Резултати от Маратон Панчарево 2022

На 17 април 2022 се проведе 11-тото издание на Маратон Панчарево, организиран от СК Бегач. След Spring 360 през март това е второто състезание за годината в календара на Бегач. Състезанието традиционно се проведе на добре познатите маршрути в района на Лозенска планина и езеро Панчарево.

Времето тази година предложи лек дъжд и голямо количество кал. Предизвикателство особено за участниците на най-дългата маратонска дистанция.

Маратон Панчарево
МястоИмеГодиниОтборВремеРазлика
1.Ивелина МАДЖАРОВА1. (F 16-39)Adidas Runners Sofia38:01--
2.Pamela ENI1. (F U16)Rusecar38:1615
3.Polina GOSPODINOVA2. (F 16-39)Adidas runners Sofia39:33'+1:32
4.Antoniya GEORGIEVA3. (F 16-39)Adidas Runners Sofia40:47'+2:46
5.Ekaterina MOZHEYKO1. (F 40-49)Adidas Runners Sofia42:22'+4:21
6.Rositsa PETROVA4. (F 16-39)ASICS FrontRunner Bulgaria43:42'+5:41
7.Nedelina PENCHEVA5. (F 16-39)46:32'+8:31
8.Antoaneta GENOVA6. (F 16-39)VMware47:41'+9:40
9.Ели МИЛЕНОВА7. (F 16-39)47:52'+9:51
10.Цветелина РАДЕНКОВА8. (F 16-39)49:27'+11:26
11.Hristina VUTOVA9. (F 16-39)adidas Runners Sofia49:54'+11:53
12.Дарина НАЧЕВА2. (F 40-49)50:34'+12:33
13.Elena CHURUKOVA10. (F 16-39)50:43'+12:42
14.Светлана ПОМЕТКОВА3. (F 40-49)50:47'+12:46
15.Петя СТОЯНОВА11. (F 16-39)50:57'+12:56
16.Vesela PENCHEVA4. (F 40-49)50:59'+12:58
17.Marina STAMENOVA12. (F 16-39)Melexis51:03'+13:02
18.Emilia PAVLOVA5. (F 40-49)adidas Runners Sofia51:09'+13:08
19.Angie PAMUKCHIEVA13. (F 16-39)51:18'+13:17
20.Десислава ЛАЗАРОВА2. (F U16)Юниверсал51:42'+13:41
21.Елена СТОЯНОВА14. (F 16-39)51:50'+13:49
22.Anna KRUMOVA15. (F 16-39)52:02'+14:01
23.Ивона НЕДЕЛЧЕВА16. (F 16-39)52:06'+14:05
24.Мариета НИКОЛОВА17. (F 16-39)52:09'+14:08
25.Malika ATTIYA18. (F 16-39)52:20'+14:19
26.Tsvetina TODOROVA6. (F 40-49)Vivacom running team52:31'+14:30
27.Ira MIHALKOVA19. (F 16-39)adidas Runners Sofia52:56'+14:55
28.Валентина ХАДЖИЙСКА20. (F 16-39)53:33'+15:32
29.Iva KOLEVA1. (F 50-59)53:45'+15:44
30.Цвета БОЙЧЕВА21. (F 16-39)53:50'+15:49
31.Elena CHOBANKOVA22. (F 16-39)Inter Cars53:52'+15:51
32.Иваничка МАКСИМОВА7. (F 40-49)53:54'+15:53
33.Lina GEORGIEVA8. (F 40-49)53:56'+15:55
34.Милена ГЕОРГИЕВА9. (F 40-49)Fit baby hot mama54:13'+16:12
35.Ralitsa KASAROVA23. (F 16-39)DXC Technology55:00'+16:59
36.Hristina ANDREEVA24. (F 16-39)Team Shisharka55:14'+17:13
37.Rayna NIKOLOVA2. (F 50-59)Vivacom running team55:40'+17:39
38.Galina BINEVA25. (F 16-39)56:29'+18:28
39.Kalinka MISHEVA10. (F 40-49)56:30'+18:29
40.Gabriela DIMITROVA3. (F U16)56:50'+18:49
41.Yoana KIRILOVA26. (F 16-39)57:04'+19:03
42.Janet APOSTOLOVA11. (F 40-49)DXC Technology57:26'+19:25
43.Gergana HANDJIYSKA12. (F 40-49)57:30'+19:29
44.Miglena HRISTOVA27. (F 16-39)OMV57:33'+19:32
45.Ruby MORE3. (F 50-59)Self57:34'+19:33
46.Raya SERGEEVA13. (F 40-49)57:35'+19:34
47.Stanimira DECHEVA28. (F 16-39)VMware57:37'+19:36
48.Весела ДИМИТРОВА14. (F 40-49)БМС57:44'+19:43
49.Лилия ЛАЗАРОВА29. (F 16-39)57:55'+19:54
50.Мартина ДРОБЕНОВА30. (F 16-39)Трътла58:22'+20:21
51.Kristina KYOSEVA31. (F 16-39)58:23'+20:22
52.Rebecca RICHARDSON-THOMAS15. (F 40-49)59:01'+21:00
53.Teodora PETKOVA32. (F 16-39)SCHWARZ IT59:19'+21:18
54.Ивана НАЙДЕНОВА33. (F 16-39)59:22'+21:21
55.Лиляна ЮРУКОВА34. (F 16-39)59:25'+21:24
56.Ирина ПЕТРОВА35. (F 16-39)ТехБалон59:27'+21:26
57.Stoyanka SHISHKOVA36. (F 16-39)59:34'+21:33
58.Биляна БУДИНОВА37. (F 16-39)БНП Париба Лични Финанси59:36'+21:35
59.Radina PETKOVA38. (F 16-39)59:51'+21:50
60.Nina BOYADZHIEVA39. (F 16-39)59:52'+21:51
61.Надя АУАЛ40. (F 16-39)59:54'+21:53
62.Nikol NIKOLOVA41. (F 16-39)Babes Extended1:00:04'+22:03
63.Sara MARCOVA42. (F 16-39)Академиците1:00:04'+22:03
64.Rositsa RUZHEVA43. (F 16-39)VMware1:00:10'+22:09
65.Anna STOEVA44. (F 16-39)1:00:10'+22:09
66.Анна ВАЛТЕРОВА4. (F 50-59)1:00:15'+22:14
67.Десислава КОСТОВА-ЛЕФТЕРОВА45. (F 16-39)1:00:17'+22:16
68.Desislava YONKOVA16. (F 40-49)OMV1:00:21'+22:20
69.Anastasia KANEVA46. (F 16-39)1:00:23'+22:22
70.Magdalena SEŃCZYSZYN47. (F 16-39)1:00:49'+22:48
71.Йолина МИСИРСКА48. (F 16-39)1:00:51'+22:50
72.Никол КАРАКАШЕВА49. (F 16-39)Fantasy Runners1:01:02'+23:01
73.Зорница ВАНЧЕВА50. (F 16-39)1:01:14'+23:13
74.Aleksandra NARDOVA51. (F 16-39)1:01:14'+23:13
75.Katerina MANEVA52. (F 16-39)1:01:19'+23:18
76.Ивон ДЕЧЕВА53. (F 16-39)1:01:23'+23:22
77.Десислава ВЕНЕВА17. (F 40-49)1:01:23'+23:22
78.Evgeniya BALABANOVA18. (F 40-49)Таласъми1:01:28'+23:27
79.Калина ДОМУСЧИЕВА54. (F 16-39)1:01:39'+23:38
80.Елена МАНОЛОВА55. (F 16-39)See you in 101:01:50'+23:49
81.Antoniya MIHAYLOVA56. (F 16-39)Jeleznik M1:01:54'+23:53
82.Цвета МИНЧЕВА57. (F 16-39)1:02:14'+24:13
83.Diana SABEVA58. (F 16-39)OMV1:02:15'+24:14
84.Силвия НИКОЛОВА19. (F 40-49)Atos1:02:34'+24:33
85.Adriana RANGELOVA59. (F 16-39)1:02:40'+24:39
86.Гергана МАНЕВА60. (F 16-39)1:03:05'+25:04
87.Lorna SCOTT61. (F 16-39)1:03:23'+25:22
88.Tsvetomira IVANOVA20. (F 40-49)1:03:37'+25:36
89.Анелия ВИТКОВА21. (F 40-49)1:03:38'+25:37
90.Ана ТОДОРОВА62. (F 16-39)Sourcelab Crew1:03:39'+25:38
91.Denitsa PAVLOVA63. (F 16-39)1:03:44'+25:43
92.Еница ГАБРОВСКА64. (F 16-39)1:03:44'+25:43
93.Irem YAMAN22. (F 40-49)1:03:52'+25:51
94.Диляна БОЖИНОВА65. (F 16-39)1:04:06'+26:05
95.Marina MARCHOVSKA66. (F 16-39)1:04:17'+26:16
96.Iva DIMITROVA67. (F 16-39)Begach1:04:40'+26:39
97.Kalina KRUMOVA68. (F 16-39)Kiustendilski slivi1:04:59'+26:58
98.Gergana SHOPOVA69. (F 16-39)Accedia1:04:59'+26:58
99.Stanka MIRCHEVA23. (F 40-49)SCHWARZ IT1:05:09'+27:08
100.Sofiya GECHEVA70. (F 16-39)1:05:13'+27:12
101.Gabriela NENOVA71. (F 16-39)Accedia1:05:33'+27:32
102.Десислава ДИМИТРОВА24. (F 40-49)1:05:53'+27:52
103.Latina TSVETANOVA72. (F 16-39)1:06:00'+27:59
104.Elena VATEVA5. (F 50-59)1:06:01'+28:00
105.Радостина СЪБЕВА73. (F 16-39)1:06:13'+28:12
106.Jackie WYATT74. (F 16-39)1:06:15'+28:14
107.Tsenka BOBCHEVA25. (F 40-49)1:06:18'+28:17
108.Жана ТАНОВСКА-ПЕШЕВА26. (F 40-49)1:06:20'+28:19
109.Диляна ИВАНОВА75. (F 16-39)1:06:25'+28:24
110.Анна БОЯНОВА27. (F 40-49)1:06:33'+28:32
111.Emilia SLAVOVA28. (F 40-49)БАХУР1:06:44'+28:43
112.Ivet IVANOVA76. (F 16-39)DXC Technology1:06:58'+28:57
113.Диляна ИВАНОВА77. (F 16-39)БНП Париба Лични Финанси1:06:58'+28:57
114.Delyana DAVCHEVA29. (F 40-49)Simako running team1:07:29'+29:28
115.Kristina MAKSIMOVA78. (F 16-39)1:07:37'+29:36
116.Sibila MILANOVA79. (F 16-39)1:07:41'+29:40
117.Sonya NIKOLOVA6. (F 50-59)Begach1:07:42'+29:41
118.Ирма АТАНАСОВА30. (F 40-49)Sourcelab Crew1:07:53'+29:52
119.Ivona LALOVSKA80. (F 16-39)1:08:01'+30:00
120.Lora VIDINOVA81. (F 16-39)1:08:04'+30:03
121.Александра ШИВАЧЕВА31. (F 40-49)1:08:24'+30:23
122.Sonya GEORGIEVA82. (F 16-39)1:08:29'+30:28
123.Кристина ИЛИЕВА83. (F 16-39)See you in 101:08:33'+30:32
124.Regina MILANOVA84. (F 16-39)DXC Technology1:08:39'+30:38
125.Silvia BEKIAROVA32. (F 40-49)1:08:48'+30:47
126.Valeriya MIHAYLOVA85. (F 16-39)1:08:54'+30:53
127.Tsvetelina CHERNEVA86. (F 16-39)1:09:05'+31:04
128.Teodora DIMITROVA87. (F 16-39)1:09:05'+31:04
129.Деница ДОБРЕВА88. (F 16-39)1:09:06'+31:05
130.Petya RUSKOVA89. (F 16-39)SCHWARZ IT1:09:18'+31:17
131.Ива ВЕСЕЛИНОВА90. (F 16-39)1:09:22'+31:21
132.Tsvetelina BOTCHEVA91. (F 16-39)1:09:23'+31:22
133.Milena PETKOVA92. (F 16-39)1:09:31'+31:30
134.Гергана КИЧЕВА93. (F 16-39)1:09:34'+31:33
135.Maria IVANOVA94. (F 16-39)MEU Sofia1:10:02'+32:01
136.Antoaneta ATANASOVA95. (F 16-39)1:10:40'+32:39
137.Ивет ДИРОВСКА96. (F 16-39)1:11:06'+33:05
138.Evdokiya CHAVGOVA97. (F 16-39)1:11:24'+33:23
139.Велислава ВЕЛКОВА98. (F 16-39)Етиопците1:11:27'+33:26
140.Елена ДЖАСОВА99. (F 16-39)1:11:28'+33:27
141.Aneliya MUTAFCHIYSKA100. (F 16-39)1:12:52'+34:51
142.Darina CHERKEZOVA33. (F 40-49)DXC Technology1:13:05'+35:04
143.Виктория РУСЕВА101. (F 16-39)MEU Sofia 20221:13:06'+35:05
144.Таня КАЛЧЕВА102. (F 16-39)1:13:22'+35:21
145.Ani ANGELOVA34. (F 40-49)Vivacom running team1:13:24'+35:23
146.Krassimira DIMITROVA35. (F 40-49)1:13:27'+35:26
147.Lyudmila METODIEVA103. (F 16-39)Atos1:13:56'+35:55
148.Таня ТАШЕВА104. (F 16-39)1:13:58'+35:57
149.Dobrinka DIMITROVA105. (F 16-39)1:14:33'+36:32
150.Kristina DIMITROVA106. (F 16-39)Bucky Racing1:14:46'+36:45
151.Desislava APOSTOLOVA7. (F 50-59)1:16:22'+38:21
152.Boyka DIMOVA107. (F 16-39)SCHWARZ IT1:17:30'+39:29
153.Ренета ВАЛЕНТИНОВА108. (F 16-39)1:19:33'+41:32
154.Violeta UZUNOVA109. (F 16-39)Accedia1:19:38'+41:37
155.Simona TUDOR8. (F 50-59)1:21:31'+43:30
156.Nelly IVANOVA9. (F 50-59)Kiustendilski slivi1:22:44'+44:43
157.Teolina ANASTASOVA110. (F 16-39)1:23:29'+45:28
158.Snezhina SHARKOVA111. (F 16-39)1:24:21'+46:20
159.Darina MARKOVA112. (F 16-39)American College of Sofia1:25:00'+46:59
160.Denitsa MARKOVA36. (F 40-49)Residential Park Sofia1:25:01'+47:00
161.Никол АРШИНКОВА113. (F 16-39)1:26:13'+48:12
162.Clementine HAELVOET114. (F 16-39)TELUS International Bulgaria1:27:09'+49:08
163.Fotini YANAKIEVA37. (F 40-49)Bee2:02:09'+1:24:08
DSQYana DOSHKOVADSQAccediaDSQDSQ
DNFIvaila RYAHOVADNFDNFDNF
DNFDarina DANCHOVADNFDNFDNF
DNFYana RYAHOVADNFDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВремеРазлика
1.Тенчо ЖЕКОВ1. (M 16-39)Отряд Юнаци33:50--
2.Nikolay STEPANOV2. (M 16-39)СК Палазов35:06'+1:16
3.Nikola OVCHARSKI3. (M 16-39)adidas Runners Sofia / Byagam.com35:22'+1:32
4.Антонио КОВАЧЕВ4. (M 16-39)36:11'+2:21
5.Konstantin BAMBEKOV1. (M 40-49)Adidas Runners Sofia36:53'+3:03
6.Aleksandar STOILOV5. (M 16-39)37:33'+3:43
7.Kristiyan GEORGIEV6. (M 16-39)ASICS FrontRunner Bulgaria39:08'+5:18
8.Денис РУМЕНОВ7. (M 16-39)СК "Милка Михайлова"40:00'+6:10
9.Dimitar DIMITROV8. (M 16-39)Mitakis40:28'+6:38
10.Vasil CHOMAKOV9. (M 16-39)VMware40:36'+6:46
11.Борис САРАБЕЕВ10. (M 16-39)41:53'+8:03
12.Zhivko ZHELYAZKOV1. (M 50+)Adidas Runners Sofia42:02'+8:12
13.Nikolay ARSENOV11. (M 16-39)adidas Runners Sofia42:12'+8:22
14.Aleksandar NAKOV12. (M 16-39)Adidas runners Sofia42:32'+8:42
15.Veselin BRESKOVSKI13. (M 16-39)Atos42:37'+8:47
16.Калоян НИЛОЛОВ2. (M 40-49)42:57'+9:07
17.Deyan YORDANOV14. (M 16-39)43:02'+9:12
18.Ivan STAMBOLOV15. (M 16-39)43:04'+9:14
19.Stanislav BOYADJIEV2. (M 50+)Adidas Runners Sofia43:07'+9:17
20.Giovanbattista FICHERA16. (M 16-39)Adidas Runners Sofia43:11'+9:21
21.Златил ЗЛАТИЛОВ17. (M 16-39)43:25'+9:35
22.Tsvetelin KULINSKI18. (M 16-39)Fantasy Runners44:05'+10:15
23.Vlad HRUNKOVSKIY19. (M 16-39)44:11'+10:21
24.Presiyan PENCHEV20. (M 16-39)Вечно Втори44:37'+10:47
25.Yordan IVANOV21. (M 16-39)44:40'+10:50
26.Vasil CHAVGOV22. (M 16-39)45:12'+11:22
27.Ivaylo SPASOV23. (M 16-39)45:12'+11:22
28.Atanas SHALAVEROV24. (M 16-39)Chumerna Elena45:32'+11:42
29.Konstantin NEDEV3. (M 40-49)45:39'+11:49
30.Vladimir BABANOV25. (M 16-39)45:44'+11:54
31.Panayot PANAYOTOV26. (M 16-39)Azimut45:58'+12:08
32.Kalin PENEV27. (M 16-39)SCHWARZ IT46:08'+12:18
33.Даниел СЛАВЕВ4. (M 40-49)46:16'+12:26
34.Валери ДОЙЧИНОВ3. (M 50+)Школа за характери46:20'+12:30
35.Филипос ПОЛИКАРПУ28. (M 16-39)46:22'+12:32
36.Мирослав БЛАЖЕВ29. (M 16-39)46:24'+12:34
37.Trayan MIHAYLOV30. (M 16-39)Weekend Pirates46:29'+12:39
38.Darin MITEV31. (M 16-39)46:51'+13:01
39.Георги БОТЕВ32. (M 16-39)DXC Technology46:51'+13:01
40.Ivo RAYKOV33. (M 16-39)SCHWARZ IT46:59'+13:09
41.Kalin STOYANOV34. (M 16-39)adidas Runners Sofia47:04'+13:14
42.Alexander PETKOV35. (M 16-39)adidas Runners Sofia47:04'+13:14
43.Веселин ВИТАНОВ5. (M 40-49)47:08'+13:18
44.Dimitar TANEV36. (M 16-39)-47:11'+13:21
45.Nikolay TODOROV6. (M 40-49)Accedia47:17'+13:27
46.Dimitar ZDRAVKOV37. (M 16-39)47:21'+13:31
47.Nikola BUSHNYAKOV38. (M 16-39)Blue Window47:23'+13:33
48.Милан МИЛАНОВ7. (M 40-49)Етиопците48:08'+14:18
49.Марин ГРИГОРОВ39. (M 16-39)48:11'+14:21
50.Lyubomir TOSHEV40. (M 16-39)Заедно за 148:12'+14:22
51.Boyan SALUTSKI41. (M 16-39)SCHWARZ IT48:20'+14:30
52.Ivaylo KUNEV8. (M 40-49)48:34'+14:44
53.Kiril YORDANOV42. (M 16-39)DXC Techology48:41'+14:51
54.Aнгел ПЕТРИЧАНСКИ9. (M 40-49)Тичане му е майката48:43'+14:53
55.Evgeni NIKOLOV43. (M 16-39)49:03'+15:13
56.Rumen ANDREEV44. (M 16-39)EPAM49:13'+15:23
57.Borislav MISHOVSKI45. (M 16-39)Melexis49:20'+15:30
58.Минко ДАСКАЛОВ46. (M 16-39)Melexis49:22'+15:32
59.Grigor TODOROV47. (M 16-39)5kmrun49:22'+15:32
60.Михаил МАРКОВ10. (M 40-49)Begach49:40'+15:50
61.Petar STANEV48. (M 16-39)49:42'+15:52
62.Марин БЪРНЕКОВ49. (M 16-39)49:47'+15:57
63.Blagovest MIHAYLOV11. (M 40-49)Sodexo Run50:00'+16:10
64.Драгомир ГЕОРГИЕВ50. (M 16-39)50:09'+16:19
65.Georgi RADNEV51. (M 16-39)SCHWARZ IT50:15'+16:25
66.Kristian RAHNEV52. (M 16-39)Team Shisharka50:30'+16:40
67.Stoil STOILOV4. (M 50+)Nesebar50:32'+16:42
68.Kristian KIRILOV53. (M 16-39)50:40'+16:50
69.Георги ЦОНЕВ12. (M 40-49)50:46'+16:56
70.Даниел ДОНКОВ54. (M 16-39)50:46'+16:56
71.Asen YOSIFOV13. (M 40-49)50:58'+17:08
72.Nestor DINOLOV55. (M 16-39)EPAM51:25'+17:35
73.Иван ИВАНОВ56. (M 16-39)51:35'+17:45
74.Ilian YOTOV57. (M 16-39)Fantasy Runners51:38'+17:48
75.Todor PATARLIEV14. (M 40-49)SelectBG51:42'+17:52
76.Casper KROES58. (M 16-39)51:42'+17:52
77.Георги ЛАЗАРОВ15. (M 40-49)Begach51:42'+17:52
78.Aleksey MUKHIN59. (M 16-39)51:42'+17:52
79.Borislav TOTEV60. (M 16-39)SCHWARZ IT51:53'+18:03
80.Vladimir NICHEV61. (M 16-39)52:20'+18:30
81.Kostadin STAMATOV62. (M 16-39)Vivacom running team52:29'+18:39
82.Nedelcho PENEV63. (M 16-39)52:30'+18:40
83.Denislav DIMITROV64. (M 16-39)SCHWARZ IT52:36'+18:46
84.Dobrin ARETOV16. (M 40-49)DXC Technology52:52'+19:02
85.Кристиян НИКОЛОВ65. (M 16-39)53:02'+19:12
86.Svetislav SLAVEV66. (M 16-39)53:03'+19:13
87.Martin RYASHEV17. (M 40-49)53:11'+19:21
88.Doychin TODOROV67. (M 16-39)53:12'+19:22
89.Владимир ВЛАДИМИРОВ68. (M 16-39)Йоан и Влади53:27'+19:37
90.Preslav PETKOV69. (M 16-39)SCHWARZ IT53:45'+19:55
91.Йоан ВЛАДИМИРОВ1. (M U16)Йоан и Влади54:08'+20:18
92.Антон СТОЕВ18. (M 40-49)няма54:24'+20:34
93.Stoyan DIMITROV70. (M 16-39)SCHWARZ IT54:35'+20:45
94.Светослав ЛАЛЕВ71. (M 16-39)54:42'+20:52
95.Стамен ТОТЕВ5. (M 50+)54:47'+20:57
96.Живко МИТРЕВ19. (M 40-49)54:49'+20:59
97.Ivan ERMOLAEV72. (M 16-39)54:55'+21:05
98.Petar APOSTOLOV20. (M 40-49)DXC Technology55:22'+21:32
99.Yavor TSEKOVSKI73. (M 16-39)55:23'+21:33
100.Lubomir YANEV74. (M 16-39)55:34'+21:44
101.Milko MILCHEV75. (M 16-39)SCHWARZ IT55:48'+21:58
102.Vladislav MANOLOV76. (M 16-39)DXC Technology55:50'+22:00
103.Петър ХРИСТОВ21. (M 40-49)Krivina Runners55:52'+22:02
104.Васил КРЪСТАНОВ77. (M 16-39)56:43'+22:53
105.Мирослав СТЕПАНОВ78. (M 16-39)56:54'+23:04
106.Атанас АТАНАСОВ22. (M 40-49)DXC Technology56:59'+23:09
107.Георги АЛЕКСАНДРОВ79. (M 16-39)Sourcelab Crew57:00'+23:10
108.Никола КИРЕВ80. (M 16-39)57:08'+23:18
109.Iliya MITEV81. (M 16-39)57:22'+23:32
110.Haydn RICHARDSON82. (M 16-39)57:25'+23:35
111.Николай ЮРУКОВ83. (M 16-39)57:26'+23:36
112.Petar NEDYALKOV84. (M 16-39)57:48'+23:58
113.Petr PARKHOMENKO23. (M 40-49)EPAM57:51'+24:01
114.Borimir KANCHEV85. (M 16-39)Vivacom running team58:10'+24:20
115.Петър БОЯДЖИЕВ86. (M 16-39)58:13'+24:23
116.Денис ЛАЗАРОВ87. (M 16-39)Sourcelab Crew58:20'+24:30
117.Цветан ПАРОВ24. (M 40-49)Трътла58:23'+24:33
118.Petar YANKOV88. (M 16-39)58:25'+24:35
119.Атанас ИВАНОВ89. (M 16-39)Barbaleros58:28'+24:38
120.Синан ФЕЙЗУЛА90. (M 16-39)Бегач58:34'+24:44
121.Теодор МАРИНОВ91. (M 16-39)58:38'+24:48
122.Велизар ВЕРГИЛОВ92. (M 16-39)58:52'+25:02
123.Radmil PAVLOV93. (M 16-39)SCHWARZ IT59:08'+25:18
124.Resat YORGUN25. (M 40-49)59:15'+25:25
125.Petar ALEKSANDROV94. (M 16-39)Vivacom running team59:19'+25:29
126.Simeon KOMITOV95. (M 16-39)SCHWARZ IT59:34'+25:44
127.Павел СТОЕВ26. (M 40-49)59:45'+25:55
128.Niko MATNUROV96. (M 16-39)59:47'+25:57
129.Petar PETROV97. (M 16-39)59:54'+26:04
130.Zhivko BONEV98. (M 16-39)EPAM1:00:12'+26:22
131.Krasimir BALABANOV27. (M 40-49)Таласъми1:00:33'+26:43
132.Ивелин ТЕНЕВ28. (M 40-49)Черешка1:00:41'+26:51
133.Stefan STANEV99. (M 16-39)1:00:42'+26:52
134.Мартин БАЧЕВ29. (M 40-49)LOST1:00:51'+27:01
135.Пламен ВЕЛЬОВ100. (M 16-39)Barbaleros1:00:55'+27:05
136.Dinko IVANOV6. (M 50+)ЗАКЪСАЛИТЕ1:01:05'+27:15
137.Vasil STOIMENOV101. (M 16-39)1:01:12'+27:22
138.Станислав СТОИЛОВ102. (M 16-39)1:01:13'+27:23
139.Йордан КОСТОВ103. (M 16-39)1:01:16'+27:26
140.Stoyan KANEV30. (M 40-49)#adidasrunnerssofia1:01:22'+27:32
141.Светлин СТОЯНОВ104. (M 16-39)Антилопия1:01:26'+27:36
142.Александър ВАНКО105. (M 16-39)1:01:28'+27:38
143.Теодор МИХОВ106. (M 16-39)1:01:29'+27:39
144.Арсен АПОСТОЛОВ107. (M 16-39)БНП Париба Лични Финанси1:01:30'+27:40
145.Michail PETROV31. (M 40-49)SCHWARZ IT1:01:52'+28:02
146.Ivan IVANOV108. (M 16-39)Jeleznik M1:01:54'+28:04
147.Стефан БАЛКАНСКИ109. (M 16-39)1:02:02'+28:12
148.Антон БЕЛИНСКИ110. (M 16-39)1:02:12'+28:22
149.Иван ЗАЙКОВ111. (M 16-39)1:02:13'+28:23
150.Krum DAVCHEV2. (M U16)Simako running team1:03:21'+29:31
151.Krasimir GEORGIEV32. (M 40-49)Vivacom running team1:03:22'+29:32
152.Filip MIRAZCHIYSKI112. (M 16-39)1:03:49'+29:59
153.Martin PASKALEV33. (M 40-49)AVIO RUN1:03:58'+30:08
154.Miroslav MILEV113. (M 16-39)1:03:58'+30:08
155.Nikolay KRASTEV34. (M 40-49)adidas Runners Sofia1:04:27'+30:37
156.Мартин ДАМЯНОВ114. (M 16-39)1:04:40'+30:50
157.Evtim PANEV115. (M 16-39)1:04:57'+31:07
158.Boris STANKOV116. (M 16-39)1:04:58'+31:08
159.Valentin LYONG35. (M 40-49)Vivacom running team1:05:04'+31:14
160.Petar NESHKOV117. (M 16-39)Vivacom running team1:05:06'+31:16
161.Радослав ЦВЕТАНОВ118. (M 16-39)1:05:20'+31:30
162.Stanislav BOTEV119. (M 16-39)1:05:24'+31:34
163.Mariyan MLECHENKOV120. (M 16-39)Accedia1:05:33'+31:43
164.Jean Marc VAN BELLE7. (M 50+)1:05:33'+31:43
165.Martin MARINOV121. (M 16-39)1:06:18'+32:28
166.Дарин ПЕШЕВ36. (M 40-49)1:06:20'+32:30
167.Цветан РАЙКОВ122. (M 16-39)Лабрадор1:06:24'+32:34
168.Стоян ТИТЕВ123. (M 16-39)1:06:36'+32:46
169.Martin BORISOV124. (M 16-39)DXC Technology1:06:57'+33:07
170.Velislav DAVCHEV37. (M 40-49)Simako running team1:07:11'+33:21
171.Свилен ГЕОРГИЕВ38. (M 40-49)1:08:00'+34:10
172.Kiril PETROV125. (M 16-39)DXC Technology1:08:41'+34:51
173.Иван НИКОЛОВ126. (M 16-39)Atos1:13:02'+39:12
174.Димитър ДИМИТРОВ39. (M 40-49)1:13:04'+39:14
175.Vladimir MAKALOSKI127. (M 16-39)IBM1:13:41'+39:51
176.Pavlin GUNOV128. (M 16-39)1:15:59'+42:09
177.Ivaylo KEREMIDARSKI129. (M 16-39)Weekend Pirates1:16:20'+42:30
178.Vasil KOSTADINOV130. (M 16-39)1:16:38'+42:48
179.Martin STOEV131. (M 16-39)1:17:33'+43:43
180.Anatoli ILIEV132. (M 16-39)1:17:33'+43:43
181.Rosen NEDYALKOV133. (M 16-39)1:19:37'+45:47
182.Iliya PETROV134. (M 16-39)1:21:06'+47:16
183.Dimitar IVANOV8. (M 50+)Kiustendilski slivi1:22:45'+48:55
184.Konstantin RANGELOV135. (M 16-39)1:24:16'+50:26
185.Daniel IVANOV136. (M 16-39)1:24:17'+50:27
186.Evelin ILIEV137. (M 16-39)Вечно Втори1:26:12'+52:22
187.Димитър ГЕОРГИЕВ138. (M 16-39)Вечно Втори1:26:20'+52:30
188.Велко ЧАВДАРОВ40. (M 40-49)Пустиняк1:31:12'+57:22
189.Тошко АЛЕКСАНДРОВ9. (M 50+)Пустиняк1:31:14'+57:24
DSQДамян БОГОЕВDSQDSQDSQ
DNFNicholas MAIGNANDNFБНП Париба Лични ФинансиDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВремеРазлика
1.Zornitsa HRISTOVA1. (F 40-49)ASICS FrontRunner Bulgaria2:10:18--
2.Силфия СТЕФАНОВА1. (F 16-39)adidas Runners Sofia2:14:57'+4:39
3.Jasmina DEDIC-HAGAN2. (F 40-49)2:15:54'+5:36
4.Kristina SHEKERLIYSKA2. (F 16-39)adidas Runners Sofia2:22:54'+12:36
5.Снежана ТЕРЗИЕВА3. (F 16-39)2:25:35'+15:17
6.Vanina MILUSHEVA4. (F 16-39)2:26:44'+16:26
7.Златомира НИКОЛОВА5. (F 16-39)adidas Runners Sofia2:29:51'+19:33
8.Павлина ДРАГНЕВА6. (F 16-39)2:30:33'+20:15
9.Delyana TODOROVA3. (F 40-49)2:30:55'+20:37
10.Maya PETKOVA4. (F 40-49)Vivacom running team2:31:09'+20:51
11.Denitsa ZAYKOVA7. (F 16-39)adidas Runners Sofia2:31:26'+21:08
12.Svetlana TODOROVA8. (F 16-39)2:32:23'+22:05
13.Боряна ПОПОВА-ЦВЕТКОВА9. (F 16-39)2:32:55'+22:37
14.Мая/maya КОЕВА/KOEVA10. (F 16-39)2:33:50'+23:32
15.Franziska GERING11. (F 16-39)Citylauf-Verein Dresden2:35:07'+24:49
16.Velina GEORGIEVA12. (F 16-39)2:35:09'+24:51
17.Здравка ВУКАДИНОВА5. (F 40-49)DXC Technology2:37:47'+27:29
18.Yovka IVANOVA13. (F 16-39)5kmrun2:40:06'+29:48
19.Zhivka KISYOVA14. (F 16-39)2:41:15'+30:57
20.Teodora PASHINA15. (F 16-39)OSI2:44:21'+34:03
21.Nadia MLADENOVA16. (F 16-39)AR Sofia2:45:08'+34:50
22.Цветелина БЕНЕВА6. (F 40-49)2:46:42'+36:24
23.Десислава АНГЕЛОВА7. (F 40-49)2:47:06'+36:48
24.Maria GORITSOVA17. (F 16-39)DraftKings2:48:00'+37:42
25.Любомира НИКОЛОВА1. (F 50-59)Азимут2:48:04'+37:46
26.Irena TSANKOVA18. (F 16-39)VMware2:49:54'+39:36
27.Miroslava ANANIEVA19. (F 16-39)2:51:22'+41:04
28.Rozalina PETREVSKA20. (F 16-39)2:51:24'+41:06
29.Adelina GRIGOROVA21. (F 16-39)2:53:20'+43:02
30.Simona KOLEVA22. (F 16-39)VMware2:55:05'+44:47
31.Velislava STEFANOVA8. (F 40-49)2:55:25'+45:07
32.Anna VANCHEVA9. (F 40-49)ASICS FrontRunner Bulgaria2:56:44'+46:26
33.Julia KOLEVA23. (F 16-39)2:57:41'+47:23
34.Antonia VASILEVA10. (F 40-49)2:57:42'+47:24
35.Maya PETRUNOVA24. (F 16-39)3:06:11'+55:53
36.Iglika SEMERDJIEVA25. (F 16-39)3:06:52'+56:34
37.Martina NACHEVA26. (F 16-39)DXC Technology3:08:00'+57:42
38.Mariya MILENOVA27. (F 16-39)ASICS FrontRunner Bulgaria3:08:14'+57:56
39.Dess VASSILEVA11. (F 40-49)3:10:53'+1:00:35
40.Nadya CHILINGIROVA12. (F 40-49)3:14:36'+1:04:18
41.Spasiana MILENOVA28. (F 16-39)OMV3:14:48'+1:04:30
42.Невена ДИШЛИЕВА-КРЪСТЕВА2. (F 50-59)3:21:26'+1:11:08
43.Йорданка МАЛКОВСКА29. (F 16-39)3:23:23'+1:13:05
44.Gabriela GEORGIEVA30. (F 16-39)Begach3:24:08'+1:13:50
45.Nadia MARINOVOVA13. (F 40-49)3:26:23'+1:16:05
46.Майа АНТОВА14. (F 40-49)3:27:42'+1:17:24
47.Деница РАЙЛЪНДС15. (F 40-49)3:30:57'+1:20:39
48.Neli ZLATANOVA31. (F 16-39)3:30:58'+1:20:40
49.Aleksandrina SLAVOVA32. (F 16-39)adidas Runners Sofia3:31:10'+1:20:52
50.Dobrina ENEVA33. (F 16-39)3:34:42'+1:24:24
51.Mariya TODOROVA34. (F 16-39)Atos3:36:45'+1:26:27
52.Juliana HADJITCHONEVA16. (F 40-49)3:36:58'+1:26:40
53.Irina NIKOLOVA17. (F 40-49)3:38:03'+1:27:45
54.Keti POPOVA35. (F 16-39)3:39:04'+1:28:46
55.Anita DIMITROVA36. (F 16-39)3:39:49'+1:29:31
56.Йорданка КОНДАРЕВА3. (F 50-59)3:41:14'+1:30:56
57.Валентина МАЛЕЧКАНОВА37. (F 16-39)Lion Heart3:48:42'+1:38:24
58.Veronica MILCHEVA38. (F 16-39)3:51:52'+1:41:34
59.Aleksandra SELINSEK39. (F 16-39)3:56:45'+1:46:27
60.Valentina DANIELSEN40. (F 16-39)3:58:07'+1:47:49
61.Yoana BOGDANOVA41. (F 16-39)Begach3:58:31'+1:48:13
62.Мария КАМЕНОВА42. (F 16-39)3:58:33'+1:48:15
63.Alexandra GERING43. (F 16-39)Citylauf-Verein Dresden4:04:40'+1:54:22
64.Валентина ГЕНЕВА4. (F 50-59)-4:11:21'+2:01:03
65.Mila VLADIMIROVA18. (F 40-49)4:27:58'+2:17:40
66.Христина НЕСТЕРОВА19. (F 40-49)Begach4:42:24'+2:32:06
67.Даниела СТАНЕВА5. (F 50-59)5:02:30'+2:52:12
DNFGalya IKONOMOVADNFNuveiDNFDNF
DNFДесислава ЛАЗАРОВАDNFDNFDNF
DNFStanislava PETROVADNFСКЛА "Добруджа" ДобричDNFDNF
DNFElena GEORGIEVADNFGPLAWDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВремеРазлика
1.Стоян ВЛАДКОВ1. (M 16-39)Локомотив-Дряново1:35:59--
2.Fabian GERING2. (M 16-39)ASICS FrontRunner Germany1:36:1617
3.Clemens UNTERGUGGENBERGER3. (M 16-39)1:47:12'+11:13
4.Ivaylo PETKOV4. (M 16-39)Adidas Runners Sofia1:50:35'+14:36
5.Dimitar GOSPODINOV5. (M 16-39)Reading Roadrunners1:54:57'+18:58
6.Yanko ARNAUDOV6. (M 16-39)1:59:28'+23:29
7.Blagoy BOYADZHIEV7. (M 16-39)1:59:47'+23:48
8.Alexander DIMITROV1. (M 40-49)VMware1:59:57'+23:58
9.Веселин ЛЕФТЕРОВ8. (M 16-39)Бегач2:00:04'+24:05
10.Stefan KASEV9. (M 16-39)Sofia green tour2:00:33'+24:34
11.Alexander TOSHEV10. (M 16-39)adidas Runners Sofia2:00:53'+24:54
12.Momchil SHOYLEV11. (M 16-39)2:01:27'+25:28
13.Захари ДИМИТРОВ2. (M 40-49)Приятели за бягане2:02:35'+26:36
14.Николай КРЪСТЕВ12. (M 16-39)2:05:28'+29:29
15.Цветелин ЦВЕТКОВ13. (M 16-39)adidas Runners Sofia2:06:10'+30:11
16.Ivaylo MARINOV14. (M 16-39)2:08:29'+32:30
17.Камен ДААЛИЙСКИ15. (M 16-39)adidas Runners Sofia2:09:08'+33:09
18.Andrey SAMARDZHIEV16. (M 16-39)Бегач2:09:37'+33:38
19.Калоян ЛОБУТОВ3. (M 40-49)adidasRunnersSofia2:10:05'+34:06
20.Христо ГЕНАДИЕВ1. (M 50+)Приятели за бягане2:10:51'+34:52
21.Борислав ХЛЕБНИКОВ4. (M 40-49)2:11:10'+35:11
22.Ivan IVANOV17. (M 16-39)ASICS FrontRunner Bulgaria2:11:43'+35:44
23.Petar VALCHANOV18. (M 16-39)5kmrun2:11:54'+35:55
24.Daniel PETROV5. (M 40-49)SCHWARZ IT2:12:04'+36:05
25.Kostadin GYUMOV19. (M 16-39)Бански Старец2:14:43'+38:44
26.Веселин ЛЕФТЕРОВ20. (M 16-39)Бегач2:15:11'+39:12
27.Angel HRISTOV6. (M 40-49)Vivacom running team2:16:54'+40:55
28.Asen VATEV7. (M 40-49)Таласъми2:17:51'+41:52
29.Valentin GEORGIEV8. (M 40-49)Vivacom running team2:18:17'+42:18
30.Борислав МИТЕВ9. (M 40-49)Begach2:18:18'+42:19
31.Симеон ПАНОВ21. (M 16-39)2:18:19'+42:20
32.Vladislav MARINOV10. (M 40-49)adidas Runners Sofia2:18:20'+42:21
33.Andrey MARCHEV22. (M 16-39)DraftKings2:18:26'+42:27
34.Emanuel MARTINOV23. (M 16-39)2:18:36'+42:37
35.Valentin PETKOV2. (M 50+)2:19:58'+43:59
36.Pavel KOSTADINOV11. (M 40-49)Лека по лека2:20:36'+44:37
37.Stefan KEREV24. (M 16-39)Бири4Баири2:22:20'+46:21
38.Philip NASR25. (M 16-39)Adidas Runners Sofia2:22:38'+46:39
39.Evelin JECHEV26. (M 16-39)adidas Runners Sofia2:22:41'+46:42
40.Yavor HRISTOV27. (M 16-39)Atos2:23:32'+47:33
41.Anton KUZEV28. (M 16-39)Вечно Втори2:23:44'+47:45
42.Øystein JOHANNESEN29. (M 16-39)2:23:53'+47:54
43.Kancho KOSTADINOV3. (M 50+)ASICS FrontRunner Bulgaria2:23:57'+47:58
44.Симеон НИКОЛОВ30. (M 16-39)Energetic sloths2:24:05'+48:06
45.Dimitar SAVOV31. (M 16-39)Atos2:25:08'+49:09
46.Stiliyan KIROV4. (M 50+)2:25:12'+49:13
47.Peter TSVETKOV12. (M 40-49)2:25:29'+49:30
48.Ростислав ГЕОРГИЕВ13. (M 40-49)2:26:33'+50:34
49.Peter POPUNKYOV14. (M 40-49)Vivacom running team2:27:30'+51:31
50.Hristo GERDZHIKOV32. (M 16-39)2:28:22'+52:23
51.Георги КАРАВАСИЛЕВ33. (M 16-39)Развитие в застой2:28:36'+52:37
52.Martin MARINOV34. (M 16-39)VMware2:28:51'+52:52
53.Vladimir VLADIMIROV5. (M 50+)2:29:04'+53:05
54.Toshko POPOV35. (M 16-39)USSR2:29:12'+53:13
55.Peter ZAHOV36. (M 16-39)USSR2:29:15'+53:16
56.Ивайло БОЖУРИН37. (M 16-39)2:29:38'+53:39
57.Калин НИКОЛОВ38. (M 16-39)2:29:52'+53:53
58.Milko STEFANOV15. (M 40-49)Спартак Койнаре2:29:56'+53:57
59.Atanas SAMOKVAREV39. (M 16-39)Диви Рози2:30:00'+54:01
60.Dimitar HRISTOV40. (M 16-39)Adidas Runners Sofia2:30:06'+54:07
61.Ивайло ВАСИЛЕВ41. (M 16-39)2:30:15'+54:16
62.Andrea FRARE16. (M 40-49)2:30:44'+54:45
63.Светослав СВЕТИЕВ17. (M 40-49)Адидас Рънърс2:33:21'+57:22
64.Ivan POPOV42. (M 16-39)2:34:13'+58:14
65.Ivan IVANOV43. (M 16-39)adidas Runners Sofia2:34:35'+58:36
66.Konstantin PARTALOZOV44. (M 16-39)Vivacom running team2:34:49'+58:50
67.Victor BOCHER45. (M 16-39)Atos2:34:54'+58:55
68.Veselin NIKOV18. (M 40-49)Отбор Юнаци2:34:57'+58:58
69.Plamen MERAZOV19. (M 40-49)2:35:02'+59:03
70.Martin ANDONOV46. (M 16-39)2:35:17'+59:18
71.Vasil VELICHKOV20. (M 40-49)ASICS FrontRunner Bulgaria2:35:24'+59:25
72.Васил МАРИНОВ47. (M 16-39)2:35:30'+59:31
73.Юлиан САМАРДЖИЕВ48. (M 16-39)-2:35:40'+59:41
74.Генчо КОСЕВ6. (M 50+)Adidas Runners Sofia2:35:48'+59:49
75.Yanko DOYCHINOV49. (M 16-39)2:35:54'+59:55
76.Румен ВЪЛКОВ21. (M 40-49)2:38:54'+1:02:55
77.Николай АТАНАСОВ50. (M 16-39)2:38:54'+1:02:55
78.Димитър МИЛЬОВ22. (M 40-49)2:39:09'+1:03:10
79.Тодор МАКАШЕЛОВ23. (M 40-49)DXC Technology2:39:22'+1:03:23
80.Любомир ДИМИТРОВ51. (M 16-39)2:40:14'+1:04:15
81.Ventsislav STOYANOV24. (M 40-49)Begach2:41:42'+1:05:43
82.Georgi BUROV52. (M 16-39)2:42:19'+1:06:20
83.Ивайло МИХОВ53. (M 16-39)Amadeus2:42:58'+1:06:59
84.Plamen KARASHTRANOV54. (M 16-39)2:43:01'+1:07:02
85.Илко ШИКОВ7. (M 50+)2:43:35'+1:07:36
86.Деян ЙОРДАНОВ25. (M 40-49)2:44:20'+1:08:21
87.Boyan TODOROV55. (M 16-39)2:45:13'+1:09:14
88.Витан ВАСИЛЕВ56. (M 16-39)2:45:13'+1:09:14
89.Dimitar MILANOV57. (M 16-39)IBM2:46:17'+1:10:18
90.Dimitar YANKOV58. (M 16-39)2:46:26'+1:10:27
91.Йордан ГОСПОДИНОВ59. (M 16-39)Taekwondo team Turbo2:48:00'+1:12:01
92.Росен ТОДОРОВ60. (M 16-39)2:48:15'+1:12:16
93.Plamen PENCHEV61. (M 16-39)2:48:16'+1:12:17
94.Иван ЧАНОВ62. (M 16-39)2:48:38'+1:12:39
95.Стефан МАРИНОВ26. (M 40-49)2:49:52'+1:13:53
96.Rosen SIMOV63. (M 16-39)2:50:06'+1:14:07
97.Иван РУСЕВ64. (M 16-39)2:50:29'+1:14:30
98.Михаил НАЧЕВ65. (M 16-39)2:50:30'+1:14:31
99.Ivan ATANASOV66. (M 16-39)Школа за характери2:50:37'+1:14:38
100.Александър БАХЧЕВАНОВ67. (M 16-39)Школа за характери2:50:41'+1:14:42
101.Христо ИВАНОВ68. (M 16-39)2:50:44'+1:14:45
102.Anton PALAPESHKOV69. (M 16-39)Kozel2:50:48'+1:14:49
103.Teodor DIMITROV70. (M 16-39)SCHWARZ IT2:50:58'+1:14:59
104.Wai CHUI71. (M 16-39)2:51:33'+1:15:34
105.Атанас ЗАПРЯНОВ72. (M 16-39)2:52:17'+1:16:18
106.Светослав ПАНАЙОТОВ73. (M 16-39)2:54:33'+1:18:34
107.Станимир КАМЕНОПОЛСКИ8. (M 50+)2:55:31'+1:19:32
108.Венцислав ТАНЕВ74. (M 16-39)Нетпик2:55:43'+1:19:44
109.Simeon KONAKCHIEV75. (M 16-39)2:55:50'+1:19:51
110.Асен ПЕНЧЕВ76. (M 16-39)Grafixoft2:56:07'+1:20:08
111.Kaloyan KOLEV77. (M 16-39)ZomBie Run2:56:51'+1:20:52
112.Plamen GEORGIEV78. (M 16-39)2:58:29'+1:22:30
113.Nikola DIMITROV79. (M 16-39)Bucky Racing2:58:49'+1:22:50
114.Васил ГЕНОВ80. (M 16-39)2:58:50'+1:22:51
115.Веселин ПАНДОВ27. (M 40-49)2:59:45'+1:23:46
116.Иван ИВАНОВ81. (M 16-39)2:59:46'+1:23:47
117.Veselin CHOBANKOV28. (M 40-49)Inter Cars2:59:49'+1:23:50
118.Илиян МИРКОВ82. (M 16-39)3:01:16'+1:25:17
119.Даниел АТАНАСОВ83. (M 16-39)3:01:18'+1:25:19
120.Владимир КОЕВ84. (M 16-39)3:03:50'+1:27:51
121.Kristiyan KAZANLIEV85. (M 16-39)Accedia3:03:51'+1:27:52
122.Костадин КОСТАДИНОВ86. (M 16-39)3:04:08'+1:28:09
123.Branislav ABADZHIMARINOV87. (M 16-39)VMware3:04:08'+1:28:09
124.Denislav NANOV88. (M 16-39)3:04:22'+1:28:23
125.Radostin YORDANOV29. (M 40-49)Atos3:04:23'+1:28:24
126.Даниел МИЛУШЕВ89. (M 16-39)3:05:10'+1:29:11
127.Петър ИЛИЕВ90. (M 16-39)Нетпик3:05:17'+1:29:18
128.Геннадий ВОРОБЬОВ91. (M 16-39)Нетпик3:05:18'+1:29:19
129.Пламен СЛАВОВ92. (M 16-39)adidas Runners Sofia3:05:18'+1:29:19
130.Peter STOYANOV30. (M 40-49)Vivacom running team3:05:22'+1:29:23
131.Никола ГРИГОРОВ93. (M 16-39)3:05:36'+1:29:37
132.Александър ВАСИЛЕВ94. (M 16-39)3:06:30'+1:30:31
133.Георги АНДОНОВ9. (M 50+)Amadeus3:06:40'+1:30:41
134.Jorge MOLINAR10. (M 50+)3:06:42'+1:30:43
135.Petar FILEV95. (M 16-39)3:07:32'+1:31:33
136.Alexander PETROV31. (M 40-49)DXC3:07:49'+1:31:50
137.Masatoshi YASAKI11. (M 50+)3:08:52'+1:32:53
138.Todor VELIKOV96. (M 16-39)3:09:13'+1:33:14
139.Ivaylo IVANOV97. (M 16-39)3:09:45'+1:33:46
140.Николай МАРИНОВ98. (M 16-39)Осоговски офлюхи3:09:46'+1:33:47
141.Петър ИВАНОВ99. (M 16-39)3:10:21'+1:34:22
142.Artur NIEDZIELCZYK100. (M 16-39)3:11:44'+1:35:45
143.Николай СТАНЕВ101. (M 16-39)3:12:06'+1:36:07
144.Калоян КАЛЧЕВ32. (M 40-49)3:12:47'+1:36:48
145.Горан ГЕНЧЕВ33. (M 40-49)3:13:14'+1:37:15
146.Цветомир НИКОЛОВ102. (M 16-39)Велогоряни/ Осоговски охлюви3:13:20'+1:37:21
147.Мирослав СЛАВОВ34. (M 40-49)3:15:04'+1:39:05
148.Стефан САРАЛИЙСКИ35. (M 40-49)3:15:05'+1:39:06
149.Александър ИЛИЕВ36. (M 40-49)3:15:30'+1:39:31
150.Mark VERNON12. (M 50+)Self3:16:04'+1:40:05
151.Красимир ФИЛЧЕВ37. (M 40-49)3:17:27'+1:41:28
152.Nikola SIDEROV103. (M 16-39)3:21:22'+1:45:23
153.Кирил ЖЕЛЯЗКОВ104. (M 16-39)3:21:50'+1:45:51
154.Марин ЙОТОВ38. (M 40-49)3:26:23'+1:50:24
155.Assen ANTOV39. (M 40-49)3:26:34'+1:50:35
156.Бойно СТОЯНОВ40. (M 40-49)3:27:44'+1:51:45
157.Диян КРУШЕВ105. (M 16-39)DXC Technology3:28:50'+1:52:51
158.Nikolay KRASTEV13. (M 50+)3:29:14'+1:53:15
159.Dimitar GEORGIEV41. (M 40-49)3:33:19'+1:57:20
160.Йордан ГАНЧЕВ106. (M 16-39)3:35:33'+1:59:34
161.Емилиян ЙОЦОВ107. (M 16-39)3:36:35'+2:00:36
162.Теодор АПОСТОЛОВ108. (M 16-39)3:37:29'+2:01:30
163.Димитър ЗАПРЯНОВ109. (M 16-39)3:38:25'+2:02:26
164.Stoyan GARVANOV110. (M 16-39)3:39:03'+2:03:04
165.Matthew MOLINAR111. (M 16-39)3:40:43'+2:04:44
166.Ивайло КОНДАРЕВ14. (M 50+)3:41:14'+2:05:15
167.Васил ЛАЗАРОВ112. (M 16-39)3:42:51'+2:06:52
168.Георги ТОДОРОВ113. (M 16-39)3:42:59'+2:07:00
169.Мартин ЙОНОВСКИ114. (M 16-39)3:42:59'+2:07:00
170.Виктор ИВАНОВ115. (M 16-39)3:43:54'+2:07:55
171.Пламен ПЕНЕВ116. (M 16-39)3:43:55'+2:07:56
172.Спас ФИЛИПОВ42. (M 40-49)DXC Technology3:44:38'+2:08:39
173.Иван БОЯНОВ117. (M 16-39)3:45:24'+2:09:25
174.Bozhidar MILADINOV118. (M 16-39)RFF3:45:31'+2:09:32
175.Марин МАРИНОВ119. (M 16-39)3:48:31'+2:12:32
176.Александър ПЕШЕВ120. (M 16-39)3:48:51'+2:12:52
177.Теодор ГЕОРГИЕВ121. (M 16-39)Atos3:51:18'+2:15:19
178.Oleg GEORGIEV122. (M 16-39)3:51:53'+2:15:54
179.Simeon STOYCHEV123. (M 16-39)OMV3:52:05'+2:16:06
180.Decebal SORIN TUDOR15. (M 50+)OMV3:52:06'+2:16:07
181.Stefan LAZAROV124. (M 16-39)3:56:37'+2:20:38
182.Valentin VASILEV43. (M 40-49)Begach4:00:27'+2:24:28
183.Stanimir ILIEV44. (M 40-49)SCHWARZ IT4:28:46'+2:52:47
DNFBoyko BLAGOEVDNFBegachDNFDNF
DNFЯни СОКОЛОВDNFQnukaXtremeDNFDNF
DNFDaniel TILEVDNFRFFDNFDNF
DNFGeorgi ATANASOVDNFDNFDNF
DNFGeorgi GEORGIEVDNFGPLAWDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВремеРазлика
1.Nadezhda ANGELOVA1. (F 16-39)Julistan4:43:55--
2.Бела ДУЛЕВА2. (F 16-39)Ком-Емине сБира5:12:23'+28:28
3.Natalia TSVETKOVA3. (F 16-39)5:30:50'+46:55
4.Вяра ПЕТЕВА1. (F 40-49)5:32:29'+48:34
5.Михаела ХРИСТОВА4. (F 16-39)5:38:44'+54:49
6.Daniela ILKOVA5. (F 16-39)AR Sofia5:51:22'+1:07:27
7.Raya TSVETKOVA6. (F 16-39)6:18:00'+1:34:05
8.Юлияна СТОЯНОВА1. (F 50-59)6:22:25'+1:38:30
9.Даниела ДИМИТРОВА2. (F 40-49)Бегач6:24:14'+1:40:19
10.Лилия НИКОЛОВА3. (F 40-49)6:24:45'+1:40:50
11.Ирина ПЕШИНА7. (F 16-39)6:39:58'+1:56:03
12.Vanya DIMITROVA4. (F 40-49)DXC Technology6:48:36'+2:04:41
13.Alison GAUTHIER8. (F 16-39)Tri Team Sofia6:50:26'+2:06:31
14.Мария-Тияна СТОЙКОВА9. (F 16-39)Addidas6:57:02'+2:13:07
15.Оля СЛАВЧЕВА10. (F 16-39)Unstoppable7:17:31'+2:33:36
16.Liliya MARINOVA11. (F 16-39)Лили Мачка7:18:03'+2:34:08
17.Petya STATEVA5. (F 40-49)7:40:06'+2:56:11
18.Dobrinka MIHAYLOVA6. (F 40-49)Vivacom running team7:49:57'+3:06:02
DNFNevena ILIEVADNFKhabattaDNFDNF
DNFVioleta STOYANOVADNFDNFDNF
DNFDesislava NIKOLOVADNFDNFDNF
DNFКалина ГЕОРГИЕВАDNFDNFDNF
DNFИрина ПАВЛОВАDNFShumen Early RunnersDNFDNF
DNFМарин ГАЛЕВАDNFDNFDNF
DNFLyubena STOIMENOVADNFDNFDNF
DNFKremena KALINOVADNFDNFDNF
DNFАнгелина ИВАНОВАDNFDNFDNF
DNFVenelina EMILOVADNFDNFDNF
DNFАнастасия ОРСОВА-ПЕТРАКИЕВАDNFDNFDNF
DNFХристина ТАНКОВАDNFMRъNDNFDNF
DNFЖана ГЕОРГИЕВАDNFDNFDNF
DNFMila TRIFONOVADNFDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВремеРазлика
1.Ivo ANDREEV1. (M 16-39)ФРЕШОВЕТЕ4:07:20--
2.Александър ХРИСТОВ2. (M 16-39)4:13:09'+5:49
3.Samuel PAPOT3. (M 16-39)4:15:30'+8:10
4.Евгений ЦВЕТОВ4. (M 16-39)TRS4:26:57'+19:37
5.Владислав ЕРГИЕВ5. (M 16-39)4:42:12'+34:52
6.Николай НАЧЕВ1. (M 40-49)Канатица4:44:13'+36:53
7.Alexander DIMOV1. (M 50+)Жулистан4:46:25'+39:05
8.Nikolay SURCHEV2. (M 50+)4:49:17'+41:57
9.Мартин ПЕПЕЛДЖИЙСКИ6. (M 16-39)5:03:12'+55:52
10.Dimitar PANTELEEV7. (M 16-39)5:05:14'+57:54
11.Vladimir DZHONEV8. (M 16-39)5:07:58'+1:00:38
12.Крум РАДЕВ9. (M 16-39)5:08:30'+1:01:10
13.Kalin BOEVSKI10. (M 16-39)DXC Technology5:09:04'+1:01:44
14.Tihomir BLAGOEV11. (M 16-39)5:09:41'+1:02:21
15.Николай КЮЧУКОВ2. (M 40-49)5:10:05'+1:02:45
16.Nikifor GEORGIEV12. (M 16-39)5:13:23'+1:06:03
17.Ivailo DAMIANOV13. (M 16-39)Дечица5:22:26'+1:15:06
18.Kristian VIRCHEV14. (M 16-39)5:25:56'+1:18:36
19.Gergely VEGHSEO3. (M 40-49)5:27:39'+1:20:19
20.Александър ИВАНОВ15. (M 16-39)5:30:55'+1:23:35
21.Anton ATANASOV4. (M 40-49)5:31:09'+1:23:49
22.Кирил ДАКОВ5. (M 40-49)5:31:17'+1:23:57
23.Hristo KRASTEV6. (M 40-49)5:35:02'+1:27:42
24.Слави КОСТОВ7. (M 40-49)5:37:29'+1:30:09
25.Игнат НИКОЛОВ8. (M 40-49)5:40:19'+1:32:59
26.Живко ЖИВКОВ3. (M 50+)СК "Одит Консулт КиН"5:40:53'+1:33:33
27.Димитър ДИМКИН16. (M 16-39)5:41:05'+1:33:45
28.Fredrik OHLSSON9. (M 40-49)5:42:42'+1:35:22
29.Todor PROKOPOV10. (M 40-49)5:42:45'+1:35:25
30.Borislav PENCHEV17. (M 16-39)Vivacom running team5:44:03'+1:36:43
31.Mitko MITKOV11. (M 40-49)Atos5:47:30'+1:40:10
32.Krasimir KRASTEV18. (M 16-39)5:56:58'+1:49:38
33.Красимир ДИМИТРОВ19. (M 16-39)6:01:14'+1:53:54
34.Stanimir STATEV12. (M 40-49)Vivacom running team6:10:02'+2:02:42
35.Веселин ДАНЧЕВ13. (M 40-49)Бегач6:10:29'+2:03:09
36.Радослав ТЕНЕВ20. (M 16-39)6:10:36'+2:03:16
37.Radoslav TODOROV14. (M 40-49)Vivacom running team6:11:55'+2:04:35
38.Владислав СЕРАФИМОВ4. (M 50+)6:17:15'+2:09:55
39.Nikolay HRISTOV21. (M 16-39)6:18:05'+2:10:45
40.Иван МАВРОВ22. (M 16-39)Школа за характери6:20:56'+2:13:36
41.Ivan SIMEONOV5. (M 50+)6:21:02'+2:13:42
42.Dimitar STEFANOV DIMITROV23. (M 16-39)6:23:45'+2:16:25
43.Simeon GEORGIEV24. (M 16-39)6:23:47'+2:16:27
44.Калин ЗАРКОВ15. (M 40-49)DS sport club6:24:04'+2:16:44
45.Daniil DUKAT16. (M 40-49)Begach6:27:13'+2:19:53
46.Валери МАНЧЕВ25. (M 16-39)VMware Boxer6:27:13'+2:19:53
47.Bojidar BOJINOV17. (M 40-49)6:38:18'+2:30:58
48.Borislav BOZHANKOV26. (M 16-39)Invictus6:38:38'+2:31:18
49.Пламен ПОПОВ18. (M 40-49)Бегач6:40:44'+2:33:24
50.Красимир МИНКИН19. (M 40-49)6:41:52'+2:34:32
51.Dobrin STAYKOV20. (M 40-49)6:47:04'+2:39:44
52.Kalin SAVCHEV6. (M 50+)6:48:28'+2:41:08
53.Douwe SCHERMER27. (M 16-39)6:50:45'+2:43:25
54.Тодор МИНЕВ21. (M 40-49)6:50:48'+2:43:28
55.Vladislav ZAIMOV28. (M 16-39)Nuvei6:52:37'+2:45:17
56.Lozan BIZOV7. (M 50+)6:54:53'+2:47:33
57.Тихомир ЦВЕТКОВ29. (M 16-39)Chaos7:07:55'+3:00:35
58.Галин ГАЛЧЕВ22. (M 40-49)Galki7:08:29'+3:01:09
59.Borislav BORISOV23. (M 40-49)Galki7:08:29'+3:01:09
60.Мирослав МОРАВСКИ24. (M 40-49)Running buddies7:12:17'+3:04:57
61.Феро ФЕРАД30. (M 16-39)Unstoppable7:19:35'+3:12:15
62.Vladimir TODOROV8. (M 50+)7:30:04'+3:22:44
63.Теодор ДАКОВ31. (M 16-39)7:31:44'+3:24:24
64.Mihail KUNCHEV32. (M 16-39)Begach7:33:06'+3:25:46
65.Ангел КЪНЧЕВ25. (M 40-49)7:45:58'+3:38:38
66.Vasil VASILEV9. (M 50+)Vivacom running team7:49:59'+3:42:39
67.Dimitar DIMITROV26. (M 40-49)Vivacom running team7:50:11'+3:42:51
68.Dimitar KYOSEV27. (M 40-49)7:52:33'+3:45:13
69.Мартин РАДЕВ33. (M 16-39)7:53:50'+3:46:30
DNFЛюдмил НИКОЛОВDNFDNFDNF
DNFDesislav STOYANOVDNFBegachDNFDNF
DNFEdward MOURADIANDNFDNFDNF
DNFКамен ГРОЗДАНОВDNFShumen Early RunnersDNFDNF
DNFБорис ТОДОРОВDNFDNFDNF
DNFStefan ATANASSOVDNFDNFDNF
DNFНиколай БОЖКОВDNFСпорт Мастерс КлубDNFDNF
DNFChristo CHRISTOVDNFRun2gether squadDNFDNF
DNFPlamen MARCHEVDNFKingOfDublinDNFDNF
DNFСергей МАРИНОВDNFАзимутDNFDNF
DNFMarin DAMYANOVDNFDraftKingsDNFDNF
DNFАлександър ВУКОВDNFDNFDNF
DNFNikolay DANOVSKIDNF5 km runDNFDNF
DNFStanislav DAMYANOVDNFDNFDNF
DNFDragomir DRAGANOVDNFDNFDNF

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.