Резултати от Национален шампионат за мъже и жени в зала 2024

Начало > Организатори > БФЛА > НШ зала > Резултати 2024

На 17 и 18 февруари 2024 се проведе Националният шампионат за мъже и жени в зала. Домакин бе зала Фестивална (бившата Asics Arena) в София. Дисциплините, които излъчиха национални шампиони бяха 60м, 60м с препятствия, 200м, 400м, 800м, 1500м, 3000м, 4х400м, гюле, скок дължина, троен скок, скок височина, овчарски скок.

В следващите редове са публикувани резултатите от беговите дисциплини.

Снимки 📷 Списание Атлетика. Резултати от други години ⏱️ 202420232022.

БФЛА
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Kristen RadukanovaSWATSOF7.38
2Radina VelichkovaU18WBOTEV7.47
3Viktoriya GeorgievaSWLOKRS7.47
4Mila DimitrovaU23WENERG7.72
5Elizaveta ShevchenkoU20WATSOF7.73
6Yoana TsonchevaSWATSOF7.79
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Nikola KaramanolovU20MRA9996.72
2Hristo IlievU20MMZHEL6.76
3Georgi HristovU23MSLAVI6.85
4Vesselin JivkovSMAKADE6.87
5Ivaylo ShtipkovU23MLOKPD6.89
6Denis DimitrovSMTRA966.89
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Iva DeliverskaU18WENERG8.42
2Plamena ChakarovaU20WBOTEV8.63
3Nikol AndonovaSWSUPSP8.70
4Iva AleksandrovaSWCSKA8.72
5Veronik ZhekovaU20WSUPSP9.22
Vivian KrastevaU23WRILATDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Stanislav StankovSMSUPSP7.96
2Dobromir NikolovSMFENIK8.07
3Aleksandar EvtimovU23MCSKA8.16
4Radin ValchevSMEVAR8.27
5Kristiyan PatarovSMLEV168.31
6Borislav PopgeorgievU20MLOKPD9.07
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Kristen RadukanovaSWATSOF24.02
2Andrea SavovaSWLOKRS24.84
3Viktoriya GeorgievaSWLOKRS25.39
Raya DimitrovaU18WSVGEODQ
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Todor TodorovU23MAKADE21.92
2Venelin KamburovU23MLOKPD22.00
3Borislav RapondzhievSMCSKA22.16
4Nikola KaramanolovU20MRA99922.57
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Andrea SavovaSWLOKRS55.12
2Kristina BorukovaSWTRA9656.31
3Rosina NikolovaU20WDUNAV56.79
4Veronik ZhekovaU20WSUPSP58.32
5Aleksana PetkovaU20WILSA58.70
6Iliyana MichevskaU20WBUR9858.78
7Margarita YordanovaU20WILSA59.31
8Elitsa ChernakovaU23WAKADE59.72
9Svetoslava PavlovaU23WKLASA1:00.94
10Mariya GeorgievaU20WCSKA1:00.96
11Yoana ValovaU20WLUDOG1:01.32
12Verzhiniya KostadinovaU20WDOBRU1:01.49
13Silviya GeorgievaU23WAKT131:01.99
14Petra DimovaU20WUNIVE1:02.32
15Martina PisachevaU23WLOKPD1:02.89
16Emiliya GospodinovaU23WEKSPR1:03.23
17Katerina DimovaU20WMZHEL1:04.21
18Veselina KleshtanovaSWSPOCO1:04.90
19Elitsa DimitrovaSWFENIK1:05.41
20Yuliana DinevaU20WUNIVE1:10.10
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Todor TodorovU23MAKADE48.78
2Danail StoyanovU23MEKSPR49.38
3Simeon GerinskiSMLOKRS49.68
4Rosen IvanovSMSPR2050.50
5Konstantin TashevU23MAKADE51.40
6Valeri ValkovU23MVAYA51.50
7Borimir SpasovSMHMS2251.73
8Plamen DraganovU23MRA99952.10
9Iliyan DanailovU20MATL1252.19
10Aleksandar GeorgievU18MRA99952.52
11Veselin GarchevU20MOBORI52.62
12Plamen IvanovU20MEKSPR52.82
13Petko KolarovU20MATSOF52.84
14Georgi KarakashevU23MSUPSP52.85
15Hristo PanevSMHMS2252.88
16Emilio MarinovU20MSUPSP52.89
17Martin TodorovU20MDZORD53.06
18Mariyan YotovU20MFENIK53.23
19Tsvetan TsvetanovU20MLEV1653.47
20Hristofor BozhanovU20MLUDOG53.87
21Aleksandar NikolovSMMZHEL54.23
22Silvestar StefkovSMLEV1654.30
23Aleksandar IvanovU20MCSKA54.68
24Preslav PetkovSMLOKDR56.14
25Tsvetan ZaharievU20MLEV1656.30
25Stoyan StamatovU23MTKLYA56.30
27Dimitar KostadinovU20MDOBRU56.59
28Pavel PavlovU23MUNIVE56.86
29Ivan MitevU20MDOBRU58.77
30Nikolay PetrovM40BOTEV1:03.31
Radostin MilenovU20MSPPLEDNF
Ilker RaimovU23MSUPSPDNF
Silyan PeshevU23MLOKRSDNF
Hristo NeykovU23MLOKPDDNS
Danail DanailovU23MTRA96DNS
Yordan GyurovSMAKADEDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Lilyana GeorgievaSWAKT132:10.58
2Rosina NikolovaU20WDUNAV2:12.64
3Silviya GeorgievaSWAKT132:15.71
4Katerina DimovaU20WMZHEL2:29.78
5Vesela PanchevaU20WLEV162:30.31
6Emiliya GospodinovaU23WEKSPR2:30.67
7Mira GeorgievaU20WTANGR2:31.90
8Nadya StefanovaU23WDOBRU2:31.93
9Anastasiya PeychevaSWHMS222:32.60
10Elena IvanovaSWATLKT2:49.25
11Paolina IvanovaU23WEKSPR2:54.80
12Emanoela YankovaW45DOB993:10.65
Iliyana MichevskaU20WBUR98DNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Martin BalabanovU23MATLMZ1:53.24
2Aleks VasilevSMHMS221:54.27
3Georgiy MozheykoU20MLOKDR1:54.96
4Miroslav SpasovSMATLMZ1:59.22
5Hristo MladenovU23MOLI971:59.84
6Sava TodorovM35DUNAV2:00.80
7Plamen DraganovU23MRA9992:01.61
8Yanislav TodorovSMDUNAV2:01.75
9Daniel AngelovU20MDUNAV2:02.20
10Boris SvetievU20MBEROE2:02.67
11Aleksandar GeorgievU18MRA9992:03.17
12Lachezar YankovU20MBEROE2:04.25
13Ognyan DimitrovU23MATSOF2:05.39
14Viktor PetkovU18MSPRCB2:09.32
15Lyuben VidenovSMTRA962:10.23
16Tsvetan ZaharievU20MLEV162:15.27
17Pavlin IvanovM40RUSEC2:23.04
18Georgi SkorchevU23MTKLYA2:26.72
19Stoyan GanchevM40RUSEC2:29.94
20Mitko MashonovM50LSNK2:40.98
Velyan KichevSMMLA12DNF
Hristo NeykovU23MLOKPDDNS
Martin VarbanovSMMZHELDNS
Hristofor BozhanovU20MLUDOGDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Lilyana GeorgievaSWAKT134:29.26
2Devora AvramovaSWBEROE4:33.16
3Marinela NinevaSWLOKDR4:46.73
4Simona GenovaSWDUNAV4:50.79
5Svetlozara GrozdanovaU20WSVGEO4:54.31
6Tanya DimitrovaW40ATLMZ4:58.82
7Radostina BalovaSWSTRAT5:04.16
8Mira GeorgievaU20WTANGR5:09.41
9Yanislava MarinovaU20WORHA5:17.47
10Nadya StefanovaU23WDOBRU5:32.61
11Elena IvanovaSWATLKT5:55.78
12Viktoriya RumenovaU23WLUDOG6:03.96
13Ivana DinevaU23WEKSPR6:13.78
14Emanoela YankovaW45DOB996:14.19
15Valeriya MarinovaU23WDOBRU7:40.09
Silviya GeorgievaSWAKT13DNF
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Martin BalabanovU23MATLMZ3:50.52
2Ivo BalabanovSMATLMZ3:50.76
3Nikolay ParvanovSMHMS223:57.16
4Ivan AndreevSMDUNAV3:57.70
5Nikolay NachevSMBLKN3:58.76
6Mihail ValkovskiU23MNPAZA4:03.59
7Stoyan VladkovSMETAR4:03.97
8Valentin ValkanovSMTANGR4:04.41
9Miroslav SpasovSMATLMZ4:05.00
10Stefan YordanovSMSTRAT4:08.89
11Yanislav TodorovSMDUNAV4:09.46
12Dobri GeorgievU23MTANGR4:16.39
13Boris SvetievU20MBEROE4:16.41
14Petar BorisovSMLOKRS4:16.65
15Iliya KutsarovM35MZHEL4:20.82
16Georgi StefanovU23MATLKT4:22.55
17Evgeniy PopovSMMISIO4:24.16
18Aleksandar SpasovSMMISIO4:25.16
19Vladimir ZhekovSMLOKDR4:28.64
20Zdravko KolevU23MMISIO4:31.62
21Velyan KichevSMMLA124:34.55
22Valentin ShishkovSMMISIO4:35.25
23Georgi GeorgievM40MISIO4:38.78
24Dimitar GenovM35MLA124:40.83
25Pavlin TodorovM40LOKDR4:41.61
26Denis KolevSMETAR4:43.06
27Anton HristovU20MMISIO4:43.46
28Nikola OvcharskiSMLOKDR4:46.36
29Iliya VasilevM35ATL044:58.75
30Stanislav StanchevSMSLAVI5:02.36
31Stoyan GanchevM40RUSEC5:10.60
32Velislav DolchinkovU20MMISIO5:13.02
33Kaloyan IvanovU23MMISIO5:16.57
34Ivelin IvanovM40SPR205:18.59
35Aleksandar IvanovU23MMISIO5:27.13
36Stoyan StoyanovSMLSNK5:35.15
37Nikola PatrikovSMTANGR5:50.77
38Velichko ManolovM40TRAKI6:16.09
Aleksandar NakovM35LOKDRDNF
Stanislav RashkovU23METARDNF
Atanas KutsarovSMMZHELDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Devora AvramovaSWBEROE10:03.00
2Militsa MirchevaSWATLMZ10:03.42
3Marinela NinevaSWLOKDR10:18.50
4Anika AtanasovaU20WSRATL10:33.66
5Antoniya GeorgievaSWMLA1210:38.81
6Adelina PavlovaU20WSHUME10:39.50
7Tanya DimitrovaW40ATLMZ10:50.29
8Ralitsa MitevaU20WLOKDR10:52.17
9Anastasiya PeychevaSWHMS2211:04.33
10Radostina BalovaSWSTRAT11:14.63
11Karolina KalibatsevaW35MISIO11:59.02
12Kremena KovachevaSWATL0412:12.79
13Niya OnufrievaU20WMISIO12:21.55
14Viktoriya RumenovaU23WLUDOG13:14.57
Valeriya MarinovaU23WDOBRUDNF
Lora GenovaU23WDUNAVDNF
Iva KaradzhovaSWENERGDNS
Mihaela GavrilovaU23WBLKNDNS
Marinela TsekovaSWMZHELDNS
МястоИмеГодиниКлубВреме
1Ivo BalabanovSMATLMZ8:30.20
2Stoyan VladkovSMETAR8:34.10
3Nikolay ParvanovSMHMS228:37.03
4Nikolay NachevSMBLKN8:39.91
5Ivan AndreevSMDUNAV8:44.61
6Ivan IvanovU23MUNIVE8:47.67
7Miroslav SpasovSMATLMZ8:49.40
8Mihail ValkovskiU23MNPAZA8:49.92
9Yordan VelkovSMTKLYA8:50.84
10Aleksandar BozhilovU20METAR8:54.92
11Kristiyan IvanovU23MBEROE8:55.75
12Stefan YordanovSMSTRAT8:58.13
13Petar BorisovSMLOKRS8:58.47
14Valentin ValkanovSMTANGR8:59.80
15Simeon BobekovU20MOBORI9:00.12
16Stanislav RashkovU23METAR9:02.55
17Dobri GeorgievU23MTANGR9:17.04
18Daniel KubashlievSMRUSEC9:17.33
19Aleksandar SpasovSMMISIO9:23.48
20Martin ArgirovSMRUSEC9:25.92
21Hristo StamboliyskiU18MDZORD9:30.45
22Iliya KutsarovM35MZHEL9:33.51
23Nikolay NikolovSMLOKDR9:33.84
24Rosen TodorovSMDUNAV9:34.02
25Chudomir ChernogorovU23MORHA9:35.83
26Valentin ShishkovSMMISIO9:52.00
27Ivan IvanovSMKLASA10:07.03
28Martin RachevSMRUSEC10:25.14
29Plamen PenevSMDUNAV10:44.31
30Ventsislav IvanovM40HMS2210:44.71
31Iliya VasilevM35ATL0410:54.13
32Boyan LefterovM65ORHA10:59.54
33Aleksandar IvanovU20MMISIO11:16.94
34Velichko ManolovM40TRAKI11:40.74
Nikola PatrikovSMTANGRDNF
Yanislav TodorovSMDUNAVDNF
Denis KolevSMETARDNF
Georgi StefanovU23MATLKTDNF
Pavlin TodorovM40LOKDRDNF
Tsvetelin BenkovU20MMISIODNS
Atanas KutsarovSMMZHELDNS
МястоКлубЩафетаВреме
1LOKRSYanitsa Stancheva (342), Viktoriya Georgieva (354), Andrea Savova (335), Zlatka Raycheva (337).3:56.68
2SUPSPNikol Andonova (2849), Viktoriya Chankova (764), Veronik Zhekova (759), Bozhidara Gateva (800).3:59.38
3ATSOFKristen Radukanova (535), Silvi Ivanova (567), Elizaveta Shevchenko (544), Yoana Tsoncheva (534).4:00.39
4TRA96Nadka Nachova (236), Kristina Borukova (234), Denislava Borisova (2956), Veselina Dimitrova (3055).4:08.17
5AKT13Ralitsa Doncheva (1294), Silviya Georgieva (1292), Silviya Georgieva (1290), Lilyana Georgieva (2222).4:09.69
6DUNAVRosina Nikolova (891), Simona Genova (870), Plamena Stoyanova (889), Gabriela Dragneva (894).4:10.29
7CSKAIva Aleksandrova (99), Mariya Georgieva (90), Teodora Ilcheva (82), Ema Ivelinova (77).4:12.36
8DOBRUAdelina Andonova (1653), Nadya Stefanova (1647), Neli Nikolova (1644), Verzhiniya Kostadinova (1649).4:15.90
9LUDOGYoana Valova (1463), Karolina Ivanchovska (1464), Dimana Yordanova (1454), Mihaela Marinova (1468).4:16.94
10EKSPRNikol Zlatanova (2411), Emiliya Gospodinova (2404), Elitsa Kasabova (2409), Lora Bozhilska (2408).4:17.13
11UNIVEIvana Bonova (2008), Yuliana Dineva (2005), Petra Dimova (1999), Vanesa Spasova (2004).4:23.15
12FENIKVyara Parvanova (2526), Elitsa Dimitrova (2527), Plamena Ostrovska (2538), Vanesa Hadzhiyska (2530).4:26.34
МястоКлубЩафетаВреме
1AKADEVesselin Jivkov (15), Todor Todorov (22), Martin Jivkov (14), Konstantin Tashev (11).3:23.54
2HMS22Hristo Panev (2597), Aleks Vasilev (2585), Nikolay Parvanov (2595), Borimir Spasov (2589).3:28.30
3CSKAVelko Nikolov (100), Teo Petrov (98), Borislav Rapondzhiev (96), Aleksandar Evtimov (95), Aleksandar Ivanov (88).3:29.97
4ATSOFIvan Bonev (538), Petko Kolarov (545), Danail Voykov (546), Ognyan Dimitrov (540).3:31.63
5LOKPDLyubomir Ilev (598), Borislav Popgeorgiev (592), Venelin Kamburov (605), Ivaylo Shtipkov (588).3:37.46
6ETARDenis Kolev (1119), Aleksandar Bozhilov (2824), Stoyan Vladkov (1122), Stanislav Rashkov (1117).3:45.95
7LEV16Tsvetan Zahariev (1038), Shon Hadzhikostas (1035), Denis Dimitrov (1027), Silvestar Stefkov (1028).3:47.16
8TANGRValentin Belev (1873), Dobri Georgiev (2814), Nikola Patrikov (1861), Valentin Valkanov (1863).3:48.95
9DOBRUIvan Mitev (1651), Ivan Ivanov (1646), Miroslav Lyutskanov (1656), Dimitar Kostadinov (1652).3:49.69
10ZAGORMariyan Dimitrov (1271), Stoyan Kunev (1272), Gencho Dimitrov (1270), Mihail Georgiu (1273).4:00.67
SUPSPGeorgi Karakashev (741), Simeon Ivanov (749), Emilio Marinov (746), Ilker Raimov (743).DQ

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.