06
33.Ozgur KAYA25. (M 16-39)429Olivette Rowing Club45:35:00'+11:09
34.Yordan MAKAVEEV26. (M 16-39)30845:37:00'+11:11
35.Kaloyan LOBUTOV27. (M 16-39)302adidas Runners Sofia45:46:00'+11:20
36.Tsvetomir IVANOV28. (M 16-39)40646:10:00'+11:44
37.Marin GRIGOROV29. (M 16-39)14646:17:00'+11:51
38.Georgi LAZAROV9. (M 40-49)41946:21:00'+11:55
39.Dimitark KACHAMAKOV30. (M 16-39)291adidas runners Sofia46:25:00'+11:59
40.Tsvetelin KULINSKI31. (M 16-39)259Fantasy Runners Bulgaria46:42:00'+12:16
41.Tihomir LAZAROV32. (M 16-39)34546:48:00'+12:22
42.Nedelcho PENEV33. (M 16-39)18646:56:00'+12:30
43.Ventsislav STOYANOV10. (M 40-49)328Begach47:00:00'+12:34
44.Malo BOHEC34. (M 16-39)27647:25:00'+12:59
45.Dimitar SOTIROV35. (M 16-39)13247:27:00'+13:01
46.Daniel GEORGIEV36. (M 16-39)436Accedia47:40:00'+13:14
47.Grigor TODOROV37. (M 16-39)2235kmrun47:46:00'+13:20
48.Aleksandar/alexander PETKOV/PETKOV38. (M 16-39)395adidas runners Sofia47:46:00'+13:20
49.Petko MERODIYSKI39. (M 16-39)384Catenate47:48:00'+13:22
50.Tim KURTH1. (M 50+)377Begach47:51:00'+13:25
51.Evgeni NIKOLOV40. (M 16-39)18548:00:00'+13:34
52.Valeri DOYCHINOV2. (M 50+)401ШКОЛА ЗА ХАРАКТЕРИ48:11:00'+13:45
53.Olivier LEROUGE3. (M 50+)18148:13:00'+13:47
54.Vladimir YORDANOV41. (M 16-39)30548:26:00'+14:00
55.Kiril ZEKIN42. (M 16-39)414SoBer48:26:00'+14:00
56.Nicky KRASTEV11. (M 40-49)194adidas Runners Sofia48:34:00'+14:08
57.Valentin NIKOLOV43. (M 16-39)437Accedia48:42:00'+14:16
58.Kaloyan KALCHEV12. (M 40-49)17248:49:00'+14:23
59.Ivan IVANOV44. (M 16-39)413Running family48:52:00'+14:26
60.Nikolay IVANOV45. (M 16-39)38149:01:00'+14:35
61.Petar STANEV46. (M 16-39)40549:08:00'+14:42
62.Filippos POLYKARPOU47. (M 16-39)14749:09:00'+14:43
63.Angel PETRICHANSKI48. (M 16-39)157Тичане му е майката49:18:00'+14:52
64.Mihail MARKOV13. (M 40-49)15049:29:00'+15:03
65.Rumen MAZHDRAKOV49. (M 16-39)237DXC Technology49:35:00'+15:09
66.Martin ZDRAVKOV50. (M 16-39)347Bulpros50:11:00'+15:45
67.Valeri BUCHINSKI51. (M 16-39)37050:31:00'+16:05
68.Dimitar TODOROV4. (M 50+)37550:54:00'+16:28
69.Hristo IVANOV52. (M 16-39)33251:17:00'+16:51
70.Aleksandar SIMEONOV53. (M 16-39)16551:27:00'+17:01
71.Nikola VASEV54. (M 16-39)22552:03:00'+17:37
72.Luboslav SPASOV55. (M 16-39)16052:07:00'+17:41
73.Dimitar GEORGIEV56. (M 16-39)324ВЕЧНО ВТОРИ52:17:00'+17:51
74.Anton STOEV14. (M 40-49)16852:18:00'+17:52
75.Yavor TSEKOVSKI57. (M 16-39)21052:18:00'+17:52
76.Plamen APOSTOLOV58. (M 16-39)290adidas Runners Sofia52:23:00'+17:57
77.Anton PETROV59. (M 16-39)42152:35:00'+18:09
78.Mihail VELIKOV60. (M 16-39)389SOL52:47:00'+18:21
79.Angel MITOV61. (M 16-39)35952:51:00'+18:25
80.Denislav DIMITROV62. (M 16-39)344Schwarz IT Bulgaria52:54:00'+18:28
81.Tashko ZASHEV15. (M 40-49)339Chaos52:55:00'+18:29
82.Vladimir VLADIMIROV63. (M 16-39)106VVV&HELL53:06:00'+18:40
83.Vasil KRASTANOV64. (M 16-39)36853:22:00'+18:56
84.Hristo ILIEV65. (M 16-39)438Accedia53:46:00'+19:20
85.Teodor TOTEV66. (M 16-39)27953:46:00'+19:20
86.Vladimir MINEV16. (M 40-49)391REALTO.GROUP53:50:00'+19:24
87.Simeon DAVCHEV67. (M 16-39)422Simako running team53:56:00'+19:30
88.Vladimir DINEV17. (M 40-49)39253:58:00'+19:32
89.Lyubomir YANEV68. (M 16-39)204Spring54:03:00'+19:37
90.Zhivko MITREV18. (M 40-49)20554:03:00'+19:37
91.Dimitar DIMITROV69. (M 16-39)35354:06:00'+19:40
92.Hristo PANOV70. (M 16-39)36554:18:00'+19:52
93.Ivan TSUKEV19. (M 40-49)262Running Buddies54:18:00'+19:52
94.Georgi GROZEV71. (M 16-39)41854:22:00'+19:56
95.Veselin IVANOV72. (M 16-39)396adidas runners Sofia54:26:00'+20:00
96.Dimitar ANDREEV20. (M 40-49)34354:26:00'+20:00
97.Kiril KITANOV73. (M 16-39)26554:29:00'+20:03
98.Iliya MITEV74. (M 16-39)36054:44:00'+20:18
99.Dimitar SIMOV75. (M 16-39)26954:50:00'+20:24
100.Petar NEDYALKOV76. (M 16-39)24055:06:00'+20:40
101.Nikola PALAPUSHEV77. (M 16-39)390REALTO.GROUP55:06:00'+20:40
102.Desislav STOYANOV78. (M 16-39)167Бегач55:07:00'+20:41
103.Vladimir YORDANOV21. (M 40-49)34155:24:00'+20:58
104.Kiril YOVEV79. (M 16-39)31655:30:00'+21:04
105.Petar IVANOV80. (M 16-39)39955:30:00'+21:04
106.Boriskav KRACHANOV81. (M 16-39)42655:47:00'+21:21
107.Pavel CONSTANTINOV82. (M 16-39)415Sober55:54:00'+21:28
108.Atanas ATANASOV22. (M 40-49)37255:58:00'+21:32
109.Stamen TOTEV5. (M 50+)27856:04:00'+21:38
110.Tsvetozar PETKOV83. (M 16-39)310DXC56:10:00'+21:44
111.Dimitar GEORGIEV23. (M 40-49)43156:20:00'+21:54
112.Simeon KONAKCHIEV84. (M 16-39)30956:33:00'+22:07
113.Nikola KIREV85. (M 16-39)14956:36:00'+22:10
114.Desislav PALAPUSHEV6. (M 50+)388REALTO.GROUP57:37:00'+23:11
115.Viktor TODOROV86. (M 16-39)41758:26:00'+24:00
116.Krasimir GEORGIEV24. (M 40-49)286Vivacom running team58:34:00'+24:08
117.Kiril RADOSLAVOV87. (M 16-39)33158:54:00'+24:28
118.Petar PETROV88. (M 16-39)37459:16:00'+24:50
119.Pavlo KHRYSTOFOROV25. (M 40-49)26459:41:00'+25:15
120.Petar NESHKOV89. (M 16-39)285Vivacom running team59:55:00'+25:29
121.Petar ALEKSANDROV90. (M 16-39)283Vivacom running team1:00:01'+25:35
122.Ivaylo KUNEV26. (M 40-49)3711:00:03'+25:37
123.Stefan YORDANOV91. (M 16-39)3691:00:18'+25:52
124.Oliver PATTEN27. (M 40-49)1441:00:24'+25:58
125.Lyubomir APOSTOLOV92. (M 16-39)352Bulpros1:00:38'+26:12
126.Boris STOJANOV93. (M 16-39)2721:00:55'+26:29
127.Stanislav BOTEV94. (M 16-39)1331:01:00'+26:34
128.Zlatan IVANOV95. (M 16-39)3581:01:29'+27:03
129.Tsvetan RAYKOV96. (M 16-39)1361:01:32'+27:06
130.Velislav DAVCHEV28. (M 40-49)213Simako running team1:01:35'+27:09
131.Krum DAVCHEV1. (M U16)214Simako running team1:01:35'+27:09
132.Velizar VERGILOV97. (M 16-39)3131:01:42'+27:16
133.Vladimir PENOV98. (M 16-39)1101:03:10'+28:44
134.George DERMENDZHIEV29. (M 40-49)1541:03:30'+29:04
135.Daniel PETKOV30. (M 40-49)387REALTO.GROUP1:03:30'+29:04
136.Georgi STOYNOV31. (M 40-49)4281:03:49'+29:23
137.Mincho KUZMANOV99. (M 16-39)3551:03:54'+29:28
138.Dimitri MARKOV100. (M 16-39)3121:04:15'+29:49
139.Nikola DIMITROV101. (M 16-39)163Bucky Racing1:05:12'+30:46
140.Stefan LAZAROV102. (M 16-39)1641:05:13'+30:47
141.Kiril TERZIYSKI32. (M 40-49)2261:05:34'+31:08
142.Michail PETROV33. (M 40-49)335Schwarz IT Bulgaria1:06:12'+31:46
143.Boris STANKOV103. (M 16-39)3141:07:16'+32:50
144.Mihail ISTILIYANOV104. (M 16-39)348Bulpros1:07:26'+33:00
145.Panayot VLADIKOV105. (M 16-39)1391:07:27'+33:01
146.Ivan PACHOV106. (M 16-39)3151:08:39'+34:13
147.Ivelin TENEV34. (M 40-49)131Черешка1:10:28'+36:02
148.Kamen KOSTOV35. (M 40-49)251DXC Bosses1:11:38'+37:12
149.Evelin ILIEV107. (M 16-39)325ВЕЧНО ВТОРИ1:16:15'+41:49
150.Daniela STANEVA7. (M 50+)4081:17:41'+43:15
151.Nikolay KASKATIYSKI36. (M 40-49)250team DXC Bosses1:18:15'+43:49
152.Svilen GEORGIEV37. (M 40-49)1021:18:45'+44:19
153.Yordan ANGELOV38. (M 40-49)393REALTO.GROUP1:23:12'+48:46
154.Dimitar IVANOV8. (M 50+)382Кюстендилски сливи1:24:50'+50:24
155.Toshko ALEKSANDROV39. (M 40-49)432Пустиняк1:29:37'+55:11
156.Velko CHAVDAROV40. (M 40-49)430Пустиняк1:29:37'+55:11
МястоИмеГодиниНомерКлубВремеРазлика
1.Simona NEDELCHEVA1. (F 16-39)5031:48:08--
2.Rossy PETROVA2. (F 16-39)697AsicsFrontRunnerBulgaria2:03:51'+15:43
3.Daniela STOYANOVA3. (F 16-39)655adidas Runners Sofia2:05:04'+16:56
4.Yoanna MADZHAROVA4. (F 16-39)5022:06:45'+18:37
5.Zornitsa HRISTOVA1. (F 40-49)693ASICS Frontrunner2:07:33'+19:25
6.Boryana TSVETKOVA5. (F 16-39)7392:10:06'+21:58
7.Kristina SHEKERLIYSKA6. (F 16-39)656adidas Runners Sofia2:12:38'+24:30
8.Teodora TSONEVA7. (F 16-39)6202:15:39'+27:31
9.Pamela NAYDENOVA8. (F 16-39)7382:17:39'+29:31
10.Denitsa RADOEVA9. (F 16-39)657adidas Runners Sofia2:19:03'+30:55
11.Nadya MLADENOVA10. (F 16-39)624adidas Runners Sofia2:20:02'+31:54
12.Ekaterina KURTEVA11. (F 16-39)747УМБАЛ “Св. Иван Рилски”2:20:31'+32:23
13.Galya IKONOMOVA12. (F 16-39)6742:25:58'+37:50
14.Nadezhda STOYANOVA13. (F 16-39)6332:26:12'+38:04
15.Desislava LAZAROVA14. (F 16-39)5902:27:02'+38:54
16.Irina PESHINA15. (F 16-39)7122:30:24'+42:16
17.Vera GRIGOROVA16. (F 16-39)641Begach2:32:38'+44:30
18.Zdravka VUKADINOVA2. (F 40-49)614DXC Bosses2:33:04'+44:56
19.Emiliya PAVLOVA17. (F 16-39)659adidas Runners Sofia2:35:06'+46:58
20.Aleksandrina SLAVOVA18. (F 16-39)617adidas Runners Sofia2:35:16'+47:08
21.Velislava STEFANOVA3. (F 40-49)5422:35:55'+47:47
22.Zlatomira NIKOLOVA19. (F 16-39)618adidas Runners Sofia2:35:59'+47:51
23.Veselina KOVACHEVA20. (F 16-39)5762:37:43'+49:35
24.Sevdalina KYUCHUKOVA21. (F 16-39)7072:38:37'+50:29
25.Velina GEORGIEVA22. (F 16-39)6052:38:37'+50:29
26.Ralitsa TSVETKOVA4. (F 40-49)622DXC Bosses2:39:21'+51:13
27.Denitsa PETROVSKA23. (F 16-39)5372:39:25'+51:17
28.Mila TRIFONOVA24. (F 16-39)6732:40:10'+52:02
29.Anastasiya ORSOVA-PETRAKIEVA5. (F 40-49)718PlotBG2:41:18'+53:10
30.Domnikiia KARAHUTSA25. (F 16-39)7242:41:51'+53:43
31.Iliyana GENOVA26. (F 16-39)5972:42:54'+54:46
32.Irina STANCHEVA27. (F 16-39)7452:43:05'+54:57
33.Kalina GEORGIEVA6. (F 40-49)5712:47:33'+59:25
34.Violeta RAPOTAN28. (F 16-39)7492:47:54'+59:46
35.Kalina VUSHEVA29. (F 16-39)731Beluga It2:49:03'+1:00:55
36.Martina NACHEVA30. (F 16-39)611DXC2:50:23'+1:02:15
37.Teodora ANKOVA31. (F 16-39)5172:51:08'+1:03:00
38.Gabriela GEORGIEVA32. (F 16-39)575Begach2:53:47'+1:05:39
39.Yoana KIRILOVA33. (F 16-39)6362:57:46'+1:09:38
40.Boriana SOUGAREVA7. (F 40-49)573БЗС2:58:46'+1:10:38
41.Elena MANGAROVA34. (F 16-39)6612:59:36'+1:11:28
42.Rositsa BOEVSKA35. (F 16-39)6012:59:44'+1:11:36
43.Olia SLAVCHEVA36. (F 16-39)6043:00:10'+1:12:02
44.Fany ZAFIROVA37. (F 16-39)748Школа за характери3:02:06'+1:13:58
45.Marta DRONEVA38. (F 16-39)725Begach3:03:04'+1:14:56
46.Nadya CHILINGIROVA8. (F 40-49)5283:03:13'+1:15:05
47.Lyubena STOIMENOVA39. (F 16-39)6403:03:36'+1:15:28
48.Anna VANCHEVA9. (F 40-49)702ASICS Frontrunner Bulgaria3:04:24'+1:16:16
49.Anita DIMITROVA40. (F 16-39)7153:07:36'+1:19:28
50.Anna GALABOVA41. (F 16-39)5623:20:01'+1:31:53
51.Aleksandra SELINSEK42. (F 16-39)5683:25:47'+1:37:39
52.Biserka DANEVA10. (F 40-49)7273:26:41'+1:38:33
53.Darina CHERKEZOVA43. (F 16-39)634DXC Rocket Snails3:26:47'+1:38:39
54.Blaga BOTEVA11. (F 40-49)6513:26:48'+1:38:40
55.Svetla GEORGIEVA1. (F 50-59)5743:28:23'+1:40:15
56.Tsvety KYOSEVA12. (F 40-49)534TheKyosevs3:34:49'+1:46:41
57.Kremena KALINOVA13. (F 40-49)5653:36:13'+1:48:05
58.Yoana MILENOVA44. (F 16-39)6853:38:02'+1:49:54
59.Mariya ZEKOVA14. (F 40-49)603Begach3:47:37'+1:59:29
60.Adriana KANAZIREVA2. (F 50-59)6524:12:50'+2:24:42
61.Mariana SHISHKOVA3. (F 50-59)759Ljukten PSD Trstenik4:34:12'+2:46:04
62.Nadia ATANASOVA15. (F 40-49)5724:43:17'+2:55:09
63.Miglena POPOVA16. (F 40-49)737Кътински шогун5:06:51'+3:18:43
DNFAleksandra SLAVCHEVADNF732Beluga ItDNFDNF
МястоИмеГодиниНомерКлубВремеРазлика
1.Ivaylo PETKOV1. (M 16-39)616аdidas Runners Sofia1:41:37--
2.Viktor BRATKOV2. (M 16-39)742AR Soifia1:47:11'+5:34
3.Antonio KOVACHEV3. (M 16-39)7621:47:33'+5:56
4.Vasil VASILEV4. (M 16-39)639Team ShiSharka1:53:26'+11:49
5.Andey SAMARDZHIEV5. (M 16-39)500Begach1:53:48'+12:11
6.Stefan KASEV6. (M 16-39)563Sofia Green tour1:55:22'+13:45
7.Aleksandar TOSHEV7. (M 16-39)658adidas Runners Sofia1:57:44'+16:07
8.Evelin JECHEV8. (M 16-39)654adidas Runners Sofia1:57:52'+16:15
9.Iskren IVANOV9. (M 16-39)680Begach Running Club1:59:15'+17:38
10.Yuliy TRENDAFILOV10. (M 16-39)5811:59:20'+17:43
11.Nikita BUZOKIN11. (M 16-39)7342:01:40'+20:03
12.Stefan MANDEV12. (M 16-39)7222:01:48'+20:11
13.Georgi VASILEV13. (M 16-39)529Begach2:02:02'+20:25
14.Angel HRISTOV1. (M 40-49)646Vivacom running team2:02:25'+20:48
15.Momchil SHOYLEV14. (M 16-39)6372:02:30'+20:53
16.Stanislav CHOLAKOV15. (M 16-39)5302:03:05'+21:28
17.Alexander DIMITROV16. (M 16-39)6322:04:44'+23:07
18.Ivan IVANOV17. (M 16-39)669ASICS FrontRunner Bulgaria2:06:07'+24:30
19.Borislav MITEV2. (M 40-49)7142:06:29'+24:52
20.Tihomir BLAGOEV18. (M 16-39)7032:06:42'+25:05
21.Rostislav GEORGIEV3. (M 40-49)5702:07:37'+26:00
22.Petar VALCHANOV19. (M 16-39)7165kmrun2:08:03'+26:26
23.Hristo GERGOV20. (M 16-39)7532:08:36'+26:59
24.Ivo ZLATEV4. (M 40-49)649Vivacom running team2:08:39'+27:02
25.Ivaylo BOZHURIN21. (M 16-39)6652:08:51'+27:14
26.Yanko ARNAUDOV22. (M 16-39)7102:08:59'+27:22
27.Daniel IVANOV23. (M 16-39)6382:09:01'+27:24
28.Velimir VAGALINSKI24. (M 16-39)7212:09:13'+27:36
29.Petko CHIKOV25. (M 16-39)588Begach / Protos2:09:46'+28:09
30.Venelin DIMITROV26. (M 16-39)531Team of One2:10:10'+28:33
31.Giovanbattista FICHERA27. (M 16-39)687Adidas Runners Sofia2:10:11'+28:34
32.Viktor MIHAYLOV28. (M 16-39)754Palyak Pernik2:10:12'+28:35
33.Ivan KUNCHEV29. (M 16-39)755Palyak Pernik2:10:13'+28:36
34.Ivaylo MARINOV30. (M 16-39)5322:10:40'+29:03
35.Gencho KOSEV1. (M 50+)663Adidas Runners Sofia2:11:40'+30:03
36.Kalin STOYANOV31. (M 16-39)623adidas Runners Sofia2:12:40'+31:03
37.Svetlin MLADENOV32. (M 16-39)6892:12:41'+31:04
38.Hristo KRASTEV5. (M 40-49)5522:13:38'+32:01
39.Toshko POPOV33. (M 16-39)551Keep Your Perspective2:14:11'+32:34
40.Peter ZAHOV34. (M 16-39)536Keep Your Perspective2:14:14'+32:37
41.Vasil VUSHEV35. (M 16-39)726Meshocite2:15:45'+34:08
42.Yordan MITEV6. (M 40-49)6282:15:53'+34:16
43.Emil LAZOV36. (M 16-39)7352:18:38'+37:01
44.Stefan SAVOV7. (M 40-49)5942:19:06'+37:29
45.Vasil VELICHKOV8. (M 40-49)677ASICS Frontrunner Bulgaria2:19:28'+37:51
46.Kancho KOSTADINOV2. (M 50+)678ASICS FrontRunner Bulgaria2:20:41'+39:04
47.Slavi SAVOV3. (M 50+)626Бегач2:21:08'+39:31
48.Plamen CHERNEV37. (M 16-39)606Melexis2:21:18'+39:41
49.Stoil VASSILEV9. (M 40-49)6752:21:41'+40:04
50.Stefan KEREV38. (M 16-39)6252:22:21'+40:44
51.Zlatil ZLATILOV39. (M 16-39)709Bulpros2:22:28'+40:51
52.Nikolay KOLEV10. (M 40-49)602Koleff & Partners2:23:50'+42:13
53.Cyril CRESSY11. (M 40-49)560Бегач2:24:16'+42:39
54.Metodi ANGELOV40. (M 16-39)5912:24:27'+42:50
55.Ivaylo KABAKOV41. (M 16-39)596Begach2:24:29'+42:52
56.Boris STOYANOV42. (M 16-39)6292:24:31'+42:54
57.Konstantin PARTALOZOV43. (M 16-39)650Vivacom running team2:24:59'+43:22
58.Dobrin ARETOV44. (M 16-39)609DXC Technology2:25:49'+44:12
59.Dimitar BARFONCHOVSKI45. (M 16-39)7462:26:51'+45:14
60.Dimitar HRISTOV46. (M 16-39)670Adidas Runners Sofia2:27:26'+45:49
61.Petar TRIFONOV47. (M 16-39)7402:27:45'+46:08
62.Zdravko IVANOV48. (M 16-39)701ASICS FrontRunner Bulgaria2:28:06'+46:29
63.Xavier MARCENAC4. (M 50+)7002:29:01'+47:24
64.Yani SLAVOV49. (M 16-39)705Athletes Together2:29:04'+47:27
65.Emil IGNATOV5. (M 50+)522Vratsa Run2:29:20'+47:43
66.Veselin CHOBANKOV12. (M 40-49)764Inter Cars2:29:38'+48:01
67.Decebal TUDOR6. (M 50+)6832:30:19'+48:42
68.Ventsislav TANEV50. (M 16-39)6922:30:21'+48:44
69.Ivan ATANASOV51. (M 16-39)717Школа за характери2:30:31'+48:54
70.Martin TASEV52. (M 16-39)7112:30:57'+49:20
71.Vladimir KANTCHEV7. (M 50+)6304TriS2:31:08'+49:31
72.Metodi SIMEONOV53. (M 16-39)635Begach2:31:09'+49:32
73.Asen DAPEV54. (M 16-39)7632:31:39'+50:02
74.Martin ANDOJOV55. (M 16-39)5552:32:29'+50:52
75.Hristo SOKOLOV8. (M 50+)733Meдик2:32:38'+51:01
76.Nikolay KLENSKI13. (M 40-49)758Азимут / СКПСТ "Космос"2:32:43'+51:06
77.Vladimir TODOROV9. (M 50+)667БЕГАЧ2:33:14'+51:37
78.Anton VLAHOV56. (M 16-39)5052:33:34'+51:57
79.Iliyan TOPALOV14. (M 40-49)5662:33:49'+52:12
80.Nicolas SIMONNE15. (M 40-49)615Melexis2:33:53'+52:16
81.Emil GEORGIEV16. (M 40-49)660adidas Runners Sofia2:33:59'+52:22
82.Dimitar SEYKOV57. (M 16-39)7442:34:11'+52:34
83.Nikolay KRASTEV10. (M 50+)5782:34:54'+53:17
84.Jorge MOLINAR17. (M 40-49)5412:35:54'+54:17
85.Dimitar DIMITROV18. (M 40-49)645Vivacom running team2:35:57'+54:20
86.Andrey VOYNOV58. (M 16-39)6102:36:11'+54:34
87.Vasil VASILEV11. (M 50+)647Vivacom running team2:36:53'+55:16
88.Todor MINEV19. (M 40-49)540no2:38:10'+56:33
89.Alexander DANCHEV20. (M 40-49)593Бегач2:38:15'+56:38
90.Georgi IGNATOV21. (M 40-49)7082:38:38'+57:01
91.Dimitar LESHTAROV59. (M 16-39)621Suicide Sky Runner2:39:22'+57:45
92.Abbas SALAME12. (M 50+)523Persenk2:39:31'+57:54
93.Boris SHABANOV60. (M 16-39)5852:40:35'+58:58
94.Miroslav MORAVSKI22. (M 40-49)548Running Buddies2:42:47'+1:01:10
95.Vasil BLAGOEV61. (M 16-39)6002:43:26'+1:01:49
96.Aleksandar HUBANOV62. (M 16-39)7602:43:55'+1:02:18
97.Borislav FACHIKOV63. (M 16-39)7232:44:07'+1:02:30
98.Michael LINK64. (M 16-39)686Schwarz IT Bulgaria2:45:16'+1:03:39
99.Plamen PENCHEV65. (M 16-39)5332:45:19'+1:03:42
100.Ivan GALEV66. (M 16-39)720Begach2:46:25'+1:04:48
101.Kaloyan STANKOV67. (M 16-39)556Amdocs2:46:33'+1:04:56
102.Aleksandar SLAVOV68. (M 16-39)7132:46:53'+1:05:16
103.Georgi ATSEV69. (M 16-39)5642:46:56'+1:05:19
104.Tihomir FILIPOV70. (M 16-39)592Legs Miserables2:47:03'+1:05:26
105.Georgi SIMEONOV23. (M 40-49)704quills2:48:16'+1:06:39
106.Kosio HALACHEV71. (M 16-39)631Хала2:50:18'+1:08:41
107.Edi BEROV72. (M 16-39)5382:51:09'+1:09:32
108.Atanas TANEV73. (M 16-39)5212:51:54'+1:10:17
109.Martin TIHOV74. (M 16-39)627Shisharka2:52:41'+1:11:04
110.Ivaylo GEORGIEV75. (M 16-39)5492:53:17'+1:11:40
111.Miroslav SLAVOV24. (M 40-49)6642:54:18'+1:12:41
112.Stoyan KOVACHEV25. (M 40-49)554Super Mario2:54:54'+1:13:17
113.Bobi MANOV76. (M 16-39)595Canyon Runners2:55:57'+1:14:20
114.Denislav VIDENOV77. (M 16-39)5892:57:58'+1:16:21
115.Angel IVANOV78. (M 16-39)6813:00:08'+1:18:31
116.Danail ANDONOV79. (M 16-39)6823:00:08'+1:18:31
117.Delyan MANCHEV26. (M 40-49)6723:00:12'+1:18:35
118.Diyan KRUSHEV80. (M 16-39)612DXC Technology3:01:19'+1:19:42
119.Slav PETKOV81. (M 16-39)7363:02:58'+1:21:21
120.Georgi KIRILOV82. (M 16-39)598Научи.бг3:03:05'+1:21:28
121.Nikolay RUSEV83. (M 16-39)761Бегач3:03:05'+1:21:28
122.Daniel TUECHKI84. (M 16-39)599Научи.бг3:03:05'+1:21:28
123.Aygyun SALIM85. (M 16-39)7503:03:34'+1:21:57
124.Dimitar PEHLIVANOV13. (M 50+)6983:04:07'+1:22:30
125.George DIMOV14. (M 50+)7063:05:49'+1:24:12
126.Georgi BUROV86. (M 16-39)642Малко Уморени3:06:35'+1:24:58
127.Mihail IONTCHEV87. (M 16-39)643Малко Уморени3:06:41'+1:25:04
128.Ivaylo MILKOV27. (M 40-49)644DXC3:07:07'+1:25:30
129.Ilian STOYANOV88. (M 16-39)557Amdocs3:13:55'+1:32:18
130.Petar TOSHKOV89. (M 16-39)5843:16:42'+1:35:05
131.Martin YONOVSKI90. (M 16-39)6533:21:06'+1:39:29
132.Krastyo DUNTCHEV28. (M 40-49)5463:31:46'+1:50:09
133.Hristo GANCHEV91. (M 16-39)5453:31:50'+1:50:13
134.Dimitar KYOSEV29. (M 40-49)535TheKyosevs3:34:48'+1:53:11
135.Lyusien LOZANOV92. (M 16-39)730Beluga It3:36:52'+1:55:15
136.Svetoslav TODOROV93. (M 16-39)728Beluga IT3:37:00'+1:55:23
137.Rayna STOYANOV30. (M 40-49)648Vivacom running team3:37:53'+1:56:16
138.Dimitar MINKIN15. (M 50+)6843:38:02'+1:56:25
139.Toma PEHLIVANOV94. (M 16-39)6993:48:00'+2:06:23
140.Georgi TOTEV95. (M 16-39)559LENS2LENS3:52:39'+2:11:02
141.Pavlin GUNOV96. (M 16-39)5263:53:37'+2:12:00
142.Léon TAMBOURKOVSKY1. (M U16)516Turbo Snails3:55:05'+2:13:28
143.Konstantin BOYANOV97. (M 16-39)5014:00:29'+2:18:52
144.Goran BZENIC16. (M 50+)756Ljukten PSD Trstenik4:00:38'+2:19:01
145.Alexander PETROV98. (M 16-39)619DXC Technology4:04:40'+2:23:03
146.Hristo GENADIEV17. (M 50+)7575:03:16'+3:21:39
DSQLachezar GEORGIEVDSQ662adidas Runners SofiaDSQDSQ
DSQGennadiy VOROBYOVDSQ550DSQDSQ
DNFBoris MITKOVDNF752Beluga ItDNFDNF
DSQAngel ANGELOV524
DSQPavel STOEV694
МястоИмеГодиниНомерКлубВремеРазлика
1.Slavena TOPALSKA1. (F 16-39)830Begach4:36:04--
2.Vyara PETEVA1. (F 40-49)8434:55:06'+19:02
3.Bela DULEVA2. (F 16-39)8355:04:23'+28:19
4.Denitsa ZAYKOVA3. (F 16-39)802adidas Runners Sofia5:16:40'+40:36
5.Mihaela HRISTOVA4. (F 16-39)9145:38:54'+1:02:50
6.Neda KLENSKA2. (F 40-49)846ШмиргИли5:41:20'+1:05:16
7.Maria DINKOVA5. (F 16-39)8735:41:27'+1:05:23
8.Daniela DIMITROVA3. (F 40-49)906Бегач5:49:48'+1:13:44
9.Denitsa TODOROVA4. (F 40-49)9155:53:04'+1:17:00
10.Desislava NIKOLOVA6. (F 16-39)8696:06:05'+1:30:01
11.Valentina MADZHAROVA5. (F 40-49)862ZLOSTAR6:08:00'+1:31:56
12.Slavka KALINOVA7. (F 16-39)8966:11:30'+1:35:26
13.Petya STATEVA6. (F 40-49)9206:17:05'+1:41:01
14.Tonislava SOTIROVA7. (F 40-49)836ШмиргИли6:30:41'+1:54:37
15.Stiliana MIHAYLOVA8. (F 16-39)8996:46:06'+2:10:02
16.Mariya IVANCHOVA9. (F 16-39)868Azimut6:59:09'+2:23:05
17.Krasimira GERASIMOVA1. (F 50-59)823Labrador7:06:02'+2:29:58
18.Viktoriya ZLATEVA10. (F 16-39)9047:06:34'+2:30:30
19.Kristina KARAKHANOVA11. (F 16-39)8668:10:56'+3:34:52
DNFPolina PISARSKADNF848DNFDNF
МястоИмеГодиниНомерКлубВремеРазлика
1.Nikola KONDAREV1. (M 16-39)922Begach3:41:44--
2.Vasil KOSTADINOV2. (M 16-39)8513:55:24'+13:40
3.Vasil VASEV1. (M 40-49)8594:08:39'+26:55
4.Ivaylo HADZHIEV2. (M 40-49)847Begach4:09:18'+27:34
5.Alexander IVANOV3. (M 16-39)832ICDSOFT4:11:05'+29:21
6.Dimitar NIKOLOV3. (M 40-49)9274:12:00'+30:16
7.Samuel PAPOT4. (M 16-39)8424:14:43'+32:59
8.Aleksandar KANCHEV5. (M 16-39)818Gorilla4:21:28'+39:44
9.Ionel RAPOTAN4. (M 40-49)9184:26:52'+45:08
10.Lyuben LYUBENOV6. (M 16-39)803Купидоните4:27:26'+45:42
11.Lyubomir SPASOV7. (M 16-39)923ШКОЛА ЗА ХАРАКТЕРИ4:30:08'+48:24
12.Dimitar GEORGIEV5. (M 40-49)9024:39:48'+58:04
13.Vladi MUTAFCHIEV6. (M 40-49)887аdidas Runners Sofia4:40:05'+58:21
14.Ognian DIMITROV8. (M 16-39)892Атлетик-София4:43:29'+1:01:45
15.Anton ATANASOV7. (M 40-49)8134:43:50'+1:02:06
16.Stanimir STATEV8. (M 40-49)9104:49:07'+1:07:23
17.Veselin DANCHEV9. (M 40-49)9114:51:55'+1:10:11
18.Atanas ATANASOV10. (M 40-49)9014:52:20'+1:10:36
19.Gergely VEGHSEO9. (M 16-39)8174:55:32'+1:13:48
20.Aleksandar TOPUZOV10. (M 16-39)8224:58:27'+1:16:43
21.Radostin DEMIREV11. (M 16-39)8705:04:53'+1:23:09
22.Boris IVANOV12. (M 16-39)806No Quitters5:05:34'+1:23:50
23.Lachezar TODOROV13. (M 16-39)8905:08:36'+1:26:52
24.Slav ANGELOV14. (M 16-39)8645:09:41'+1:27:57
25.Borislav PENCHEV15. (M 16-39)894Vivacom running team5:09:48'+1:28:04
26.Aleksandar IVANOV16. (M 16-39)845Velosigners5:10:01'+1:28:17
27.Verosl TEOFILOV11. (M 40-49)9195:11:42'+1:29:58
28.Teodor BANEV12. (M 40-49)893Vivacom running team5:12:18'+1:30:34
29.Dimitar KUTEV17. (M 16-39)8055:13:52'+1:32:08
30.Dragan GLISIC1. (M 50+)883Ljukten PSD Trstenik5:16:39'+1:34:55
31.Stoyan MAVRODIEV13. (M 40-49)8085:21:59'+1:40:15
32.Deyan DIMITROV18. (M 16-39)838Eleven5:22:02'+1:40:18
33.Todor VASILEV19. (M 16-39)924Accedia5:23:33'+1:41:49
34.Andreas BORGSTAD20. (M 16-39)9135:30:22'+1:48:38
35.Ivan SIMEONOV2. (M 50+)8585:34:08'+1:52:24
36.Zhivko ZHIVKOV3. (M 50+)9125:34:55'+1:53:11
37.Lachezar LAZAROV4. (M 50+)903Adidas Runners Sofia5:36:36'+1:54:52
38.Tsetso STOYANOV21. (M 16-39)865Перник city5:37:00'+1:55:16
39.Ivan KOSOV14. (M 40-49)8865:38:38'+1:56:54
40.Nikolay DANOVSKI15. (M 40-49)9175 km run5:39:32'+1:57:48
41.Danil NIKOLOV22. (M 16-39)9265:40:07'+1:58:23
42.Daniel IVANOV23. (M 16-39)9255:40:08'+1:58:24
43.Dimitar VLADIMIROV24. (M 16-39)8245:41:32'+1:59:48
44.Slavi KOSTOV16. (M 40-49)837ШКОЛА ЗА ХАРАКТЕРИ5:41:57'+2:00:13
45.Aleksandar NEDYALKOV25. (M 16-39)867KingOfDublin5:42:10'+2:00:26
46.Kristian VIRCHEV26. (M 16-39)8155:42:44'+2:01:00
47.Dimitar DIMKIN27. (M 16-39)9075:42:54'+2:01:10
48.Marin DAMYANOV28. (M 16-39)9215:43:13'+2:01:29
49.Mihail STOYCHEV17. (M 40-49)8525:49:04'+2:07:20
50.Georgi NACHEV29. (M 16-39)850Simbula and Friends5:50:22'+2:08:38
51.Kalin SAVCHEV5. (M 50+)895Vivacom running team5:50:47'+2:09:03
52.Daniil DUKAT18. (M 40-49)888Begach5:51:32'+2:09:48
53.Stefan ALEKSIEV30. (M 16-39)9095:52:13'+2:10:29
54.Ljubomir RADOJKO19. (M 40-49)882Ljukten PSD Trstenik5:52:16'+2:10:32
55.Ivan MAVROV31. (M 16-39)8635:52:39'+2:10:55
56.Valentin ORESHKOV20. (M 40-49)841Begach5:53:51'+2:12:07
57.Plamen MARCHEV21. (M 40-49)889DXC Bosses5:54:12'+2:12:28
58.Danail MECHEV32. (M 16-39)8615:55:56'+2:14:12
59.Asen VATEV33. (M 16-39)844Individual5:58:11'+2:16:27
60.Yavor YANKOV34. (M 16-39)860Бегач6:00:59'+2:19:15
61.Velko GERASIMOV6. (M 50+)821Labrador6:02:47'+2:21:03
62.Yavor HRISTOV35. (M 16-39)814СК Бегач6:05:04'+2:23:20
63.Dimitar BALKANSKI36. (M 16-39)8746:05:38'+2:23:54
64.Hristo RANGELOV22. (M 40-49)8776:05:40'+2:23:56
65.Galin GALCHEV23. (M 40-49)876GALKI6:09:05'+2:27:21
66.Borislav BORISOV24. (M 40-49)875Galki6:09:08'+2:27:24
67.Lozan BIZOV7. (M 50+)8576:11:10'+2:29:26
68.Kiril DIMITROV8. (M 50+)9166:13:29'+2:31:45
69.Boyko BLAGOEV37. (M 16-39)801Begach6:15:48'+2:34:04
70.Ivaylo IVANOV38. (M 16-39)878Zie Plodders6:21:47'+2:40:03
71.Tihomir TSVETKOV39. (M 16-39)855BeerMileBG6:24:31'+2:42:47
72.Nikolay MILENKOV25. (M 40-49)891DXC Technology6:30:40'+2:48:56
73.Ivan TSOLOV40. (M 16-39)8716:31:38'+2:49:54
74.Borislav BOZHANKOV41. (M 16-39)8206:33:23'+2:51:39
75.Ivan LYUBENOV26. (M 40-49)8406:34:24'+2:52:40
76.Dimo ZHELEV42. (M 16-39)8816:36:45'+2:55:01
77.Teodor DAKOV43. (M 16-39)8986:37:05'+2:55:21
78.Tsvetan GEORGIEV44. (M 16-39)879Melexis Run6:38:39'+2:56:55
79.Ivan CHANOV45. (M 16-39)8856:44:05'+3:02:21
80.Stefan BASHEV9. (M 50+)8846:44:05'+3:02:21
81.Konstantin SPASOV46. (M 16-39)8396:44:52'+3:03:08
82.Nikolay KALCHEV47. (M 16-39)9006:46:07'+3:04:23
83.Stefan SARALIYSKI27. (M 40-49)8976:49:07'+3:07:23
84.Veliko GABEROV28. (M 40-49)8336:49:30'+3:07:46
85.Hristo KOPARANOV29. (M 40-49)825Rainbow chasers6:51:07'+3:09:23
86.Yani SOKOLOV48. (M 16-39)826QnuKaXtreme7:30:15'+3:48:31
DNFDamyan BOGOEVDNF872DNFDNF
DNFVladimir VLADIMIROVDNF819DNFDNF
DNFAtanas ZAPRYANOVDNF856DNFDNF
DNFTodor MAKASHELOVDNF880DXC TechnologyDNFDNF
DNFSimeon STOICHKOVDNF905GreenWay TeamDNFDNF
DNFGeorgi KARCHEV834Бегач / ГрийнЛайф

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.