Резултати от Маратон Панчарево 2024

На 21 април 2024 се проведе 13-тото издание на Планински маратон Панчарево, организиран от СК Бегач. Второто състезание в календара на клуба след Spring 360 през март. Състезанието традиционно се проведе на добре познатите маршрути в района на Лозенска планина и езеро Панчарево.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021.

Маратон Панчарево
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Алина БОЯНОВА1. (F U16)40:37
2.Zlatka VALCHEVA1. (F 16-39)ASICS FrontRunner40:40
3.Мария ОСЕВА2. (F 16-39)43:42
4.Рита ГЕОРГИЕВА3. (F 16-39)44:48
5.Denitsa GANCHEVA4. (F 16-39)Begach45:42
6.Karolina KOLEVA5. (F 16-39)45:49
7.Цветелина НАУМОВА6. (F 16-39)46:47
8.Tsvetelina RADENKOVA7. (F 16-39)DLK46:49
9.Daniela MARINOVA1. (F 40-49)46:57
10.Ива КОЛЕВА1. (F 50-59)Лабрадор48:05
11.Vesela PENCHEVA2. (F 40-49)LABRADOR48:05
12.Антония РАНГЕЛОВА3. (F 40-49)48:08
13.Nadya GELOVA8. (F 16-39)Tri team Sofia48:15
14.Десислава ДОЧЕВА9. (F 16-39)51:30
15.Елеонора МИЛАНОВА4. (F 40-49)51:52
16.Silviya VALKOVA5. (F 40-49)Nuvei51:55
17.Marieta NIKOLOVA10. (F 16-39)Besta Team51:59
18.Sofiya GECHEVA11. (F 16-39)52:01
19.Svetlana IVANOVA6. (F 40-49)52:15
20.Ива КАРАШЕНСКА7. (F 40-49)52:25
21.Elena SOPRIKO12. (F 16-39)PLUS50052:36
22.Антонина ВИЧЕВА13. (F 16-39)52:39
23.Elena CHURUKOVA14. (F 16-39)52:47
24.Malika ATTIYA15. (F 16-39)53:00
25.Мая ХАДЖИЕВА8. (F 40-49)53:06
26.Калина ЛЕОНХАРТ16. (F 16-39)53:19
27.Елена СТАНЕВА17. (F 16-39)53:26
28.Славина КОВЧАЗОВА18. (F 16-39)Славина53:43
29.Darina KOLEVA9. (F 40-49)Jump to the moon53:43
30.Emiliya SLAVOVA10. (F 40-49)53:53
31.Весела ДИМИТРОВА2. (F 50-59)БЕГАЧ53:58
32.Beloslava GENOVA2. (F U16)GENOVI54:00
33.Yana KARAMANCHEVA19. (F 16-39)54:09
34.Виолета ВАСИЛЕВА20. (F 16-39)54:39
35.Боряна ГЕНОВА21. (F 16-39)54:50
36.Darina HRISTOSKOVA22. (F 16-39)54:59
37.Яна АТАНАСОВА23. (F 16-39)55:14
38.Нуриева А24. (F 16-39)55:16
39.Yolina MISIRSKA25. (F 16-39)55:34
40.Светлана ПОМЕТКОВА11. (F 40-49)55:35
41.Aleksandra DOGANDZHIYSKA26. (F 16-39)55:38
42.Елена СТЕФАНОВА СТЕФАНОВА27. (F 16-39)DXC Technology55:39
43.Доротея ГЕОРГИЕВА28. (F 16-39)55:43
44.Nicole POYUKOVA29. (F 16-39)nuvei55:54
44.Милена ЦЕКОВА12. (F 40-49)55:54
46.Rosana BUDAKOVA30. (F 16-39)HedgeServ56:02
47.Desislava LAZAROVA31. (F 16-39)56:08
48.Станислава МАРИНОВА32. (F 16-39)56:14
49.Михаела БАБАЧЕВА33. (F 16-39)56:34
50.Maria POPOVA34. (F 16-39)56:36
51.Maria ZHAROVA35. (F 16-39)Mitel56:37
52.Диана ТРИФОНОВА36. (F 16-39)Mitel56:42
53.Vesela VASILEVA37. (F 16-39)PLUS50056:49
54.Julie ASENOVA38. (F 16-39)57:01
55.Таня КРЪСТЕВА13. (F 40-49)57:08
56.Uyanga SAINBAYAR39. (F 16-39)Nuvei57:12
57.Ирена АЛЕКСИЕВА40. (F 16-39)57:13
58.Elina PAVLOVA41. (F 16-39)RUNiqa57:14
59.Silviya GEORGIEVA42. (F 16-39)57:23
60.Йоанна НИКОЛОВА43. (F 16-39)57:52
61.Dilyana NEYKOVA44. (F 16-39)Chaos Team58:21
62.Galina BINEVA14. (F 40-49)58:31
63.Росица МЕКЯНОВА45. (F 16-39)58:33
64.Charlotte SMITH46. (F 16-39)59:08
65.Цветина БЕНОВА47. (F 16-39)59:11
66.Tammy FELSTEAD15. (F 40-49)59:20
67.Нина ПЕЛТЕКОВА48. (F 16-39)59:20
68.Елена ЗАХАРИЕВА3. (F U16)59:22
69.Nadezhda BOZHKOVA16. (F 40-49)59:23
70.Gergana HANDJIYSKA17. (F 40-49)Академиците59:36
71.Kalina DOMUSCHIEVA49. (F 16-39)59:38
72.Александра БЕРОВА50. (F 16-39)59:41
73.Petya SPASOVA51. (F 16-39)59:42
74.Darina PASHOVA52. (F 16-39)HEDGESERV59:45
75.Лилия ЛАЗАРОВА53. (F 16-39)59:58
76.Kalina YANKOVA54. (F 16-39)59:59
77.Mariya PETROVA55. (F 16-39)1:00:10
78.Bozhura SIMEONOVA56. (F 16-39)1:00:12
79.Nona GERGUSHKA57. (F 16-39)1:00:17
80.Kristina DIMITROVA58. (F 16-39)Bucky Racing1:00:35
81.Juliana BOJA18. (F 40-49)RUNiqa1:00:37
82.Ivana NAYDENOVA59. (F 16-39)Runners@IBM1:01:05
83.Анастасия АКСЕНОВА60. (F 16-39)1:01:34
84.Emiliya PAVLOVA19. (F 40-49)1:01:36
85.Лилия ПАЧАЛОВА61. (F 16-39)1:01:54
86.Антоанета БЕЛОВЕЖДОВА62. (F 16-39)Бавните гепарди1:01:55
87.Hristina STOYNOVA63. (F 16-39)Corgidor1:02:02
88.Marieta CHEPURNOY64. (F 16-39)1:02:10
89.Mariyana RAEVA20. (F 40-49)1:02:10
90.Elisaveta ZAREVA65. (F 16-39)1:02:46
91.Инна АЛХУТОВА66. (F 16-39)1:02:55
92.Marina MARCHOVSKA67. (F 16-39)1:02:58
93.Виктория ИВАНОВА68. (F 16-39)1:03:09
94.Ilina IVANOVA69. (F 16-39)1:03:11
