Резултати от Spring 360 2024

Начало > Организатори > Begach > Spring 360 > Резултати 2024

На 17 март 2024 се проведе единадесетото издание на градския ултрамаратон Spring 360. Благоприятни атмосферни условия приветстваха участниците на различните дисциплини – 6 часа, 12 часа, щафета два поста по 3 часа и щафета три поста по 2 часа.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021.

Begach logo
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВремеПейс
1.Силвия КЬОСЕВА13889,8711:58:187:59 min/km
2.Христина ТАНКОВАДъПЕШ Моуд11474,0411:58:129:41 min/km
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВремеПейс
1.Мариян СТЪРШЕЛЖулистан201130,5111:58:395:30 min/km
2.Yasen KIRILOVАкадемията191124,0111:59:295:48 min/km
3.Стоян РУСЕВ164106,4811:54:556:42 min/km
4.Калин ПЕНЕВКАРАТЕЛИБЕ158103,1711:56:556:56 min/km
5.Димитър ТОМЕВАкадемията1541008:55:275:21 min/km
6.Dan BETTSRoadapples15399,8211:55:337:10 min/km
7.Mariyan MLECHENKOVАкадемията14996,9111:59:017:25 min/km
8.Pavel PANGALOV13990,2611:46:057:49 min/km
9.Pavlin IVANOVNe chlenuvam12581,176:41:514:57 min/km
10.Lyubomir APOSTOLOV12480,5911:58:378:54 min/km
11.Cvetomir BANKOVAF Running Team11776,6111:55:349:20 min/km
12.Victor SIMEONOVАкадемията11675,337:17:165:48 min/km
13.Красимир ТРЕНЕВ11675,3311:58:499:32 min/km
14.Александър ЗАХАРИЕВПулса на Дявола11373,4511:58:399:47 min/km
15.Васил ЛАЗАРОВ11172,0911:54:169:54 min/km
16.Димитър ТАНКОВДъПЕШ Моуд10769,4911:58:0610:19 min/km
17.Станимир СТОЯНОВВършец9964,36:51:326:23 min/km
18.Stanimir BOROVKlasa9763,2111:58:5311:22 min/km
19.Beyhan EMIN3824,712:26:205:55 min/km
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВремеПейс
1.Теодора ПЕТКОВААкадемията10870,675:57:265:03 min/km
2.Desislava NIKOLOVA10166,095:57:375:24 min/km
3.Михаела ХРИСТОВА9763,55:57:325:37 min/km
4.Анна ВАНЧЕВАASICSFrontRunner9662,335:56:355:43 min/km
5.Mihaela NIKOLOVA8756,915:57:246:16 min/km
6.Kristina ALEKSIEVA8454,985:57:336:30 min/km
7.Meglena ANTONOVAБегач8354,365:57:376:34 min/km
8.Yoana KIRILOVAПиши го бегал8253,775:57:286:38 min/km
9.Румяна ГЕОРГИЕВА7951,295:56:366:57 min/km
10.Borislava PANGALOVA7851,055:56:106:58 min/km
11.Боряна АНГЕЛОВА7649,45:59:447:16 min/km
12.Jennifer SAUER7448,075:59:387:28 min/km
13.Gillian PENSWICK7246,775:59:467:41 min/km
14.Анастасия ВЪЛКАНОВА6945,035:58:207:57 min/km
15.Tammy FELSTEADSolo: Tammy6743,515:59:588:16 min/km
16.Карина ЧОЛАКОВАЛабрадор6240,455:59:348:53 min/km
17.Радост АНГЕЛОВА6039,235:58:099:07 min/km
18.Мария МИЛЕНОВАASICSFrontRunner5032,474:11:027:43 min/km
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВремеПейс
1.Dimitar SHADOURAАкадемията12682,255:58:064:21 min/km
2.Stiliyan AVRAMOVPriority Sport12078,055:59:284:36 min/km
3.Gheorghe TĂNASE12077,925:59:454:37 min/km
4.Kristiyan TOMOVMaxlenskaMashina11977,75:58:344:36 min/km
5.Viktor METODIEVАкадемията11675,355:59:514:46 min/km
6.Антон КАДИЕВ11575,155:58:064:45 min/km
7.Blagoy SOLAKOVBegach11474,165:59:234:50 min/km
8.Александър БОЖИЛОВСКПСТ КОСМОС11373,375:59:574:54 min/km
9.Vladimir GEORGIEVАкадемията11273,275:57:394:52 min/km
10.Николай ХРИСТОВ11172,565:57:424:55 min/km
11.Peter ZAHOVАкадемията11172,55:57:454:56 min/km
12.Ivaylo BOZHURIN10970,855:59:085:04 min/km
13.Николай ПЕТКОВ10970,85:59:035:04 min/km
14.Georgi PELTEKOVАкадемията10870,555:57:465:04 min/km
15.Veselin DANCHEVBegach10870,245:59:295:07 min/km
16.Тодор ТОДОРОВ10668,925:59:325:12 min/km
17.Петьо КОСТОВ10568,765:56:515:11 min/km
18.Явор ПОПТАНЕВ10467,645:59:275:18 min/km
19.Georgi SPASOVLimechain10467,526:00:005:19 min/km
20.Vasik VELICHKOV10064,925:59:045:31 min/km
21.Ивайло ГРЪНЧАРОВЛокомотив София9964,925:56:365:29 min/km
22.Vladimir MORALIYSKI9964,435:59:065:34 min/km
23.Vilian DYANKOVGodletes9662,485:57:495:43 min/km
24.Мишо СИМЕОНОВWolf Backyard9461,495:56:515:48 min/km
25.Levon TOPAKBASHYAN9461,265:59:035:51 min/km
26.Ivo KARAKASHEV9360,945:57:155:51 min/km
27.Nikolai JORDANOV9360,845:57:415:52 min/km
28.Виктор ПАНАЙОТОВ9360,835:57:195:52 min/km
29.Венцислав ПЕТКОВ9360,445:59:375:56 min/km
30.Иван ВЕНКОВKornerstone9159,315:58:386:02 min/km
31.Borislav BORISOVGalky9058,435:57:586:07 min/km
32.Александър ПЕХЛИВАНОВ8958,345:56:536:07 min/km
33.Nikolay PETROVСтажантите8957,975:58:566:11 min/km
34.Галин ГАЛЧЕВgalky8957,785:58:486:12 min/km
35.Semen TARARA8857,385:57:136:13 min/km
36.Любомир МАТОВ8757,095:57:116:15 min/km
37.Георги АЧОВАкадемията8756,525:59:526:21 min/km
38.Hristo KARAGEORGIEV8756,515:59:466:21 min/km
39.Rumen VALKOV8656,295:57:426:21 min/km
40.Христиан ГОЧЕВСКПСТ КОСМОС8655,845:58:036:24 min/km
41.Pavel KOSTADINOV8454,545:59:326:35 min/km
42.Vasil DUMCHEVBT Revolution8354,025:59:296:39 min/km
43.Петър ТЕРЗИЕВVitosha 4S8353,895:59:306:40 min/km
44.Кръстьо ПАРАСКОВ8353,895:59:596:40 min/km
45.Петър СТАЛЕВ8253,255:59:026:44 min/km
46.Тихомир ЦВЕТКОВTeam Chaos8253,245:58:426:44 min/km
47.Александър КЮРЧЕВ8152,725:59:236:48 min/km
48.Димитър ЯНКОВ8152,595:58:036:48 min/km
49.Momchil SHOYLEVПиши го бегал7750,265:58:427:08 min/km
50.Kucar FENEROV77505:57:437:09 min/km
51.Владимир ВЛАДИМИРОВВлади7649,395:57:577:14 min/km
52.Константин ИВАНОВАкадемията7649,354:44:375:46 min/km
53.Jaer MERTENS7549,325:57:197:14 min/km
54.Мирослав ГАЦАНОГА7448,055:58:517:28 min/km
55.Стоян ЗАКОВ7146,265:59:137:45 min/km
56.Petar APOSTOLOV6844,295:57:438:04 min/km
57.Тома СПИРИЕВАСТ6844,195:59:458:08 min/km
58.Найден ТРИФОНОВАГРО КУЛТУРА!6743,515:53:558:08 min/km
59.Plamen POPOVBegach6642,863:53:315:26 min/km
60.Alexandar STANILOV5kmrun6542,215:59:228:30 min/km
61.Николай НАЧЕВсBEERщайн6542,213:27:384:55 min/km
62.Влади КАРКОРОВАкадемията6542,213:42:495:16 min/km
63.Светислав СЛАВЕВАкадемията6542,214:22:496:13 min/km
64.Николай НИКОЛОВ6542,215:57:448:28 min/km
65.Alexander DANCHEVAIDI6542,215:58:088:29 min/km
66.Ivan GALABINOV5636,375:59:409:53 min/km
67.Emil BLAGOEV5334,425:50:1110:10 min/km
68.Димитър КЮРКЧИЕВBegach4931,875:57:5711:13 min/km
69.Karen TATEOSYAN4931,822:37:214:56 min/km
70.Теодор САВЕВ4730,533:51:187:34 min/km
71.Антон ДУТЕВ4529,232:41:245:31 min/km
72.Vladislav KONSTANTINOVBegach2314,951:29:275:58 min/km
МястоОтборПърви постВтори постОбиколкиРазстояниеВремеТипПейс
1Family BusinessMargarita - 55Elvis - 5911473,98km 5:59:27Team Male/Mixed4:51 min/km
2БИП-Хамстер ТиймБоряна - 53Пламен - 5911272,68km 5:57:55Team Male/Mixed4:55 min/km
3ГеЛElla - 44Georgi - 6110568,14km 5:59:49Team Male/Mixed5:16 min/km
4SOVAPavel - 48Kostadin - 5610467,49km 5:58:51Team Male/Mixed5:19 min/km
5DXC LadiesGalina - 50Vanya - 5310366,84km 5:58:31Team Female5:21 min/km
6ChicksWithKicksVeneta - 51Kremena - 5110266,19km 5:57:36Team Female5:24 min/km
7ШмиргИлиTonislava - 46Nikolay - 5510165,54km 5:57:46Team Male/Mixed5:27 min/km
8Frodo GodechMitko - 55Dimitar - 449964,25km 5:59:17Team Male/Mixed5:35 min/km
9ДиниNikita - 45Dimitar - 519662,30km5:59:04Team Male/Mixed5:45 min/km
10No.Heels.Here.Nancy - 40Todor - 458555,16km 5:57:56Team Male/Mixed6:29 min/km
11БизнесTsvetan - 43Damian - 418454,51km 5:57:43Team Male/Mixed6:33 min/km
12БукатаAlbena - 39Stamen - 458454,51km 5:58:03Team Male/Mixed6:34 min/km
13Legs MiserablesVelichko - 32Tihomir - 498152,56km 5:58:47Team Male/Mixed6:49 min/km
14OrthoRun2Georgi - 37Ventsislav - 448152,56km 5:58:52Team Male/Mixed6:49 min/km
15LawgramersTeodor - 39Emanuil - 418051,91km 5:58:33Team Male/Mixed6:54 min/km
16Jumping ChicasChristina - 35Maya - 427749,97km 5:59:00Team Female7:11 min/km
17Отбор ЧерешкаХристо - 41Радина - 347548,67km 5:58:15Team Male/Mixed7:21 min/km
18T4Siyka - 38Marin - 367448,02km 5:57:49Team Male/Mixed7:27 min/km
19MinkazzNana - 31Angel - 285938,29km 5:59:06Team Male/Mixed9:22 min/km
МястоОтборПърво постВтори постТрети постОбиколкиРазстояниеВремеТипПейс
1Lovech RunnersKaloyan - 43Georgi - 51Plamen - 4714191,50km 5:59:02Team Male/Mixed3:55 min/km
2InvictusAsen - 38Yosif - 42Plamen - 4112178,52km 5:57:49Team Male/Mixed4:33 min/km
3AkkodisБорис - 37Методи - 37Даниел - 4011473,98km 5:58:53Team Male/Mixed4:51 min/km
4GIVIvan - 36George - 33Ventsislav - 4111071,38km 5:58:39Team Male/Mixed5:01 min/km
5МекицаЕлеонора - 34Христина - 36Дойчо - 3910970,73km 5:57:53Team Male/Mixed5:03 min/km
6MacroRoman - 40Nadezhda - 33Ivan - 3510870,09km 5:56:49Team Male/Mixed5:05 min/km
7Rach TeamBozhidar - 33Radoslav - 41Radoslav Junior - 3310769,44km 5:57:23Team Male/Mixed5:08 min/km
8All-in llMihail - 36Greta - 31Hristo - 3610366,84km 5:57:45Team Male/Mixed5:21 min/km
9All-inДимитър - 34Dobrin - 30Krasimir - 3810266,19km 5:58:57Team Male/Mixed5:25 min/km
10Tri4sSvetoslav - 41Dimitar - 31Vladimir - 2910165,54km 5:57:04Team Male/Mixed5:26 min/km
11Chaos HamstArsНикола - 32Стоян - 34Сибела - 319762,95km6:00:00Team Male/Mixed5:43 min/km
12DebutantsRosen - 32Radostina - 23Efrem - 419662,30km 5:59:16Team Male/Mixed5:45 min/km
13YaBruSteСтефан - 25Ясен - 32Бруно - 349159,05km 5:58:57Team Male/Mixed6:04 min/km
14The3RIva - 30George - 29Vasil - 329159,05km 5:59:29Team Male/Mixed6:05 min/km
15DXC TechnologyAtanas - 31Venelin - 28Marin - 278655,81km 5:57:19Team Male/Mixed6:24 min/km
16ДВА ЧАСА ОХЛЮВИGabriela - 27Ivelina - 26Dennis - 278051,91km 5:56:31Team Male/Mixed6:52 min/km
17ТаласъмиВладимир - 24Красимир - 30Тодор - 268051,91km 5:57:19Team Male/Mixed6:52 min/km
18GreenLife AlfaГеорги - 29Здравко - 37Цветомир - 97548,67km 4:34:56Team Male/Mixed5:38 min/km
19Бегам, бате!Емил - 14Момчил - 33Александър - 267347,37km5:58:37Team Male/Mixed7:34 min/km
20Боздуган К.С.Емил - 32Мартин - 20Димитър - 207246,72km 5:57:23Team Male/Mixed7:38 min/km

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.