Резултати от Национален шампионат за мъже и жени в зала 2022

Начало > Организатори > БФЛА > НШ зала > Резултати 2022

На 26 и 27 февруари 2022 се проведе Националния шампионат за мъже и жени в зала, организиран от Българска федерация по лека атлетика (БФЛА). Зала Асикс Арена в София бе домакин двата дни, през които се излъчиха шампиони на дисциплините в зала. 60м, 60м с препятсвия, 200м, 400м, 800м, 1500м, 3000м, 4х400м, гюле, скок дължина, троен скок, скок височина, овчарски скок.

В следващите редове са публикувани резултатите от беговите дисциплини.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

БФЛА
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
12736Никол Андонова2000СК Костенец7,527,46
21938Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе7,617,55
3333Кристен Радуканова2000Атлетик-София7,647,56
4326Йоана Цончева2001Атлетик-София87,96
5339Силви Иванова2004Атлетик-София8,068,07
2351Рая Стойнова1988СКЛА Хай Левел8,03MED
71726Вяра Първанова1977СКЛА Феникс 20048,07
81463Венеса Ханджийска2004АК-Джордан8,07
9652Петя Софийска2003Локомотив-Пловдив8,1
102875Дара Еринина2004Локомотив-Русе8,22
111940Андрея Райкова1998Локомотив-Русе8,24
12264Ралица Нейчева1997Тракия 96-Пловдив8,26
13336Валери Крумова2004Атлетик-София8,29
14727Илияна Йорданова2003Супер спорт-Варна8,33
151490Светослава Павлова2003СКЛА Михаил Желев8,39
16324Марта Аргирова2001Атлетик-София8,41
17320Илияна Цанова2004Атлетик-София8,45
18335Андреа Замфирова2004Атлетик-София8,46
19655Ана-Габриела Радкова2004Локомотив-Пловдив8,46
202216Елица Чернакова2004Дунав-Русе8,49
2190Виктория Борисова2003ЦСКА-София8,53
22734Ана-Симон Германова2004Супер спорт-Варна8,54
23745Звездислава Христова2004Супер спорт-Варна8,66
242071Габриела Георгиева2003Хеброс-Харманли8,69
252093Стейси Василева2004Балкан-Ботевград8,77
262353Цветелина-Мария Василев2002СКЛА Хай Левел8,94
27338Гергана Бичева2004Атлетик-София9,54
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
1323Слави Мутафов2000Атлетик-София6,826,78
21944Венелин Георгиев2001Локомотив-Русе6,886,83
32410Георги Христов2002Славия-София6,96,9
41939Станимир Минчев1997Локомотив-Русе7,036,97
5316Патрис Еге1996Атлетик-София6,926,98
6319Александър Вълчев2000Атлетик-София6,936,99
72229Светослав Иванов1995Дунав-Русе7,05
71635Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив7,05
9444Добромир Николов2001АК Плевен 20147,06
9325Валентин Пешев2001Атлетик-София7,06
1192Борислав Рапонджиев2001ЦСКА-София7,07
12327Станислав Тодоров2000Атлетик-София7,1
121936Иван Булкин1995Локомотив-Русе7,1
141896Илиян Димитров2000Тракия-Пловдив7,13
14653Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив7,13
16900Кристиян Патъров2000Левски 2016-София7,14
171251Красимир Кънев2003Тунджа-Ямбол7,16
1891Александър Евтимов2002ЦСКА-София7,18
18322Ангел Димитров2000Атлетик-София7,18
20329Иван Бонев2002Атлетик-София7,23
2122Тодор Тодоров2003Академик-София7,24
222895Денис Костадинов1999Атлет-Монтана7,25
231339Димитър Илиев2002КЛАСА7,29
241789Радослав Владимиров1992СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака7,3
25315Георги Георгиев1991Атлетик-София7,34
26341Радостин Георгиев2004Атлетик-София7,36
26553Георги Михайлов2002АК Враца7,36
281626Лъчезар Петков2004Спринт-Ч.Бряг7,4
29266Пламен Писков1992Тракия 96-Пловдив7,42
30317Борис Борисов1998Атлетик-София7,43
30922Денис Димитров1998Левски 2016-София7,43
322868Богомил Параскевов1998КЛАСА7,45
33654Тихомир Филипов2004Локомотив-Пловдив7,48
342966Даниел Кирев2004СКЛА Спринт-20207,51
35742Радослав Гюров2004Супер спорт-Варна7,54
36715Александър Маринов1984Супер спорт-Варна7,56
37722Георги Каракашев2002Супер спорт-Варна7,57
381859Живко Желев1972Орловец 93-Габрово7,59
391639Рангел Томов2004СК Галакси-Пловдив7,61
40740Алекс Танчев2004Супер спорт-Варна7,63
411960Михаил Бозуков1979СКЛА Ботев Пловдив7,67
42260Станислав Нешев2000Тракия 96-Пловдив7,69
433009Владимир Христов1998СКЛА Надежда-София7,71
43450Максимилиян Щерев2002АК Плевен 20147,71
452992Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит7,72
451559Галин Георгиев2004СК Олимпия-Враца7,72
471311Георги Даганов2003Рилски атлет-Самоков7,73
481257Мариан Стоянов1976СК Спортико7,79
492701Кристън Петков1999Атлет-Монтана7,83
491322Петър Петров1996КЛАСА7,83
5121Илия Цветков1981Академик-София7,85
522568Зафир Маринов2002Етър Академик-В.Търново7,95
52723Вълчан Вълчанов2002Супер спорт-Варна7,95
54657Георги Николов2004Локомотив-Пловдив7,99
552018Боян Бочев2002Юниверсал8
562096Данаил Петков2003Балкан-Ботевград8,02
572655Николай Делибозов1985СК Младост 2012-Благоевград8,16
58636Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен8,21
59808Свилен Митрофанов1966СКЛА Спринт-20208,25
602551Петьо Христов1960Тот атлет-Габрово8,94
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
11964Пламена Чакърова2005СКЛА Ботев Пловдив8,688,82
22947Ива Александрова1994ЦСКА-София8,858,83
3719Антоанета Атанасова2000Супер спорт-Варна9,29,14
4253Веселина Димитрова2004Тракия 96-Пловдив99,17
5800Божидара Гатева1999Супер спорт-Варна9,429,43
61313Вивиан Кръстева2002Рилски атлет-Самоков9,349,5
7324Марта Аргирова2001Атлетик-София9,53
8261Надка Начова2000Тракия 96-Пловдив9,66
9250Пламена Тосева2004Тракия 96-Пловдив9,67
10734Ана-Симон Германова2004Супер спорт-Варна9,81
112216Елица Чернакова2004Дунав-Русе10,02
12737Владислава Стоянова2004Супер спорт-Варна10,69
131011Василена Накова2003Лудогорец-Разград10,76
14745Звездислава Христова2004Супер спорт-Варна11,16
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
1900Кристиян Патъров2000Левски 2016-София8,368,15
2444Добромир Николов2001АК Плевен 20148,358,22
391Александър Евтимов2002ЦСКА-София8,668,53
4265Николай Николов1996Тракия 96-Пловдив8,578,54
5789Валентин Иванов2004Супер спорт-Варна8,99,06
699Велко Николов1990ЦСКА-София9,339,1
72587Николай Станев2001СК Атлетика 2012-В.Търново9,28
8742Радослав Гюров2004Супер спорт-Варна9,34
9740Алекс Танчев2004Супер спорт-Варна9,76
10989Венелин Цонев1988Лудогорец-Разград9,79
11318Петър Борисов1999Атлетик-София9,88
12450Максимилиян Щерев2002АК Плевен 201410,04
13723Вълчан Вълчанов2002Супер спорт-Варна10,92
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
11330Ванеса Янкова2001КЛАСА25,1424,57
2333Кристен Радуканова2000Атлетик-София25,1924,66
31938Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе25,224,97
41463Венеса Ханджийска2004АК-Джордан25,325,49
5222Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив25,45
6259Андреа Савова2000Тракия 96-Пловдив25,67
7339Силви Иванова2004Атлетик-София26,43
8326Йоана Цончева2001Атлетик-София26,64
91726Вяра Първанова1977СКЛА Феникс 200427,43
10655Ана-Габриела Радкова2004Локомотив-Пловдив27,86
111333Дара Иванова2001КЛАСА27,88
121940Андрея Райкова1998Локомотив-Русе28,04
13335Андреа Замфирова2004Атлетик-София28,08
14650Силвия Георгиева2002Локомотив-Пловдив28,1
15343Микаела Годинова2004Атлетик-София28,41
161733Светослава Апостолова2002СКЛА Феникс 200432,08
МястоИмеГодиниКлубВремеВреме
11818Антонио Иванов1999СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака21,721,75
210Йордан Гюров1999Академик-София22,2422,18
322Тодор Тодоров2003Академик-София22,2822,23
41939Станимир Минчев1997Локомотив-Русе22,3722,53
5332Любослав Петров2003Атлетик-София22,38
6653Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив22,67
71635Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив22,7
8321Ивайло Иванов2002Атлетик-София22,74
9319Александър Вълчев2000Атлетик-София22,77
101348Павел Шияков2004КЛАСА22,79
10329Иван Бонев2002Атлетик-София22,79
122876Марио Андреев1996Локомотив-Русе22,92
13327Станислав Тодоров2000Атлетик-София22,95
13325Валентин Пешев2001Атлетик-София22,95
15322Ангел Димитров2000Атлетик-София23,08
161251Красимир Кънев2003Тунджа-Ямбол23,22
171636Ивайло Андреев2003СК Галакси-Пловдив23,29
18725Илкер Раимов2002Супер спорт-Варна23,3
19922Денис Димитров1998Левски 2016-София23,51
2013Валери Вълков2004Академик-София23,59
2196Теодор Трифонов1993ЦСКА-София23,8
22921Силвестър Стефков1999Левски 2016-София23,86
23722Георги Каракашев2002Супер спорт-Варна23,88
2495Калоян Гребенчарски1996ЦСКА-София23,9
25248Данаил Данаилов2004Тракия 96-Пловдив23,94
262756Владимир Зарев2004АК КЛАС-Костенец24,07
272966Даниел Кирев2004СКЛА Спринт-202024,22
281789Радослав Владимиров1992СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака24,27
29260Станислав Нешев2000Тракия 96-Пловдив24,55
302992Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит24,61
312895Денис Костадинов1999Атлет-Монтана24,77
32716Павел Костадинов1997Супер спорт-Варна24,79
331322Петър Петров1996КЛАСА25,16
34724Теодор Тонев2002Супер спорт-Варна25,18
35728Максим Узунов2003Супер спорт-Варна25,21
362701Кристън Петков1999Атлет-Монтана25,5
3721Илия Цветков1981Академик-София25,74
382096Данаил Петков2003Балкан-Ботевград25,77
39657Георги Николов2004Локомотив-Пловдив26,02
40636Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен26,78
412655Николай Делибозов1985СК Младост 2012-Благоевград27,99
МястоИмеГодиниКлубВреме
16Дева-Мария Драгиева2000Академик-София55,59
21330Ванеса Янкова2001КЛАСА56,13
31250Полина Тодорова1997Тунджа-Ямбол56,66
4222Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив57,06
51332Елена Георгиева2001КЛАСА57,39
6259Андреа Савова2000Тракия 96-Пловдив57,97
7800Божидара Гатева1999Супер спорт-Варна58,13
81490Светослава Павлова2003СКЛА Михаил Желев61,7
91248Станимира Христова2003Тунджа-Ямбол62,03
10156Нина Станкова2002ЛК Виктория - Варна62,55
11650Силвия Георгиева2002Локомотив-Пловдив63,13
12343Микаела Годинова2004Атлетик-София63,46
131335Мелани-Роуз Чолова2001КЛАСА64,35
141261Веселина Клещанова1997СК Спортико64,88
151011Василена Накова2003Лудогорец-Разград67,2
16737Владислава Стоянова2004Супер спорт-Варна69,66
171609Стойка Петкова2003СК Стогос 2006-Н.Загора73,57
2351Рая Стойнова1988СКЛА Хай ЛевелDNF
871Деница Харизанова1995СКЛА Надежда-СофияMED
344Христина Спасова2004Атлетик-СофияMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11818Антонио Иванов1999СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака48,72
210Йордан Гюров1999Академик-София48,83
31673Велин Коваленко1995Берое-Ст.Загора49,06
422Тодор Тодоров2003Академик-София49,37
5332Любослав Петров2003Атлетик-София49,46
61348Павел Шияков2004КЛАСА50,03
7725Илкер Раимов2002Супер спорт-Варна51,07
82876Марио Андреев1996Локомотив-Русе51,12
9321Ивайло Иванов2002Атлетик-София51,17
1014Мартин Живков2001Академик-София51,38
11329Иван Бонев2002Атлетик-София51,47
122345Денислав Драшков2000Славия-София52,15
1311Константин Ташев2002Академик-София52,28
14322Ангел Димитров2000Атлетик-София52,32
152354Веселин Тонков2002СКЛА Хай Левел52,54
16789Валентин Иванов2004Супер спорт-Варна52,68
17916Радостин Игнатов2004Левски 2016-София52,84
181932Димитър Петков1990Локомотив-Русе53,16
1913Валери Вълков2004Академик-София53,45
20716Павел Костадинов1997Супер спорт-Варна53,9
211004Християн Карчев2004Лудогорец-Разград54,5
221898Владимир Клявков1994Тракия-Пловдив54,88
23260Станислав Нешев2000Тракия 96-Пловдив55,01
24921Силвестър Стефков1999Левски 2016-София55,13
252945Георги Иванов1990ЦСКА-София55,49
262568Зафир Маринов2002Етър Академик-В.Търново56,4
272587Николай Станев2001СК Атлетика 2012-В.Търново56,61
28728Максим Узунов2003Супер спорт-Варна57,68
291856Красен Ботев1991Орловец 93-Габрово58,15
30724Теодор Тонев2002Супер спорт-Варна58,41
312621Георги Арсов2001Локомотив 55-Г.Оряховица62,41
1172Веселин Колев2004СК Свети ГеоргиDNS
330Силян Пешев2002Атлетик-СофияMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11666Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив2,09,68
21250Полина Тодорова1997Тунджа-Ямбол2,10,99
31667Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив2,13,32
41111Денислава Борисова2000СКЛА Шумен2,15,70
51248Станимира Христова2003Тунджа-Ямбол2,25,68
62097Линда Божилова1999Балкан-Ботевград2,26,20
7933Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-Добрич2,43,59
81152Елена Иванова1999Атлет-Карнобат2,51,59
91609Стойка Петкова2003СК Стогос 2006-Н.Загора2,57,28
1313Вивиан Кръстева2002Рилски атлет-СамоковDNF
6Дева-Мария Драгиева2000Академик-СофияDNF
2126Таня Димитрова1981СК Атлет-МездраMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11100Трифон Илиев2000СКЛА Шумен1,53,12
21937Алекс Василев1995Локомотив-Русе1,56,55
31551Вълимир Стоев2003СК Атлет 2004-Поморие1,58,67
42705Ваньо Евдокимов2003Атлет-Монтана2,00,09
52098Николай Начев1998Балкан-Ботевград2,03,01
62354Веселин Тонков2002СКЛА Хай Левел2,03,44
71932Димитър Петков1990Локомотив-Русе2,03,82
82623Томи Димитров2003Локомотив 55-Г.Оряховица2,06,13
91898Владимир Клявков1994Тракия-Пловдив2,07,12
102837Тодор Михалев1997Евър-Варна2,07,30
11503Евгений Попов1999СКЛА Мисионис-Търговище2,09,88
12334Огнян Димитров2004Атлетик-София2,10,71
132945Георги Иванов1990ЦСКА-София2,12,42
142836Александър Върбанов2004Евър-Варна2,13,55
152568Зафир Маринов2002Етър Академик-В.Търново2,15,41
162660Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевград2,18,61
172863Йордан Димитров1969СКЛА Спринт-20202,23,45
182703Георги Торньов2001Атлет-Монтана2,29,19
192747Митко Машонов1972Локомотив София-Никола Кар2,30,23
202650Калин Чиновски1976СК Младост 2012-Благоевград2,33,80
и.к.554Васил Пирев2005АК Враца2,09,79
10Йордан Гюров1999Академик-СофияDNF
1673Велин Коваленко1995Берое-Ст.ЗагораDNF
1172Веселин Колев2004СК Свети ГеоргиDNS
2116Еркан Низам2002СКЛА Митко Ценов Рънинг ТиймMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11666Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив4,33,02
21667Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив4,35,78
31111Денислава Борисова2000СКЛА Шумен4,38,47
42894Наталия Кременска2002Черно море Атлетик-Варна4,43,03
52094Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград4,55,88
62126Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра5,00,49
7302Радостина Балова2000ЛСК Русе Кар5,11,16
81457Анастасия Пейчева1997АК-Джордан5,31,70
9933Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-Добрич5,48,36
101005Виктория Руменова2004Лудогорец-Разград5,53,17
111152Елена Иванова1999Атлет-Карнобат5,54,77
12646Еманоела Янкова1978Добруджа 99-Добрич6,00,31
2181Елица Тодорова2001Средногорски атлет-ПирдопDNF
2027Ина-Гергана Бойчева2005ЮниверсалDNF
1490Светослава Павлова2003СКЛА Михаил ЖелевMED
МястоИмеГодиниКлубВреме
11100Трифон Илиев2000СКЛА Шумен3,54,52
2471Стоян Владков1991Локомотив-Дряново3,56,70
32896Митко Ценов1993СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм3,57,41
42233Сава Тодоров1988Дунав-Русе3,58,23
52127Йоло Николов1984СК Атлет-Мездра4,01,25
62098Николай Начев1998Балкан-Ботевград4,05,63
72226Владислав Михайлов2000Дунав-Русе4,05,68
82130Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра4,06,94
91456Николай Първанов1992АК-Джордан4,11,77
102672Александър Спасов1993СК Младост 2012-Благоевград4,15,45
11177Исмаил Ссенанджи1986Евър-Варна4,16,48
122128Александър Василев1987СК Атлет-Мездра4,17,10
132116Еркан Низам2002СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм4,17,60
142378Валентин Вълканов2000СК Тангра4,20,13
15300Мартин Аргиров2001ЛСК Русе Кар4,20,34
162164Емил Веселов2004Спартак-Койнаре4,20,82
17183Илиян Чакъров1981Евър-Варна4,25,80
182133Чудомир Черногоров2002СК Атлет-Мездра4,26,21
192135Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра4,26,82
201171Георги Стефанов2003СК Свети Георги4,32,27
212623Томи Димитров2003Локомотив 55-Г.Оряховица4,33,49
222663Максим Стоименов1987СК Младост 2012-Благоевград4,35,22
232993Георги Георгиев1979Атлетик 90-Луковит4,37,75
242375Румен Стаматов1988СК Тангра4,38,01
252991Никола Овчарски1990СК Сити Рън София4,44,27
262654Димитър Стефанов1984СК Младост 2012-Благоевград4,47,86
272660Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевград4,55,25
282863Йордан Димитров1969СКЛА Спринт-20204,59,33
291762Константин Бамбеков1977СК Сити Рън София5,02,79
302306Боян Лефтеров1954АК Орхание-Ботевград5,05,82
311006Мехмед Мехмед2004Лудогорец-Разград5,13,87
321766Александър Наков1985СК Сити Рън София5,23,24
33482Валерий Можейко1976Локомотив-Дряново5,24,00
342175Милчо Минков1979Средногорски атлет-Пирдоп5,26,75
351899Величко Манолов1983Тракия-Пловдив5,29,36
3650Стоян Стоянов1992Локомотив София-Никола Кар5,29,96
371312Георги Шуманов2002Рилски атлет-Самоков5,33,34
2703Георги Торньов2001Атлет-МонтанаDNF
2176Любомир Дишлянов1994Средногорски атлет-ПирдопDNF
МястоИмеГодиниКлубВреме
12131Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра9,31,29
2474Маринела Нинева1993Локомотив-Дряново9,47,57
32894Наталия Кременска2002Черно море Атлетик-Варна10,11,23
42094Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград10,46,89
52126Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра10,52,39
61775Ивелина Маджарова1999СК Сити Рън София10,53,23
7302Радостина Балова2000ЛСК Русе Кар11,13,67
82282Мая Недялкова1990СК Стратеш Атлетик-Ловеч11,17,79
91457Анастасия Пейчева1997АК-Джордан11,40,43
102314Илияна Стефанова2001АК Орхание-Ботевград12,02,28
11646Еманоела Янкова1978Добруджа 99-Добрич13,00,10
и.к.1885Мария Стоилова2006Тракия-Пловдив11,43,53
МястоИмеГодиниКлубВреме
12127Йоло Николов1984СК Атлет-Мездра8,45,69
22233Сава Тодоров1988Дунав-Русе8,46,07
31456Николай Първанов1992АК-Джордан8,47,70
42130Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра8,50,03
52115Иван Андреев2001СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм8,50,27
62284Стефан Йорданов1998СК Стратеш Атлетик-Ловеч8,58,48
71943Петър Борисов2000Локомотив-Русе9,01,64
82002Иван Иванов2002Юниверсал9,02,14
92135Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра9,07,58
10177Исмаил Ссенанджи1986Евър-Варна9,11,26
112672Александър Спасов1993СК Младост 2012-Благоевград9,12,98
122124Янислав Тодоров1998СКЛА Митко Ценов Рънинг Тийм9,18,02
131316Димчо Мицов1988Рилски атлет-Самоков9,20,76
14470Ивайло Вълев1989Локомотив-Дряново9,21,07
15300Мартин Аргиров2001ЛСК Русе Кар9,22,64
16475Борислав Палашев2002Локомотив-Дряново9,22,70
171897Йордан Велков1999Тракия-Пловдив9,24,28
182378Валентин Вълканов2000СК Тангра9,34,66
191319Иван Иванов1992КЛАСА9,38,34
201171Георги Стефанов2003СК Свети Георги9,43,90
212133Чудомир Черногоров2002СК Атлет-Мездра9,50,37
22183Илиян Чакъров1981Евър-Варна9,56,37
23507Иван Гочев1994СКЛА Мисионис-Търговище10,05,41
242663Максим Стоименов1987СК Младост 2012-Благоевград10,06,76
252375Румен Стаматов1988СК Тангра10,06,89
262991Никола Овчарски1990СК Сити Рън София10,14,05
27472Николай Демерджиев2000Локомотив-Дряново10,17,91
282650Калин Чиновски1976СК Младост 2012-Благоевград10,52,21
292908Александър Стоилов1990АК-Джордан10,55,57
302306Боян Лефтеров1954АК Орхание-Ботевград10,55,89
311899Величко Манолов1983Тракия-Пловдив10,58,46
322651Любомир Генов1978СК Младост 2012-Благоевград11,44,06
и.к.1469Христо Стамболийски2007АК-Джордан10,13,76
2656Димитър Русев1985СК Младост 2012-БлагоевградDNF
1931Ивайло Каменаров1985Локомотив-РусеDNF
2940Емилиян Бориков1977ЮниверсалDNF
471Стоян Владков1991Локомотив-ДряновоDNF
2993Георги Георгиев1979Атлетик 90-ЛуковитDNF
2128Александър Василев1987СК Атлет-МездраDNF
2226Владислав Михайлов2000Дунав-РусеDNF
2098Николай Начев1998Балкан-БотевградDNS
3013Дарио Ивановски1997MKDDNS
2896Митко Ценов1993СКЛА Митко Ценов Рънинг ТиймMED
1762Константин Бамбеков1977СК Сити Рън СофияMED
500Димитър Желязков1996СКЛА Мисионис-ТърговищеMED
МястоКлубВреме
1КЛАСА3,57,72
2Тракия 96-Пловдив3,58,87
3Супер спорт-Варна4,03,99
4Дунав-Русе4,08,87
5СКЛА Шумен4,19,02
6СКЛА Добруджа-Добрич4,21,22
7Лудогорец-Разград4,34,16
8Евър-Варна4,41,01
9СКЛА Феникс 20044,55,27
Олимп 97-СилистраDQ H34.2
МястоКлубВреме
1Академик-София3,22,07
2Атлетик-София3,23,22
3Локомотив-Русе3,25,01
4Супер спорт-Варна3,28,28
5ЦСКА-София3,28,29
6СК Галакси-Пловдив3,31,20
7Левски 2016-София3,37,18
8АК-Джордан3,38,36
9Локомотив-Дряново3,41,34
10Лудогорец-Разград3,48,20
11Атлет-Монтана3,49,36
12СКЛА Добруджа-Добрич3,50,41
13СКЛА Шумен3,55,10
14Олимп 97-Силистра3,57,39
15СК Младост 2012-Благоевград4,07,55
Тракия 96-ПловдивDQ TR24.19

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.