Резултати от Национален шампионат за мъже и жени в зала 2022

Начало > Организатори > БФЛА > НШ зала > Резултати 2022

На 26 и 27 февруари 2022 се проведе Националния шампионат за мъже и жени в зала, организиран от Българска федерация по лека атлетика (БФЛА). Зала Асикс Арена в София бе домакин двата дни, през които се излъчиха шампиони на дисциплините в зала. 60м, 60м с препятсвия, 200м, 400м, 800м, 1500м, 3000м, 4х400м, гюле, скок дължина, троен скок, скок височина, овчарски скок. В следващите редове са публикувани резултатите от беговите дисциплини.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

БФЛА
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
12736Никол Андонова2000СК Костенец7,527,46
21938Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе7,617,55
3333Кристен Радуканова2000Атлетик-София7,647,56
4326Йоана Цончева2001Атлетик-София87,96
5339Силви Иванова2004Атлетик-София8,068,07
2351Рая Стойнова1988СКЛА Хай Левел8,03MED
71726Вяра Първанова1977СКЛА Феникс 20048,07
81463Венеса Ханджийска2004АК-Джордан8,07
9652Петя Софийска2003Локомотив-Пловдив8,1
102875Дара Еринина2004Локомотив-Русе8,22
111940Андрея Райкова1998Локомотив-Русе8,24
12264Ралица Нейчева1997Тракия 96-Пловдив8,26
13336Валери Крумова2004Атлетик-София8,29
14727Илияна Йорданова2003Супер спорт-Варна8,33
151490Светослава Павлова2003СКЛА Михаил Желев8,39
16324Марта Аргирова2001Атлетик-София8,41
17320Илияна Цанова2004Атлетик-София8,45
18335Андреа Замфирова2004Атлетик-София8,46
19655Ана-Габриела Радкова2004Локомотив-Пловдив8,46
202216Елица Чернакова2004Дунав-Русе8,49
2190Виктория Борисова2003ЦСКА-София8,53
22734Ана-Симон Германова2004Супер спорт-Варна8,54
23745Звездислава Христова2004Супер спорт-Варна8,66
242071Габриела Георгиева2003Хеброс-Харманли8,69
252093Стейси Василева2004Балкан-Ботевград8,77
262353Цветелина-Мария Василев2002СКЛА Хай Левел8,94
27338Гергана Бичева2004Атлетик-София9,54
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
1323Слави Мутафов2000Атлетик-София6,826,78
21944Венелин Георгиев2001Локомотив-Русе6,886,83
32410Георги Христов2002Славия-София6,96,9
41939Станимир Минчев1997Локомотив-Русе7,036,97
5316Патрис Еге1996Атлетик-София6,926,98
6319Александър Вълчев2000Атлетик-София6,936,99
72229Светослав Иванов1995Дунав-Русе7,05
71635Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив7,05
9444Добромир Николов2001АК Плевен 20147,06
9325Валентин Пешев2001Атлетик-София7,06
1192Борислав Рапонджиев2001ЦСКА-София7,07
12327Станислав Тодоров2000Атлетик-София7,1
121936Иван Булкин1995Локомотив-Русе7,1
141896Илиян Димитров2000Тракия-Пловдив7,13
14653Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив7,13
16900Кристиян Патъров2000Левски 2016-София7,14
171251Красимир Кънев2003Тунджа-Ямбол7,16
1891Александър Евтимов2002ЦСКА-София7,18
18322Ангел Димитров2000Атлетик-София7,18
20329Иван Бонев2002Атлетик-София7,23
2122Тодор Тодоров2003Академик-София7,24
222895Денис Костадинов1999Атлет-Монтана7,25
231339Димитър Илиев2002КЛАСА7,29
241789Радослав Владимиров1992СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака7,3
25315Георги Георгиев1991Атлетик-София7,34
26341Радостин Георгиев2004Атлетик-София7,36
26553Георги Михайлов2002АК Враца7,36
281626Лъчезар Петков2004Спринт-Ч.Бряг7,4
29266Пламен Писков1992Тракия 96-Пловдив7,42
30317Борис Борисов1998Атлетик-София7,43
30922Денис Димитров1998Левски 2016-София7,43
322868Богомил Параскевов1998КЛАСА7,45
33654Тихомир Филипов2004Локомотив-Пловдив7,48
342966Даниел Кирев2004СКЛА Спринт-20207,51
35742Радослав Гюров2004Супер спорт-Варна7,54
36715Александър Маринов1984Супер спорт-Варна7,56
37722Георги Каракашев2002Супер спорт-Варна7,57
381859Живко Желев1972Орловец 93-Габрово7,59
391639Рангел Томов2004СК Галакси-Пловдив7,61
40740Алекс Танчев2004Супер спорт-Варна7,63
411960Михаил Бозуков1979СКЛА Ботев Пловдив7,67
42260Станислав Нешев2000Тракия 96-Пловдив7,69
433009Владимир Христов1998СКЛА Надежда-София7,71
43450Максимилиян Щерев2002АК Плевен 20147,71
452992Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит7,72
451559Галин Георгиев2004СК Олимпия-Враца7,72
471311Георги Даганов2003Рилски атлет-Самоков7,73
481257Мариан Стоянов1976СК Спортико7,79
492701Кристън Петков1999Атлет-Монтана7,83
491322Петър Петров1996КЛАСА7,83
5121Илия Цветков1981Академик-София7,85
522568Зафир Маринов2002Етър Академик-В.Търново7,95
52723Вълчан Вълчанов2002Супер спорт-Варна7,95
54657Георги Николов2004Локомотив-Пловдив7,99
552018Боян Бочев2002Юниверсал8
562096Данаил Петков2003Балкан-Ботевград8,02
572655Николай Делибозов1985СК Младост 2012-Благоевград8,16
58636Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен8,21
59808Свилен Митрофанов1966СКЛА Спринт-20208,25
602551Петьо Христов1960Тот атлет-Габрово8,94
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
11964Пламена Чакърова2005СКЛА Ботев Пловдив8,688,82
22947Ива Александрова1994ЦСКА-София8,858,83
3719Антоанета Атанасова2000Супер спорт-Варна9,29,14
4253Веселина Димитрова2004Тракия 96-Пловдив99,17
5800Божидара Гатева1999Супер спорт-Варна9,429,43
61313Вивиан Кръстева2002Рилски атлет-Самоков9,349,5
7324Марта Аргирова2001Атлетик-София9,53
8261Надка Начова2000Тракия 96-Пловдив9,66
9250Пламена Тосева2004Тракия 96-Пловдив9,67
10734Ана-Симон Германова2004Супер спорт-Варна9,81
112216Елица Чернакова2004Дунав-Русе10,02
12737Владислава Стоянова2004Супер спорт-Варна10,69
131011Василена Накова2003Лудогорец-Разград10,76
14745Звездислава Христова2004Супер спорт-Варна11,16
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
1900Кристиян Патъров2000Левски 2016-София8,368,15
2444Добромир Николов2001АК Плевен 20148,358,22
391Александър Евтимов2002ЦСКА-София8,668,53
4265Николай Николов1996Тракия 96-Пловдив8,578,54
5789Валентин Иванов2004Супер спорт-Варна8,99,06
699Велко Николов1990ЦСКА-София9,339,1
72587Николай Станев2001СК Атлетика 2012-В.Търново9,28
8742Радослав Гюров2004Супер спорт-Варна9,34
9740Алекс Танчев2004Супер спорт-Варна9,76
10989Венелин Цонев1988Лудогорец-Разград9,79
11318Петър Борисов1999Атлетик-София9,88
12450Максимилиян Щерев2002АК Плевен 201410,04
13723Вълчан Вълчанов2002Супер спорт-Варна10,92
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
11330Ванеса Янкова2001КЛАСА25,1424,57
2333Кристен Радуканова2000Атлетик-София25,1924,66
31938Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе25,224,97
41463Венеса Ханджийска2004АК-Джордан25,325,49
5222Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив25,45
6259Андреа Савова2000Тракия 96-Пловдив25,67
7339Силви Иванова2004Атлетик-София26,43
8326Йоана Цончева2001Атлетик-София26,64
91726Вяра Първанова1977СКЛА Феникс 200427,43
10655Ана-Габриела Радкова2004Локомотив-Пловдив27,86
111333Дара Иванова2001КЛАСА27,88
121940Андрея Райкова1998Локомотив-Русе28,04
13335Андреа Замфирова2004Атлетик-София28,08
14650Силвия Георгиева2002Локомотив-Пловдив28,1
15343Микаела Годинова2004Атлетик-София28,41
161733Светослава Апостолова2002СКЛА Феникс 200432,08
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
11818Антонио Иванов1999СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака21,721,75
210Йордан Гюров1999Академик-София22,2422,18
322Тодор Тодоров2003Академик-София22,2822,23
41939Станимир Минчев1997Локомотив-Русе22,3722,53
5332Любослав Петров2003Атлетик-София22,38
6653Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив22,67
71635Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив22,7
8321Ивайло Иванов2002Атлетик-София22,74
9319Александър Вълчев2000Атлетик-София22,77
101348Павел Шияков2004КЛАСА22,79
10329Иван Бонев2002Атлетик-София22,79
122876Марио Андреев1996Локомотив-Русе22,92
13327Станислав Тодоров2000Атлетик-София22,95
13325Валентин Пешев2001Атлетик-София22,95
15322Ангел Димитров2000Атлетик-София23,08
161251Красимир Кънев2003Тунджа-Ямбол23,22
171636Ивайло Андреев2003СК Галакси-Пловдив23,29
18725Илкер Раимов2002Супер спорт-Варна23,3
19922Денис Димитров1998Левски 2016-София23,51
2013Валери Вълков2004Академик-София23,59
2196Теодор Трифонов1993ЦСКА-София23,8
22921Силвестър Стефков1999Левски 2016-София23,86
23722Георги Каракашев2002Супер спорт-Варна23,88
2495Калоян Гребенчарски1996ЦСКА-София23,9
25248Данаил Данаилов2004Тракия 96-Пловдив23,94
262756Владимир Зарев2004АК КЛАС-Костенец24,07
272966Даниел Кирев2004СКЛА Спринт-202024,22
281789Радослав Владимиров1992СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака24,27
29260Станислав Нешев2000Тракия 96-Пловдив24,55
302992Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит24,61
312895Денис Костадинов1999Атлет-Монтана24,77
32716Павел Костадинов1997Супер спорт-Варна24,79
331322Петър Петров1996КЛАСА25,16
34724Теодор Тонев2002Супер спорт-Варна25,18
35728Максим Узунов2003Супер спорт-Варна25,21
362701Кристън Петков1999Атлет-Монтана25,5
3721Илия Цветков1981Академик-София25,74
382096Данаил Петков2003Балкан-Ботевград25,77
39657Георги Николов2004Локомотив-Пловдив26,02
40636Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен26,78
412655Николай Делибозов1985СК Младост 2012-Благоевград27,99
МястоИмеГодиниКлубВреме
16Дева-Мария Драгиева2000Академик-София55,59
21330Ванеса Янкова2001КЛАСА56,13
31250Полина Тодорова1997Тунджа-Ямбол56,66
4222Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив57,06
51332Елена Георгиева2001КЛАСА57,39
6259Андреа Савова2000Тракия 96-Пловдив57,97
7800Божидара Гатева1999Супер спорт-Варна58,13
81490Светослава Павлова2003СКЛА Михаил Желев61,7
91248Станимира Христова2003Тунджа-Ямбол62,03
10156Нина Станкова2002ЛК Виктория - Варна62,55
11650Силвия Георгиева2002Локомотив-Пловдив63,13
12343Микаела Годинова2004Атлетик-София63,46
131335Мелани-Роуз Чолова2001КЛАСА64,35
141261Веселина Клещанова1997СК Спортико64,88
151011Василена Накова2003Лудогорец-Разград67,2
16737Владислава Стоянова2004Супер спорт-Варна69,66
171609Стойка Петкова2003СК Стогос 2006-Н.Загора73,57
2351Рая Стойнова1988СКЛА Хай ЛевелDNF
871Деница Харизанова1995СКЛА Надежда-СофияMED
344Христина Спасова2004Атлетик-СофияMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11818Антонио Иванов1999СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака48,72
210Йордан Гюров1999Академик-София48,83
31673Велин Коваленко1995Берое-Ст.Загора49,06
422Тодор Тодоров2003Академик-София49,37
5332Любослав Петров2003Атлетик-София49,46
61348Павел Шияков2004КЛАСА50,03
7725Илкер Раимов2002Супер спорт-Варна51,07
82876Марио Андреев1996Локомотив-Русе51,12
9321Ивайло Иванов2002Атлетик-София51,17
1014Мартин Живков2001Академик-София51,38
11329Иван Бонев2002Атлетик-София51,47
122345Денислав Драшков2000Славия-София52,15
1311Константин Ташев2002Академик-София52,28
14322Ангел Димитров2000Атлетик-София52,32
152354Веселин Тонков2002СКЛА Хай Левел52,54
16789Валентин Иванов2004Супер спорт-Варна52,68
17916Радостин Игнатов2004Левски 2016-София52,84
181932Димитър Петков1990Локомотив-Русе53,16
1913Валери Вълков2004Академик-София53,45
20716Павел Костадинов1997Супер спорт-Варна53,9
211004Християн Карчев2004Лудогорец-Разград54,5
221898Владимир Клявков1994Тракия-Пловдив54,88
23260Станислав Нешев2000Тракия 96-Пловдив55,01
24921Силвестър Стефков1999Левски 2016-София55,13
252945Георги Иванов1990ЦСКА-София55,49
262568Зафир Маринов2002Етър Академик-В.Търново56,4
272587Николай Станев2001СК Атлетика 2012-В.Търново56,61
28728Максим Узунов2003Супер спорт-Варна57,68
291856Красен Ботев1991Орловец 93-Габрово58,15
30724Теодор Тонев2002Супер спорт-Варна58,41
312621Георги Арсов2001Локомотив 55-Г.Оряховица62,41
1172Веселин Колев2004СК Свети ГеоргиDNS
330Силян Пешев2002Атлетик-СофияMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11666Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив2,09,68
21250Полина Тодорова1997Тунджа-Ямбол2,10,99
31667Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив2,13,32
41111Денислава Борисова2000СКЛА Шумен2,15,70
51248Станимира Христова2003Тунджа-Ямбол2,25,68
62097Линда Божилова1999Балкан-Ботевград2,26,20
7933Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-Добрич2,43,59
81152Елена Иванова1999Атлет-Карнобат2,51,59
91609Стойка Петкова2003СК Стогос 2006-Н.Загора2,57,28
1313Вивиан Кръстева2002Рилски атлет-СамоковDNF
6Дева-Мария Драгиева2000Академик-СофияDNF
2126Таня Димитрова1981СК Атлет-МездраMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11100Трифон Илиев2000СКЛА Шумен1,53,12
21937Алекс Василев1995Локомотив-Русе1,56,55
31551Вълимир Стоев2003СК Атлет 2004-Поморие1,58,67
42705Ваньо Евдокимов2003Атлет-Монтана2,00,09
52098Николай Начев1998Балкан-Ботевград2,03,01
62354Веселин Тонков2002СКЛА Хай Левел2,03,44
71932Димитър Петков1990Локомотив-Русе2,03,82
82623Томи Димитров2003Локомотив 55-Г.Оряховица2,06,13
91898Владимир Клявков1994Тракия-Пловдив2,07,12
102837Тодор Михалев1997Евър-Варна2,07,30
11503Евгений Попов1999СКЛА Мисионис-Търговище2,09,88
12334Огнян Димитров2004Атлетик-София2,10,71
132945Георги Иванов1990ЦСКА-София2,12,42
142836Александър Върбанов2004Евър-Варна2,13,55
152568Зафир Маринов2002Етър Академик-В.Търново2,15,41
162660Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевград2,18,61
172863Йордан Димитров1969СКЛА Спринт-20202,23,45
182703Георги Торньов2001Атлет-Монтана2,29,19
192747Митко Машонов1972Локомотив София-Никола Кар2,30,23
202650Калин Чиновски1976СК Младост 2012-Благоевград2,33,80
и.к.554Васил Пирев2005АК Враца2,09,79
10Йордан Гюров1999Академик-СофияDNF
1673Велин Коваленко1995Берое-Ст.ЗагораDNF
1172Веселин Колев2004СК Свети ГеоргиDNS
2116Еркан Низам2002СКЛА Митко Ценов Рънинг ТиймMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11666Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив4,33,02
21667Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив4,35,78
31111Денислава Борисова2000СКЛА Шумен4,38,47
42894Наталия Кременска2002Черно море Атлетик-Варна4,43,03
52094Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград4,55,88
62126Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра5,00,49
7302Радостина Балова2000ЛСК Русе Кар5,11,16
81457Анастасия Пейчева1997АК-Джордан5,31,70
9933Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-Добрич5,48,36
101005Виктория Руменова2004Лудогорец-Разград5,53,17
111152Елена Иванова1999Атлет-Карнобат5,54,77
12646Еманоела Янкова1978Добруджа 99-Добрич6,00,31
2181Елица Тодорова2001Средногорски атлет-ПирдопDNF
2027Ина-Гергана Бойчева2005ЮниверсалDNF
1490Светослава Павлова2003СКЛА Михаил ЖелевMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11100Трифон Илиев2000СКЛА Шумен3,54,52
2471Стоян Владков1991Локомотив-Дряново3,56,70
32896Митко Ценов1993СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм3,57,41
42233Сава Тодоров1988Дунав-Русе3,58,23
52127Йоло Николов1984СК Атлет-Мездра4,01,25
62098Николай Начев1998Балкан-Ботевград4,05,63
72226Владислав Михайлов2000Дунав-Русе4,05,68
82130Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра4,06,94
91456Николай Първанов1992АК-Джордан4,11,77
102672Александър Спасов1993СК Младост 2012-Благоевград4,15,45
11177Исмаил Ссенанджи1986Евър-Варна4,16,48
122128Александър Василев1987СК Атлет-Мездра4,17,10
132116Еркан Низам2002СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм4,17,60
142378Валентин Вълканов2000СК Тангра4,20,13
15300Мартин Аргиров2001ЛСК Русе Кар4,20,34
162164Емил Веселов2004Спартак-Койнаре4,20,82
17183Илиян Чакъров1981Евър-Варна4,25,80
182133Чудомир Черногоров2002СК Атлет-Мездра4,26,21
192135Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра4,26,82
201171Георги Стефанов2003СК Свети Георги4,32,27
212623Томи Димитров2003Локомотив 55-Г.Оряховица4,33,49
222663Максим Стоименов1987СК Младост 2012-Благоевград4,35,22
232993Георги Георгиев1979Атлетик 90-Луковит4,37,75
242375Румен Стаматов1988СК Тангра4,38,01
252991Никола Овчарски1990СК Сити Рън София4,44,27
262654Димитър Стефанов1984СК Младост 2012-Благоевград4,47,86
272660Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевград4,55,25
282863Йордан Димитров1969СКЛА Спринт-20204,59,33
291762Константин Бамбеков1977СК Сити Рън София5,02,79
302306Боян Лефтеров1954АК Орхание-Ботевград5,05,82
311006Мехмед Мехмед2004Лудогорец-Разград5,13,87
321766Александър Наков1985СК Сити Рън София5,23,24
33482Валерий Можейко1976Локомотив-Дряново5,24,00
342175Милчо Минков1979Средногорски атлет-Пирдоп5,26,75
351899Величко Манолов1983Тракия-Пловдив5,29,36
3650Стоян Стоянов1992Локомотив София-Никола Кар5,29,96
371312Георги Шуманов2002Рилски атлет-Самоков5,33,34
2703Георги Торньов2001Атлет-МонтанаDNF
2176Любомир Дишлянов1994Средногорски атлет-ПирдопDNF
МястоИмеГодиниКлубВреме
12131Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра9,31,29
2474Маринела Нинева1993Локомотив-Дряново9,47,57
32894Наталия Кременска2002Черно море Атлетик-Варна10,11,23
42094Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград10,46,89
52126Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра10,52,39
61775Ивелина Маджарова1999СК Сити Рън София10,53,23
7302Радостина Балова2000ЛСК Русе Кар11,13,67
82282Мая Недялкова1990СК Стратеш Атлетик-Ловеч11,17,79
91457Анастасия Пейчева1997АК-Джордан11,40,43
102314Илияна Стефанова2001АК Орхание-Ботевград12,02,28
11646Еманоела Янкова1978Добруджа 99-Добрич13,00,10
и.к.1885Мария Стоилова2006Тракия-Пловдив11,43,53
МястоИмеГодиниКлубВреме
12127Йоло Николов1984СК Атлет-Мездра8,45,69
22233Сава Тодоров1988Дунав-Русе8,46,07
31456Николай Първанов1992АК-Джордан8,47,70
42130Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра8,50,03
52115Иван Андреев2001СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм8,50,27
62284Стефан Йорданов1998СК Стратеш Атлетик-Ловеч8,58,48
71943Петър Борисов2000Локомотив-Русе9,01,64
82002Иван Иванов2002Юниверсал9,02,14
92135Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра9,07,58
10177Исмаил Ссенанджи1986Евър-Варна9,11,26
112672Александър Спасов1993СК Младост 2012-Благоевград9,12,98
122124Янислав Тодоров1998СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм9,18,02
131316Димчо Мицов1988Рилски атлет-Самоков9,20,76
14470Ивайло Вълев1989Локомотив-Дряново9,21,07
15300Мартин Аргиров2001ЛСК Русе Кар9,22,64
16475Борислав Палашев2002Локомотив-Дряново9,22,70
171897Йордан Велков1999Тракия-Пловдив9,24,28
182378Валентин Вълканов2000СК Тангра9,34,66
191319Иван Иванов1992КЛАСА9,38,34
201171Георги Стефанов2003СК Свети Георги9,43,90
212133Чудомир Черногоров2002СК Атлет-Мездра9,50,37
22183Илиян Чакъров1981Евър-Варна9,56,37
23507Иван Гочев1994СКЛА Мисионис-Търговище10,05,41
242663Максим Стоименов1987СК Младост 2012-Благоевград10,06,76
252375Румен Стаматов1988СК Тангра10,06,89
262991Никола Овчарски1990СК Сити Рън София10,14,05
27472Николай Демерджиев2000Локомотив-Дряново10,17,91
282650Калин Чиновски1976СК Младост 2012-Благоевград10,52,21
292908Александър Стоилов1990АК-Джордан10,55,57
302306Боян Лефтеров1954АК Орхание-Ботевград10,55,89
311899Величко Манолов1983Тракия-Пловдив10,58,46
322651Любомир Генов1978СК Младост 2012-Благоевград11,44,06
и.к.1469Христо Стамболийски2007АК-Джордан10,13,76
2656Димитър Русев1985СК Младост 2012-БлагоевградDNF
1931Ивайло Каменаров1985Локомотив-РусеDNF
2940Емилиян Бориков1977ЮниверсалDNF
471Стоян Владков1991Локомотив-ДряновоDNF
2993Георги Георгиев1979Атлетик 90-ЛуковитDNF
2128Александър Василев1987СК Атлет-МездраDNF
2226Владислав Михайлов2000Дунав-РусеDNF
2098Николай Начев1998Балкан-БотевградDNS
3013Дарио Ивановски1997MKDDNS
2896Митко Ценов1993СКЛА Митко Ценов Рънинг ТиймMED
1762Константин Бамбеков1977СК Сити Рън СофияMED
500Димитър Желязков1996СКЛА Мисионис-ТърговищеMED
МястоКлубВреме
1КЛАСА3,57,72
2Тракия 96-Пловдив3,58,87
3Супер спорт-Варна4,03,99
4Дунав-Русе4,08,87
5СКЛА Шумен4,19,02
6СКЛА Добруджа-Добрич4,21,22
7Лудогорец-Разград4,34,16
8Евър-Варна4,41,01
9СКЛА Феникс 20044,55,27
Олимп 97-СилистраDQ H34.2
МястоКлубВреме
1Академик-София3,22,07
2Атлетик-София3,23,22
3Локомотив-Русе3,25,01
4Супер спорт-Варна3,28,28
5ЦСКА-София3,28,29
6СК Галакси-Пловдив3,31,20
7Левски 2016-София3,37,18
8АК-Джордан3,38,36
9Локомотив-Дряново3,41,34
10Лудогорец-Разград3,48,20
11Атлет-Монтана3,49,36
12СКЛА Добруджа-Добрич3,50,41
13СКЛА Шумен3,55,10
14Олимп 97-Силистра3,57,39
15СК Младост 2012-Благоевград4,07,55
Тракия 96-ПловдивDQ TR24.19

Вижте още

Резултати от Birthday Run 2022

Резултати от Birthday Run 2022

След дълга лятна пауза на 2 октомври 2022 се проведе още един старт от календара на Trail Series. Става дума за Birthday Run 2022. Състезание, с което се навършват 10 години от провеждането на първата трейл серия.

Резултати от Перник Рън 2022

Резултати от Перник Рън 2022

На 1 октомври 2022 се проведе второто издание на Перник Рън. Трасето отново представляваше 2 обиколки по 6.25 км до крепостта на Кракра Пернишки – една от историческите забележителности на Перник.