Резултати от Spring 360 2022

Начало > Организатори > Begach > Spring 360 > Резултати 2022

На 20 март 2022 се проведе деветото издание на градския ултрамаратон Spring 360. Състезанието се отличава по това, че състезателите се надпреварват кой ще измине най-голямо разстояние за определено време, а не кой ще е най-бърз на фиксирано разстояние.

Тази година за първи път имаше и отделна дисциплина 100км, която се организира от Асоциацията на Ултрамаратонците в България (АУБ) в партньорство с БФЛА. Целта е да се популяризират двете официални World Athletics ултра дисциплини – 50 км и 100 км в България. Участниците, които завъшира на първо място при мъжете и жените са официално първите национални рекордьори на България на 100 км.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Begach logo
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВреме
1Боряна ЦВЕТКОВА165107,0811:59:35
2Христина ТАНКОВАЗъбар Злобар11272,6812:00:11
3Констанца ИВАНОВА9058,49:43:52
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВреме
1Pavlin IVANOVNe clenuvam192124,612:00:20
2Grigor VARBANOVBegach186120,7111:57:22
3Todor DIMITROV173112,2711:58:32
4Milen TONCHEVСТЕНАТА162105,1311:58:33
5Станимир СТОЯНОВ15197,9911:57:09
6Victor SIMEONOVВелоклуб Градус14996,6911:57:57
7Rumenige YURUKOVTeam Skisharki / Labrador14996,6912:00:02
8Krasimir ZHEKOV14493,4511:57:57
9Павел ПАНГАЛОВ13084,3612:01:27
10Kalin SAVCHEVVivacom running team12480,4712:02:02
11Nikolay SURCHEV10668,796:37:35
12Георги НИКИЛОВ7951,279:34:50
13Blagoy SOLAKOVBegach7749,974:54:12
14Andrey TRAYKOV6240,234:10:48
15Krassimir TRENEV4529,24:34:50
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВреме
1Памела НАЙДЕНОВА8454,515:57:06
2Anna VANCHEVAAsics FrontRunner8353,865:57:56
3Оля СЛАВЧЕВА8051,915:59:25
4Rumyana GEORGIEVA6944,785:59:10
5Daniela MINCHEVA6240,235:52:09
6Marina GALEVA5535,695:56:59
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВреме
1Nathan FLEAR12178,525:58:19
2Vladyslav IERGIIEV10064,895:57:50
3Методи МИХАЛЕВBeer Bastardss9964,255:58:06
4Veselin DANCHEVБегач9964,256:00:00
5Vladimir GEORGIEV9662,35:58:40
6Asen VATEVMladost Runners9260,345:57:02
7Denis MIHAYLOVVarbina9259,75:59:35
8Yordan DIMOV9159,055:56:56
9Petar IVANOVT&M9058,45:58:03
10Yordan MITEVМедик8857,115:58:17
11Ivaylo BOZHURIN8655,815:56:17
12Пламен ПОПОВБегач8655,815:57:35
13Vasil VELICHKOVASICS FrontRunner8655,815:57:58
14Adrian RODERO8655,815:59:31
15Radoslav TENEV8555,165:57:45
16Ивайло ГРЪНЧАРОВ8555,165:58:30
17Александър КАДИЕВ8454,515:57:43
18Decebal TUDOROMV8253,215:57:03
19Kiril YANEV19948253,215:59:46
20Dimitar DIMITROVMitakis7951,274:22:29
21Tihomir TSVETKOVChaos7850,625:57:31
22Aleksandar IVANOV7749,975:55:48
23Mihail STOYCHEV7749,975:56:19
24Станислав ДАМЯНОВ7649,325:59:55
25Rumen VALKOV7347,375:59:34
26Gennadiy VOROBYOVNetpeak7045,425:57:18
27Petar APOSTOLOVDXC Technology7045,425:57:31
28Yavor YANKOVBegach6844,134:57:14
29Stanimir BOROVКласа6844,135:59:09
30Svetoslav ILIEVBegach6642,835:58:35
31Владимир ВЛАДИМИРОВ6542,184:28:07
32Николай БАЛЕВ6542,185:59:59
33Пламен ЦВЕТКОВ6441,535:50:04
34Valentin STOEV6038,935:57:17
35Найден ТРИФОНОВАГРО КУЛТУРА!6038,935:59:52
36Oleg DINCHEV5837,645:55:09
37Boris TODOROV5636,345:56:56
38Philip SOTIROV2918,822:26:00
 ОтборПърви постВтори постОбиколкиРазстояниеВремеТип
1Пролетна умораАлександър Христов - 64Пламен Пенов - 6713486,96km 6:06:42Team Male/Mixed
2МечоцитеIvaylo Petkov - 62Miroslav Nedkov - 6012279,17km 5:57:59Team Male/Mixed
3ВиртуозитеНанко Казаков - 60Атанас Гъчев - 5711876,58km6:08:04Team Male/Mixed
4Приятели за бяганеХристо Генадиев - 56Захари Димитров - 5711473,98km 6:00:20Team Male/Mixed
5EstrellasYovka Ivanova - 49Svetlana Todorova - 5410568,14km 6:07:17Team Female
6Tri.4SБорис Сарабеев - 54Димитър Димитров - 4710266,19km 6:05:09Team Male/Mixed
7ВъображениеКонстантин Въжаров - 49Рени Вълканова - 5110165,54km 6:00:19Team Male/Mixed
8Шило в торбаАнтоанета Генова - 49Дафинка Тодорова - 5010165,54km 6:07:09Team Female
9Vivacom running teamValentin Georgiev - 47Strahil Chernev - 5310064,89km 5:59:04Team Male/Mixed
10Uplifting MindsБогдана Пеева - 47Кънчо Костадинов - 509863,60km6:01:40Team Male/Mixed
11ШмиргИлиTonislava Sotirova - 44Nikolay Milenkov - 509561,65km 6:01:40Team Male/Mixed
12БедстващиИя Костова - 49Николай Атанасов - 419159,05km 6:00:24Team Male/Mixed
13#NoSixFiveKrassimir Stephanov - 44Todor Patarliev - 459058,40km 6:02:38Team Male/Mixed
14Осоговски офлюхиДесислав Стоянов - 37Димитър Димкин - 518957,76km6:01:00Team Male/Mixed
15Cutty SarkValentin Oreshkov - 47Alexander Vakrilov - 388655,81km 6:00:48Team Male/Mixed
16Бавни и ЯростниБорислав Илийков - 40Ели Миленова - 458555,16km 5:59:08Team Male/Mixed
17Fats & FuriousВероника Милчева - 38Петър Филев - 458454,51km 6:00:59Team Male/Mixed
18Тука сме за пицатаYasen Kirilov - 31Kristina Velkova-Kirilova - 467850,62km 6:00:41Team Male/Mixed
19Машини под прикритиеСветослав Точев - 33София Петрова - 417548,67km 6:02:46Team Male/Mixed
20Bob&KufteDiana Yosifova - 34Ivan Kadiyski - 336844,13km 6:03:03Team Male/Mixed
21DXC TechnologySlava Matsureva - 38HRISTIYAN TODOROV - 195736,99km 4:05:01Team Male/Mixed
22CloudStrapВеселина Станева - 19Христо Кръстев - 385736,99km 5:59:33Team Male/Mixed
23Bilyana / DanielaBilyana Ivanova - 23Daniela Velkova - 244831,15km 6:04:37Team Female
24Dimo / StefanDimo Zhelev - 44Stefan Mandev - 14529,20km 3:00:43Team Male/Mixed
МястоОтборПърви постВтори постТрети постОбиколкиРазстояниеВремеТип отбор
1Team disAsteRTodor Prokopov - 40Kamen Daaliysky - 40Alexander Toshev - 4612782,42km 6:00:16Team Male/Mixed
2Run happy and #LiveUpliftedIvan Ivanov - 36Angel Angelov - 43Alexander Srandev - 4312379,82km 6:00:40Team Male/Mixed
3"Зори, Ния и Роси" Зорница Христова - 37Ния Йотова - 41Росица Петрова - 3911876,58km 6:00:46Team Female
4GSZЗлатил Златилов - 34Кристиян Тодоров - 35Станислав Кожухаров - 3910870,09km 6:00:00Team Male/Mixed
5GIVVentsislav Stoyanov - 32Georgi Tsonev - 33Ivan Nachkov - 3810467,49km 6:01:56Team Male/Mixed
6Vivacom running teamVasil Vasilev - 32Borislav Penchev - 38Petar Stoyanov - 3110266,19km 6:01:55Team Male/Mixed
7Vivacom running teamDobrinka Mihaylova - 31Ivo Zlatev - 36Radoslav Todorov - 3410266,19km 6:04:06Team Male/Mixed
8КЗЛГеорги Драмбозов - 36Костадин Гюмов - 38Христо Топузов - 2710165,54km 5:24:53Team Male/Mixed
9Екип РакетаЕмануил Младенов - 31Светослав Гатев - 33Симеон Конакчиев - 349863,60km 5:57:10Team Male/Mixed
10ВихрогонкиMeglena Antonova - 27Gabriela Georgieva - 35Teodora Coneva - 359863,60km 6:01:00Team Female
11FindMeCureIvaylo Yosifov - 28Stanislav Kostadinov - 32Ivan Ivanov - 349461,00km 5:59:36Team Male/Mixed
12Vivacom running teamPetar Neshkov - 24Konstantin Partalozov - 33Ivanichka Todorva - 288655,81km 6:01:06Team Male/Mixed
13Ninja TurtlesMomchil Ignatov - 29Alexander Danchev - 31Emil Blagoev - 218253,21km 6:00:25Team Male/Mixed
14Weekend PiratesTrayan Mihaylov - 32Ivaylo Keremidarski - 23Miroslav Stepanov - 268152,56km 5:59:39Team Male/Mixed
15DXC TechnologyMartina Nacheva - 27Vanya Dimitrova - 34Gergana Atanasova - 06240,23km 6:01:25Team Female
16DXC TechnologyAlexander Petrov - 27Ivan Mirchev - 1Nikolay Ignatov - 02818,17km 2:00:38Team Male/Mixed
17St. George International SchoolIvaylo Christov - 9Boris Christov - 8Dimitar Christov - 112818,17km 5:58:59Team Male/Mixed
18DXC TechnologyMarta Ivanova - 20Stoyan Tsvetkov - 1Georgi Yotkov - 02113,62km 2:00:25Team Male/Mixed
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВреме
1Елена ТОДОРОВАСК Сити Рън София15410011:30:41
2Ивелина МАДЖАРОВАСК Сити Рън София4629,92:27:33
МястоИмеОтборОбиколкиРазстояниеВреме
1Емил ГЕНОВСК Приорити Спорт1541008:07:51
2Йордан СТОЙКОВКЛА Локомотив Дряново1541008:24:24
3Деян ПЕТКОВСК Бегач1541009:20:53
4Елвис СТОЯНОВСК Сити Рън София15410010:10:24
5Живко ЖЕЛЯЗКОВСКЛАМитко Ценов Рънинг Тийм”12480,538:02:51
6Даниел КУБАШЛИЕВЛСК Русе Кар5636,392:23:02
7Никола ОВЧАРСКИСК Сити Рън София3824,712:13:49
8Александър НАКОВСК Сити Рън София3522,772:00:01

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.