Резултати от Национален шампионат за мъже и жени в зала 2023

Начало > Организатори > БФЛА > НШ зала > Резултати 2023

На 28 и 29 януари 2023 се проведе Националния шампионат по лека атлетика за мъже и жени в зала, организиран от Българска федерация по лека атлетика (БФЛА). Шампионатът тази година се проведе месец по-рано спрямо предишното издание. И тази година Зала Асикс Арена в София бе домакин двата дни, през които се излъчиха шампиони на дисциплините в зала. 60м, 60м с препятствия, 200м, 400м, 800м, 1500м, 3000м, 4х400м, гюле, скок дължина, троен скок, скок височина, овчарски скок.

В следващите редове са публикувани резултатите от беговите дисциплини.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️ 2023 – 2022 – 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

БФЛА
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
11133Никол Андонова2000СК Костенец7,577,51
22200Галина Николова1994АК Павел Павлов-Враца7,537,54
31111Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе7,617,55
4177Мартина Писачева2002Локомотив-Пловдив7,787,71
554Дара Еринина2004ЦСКА-София7,84 (.831)7,83
1177Кристен Радуканова2000Атлетик-София7,68MED
71076Андреа Савова2000Локомотив-Русе7,84 (.833)
81170Елизавета Шевченко2005Атлетик-София7,88
91159Йоана Цончева2001Атлетик-София7,88
102747Радост Стоянова1995ЛСК Русе Кар8,05
111872Вяра Първанова1977АК Плевен 20148,15
121502Симона Стоянова2004СКЛА Михаил Желев8,17
131167Силви Иванова2004Атлетик-София8,19
141263Стефани Текерска2003СК Спортико8,22
15186Евгения Ангелова2005Локомотив-Пловдив8,26
161812Ния Миланова2005СКЛА Надежда-София8,4
171112Андрея Райкова1998Локомотив-Русе8,41
18534Светослава Павлова2003КЛАСА8,51
191168Йоана Николова2004Атлетик-София8,52
202824Татяна Начева2003Тракия 96-Пловдив8,54
211626Звездислава Христова2004Супер спорт-Варна8,57
2251Виктория Борисова2003ЦСКА-София8,67
232179Катерина Георгиева1992СК Приорити Спорт8,87
24182Ваяна Синабова2005Локомотив-Пловдив8,9
251425Рени Вълканова1994СКЛА Мисионис-Търговище10,03
2679Илияна Цанова2004СКЛА Надежда-СофияDNS
187Никол Сотирова2005Локомотив-ПловдивDNS
и.к.2827Фаина Кара2001Украйна 7,93
и.к.2894Natura MALO2004Северна Македония 8,12
и.к.1617Вероник Жекова2006Супер спорт-Варна8,18
и.к.1642Анджелина Колева2007Супер спорт-Варна8,45
и.к.562Цветомира Божинова2007КЛАСА 8,76
и.к.569Анжелика Чаушева2007КЛАСА 8,88
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
11155Слави Мутафов2000Атлетик-София6,766,69
22636Георги Христов2002Славия-София6,876,83
3178Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив6,996,91
413Теодор Сопотски2001Академик-София6,976,92
5999Никола Караманолов2005ЛК Радио 9996,956,93
61321Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив6,956,94
745Тео Петров1991ЦСКА-София7,05
81079Силян Пешев2002Локомотив-Русе7,09
91328Владимир Кирчев2005СК Галакси-Пловдив7,11
101828Янг Ханкьол2004Левски 2016-София7,14
101153Александър Вълчев2000Атлетик-София7,14
121825Кристиян Патъров2000Левски 2016-София7,15
131157Ангел Димитров2000Атлетик-София7,16
141158Валентин Пешев2001Атлетик-София7,18
151325Ангел Бахчеванов2004СК Галакси-Пловдив7,19
161156Станислав Тодоров2000Атлетик-София7,23
171166Ивайло Иванов2002Атлетик-София7,24
179Николай Тодоров1986Академик-София7,24
19188Борислав Попгеоргиев2005Локомотив-Пловдив7,27
191163Иван Бонев2002Атлетик-София7,27
192431Илиян Димитров2000Тракия-Пловдив7,27
221215Георги Хаджийски2005Тракия 96-Пловдив7,3
231210Данаил Данаилов2004Тракия 96-Пловдив7,32
241200Борис Борисов1998Атлетик-София7,32
251628Симеон Иванов2005Супер спорт-Варна7,34
261108Симеон Герински1996Локомотив-Русе7,35
272681Преслав Кочовски2004Юниверсал7,36
281858Денис Димитров1998Левски 2016-София7,37
291118Валери Вълков2004СК Атлет 2004-Поморие7,39
302102Денис Костадинов1999Атлет-Монтана7,39
311780Радослав Владимиров1992СКЛА Експрес7,4
322658Георги Михайлов2002АК Враца7,42
331863Цветан Георгиев2003АК Плевен 20147,43
332638Мартин Стефанов2005Славия-София7,43
351625Радослав Гюров2004Супер спорт-Варна7,46
361326Рангел Томов2004СК Галакси-Пловдив7,48
372141Румен Ангелов1992СК Европул7,5
38516Богомил Параскевов1998КЛАСА7,54
392784Станислав Нешев2000Локомотив-Пловдив7,55
391172Данаил Войков2005Атлетик-София7,55
411623Алекс Танчев2004Супер спорт-Варна7,57
411804Владимир Христов1998СКЛА Надежда-София7,57
411320Левтери Стоев2001СК Галакси-Пловдив7,57
44852Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит7,58
452626Живко Желев1972Орловец 93-Габрово7,65
462869Енрико Алексиев1992ЦСКА-София7,68
47491Михаил Бозуков1979СКЛА Ботев Пловдив7,71
471864Максимилиян Щерев2002АК Плевен 20147,71
49181Георги Николов2004Локомотив-Пловдив7,73
501322Ивайло Андреев2003СК Галакси-Пловдив7,74
512744Ангел Стойчев1999СКЛА Хермес 20227,76
521833Мартин Василев2005Левски 2016-София7,82
53175Мартин Василев2000Локомотив-Пловдив7,87
54510Стоил Кръстев2004КЛАСА7,88
551345Данаил Петков2003Балкан-Ботевград7,92
561198Мариан Стоянов1976Атлетик-София7,97
571035Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен8,02
581905Николай Делибозов1985СК Младост 2012-Благоевград8,05
5948Майкъл Цанев1996ЦСКА-София8,28
601592Свилен Митрофанов1966СКЛА Спринт-20208,39
612740Петър Начев1992СКЛА Хермес 20228,39
62466Димчо Горанов1978СК Радуканови-Видин8,45
632554Петьо Христов1960Тот атлет-Габрово8,71
641909Димитър Димитров1985СК Младост 2012-Благоевград9,5
652400Георги Минков1971Юниверсал9,91
661868Добромир Николов2001АК Плевен 201412,48
и.к.2893Aleksandar TANEVSKI1997Северна Македония 7,21
и.к.2131Димитър Христов2008Бургас 987,57
и.к.16Атанаси Стоянов2006Академик-СофияDNS
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
11133Никол Андонова2000СК Костенец8,568,47
244Ива Александрова1994ЦСКА-София8,978,79
32112Василена Антонова2005СКЛА Ивайло Младенов8,998,97
41207Веселина Димитрова2004Тракия 96-Пловдив9,059,21
552Михаела Миткова2003ЦСКА-София9,269,25
6125Вивиан Кръстева2002Рилски атлет-Самоков9,099,26
72911Антоанета Атанасова2000Супер спорт-Варна9,29
81620Магдалена Петрова2004Супер спорт-Варна9,48
91221Надка Начова2000Тракия 96-Пловдив9,6
101213Пламена Тосева2004Тракия 96-Пловдив9,71
111638Нина Станкова2002Супер спорт-Варна9,99
121626Звездислава Христова2004Супер спорт-Варна10,56
131619Владислава Стоянова2004Супер спорт-Варна10,62
1362Василена Накова2003Лудогорец-РазградDNF
1661Божидара Гатева1999Супер спорт-ВарнаDNF
2104Христина Иванова2005СКЛА Ивайло МладеновMED
187Никол Сотирова2005Локомотив-ПловдивDNS
и.к.2827Фаина Кара 2001Украйна8,74
и.к.1617Вероник Жекова 2006Супер спорт-Варна 9,22
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
11616Станислав Станков1999Супер спорт-Варна8,17,94
21868Добромир Николов2001АК Плевен 20148,038,06
31825Кристиян Патъров2000Левски 2016-София8,058,11
41002Радостин Миленов2005Спартак-Плевен8,338,23
550Александър Евтимов2002ЦСКА-София8,388,44
6751Радин Вълчев2000Евър-Варна8,418,52
71215Георги Хаджийски2005Тракия 96-Пловдив8,65
843Велко Николов1990ЦСКА-София9,12
91625Радослав Гюров2004Супер спорт-Варна9,2
101623Алекс Танчев2004Супер спорт-Варна9,28
111628Симеон Иванов2005Супер спорт-Варна9,71
121864Максимилиян Щерев2002АК Плевен 20149,96
1666Валентин Иванов2004Супер спорт-ВарнаDNF
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
16Дева-Мария Драгиева2000Академик-София24,8224,42
21111Виктория Георгиева1996Локомотив-Русе25,2825,02
31076Андреа Савова2000Локомотив-Русе25,3425,23
41050Венеса Ханджийска2004АК-Джордан25,6926,22
51212Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив25,71
61170Елизавета Шевченко2005Атлетик-София25,84
71159Йоана Цончева2001Атлетик-София25,85
81169Христина Спасова2004Атлетик-София26,15
9704Анна Миланова2007СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака26,19
101167Силви Иванова2004Атлетик-София26,63
111263Стефани Текерска2003СК Спортико26,64
122747Радост Стоянова1995ЛСК Русе Кар26,85
131502Симона Стоянова2004СКЛА Михаил Желев27,06
141872Вяра Първанова1977АК Плевен 201427,18
151078Златка Райчева2001Локомотив-Русе27,27
161812Ния Миланова2005СКЛА Надежда-София27,54
171927Вержиния Костадинова2005СКЛА Добруджа-Добрич27,74
18534Светослава Павлова2003КЛАСА27,8
191112Андрея Райкова1998Локомотив-Русе28,22
201081Румяна Мартева2003Локомотив-Русе28,76
212104Христина Иванова2005СКЛА Ивайло Младенов29,04
222295Елица Димитрова1992СКЛА Феникс 200429,71
1168Йоана Николова2004Атлетик-СофияMED
177Мартина Писачева2002Локомотив-ПловдивMED
1177Кристен Радуканова2000Атлетик-СофияMED
186Евгения Ангелова2005Локомотив-ПловдивMED
и.к.1642Анджелина Колева 2007Супер спорт-Варна27,75
и.к.2894Natura MALO 2004Северна Македония 28,57
и.к.562Цветомира Божинова 2007КЛАСА 29,43
МястоНомерИмеГодиниКлубВремеВреме
149Борислав Рапонджиев2001ЦСКА-София21,9821,58
2178Венелин Камбуров2003Локомотив-Пловдив21,95 (.948)21,92
310Йордан Гюров1999Академик-София21,95 (.950)22,08
413Теодор Сопотски2001Академик-София21,8522,1
545Тео Петров1991ЦСКА-София22,17
61321Ивайло Щипков2002СК Галакси-Пловдив22,23
71079Силян Пешев2002Локомотив-Русе22,43
81164Любослав Петров2003Атлетик-София22,5
91328Владимир Кирчев2005СК Галакси-Пловдив22,55
101776Данаил Стоянов2003СКЛА Експрес22,65
111158Валентин Пешев2001Атлетик-София22,86
121828Янг Ханкьол2004Левски 2016-София22,86
131108Симеон Герински1996Локомотив-Русе22,99
141858Денис Димитров1998Левски 2016-София23,01
151163Иван Бонев2002Атлетик-София23,07
161210Данаил Данаилов2004Тракия 96-Пловдив23,12
171118Валери Вълков2004СК Атлет 2004-Поморие23,17
181156Станислав Тодоров2000Атлетик-София23,23
18728Кристиян Гоцев2005СКЛА Ивет Лалова Спринт23,33
202433Стоян Стаматов2004Тракия-Пловдив23,4
211172Данаил Войков2005Атлетик-София24,05
222141Румен Ангелов1992СК Европул24,09
231326Рангел Томов2004СК Галакси-Пловдив24,2
242784Станислав Нешев2000Локомотив-Пловдив24,24
251098Веселин Червенков1985Локомотив-Русе24,31
261863Цветан Георгиев2003АК Плевен 201424,33
271209Кристиян Тахмизян2005Тракия 96-Пловдив24,47
28510Стоил Кръстев2004КЛАСА24,7
291509Иваел Кабаджов2005СКЛА Михаил Желев24,88
30852Преслав Петков1993Атлетик 90-Луковит24,9
311929Иван Митев2005СКЛА Добруджа-Добрич26,16
321035Ивелин Симеонов1972Спартак-Плевен26,43
331909Димитър Димитров1985СК Младост 2012-Благоевгр31,93
1829Радостин Игнатов2004Левски 2016-СофияDNF
1166Ивайло Иванов2002Атлетик-СофияDNF
181Георги Николов2004Локомотив-ПловдивMED
1777Антонио Иванов1999СКЛА ЕкспресMED
1157Ангел Димитров2000Атлетик-СофияMED
2102Денис Костадинов1999Атлет-МонтанаDNS
и.к.16Атанаси Стоянов 2006Академик-София DNS
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
16Дева-Мария Драгиева2000Академик-София54,82
21076Андреа Савова2000Локомотив-Русе55,41
31212Кристина Борукова1998Тракия 96-Пловдив56,6
41169Христина Спасова2004Атлетик-София57,98
5560Елена Георгиева2001КЛАСА58,89
62747Радост Стоянова1995ЛСК Русе Кар58,9
71638Нина Станкова2002Супер спорт-Варна61,23
81292Веселина Клещанова1997СК Спортико63,42
91927Вержиния Костадинова2005СКЛА Добруджа-Добрич63,42
101999Петра Димова2005Юниверсал64,82
112026Юлиана Динева2005Юниверсал65,68
122295Елица Димитрова1992СКЛА Феникс 200467
132730Емилия Господинова2003СКЛА Експрес68,21
141619Владислава Стоянова2004Супер спорт-Варна69,04
2314Елица Чернакова2004Дунав-РусеDNF
и.к.2899Drita Isljami Baftiri 1996Северна Македония 55,95
и.к.1637Йоана Петрова 2006Супер спорт-Варна60,18
и.к.1373Йоана Вълова 2006Лудогорец-Разград62,33
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
110Йордан Гюров1999Академик-София47,92
21079Силян Пешев2002Локомотив-Русе48,93
31777Антонио Иванов1999СКЛА Експрес49,15
31164Любослав Петров2003Атлетик-София49,15
5308Велин Коваленко1995Берое-Ст.Загора49,34
61776Данаил Стоянов2003СКЛА Експрес49,78
71639Димитър Панделиев2006Супер спорт-Варна50,04
8972Пламен Драганов2004ЛК Радио 99950,44
91108Симеон Герински1996Локомотив-Русе50,96
101210Данаил Данаилов2004Тракия 96-Пловдив52,29
1147Калоян Гребенчарски1996ЦСКА-София52,33
122433Стоян Стаматов2004Тракия-Пловдив52,53
13123Денислав Драшков2000Славия-София52,56
14728Кристиян Гоцев2005СКЛА Ивет Лалова Спринт Ака53,01
1560Андреа Гроздев2005ЦСКА-София53,15
16510Стоил Кръстев2004КЛАСА53,56
1711Константин Ташев2002Академик-София53,72
181098Веселин Червенков1985Локомотив-Русе53,9
191171Петко Коларов2005Атлетик-София54,3
202051Светослав Ботев2003СК Етър Атлетик54,39
21176Христо Нейков2002Локомотив-Пловдив54,41
221509Иваел Кабаджов2005СКЛА Михаил Желев55,2
2361Александър Иванов2005ЦСКА-София55,2
242456Владимир Клявков1994Тракия-Пловдив55,57
252625Красен Ботев1991Орловец 93-Габрово55,67
2646Георги Иванов1990ЦСКА-София57,53
271929Иван Митев2005СКЛА Добруджа-Добрич59,24
281907Димитър Русев1985СК Младост 2012-Благоевград63,99
1829Радостин Игнатов2004Левски 2016-СофияDNF
1075Димитър Петков1990Локомотив-РусеMED
852Преслав Петков1993Атлетик 90-ЛуковитDNS
и.к.2131 Димитър Христов2008Бургас 9853,3
и.к.1809 Мохамед Хади2006СКЛА Надежда-София54,56
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
12222Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив2,10,65
21313Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив2,13,75
32312Ива Чиликова2003Дунав-Русе2,22,22
42472Цветелина Христова1985КЛА Атлетик-Правец2,32,17
51924Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-Добрич2,34,93
62730Емилия Господинова2003СКЛА Експрес2,35,82
71893Елена Иванова1999Атлет-Карнобат2,51,96
8956Еманоела Янкова1978Добруджа 99-Добрич2,55,96
91797Моника Клявкова1996СК Стогос 2006-Н.Загора3,19,85
и.к. 2899Drita Isljami Baftiri 1996Северна Македония 2,17,91
и.к. 104Гергана Кючукова 2009Рилски атлет-Самоков 2,47,48
и.к. 115Виктория Петрова2007Рилски атлет-Самоков DNF
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
12002Иван Иванов2002Юниверсал1,50,35
22703Мартин Балабанов2002СК Атлет-Мездра1,52,87
31107Алекс Василев1995Локомотив-Русе1,53,36
4972Пламен Драганов2004ЛК Радио 9991,56,94
52480Христо Младенов2003Олимп 97-Силистра2,00,03
61121Константин Колев2005СК Атлет 2004-Поморие2,04,72
7906Илиян Чакъров1981СК Тангра2,06,11
81431Евгений Попов1999СКЛА Мисионис-Търговище2,06,54
9881Руслан Янев2006СК Тангра2,06,83
10909Йордан Петров1989СК Тангра2,07,78
112051Светослав Ботев2003СК Етър Атлетик2,08,00
121171Петко Коларов2005Атлетик-София2,08,97
13908Румен Стаматов1988СК Тангра2,10,64
141750Атанас Жеков1993СКЛА Черно Море 2005 - Балчи2,11,68
151204Любен Виденов2001Тракия 96-Пловдив2,13,79
161911Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевград2,17,42
171897Калин Чиновски1976СК Младост 2012-Благоевград2,33,23
749Тодор Михалев1997Евър-ВарнаDNF
1796Митко Клявков1966СК Стогос 2006-Н.ЗагораDNF
2433Стоян Стаматов2004Тракия-ПловдивDNF
308Велин Коваленко1995Берое-Ст.ЗагораDNF
2238Йошо Йошов2003Спринт-Ч.БрягMED
1075Димитър Петков1990Локомотив-РусеMED
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
12222Лиляна Георгиева2000СК Актив 2013 - Пловдив4,25,36
2258Девора Аврамова2000Берое-Ст.Загора4,31,84
32722Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра4,33,22
41313Силвия Георгиева1999СК Актив 2013 - Пловдив4,34,74
5166Маринела Нинева1993Локомотив-Дряново4,36,94
61144Билсерин Сюлейман1996СКЛА Нови пазар4,43,84
71347Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград4,57,92
82712Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра5,01,08
91924Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-Добрич5,39,87
101365Виктория Руменова2004Лудогорец-Разград5,42,82
11956Еманоела Янкова1978Добруджа 99-Добрич5,47,56
121893Елена Иванова1999Атлет-Карнобат5,57,98
13915Ана-Мария Богданова2001ЛСК Русе Кар6,02,74
14914Мария Генджова2001ЛСК Русе Кар6,04,27
15910Весела Стоянова1994СК Тангра6,09,27
161926Валерия Маринова2004СКЛА Добруджа-Добрич7,06,77
и.к.2422Аника Атанасова2006Средногорски атлет-Пирдоп5,08,64
и.к.115Виктория Петрова2007Рилски атлет-Самоков5,57,72
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
1171Стоян Владков1991Локомотив-Дряново3,53,14
22703Мартин Балабанов2002СК Атлет-Мездра3,53,54
31107Алекс Василев1995Локомотив-Русе3,58,52
42002Иван Иванов2002Юниверсал3,58,79
51358Николай Начев1998Балкан-Ботевград3,59,19
6874Валентин Вълканов2000СК Тангра4,03,11
72720Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра4,04,38
82055Станислав Рашков2003СК Етър Атлетик4,06,04
92480Христо Младенов2003Олимп 97-Силистра4,08,49
102332Иван Андреев2001Дунав-Русе4,08,77
11749Тодор Михалев1997Евър-Варна4,15,49
12259Кристиян Иванов2004Берое-Ст.Загора4,21,10
13909Йордан Петров1989СК Тангра4,22,26
14906Илиян Чакъров1981СК Тангра4,23,50
152704Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра4,23,59
161431Евгений Попов1999СКЛА Мисионис-Търговище4,24,78
171424Александър Спасов1993СКЛА Мисионис-Търговище4,25,81
18908Румен Стаматов1988СК Тангра4,29,99
191876Георги Стефанов2003Атлет-Карнобат4,31,25
20913Мартин Аргиров2001ЛСК Русе Кар4,35,31
211553Борис Чакалов1988СК Бегач - София4,38,74
221911Димитър Генов1987СК Младост 2012-Благоевград4,39,14
231914Максим Стоименов1987СК Младост 2012-Благоевград4,40,51
24700Лозан Димитров2005Локомотив София-Никола Кар4,42,09
252728Никола Овчарски1990Локомотив-Дряново4,42,58
26165Николай Демерджиев2000Локомотив-Дряново4,49,39
27937Калоян Лобутов1982ЛСК Русе Кар4,51,41
281204Любен Виденов2001Тракия 96-Пловдив4,51,65
291400Стефан Куртев2001СКЛА Мисионис-Търговище4,53,55
30916Мартин Рачев2001ЛСК Русе Кар4,59,32
31389Илия Василев1984Вая 94-Бургас5,07,90
321897Калин Чиновски1976СК Младост 2012-Благоевград5,07,99
332303Боян Лефтеров1954АК Орхание-Ботевград5,10,55
342886Радослав Георгиев1998СК Младост 2012-Благоевград5,14,06
352727Александър Наков1985Локомотив-Дряново5,18,84
36156Валерий Можейко1976Локомотив-Дряново5,26,05
3741Стоян Стоянов1992Локомотив София-Никола Кар5,27,83
382454Величко Манолов1983Тракия-Пловдив5,29,13
392238Йошо Йошов2003Спринт-Ч.Бряг5,32,39
402875Васил Николов1951СКЛА Ботев Пловдив7,20,17
2742Николай Първанов1992СКЛА Хермес 2022DNF
1151Михаил Вълковски2004СКЛА Нови пазарDNF
2307Владислав Михайлов2000Дунав-РусеDNF
2352Сава Тодоров1988Дунав-РусеDNF
и.к.2851Odysseas-Antonios KIKAS2004Greece 3,58,71
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
12722Милица Мирчева1994СК Атлет-Мездра9,31,38
2258Девора Аврамова2000Берое-Ст.Загора9,36,92
3166Маринела Нинева1993Локомотив-Дряново10,03,50
41144Билсерин Сюлейман1996СКЛА Нови пазар10,16,17
52712Таня Димитрова1981СК Атлет-Мездра10,44,08
61347Михаела Гаврилова2004Балкан-Ботевград10,46,11
72884Ивелина Маджарова1999СК Атлет-Мездра10,54,46
82353Симона Генова1992Дунав-Русе10,56,96
91714Мая Недялкова1990СК Стратеш Атлетик-Ловеч11,15,11
10160Елена Димитрова1984Локомотив-Дряново11,19,31
111688Радостина Балова2000СК Стратеш Атлетик-Ловеч11,29,00
121421Каролина Калибацева1987СКЛА Мисионис-Търговище11,54,46
131080Миряна Иванова2003Локомотив-Русе11,56,53
141365Виктория Руменова2004Лудогорец-Разград12,26,11
15910Весела Стоянова1994СК Тангра12,30,59
161304Мария Ангелова1980СК Мизия12,34,88
171926Валерия Маринова2004СКЛА Добруджа-Добрич15,19,22
956Еманоела Янкова1978Добруджа 99-ДобричDNF
1924Надя Стефанова2004СКЛА Добруджа-ДобричDNF
2023Десислава Лазарова2007ЮниверсалDNF
1477Виктория Николова1997АК Георги ДъковMED
2047Илияна Стефанова2001СК Етър АтлетикMED
1141Дуйгу Адилова2003СКЛА Нови пазарDNS
и.к.2422Аника Атанасова 2006Средногорски атлет-Пирдоп 10,55,59
и.к.2438Мария Стоилова 2006Тракия-Пловдив 12,07,74
МястоНомерИмеГодиниКлубВреме
12742Николай Първанов1992СКЛА Хермес 20228,29,30
2171Стоян Владков1991Локомотив-Дряново8,34,21
32720Мирослав Спасов1995СК Атлет-Мездра8,39,52
41358Николай Начев1998Балкан-Ботевград8,44,13
52307Владислав Михайлов2000Дунав-Русе8,50,99
62352Сава Тодоров1988Дунав-Русе8,51,13
71424Александър Спасов1993СКЛА Мисионис-Търговище8,58,65
82055Станислав Рашков2003СК Етър Атлетик9,05,30
9306Иван Попов1991Берое-Ст.Загора9,05,93
101100Петър Борисов2000Локомотив-Русе9,08,68
112704Николай Кауфман2003СК Атлет-Мездра9,09,70
12259Кристиян Иванов2004Берое-Ст.Загора9,10,56
13874Валентин Вълканов2000СК Тангра9,12,48
142457Йордан Велков1999Тракия-Пловдив9,15,99
151151Михаил Вълковски2004СКЛА Нови пазар9,22,69
162044Денис Колев1996СК Етър Атлетик9,24,64
17163Николай Николов1995Локомотив-Дряново9,25,48
181693Добри Георгиев2003СК Стратеш Атлетик-Ловеч9,31,42
192001Мартин Чекански2007Юниверсал9,33,50
202877Даниел Кубашлиев1989ЛСК Русе Кар9,34,80
212761Симеон Бобеков2005Оборище-Панагюрище9,36,54
22511Иван Иванов1992КЛАСА9,46,73
231553Борис Чакалов1988СК Бегач - София10,00,31
242354Росен Тодоров1993Дунав-Русе10,05,93
251400Стефан Куртев2001СКЛА Мисионис-Търговище10,20,98
262728Никола Овчарски1990Локомотив-Дряново10,21,22
27700Лозан Димитров2005Локомотив София-Никола Кар10,22,11
281261Христо Панев2005Тракия 96-Пловдив10,24,09
29913Мартин Аргиров2001ЛСК Русе Кар10,30,40
302303Боян Лефтеров1954АК Орхание-Ботевград10,39,87
312752Христо Гичев1982Локомотив-Русе10,45,70
32916Мартин Рачев2001ЛСК Русе Кар10,55,36
33389Илия Василев1984Вая 94-Бургас11,12,26
342886Радослав Георгиев1998СК Младост 2012-Благоевград11,21,16
352454Величко Манолов1983Тракия-Пловдив11,43,18
909Йордан Петров1989СК ТанграDNF
2875Васил Николов1951СКЛА Ботев ПловдивDNF
1405Тервел Драгоев2004СКЛА Мисионис-ТърговищеDNF
2743Александър Стоилов1990СКЛА Хермес 2022DNF
1711Георги Гергов1997СК Стратеш Атлетик-ЛовечDNF
1876Георги Стефанов2003Атлет-КарнобатDNF
1914Максим Стоименов1987СК Младост 2012-БлагоевградDNF
2332Иван Андреев2001Дунав-РусеDNF
2702Чудомир Черногоров2002СК Атлет-МездраDNF
МястоКлубВреме
1Супер спорт-Варна4,00,76
2Локомотив-Русе4,03,44
3Тракия 96-Пловдив4,04,54
4Дунав-Русе4,06,34
5ЦСКА-София4,17,35
6Лудогорец-Разград4,27,21
7СКЛА Добруджа-Добрич4,29,74
8Евър-Варна4,33,50
9СКЛА Шумен4,42,77
МястоКлубВреме
1Академик-София3,23,43
2ЦСКА-София3,23,66
3Локомотив-Русе3,24,31
4Атлетик-София3,25,72
5ЛК Радио 9993,28,95
6Левски 2016-София3,29,19
7Супер спорт-Варна3,33,19
8Тракия 96-Пловдив3,36,56
9СК Тангра3,39,17
10СКЛА Хермес 20223,44,79
11СК Етър Атлетик3,44,91
12СКЛА Добруджа-Добрич3,56,41
13Загорец-Н.Загора3,57,80
14СКЛА Шумен3,59,74
15СКЛА Мисионис-Търговище4,02,86
16СК Младост 2012-Благоевград4,11,23
ЛСК Русе КарDQ TR44.6

Вижте още

Резултати от Cactus Run 2023

Резултати от Cactus Run 2023

На 12 ноември 2023 се проведе тазгодишното издание на Cactus Run / Кактус Рън, част от календара на Trail Series

Резултати от XL Бонсови поляни 2023

Резултати от XL Бонсови поляни 2023

На 5 ноември 2023 се проведе предпоследният старт от календара на XLkmrun. Състезанието XL Бонсови поляни се проведе в района на едноименната местност над Горна Баня

Резултати от Sofia Morning Run 2023

Резултати от Sofia Morning Run 2023

На 29 октомври 2023 се проведе дванадесетото издание на Sofia Morning Run. Състезанието е парково бягане в Борисовата Градина в София