Резултати от Маратон Плевен 2022

На 22 май 2022 се проведе осмото издание на Маратон Плевен или известен още като Маратона на приятелството. Участници от десет националности, сред които рекорден брой деца, се включиха в различните дистанции, които предложи състезанието.

42 км маратон, 21 км полумаратон, 10. 5км, щафета от двама, 3-километров безплатен масов крос „Аз мога“, както и детско бягане с безплатна регистрация Fun Run Kids.

Маратон Плевен
МястоИмеОтборВреме
1Ния ЙотоваAsicsFrontRunner00:44:21
2Виктория Николова00:52:23
3Доротея Димитрова00:53:28
4Rumyana Tsanova00:54:05
5Ирина Христова00:55:20
6Диана НайденоваЛенивец под упойка00:59:53
7Деница Попова01:00:19
8Violeta Makaveeva01:00:30
9Весела Романска01:00:36
10Джесика Иванова01:00:49
11Марина ГетоваMetro01:00:57
12VALENTINA GOSPODINOVA01:01:19
13Nelly Ivanova01:02:22
14Девсислава Костова-лефтерова01:02:56
15Christina ZhelyazkovaAdidas Runners Sofia01:04:00
16Mihaela Gancheva01:05:50
17Andreia WesselElite Running Club01:06:32
18Suzana Stanimirova01:08:54
19Дарина Цветанова01:10:17
20Марина Марчовска01:10:38
21Claudia Padureanu01:10:47
22Stanka Mircheva01:10:47
23Hristiyana BankovaKammarton Run Club01:13:53
24Dayana BankovaKammarton Run Club01:13:54
25Vanya IvanovaKammarton Run Club01:13:54
26Боряна Танева01:21:33
27Joanna George01:23:06
28Naureen Zia01:23:06
29Danielle John01:24:23
30Angela Stoimenova01:31:13
DNSMegha Sebastian-
DNSПатрисия Йорданова-
МястоИмеОтборВреме
1Angel Angelov#ASICSFrontRunner Bulgaria00:38:21
2Михаил МиневРусе00:41:12
3Daniel Ivanov00:41:44
4Станислав Кожухаров00:43:40
5Victor VladElite Running00:44:10
6Златил Златилов00:44:36
7Андрей НочевАякс Троян00:46:55
8Борис СарабеевTri.4S00:47:06
9Vasil VelichkovASICS FrontRunner Bulgaria00:47:50
10Daniel SavovAutoservice TANDEM00:48:00
11Емил Борисов00:48:06
12Mihai-Octavian Tudose00:48:15
13Kaloyan Simeonov00:48:56
14Детелин Николов00:49:21
15Plamen DraganovАтлетик Правец00:49:30
16Atanas SamokvarevДиви Рози00:49:50
17Николай Иванов00:50:10
18Hristofor Petkov00:50:37
19Стефан ЦанковАякс Троян00:50:52
20Виталий КуценкоPaceRun00:51:16
21Preslav Tsanov00:52:09
22Denis DorusElite Running00:52:31
23Стефан Петров00:52:39
24Pavlin TodorovЛокомотив Дряново00:53:31
25Emil YotovAsicsFrontRunner00:53:32
26Михаел Димитров00:53:32
27Димитър Тодоров00:53:57
28Ivan Tsanov00:53:58
29Петър Атанасов00:53:59
30Georgi Lubenov00:54:28
31Habeeb Kamal00:54:50
32vladimir hristov00:55:03
33Петьо ДимитровГумените мечета00:55:28
34Йордан Иванов00:56:31
35Благовест Петров00:57:39
36Aamir Shah00:58:37
37Людмил Георгиев00:58:47
38Димитър ДимитровКайлъшка шкембета00:59:01
39Валентин ЛьонгVivacom Running Team00:59:18
40Георги МилевNightwish00:59:51
41Ивайло Христов01:00:55
42Panayot Vladikov01:01:10
43Мирослав Михайлов01:01:19
44Любомир Димов01:02:06
45ХРИСТО АТАНАСОВ01:02:18
46Niko Matnurov01:02:59
47Georgi Marev01:06:22
48Radu PredaElite Running Romania01:06:33
49Даниаил Денев01:06:45
50Любомир Петров01:08:00
51Добромир ВасилевMetro01:08:19
52Boyan Yanakiev01:08:54
53Gabriel Draghici01:10:04
54Martin Tomanov01:10:05
55Васил Грозев01:10:58
56Добромир Лалов01:11:41
57Ивайло Петров01:13:51
58Въльо Стойков01:15:37
59Петьо Павлов01:21:21
60Vladimir Makaveev01:21:33
61Ilie Rosu01:21:48
62Tzvetalin Vassilev01:46:07
DNFАлександър Руков00:57:50
DNFРадомир Дуков01:10:45
DNSKaloyan TsankovLovech Runners-
DNSTsvyatko Yashev-
DNSIvan Tsanov-
DNSSvetoslav Palazov-
DNSДимитър ДимитровTri.4s-
DNSLlie Rosu-
МястоИмеОтборВреме
1Мария Михайлова01:39:25
2Боряна Попова-Цветкова01:46:52
3Диляна Колева01:47:27
4Daniela Georgieva01:58:08
5Petya Stateva02:10:21
6Нина Русева02:15:23
7Dobrinka MihaylovaVivacom running team02:25:33
8GALYA ATANASOVA02:26:36
9Милена Обретенова02:36:31
МястоИмеОтборВреме
1Juan Pablo RuizA.S. Libertas01:20:13
2Nikolay EfremovСК Локомотив Дряново01:25:50
3Генади ЧукановА Е ц Козлодуй01:27:49
4Dobromir Dimov01:30:41
5Andrey SamardzhievBegach01:31:28
6Ivailo Grancharov01:36:51
7Цветан Донков01:40:58
8PLAMEN MERAZOV01:44:26
9Дилян ЙордановMetro01:45:42
10Петър ТерзиевЖулистан01:47:28
11Иван ИвановAsics FrontRunner Bulgaria01:47:35
12Георги Божев01:48:53
13Ivan Mitev01:48:55
14Мариан Петков01:49:47
15Jonathan Postlewaite01:50:28
16Иван Кирев01:51:39
17Веселин Георгиев01:51:49
18Красимир Спасов01:52:33
19Константин ПарталозовVivacom running team01:52:58
20Dimitar Karzhin01:54:16
21Светослав Марков01:57:10
22Deyan Shipkov01:57:11
23Preslav Sotirov01:58:02
24Ангел ХристовVivacom Running Team01:59:33
25Юлиан Кънчев01:59:42
26Nikola Genchev01:59:43
27Vasil VasilevVivacom running team01:59:45
28Petar Nedyalkov02:02:10
29Емил Игнатов02:09:46
30Румен Ангелов02:10:08
31Peter Minev02:10:09
32Veselin Petkov02:11:36
33Momchil Najdenov02:13:27
34Aleksandar Naydenov02:13:28
35Красимир Власковски02:21:02
36Цаньо Арабаджиев02:23:15
37Пламен Тодоров02:26:33
38Никола Йорданов02:27:13
39Ивелин ТеневЧерешка02:27:23
40MOHAMMED RIFAT HOSSAIN02:39:33
41Иван Грозев02:46:04
DNSАлександър Ангелов-
DNSМилен Макавеев-
DNSЦветан Донков-
DNSКрум Христов5 km run-
DNSЛюбомир Апостолов-
DNSRumen Savov-
DNSГеорги Георгиев-
DNSЕмил Кадиров-
МястоИмеОтборВреме
1Теодора ПетковаInvictus03:17:33
2Борислава Видева03:24:51
3Виктория НиколоваСКЛА "Нефтяник" Шабла03:34:19
4Oleksandra KyryllovaElite Running Romania03:37:03
5MALINA IVANOVA04:00:16
6Евелина ЗлатановаTri Team Varna04:35:04
7МАРИЯНА МИХАЙЛОВА05:27:33
8BOYKA ARSOVA5km Run05:56:12
OVTЗорница РайковаАзимут06:15:40
DNSДиляна Маркова-
#BIBИмеОтборВреме
114ivaylo valevЛокомотив Дряново02:37:23
234Zhivko ZhelyazkovMT Running Team03:17:16
327Станимир СтатевКК Берое03:24:52
415Бойко ЗлатановЛокомотив София Никола Карапетров03:29:42
535Димитър Генчев03:36:53
63Петър Цонков03:44:51
79Борислав Лаков03:52:08
85Цветелин ГерговКрачун и Малчо03:56:05
930Rosen Dosev03:56:50
1028Иван Любенов04:00:17
1119Емануел Мартинов04:01:36
1210Йордан Димов04:04:09
1326Калин СавчевVivacom Running Team04:12:30
144Александър НаковAdidas runners Sofia04:13:16
1516Петър Петров04:17:50
1612Fero Ferad04:35:28
1738Кристиян Цветанов04:55:12
1832Йордан Митев05:37:47
DNF29Боян ВълевСКЛА Юлис02:27:14
DNF39Allan kay03:47:37
DNF18Красимир Тренев03:58:34
DNF21ZHIVKO ATANASOV04:03:33
DNF36Димитрий Акчарлиев5 кмрън01:17:38
DSQ31Петър Дончев01:38:21
DNS6Стоян Иванов-
DNS7Пламен ПеневСКЛА МАРАТОНЕЦ-
DNS13Ивайло Цветанов-
МястоИменаОтборВреме
1Иво Илиев / Валентин Илиев ВалентинТриатлон 101:25:52
2Мартин Иванов / Преслав ПетковТриатлон 201:34:20
3Николай Илиев / Милена АбрашеваOld school team01:42:34
4Веселин Лефтеров / Боян КостадиновА клас01:44:30
5Стефан Балиев / Николай БалиевБавни и тягостни01:47:47
6Десислава Янева / Ратеб Ал Макауи01:57:25
7Сава Гергов / Павлина ДжурковаКрачун и Малчо02:11:02
8Димитър Атанасов / Десислава ФранцоваШушомушовци02:26:46

Вижте още

Резултати от ЮБЗ Шлем 5kmrun София 2022

Резултати от ЮБЗ Шлем 5kmrun София 2022

На 26 юни 2022 се проведе второто издание на ЮБЗ Шлем. Това е състезание в експериментален формат, което се проведе за първи път миналата година.

Резултати от BIODERMA Women’s Run 2022

Резултати от BIODERMA Women’s Run 2022

На 25 юни 2022 се проведе четвъртото издание на BIODERMA Women’s Run 2022. Бягане само за жени организирано от Спортен клуб „Бегач“ съвместно със BIODERMA.

Резултати от Витоша 100 2022

Резултати от Витоша 100 2022

На 18 и 19 юни 2022 се проведе поредното издание Витоша 100. Бегачи, колоездачи и дуатлонисти премериха сили с обиколката на Витоша планина. Тази година условията бяха по-благоприятни спрямо миналогодишното дъждовно издание, което доведе до по-бързи времена.