95.Християна ИВАНОВА70. (F 16-39)EnduroSat1:03:14
96.Савина ЦУКЕВА71. (F 16-39)Running Buddies1:03:14
97.Мирела АНДРЕЕВА72. (F 16-39)Top Gun1:03:20
98.Ana YORDANOVA73. (F 16-39)1:03:22
99.Slavena STANKOVA74. (F 16-39)1:03:25
100.Dragitsa NEGROVA21. (F 40-49)TINQIN1:03:53
101.Лиа БОЯНОВА75. (F 16-39)1:04:32
102.Krassimira DIMITROVA22. (F 40-49)1:04:45
103.Yoana LALINSKA76. (F 16-39)1:05:00
104.Petya KANTAREVA77. (F 16-39)1:05:01
105.Ивета ХРИСТОВА78. (F 16-39)1:05:07
106.Теодора ПЕЙЧЕВА79. (F 16-39)1:05:15
107.Teodora DIMITROVA80. (F 16-39)1:05:16
108.Gergana NAYDENOVA81. (F 16-39)DraftKings1:05:20
109.Yana GEORGIEVA82. (F 16-39)1:05:47
110.Катя БОРУКОВА83. (F 16-39)1:05:55
111.Filena VASILEVA84. (F 16-39)1:05:58
112.Деяна СТАНИСЛАВОВА85. (F 16-39)1:05:59
113.Виолета ПЕТРОВА86. (F 16-39)1:06:22
114.Диляна БОЖИНОВА87. (F 16-39)1:06:45
115.Иванина ЧИФЛИЧКА88. (F 16-39)TechnoRun1:06:49
116.Блага РУСЕНОВА89. (F 16-39)1:06:51
117.Lora POPOVA90. (F 16-39)1:06:54
118.Mirela TEOFANOVA91. (F 16-39)1:06:58
119.Anelia KOZLOVA92. (F 16-39)SCHWARZ IT1:07:11
120.Ani ANGELOVA23. (F 40-49)Vivacom team1:07:17
121.Доника ИВАНОВА93. (F 16-39)1:07:26
122.Simona HADZHIEVA94. (F 16-39)1:07:55
123.Гергана ГЕОРГИЕВА95. (F 16-39)1:08:17
124.Oksana TARARA96. (F 16-39)1:08:29
125.Asya LOBUTOVA97. (F 16-39)TINQIN1:08:42
126.Надежда ДИМИТРОВА98. (F 16-39)AXSMarine1:08:44
127.Olga NOZDRINA99. (F 16-39)SRS1:09:03
128.Antoaneta ATANASOVA100. (F 16-39)1:09:09
129.Maria KAVLAKOVA101. (F 16-39)Draftkings1:10:10
130.Цветанка ЛАЗАРОВА3. (F 50-59)1:10:35
131.Anna KOKALANOVA24. (F 40-49)1:10:37
132.Andzhela VELINOVA102. (F 16-39)1:10:37
133.Evdokiya CHAVGOVA103. (F 16-39)1:10:40
134.Kristina MLADENOVA104. (F 16-39)1:10:45
135.Янка КАЗАКОВА25. (F 40-49)1:11:08
136.Елена ДЖАСОВА105. (F 16-39)1:11:27
137.Гергана ВАСИЛЕВА106. (F 16-39)Nuvei1:11:49
138.Моника ХРИСТОВА107. (F 16-39)Draftkings1:12:08
139.Veronika DIMOVA108. (F 16-39)1:12:10
140.Magdena NIKOLOVA109. (F 16-39)1:12:55
141.Galina IVANOVA110. (F 16-39)Runners@IBM1:13:28
142.Никол БОЧУКОВА111. (F 16-39)Никол Б1:13:31
143.Марина БРЕЗАЛИЕВА112. (F 16-39)1:13:39
144.Irina IVANOVA113. (F 16-39)1:13:50
145.Христина КОРДОВА114. (F 16-39)1:15:01
146.Ванина ГАБРОВСКА-ДИНЕВА115. (F 16-39)1:15:09
147.Sara GALLIUSSI116. (F 16-39)1:15:13
148.Габриела ИЛИЕВА4. (F 50-59)1:15:56
149.Lina MUHIDIN117. (F 16-39)Runners@IBM1:15:57
150.Violeta YONKOVA26. (F 40-49)1:16:12
151.Yuliyana VASILEVA118. (F 16-39)1:16:18
152.Anastasiya GEORGIEVA119. (F 16-39)FutureRunners1:17:10
153.Лора СТОЯНОВА120. (F 16-39)1:18:04
154.Teodora GEORGIEVA121. (F 16-39)1:19:51
155.Анжелина ТОТЕВА27. (F 40-49)DiVino1:20:44
156.Toni-Teodora KOSEVA122. (F 16-39)1:21:08
157.Ekaterina DANINA123. (F 16-39)1:21:36
158.Rumyana BELCHUGOVA5. (F 50-59)1:23:21
159.Николина КОЧЕВА124. (F 16-39)1:25:19
160.Elka IVANOVA6. (F 50-59)1:28:00
161.Албена КАРАМАНОВА125. (F 16-39)FutureRunners1:28:44
162.Atanaska ILINCHEVA126. (F 16-39)1:37:02
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Кристиян ГЕОРГИЕВ1. (M 16-39)ASICS FrontRunner36:24
2.Александър ВЛАДИМИРОВ2. (M 16-39)37:01
3.Цветелин МАРИНОВ3. (M 16-39)37:31
4.Генади ГЕНАДИЕВ4. (M 16-39)37:46
5.Ivaylo SPASOV5. (M 16-39)40:09
6.Dimitar DIMITROV1. (M 40-49)Begach40:19
7.Мартин ПИСАРОВ6. (M 16-39)40:23
8.Svetoslav SLAVCHEV7. (M 16-39)40:53
9.Simeon GLABADANIDIS8. (M 16-39)DraftKings41:19
10.Невин ФОТЕНЛИЕВ9. (M 16-39)Тритон Екстрийм41:28
11.Boris MITEV2. (M 40-49)Running Buddies41:30
12.Божидар ИВАНОВ10. (M 16-39)41:36
13.Николай ВАСИЛЕВ11. (M 16-39)41:41
14.Николай ТОДОРОВ3. (M 40-49)Accedia41:51
15.Mykola BAZHENOV12. (M 16-39)EPAM41:55
16.Павел КАЛИНСКИ13. (M 16-39)42:30
17.Tihomir FILIPOV14. (M 16-39)Legs Miserables42:52
18.Дани СПАСОВ15. (M 16-39)42:56
19.Васил ВЕЛИЧКОВ4. (M 40-49)ASICS FrontRunner42:57
20.Красимир ГИЗДОВ16. (M 16-39)CommandoFit43:02
21.Траян МИХАЙЛОВ17. (M 16-39)M&BM Ltd.43:18
22.Kaloyan NIKOLOV1. (M 50+)43:31
23.Plamen YANKOV5. (M 40-49)43:33
24.Николай ПЕШЕВ18. (M 16-39)43:40
25.Велислав МИТЕВ19. (M 16-39)43:42
26.Андрей СИНДЕЕВ6. (M 40-49)43:54
27.Nikola PANDURSKI20. (M 16-39)44:49
28.Станислав ИВАНОВ21. (M 16-39)44:50
29.Alexander NAKOV7. (M 40-49)45:00
30.Samuil IVANOV22. (M 16-39)Mitel45:12
31.Iliya GENOV8. (M 40-49)GENOVI45:22
32.Vasil CHAVGOV23. (M 16-39)45:25
33.Preslav PETKOV24. (M 16-39)SCHWARZ IT45:26
34.Nikolay PATRIKOV25. (M 16-39)45:27
35.Mihail GORANOV26. (M 16-39)Стрелите45:56
36.Borimir KANCHEV9. (M 40-49)Vivacom team46:06
37.Georgi STOYANOV27. (M 16-39)46:13
38.Petar TRAYKOV28. (M 16-39)PLUS50046:20
39.Nikolay KRUMOV29. (M 16-39)BestaTeam46:22
40.Alexander DZHARTOV1. (M U16)46:24
41.Kirill SAVIN30. (M 16-39)46:40
42.Мирослав СТОЕВ31. (M 16-39)TechnoRun46:43
43.Мартин ГЕОРГИЕВ32. (M 16-39)46:51
44.Stiliyan KRASTEV33. (M 16-39)47:00
45.Методи ВЕЛИЧКОВ34. (M 16-39)47:17
46.Valentin MITOV35. (M 16-39)Стрелите47:26
47.Dimitar ZDRAVKOV36. (M 16-39)47:32
48.Boris GEORGIEV37. (M 16-39)Vivacom team47:41
49.Boyan SALUTSKI38. (M 16-39)SchwarzIT47:49
50.Иван ИВАНОВ39. (M 16-39)47:54
51.Martin ATANASOV40. (M 16-39)Modeshift47:56
52.Владимир БОШНАКОВ41. (M 16-39)48:02
53.Марин СТАЕВСКИ42. (M 16-39)48:21
54.Владислав СТОЯНОВ43. (M 16-39)SCHWARZ IT48:35
55.Ivo MARINKOV44. (M 16-39)Amadeus48:45
56.Ivan PETKOV45. (M 16-39)48:56
57.Александър ИВАНОВ46. (M 16-39)48:59
58.Blagovest MIHAYLOV10. (M 40-49)Run Spirit49:01
59.Denis BAKIR47. (M 16-39)49:02
60.Християн ТОДОРОВ48. (M 16-39)49:02
61.Ivo ATANASSOV49. (M 16-39)49:07
62.Васил БУЛЯНСКИ50. (M 16-39)49:08
63.Nedelcho PENEV11. (M 40-49)49:11
64.Ангел АЛЕКСАНДРОВ12. (M 40-49)49:33
65.Mihail NAYDENOV51. (M 16-39)49:57
66.Stoyan ZAFIROV13. (M 40-49)DXC Technology50:01
67.Aleksandar VANKOV52. (M 16-39)Besta Team50:08
68.Владимир ХАРАЛАМБИЕВ53. (M 16-39)Mitel50:11
69.Georgi YANKOV54. (M 16-39)50:15
70.Rumen ANDREEV55. (M 16-39)EPAM50:22
71.Tsvetoslav LAZAROV56. (M 16-39)50:29
72.Georgi MLADENOV57. (M 16-39)50:43
73.Иван ЦУКЕВ14. (M 40-49)Running Buddies50:47
74.Vladislav VILSONOV58. (M 16-39)50:50
75.Yanislav CHANEV59. (M 16-39)инжинерчитата50:53
76.Georgi STOILOV60. (M 16-39)51:01
77.Богомил БОГДАНОВ15. (M 40-49)51:05
78.Nikolay GEORGIEV61. (M 16-39)51:09
79.Boncho BELUTOV16. (M 40-49)AXWAY51:14
80.George TSVETKOV2. (M 50+)51:14
81.Petko HRISTEV3. (M 50+)51:16
82.Kiril STOEV62. (M 16-39)51:24
83.Milan MILANOV17. (M 40-49)51:28
84.Ivan ROZOV63. (M 16-39)EPAM51:28
85.Борислав ТОТЕВ64. (M 16-39)SCHWARZ IT51:30
86.Кристиян НАЧОВ65. (M 16-39)DXC Technology51:32
87.Anton TASHEV66. (M 16-39)SiteGround51:55
88.Георги МОМЧИЛОВ67. (M 16-39)51:55
89.Антон ДЖОНДЖОРОВ68. (M 16-39)51:57
90.Николай НАЙДЕНОВ18. (M 40-49)Besta Team51:59
91.Йордан СТОИЧКОВ69. (M 16-39)52:15
92.Галин ГЕТОВ70. (M 16-39)52:15
93.Кирил ЗЕКИН71. (M 16-39)Тичове52:18
94.Momchil BORISOV72. (M 16-39)52:20
95.Momchil N KYUPARSKI73. (M 16-39)52:21
96.Владимир ВЛАДИМИРОВ19. (M 40-49)Осите52:22
97.Anton KOVACHKI20. (M 40-49)52:24
98.Martin MAZNILEV74. (M 16-39)52:26
99.Константин ГОВЕДАРСКИ75. (M 16-39)52:34
100.Александър ПОПОВ76. (M 16-39)AMADEUS52:36
101.Nikola VASILEV77. (M 16-39)Amadeus52:42
102.Теодор МИХОВ78. (M 16-39)52:45
103.Kostadin MANCHEV79. (M 16-39)Hedgeserv52:52
104.Nevo PARDESS80. (M 16-39)PLUS50052:52
105.Петър ГЕОРГИЕВ81. (M 16-39)52:52
106.Viktorio SERDAROV82. (M 16-39)EPAM53:00
107.Тони СОБАДЖИЕВ21. (M 40-49)Осите53:27
108.Данаил АНГЕЛОВ83. (M 16-39)53:28
109.Teodor ANTONOV84. (M 16-39)53:28
110.Ивайло ХАДЖИЙСКИ85. (M 16-39)Cloudruid53:30
111.Николай ПЕНКОВ86. (M 16-39)инжинерчитата53:42
112.Petar KOTSEV22. (M 40-49)Run with men53:44
113.Калоян ГЕОРГИЕВ87. (M 16-39)53:48
114.Hristin MARINOV88. (M 16-39)Melexis53:54
115.Чудомир МОНЕВСКИ89. (M 16-39)ПЛАНА53:56
116.Alexander DAMYANOV90. (M 16-39)53:57
117.Симеон КОМИТОВ23. (M 40-49)SCHWARZ IT54:04
118.Yordan PETROV91. (M 16-39)54:10
119.Dobromir DOBREV92. (M 16-39)TINQIN54:18
120.Владимир НИЧЕВ24. (M 40-49)54:19
121.Hristo EZEKIEV93. (M 16-39)54:19
122.Иван БЕРОВ2. (M U16)54:21
123.Ivaylo KUNEV25. (M 40-49)54:26
124.Dobrin ARETOV26. (M 40-49)DXC Technology54:26
125.Стоян ТОДОРОВ94. (M 16-39)54:30
126.Богдан ТРАЙКОВ95. (M 16-39)54:31
127.Nikola ANANIEV96. (M 16-39)54:34
128.Mihail DAVITKOV3. (M U16)MBI54:36
129.Кристиян ТОДОРОВ97. (M 16-39)Nemetschek Team54:39
130.Lyubomir ALEKSANDRIEV98. (M 16-39)54:40
131.Kamen IVANOV4. (M 50+)54:42
132.Krum YARABANOV99. (M 16-39)ATOS IT54:47
133.Todor NIKOLOV27. (M 40-49)54:52
134.Денислав ДИМИТРОВ100. (M 16-39)SCHWARZ IT54:57
135.Димитър ФОТЕВ101. (M 16-39)SCHWARZ IT54:58
136.Alexander ALEXANDROV102. (M 16-39)DXC55:04
137.Александър СОТИРОВ103. (M 16-39)55:06
138.Стоян ДИМИТРОВ104. (M 16-39)AXSMarine55:17
139.Кирил МИХАЛКОВ105. (M 16-39)Amadeus55:19
140.Милен МАКАВЕЕВ106. (M 16-39)EnduroSat55:27
141.Явор АТОВ107. (M 16-39)Nemetschek Team55:28
142.Петър СТАНЕВ108. (M 16-39)55:28
143.Павел КРЪСТЕВ109. (M 16-39)Nemetschek Team55:30
144.Stanislav STOILOV110. (M 16-39)55:35
145.Antonio SPINELLI28. (M 40-49)Runners@IBM55:42
146.Владислав АТАНАСОВ29. (M 40-49)TechnoRun55:45
147.Dilyan VELICHKOV111. (M 16-39)Chaos Team55:51
148.Ивайло МАРКОВ30. (M 40-49)55:52
149.Свилен БЪЧВАРОВ31. (M 40-49)Amadeus56:02
150.Lyubomir PETKOV112. (M 16-39)PLUS50056:05
151.Georgi LAZAROV32. (M 40-49)56:07
152.Rosen KOZHUHAROV33. (M 40-49)56:11
153.Simeon DOSEV113. (M 16-39)Chaos Team56:11
154.Jack GLEESON5. (M 50+)56:13
155.Aleksei POTEMKIN34. (M 40-49)Woolen Wolves Club56:33
156.Simon KAZAKOV114. (M 16-39)56:36
157.Plamen PETKOV115. (M 16-39)TINQIN56:58
158.Ivan TODOROV35. (M 40-49)Tri team - Sofia57:09
159.Руси РУСЕВ36. (M 40-49)TechnoRun57:11
160.Borislav DAVITKOV37. (M 40-49)MBI57:15
161.Иван ИВАНОВ38. (M 40-49)nuvei57:19
162.Svetlin GRANCHARSKI116. (M 16-39)57:22
163.Borislav MISHOVSKI117. (M 16-39)Melexis57:25
164.Станислав БОТЕВ39. (M 40-49)57:27
165.Alex ALEXANDROV6. (M 50+)HedgeServ57:34
166.Йоан ВЛАДИМИРОВ4. (M U16)Осите57:44
167.Иван ГРИГОРОВ118. (M 16-39)57:48
168.Svetlio TACHKOV119. (M 16-39)58:00
169.Георги ГАЧЕВ120. (M 16-39)Nemetschek Team58:03
170.Ali TEBER121. (M 16-39)58:06
171.Мартин БАЙЛОВ122. (M 16-39)-58:07
172.Димитриос ВЛАСИС123. (M 16-39)Nemetschek Team58:08
173.Димитър СОТИРОВ40. (M 40-49)Konica Minolta58:19
174.Dmitry EROKHIN124. (M 16-39)58:23
175.Стоян ДЖАМБАЗОВ125. (M 16-39)TechnoRun58:23
176.Алекс КАШЕВ126. (M 16-39)Amadeus58:26
177.Resat YORGUN41. (M 40-49)58:30
178.Пламен КРЪСТЕВ127. (M 16-39)58:31
179.Михаил АМЗОВ128. (M 16-39)58:32
180.Марио ЕМИЛОВ129. (M 16-39)58:37
181.Adrian BOZHANKOV130. (M 16-39)SCHWARZ IT58:46
182.Hayg MANUKYAN131. (M 16-39)ATOS IT58:47
183.Kaloyan NIKOLAEV132. (M 16-39)Runners@IBM59:15
184.Radostin STOYANOV42. (M 40-49)Schneider Electric59:28
185.Александър КОЧЕВ133. (M 16-39)HedgeServ59:47
186.Явор ТРАЯНОВ134. (M 16-39)Nemetschek Team59:58
187.Svetoslav KAKALCHEV43. (M 40-49)RUNiqa1:00:05
188.Martin BAKARDZHIEV135. (M 16-39)1:00:34
189.Мирослав КЪТОВСКИ136. (M 16-39)1:00:51
190.Emil DOGANDZHIYSKI137. (M 16-39)1:00:51
191.Ivaylo KAPITANSKI138. (M 16-39)TINQIN1:01:02
192.Илия МИТЕВ139. (M 16-39)1:01:07
193.Недялко ВЕЛКОВ140. (M 16-39)Nemetschek Team1:01:19
194.Krasimir ZHELYAZKOV7. (M 50+)1:01:23
195.Filip MIRAZCHIYSKI141. (M 16-39)1:01:26
196.Zhivko BONEV142. (M 16-39)EPAM1:01:34
197.Иван КУЛИН143. (M 16-39)Top Gun1:01:39
198.Anton GERVAZIEV144. (M 16-39)1:01:55
199.Stoil TOMANOV145. (M 16-39)HEDGESERV1:02:14
200.Петко БУРГОВ44. (M 40-49)TechnoRun1:02:53
201.Ventsislav STOYKOV8. (M 50+)1:03:09
202.Димитър КРЪСТЕВ146. (M 16-39)1:03:17
203.Слави ПАВЛОВ147. (M 16-39)1:03:21
204.Stefan KOSTOV148. (M 16-39)1:03:22
205.Добрин ЕВТИМИНОВ149. (M 16-39)1:03:24
206.Zvezdin MARKOV150. (M 16-39)PLUS5001:03:36
207.Кирил ПЕТРОВ151. (M 16-39)DXC Technology1:03:49
208.Peter TSONKOV45. (M 40-49)EPAM1:04:30
209.Димитър ЛЮБОМИРОВ152. (M 16-39)SCHWARZ IT1:04:45
210.Иван МАНОЛОВ46. (M 40-49)DagorDagorat1:04:50
211.Мирослав ТОДОРОВ153. (M 16-39)Мазохисти1:05:01
212.Ognyan KOSTADINOV154. (M 16-39)Hedgeserv1:05:33
213.Цветомир ПЕНЕВ155. (M 16-39)Дон Цеци1:05:52
214.Nikolay DENEV47. (M 40-49)1:06:00
215.Тошко АЛЕКСАНДРОВ48. (M 40-49)Пустиняк1:06:05
216.Pavel CONSTANTINOV156. (M 16-39)Тичове1:06:22
217.Дани БЕЛНИКОЛОВСКИ157. (M 16-39)1:06:36
218.Юрий ГЕНОВ9. (M 50+)1:06:50
219.Христо ИВАНОВ158. (M 16-39)1:07:27
220.Пламен КРЪСТЕВ10. (M 50+)CETIN Bulgaria1:07:37
221.Velichko PETROV159. (M 16-39)Cactus1:07:46
222.Камен КОСТАДИНОВ160. (M 16-39)Runners@IBM1:09:43
223.Andrey MITREV161. (M 16-39)Runners@IBM1:10:00
224.Стоян ТИТЕВ162. (M 16-39)1:10:10
225.Martin SKOCHEV49. (M 40-49)TINQIN1:10:16
226.Emil BLAGOEV50. (M 40-49)1:11:01
227.Cvetan RAYKOV163. (M 16-39)LabradoR1:11:08
228.Tulio MARENDA GAROTTI164. (M 16-39)Runners@IBM1:11:31
229.Волен ВЪЛКОВ165. (M 16-39)1:11:43
230.Иван ПАЧОВ166. (M 16-39)1:12:52
231.Georgi PRODANOV167. (M 16-39)1:13:34
232.Богдан КОЛЕВ11. (M 50+)1:13:45
233.Georgi ALEKSANDROV168. (M 16-39)1:15:02
234.Цветан НАНЧЕВ169. (M 16-39)1:16:45
235.Ангел АНГЕЛОВ51. (M 40-49)Axway1:17:09
236.Tihomir TODOROV52. (M 40-49)nuvei1:17:15
237.Теодор ГЮРОВ170. (M 16-39)TechnoRun1:19:36
238.Martin DEKOV171. (M 16-39)1:19:50
239.Vladimir MAKALOSKI53. (M 40-49)Runners@IBM1:19:55
240.Evtim PANEV172. (M 16-39)Runners@IBM1:19:59
241.Атанас ДОЛАПЧИЕВ54. (M 40-49)DXC Technology1:21:48
242.Barys BARYSAU173. (M 16-39)1:24:28
243.Борислав СЛАВОВ12. (M 50+)Nemetschek Team1:31:57
244.Bozhidar KAYRYAKOV174. (M 16-39)2:02:12
DNFMartin PIPIKOVDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Моника БЛИДОВА1. (F 16-39)2:13:20
2.Galina STOEVA2. (F 16-39)DXC Technology2:14:58
3.Miglena PETKOVA1. (F 50-59)2:16:02
4.Veneta PETROVA-GATEVA3. (F 16-39)2:18:07
5.Alexandra TEREKHOVA4. (F 16-39)Валди София2:18:26
6.Rebekah MILLS5. (F 16-39)Fulbright BG2:19:25
7.Боряна АНГЕЛОВА6. (F 16-39)2:19:56
8.Veni DIMPARI1. (F 40-49)NaousaVermioTrail2:21:12
9.Галя ЮЧОРМАНСКА2. (F 40-49)2:25:36
10.Джулия ВАСИЛЕВА7. (F 16-39)2:26:01
11.Мира ГЕОРГИЕВА8. (F 16-39)2:27:17
12.Велияна ЛОЗАНОВА9. (F 16-39)2:27:46
13.Цветелина ПЕТКОВА10. (F 16-39)2:27:52
14.Ksenia DEVICHENSKAIA11. (F 16-39)Woolen Wolves Club2:28:35
15.Maya PETKOVA3. (F 40-49)Jumping Chicas2:29:53
16.Гергана ИЛИЕВА12. (F 16-39)ASICS FrontRunner2:34:35
17.Julie CORBY4. (F 40-49)2:35:11
18.Анастасия ORSOVA5. (F 40-49)Mladost runners2:36:23
19.Елеонора ДОБРЕВА6. (F 40-49)ASICS FrontRunner2:36:51
20.Aneliya VITKOVA7. (F 40-49)2:39:30
21.Velina GEORGIEVA13. (F 16-39)Axway2:40:12
22.Bogdana ZHELYAZKOVA8. (F 40-49)2:40:19
23.Antoniya TODOROVA14. (F 16-39)2:41:00
24.Лора КОСТОВА15. (F 16-39)powerpuff girls2:41:46
25.Iliyana BOZHINOVA16. (F 16-39)ATOS IT2:43:55
26.Teodora KYULAFLIYSKA9. (F 40-49)Medic2:47:12
27.Dobrinka MIHAYLOVA10. (F 40-49)Vivacom team2:47:50
28.Nikoleta KOSTOVA17. (F 16-39)2:48:47
29.Йоана КОСТОВА18. (F 16-39)The Powerpuff Girl2:48:50
30.Анселита ДИМИТРОВА19. (F 16-39)2:48:56
31.Maya PETRUNOVA11. (F 40-49)2:50:53
32.Ванина НЕДКОВА12. (F 40-49)Tri Team - Sofia2:51:52
33.Евелина ДАМЯНОВА2. (F 50-59)Котките2:52:34
34.Василка МАЛИНОВА20. (F 16-39)2:53:46
35.Силвия СКУБАРЕВА21. (F 16-39)2:54:17
36.Velina KRASTEVA22. (F 16-39)Begach2:56:13
37.Румяна ЙОТОВА23. (F 16-39)2:57:06
38.Olga SIVKOVA13. (F 40-49)Balance2:58:44
39.Светлана АТАНАСОВА14. (F 40-49)2:59:16
40.Мила АНДОНОВА КАЦАРСКИ24. (F 16-39)3:03:49
41.Gaburela GEORGIEVA25. (F 16-39)Begach3:04:02
42.Gillian PENSWICK3. (F 50-59)3:05:43
43.Sage HUGHES15. (F 40-49)3:05:58
44.Lyubena STOIMENOVA26. (F 16-39)3:09:33
45.Antoniya DIMITROVA27. (F 16-39)3:13:59
46.Stela IVANOVA28. (F 16-39)3:17:13
47.Nadezhda DIMITROVA29. (F 16-39)3:20:08
48.Yoanna ZAHARIEVA30. (F 16-39)3:20:40
49.Йоана МИЛЕНОВА31. (F 16-39)3:20:41
50.Анна ПАРАСКОВА16. (F 40-49)Обичам да си тичам3:21:54
51.Teodora FUTEKOVA32. (F 16-39)3:24:15
52.Красимира СТЕФАНОВА17. (F 40-49)3:24:15
53.Анастасия ВЪЛКАНОВА18. (F 40-49)3:27:49
54.Sofia PETROVA33. (F 16-39)3:28:03
55.Ангелина ДЖАДЖЕВА19. (F 40-49)3:28:44
56.Svetla GEORGIEVA4. (F 50-59)Кътински шогун3:28:58
57.Нина РУСЕВА34. (F 16-39)3:30:41
58.Симона НИКОЛОВА35. (F 16-39)Powerpuff Girls3:33:36
59.Дария СПИРОВА36. (F 16-39)Powerpuff Girls3:33:57
60.Станислава ЯВАШЕВА37. (F 16-39)3:35:21
61.Кристина БЕРЕЗИНА38. (F 16-39)IM Run Club3:40:38
62.Кремена КАЛИНОВА5. (F 50-59)3:42:39
63.Христина НЕСТЕРОВА20. (F 40-49)Jumping Chicas3:49:34
64.Ива ВЕСЕЛИНОВА21. (F 40-49)4:07:00
65.Диана ПАВЛОВА22. (F 40-49)4:36:36
DNFIva DOSEVADNFPowerpuff GirlsDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Petar POPOV1. (M 16-39)Атака на баира1:42:21
2.Stanislav CHOLAKOV2. (M 16-39)1:45:16
3.Georgi DIMITROV3. (M 16-39)HedgeServ1:48:25
4.Димитър ГЕОРГИЕВ1. (M 40-49)CETIN Bulgaria1:48:38
5.Стефан МАНДЕВ4. (M 16-39)1:49:27
6.Ivaylo BOZHURIN5. (M 16-39)1:50:09
7.Georgi VASILEV2. (M 40-49)Академията1:53:11
8.Илия АЛЕКСОВ6. (M 16-39)1:53:32
9.Asen VATEV3. (M 40-49)Mladost Runners1:54:37
10.Марио ВАКАШИНСКИ7. (M 16-39)1:58:02
11.Александър ИВАНОВ8. (M 16-39)1:58:11
12.Angel HRISTOV4. (M 40-49)Vivacom team2:00:22
13.Nikola TIMOFEEV9. (M 16-39)ATOS IT2:01:27
14.Кристиан МИЛЕВ10. (M 16-39)PREDATOR2:01:34
15.Николай ХРИСТОВ5. (M 40-49)2:03:33
16.Krasimir NIKOV11. (M 16-39)SCHWARZ IT2:04:47
17.Przemyslaw PIETRZKIEWICZ12. (M 16-39)2:05:04
18.Ivaylo MARINOV13. (M 16-39)2:05:38
19.Янис ВАСИЛЕВ14. (M 16-39)Азимут2:07:37
20.Tsvetan SPASOV15. (M 16-39)2:07:39
21.Дойчо ДОЙЧЕВ16. (M 16-39)2:09:28
22.Ivan GOSPODINOV17. (M 16-39)2:09:33
23.Иван ВЕНКОВ18. (M 16-39)Крайъгълният камък2:09:41
24.Anton KUZEV6. (M 40-49)Vivacom team2:10:57
25.Любомир МАТОВ19. (M 16-39)2:11:01
26.Николай ЙОРДАНОВ20. (M 16-39)2:11:14
27.Ивайло ИВАНОВ21. (M 16-39)2:12:05
28.Иван РУСЕВ22. (M 16-39)2:12:20
29.Камен ГАНЕВ23. (M 16-39)2:13:49
30.Andrey MARCHEV24. (M 16-39)DraftKings2:14:42
31.Konstantin GAYTANDZHIEV25. (M 16-39)Chaos Team2:14:55
32.Stefan KAZAKOV7. (M 40-49)2:15:36
33.Веселин ЗЛАТЕВ26. (M 16-39)2:15:44
34.Владислав АТАНАСОВ27. (M 16-39)2:16:44
35.Rumen VALKOV8. (M 40-49)2:17:24
36.Стилиян ДИМИТРОВ28. (M 16-39)2:17:27
37.Ivan TEREKHOV29. (M 16-39)Валди София2:17:59
38.Андрей КРОХТА30. (M 16-39)2:18:11
39.Живко ЦЕНОВ9. (M 40-49)2:18:28
40.Павел ЦОЧЕВ31. (M 16-39)2:18:31
41.Tatsu TAKAHASHI32. (M 16-39)Embassy of Japan2:18:45
42.Ivan VIDOLOV1. (M 50+)2:18:57
43.Kiril MILEV33. (M 16-39)2:19:05
44.Кръстьо БАРАБАРОВ34. (M 16-39)2:19:06
45.Кристиан ИВАНОВ35. (M 16-39)2:19:07
46.Vasil DUMCHEV10. (M 40-49)BT Revolution2:19:14
47.Georgi BUROV36. (M 16-39)Corgidor2:19:15
48.Dimitris ATHINAIOS11. (M 40-49)Happy Runners2:19:43
49.Lyubomir HADZHIYSKI12. (M 40-49)2:20:19
50.Semen TARARA37. (M 16-39)2:20:24
51.Daniel IVANOV38. (M 16-39)SiteGround2:20:30
52.Васил НЕДЕЛЧЕВ13. (M 40-49)Свети Панталей2:20:33
53.Генади ИВАНОВ39. (M 16-39)One Blade2:20:48
54.Alexander ROGACHEV40. (M 16-39)Rogachev2:20:51
55.Иван КЮЛАФЛИЙСКИ41. (M 16-39)2:20:52
56.Ivan CHANEV42. (M 16-39)2:21:43
57.Hristo GERDZHIKOV43. (M 16-39)2:22:57
58.Pierre-Yves CHAUVIN44. (M 16-39)2:23:36
59.Кирил ДИМИТРОВ14. (M 40-49)А нагоре, а надоле2:24:11
60.Димитър МИЛЬОВ15. (M 40-49)ЕМ ПИ2:24:57
61.Shtiliyan DZHINOVSKI45. (M 16-39)Мекото Колено2:25:22
62.Milko ALABASHEV16. (M 40-49)Zlatograd Run2:25:32
63.Пламен ПОПОВ2. (M 50+)Бегач2:25:34
64.Теодор ПОРЯЗОВ46. (M 16-39)2:25:38
65.Svetlio ZLATEV47. (M 16-39)Perestroika2:25:46
66.Калин ЦЕКОВ17. (M 40-49)2:26:03
67.Васил ИВАНОВ48. (M 16-39)2:26:10
68.Калин КОСТОВ18. (M 40-49)2:26:57
69.Anton VLAHOV49. (M 16-39)2:27:57
70.Илия ВОДЕНИЧАРОВ19. (M 40-49)2:28:11
71.Георги АЦЕВ50. (M 16-39)sharpie2:28:12
72.Teodor APOSTOLOV51. (M 16-39)SiteGround2:28:18
73.Тодор МАКАШЕЛОВ20. (M 40-49)DXC Technology2:28:23
74.Лъчезар ИВАНОВ52. (M 16-39)2:28:24
75.Алексей МАСЛЯННИКОВ53. (M 16-39)Woolen Wolves Club2:28:25
76.Tsvetan GEORGIEV54. (M 16-39)Melexis2:28:26
77.Stanislav NIKOLOV21. (M 40-49)2:28:43
78.Димитър ЩЪРБАНОВ22. (M 40-49)BORTAC2:28:57
79.Петър КУЗМИН55. (M 16-39)2:28:58
80.Ясен ЦВЕТКОВ56. (M 16-39)A12:29:03
81.Александър ЗАХАРИЕВ57. (M 16-39)Runners@IBM2:29:17
82.Nikolay KOLEV23. (M 40-49)Azimut2:29:26
83.Petko PETKOV58. (M 16-39)Run Mott Run2:29:31
84.Kostadin GANCHEV24. (M 40-49)Begach2:29:52
85.Методи ИВАНОВ59. (M 16-39)2:30:49
86.Антон ХРАМОВ25. (M 40-49)SRS2:30:58
87.Plamen PETROV60. (M 16-39)powerpuff girls2:31:17
88.Мирослав ЙОРДАНОВ26. (M 40-49)2:31:42
89.Nikola DIMITROV61. (M 16-39)Bucky Racing2:31:57
90.Petar FILEV62. (M 16-39)2:32:05
91.Georgi YORDANOV63. (M 16-39)Nuvei2:32:26
92.Xavier MARCENAC3. (M 50+)2:32:30
93.Petar ARARSKI64. (M 16-39)2:32:32
94.Gabriel GATEV65. (M 16-39)SCHWARZ IT2:32:47
95.Emil LAZOV66. (M 16-39)2:32:51
96.Teodor KEHAYOV67. (M 16-39)2:33:13
97.Borislav NEDELCHEV68. (M 16-39)2:33:14
98.Petar PETKOV27. (M 40-49)2:34:02
99.Иво НИКОЛОВ28. (M 40-49)А12:34:05
100.Deyan YORDANOV4. (M 50+)2:34:29
101.Dmitrijs BAZAJEVS69. (M 16-39)2:34:37
102.Захари ХЮСЕИН29. (M 40-49)Runners@IBM2:34:41
103.Ivan IVANOV70. (M 16-39)Team Neterra2:34:44
104.Ефтим ЕФТИМОВ71. (M 16-39)2:34:54
105.Валентин АНДОНОВ72. (M 16-39)2:35:08
106.Emil EMILOV73. (M 16-39)2:35:37
107.Asen VALCHEV74. (M 16-39)2:35:41
108.Aleksandr SUCHKOV75. (M 16-39)IM Run Club2:36:09
109.Никола ХИЛЕНДАРОВ76. (M 16-39)Nemetschek Team2:36:09
110.Georgi RUMENOV77. (M 16-39)2:36:10
111.Стефан ХРИСТОВ78. (M 16-39)2:36:50
112.Vladimir GANEV79. (M 16-39)2:37:54
113.Алекс РУСЕВ80. (M 16-39)2:37:58
114.Petro PARKHOMENKO30. (M 40-49)EPAM2:38:21
115.Stoil STOILOV5. (M 50+)2:38:24
116.Boris STOYANOV81. (M 16-39)2:38:26
117.Kiril DENINSKI31. (M 40-49)Vivacom team2:38:42
118.Марат ВАСИЛЬЕВ82. (M 16-39)IM RUN CLUB2:38:58
119.Danail ATANASOV83. (M 16-39)Runners@IBM2:39:20
120.Тодор НАКЕВ84. (M 16-39)2:40:09
121.Владимир ВЛАДИМИРОВ85. (M 16-39)2:41:20
122.Martin MEDAROV86. (M 16-39)Run Mott Run2:42:23
123.Jonathan MOROV87. (M 16-39)Run Mott Run2:42:24
124.Теодор АНДРЕЕВ88. (M 16-39)2:42:35
125.Martin FILEV32. (M 40-49)Slow Riders2:43:22
126.Димитър БЕЛЧУГОВ89. (M 16-39)2:43:35
127.Даниел ИВАНОВ33. (M 40-49)TINQIN2:44:02
128.Адриан ВЛАДИМИРОВ90. (M 16-39)Бегач2:44:49
129.Чавдар КАТМЪРОВ91. (M 16-39)2:45:08
130.Владимир СЛАВОВ34. (M 40-49)2:45:11
131.Asen VALEV92. (M 16-39)Runners@IBM2:45:19
132.Abbas SALAME6. (M 50+)Milco2:45:46
133.Nikolay NIKOLOV93. (M 16-39)Runners@IBM2:46:02
134.Svetoslav ILIEV35. (M 40-49)AMADEUS2:47:04
135.Stoyan DZHUBELIEV94. (M 16-39)2:47:09
136.Cucu IONUT MARIUS95. (M 16-39)Telega Trail2:47:13
137.Мартин ВЕЛКОВ96. (M 16-39)2:47:19
138.Petar STOYANOV36. (M 40-49)Vivacom team2:47:36
139.Vasil VASILEV7. (M 50+)Vivacom team2:47:49
140.Калин КАЛЧЕВ97. (M 16-39)2:48:07
141.Kostadin MARINOV37. (M 40-49)2:48:10
142.Konstantin VANGELOV98. (M 16-39)2:48:32
143.Ivaylo DURMONSKI99. (M 16-39)SiteGround2:49:34
144.Димитър КАЦАРСКИ100. (M 16-39)2:49:45
145.Станислав ЗМИЙЧАРОВ101. (M 16-39)HEDGESERV2:50:27
146.Димитър КОМИТОВ102. (M 16-39)Мишо ще свири2:50:55
147.Мартин ТИХОВ103. (M 16-39)Бобките2:51:42
148.Georgi MITOV1. (M U16)2:51:45
149.Светослав КЪНЧЕВ104. (M 16-39)Мишо ще свири2:51:47
150.Alexander PETROV38. (M 40-49)Night Sky2:51:52
151.Кристиян ЦВЕТАНОВ105. (M 16-39)2:51:59
152.Иларион ИЛАРИОНОВ8. (M 50+)2:52:09
153.Никола ЖИВКОВ106. (M 16-39)SCHWARZ IT2:52:42
154.Виктор МИХАЙЛОВ107. (M 16-39)EnduroSat2:52:56
155.Христо АЛЕКСИЕВ108. (M 16-39)Mainichi2:53:13
156.Илиян МИНЧЕВ109. (M 16-39)2:53:40
157.Адриан КАШЕВ110. (M 16-39)Tri Team - Sofia2:53:54
158.Кирил КИТАНОВ111. (M 16-39)2:54:02
159.Даниел ТАШКОВ112. (M 16-39)2:54:49
160.Валентин ВАСИЛЕВ113. (M 16-39)2:55:09
161.Daniel TASHKOV114. (M 16-39)2:55:12
162.Борислав ЧАНЕВ115. (M 16-39)2:55:16
163.Димитрий ГЕОРГИЕВ116. (M 16-39)EnduroSat2:55:18
164.Калоян КОЛЕВ117. (M 16-39)2:55:32
165.Петър ТОШКОВ118. (M 16-39)Бобките2:56:10
166.Ivan NACHKOV39. (M 40-49)2:56:40
167.Petar ZHERKOV119. (M 16-39)Run Mott Run2:56:50
168.Ivaylo VASILEV120. (M 16-39)2:57:44
169.Едуард ТОЛЕВ121. (M 16-39)2:58:06
170.Erik MILTENOV122. (M 16-39)Axway2:58:33
171.Павел ЦАНОВ123. (M 16-39)2:59:47
172.Пламен МОМЧЕВ124. (M 16-39)3:00:00
173.Иво ГЕОРГИЕВ40. (M 40-49)3:01:13
174.Христо КОЛЕВ125. (M 16-39)DXC Technology3:01:44
175.Явор ИВАНОВ126. (M 16-39)3:02:23
176.Станислав ДАМЯНОВ9. (M 50+)3:02:44
177.Григорий КОСТОВ127. (M 16-39)Мишо ще свири3:02:56
178.Petar PETROV128. (M 16-39)3:03:05
179.Илия ХЛЕБАРСКИ41. (M 40-49)3:04:26
180.Виктор МЛАДЕНОВ129. (M 16-39)КТТ СГ-СТЗ3:05:40
181.Ран МИЛЧЕВ130. (M 16-39)Powerpuff girls3:06:10
182.Ivan SIMEONOV131. (M 16-39)Amadeus3:06:13
183.Slav SLAVOV132. (M 16-39)Полендаците3:06:30
184.Вичо ХРИСЧЕВ133. (M 16-39)3:10:23
185.Марин МАРИНОВ134. (M 16-39)3:10:24
186.Атанас АТАНАСОВ42. (M 40-49)DXC Technology3:10:34
187.Стефан АТАНАСОВ10. (M 50+)3:11:28
188.Калоян СОТИРОВ135. (M 16-39)Аспарухов меч3:12:08
189.Jivko KINEV136. (M 16-39)Runners@IBM3:12:27
190.Darko JANEVSKI137. (M 16-39)Runners@IBM3:12:29
191.Sinan FEYZULA138. (M 16-39)Begach3:13:36
192.Георги АНГЕЛОВ139. (M 16-39)Пух тийм3:16:06
193.Асен АНТОНОВ43. (M 40-49)3:17:28
194.Димитър МИНКИН11. (M 50+)3:18:43
195.Hristo GORCHOV140. (M 16-39)Stramex3:20:58
196.Кръстьо ПАРАСКОВ44. (M 40-49)Обичам да си тичам3:21:53
197.Веселин ПАНДОВ45. (M 40-49)3:22:03
198.Anton FROLOV46. (M 40-49)Woolen Wolves Club3:23:41
199.Bulent HAVUR47. (M 40-49)EnduroSat3:23:48
200.Aleksandar SAVOV141. (M 16-39)3:24:53
201.Dimitar JELEV142. (M 16-39)Energetic Sloths3:29:11
202.Иван НИКОЛОВ143. (M 16-39)3:30:45
203.Божидар ДИМИТРОВ144. (M 16-39)Бирени коремчета3:32:42
204.Борис ДУМАНОВ145. (M 16-39)3:32:44
205.Петър СИМЕОНОВ146. (M 16-39)МИШО ЩЕ СВИРИ3:37:08
206.Мартин МИНКОВ147. (M 16-39)Мишо ще свири3:37:08
207.Николай КРЪСТЕВ12. (M 50+)Jedi3:47:33
208.Михаил ЙОРДАНОВ148. (M 16-39)3:48:55
209.Stanimir ILIEV48. (M 40-49)SCHWARZ IT4:05:02
210.Радослав ЦВЕТАНОВ49. (M 40-49)4:07:00
211.Konstantin BOYANOV50. (M 40-49)4:13:14
DNFБорислав МЛАДЕНОВDNFDNF
DNFТодор ПЕТРОВDNFDNF
DNFТома СПИРИЕВDNFАСТ спортен клубDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Vanya DIMITROVA1. (F 40-49)DXC Technology5:01:18
2.Aurime DOVYDAITYTE2. (F 40-49)Vegan Runners5:13:32
3.Yuliya KOLEVA1. (F 16-39)Turbo Ducks5:21:18
4.Юлияна СТОЯНОВА1. (F 50-59)5:47:31
5.Христина ТАНКОВА3. (F 40-49)6:51:12
6.Angelina IVANOVA2. (F 16-39)7:00:25
7.Петя БАХЧЕВАНОВА3. (F 16-39)7:41:18
8.Анна-Мария КОНОВА4. (F 16-39)7:59:29
DNFMariya IVANCHOVADNFАкадемиятаDNF
DNFVictoria NEDELCHEVADNFDNF
DNFВиктория ЗЛАТЕВАDNFDNF
DNFDesislava OBLAKOVADNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Krum RADEV1. (M 16-39)4:00:35
2.Stanimir DIMITROV2. (M 16-39)4:06:51
3.Kaloyan PRUNECHEV1. (M 40-49)4:07:04
4.Jason WRAY2. (M 40-49)4:13:05
5.Евгений ЦВЕТОВ3. (M 16-39)TRS4:16:39
6.Martin STEFANOV4. (M 16-39)Пиши го бегал4:20:51
7.Stefan KASEV5. (M 16-39)500 miles4:22:50
8.Krasimir KRASTEV6. (M 16-39)4:25:44
9.Иван МАРТЕМЬЯНОВ7. (M 16-39)OLV Steinberg4:29:19
10.Mаксим ВАСИЛЕВ8. (M 16-39)4:31:34
11.Мартин ПЕПЕЛДЖИЙСКИ3. (M 40-49)4:35:40
12.Калин ПЕНЕВ9. (M 16-39)SCHWARZ IT4:39:29
13.Deyvid STOYKOV10. (M 16-39)SiteGround4:47:02
14.Максим МАНУШЕВ11. (M 16-39)БК Слава4:48:49
15.Ivo ZLATEV4. (M 40-49)Vivacom team4:52:32
16.José PÉREZ CASTILLO5. (M 40-49)C.d. bohondillo4:53:11
17.Мирослав САНЕВСКИ12. (M 16-39)4:55:53
18.Венцислав ПЕТКОВ13. (M 16-39)4:56:11
19.Павлин ТИШЕВ14. (M 16-39)CETIN Bulgaria4:59:33
20.Radoslav TODOROV6. (M 40-49)Vivacom team5:01:04
21.Sergey MARINOV1. (M 50+)Azimut5:01:43
22.Hristo ALEKSANDROV7. (M 40-49)Brew & Run5:04:21
23.Dan BETTS2. (M 50+)Roadapples5:06:36
24.Андрей МИХОВ15. (M 16-39)5:12:57
25.Emil DIMITROV8. (M 40-49)5:13:44
26.Stanimir STATEV9. (M 40-49)Vivacom team5:19:11
27.Serhii BABICHEV16. (M 16-39)5:21:03
28.Kalin SAVCHEV3. (M 50+)Vivacom team5:23:57
29.Toshko POPOV17. (M 16-39)Флумастер5:28:11
30.Димитър ДИМКИН18. (M 16-39)5:29:49
31.Vladislav ZAIMOV10. (M 40-49)Nuvei5:29:51
32.Yavor HRISTOV19. (M 16-39)Mitel5:32:00
33.Stoyan ANGELOV20. (M 16-39)На шефа5:33:16
34.Кристиан ВИРЧЕВ21. (M 16-39)5:33:18
35.Александър КАДИЕВ22. (M 16-39)5:33:36
36.Mihail STOYCHEV11. (M 40-49)5:34:48
37.Антон ПОПОВ23. (M 16-39)5:38:48
38.Vilian DYANKOV24. (M 16-39)Godletes5:41:33
39.Alexey ATANASOV25. (M 16-39)5:42:44
40.Dimitar MITKOV4. (M 50+)Begach5:43:10
41.Zlatan ANGELOV26. (M 16-39)MandiBalls5:43:23
42.Красимир МИНКИН12. (M 40-49)Св. Иван Рилски5:44:00
43.Асен ПЕНЧЕВ27. (M 16-39)Never Finished5:46:34
44.Andrius CEREPANOVAS28. (M 16-39)Jumping runners5:51:21
45.Dimitar DIMITROV13. (M 40-49)Vivacom team5:53:37
46.Антон АТАНАСОВ14. (M 40-49)5:54:11
47.Мартин МАТЕЕВ15. (M 40-49)БАСИ КЕФА5:55:56
48.Anton TEREKHOV16. (M 40-49)Валди София6:05:32
49.Arnas REPECKA29. (M 16-39)Jumping runners6:09:02
50.Borislav BORISOV17. (M 40-49)Galky6:13:30
51.Галин ГАЛЧЕВ18. (M 40-49)6:13:32
52.Цветомир ЦОЧЕВ30. (M 16-39)6:21:45
53.Ivan SIMEONOV5. (M 50+)6:25:03
54.Fero FERAD19. (M 40-49)6:25:05
55.Светослав ИВАНОВ31. (M 16-39)6:25:20
56.Milan CVEJIC32. (M 16-39)6:28:32
57.Alexander TSVETKOV33. (M 16-39)6:28:36
58.Пламен ПЕНЧЕВ34. (M 16-39)6:29:04
59.Matthew HUGHES20. (M 40-49)6:29:19
60.Lozan BIZOV6. (M 50+)6:36:48
61.Светослав ТОДОРОВ35. (M 16-39)6:41:33
62.Йордан ГАЛЧЕВ21. (M 40-49)6:47:16
63.Цветомир НОТЕВ36. (M 16-39)Светлинни бегачи6:49:55
64.Kiril ZHELYAZKOV37. (M 16-39)SiteGround7:03:52
65.Borislav BOZHANKOV38. (M 16-39)7:16:35
66.Васил ЛАЗАРОВ7. (M 50+)7:18:34
67.Кристиан ДИМИТРОВ39. (M 16-39)SoloMisiq7:29:15
68.Krasimir VASILEV40. (M 16-39)MandiBalls7:37:14
69.Ivan ZAYKOV41. (M 16-39)7:37:50
70.Боян ДАШЕВ42. (M 16-39)Горящи джапанки7:41:08
71.Явор ДАШЕВ43. (M 16-39)Горящи джапанки7:41:09
72.Lyubomir ZRANCHEV44. (M 16-39)На шефа7:59:28
DNFАлександър ТОДОРОВDNFСпортна четаDNF
DNFИван СТАНЕВDNFDNF
DNFИвелин КОЛЕВDNF5кмрън 0889898335DNF
DNFRuslan EMANUILOVDNFDNF
DNFПетър КЕРЧЕВDNFКерчев и СиновеDNF

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата