Резултати от Маратон Плевен 2023

На 21 май 2023 се проведе деветото издание на Маратон Плевен или известен още като Маратона на приятелството.

Сред записалите се за различните дисциплини бяха хора от над 16 държави, разположени на 5 континента – представители на Австралия, Беларус, Великобритания, Босна и Херцеговина, Германия, Гърция, Италия, Индия, Нова Зеландия, Украйна, Румъния, САЩ, Шри Ланка, Франция, Южна Африка и разбира се България.

Снимки 📷 Facebook. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021.

Маратон Плевен
МястоИмеОтборВреме
1Мария Михайлова00:43:48
2Ния ЙотоваAsicsFrontRunner Bulgaria00:44:03
3Цветелина ХристоваАтлетик Правец00:44:21
4Oleksandra KyryllovaElite Running Romania00:44:51
5Мария АнгеловаKammarton Run Club00:48:12
6Minna Angelova00:51:54
7Лиляна Маринова00:52:35
8Кристияна Георгиева00:54:05
9Десилава Воденичарова00:56:56
10Гичка Михайлова00:59:34
11Весела Димитрова00:59:35
12Марина Pwc01:00:27
13Vladimira Dimitrova01:00:55
14Вероника МихайловаКЛА "БАЛКАН"01:01:08
15Марина Гетова01:01:55
16Елеонора Миланова01:06:03
17Tsvetomila Hristova01:07:41
18Maria Vassileva01:10:27
19Надя Чилингирова01:13:08
20Mihaela Gancheva01:15:04
21Милена Георгиева01:16:42
22Joanna George01:17:43
23Sarah Mackenzie McClue01:19:22
24ClauDia JianuEliteRunning Romania01:20:27
25Roslin Kunjumon01:24:16
26Кристиана Стефчева01:26:27
27Теофана СтойчеваEUROSPEED Racing01:32:55
DNFОлга Цонкова-
DNFЙорданка Кръстева-
DNSДесислава Костова-Лефтерова-
DNSChalcedony Gali-
DNSСимона Цветкова-
DNSАлександра Александрова-
DNSCristina DumitruElite Running Romania-
МястоИмеОтборВреме
1Angel AngelovASICSFrontRunnerBulgaria00:39:13
2Павлин ТодоровЛокомоьтив Дряново00:42:13
3Кристиян ГеоргиевASICS FrontRunner Bulgaria00:42:17
4Kaloyan TsankovLovech Runners00:42:18
5Victor VladElite Running Romania00:43:43
6Георги Любенов00:45:14
7Виктор Драганов00:45:57
8Plamen DraganovАтлетик Правец00:47:01
9Atanas Samokvarev00:47:19
10Vasil VelichkovASICS FrontRunner Bulgaria00:48:15
11Miroslav Blazhev00:49:22
12Denis DorusElite Running00:50:36
13Преслав Сотиров00:50:54
14Атанас Димитров00:50:56
15Ивайло Иванов00:52:12
16Любен ДобревЗабавени неутрони00:52:35
17Martin Tomanov00:56:15
18Panayot Vladikov00:56:22
19Ангел Начев00:56:26
20Alan Thomas Placid Rodriguez00:57:43
21Мирослав МихайловКайлъшки шкембета00:58:31
22Мариян Симеонов00:59:04
23Цачо Събев00:59:30
24Radu PredaElite Running Romania00:59:56
25Georgi Marev01:00:19
26Rafet Mollov01:00:25
27Петър ПетровEUROSPEED Racing01:00:33
28Йордан ИвановКайлъшки шкембета01:00:56
29Димитър ДимитровКайлъшки шкембета01:00:56
30Емил ЙотовASICSFrontRunner Bulgaria01:03:03
31Драгомир Монев01:04:00
32Николай Колев5 km run01:06:17
33Любомир Петров01:06:29
34Lubomir Dimov01:07:06
35Красимир ШишмановKammarton Run Club01:07:17
36Simeon Dosev01:08:33
37Shaun Milroy01:08:40
38Васил Грозев01:09:15
39Добромир Лалов01:09:29
40Georgi Nedyalkov01:10:26
41Tsvyatko NacheveuShipments01:10:31
42Svetlozar DimitroveuShipments01:10:31
43Стелиян ДобревSchwarzIT01:11:30
44Гено ГеновEUROSPEED Racing01:32:56
45Иван Грозев01:46:24
DNSНиколай Върбанов-
DNSПетър Георгиев-
DNSВладимир Хараламбиев-
DNSПетьо ДимитровГумените мечета-
МястоИмеОтборВреме
1Теодора ПетковаInvictus01:33:52
2Viktoriya DanovaASICS FrontRunner Team01:44:04
3Маргарита Дренова01:45:54
4VESELA PENCHEVAЛабрадор01:53:07
5Kremena Goranova01:54:31
6Mariya IvanovaD-RUN01:54:51
7Петя Статева01:56:59
8Елизабет Йорданова5кмрън02:05:39
9Петя Карамаждракова02:14:20
10Ирена Иванова02:32:48
11Hiroko OgawaElite Running Romania02:32:48
DNSГаля Ючорманска-
МястоИмеОтборВреме
1Николай ЕфремовASICS FRONTRUNNER01:21:04
2Станислав Грабчев01:21:05
3Samuel Papot01:25:00
4Михаил МиневРусе Тича01:27:02
5Генади ЧукановА Е ц Козлодуй01:28:32
6Генади Генадиев01:28:57
7Dobromir DimovКЛА Локомотив София01:29:41
8Nikolay Hristov01:31:41
9Emil Dinchev01:32:17
10Silviu BurceaCS Locomotiva București01:34:37
11Alexander Rukov01:36:04
12Николай Йорданов01:38:45
13Ivaylo Marinov01:40:22
14Йордан Цветанов01:40:34
15Gaetano SciuméMedical University Pleven01:43:06
16Kristiyan Kirilov01:44:25
17Pencho Vlaskovski01:47:15
18Иван Митев01:47:27
19Kaloyan Simeonov01:50:14
20Andrey SamardzhievBegach01:51:16
21Deyan Shipkov01:52:01
22Jonathan Postlewaite01:53:21
23Красимир Христов01:54:14
24Станислав Ленков01:54:15
25Иван Гатев01:54:31
26Десислав Динков01:55:47
27Николай Трифонов01:55:59
28Krasimir Vlaskovski01:56:14
29Иван ПеевОтбор "Пламтящи колела"01:57:47
29Цветелин ГерговПламтящи колела01:57:47
30Kenneth van Schooten01:58:16
31vladimir hristov01:59:12
32Metodi Ivanov01:59:55
33Свилен Цонев02:00:53
34Красимир Тренев02:01:17
35Vladimir Iliev02:01:51
36Слави ИлиевEUROSPEED Racing02:01:54
37Иво Димитров02:03:44
38Камен ЙончевBotevgrad Runners02:04:36
39Yulian Kanchev02:04:58
40Велислав Маринов02:05:03
41Яни ЯнковHimeraIdeas02:05:04
42Dimitar SeykovLeeroy Jenkins02:05:37
43Vitan PoryazovRun For Fun02:07:13
44Момчил Пачев02:11:25
45Мартин Филев02:11:34
46Ивалин КостадиновKammarton Run Club02:12:47
47Tsvetomir Hristov02:13:55
48Георги Цветков02:16:19
49Христо Георгиев02:18:54
50Красимир Стефанов02:20:49
51Александър Гановски02:26:23
52Mihael Mihalkov02:31:49
53Васил Николов02:31:59
54Momchil Naydenov02:42:24
DNFИвелин Колев5 km run00:47:35
DNFЦаньо Арабаджиев01:00:27
DNFIlie Rosu02:15:29
DNSБлаговест Бориславов ФилковSafor Teika-
DNSAleksandar Naydenov-
DNSБинбаш Фархан-
DNSЕмил Козлев-
DNSИвелин ТеневЧерешка-
МястоИмеОтборВреме
1МАЛИНА ИВАНОВА04:16:25
2Марияна Михайлова05:28:05
3Boyka Arsova06:05:07
DNFБорислава Видева03:50:03
DNFМилена Обретенова05:00:08
МястоИмеОтборВреме
1Ивайло ВълевДа Бягаш02:45:55
2Калоян АнгеловСпортна зависимост03:09:26
3Denislav Naydenov03:23:04
4Петър Цонков03:34:05
5Димитър ГенчувСпортен клуб по триатлон "Борислав Доков", Плевен03:46:04
6Иван Любенов03:52:46
7Живко Желязков03:53:12
8Kalin Savchev04:05:27
9Филип ДимитровСпортен клуб по триатлон "Борислав Доков", Плевен04:16:09
10Недялко Недялков04:28:57
11Владимир Иванов04:41:43
12Aleksander Hosny04:44:27
13Петър Петров05:03:00
14Allan Kay05:11:15
15Емил Игнатов5kmrun05:21:01
16Стефан Стоянов05:28:03
17Димитрий Акчарлиев05:31:18
18Ilie Rosu05:54:31
19Oliver PattenBritish Embassy07:06:36
DNFПЕТЪР ДОНЧЕВ04:02:03
DNFТеодор Теодоров02:58:49
DNSЙордан Митев-
DNSДимитър Братованов-
DNSДимитър Атанасов-
МястоИмеОтборВреме
1Валентин Илиев | Иво ИлиевСпортен клуб по триатлон "Борислав Доков", - 1 Пле01:25:43
2Svetoslav Slavchev | Ivaylo Spasov01:34:32
3Георги Георгиев | Николай ИлиевСпортен клуб по триатлон "Борислав Доков", - 2 Пле01:35:55
4Веселин Лефтеров | Александър ИвановА Клас01:41:40
5Стефан Балиев | Симона ЦветковаБавни и тягостни02:07:47
6Ваня Иванова | Стилияна БуковскаKammarton Run Club02:15:22
7Сава Гергов | Павлина ДжурковаПламтящи колела02:17:26
8Дарина Цветанова | Михаил Кирков02:21:16
DNSGeorgi Vlasakiev | Zlatka Valcheva-

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции