Резултати от Маратон Панчарево 2023

На 23-ти април 2023 се проведе 12-тото издание на Маратон Панчарево, организиран от СК Бегач. Второто състезание в календара на клуба след Spring 360 през март. Състезанието традиционно се проведе на добре познатите маршрути в района на Лозенска планина и езеро Панчарево.

За разлика от миналогодишното издание, тази година нямаше дъжд и кал, което предостави възможност за по-бързи времена на участниците.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 202320222021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Маратон Панчарево
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Rositsa PETROVA1. (F 16-39)ASICS FrontRunner Българиа38:10
2.Desislava LAZAROVA2. (F 16-39)39:32
3.Teodora PETKOVA3. (F 16-39)Invictus41:14
4.Veselina GEORGIEVA YORDANOVA1. (F 40-49)VMware44:16
5.Tsvetelina RADENKOVA4. (F 16-39)45:34
6.Marinela KRAICHEVA5. (F 16-39)45:45
7.Yana RYAHOVA6. (F 16-39)45:59
8.Emanuela VASILEVA7. (F 16-39)47:18
9.Zdravka ILIEVA8. (F 16-39)Atos47:29
10.Antoaneta GENOVA9. (F 16-39)VMware47:48
11.Илияна ЙОТОВА2. (F 40-49)47:49
12.Irena PROKOPOVA10. (F 16-39)VMware47:56
13.Eleonora DOBREVA11. (F 16-39)ASICS FrontRunner Bulgaria48:02
14.Angie PAMUKCHIEVA12. (F 16-39)Besta Team48:05
15.Minna ANGELOVA13. (F 16-39)48:07
16.Даниела МАРИНОВА14. (F 16-39)48:41
17.Petya ZLATANOVA15. (F 16-39)Merkle48:53
18.Каролина КОЛЕВА16. (F 16-39)IRun4Fun49:33
19.Miroslava ANANIEVA17. (F 16-39)49:56
20.Благовеста АНДРЕЕВА3. (F 40-49)50:03
21.Simona KARDZHEVA18. (F 16-39)Besta Team50:15
22.Dorina CHEPISHEVA19. (F 16-39)50:18
23.Marieta NIKOLOVA20. (F 16-39)Besta Team50:24
24.Veneta PETROVA21. (F 16-39)50:30
25.Lilia IVANOVA4. (F 40-49)50:53
26.Denitsa GANCHEVA22. (F 16-39)СК Бегач51:17
27.Velina KRASTEVA23. (F 16-39)VMware52:02
28.Elena CHURUKOVA24. (F 16-39)52:25
29.Малика АТТИЯ25. (F 16-39)Run and Gain52:31
30.Ani ANGELOVA5. (F 40-49)Vivacom52:32
31.Denitsa TANEVA26. (F 16-39)Melexis52:33
32.Емануела МОЛЛОВА27. (F 16-39)52:53
33.Корнелия ХРИСТОВА ГЕОРГИЕВА1. (F 50-59)ТехноЛогика53:07
34.Весела ДИМИТРОВА2. (F 50-59)53:10
35.Albena IVANOVA-TOTEVA3. (F 50-59)53:35
36.Ivaila RYAHOVA1. (F U16)53:46
37.Eleonora MILANOVA6. (F 40-49)53:57
38.Кристина БЕРЕЗИНА28. (F 16-39)IM Run Club54:03
39.Гичка МИХАЙЛОВА4. (F 50-59)54:27
40.Елица ДИМОВА29. (F 16-39)54:27
41.София ГЕЧЕВА30. (F 16-39)54:30
42.Людмила САВОВА7. (F 40-49)TechnoRun54:44
43.Йолина МИСИРСКА31. (F 16-39)54:53
44.Евгения ТРОАНСКА8. (F 40-49)55:11
45.Mariya SHISHEVA32. (F 16-39)DXC Technology55:12
46.Kalinka MISHEVA9. (F 40-49)55:30
47.Ralitsa PETRINA33. (F 16-39)VMware55:37
48.Рая СЕРГЕЕВА10. (F 40-49)55:42
49.Еница ГАБРОВСКА34. (F 16-39)Begach56:13
50.Мария ДИМОВА35. (F 16-39)56:30
51.Evdokiya CHAVGOVA36. (F 16-39)56:37
52.Marina STAMENOVA37. (F 16-39)Melexis56:54
53.Емилия СЛАВОВА11. (F 40-49)Sodexo Runners57:20
54.Elena MANOLOVA38. (F 16-39)57:28
55.Elena STOYANOVA39. (F 16-39)VMware57:28
56.Kristina VASILEVA40. (F 16-39)VMware57:29
57.Valerie ERNENWEIN41. (F 16-39)browserbite57:30
58.Amanda STEVENS5. (F 50-59)Berkshire hash house harriers57:40
59.Таня КРЪСТЕВА42. (F 16-39)57:50
60.Уянга САИНБАЯР43. (F 16-39)Nuvei57:50
61.Yoana BOYANOVA44. (F 16-39)VMware57:51
62.Даниела АНАНИЕВА12. (F 40-49)57:53
63.Magdalena GOSPODINOVA13. (F 40-49)Merkle58:21
64.Boryana GEORGIEVA45. (F 16-39)Atos58:28
65.Росица ДИМОВА14. (F 40-49)58:31
66.Ася ХРИСТОВА46. (F 16-39)58:31
67.Gergana HANDJIYSKA15. (F 40-49)Академиците58:36
68.Marieta LAPATOVA47. (F 16-39)Merkle58:48
69.Dilyana DOBRINOVA48. (F 16-39)the other half58:49
70.Gabriela GEORGIEVA49. (F 16-39)Begach58:56
71.Niya YORDANOVA50. (F 16-39)59:06
72.Ekaterina KARPUSOVA16. (F 40-49)59:17
73.Stoyanka SHISHKOVA51. (F 16-39)59:17
74.Десислава ВЕНЕВА17. (F 40-49)59:20
75.Ekaterina GUSHEVA52. (F 16-39)Merkle59:24
76.Никол ИВАНОВА53. (F 16-39)On Running Bulgaria59:25
77.Sara MARCOVA54. (F 16-39)59:34
78.Галина ШАРКОВА18. (F 40-49)HP Runners1:00:01
79.Габриела МАЧКОВСКА55. (F 16-39)HP Runners1:00:01
80.Denitsa PAVLOVA56. (F 16-39)1:00:01
81.Ivana PAVLOVA57. (F 16-39)Sila1:00:06
82.Kalina DOMUSCHIEVA58. (F 16-39)1:00:18
83.Теодора ТОДОРОВА19. (F 40-49)Atos1:00:20
84.Anelia ANTOVA59. (F 16-39)1:00:23
85.Виктория БАРЧИНКОВA60. (F 16-39)1:00:24
86.Даниела БАДЕВА61. (F 16-39)1:00:24
87.Galina BINEVA62. (F 16-39)1:00:36
88.Ana TODOROVA63. (F 16-39)Sourcelab Running Team1:00:40
89.Mariya PETROVA64. (F 16-39)1:00:42
90.Кристина БОЖИНОВА65. (F 16-39)1:00:45
91.Ivana NAIDENOVA66. (F 16-39)Runners@IBM1:00:51
92.Анна СТОЕВА67. (F 16-39)1:00:53
93.Gergana MARINOVA68. (F 16-39)Merkle1:01:29
94.Ivon DECHEVA69. (F 16-39)1:01:37
95.Yurkie ALI70. (F 16-39)Runners@IBM1:01:37
96.Stanislava MIHOVA71. (F 16-39)1:01:44
97.Adelina MILANOVA72. (F 16-39)VarenGirls1:01:52
98.Nadia AUAL73. (F 16-39)1:02:07
99.Denitsa PETKOVSKA20. (F 40-49)Sila1:02:08
100.Iva DIMITROVA74. (F 16-39)1:02:42
101.Ivana DIMITROVA75. (F 16-39)1:02:43
102.Zvezdina ILIVANOVA21. (F 40-49)DXC Technology1:02:43
103.Teodora SLAVCHEVA76. (F 16-39)Atos1:02:50
104.Bozhidara KRUMOVA-RUNEVA77. (F 16-39)1:02:51
105.Yordanka STOIKOVA22. (F 40-49)1:02:58
106.Мартина ТОТИНА78. (F 16-39)Nuvei1:03:21
107.Искра ЕВТИМОВА79. (F 16-39)1:03:25
108.Илина БОЖКОВА23. (F 40-49)1:03:28
109.Десислава КОСТОВА-ЛЕФТЕРОВА80. (F 16-39)1:03:32
110.Марина АНДОНОВА ТРЕНДАФИЛОВА81. (F 16-39)ТехноЛогика1:04:15
111.Svilena NEDYALKOVA82. (F 16-39)VarenGirls1:04:30
112.Desislava ZAHARIEVA83. (F 16-39)Atos1:04:32
113.Silviya RADEVA84. (F 16-39)1:04:34
114.Nelly IVANOVA85. (F 16-39)1:04:39
115.Kristina DIMITROVA86. (F 16-39)1:04:44
116.Marina MARCHOVSKA87. (F 16-39)DXC Technology1:04:47
117.Диана ТРИФОНОВА88. (F 16-39)Atos1:04:47
118.Диляна ТАБАКОВА24. (F 40-49)1:04:51
119.Християна ИВАНОВА / HRISTIYANA IVANOVA89. (F 16-39)EnduroSat1:05:10
120.Eleonora NIKOLCHEVA90. (F 16-39)1:05:30
121.Нели СТОЙНОВА91. (F 16-39)Atos1:05:38
122.Antonia PETROVA92. (F 16-39)1:05:44
123.Петя РУСКОВА93. (F 16-39)SchwarzITBulgaria1:05:47
124.Ани АНГЕЛОВА25. (F 40-49)Vivacom1:05:58
125.Anastasia GUENOVA94. (F 16-39)1:06:11
126.Магдалина ТОДОРОВА26. (F 40-49)Черешка1:06:13
127.Stanka MIRCHEVA27. (F 40-49)SchwarzITBulgaria1:06:25
128.Донка СТОЯНОВА28. (F 40-49)1:06:28
129.Viktoria RUSEVA95. (F 16-39)1:07:16
130.Antoaneta ATANASOVA96. (F 16-39)1:07:23
131.Karina CHOLAKOVA97. (F 16-39)1:07:38
132.Hayleigh GASCOIGNE98. (F 16-39)Didcot Hash House Harriers1:08:31
133.Melanie JEFFERIES6. (F 50-59)Berkshire Hash House Harriers1:08:31
134.Венета ЛОБУТОВА99. (F 16-39)1:08:31
135.Мария ЛЕДЕНЕВА100. (F 16-39)1:08:42
136.Irma ATANASSOVA29. (F 40-49)Sourcelab Running Team1:08:43
137.Viktoria DIMITROVA101. (F 16-39)Chaos1:09:00
138.Kalina KRUMOVA102. (F 16-39)Kiustendilski slivi1:09:10
139.Miroslava VELIKOVA103. (F 16-39)DXC1:09:10
140.Nikol KARAKASHEVA104. (F 16-39)Fantasy Runners Bulgaria1:09:10
141.Божура СИМЕОНОВА105. (F 16-39)1:09:59
142.Stela ALEKSANDROVA106. (F 16-39)Chaos1:11:04
143.Теодора ПЕЙЧЕВА107. (F 16-39)1:11:11
144.Krassimira DIMITROVA30. (F 40-49)1:11:15
145.Елена ДЖАСОВА108. (F 16-39)1:11:40
146.Габриела ФОТЕВА-ГРОЗДАНОВА109. (F 16-39)TechnoRun1:11:47
147.Даниела ГЕОРГИЕВА110. (F 16-39)1:12:39
148.Савина ЦУКЕВА111. (F 16-39)Running Buddies1:12:40
149.Inna KRASTEVA112. (F 16-39)Merkle1:13:12
150.Ива ВЕСЕЛИНОВА31. (F 40-49)1:13:26
151.Снежина ЯНЕВА113. (F 16-39)SchwrazITBulgaria1:14:19
152.Daniela STANEVA7. (F 50-59)1:15:00
153.Надежда ВЕЛИНОВА114. (F 16-39)AXSMarine1:17:34
154.Силвия ИВАНОВА115. (F 16-39)1:18:27
155.Елена ГЕОРГИЕВА116. (F 16-39)1:18:29
156.Yordanka DIMITROVA117. (F 16-39)1:18:29
157.Ivet IVANOVA118. (F 16-39)DXC Technology1:18:35
158.Румяна БЕЛЧУГОВА8. (F 50-59)1:21:57
159.Екатерина ТАНЧЕВА119. (F 16-39)1:22:07
160.Vera VARGA32. (F 40-49)Sourcelab Running Team1:25:40
161.Nelly IVANOVA9. (F 50-59)Kiustendilski slivi1:25:43
162.Жулиета АТАНАСОВА120. (F 16-39)1:27:15
163.Любов ПОПОВА121. (F 16-39)1:30:18
164.Жана МАРИНОВА122. (F 16-39)1:30:21
165.Гергана АТАНАСОВА33. (F 40-49)DXC Technology1:30:38
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Nikolay EFREMOV1. (M 16-39)ASICS FrontRunner Българиа34:31
2.Nikola OVCHARSKI2. (M 16-39)Byagam.com34:45
3.Velian KITCHEV3. (M 16-39)Няма леко Веко35:17
4.Panayot PANAYOTOV4. (M 16-39)Azimut35:31
5.Kristiyan GEORGIEV5. (M 16-39)ASICS FrontRunner Българиа37:31
6.Alexander SRANDEV6. (M 16-39)ASICS FrontRunner Българиа37:43
7.Anton KOEV7. (M 16-39)37:43
8.Цветелин МАРИНОВ8. (M 16-39)38:53
9.Vasil CHOMAKOV9. (M 16-39)VMware39:09
10.Дилян ИВАНОВ10. (M 16-39)39:30
11.Yordan IVANOV11. (M 16-39)40:14
12.Dimitar DIMITROV1. (M 40-49)40:37
13.Alexander NAKOV12. (M 16-39)Adidas runners Sofia40:55
14.Plamen YANKOV2. (M 40-49)41:49
15.Veselin BRESKOVSKI13. (M 16-39)Atos42:07
16.Scot WHEELER14. (M 16-39)Didcot Hash House Harriers42:27
17.Atanas SAMOKVAREV15. (M 16-39)42:30
18.Boris MITEV3. (M 40-49)Running Buddies42:31
19.Николай ТОДОРОВ4. (M 40-49)Accedia42:37
20.Vladislav IVANOV16. (M 16-39)42:40
21.Николай ВАСИЛЕВ17. (M 16-39)43:25
22.Тодор ТОДОРОВ18. (M 16-39)43:37
23.Траян МИХАЙЛОВ19. (M 16-39)M&BM43:37
24.Emil GEORGIEV20. (M 16-39)ПК Вихрен43:43
25.Ivelin IVANOV5. (M 40-49)On Running Bulgaria43:57
26.Galiley GALILEEV6. (M 40-49)44:08
27.Vasil CHAVGOV21. (M 16-39)44:16
28.Petr IVANOVICH PARKHOMENKO7. (M 40-49)EPAM44:41
29.Chavdar DIMITROV22. (M 16-39)44:46
30.Калоян НИКОЛОВ1. (M 50+)44:52
31.Martin NIKOLOV23. (M 16-39)DXC Technology44:57
32.Viliyan PETKOV24. (M 16-39)SC Olympic44:57
33.Jan SVEC8. (M 40-49)няма45:10
34.Filippos POLYKARPOU25. (M 16-39)45:24
35.Kiril STOEV26. (M 16-39)45:27
36.Vasil VELICHKOV9. (M 40-49)ASICS FrontRunner Българиа45:31
37.Никола ВАСЕВ27. (M 16-39)45:48
38.Николай АНДРЕЕВСКИ28. (M 16-39)Obi-Run Kenobi46:22
39.Øystein JOHANNESEN29. (M 16-39)46:25
40.Radoslav PANAYOTOV30. (M 16-39)Begach46:33
41.Станислав ФИЛИПОВ31. (M 16-39)46:43
42.Darin MITEV32. (M 16-39)46:50
43.Ivan IVANOV10. (M 40-49)Running Family46:51
44.Камен ДИМИТРОВ11. (M 40-49)HP Runners46:59
45.Kiril DENINSKI33. (M 16-39)Vivacom47:01
46.Georgi DIMITROV12. (M 40-49)Merkle47:03
47.Адриан ВЛАДИМИРОВ34. (M 16-39)Бегач47:06
48.Георги СТОЯНОВ35. (M 16-39)47:11
49.Dimitar ZDRAVKOV36. (M 16-39)47:15
50.Daniel WILKINSON37. (M 16-39)47:19
51.Ilia GENOV13. (M 40-49)47:24
52.Мирослав СТОЕВ38. (M 16-39)TechnoRun47:35
53.Veselin VITANOV14. (M 40-49)47:39
54.Ивайло ГЕОРГИЕВ ДЪРМОНСКИ39. (M 16-39)Siteground47:47
55.Петър СТАНЕВ40. (M 16-39)47:52
56.Vojtech KUCERA41. (M 16-39)47:58
57.Петър ЗЯПКОВ42. (M 16-39)Културни спортове48:22
58.Благовест МИХАЙЛОВ15. (M 40-49)Sodexo Runners48:29
59.Богомил ЙОРДАНОВ БОГОМИЛОВ43. (M 16-39)EPAM48:33
60.Румен ЖИВКОВ АНДРЕЕВ44. (M 16-39)EPAM48:40
61.Добрин НИКОЛОВ16. (M 40-49)48:47
62.Yordan PETROV45. (M 16-39)48:56
63.Светослав ЛАЛЕВ46. (M 16-39)49:12
64.Владислав ЗЛАТКОВ47. (M 16-39)49:12
65.Kristiyan NACHOV48. (M 16-39)DXC Technology49:36
66.Aleksandar VANKOV49. (M 16-39)Besta Team49:39
67.Boyan SALUTSKI50. (M 16-39)SchwrazITBulgaria49:41
68.Димитър ТИЛЕВ51. (M 16-39)49:42
69.Борирслав ТОТЕВ52. (M 16-39)SchwrazITBulgaria49:42
70.Stoil STOILOV2. (M 50+)Nesebar50:05
71.Ivo RAYKOV53. (M 16-39)SchwrazITBulgaria50:21
72.Петър ХРИСТОВ17. (M 40-49)EGT / Krivina Runners50:27
73.Denis LAZAROV54. (M 16-39)Sourcelab Running Team50:37
74.Daniel DONKOV55. (M 16-39)50:41
75.Камен ПЕТКОВ / KAMEN PETKOV56. (M 16-39)EnduroSat50:44
76.Красимир БАЙЛОВ57. (M 16-39)Intway50:54
77.Николай ГЕОРГИЕВ58. (M 16-39)51:02
78.Preslav TSANOV59. (M 16-39)Lovech Runners51:10
79.Петър КОЦЕВ18. (M 40-49)51:23
80.Iliya MALLIEV60. (M 16-39)51:35
81.Явор ЛИЛЯНОВ61. (M 16-39)Intway51:41
82.Драгомир АТАНАСОВ62. (M 16-39)Бегач51:56
83.Milko MILCHEV63. (M 16-39)Schwarz IT51:57
84.Nikolai ANGELOV64. (M 16-39)ПК Вихрен51:59
85.Георги ЙОТОВ19. (M 40-49)52:00
86.Daniel PETROV20. (M 40-49)Besta Team52:10
87.Ivaylo KUNEV21. (M 40-49)52:16
88.Никола КИРЕВ65. (M 16-39)52:25
89.Nikolay VALCHEV66. (M 16-39)Atos52:30
90.Парашкев НЕДЯЛКОВ22. (M 40-49)52:32
91.Антон СТОЕВ23. (M 40-49)O52:38
92.Ivo MARINKOV67. (M 16-39)VMware52:38
93.Iliya UZUNOV68. (M 16-39)VMware52:38
94.Metodi IVANOV69. (M 16-39)52:39
95.Denislav DIMITROV70. (M 16-39)SchwarzITBulgaria52:39
96.Ivan NACHKOV24. (M 40-49)52:55
97.Слави САВОВ3. (M 50+)TechnoRun53:03
98.Иван ЦУКЕВ25. (M 40-49)Running Buddies53:07
99.Kiril ZEKIN71. (M 16-39)Еж-Беж53:11
100.Preslav PETKOV72. (M 16-39)SchwrazITBulgaria53:20
101.Orlin HARIZANOV73. (M 16-39)DXC Technology53:23
102.Йоан ВЛАДИМИРОВ1. (M U16)Йоан и Влади53:27
103.Dimitar SOTIROV74. (M 16-39)53:29
104.Йордан ДИКОВ75. (M 16-39)53:31
105.Владимир ВЛАДИМИРОВ26. (M 40-49)Йоан и Влади53:33
106.Miroslav NIKOLOV76. (M 16-39)Chaos53:47
107.Йордан КЮЛАНОВ77. (M 16-39)53:55
108.Yordan MINCHEV YORDANOV78. (M 16-39)Mansion Bulgaria53:56
109.Stamen TOTEV4. (M 50+)53:59
110.Vasil KRASTANOV27. (M 40-49)54:04
111.Martin SUGAREV79. (M 16-39)54:07
112.Анатоли МАНОЛОВ80. (M 16-39)54:17
113.Todor PAUNOV81. (M 16-39)Atos54:19
114.Христин МАРИНОВ82. (M 16-39)Melexis54:22
115.Radoslav KOTEV83. (M 16-39)54:23
116.Делян МОМЧИЛОВ84. (M 16-39)EnduroSat54:24
117.Radomir BOSSEV85. (M 16-39)Runners@IBM54:28
118.Владимир ХАРАЛАМБИЕВ86. (M 16-39)Atos54:38
119.Ивайло АЛЕКСЕЕВ87. (M 16-39)54:40
120.Марат ВАСИЛЬЕВ88. (M 16-39)IM Run Club54:41
121.Марин ГРИГОРОВ89. (M 16-39)54:50
122.Daniel GARNETT90. (M 16-39)54:58
123.Михаил КРЪСТЕВ28. (M 40-49)55:04
124.Giuseppe FRANCESCO PASSANANTE91. (M 16-39)Atos55:10
125.Милен МАКАВЕЕВ / MILEN MAKAVEEV92. (M 16-39)EnduroSat55:16
126.Марио ДИМИТРОВ93. (M 16-39)Панди55:19
127.Jose MORENO94. (M 16-39)EnduroSat55:32
128.Венци ВЪЛЧЕВ95. (M 16-39)ABRITES55:39
129.Kiril KIRILOV5. (M 50+)55:45
130.Стефан ВАСИЛЕВ96. (M 16-39)55:46
131.Krasimir TSALOVSKI97. (M 16-39)Atos56:08
132.Lyubo CHOLAKOV6. (M 50+)Merkle56:10
133.Georgi ALEXANDROV98. (M 16-39)Sourcelab Running Team56:12
134.Мартин РУКОВ99. (M 16-39)AXSMarine56:15
135.Margarit RUNEV100. (M 16-39)56:21
136.Дмитрий ЧАРУШИН101. (M 16-39)56:22
137.Chudomir MONEVSKI102. (M 16-39)ruen56:24
138.Stanislav STOILOV103. (M 16-39)56:34
139.Светозар АНГОВ104. (M 16-39)56:38
140.Krasimir MARINOV105. (M 16-39)Merkle56:41
141.Borislav KUNOV106. (M 16-39)Mansion Bulgaria56:42
142.Georgi SOMNOEV107. (M 16-39)Mansion Bulgaria56:43
143.Georgi ALEKSOV7. (M 50+)56:47
144.Sergey IVANOV108. (M 16-39)56:50
145.Momchil KRASTEV109. (M 16-39)Merkle56:50
146.Росен КОЖУХАРОВ29. (M 40-49)56:53
147.Кирил МИХАЛКОВ110. (M 16-39)57:08
148.Rosen NESHEVSKI111. (M 16-39)57:17
149.Steven NEGRETE112. (M 16-39)57:24
150.Живко ГЕОРГИЕВ БОНЕВ113. (M 16-39)EPAM57:31
151.Pavel PASHOV114. (M 16-39)browserbite57:40
152.Стефан БУЛДЕЕВ115. (M 16-39)Културни спортове57:52
153.Gabriel GATEV116. (M 16-39)SchwarzITBulgaria58:25
154.Dimitar ROSENOV STANKOV117. (M 16-39)Runners@IBM58:28
155.Кирил КИТАНОВ118. (M 16-39)58:56
156.Vladimir BOSHNAKOV119. (M 16-39)59:06
157.Dimitri MARKOV30. (M 40-49)59:12
158.Stoyan DIMITROV120. (M 16-39)SchwrazITBulgaria59:14
159.Miroslav MILEV121. (M 16-39)59:19
160.Веселин ЗДРАВКОВ АЛЕКСАНДРОВ122. (M 16-39)EPAM59:22
161.Теодор МИХОВ123. (M 16-39)59:24
162.Атанас Златков ЗЛАТКОВ31. (M 40-49)59:35
163.Дилян ВЕЛИЧКОВ124. (M 16-39)Chaos59:44
164.Павел КОНСТАНТИНОВ125. (M 16-39)Еж-Беж59:44
165.Dimo ADAMOV126. (M 16-39)Runners@IBM59:53
166.Владислав АТАНАСОВ127. (M 16-39)TechnoRun59:54
167.Tonislav NIKOLOV128. (M 16-39)Fantasy Runners1:00:02
168.Самуил ДИМИТРОВ129. (M 16-39)1:00:02
169.Станислав БОТЕВ32. (M 40-49)1:00:03
170.Илия МИТЕВ130. (M 16-39)1:00:05
171.Tonislav NIKOLOV131. (M 16-39)Fantasy Runners1:00:12
172.Никола ВЛАДИМИРОВ НАЧЕВ132. (M 16-39)ТехноЛогика1:00:14
173.Atanas GROZDANOV133. (M 16-39)1:00:20
174.Светлозар ТАЧКОВ134. (M 16-39)1:00:36
175.Filip MIRAZCHIYSKI135. (M 16-39)1:00:46
176.Симеон НИКОЛОВ136. (M 16-39)Energetic Sloths1:00:47
177.Antoniy PETROV33. (M 40-49)Vivacom1:00:55
178.Anatoli ILIEV137. (M 16-39)VMware1:01:08
179.Стоян ДИМИТРОВ138. (M 16-39)AXSMarine1:01:09
180.Валери ЦВЕТКОВ139. (M 16-39)1:01:12
181.Radmil PAVLOV140. (M 16-39)Schwarz IT Bulgaria1:01:14
182.Erik MILTENOV141. (M 16-39)Axway BG1:01:14
183.Драгомир КАРАКОЛЕВ142. (M 16-39)1:01:19
184.Александър ДАМЯНОВ143. (M 16-39)1:01:21
185.Ivan NIKOLOV144. (M 16-39)1:01:27
186.Tsvetelin KULINSKI145. (M 16-39)Fantasy Runners Bulgaria1:01:36
187.Петко БУРГОВ34. (M 40-49)TechnoRun1:01:46
188.Богдан ШОПОВ2. (M U16)Черешка1:01:58
189.Атанас ШОПОВ35. (M 40-49)Черешка1:02:08
190.Николай ЙОРГОВ146. (M 16-39)1:03:13
191.Simeon DOSEV147. (M 16-39)Chaos1:03:26
192.Dermot BATEMAN148. (M 16-39)1:03:38
193.Цветан РАЙКОВ149. (M 16-39)Лабрадор1:03:43
194.Валентин ДЕЛИЙСКИ / VALENTIN DELIYSKI150. (M 16-39)EnduroSat1:03:53
195.Александър НЕДЯЛКОВ36. (M 40-49)1:04:12
196.Илиан ИЛИЕВ151. (M 16-39)ХК Торпедо София1:05:03
197.Petar ALEKSANDROV152. (M 16-39)EGT/EGT DIGITAL1:05:08
198.Ivelin LYAHTOV153. (M 16-39)1:05:08
199.Велик ВЕЛИКОВ154. (M 16-39)1:05:09
200.Martin TONEV155. (M 16-39)Боздуган Красно Село1:05:20
201.Evgeniy OBRESHKOV37. (M 40-49)1:05:36
202.Дейвид АНГЕЛОВ156. (M 16-39)1:05:36
203.Marin KOZHUHAROV38. (M 40-49)Atos1:06:34
204.Радослав ЦВЕТАНОВ39. (M 40-49)1:06:40
205.Boris APOSTOLOV157. (M 16-39)1:06:40
206.Грегор ЗАХАРИЕВ158. (M 16-39)Nuvei1:07:57
207.Методи ХЛЕБАРОВ159. (M 16-39)1:08:29
208.Michael JEFFERIES8. (M 50+)Berkshire Hash House Harriers1:08:30
209.Rostislav DYANKOV160. (M 16-39)Mansion Bulgaria1:08:50
210.Асен АНТОНОВ40. (M 40-49)1:09:03
211.Александър АЛЕКСАНДРОВ161. (M 16-39)DXC Technology1:09:10
212.Пресиян НИКОЛОВ162. (M 16-39)AXSMarine1:09:28
213.Юрий ГЕНОВ9. (M 50+)1:09:52
214.Emil BLAGOEV41. (M 40-49)1:10:56
215.Nikolai TODOROV163. (M 16-39)1:11:17
216.Никола БАТИНОВ164. (M 16-39)DXC Technology1:11:25
217.Martin BORISOV42. (M 40-49)DXC Technology1:11:26
218.Даниел ВЕЛИНОВ165. (M 16-39)AXSMarine1:11:32
219.Simeon KAMENOV166. (M 16-39)Runners@IBM1:11:55
220.Любомир ГЕОРГИЕВ ПАНЧЕВ10. (M 50+)ТехноЛогика1:14:30
221.Методи ЗДРАВЧОВ43. (M 40-49)1:14:42
222.Dimitar MATANSKI167. (M 16-39)Runners@IBM1:16:15
223.Свилен ГЕОРГИЕВ44. (M 40-49)1:16:24
224.Васил КРУМОВ КРУМОВ45. (M 40-49)ТехноЛогика1:17:24
225.Радослав ЗАРКОВ46. (M 40-49)1:18:10
226.Vladimir KRASTEV168. (M 16-39)Chaos1:18:21
227.Теодор ГЮРОВ169. (M 16-39)TechnoRun1:27:32
228.Dimitar IVANOV11. (M 50+)Kiustendilski slivi1:36:32
229.Yanimir RUSEV170. (M 16-39)Runners@IBM1:40:30
DNFPanayot VLADIKOVDNFDNF
МястоИмеГодиниВреме
1.Тоня ТОНЕВА1. (F 16-39)1:58:39
2.Силвия СТЕФАНОВА2. (F 16-39)1:59:03
3.Сара МИНКОВА3. (F 16-39)2:02:34
4.Ivanka DIMITROVA4. (F 16-39)2:10:51
5.Gergana BOZHKOVA5. (F 16-39)2:13:47
6.Anna MARTINOVA1. (F 40-49)2:16:06
7.Жаклина ЖЕКОВА6. (F 16-39)2:18:40
8.Margarita STOYANOVA7. (F 16-39)2:18:50
9.Denica DOBREVA8. (F 16-39)2:23:50
10.Надя ГЕЛОВА9. (F 16-39)2:23:58
11.Anna VANCHEVA2. (F 40-49)2:24:26
12.Velina GEORGIEVA10. (F 16-39)2:24:53
13.Мирослава СТАМЕНОВА11. (F 16-39)2:25:05
14.Velislava STEFANOVA3. (F 40-49)2:31:33
15.Веселина КОВАЧЕВА12. (F 16-39)2:31:55
16.Мира ГЕОРГИЕВА13. (F 16-39)2:33:19
17.Теодора ПАШИНА-ДИМИТРОВА14. (F 16-39)2:33:35
18.Милица АНТОНОВА15. (F 16-39)2:34:51
19.Vesela PENCHEVA4. (F 40-49)2:36:08
20.Деница КАТЕЛИЕВА-НЕДЯЛКОВА16. (F 16-39)2:36:14
21.Greta MOMCHEVA5. (F 40-49)2:36:17
22.Екатерина КУРТЕВА17. (F 16-39)2:37:16
23.Anna DELCHEVA18. (F 16-39)2:38:29
24.Ralitsa SHTEREVA TSVETKOVA6. (F 40-49)2:39:00
25.Dora KUZMANOVA19. (F 16-39)2:39:02
26.Красимира ИВАНОВА7. (F 40-49)2:40:48
27.Greta YAMACHEVA20. (F 16-39)2:40:56
28.Gergana ILIEVA21. (F 16-39)2:42:31
29.Laura MUGFORD22. (F 16-39)2:43:44
30.Цветелина БЕНЕВА8. (F 40-49)2:43:57
31.Ива ИВАНОВА9. (F 40-49)2:44:28
32.Богдана ЖЕЛЯЗКОВА10. (F 40-49)2:44:57
33.Антония ВАСИЛЕВА11. (F 40-49)2:45:54
34.Aneliya VITKOVA12. (F 40-49)2:46:47
35.Веселина/vesselina ПЕТРОВА/PETROVA13. (F 40-49)2:47:15
36.Kalina TODOROVA23. (F 16-39)2:47:36
37.Ива АПОСТОЛОВА24. (F 16-39)2:48:48
38.Denitsa BORCHEVA14. (F 40-49)2:49:20
39.Sonya NIKOLOVA1. (F 50-59)2:49:22
40.Мария ХИТРОВА15. (F 40-49)2:49:56
41.Martina NACHEVA25. (F 16-39)2:50:05
42.Dobrinka MIHAYLOVA16. (F 40-49)2:52:21
43.Maya PETRUNOVA17. (F 40-49)2:52:30
44.Анита СОКОЛОВА26. (F 16-39)2:53:06
45.Боряна МЛАДЕНОВА27. (F 16-39)2:54:42
46.Mariya YOVCHEVA18. (F 40-49)2:55:59
47.Maureen KELLY2. (F 50-59)2:56:03
48.Христина ТАНКОВА28. (F 16-39)2:56:40
49.Simona KOLEVA29. (F 16-39)2:57:25
50.Маргарита МЛАДЕНОВА19. (F 40-49)3:00:15
51.Desislava STOIMENOVA30. (F 16-39)3:02:18
52.Zoya TOMALYANOVA20. (F 40-49)3:02:22
53.Viktoriya YANKOVA31. (F 16-39)3:03:27
54.Mariya MILENOVA32. (F 16-39)3:03:51
55.Darina STOYNOVA33. (F 16-39)3:04:11
56.Viktoria ZAFIROVA34. (F 16-39)3:04:11
57.Veronica BENSON3. (F 50-59)3:04:51
58.Ivan ZAYKOV35. (F 16-39)3:04:53
59.Nikol PEEVA36. (F 16-39)3:06:02
60.Rumyana HARALAMPIEVA37. (F 16-39)3:09:35
61.Aneliq RANCHINSKA21. (F 40-49)3:10:29
62.Roseline MANSIE4. (F 50-59)3:11:13
63.Rachel WALKER5. (F 50-59)3:11:20
64.Петя БАХЧЕВАНОВА38. (F 16-39)3:13:29
65.Анна ПАРАСКОВА22. (F 40-49)3:15:04
66.Ина ТАЧЕВА39. (F 16-39)3:17:02
67.Mariya TODOROVA40. (F 16-39)3:18:23
68.Ralina GEORGIEVA41. (F 16-39)3:19:55
69.Mihaela PETROVA42. (F 16-39)3:22:52
70.Tatyana GEORGIEVA23. (F 40-49)3:25:20
71.Деница ПЕТРОВА24. (F 40-49)3:27:00
72.Yanitsa RUSENOVA43. (F 16-39)3:34:12
73.Габриела ИВАНОВА44. (F 16-39)3:35:06
74.Христина НЕСТЕРОВА25. (F 40-49)3:45:44
75.Diana PAVLOVA26. (F 40-49)3:48:19
76.Tsvetelina CHERNEVA45. (F 16-39)3:49:25
77.Йоана МИЛЕНОВА46. (F 16-39)3:54:01
78.Aleksandra SELINSEK47. (F 16-39)4:16:01
79.Marei DE ROY6. (F 50-59)4:25:29
80.Галя ГЕОРГИЕВА27. (F 40-49)4:29:49
81.Diyana DIMITROVA-KAMENOVA28. (F 40-49)4:34:50
82.Maya BARAKOVA48. (F 16-39)4:38:41
83.Евелин БАЙРАКТАРОВА49. (F 16-39)4:40:50
84.Ирена ЯНКОВА50. (F 16-39)4:55:32
85.Stanislava DOLAPCHIEVA51. (F 16-39)4:55:34
DSQДесислава КОСТАДИНОВАDSQDSQ
DNFAmanda STEVENSDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Георги ЖЕКОВ1. (M 16-39)Отряд юнаци1:42:55
2.Kristiyan TOMOV2. (M 16-39)Maxlenska Mashina1:47:44
3.Zahari DIMITROV1. (M 40-49)Приятели за бягане1:53:40
4.Stefan KASEV3. (M 16-39)Sofia International Pub Quiz1:53:52
5.Иван КИРЕВ4. (M 16-39)1:55:55
6.Peter HRISTOV5. (M 16-39)Самостоятелен тюлен1:55:56
7.Ivaylo BOZHURIN6. (M 16-39)1:56:44
8.Asen VATEV2. (M 40-49)Adidas Runners Sofia/Mladost Runners1:57:32
9.Nikolay KRASTEV7. (M 16-39)5kmrun1:58:25
10.Димитър СТОЙЧЕВ3. (M 40-49)1:59:37
11.Stanislav CHOLAKOV8. (M 16-39)2:00:16
12.Viktor METODIEV9. (M 16-39)Keep Your Pace2:00:53
13.Boris DIMITROV10. (M 16-39)Вертикален свят2:01:57
14.Borislav HLEBNIKOV4. (M 40-49)2:02:03
15.Plamen MERAZOV5. (M 40-49)2:02:41
16.Георги ТОПАЛОВ11. (M 16-39)2:03:44
17.Anton KUZEV12. (M 16-39)Vivacom2:04:01
18.Иво ИВАНОВ13. (M 16-39)2:04:39
19.Георги СТЕФАНОВ6. (M 40-49)Бързоход2:04:43
20.Атанас ИБРИШИМОВ14. (M 16-39)2:04:49
21.Георги СЕМКОВСКИ1. (M 50+)Спартак Койнаре2:05:13
22.Валентин ПЕТКОВ2. (M 50+)2:05:29
23.Kostadin GYUMOV15. (M 16-39)Banski Starec2:05:43
24.Rumen SAVOV7. (M 40-49)Prah v ochite2:06:07
25.Ivan IVANOV16. (M 16-39)DXC Technology2:06:56
26.Милко СТЕФАНОВ8. (M 40-49)2:08:30
27.Симеон НИКОЛОВ17. (M 16-39)Energetic Sloths2:08:46
28.Radoslav TODOROV9. (M 40-49)Vivacom2:08:56
29.Nikolay DOBREV18. (M 16-39)2:09:15
30.Щерян ДАМБОВ19. (M 16-39)2:09:34
31.Борислав МИТЕВ10. (M 40-49)2:09:50
32.Dimitar SAVOV20. (M 16-39)Atos2:10:19
33.Михаел ЙОРДАНОВ21. (M 16-39)2:10:19
34.Георги СПАСОВ22. (M 16-39)2:10:19
35.Антон ВЛАХОВ23. (M 16-39)2:10:23
36.Jorge MOLINAR3. (M 50+)Adidas Runners2:10:34
37.Тодор ПРОКОПОВ11. (M 40-49)EGT2:10:54
38.Nikolay NACHEV24. (M 16-39)2:10:57
39.Viktor MIHAYLOV25. (M 16-39)Palyak Pernik2:11:43
40.Светослав АДЖАМОВ26. (M 16-39)2:12:47
41.Георги ПЕТКОВ27. (M 16-39)Диви рози2:14:00
42.Vasil VUSHEV12. (M 40-49)2:14:33
43.Лазар ГЕЦКОВСКИ28. (M 16-39)Real Estate Mogul2:15:17
44.Yanko DOYCHINOV29. (M 16-39)2:15:36
45.Ivan RUSEV30. (M 16-39)Begach2:16:26
46.Atanas VASILEV31. (M 16-39)2:17:30
47.Brent CORBY13. (M 40-49)2:17:50
48.Борис ТОДОРОВ32. (M 16-39)КОН ТИ БРЪЗ2:17:54
49.Peter LANCASTER4. (M 50+)BH32:18:02
50.Антон МИХАЙЛОВ14. (M 40-49)2:18:34
51.Zdravko IVANOV33. (M 16-39)2:18:38
52.Ventsislav STOYANOV15. (M 40-49)Begach2:18:56
53.Мирослав БОРИСОВ16. (M 40-49)2:19:44
54.Petar TSVETLOV5. (M 50+)Приятели за бягане "Западен"2:20:06
55.Vladislav RASHKOV34. (M 16-39)2:20:39
56.Ивайло ВАСИЛЕВ35. (M 16-39)2:20:40
57.Dimitar DIMITROV17. (M 40-49)Vivacom2:21:10
58.Florian BUSCH36. (M 16-39)Zet-Jot2:21:12
59.Martin BUSCH18. (M 40-49)2:21:15
60.Валентин МИТЕВ19. (M 40-49)2:21:17
61.Krum GEORGIEV37. (M 16-39)2:21:28
62.Теодор ЧАВДАРОВ20. (M 40-49)2:21:47
63.Ivan IVANOV38. (M 16-39)ASICS FrontRunner Българиа2:22:20
64.Ivaylo MARINOV39. (M 16-39)2:22:29
65.Иван ВИДОЛОВ6. (M 50+)2:22:30
66.Tsvetan GEORGIEV40. (M 16-39)MelexisRun2:22:50
67.Veselin CHOBANKOV21. (M 40-49)Inter Cars2:22:55
68.Самуил ИВАНОВ41. (M 16-39)2:23:27
69.Любомир МАТОВ42. (M 16-39)2:23:30
70.Иван МИТЕВ22. (M 40-49)2:23:47
71.Евгени ЦОНЕВ43. (M 16-39)2:24:51
72.Konstantin GAYTANDZHIEV44. (M 16-39)Chaos2:25:04
73.Boris STOYANOV45. (M 16-39)2:25:21
74.Стоян ШУМКАРОВ23. (M 40-49)ex3m.bg2:25:35
75.Тихомир ЦВЕТКОВ46. (M 16-39)Chaos2:26:08
76.Димитър ДИМИТРОВ47. (M 16-39)HP Runners2:26:37
77.Plamen GEORGIEV48. (M 16-39)Runners@IBM2:26:48
78.Emil DIMITROV24. (M 40-49)2:27:08
79.Светислав СЛАВЕВ49. (M 16-39)2:27:48
80.Христо АЛЕКСАНДРОВ50. (M 16-39)2:29:12
81.Toma SPIRIEV51. (M 16-39)2:29:32
82.Стефан МАРИНОВ25. (M 40-49)2:29:52
83.Михаил МИХАЙЛОВ52. (M 16-39)2:30:01
84.Gabriel SALIEV53. (M 16-39)VMware2:30:45
85.Деян ЙОРДАНОВ26. (M 40-49)2:30:55
86.Мирослав МОРАВСКИ7. (M 50+)Running Buddies2:31:14
87.Stefan KAZAKOV27. (M 40-49)2:32:08
88.Георги ЦОНЕВ28. (M 40-49)2:33:27
89.Svetoslav ILIEV29. (M 40-49)Begach2:33:31
90.Никола ГЕОРГИЕВ54. (M 16-39)2:33:58
91.Ivailo TONCHEV55. (M 16-39)2:34:05
92.Радостин ЙОРДАНОВ30. (M 40-49)Atos2:34:19
93.Nikolay GEORGIEV56. (M 16-39)VMware2:34:21
94.Fero FERAD57. (M 16-39)2:34:23
95.Martin DIMANOV58. (M 16-39)Бегаш ли2:34:47
96.Людмил ТОПАЛОВ59. (M 16-39)2:35:00
97.Петко ПЕТКОВ60. (M 16-39)Mott MacDonald Running club, Sofia2:35:13
98.Калоян КОЛЕВ61. (M 16-39)2:35:18
99.N.n N.N1. (M U16)2:35:58
100.Stoyan KOSTOV62. (M 16-39)2:36:08
101.Борислав ФАЧИКОВ31. (M 40-49)2:36:17
102.Иван-Асен ЧАКЪРОВ63. (M 16-39)2:36:20
103.Peter STOYANOV STOYANOV32. (M 40-49)Vivacom2:36:44
104.Станислав МИНКОВ64. (M 16-39)2:39:19
105.Daniel YESCAS33. (M 40-49)HP Runners2:39:26
106.Любомир ДИМИТРОВ65. (M 16-39)2:39:33
107.Rob FUHRMANN66. (M 16-39)Laters2:40:21
108.Shane OWEN67. (M 16-39)Berkshire hash harriers2:40:32
109.Jamie ELLIS68. (M 16-39)Berkshire hash harriers2:40:33
110.Mark HORNER8. (M 50+)2:40:54
111.Mihael TODOROV69. (M 16-39)2:41:13
112.Калин КОСТОВ34. (M 40-49)2:41:37
113.Krasimir TRAYKOV70. (M 16-39)2:42:29
114.Кирил ДИМИТРОВ35. (M 40-49)2:42:36
115.Васил ДАРАКЧИЕВ71. (M 16-39)2:42:41
116.Димитър НИКОЛОВ72. (M 16-39)2:42:42
117.Борислав НЕДЕЛЧЕВ73. (M 16-39)2:42:58
118.Kaloyan DIMITROV74. (M 16-39)2:43:21
119.Derek ALLAN75. (M 16-39)2:43:42
120.Илия ВОДЕНИЧАРОВ36. (M 40-49)2:44:27
121.Теодор ГЕОРГИЕВ76. (M 16-39)Atos2:44:30
122.Mihail MIHAYLOV77. (M 16-39)VMware2:44:31
123.Димо НИКОЛОВ78. (M 16-39)2:44:38
124.Denislav NANOV79. (M 16-39)2:45:02
125.Иван МАРТИНОВ37. (M 40-49)2:45:18
126.Йордан ГОСПОДИНОВ80. (M 16-39)Taekwondo team Turbo2:45:28
127.Danail ATANASOV81. (M 16-39)Runners@IBM2:45:48
128.Димитър ЯНКОВ82. (M 16-39)2:46:06
129.Victor BOCHER83. (M 16-39)Atos2:46:08
130.Михаил ГЕОРГИЕВ38. (M 40-49)2:46:51
131.Петър КРЪСТЕВ39. (M 40-49)Honu Hawaiian Food2:47:05
132.Живко МАНОЛОВ84. (M 16-39)Honu Hawaiian Food2:47:06
133.Dimitar KOSTADINOV85. (M 16-39)Runners@IBM2:47:44
134.Ивайло ДОБРЕВ86. (M 16-39)The Tryhards2:48:59
135.Костадин МАРИНОВ40. (M 40-49)2:49:13
136.Kaloyan STANKOV87. (M 16-39)Shinbone pain2:49:30
137.Емил ГЕОРГИЕВ41. (M 40-49)2:49:33
138.Georgi YANKOV88. (M 16-39)Shinbone pain2:49:37
139.Marin BARNEKOV89. (M 16-39)DXC2:49:39
140.Веселин ПАНДОВ42. (M 40-49)2:49:42
141.Коста ДИМИТРОВ90. (M 16-39)2:50:06
142.Nikola DIMITROV91. (M 16-39)2:50:09
143.Тодор ГРУДЕВ92. (M 16-39)The Tryhards2:50:53
144.Роберто ПЕТРОВ93. (M 16-39)Тийм Перник2:51:36
145.Георги БАНКОВ94. (M 16-39)Ударната група2:51:45
146.Vasil VASILEV9. (M 50+)Vivacom2:51:54
147.Теодор ЗАРКОВ АПОСТОЛОВ95. (M 16-39)Siteground2:52:31
148.Miroslav YORDANOV43. (M 40-49)2:53:24
149.Daniel TASHKOV96. (M 16-39)2:53:45
150.Petar NEDYALKOV97. (M 16-39)2:54:29
151.Branislav ABADZHIMARINOV98. (M 16-39)VMware2:54:33
152.Onur CHAUSH99. (M 16-39)None2:54:44
153.Даниел АТАНАСОВ100. (M 16-39)Blue Group Kostenec2:54:49
154.Georgi BUROV101. (M 16-39)2:55:40
155.Alexander PETROV44. (M 40-49)DXC Technology2:56:01
156.Никола ГРИГОРОВ102. (M 16-39)2:58:12
157.Timo HABERKERN45. (M 40-49)Schwarz IT2:58:18
158.Денис ИВАНОВ103. (M 16-39)Вихър2:59:51
159.Stanimir ILIEV46. (M 40-49)Kaufland3:00:28
160.Aleksandar ZAHARIEV104. (M 16-39)Runners@IBM3:00:57
161.Мартин ТИХОВ105. (M 16-39)3:01:02
162.Petar ARARSKI106. (M 16-39)3:01:29
163.Niko MATNUROV107. (M 16-39)3:02:03
164.Алексей ПОТИОМКИН47. (M 40-49)IM Run3:03:32
165.Miroslav DENCHEV108. (M 16-39)3:03:59
166.Nicholas CLARK10. (M 50+)Berkshire Hash House Harriers3:04:49
167.Виктор МЛАДЕНОВ109. (M 16-39)3:05:18
168.Asen VALEV110. (M 16-39)Runners@IBM3:05:54
169.Николай ИЛИЕВ111. (M 16-39)3:06:22
170.Мартин МЕДАРОВ112. (M 16-39)Mott MacDonald Running club, Sofia3:06:26
171.Петър ЖЕРКОВ113. (M 16-39)Mott MacDonald Running club, Sofia3:06:27
172.Alex BEAHKOV114. (M 16-39)Teos3:06:35
173.Svetozar MATEEV115. (M 16-39)Teos3:06:35
174.Stole STOIMENOV116. (M 16-39)Atos3:08:47
175.Ben RALSTON11. (M 50+)Berkshire Hash House Harriers3:08:50
176.Петър ТОШКОВ117. (M 16-39)3:09:03
177.Методи МАНОЛОВ118. (M 16-39)3:09:38
178.Димитър ВАЧЕВ119. (M 16-39)3:09:40
179.Nikolai SPASOV120. (M 16-39)3:10:21
180.Nikolay TSENEV121. (M 16-39)VMware3:10:32
181.Росен ЛЮБЕНОВ122. (M 16-39)3:10:44
182.Илиян АДАМОВ123. (M 16-39)3:10:50
183.Colin RUDD12. (M 50+)Berkshire Hash House Harriers3:11:22
184.Христо ХРИСТОВ124. (M 16-39)3:13:30
185.Кръстьо ПАРАСКОВ48. (M 40-49)3:15:03
186.Николай КРЪСТЕВ13. (M 50+)Jedy3:15:10
187.Stanislav EREV125. (M 16-39)3:15:36
188.Петър ЦУКЕВ126. (M 16-39)3:15:50
189.Христо КОЛЕВ127. (M 16-39)DXC Technology3:16:26
190.Stefan AVRAMOV128. (M 16-39)3:16:30
191.Hristo GORCHOV129. (M 16-39)Stramex3:17:34
192.Matthew RAYNER14. (M 50+)3:18:07
193.Калоян КАЛЧЕВ49. (M 40-49)3:18:27
194.Vasil CHIMEV130. (M 16-39)VMware3:19:08
195.Виктор ГЕОРГИЕВ131. (M 16-39)QMUL-ACS3:20:37
196.Стоян ИВАНОВ / STOYAN IVANOV132. (M 16-39)EnduroSat3:21:00
197.Яни АНГЕЛОВ / YANI ANGELOV133. (M 16-39)EnduroSat3:21:00
198.Atanas KARAYANEV134. (M 16-39)3:22:50
199.Иван СИМЕОНОВ135. (M 16-39)3:23:42
200.Assen ANTOV50. (M 40-49)3:24:08
201.Диян КРУШЕВ136. (M 16-39)DXC Technology3:24:22
202.Деян ДИМОВ137. (M 16-39)AXSMarine3:25:18
203.Viktor BALDZHIEV138. (M 16-39)Текила с портокалче3:25:20
204.Robert OSWALD15. (M 50+)berkshire hash house harriers3:25:20
205.Atanas ATANASSOV51. (M 40-49)DXC Technology3:29:03
206.Илиян ПЕТКОВ52. (M 40-49)Дръж ми бирата3:30:22
207.Tony BRIANT139. (M 16-39)3:30:54
208.David FRIEND16. (M 50+)Berkshire Hash House Harriers3:32:49
209.Илия ХЛЕБАРСКИ53. (M 40-49)3:34:33
210.Георги АЛЕКСИЕВ140. (M 16-39)Вихър3:35:06
211.Николай РАНГЕЛОВ54. (M 40-49)Дръж ми бирата3:38:15
212.Nikola JIVKOV141. (M 16-39)SchwarzITBulgaria3:39:32
213.Петър ВЕНЕЛИНОВ ГАВРАИЛОВ142. (M 16-39)DXC Technology3:46:46
214.Николай ИВАНОВ143. (M 16-39)AXSMarine3:49:19
215.Brian MUGFORD17. (M 50+)3:55:06
216.Dennis REINMANN144. (M 16-39)Schwarz IT4:01:00
217.Димитър ЖЕЛЕВ145. (M 16-39)Energetic Sloths4:07:21
218.Veliko GABEROV55. (M 40-49)4:16:03
219.Stefan LAZAROV146. (M 16-39)4:16:05
220.Павлин САВОВ147. (M 16-39)4:55:34
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Бела ДУЛЕВА1. (F 16-39)Ком-Емине сБира4:35:51
2.Александрина ТОПАЛОВА2. (F 16-39)4:49:52
3.Галина АНГЕЛОВА ДЖЕНЕВА1. (F 40-49)ТехноЛогика5:10:15
4.Здравка ВУКАДИНОВА2. (F 40-49)DXC Technology5:10:16
5.Vanya DIMITROVA3. (F 40-49)DXC Technology5:27:47
6.Юлияна СТОЯНОВА1. (F 50-59)5:48:10
7.Тонислава СОТИРОВА4. (F 40-49)ШмиргИли5:58:56
8.Petya STATEVA5. (F 40-49)6:01:00
9.Natalia TSVETKOVA3. (F 16-39)6:11:35
10.Valentina MADZHAROVA6. (F 40-49)ZLOSTAR6:22:18
11.Galina MILENKOVA4. (F 16-39)6:28:02
12.Анастасия ОРСОВА-ПЕТРАКИЕВА7. (F 40-49)6:31:17
13.Victoria ZLATEVA5. (F 16-39)6:33:08
14.Даниела ХРИСТОВА2. (F 50-59)Синчец6:42:45
15.Соня КАДИЕВА8. (F 40-49)7:22:31
16.Едуарда ЕНЧЕВА6. (F 16-39)7:34:51
17.Radost ANGELOVA7. (F 16-39)7:35:10
DNFКремена КАЛИНОВАDNFDNF
DNFДобрина ЕНЕВАDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Шабан МУСТАФА1. (M 40-49)3:22:19
2.Христо МИНКОВ1. (M 16-39)Troyan running3:52:19
3.Ivo ANDREEV2. (M 40-49)3:58:30
4.Борис КОСТОВ2. (M 16-39)4:16:49
5.Димитър ЦАНКОВ3. (M 40-49)4:18:34
6.Крум РАДЕВ3. (M 16-39)4:26:05
7.Ivailo KRAINOV4. (M 40-49)4:28:03
8.Николай НАЧЕВ5. (M 40-49)сBEERщайн4:28:47
9.Никола ТОПЧИЙСКИ4. (M 16-39)4:30:17
10.Stefan MINCHEV5. (M 16-39)4:35:31
11.Васил ГЕОРГИЕВ6. (M 16-39)4:36:10
12.Любомир СТАМБОЛИЙСКИ7. (M 16-39)4:39:17
13.Георги БОЖИЛОВ8. (M 16-39)4:39:40
14.Krasimir KRASTEV9. (M 16-39)4:39:58
15.Тони ЛИПОШЛИЕВ10. (M 16-39)4:46:59
16.Калоян ПРУНЕЧЕВ11. (M 16-39)4:47:02
17.Веселин ЛЕФТЕРОВ12. (M 16-39)Бегач4:48:09
18.Владимир МОРАЛИЙСКИ13. (M 16-39)4:49:51
19.Калин ПЕНЕВ14. (M 16-39)Schwarz IT Bulgaria4:51:50
20.Даниел ИВАНОВ15. (M 16-39)4:57:01
21.Живко ЖИВКОВ1. (M 50+)4:57:02
22.Gergely VEGHSEO6. (M 40-49)4:58:58
23.Sergey MARINOV2. (M 50+)Azimut4:59:20
24.Слав АНГЕЛОВ16. (M 16-39)4:59:44
25.Stanimir STATEV7. (M 40-49)Vivacom5:08:00
26.Fabio BONIN8. (M 40-49)5:09:56
27.Dimitar PANTELEEV17. (M 16-39)5:09:59
28.Anton ATANASOV9. (M 40-49)5:10:17
29.Иван МАВРОВ18. (M 16-39)Школа за характери5:12:29
30.Ivo ZLATEV10. (M 40-49)Vivacom5:13:28
31.Nikolai JORDANOV19. (M 16-39)5:14:28
32.Emil ANGELOV20. (M 16-39)5:14:28
33.Dan BETTS3. (M 50+)Roadapples5:14:59
34.Даниил ДУКАТ11. (M 40-49)Begach5:18:16
35.Иван ЙОСИФОВ12. (M 40-49)HP Runners5:19:12
36.Florian DOUILLARD13. (M 40-49)5:20:20
37.Vladimir MATEEV GEORGIEV14. (M 40-49)VMware5:20:31
38.Borislav BOZHANKOV21. (M 16-39)5:21:57
39.Александър ПОПОВ22. (M 16-39)5:22:34
40.Anton BRESKOVSKI23. (M 16-39)5:23:13
41.Борислав БОРИСОВ15. (M 40-49)Galki5:23:21
42.Godwin ODONGO24. (M 16-39)5:23:36
43.Kalin SAVCHEV4. (M 50+)Vivacom5:27:06
44.Георги КАРАВАСИЛЕВ25. (M 16-39)5:27:35
45.Ламбрин ЧОЛАКОВ26. (M 16-39)5:27:36
46.Свилен ПИРАЛКОВ27. (M 16-39)5:28:19
47.Иван ЛЮБЕНОВ16. (M 40-49)5:30:26
48.Hristo BOYANOV28. (M 16-39)5:33:41
49.Едуарда МОРАДИАН29. (M 16-39)5:33:48
50.Nikolay PETROV30. (M 16-39)5:34:10
51.Пламен ПОПОВ17. (M 40-49)Бегач5:38:50
52.Alexander KADIEV31. (M 16-39)Axway BG5:41:04
53.Иван ВЕЛИНОВ32. (M 16-39)5:41:15
54.Zlatan ANGELOV33. (M 16-39)5:44:00
55.Yavor HRISTOV34. (M 16-39)Atos5:44:33
56.Toshko POPOV35. (M 16-39)Флумастер5:47:02
57.Ivan SIMEONOV5. (M 50+)-5:48:40
58.Стоян КОВАЧЕВ18. (M 40-49)Super Mario5:50:19
59.Georgi SPASOV36. (M 16-39)Anton Petrov Academy5:54:06
60.Галин ГАЛЧЕВ19. (M 40-49)Galky5:55:05
61.Георги КЪРЧЕВ20. (M 40-49)Бегач5:57:47
62.Владислав ЗАИМОВ37. (M 16-39)Nuvei5:58:04
63.Бориа ДИМИТРОВ38. (M 16-39)Stratospheric5:58:04
64.Едуард ИВОВ АТАНАСОВ39. (M 16-39)DXC Technology5:58:34
65.Dimitar MITKOV6. (M 50+)FeltPen5:59:21
66.Marin DAMYANOV40. (M 16-39)6:00:23
67.Даниел ПИПОНКОВ41. (M 16-39)6:01:01
68.Витан ВАСИЛЕВ42. (M 16-39)6:06:09
69.Александър ПЕШЕВ43. (M 16-39)Baby Shark6:12:22
70.Красимир МИНКИН21. (M 40-49)6:15:05
71.Tihomir FILIPOV44. (M 16-39)Legs Miserables6:15:35
72.Dimitar VELKOV45. (M 16-39)6:17:45
73.Metodi ANGELOV46. (M 16-39)The Cookie Monster6:22:13
74.Ивайло ИВАНОВ47. (M 16-39)Жулистан6:27:37
75.Alexander DANCHEV22. (M 40-49)AIDI Begach6:27:48
76.Георги ДЕСПОТОВ48. (M 16-39)6:28:42
77.Цанко СТОЯНОВ СТОЙКОВ23. (M 40-49)ТехноЛогика6:32:27
78.Lozan BIZOV7. (M 50+)6:37:04
79.Stoyan STANEV49. (M 16-39)6:42:03
80.Калин СТАНЧЕВ50. (M 16-39)AXSMarine6:42:43
81.Александър ГЕОРГИЕВ51. (M 16-39)6:48:35
82.Станислав ДАМЯНОВ8. (M 50+)6:49:35
83.Kostadin GANCHEV24. (M 40-49)Begach Running Club6:50:46
84.Mихаил БОЖКОВ25. (M 40-49)6:54:16
85.Стефан МИХАЙЛОВ26. (M 40-49)6:55:04
86.Любомир АПОСТОЛОВ52. (M 16-39)6:55:49
87.Васил ЛАЗАРОВ9. (M 50+)7:01:01
88.Светослав СТОЯНОВ53. (M 16-39)7:02:58
89.Димитър КАЦАРСКИ54. (M 16-39)DXC Technology7:02:59
90.Ivo TEODOSSIEV55. (M 16-39)7:14:58
91.Стефан АТАНАСОВ10. (M 50+)7:20:46
92.Desislav STOYANOV56. (M 16-39)Begach7:20:51
93.Пламен ПЕНЧЕВ57. (M 16-39)7:25:04
94.Кирил КРАСИМИРОВ ЖЕЛЯЗКОВ58. (M 16-39)Siteground7:25:54
95.Цветомир НОТЕВ59. (M 16-39)7:34:34
96.Nikolay DERVISHEV60. (M 16-39)7:41:10
97.Александър СТАНИЛОВ27. (M 40-49)Кунг Фу Панда8:04:23
98.Anton KOVACHKI28. (M 40-49)DXC Technology8:04:50
DNFAnton TEREKHOVDNFВалдиDNF
DNFVelichko PETROVDNFLegs MiserablesDNF
DNFMihael KIRILOVDNFDNF
DNFГеорги ТАКОВDNFDNF
DNFChristo CHRISTOVDNFRun2gether SquadDNF
DNFНиколай БОЖКОВDNFШкола за характериDNF
DNFДимитър ДИМКИНDNFDNF
DNFSvetlin PAVLOVDNFDXC TechnologyDNF

Вижте още

Резултати от Тракия Ултра 2023

Резултати от Тракия Ултра 2023

На 27 май 2023 се проведе поредното изданиe на ултрамаратона Thracian Ultra – Тракия Ултра. Старт/финалът на състезанието се намира в село Широка лъка.

Резултати от Бистрица Рън 2023

Резултати от Бистрица Рън 2023

На 24 май 2023 се проведе петото издание на Бистрица Рън. На Витоша по пътеките в района на Бистрица Мирослав Спасов и миналогодишната победителка Билсерин Сюлейман спечелиха