Резултати от Spring 360 2023

Начало > Организатори > Begach > Spring 360 > Резултати 2023

На 19-ти март 2023 се проведе десетото издание на Spring 360. Градски ултрамаратон, който предлага участие на дълги дисциплини като 6 часа и 12 часа. По време на състезанието Христо Цветков успя да подобри националния рекорд на 100 км с време 6:53:12. По време на това бягане подобри и рекордите на 50 мили (5:30:45) и 6 часа (87.03 км).

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021.

Begach logo
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВремеПейс
1Carmen MARÍA PEREZMarathon Crevillente209136,2511:57:285:15 min/km
2Лилия НИКОЛОВАЛабрадор159103,8411:57:146:54 min/km
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВремеПейс
1Ivan PENALBACreando sonrisas226146,7811:59:524:54 min/km
2Йордан СТОЙКОВЛокомотив Дряново217140,9411:59:455:06 min/km
3Stiliyan AVRAMOVСК Приорити Спорт216140,4511:59:015:07 min/km
4Krasimir DIMITROVLovech runners205133,211:58:355:23 min/km
5Blagoy SOLAKOVBegach Running Club197128,0911:59:105:36 min/km
6Mariyan NEDYALKOVСтършел189123,0411:58:245:50 min/km
7Milen TONCHEVSTENATA161104,5411:59:596:53 min/km
8Dan BETTSRoadapples156101,5211:57:507:04 min/km
9Петър ИВАНОВБъди благодарен155100,6411:49:257:02 min/km
10Todor VASILEV154100,3311:56:217:08 min/km
11Христо ЦВЕТКОВАкадемията / Жулистан1541006:53:124:07 min/km
12Станимир СТОЯНОВВършец15399,3511:55:307:12 min/km
13Lyuben LYUBENOV24K14896,4411:56:227:25 min/km
14Мишо СИМЕОНОВ14694,8911:59:297:34 min/km
15Иван ЛЮБЕНОВ14191,6311:43:597:40 min/km
16Kiril YANEV13990,2811:59:407:58 min/km
17Miroslav KARABONEV13386,3811:59:478:19 min/km
18Александър КАДИЕВ#НАКАКАО12883,1211:59:308:39 min/km
19Любомир АПОСТОЛОВКуцо Магаре11977,3811:58:569:17 min/km
20Stanimir BOROVKlasa11373,5511:59:119:46 min/km
21Георги НИКОЛОВXP Team11172,0911:59:569:59 min/km
22Димитър ТАНКОВ10870,1411:59:5310:15 min/km
23Krassimir TRENEV10568,1911:58:2610:32 min/km
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВремеПейс
1Teodora PETKOVA10266,575:58:255:23 min/km
2Anna VANCHEVAAsics FrontRunner Bulgaria8555,695:56:456:24 min/km
3Rumyana GEORGIEVA7649,355:57:487:15 min/km
4Olia SLAVCHEVA7548,75:57:257:20 min/km
5Daniela MINCHEVA6944,85:57:507:59 min/km
6Ева ДЖАМБАЗОВА53,2733:1010:07 min/km
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВремеПейс
1Емил ГЕНОВPriority sport11575,045:58:264:46 min/km
2Ivaylo ANEVАкадемията11574,995:58:324:46 min/km
3Велян КИЧЕВ11474,465:57:434:48 min/km
4Vladyslav IERGIIEV11272,765:59:504:56 min/km
5Dimitar SHADOURA11072,055:57:124:57 min/km
6Zahari DIMITROVПриятели за бягане10970,765:58:025:03 min/km
7Калоян АНГЕЛОВСпортна зависимост10870,575:57:565:04 min/km
8Georgi VASILEVDon't be a menace to South Central while drinking your juice in the hood10870,325:58:185:05 min/km
9Vladimir GEORGIEV10769,65:59:445:10 min/km
10Plamen BALZHIEV#SmolyanSkiTeam10568,765:57:115:11 min/km
11Hristo GEORGIEV10568,175:58:415:15 min/km
12Ivaylo PETKOVAdidas Runners Sofia10366,875:59:025:22 min/km
13Anton KADIEV10266,755:57:555:21 min/km
14Юлиян САВОВ10065,365:57:575:28 min/km
15Ivaylo BOZHURIN9863,625:59:225:38 min/km
16Peter ZAHOV9863,625:59:595:39 min/km
17Димитър ТОМЕВ9763,335:58:225:39 min/km
18Andrey SAMARDZHIEVBegach9662,45:59:465:45 min/km
19Vladislav KONSTANTINOVBegach9562,055:57:405:45 min/km
20Stanislav SANSAROV9360,385:54:455:52 min/km
21Теодор НИКОЛОВ9360,385:58:355:56 min/km
22Atanas SAMOKVAREVДиви Рози9259,735:55:075:56 min/km
23Vasil VELICHKOVASICS FrontRunner Bulgaria9259,735:59:346:01 min/km
24Vihren IVANOVPriority sport9159,645:57:105:59 min/km
25Георги КЪРЧЕВБегач9159,385:58:276:02 min/km
26Borislav BORISOVGalki9159,085:56:206:01 min/km
27Latchezar LAZAROV9058,515:59:416:08 min/km
28Ivaylo BEEV8857,375:58:566:15 min/km
29Rusko KADIEV8555,275:59:246:30 min/km
30Иван КИРЕВ8555,195:56:286:27 min/km
31Georgi NATCHEVBurnBright Club8555,195:59:586:31 min/km
32Пламен ПОПОВБегач8454,545:59:286:35 min/km
33Георги СПАСОВ8354,185:58:046:36 min/km
34Витан ВАСИЛЕВ8353,955:59:326:39 min/km
35Галин ГАЛЧЕВGalky8152,595:52:496:42 min/km
36Ivan IVANOVDXC8052,435:57:226:48 min/km
37Vladislav IVANOVVlad7951,595:58:036:56 min/km
38Atanas SOTIROV7649,585:58:537:14 min/km
39Станислав ДАМЯНОВ7347,45:59:527:35 min/km
40Metodi ANGELOVThe Cookie Monster7146,325:58:567:44 min/km
41Петър АПОСТОЛОВПенсионерски Клуб7045,455:55:157:48 min/km
42Dimitar ARNAUDOV6944,85:57:487:59 min/km
43Десислав СТОЯНОВBegach6341,255:57:128:39 min/km
44Radko MIHAYLOV6038,963:54:216:00 min/km
45Ivaylo PETROVDXC5938,315:59:029:22 min/km
46Pavlin IVANOVNe chlenuvam5233,772:21:414:11 min/km
47Ивайло ГРЪНЧАРОВ5233,773:21:585:58 min/km
48Vasil CHIMEVVMware4428,584:17:569:01 min/km
49Nikolay PETROV4026,365:57:4013:34 min/km
МястоОтборПърви постВтори постОбиколкиРазстояниеВремеТипПейс
1Клиф Йънг и брат му ГошоDIMITAR DIMITROV - 58Georgi Gergov - 6712581,12km 5:47:26Team Male/Mixed4:16 min/km
2Александър Кънчев - 59Samuel Papot - 6212178,52km 5:57:41Team Male/Mixed4:33 min/km
3Дивото зовеYancho Kostov - 53Georgi Petkov - 6111473,98km 5:56:32Team Male/Mixed4:49 min/km
4last minute girlsAntoaneta Genova - 43Svetlana Todorova - 5710064,89km 5:58:15Team Female5:31 min/km
5Кот такоаMaya Petrunova - 51Anton Vlahov - 439461,00km 5:59:10Team Male/Mixed5:53 min/km
6Tri.4sDimitar Dimitrov - 51Владимир Кънчев - 429360,35km 5:58:07Team Male/Mixed5:56 min/km
7Rocket menMiroslav Andreev - 47Kristiyan Kostadinov - 459259,70km 5:59:42Team Male/Mixed6:01 min/km
8Пиши го бега̀лYoana Kirilova - 43Момчил Шойлев - 489159,05km 5:59:59Team Male/Mixed6:05 min/km
9EGT / EGT Digital 2Петър Христов - 44Красимир Найденов - 448857,11km 5:58:35Team Male/Mixed6:16 min/km
10Бързо ядем, бавно бягамеМайя Маркова - 47Златко Русев - 428756,46km 5:52:59Team Male/Mixed6:15 min/km
11Бавно бягаме, бързо ядемTsvetoslav Krastev - 33Mariyan Mlechenkov - 478051,91km 5:59:35Team Male/Mixed6:55 min/km
12TechPodsBenjamin Kane - 38Maria Staneva - 417951,27km 5:56:30Team Male/Mixed6:57 min/km
МястоОтборПърви постВтори постТрети постОбиколкиРазстояниеВремеТипПейс
1No NAMEDragos Pirvu - 40Alexander Toshev - 45Viktor Bratkov - 4713285,66km 5:59:53Team Male/Mixed4:12 min/km
2ASICS Victory's SecretВиктория Данова - 35Ния Йотова - 40Росица Петрова - 4011574,63km 5:58:10Team Female4:47 min/km
3Boris Sarabeev - 36Metodi Simeonov - 36Daniel Ivanov - 3911172,03km 5:58:33Team Male/Mixed4:58 min/km
4Major RunnersZornitsa Hristova - 40Monika Dimova - 27Ivan Ivanov - 3910668,79km 5:57:14Team Male/Mixed5:11 min/km
5Vivacom_running_team_2Borislav Penchev - 39anton kuzev - 34kiril deninski - 3210568,14km 5:57:37Team Male/Mixed5:14 min/km
6Friday`s VitoshaVladimir Moraliyski - 37Boyan Milanov - 30Samuil Ivanov - 3710467,49km 5:58:18Team Male/Mixed5:18 min/km
7EGT / EGT DigitalАгоп Каспарян - 32Николай Костенски - 32Тодор Прокопов - 3910366,84km 5:59:18Team Male/Mixed5:22 min/km
8АстраЗенекаВенцислав Тодоров - 31Ванина Милушева - 35Цветелин Матеев - 319762,95km 5:57:59Team Male/Mixed5:41 min/km
9Vivacom_running_team_1Peter Stoyanov - 32Kostadin Stamatov - 32Dobrinka Mihaylova - 319561,65km 5:57:11Team Male/Mixed5:47 min/km
10150Ивайло Джилянов - 32Даниел Йорданов - 28Станислав Иванов - 359561,65km 5:58:36Team Male/Mixed5:48 min/km
11Scrambled legsKristina Vasileva - 29Toni Kovandjieva - 30Irena Prokopova - 369561,65km 5:59:03Team Female5:49 min/km
12ЛабрадоркитеVesela Pencheva - 34Nadia Aual - 31Petia Karamajdrakova - 299461,00km 5:56:38Team Female5:50 min/km
13DXC1Atanas Atanasov - 30Vanya Dimitrova - 32- 329461,00km 5:59:51Team Male/Mixed5:53 min/km
14Greenlife и КрасиЗдравко Здравко - 29Цветомир Иванов - 34Красимир Иванов - 289159,05km 5:59:11Team Male/Mixed6:04 min/km
15GIVVentsislav Stoyanov - 32Ivan Nachkov - 31Georgi Tsonev - 268957,76km5:53:11Team Male/Mixed6:06 min/km
16Runners@IBMAsen Valev - 27Nikol Peeva - 31Kenneth van Schooten - 318757,76km 5:56:33Team Male/Mixed6:12 min/km
17LapsЕлеонора Миланова - 29Весела Димитрова - 28Гичка Михайлова - 308756,46km 5:58:56Team Female6:18 min/km
181-ви опитПламен Иванов - 29Илиян Адамов - 27Любомир Домусчиев - 318756,46km 5:56:37Team Male/Mixed6:18 min/km
19Jumping ChicasChristina Nesterova - 23Maya Petkova - 32Irina Peshina - 318655,81km 5:56:51Team Female6:23 min/km
20Боздуган Красно селоAdrian Vladimirov - 29Vassilena Valchanova - 30Martin Tonev - 268555,16km 5:59:42Team Male/Mixed6:31 min/km
21DXC MenMarin Barnekov - 23Aleksandar Getov - 28Yordan Vasilev - 338454,51km 5:56:41Team Male/Mixed6:32 min/km
22Sound mind, Sound bodyМария Миленова - 27Богдана Пеева - 25Кънчо Костадинов - 328454,51km 5:57:03Team Male/Mixed6:32 min/km
23Vivacom_running_team_3Krasimir Georgiev - 27Petar Neshkov - 25Vasil Vasilev - 328454,51km 5:58:37Team Male/Mixed6:34 min/km
24Бегам, батеЕмил Благоев - 22Иван Ванчев - 27Александър Данчев - 318051,91km 5:58:47Team Male/Mixed6:54 min/km
25Legs MiserablesTihomir Filipov - 22Velichko Petrov - 25Yanitsa Rusenova - 337851,91km 5:58:49Team Male/Mixed6:54 min/km
26ЮжняцитеЦветан Райков - 25Христо Христов - 25Георги Начев - 287850,62km 5:58:45Team Male/Mixed7:05 min/km
27TechPodsMike Panayotov - 23Zdravko Dimov - 30Angel Simeonov - 227548,67km 5:59:14Team Male/Mixed7:22 min/km
28DXC LadiesMartina Nacheva - 28Marta Ivanova - 19Anna Usanli - 216844,13km 5:58:06Team Female8:06 min/km
29Отборът на тъщатаElka Veselinova - 19Nikolay Kalaydzhiev - 18Gergana Borislavova - 2360238,93km 5:58:40Team Male/Mixed9:12 min/km
30DXC-2Alexander Petrov - 25Slava Matsureva - 28Stanislava Petrova - 65735,04km 4:03:46Team Male/Mixed6:57 min/km

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции