Резултати от Търново Ултра 2022

На 10 април 2022 се проведе седмото издание на Търново Ултра. През годините състезанието предложи различни дистанции с различни маршрути. За събитието през 2022г организаторите от СК Браун Тим заложиха на три дистанции бягане, две дистанции планинско колоездене и един дуатлон.

Старт финалът на Търново Ултра бе разположен на Паметника Асеневци в центъра на Велико Търново. Резултати от бягането:

Търново Ултра
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Памела ЕниРусе карWomenФинал(13.30km)1:04:27
2Антония РусеваWomenФинал(13.30km)1:08:31
3Polina Gospodinovaadidas Runners SofiaWomenФинал(13.30km)1:13:33
4Виолета ТотеваWomen 45+Финал(13.30km)1:14:43
5Боряна АнгеловаСпортна зависимостWomenФинал(13.30km)1:14:46
6Никол ХристоваHristov racingWomenФинал(13.30km)1:15:54
7Vyara IlievaWomenФинал(13.30km)1:16:13
8Златина ГенчеваWomenФинал(13.30km)1:16:58
9Силвия Стефановаadidas Runners SofiaWomenФинал(13.30km)1:17:03
10Iliana ChasovnikarovaWomenФинал(13.30km)1:19:42
11Красимира ДеневаWomenФинал(13.30km)1:21:15
12Рени ВълкановаWomenФинал(13.30km)1:21:38
13Мария ИлиеваWomenФинал(13.30km)1:21:47
14Яница ИвановаWomenФинал(13.30km)1:22:48
15Галина КонстантиноваWomenФинал(13.30km)1:22:53
16Irena SpasovaWomenФинал(13.30km)1:23:07
17Пресияна СтефановаWomenФинал(13.30km)1:23:14
18Rumyana TsanovaWomenФинал(13.30km)1:23:22
19Вяра КръстеваWomenФинал(13.30km)1:25:11
20Александрина НиколоваWomenФинал(13.30km)1:25:13
21Габриела ДемиреваWomenФинал(13.30km)1:25:40
22Румяна ПановскаСК Атлетик91 В..ТърновоWomen 45+Финал(13.30km)1:26:09
23Нурджан КадирСпортна зависимостWomenФинал(13.30km)1:26:12
24Стефания Беломъжева-ДимитроваWomenФинал(13.30km)1:26:29
25Mariya StoyanovaТерминаторите от ЗападенWomenФинал(13.30km)1:26:42
26Лилиана ГоцеваWomenФинал(13.30km)1:27:07
27Nancy OkoroWomenФинал(13.30km)1:27:27
28Боряна БотеваWomen 45+Финал(13.30km)1:27:28
29Нина ТопаловаРусеWomen 45+Финал(13.30km)1:27:31
30Златомира Николоваadidas Runners SofiaWomenФинал(13.30km)1:28:11
31Kremena KovachevaСК Атлет 2004 ПомориеWomenФинал(13.30km)1:29:40
32Greta MomchevaGreen footWomenФинал(13.30km)1:29:50
33Denitsa RadoevaADIDAS RUNNERS SOFIAWomenФинал(13.30km)1:31:48
34Петранка Ангеловаvariant 5Women 45+Финал(13.30km)1:32:07
35Александра КазаковаFFW BulgariaWomenФинал(13.30km)1:32:25
36Весела ПенчеваWomen 45+Финал(13.30km)1:32:32
37Донка Денчева - дичеваWomenФинал(13.30km)1:32:33
38Елена ГеоргиеваWomenФинал(13.30km)1:32:38
39Йорданка ЕмануиловаWomenФинал(13.30km)1:32:49
40Габриела ДянковаWomenФинал(13.30km)1:32:51
41Мария ГенджоваИстрос РусеWomenФинал(13.30km)1:33:00
42Красимира АнгеловаWomenФинал(13.30km)1:33:32
43Гала ЧалъковаWomenФинал(13.30km)1:33:58
44Росица СтепановаWomenФинал(13.30km)1:35:31
45Теодора ВасилеваWomenФинал(13.30km)1:35:35
46Цветелина БеневаWomen 45+Финал(13.30km)1:35:36
47Елена БутенкоWomenФинал(13.30km)1:35:43
48Мариета ПетроваWomenФинал(13.30km)1:35:50
49Lyubomira TodorovaWomenФинал(13.30km)1:35:57
50Емилия Павловаadidas Runners SofiaWomenФинал(13.30km)1:36:03
51Anabel ManastirskaWomenФинал(13.30km)1:37:23
52Iliyana GenovaWomenФинал(13.30km)1:37:26
53Йоханна ЦветановаИстрос РусеWomenФинал(13.30km)1:38:51
54Николета ХристоваСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоWomenФинал(13.30km)1:39:00
55Бояна КомсийскаСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоWomenФинал(13.30km)1:39:00
56Диана БуроваМаймунитеWomenФинал(13.30km)1:39:06
57Петя КарамаждраковаWomenФинал(13.30km)1:39:25
58Denitsa ZhelyazkovaWomenФинал(13.30km)1:39:51
59Sofia BelchevaWomenФинал(13.30km)1:39:52
60Иванка ПетоваWomen 45+Финал(13.30km)1:40:05
61Даниела Камбурова-АлександроваWomenФинал(13.30km)1:40:16
62Деница ХристоваWomenФинал(13.30km)1:41:29
63Филиз ЕминWomenФинал(13.30km)1:42:08
64Екатерина КондеваWomenФинал(13.30km)1:42:10
65Виктория СтефановаWomenФинал(13.30km)1:42:45
66Десислава СивиловаWomenФинал(13.30km)1:43:59
67Габриела ПетроваWomenФинал(13.30km)1:45:02
68Стефка ДимитроваWomenФинал(13.30km)1:45:05
69Славена ЛаэароваWomenФинал(13.30km)1:45:19
70Isabelle SimonneWomen 45+Финал(13.30km)1:46:00
71Лора ДрагановаWomenФинал(13.30km)1:46:17
72Марина МариноваWomenФинал(13.30km)1:46:17
73Камелия ОташлийскаWomenФинал(13.30km)1:46:32
74Анна ИвановаWomenФинал(13.30km)1:46:36
75Адриана АнтоноваWild MountɅin HeɅrtsWomenФинал(13.30km)1:46:39
76Цвета БойчеваWomenФинал(13.30km)1:46:42
77Ралица Бояджиева-ЦветановаWomenФинал(13.30km)1:47:05
78Силвия ИвановаБГмама, маратонеца и готинияWomenФинал(13.30km)1:47:08
79Nikol KaraivanovaUzanaWomenФинал(13.30km)1:47:27
80Пламена ТодороваWomenФинал(13.30km)1:47:45
81Elly Djerahovaperunrace.comWomenФинал(13.30km)1:48:10
82Desislava DimitrovaИзвънредна постановкаWomenФинал(13.30km)1:48:24
83София ПетковаWomenФинал(13.30km)1:49:01
84Николета ПетковаWomenФинал(13.30km)1:49:14
85Ценка Шаркова-милеваWild MountɅin HeɅrtsWomen 45+Финал(13.30km)1:49:42
86Мария КаравасилеваРазвитие в застойWomenФинал(13.30km)1:49:46
87Yordanka YonchevaWomenФинал(13.30km)1:50:00
88Паулина КалчеваWomen 45+Финал(13.30km)1:50:35
89Borislava BagaliyskaLeeroy JenkinsWomenФинал(13.30km)1:50:38
90Лиляна ЮруковаWomenФинал(13.30km)1:51:07
91Веселина ДиканчеваТримата мускетариWomenФинал(13.30km)1:51:53
92Aleksandra TodorovaWomenФинал(13.30km)1:52:02
93Даниела ВеличковаWomenФинал(13.30km)1:52:55
94Десислава КоеджиковаWomenФинал(13.30km)1:52:56
95Анита БорисоваWomenФинал(13.30km)1:53:28
96Мая АнтоноваWomenФинал(13.30km)1:53:39
97Анелия ЙордановаWomenФинал(13.30km)1:53:45
98Емилия ЛамбеваWomenФинал(13.30km)1:53:48
99Valeria PetrovaWomenФинал(13.30km)1:54:25
100Мая ТодороваЗелена стъпкаWomen 45+Финал(13.30km)1:54:31
101Полина ГригороваWomenФинал(13.30km)1:54:35
102Христина БойчеваWomen 45+Финал(13.30km)1:54:38
103Antonia KondevaSKO TUIDAWomenФинал(13.30km)1:55:24
104Anna TyufekchievaUzanaWomenФинал(13.30km)1:55:43
105Радосвета КолеваWomenФинал(13.30km)1:56:31
106Таня ПоповаWomenФинал(13.30km)1:58:21
107Йоана ИгнатоваYoncyWomenФинал(13.30km)1:58:58
108Elitsa Karagyozova5KMRUN BSWomen 45+Финал(13.30km)1:59:17
109Веселина ТопаловаWomenФинал(13.30km)2:00:04
110Silviya NedelchevaRed MambaWomenФинал(13.30km)2:00:20
111Василена СтойноваWomenФинал(13.30km)2:01:03
112Анна ИвановаWomenФинал(13.30km)2:01:57
113Elena BoydevaRed MambaWomenФинал(13.30km)2:02:08
114Veronika YordanovaWomenФинал(13.30km)2:05:00
115Даниела АчковаWomen 45+Финал(13.30km)2:05:02
116Анита ЧергароваWomenФинал(13.30km)2:06:03
117Красимира СтефановаKrasi&RadoWomenФинал(13.30km)2:06:26
118Екатерина ДиканчеваТримата мускетариWomenФинал(13.30km)2:07:42
119Irina GeorgievaWomenФинал(13.30km)2:08:08
120Виктория ИвановаWomenФинал(13.30km)2:10:36
121Галя ЙордановаWomen 45+Финал(13.30km)2:10:50
122Sofia KazakovaТичане Му Е МайкатаWomenФинал(13.30km)2:11:13
123Ирена БойчеваWomenФинал(13.30km)2:13:37
124Ани НедковаWomenФинал(13.30km)2:14:16
125Nevena Todorova#TraVeningWomenФинал(13.30km)2:14:30
126Паулина НенчеваКостенуркиWomenФинал(13.30km)2:16:19
127Зорница ДимитроваWomen 45+Финал(13.30km)2:21:59
128Димитрина ДимитроваWomen 45+Финал(13.30km)2:22:31
129Диляна НейковаWomenФинал(13.30km)2:22:43
130Габриела КараджоваWomenФинал(13.30km)2:27:35
131Кристин ВасилеваWomenФинал(13.30km)2:27:37
132Стилияна БуковскаWomen 45+Финал(13.30km)2:31:19
133Силви Георгиева5kmrunWomenФинал(13.30km)2:31:20
134Светлозара БоляроваКСК РусеWomen 45+Финал(13.30km)2:40:30
135Надежда ПройноваWomenФинал(13.30km)2:52:21
DNFБеатрис ДюлгероваWomenСвета Гора(12.30km)1:48:33
DNFКристина Велкова-кириловаWomen--
DNSLalka Birindjieva ilcheva-littaLMT TeamWomen--
DNSВиктория СтояноваWomen--
DNSЕлина БакайоваWomen--
DNSЕмилия ЙордановаЗелена СтъпкаWomen--
DNSВасилка ДузоваКостенуркиWomen--
DNSТони Ганчева#ВсякаСрядаWomen--
DNSТеодоеа ХаджидобреваWomen--
DNSДиляна ЦветановаWomen--
DNSИвалина КостадиноваWomen--
DNSElina PopovaWomen--
DNSДесислава КабакчиевакозлетаWomen--
DNSДаниела АлександроваWomen--
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Stoyan VladkovGOLDNutritionMenФинал(13.30km)0:54:27
2Шабан МустафаСунгурлареMenФинал(13.30km)0:55:49
3Dimitar ZhelyazkovXCoSportsMenФинал(13.30km)0:57:41
4Николай СтепановMenФинал(13.30km)1:01:15
5Антонио КовачевMenФинал(13.30km)1:01:26
6Svetozar StoyanovТерминаторите от ЗападенMenФинал(13.30km)1:03:06
7Антон ВърбеновMenФинал(13.30km)1:03:14
8Мартин РачевMenФинал(13.30km)1:03:19
9Йордан ТошевДолна ОряховицаMen 45+Финал(13.30km)1:04:11
10Станислав СтанковСКЛА Митко Ценов рънинг тиймMenФинал(13.30km)1:04:25
11Божидар ЦочевАлен МакMenФинал(13.30km)1:06:09
12Ивайло ПейновMenФинал(13.30km)1:06:22
13Димитър ДимитровMenФинал(13.30km)1:08:13
14Калоян АнгеловСпортна зависимостMenФинал(13.30km)1:09:06
15Калоян НиколовMenФинал(13.30km)1:09:22
16Petko NovakovMenФинал(13.30km)1:10:02
17Daniel TonchevMenФинал(13.30km)1:10:44
18Нейко ПлачковВАЯ 94Men 45+Финал(13.30km)1:10:53
19Григор КараивановТръвнаMenФинал(13.30km)1:11:19
20Деян ГерасимовR2MenФинал(13.30km)1:11:24
21Недко ТодоровMenФинал(13.30km)1:12:13
22Кирил ДрагановMen 45+Финал(13.30km)1:12:20
23Росен СтефановИстросMenФинал(13.30km)1:13:08
24Робърт СтояновMenФинал(13.30km)1:13:14
25Николай НиколаевMenФинал(13.30km)1:13:17
26Стефан ЦончевMenФинал(13.30km)1:13:26
27Камен Даалийскиadidas Runners SofiaMenФинал(13.30km)1:13:33
28Николай КичуковMen 45+Финал(13.30km)1:14:03
29Иван ИвановASICS FrontRunner BulgariaMenФинал(13.30km)1:14:07
30Ангел АнгеловMenФинал(13.30km)1:14:29
31Marsel LeikebMenФинал(13.30km)1:14:30
32Радослав ЦветковMenФинал(13.30km)1:14:32
33Деян КъневMenФинал(13.30km)1:14:36
34Ивайло СтефановMenФинал(13.30km)1:14:39
35Тодор СтояновMenФинал(13.30km)1:14:56
36Орхан ЧакъровСпортна зависимостMenФинал(13.30km)1:15:10
37Вихрен КостадиновMenФинал(13.30km)1:15:11
38Лий Астинс григ рън клубMen 45+Финал(13.30km)1:15:13
39Митко КлявковTeamKlyavkovMen 45+Финал(13.30km)1:15:19
40Pavlin DimitrovVariant 5 TargovishteMen 45+Финал(13.30km)1:15:40
41Михаил НиколовMenФинал(13.30km)1:16:03
42Asen VatevAdidas Runners SofiaMenФинал(13.30km)1:16:08
43Ivan IvanovMenФинал(13.30km)1:16:12
44Илия ТаневMenФинал(13.30km)1:16:51
45Галимир ЦветановMenФинал(13.30km)1:17:09
46Петър ПеневMenФинал(13.30km)1:17:13
47Недялко ДимитровMenФинал(13.30km)1:17:18
48Петко ДимитровUnderground RidersMenФинал(13.30km)1:17:48
49Борислав БорисовTabata BGMenФинал(13.30km)1:17:49
50Ivan DobrevГоркичкитеMenФинал(13.30km)1:18:54
51Антон ДимовMen 45+Финал(13.30km)1:18:54
52Александър АлексиевЛабрадорMenФинал(13.30km)1:19:01
53Валентин СтефановMenФинал(13.30km)1:19:19
54Йордан ГеоргиевMenФинал(13.30km)1:19:20
55Enis VeyselMenФинал(13.30km)1:19:45
56Георги ПетковДиви розиMenФинал(13.30km)1:19:54
57Victor HristovMenФинал(13.30km)1:20:23
58Йордан ГроздановMen 45+Финал(13.30km)1:20:41
59Николай ГинчевMenФинал(13.30km)1:20:42
60Явор СидеровВАРНАMenФинал(13.30km)1:20:55
61Емил РусевMenФинал(13.30km)1:21:24
62Александър ЖековBlue RocksMenФинал(13.30km)1:21:51
63Гаврил ВърбанчевMenФинал(13.30km)1:21:55
64Ради ПетровMenФинал(13.30km)1:22:19
65Georgi GospodinovMenФинал(13.30km)1:22:21
66Krasimir PeikovMenФинал(13.30km)1:22:26
67Христо ЧакъровMenФинал(13.30km)1:22:27
68Симеон ЯнковMenФинал(13.30km)1:22:48
69Станислав СтанчевRunners of RuseMenФинал(13.30km)1:23:01
70Каро БадалянMenФинал(13.30km)1:23:09
71Andreas NygaardMenФинал(13.30km)1:23:37
72Иван СтамболовMenФинал(13.30km)1:23:37
73Jan Randby KristensenMenФинал(13.30km)1:23:42
74Александър ИвановСКО "Трапезица 1954"MenФинал(13.30km)1:24:23
75Антон ДанговMenФинал(13.30km)1:24:29
76Yarek ChepurnoyMenФинал(13.30km)1:24:36
77Никола ХристовMenФинал(13.30km)1:24:45
78Никола КостовMenФинал(13.30km)1:25:08
79Филип ЦветковMenФинал(13.30km)1:25:39
80Simeon IvanovVAPTECHMenФинал(13.30km)1:25:47
81Димитър ДикеловTarnovoRunsMenФинал(13.30km)1:26:04
82Иван ИвановMenФинал(13.30km)1:26:04
83Nikolay VasilevMenФинал(13.30km)1:26:15
84Драгомир ИгнатовMenФинал(13.30km)1:26:23
85Lorenzo IacopelliMenФинал(13.30km)1:26:46
86Vito IninovMenФинал(13.30km)1:27:01
87Antonio DavidovMenФинал(13.30km)1:27:03
88Златин НайденовMenФинал(13.30km)1:27:08
89Даниел ДонковMenФинал(13.30km)1:27:24
90Georgi LubenovMenФинал(13.30km)1:27:50
91Иван ДжапуновMenФинал(13.30km)1:27:53
92Адриан ДимитровMenФинал(13.30km)1:28:11
93Atanas SamokvarevДиви РозиMenФинал(13.30km)1:28:19
94Dragomir DachevТръвнаMenФинал(13.30km)1:28:26
95Mihail SpasovMenФинал(13.30km)1:28:47
96Борислав КапукарановкозлетаMenФинал(13.30km)1:28:59
97Димитър ДимитровMenФинал(13.30km)1:29:21
98Ивайло ДжиляновBegachMen 45+Финал(13.30km)1:30:12
99Milen RusevBegun VarnaMenФинал(13.30km)1:30:42
100Георги КрънчевMenФинал(13.30km)1:30:55
101Кристиян НайденовMenФинал(13.30km)1:30:56
102Dimo AngelovMenФинал(13.30km)1:31:27
103Stefan GalibovMen 45+Финал(13.30km)1:31:58
104Мирослав МоравскиRunning buggiesMen 45+Финал(13.30km)1:31:59
105Dimitar StefanovGondorMenФинал(13.30km)1:31:59
106Георги НиколаевMenФинал(13.30km)1:32:09
107Александър ВерчовMenФинал(13.30km)1:32:20
108Никола БинтевFFW BulgariaMenФинал(13.30km)1:32:24
109Тодор ПътърлиевSelectBGMenФинал(13.30km)1:32:25
110Кирил КръстевMen 45+Финал(13.30km)1:32:33
111Николай АнгеловWild MountɅin HeɅrtsMenФинал(13.30km)1:32:42
112Станислав ДимитровMenФинал(13.30km)1:32:55
113Филип ФилчевMenФинал(13.30km)1:33:04
114Генади ИвановMenФинал(13.30km)1:33:26
115Marius IanaHC100TeamMenФинал(13.30km)1:34:58
116Николай КоновскиКК ГлиганMenФинал(13.30km)1:35:11
117Georgi Gavrilov5KMRUN BSMen 45+Финал(13.30km)1:35:28
118Tsvyatko NacheveuShipmentsMenФинал(13.30km)1:35:38
119Боян ЯнковПланинско бягане КазанлъкMenФинал(13.30km)1:35:55
120Светослав МарковMenФинал(13.30km)1:35:59
121Стилиян НиколовMenФинал(13.30km)1:36:05
122Bozhidar MechevMenФинал(13.30km)1:36:08
123Mihail MihaylovMen 45+Финал(13.30km)1:36:10
124Ангел ПетричанскиТичане му е майкатаMenФинал(13.30km)1:36:20
125Енчо ЕнчевMen 45+Финал(13.30km)1:36:23
126Георгиев ТеодорWild MountɅin HeɅrtsMenФинал(13.30km)1:37:04
127Калоян ДечевMenФинал(13.30km)1:37:17
128Slav SlavovПолендациMenФинал(13.30km)1:37:36
129Nicolas SimonneMen 45+Финал(13.30km)1:37:42
130Емил БояджийскиЧерно Море-ВарнаMen 45+Финал(13.30km)1:37:48
131Keith ThomsonDubai Creek StridersMen 45+Финал(13.30km)1:37:58
132Емил ГеоргиевMen 45+Финал(13.30km)1:38:10
133Todor VatralevMenФинал(13.30km)1:38:11
134Plamen Slavovadidas Runners Sofia / Тичане Му е МайкатаMenФинал(13.30km)1:38:24
135Kenneth Van schootenMen 45+Финал(13.30km)1:38:39
136Ventsislav StoyanovMenФинал(13.30km)1:38:51
137Ивелин ИвановСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMenФинал(13.30km)1:38:52
138Илиян ИвановРемонтитеMenФинал(13.30km)1:39:13
139Петър БуровМаймунитеMenФинал(13.30km)1:39:19
140Павел ДончевВсе някой трябва да е най - отзад.MenФинал(13.30km)1:39:20
141Лазар КириловMenФинал(13.30km)1:39:29
142Иво ГърбовСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMenФинал(13.30km)1:39:58
143Георги ЦоневMenФинал(13.30km)1:39:59
144Боян АлександровMenФинал(13.30km)1:40:17
145Мариян ПаничаровMenФинал(13.30km)1:40:57
146Milko MilchevMenФинал(13.30km)1:41:04
147Невен ПеневНадбягай сеMenФинал(13.30km)1:42:07
148Пламен ЧингаровMen 45+Финал(13.30km)1:42:08
149Петър ДиневMenФинал(13.30km)1:42:08
150Николай БалевMenФинал(13.30km)1:42:27
151Владимир ЧалъмовMenФинал(13.30km)1:43:11
152Христо БорисовMenФинал(13.30km)1:43:49
153Васил НиколовMen 45+Финал(13.30km)1:44:03
154Деян ДончевMen 45+Финал(13.30km)1:44:08
155Мирослав НиколовMenФинал(13.30km)1:44:41
156Емил МартиновБС КСMenФинал(13.30km)1:44:49
157Явор ТодоровЛабрадорMenФинал(13.30km)1:45:50
158Владо ПаламарковКСКMenФинал(13.30km)1:46:04
159Angel TzankovLeeroy JenkinsMenФинал(13.30km)1:46:12
160Йордан РачевMenФинал(13.30km)1:46:12
161Огнян ГроздановMenФинал(13.30km)1:46:41
162Radoslav DimitrovMenФинал(13.30km)1:47:02
163Красимир БалевMenФинал(13.30km)1:47:04
164Стефан СтаматовMenФинал(13.30km)1:47:06
165Petar FilevMenФинал(13.30km)1:47:39
166Даниел КиревСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMenФинал(13.30km)1:47:54
167Дамян ДимовMenФинал(13.30km)1:48:01
168Ставри БакаловMen 45+Финал(13.30km)1:48:04
169Никола СапунджиевFFW BulgariaMenФинал(13.30km)1:48:40
170Yavor DonevRunners of RuseMenФинал(13.30km)1:48:46
171Николай ЮруковMenФинал(13.30km)1:49:17
172Никола ПумпаловТигриMenФинал(13.30km)1:49:32
173Велико ИвановБГмама, маратонеца и готинияMenФинал(13.30km)1:49:35
174Михаил КоцевMenФинал(13.30km)1:49:36
175Георги БотушевMenФинал(13.30km)1:49:40
176Росен ЗлатковMenФинал(13.30km)1:49:48
177Радомир КолевKrasi&RadoMenФинал(13.30km)1:49:49
178Васил ГрозевМамутMen 45+Финал(13.30km)1:50:16
179Атанас СтояновRunners of RusseMen 45+Финал(13.30km)1:50:21
180Владимир ЦветановMenФинал(13.30km)1:51:10
181Любослав ЙордановMenФинал(13.30km)1:51:15
182Николай СлавчевMen 45+Финал(13.30km)1:51:16
183Минчо КузмановMenФинал(13.30km)1:51:47
184Николай АрхангеловArnitekMenФинал(13.30km)1:52:04
185Svetlozar DimitroveuShipmentsMenФинал(13.30km)1:52:27
186Симеон ЧервенаковСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMenФинал(13.30km)1:52:30
187Ивайло ПетровMenФинал(13.30km)1:52:49
188Мирослав РусевFFW BulgariaMenФинал(13.30km)1:53:06
189Lyubomir FilipovMenФинал(13.30km)1:53:18
190Мирослав СтойновMen 45+Финал(13.30km)1:53:39
191Iliyan MiroslavovMenФинал(13.30km)1:53:39
192Диан ПантелеевMenФинал(13.30km)1:53:46
193Ангел АлексиевПолендациMenФинал(13.30km)1:53:46
194Ivan LebanovMenФинал(13.30km)1:54:25
195Димитър ЩърбановMenФинал(13.30km)1:54:35
196Ivan SavchevMenФинал(13.30km)1:55:05
197Dimitar DimitrovMenФинал(13.30km)1:55:28
198Христо КостадиновMenФинал(13.30km)1:56:32
199Александър ЖигаурсовMenФинал(13.30km)1:57:11
200Светослав МаноловMen 45+Финал(13.30km)1:58:03
201Ангел МатевMenФинал(13.30km)1:59:06
202Даниел ИвановMenФинал(13.30km)2:00:18
203Георги ИвановMenФинал(13.30km)2:01:04
204Цветан РайковЛабрадорMenФинал(13.30km)2:01:17
205Стоян СтояновMen 45+Финал(13.30km)2:02:58
206Ангел АнгеловFOSTATAMenФинал(13.30km)2:03:16
207Неделчо ИвановFOSTATAMenФинал(13.30km)2:04:19
208Zahari DobrevГоркичкитеMenФинал(13.30km)2:06:06
209Кольо ПеевсланинаMenФинал(13.30km)2:07:45
210Матей ПройновMenФинал(13.30km)2:08:07
211Димитър ИвановMenФинал(13.30km)2:10:37
212Владимир БойчевMen 45+Финал(13.30km)2:13:36
213Zdravko Taralov#TraVeningMenФинал(13.30km)2:14:29
214Сребрин БушевMenФинал(13.30km)2:19:16
215Andrey DimitrovMenФинал(13.30km)2:39:49
216Dimitar DimitrovmookiesMenФинал(13.30km)2:39:50
217Георги ШоповЛуди Чайки БургасMen 45+Финал(13.30km)2:43:00
218Александър ДамяновКоткитеMen 45+Финал(13.30km)2:43:59
219Марин ГеоргиевMenФинал(13.30km)2:50:53
220Румен ДимитровКайлъшка ДолинаMenФинал(13.30km)4:05:10
221Simeon SimeonovMenФинал(13.30km)4:23:27
DNSMumun SalimovLMT TeamMen--
DNSДелян ГаневMen--
DNSДимитър ДимитровDreamixMen--
DNSДимитър ДимитровХрис-РаяMen--
DNSГеорги КаравасилевРазвитие в застойMen--
DNSНиколай ВеличковMen--
DNSГосподин ЛалевFOSTATAMen--
DNSИван ДрагневКостенуркиMen--
DNSЗахари МиневСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMen--
DNSСтанко СтанковMen--
DNSВенцислав ТончевMen--
DNSTodor Bozhinovkashkaval touristMen--
DNSErol BayramMen--
DNSDoru PetreMen--
DNSЙордан НиколовLimping GooseMen--
DNSRadostin RadevMen--
DNSМартин КалонкинFFW BulgariaMen--
DNSIvan GalevMen--
DNSВладимир КапукарановкозлетаMen--
DNSЙордан КапукарановкозлетаMen--
DNSЦветан ЦветановСливенMen--
DNSGeorgi DobrevMen--
DNSДаниел НиковMen--
DNSKristiyan PetrovMen--
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Кристина ИвановаGoldNutritionWomenФинал(33.20km)2:50:24
2Атанаска АтанасоваWomenФинал(33.20km)3:17:10
3Валерия ДимитроваGoldNutrition BulgariaWomenФинал(33.20km)3:20:03
4Denitsa ZaykovaVeloraptor / adidas Runners SofiaWomenФинал(33.20km)3:28:26
5Vanina MilushevaWomenФинал(33.20km)3:31:01
6Десислава ДимоваWomenФинал(33.20km)3:32:43
7Konstans HesapchievaWomenФинал(33.20km)3:37:24
8Боряна Попова-цветковаWomenФинал(33.20km)3:39:11
9Надежда ДързеваWomenФинал(33.20km)3:39:42
10Dilyana KolevaWomenФинал(33.20km)3:44:54
11Ани Томева“КК Свободно Измерениe”WomenФинал(33.20km)3:46:54
12Надежда Кирова-ДиловаWomenФинал(33.20km)3:47:41
13Кристина Шекерлийскаadidas Runners SofiaWomenФинал(33.20km)3:50:32
14Марияна ИвановаWomen 45+Финал(33.20km)3:52:46
15Милена СтояноваПланинско бягане КазанлъкWomenФинал(33.20km)4:02:10
16Лили АнгеловаНаднормено красивиWomenФинал(33.20km)4:02:32
17Анелия ТошкинаБели КрилеWomenФинал(33.20km)4:05:40
18Стефка ГаневаWomenФинал(33.20km)4:06:20
19Иванка ДимитроваБири4БаириWomenФинал(33.20km)4:06:45
20Ивана ЗеховаStadionaForeverWomenФинал(33.20km)4:07:15
21Димитрина ДокимоваiRunWomenФинал(33.20km)4:07:15
22Миряна ИвановаWomenФинал(33.20km)4:07:20
23Eli MilenovaWomenФинал(33.20km)4:10:06
24Даниела ДимитроваБегачWomen 45+Финал(33.20km)4:12:17
25Veronika TomovaLion Heat Tri TeamWomenФинал(33.20km)4:13:58
26Лилия ЧолаковаWomenФинал(33.20km)4:15:49
27Елеонора ХристоваWomenФинал(33.20km)4:16:47
28Юрка СимеоноваSlivenWomen 45+Финал(33.20km)4:19:32
29Елеонора НиколоваUZANAWomen 45+Финал(33.20km)4:19:33
30Daniela ManevaTeam InvictusWomen 45+Финал(33.20km)4:20:32
31Kremena KamburovaAdidas Runners SofiaWomenФинал(33.20km)4:21:02
32Кремена КънчевМедикWomenФинал(33.20km)4:22:15
33Мария РусековаWomenФинал(33.20km)4:24:23
34Женя ПапероваWomen 45+Финал(33.20km)4:24:58
35Violeta RapotanWomenФинал(33.20km)4:25:43
36Петя СтояноваTnWWomenФинал(33.20km)4:26:22
37Ивона НеделчеваT&WWomenФинал(33.20km)4:26:24
38Албена БояджиеваWomen 45+Финал(33.20km)4:27:41
39Maya PetkovaWomenФинал(33.20km)4:30:25
40Живка КисьоваWomenФинал(33.20km)4:32:42
41Оля СлавчеваWomenФинал(33.20km)4:34:48
42Моника ПаскалеваWomenФинал(33.20km)4:36:33
43Красимира ДончеваЗелена стъпкаWomen 45+Финал(33.20km)4:37:59
44Лора СтавчеваFOSTATAWomenФинал(33.20km)4:38:12
45Stiliyana PetrovaWomen 45+Финал(33.20km)4:38:31
46Елена ТинковаWomenФинал(33.20km)4:39:15
47Pavlina BrautigamWomen 45+Финал(33.20km)4:40:59
48Евелина ДамяноваKotkiteWomen 45+Финал(33.20km)4:41:11
49Яна ПауноваWomenФинал(33.20km)4:43:59
50Maria VelichkovaMIKADOWomenФинал(33.20km)4:48:38
51Пенка ВасилеваWomenФинал(33.20km)4:49:32
52Desislava VodenicharovaWomen 45+Финал(33.20km)4:51:37
53Krasimira GerasimovaLABRADORWomen 45+Финал(33.20km)4:56:02
54Мариана МанолеваWomen 45+Финал(33.20km)4:58:57
55Вера ДелипавловаWomenФинал(33.20km)5:00:32
56Михаела ЛукановаWomenФинал(33.20km)5:09:55
57Йоана ДимитроваWomenФинал(33.20km)5:14:47
58Николина ЛамбеваWomenФинал(33.20km)5:22:40
59Anita DimitrovaWomenФинал(33.20km)5:25:01
60Станимира ЖелязковаBeer BastardsWomenФинал(33.20km)5:25:55
61Теодора ХристоваWomenФинал(33.20km)5:57:47
62Илияна КлявковаTeamKlyavkovWomen 45+Финал(33.20km)6:06:17
63Зорница ПетроваWomen 45+Финал(33.20km)6:06:18
64Argiri ChirakmaniFOSTATAWomenФинал(33.20km)6:11:43
65Росилина ХесапчиеваБегачитеWomen 45+Финал(33.20km)6:44:45
DNFПепа ДимитроваWomenГарга Баир(20.50km)2:24:23
DNSРуми КушеваWomen--
DNSMaria AnchevaKlyavkovWomen 45+--
DNSАна АнгеловаD-RunWomen--
DNSХристина ПетроваWomen--
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Александър СпасовDamyanov Dental Clinic/ XCO sportsMenФинал(33.20km)2:26:32
2Ивайло ВълевMenФинал(33.20km)2:28:16
3Николай НиколовЛокомотив ДряновоMenФинал(33.20km)2:32:54
4Петър ИвановГликонеогенезаMenФинал(33.20km)2:41:09
5Kiril NikolovXCo ClubMenФинал(33.20km)2:42:59
6Самуил ВълчевVelos/Project XMenФинал(33.20km)2:45:17
7Kaloyan ChanevTeam InvictusMenФинал(33.20km)2:45:18
8Емил ЯнчевДай му!MenФинал(33.20km)2:49:32
9Николай СофрониевMenФинал(33.20km)2:50:55
10Kamen NedkovUnsposnsoredMenФинал(33.20km)2:55:10
11Младен ГайтанджиевСК "Чумерна"MenФинал(33.20km)2:58:16
12Емил НедковMenФинал(33.20km)3:00:17
13Димитър МихайловЯнтра-ИсполинMenФинал(33.20km)3:01:39
14Manoil PeevMenФинал(33.20km)3:07:00
15Атанас Вълев#тУРягиТиMenФинал(33.20km)3:07:39
16Hristo PetkanovПланинско бягане КазанлъкMenФинал(33.20km)3:09:38
17Dimitar KarabahchievCC Varna/Tri Team VarnaMen 45+Финал(33.20km)3:10:01
18Александър Тошевadidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)3:11:20
19Milko ElenskiMenФинал(33.20km)3:13:09
20Georgi LatsinIRUNMenФинал(33.20km)3:13:32
21Калин РусевMenФинал(33.20km)3:13:55
22Николай ДимитровСпорт и здраве, гр. Гоце ДелчевMenФинал(33.20km)3:14:06
23Николай Писаров5 kmrun БургасMenФинал(33.20km)3:14:16
24Иво НиколовMenФинал(33.20km)3:15:59
25Андриан КърпаровMenФинал(33.20km)3:16:31
26Борис КачамаковIRun+Женени с децаMenФинал(33.20km)3:17:13
27Деан ГиневStrong and бетонMenФинал(33.20km)3:17:27
28Йосиф ЙосифовInvictusMenФинал(33.20km)3:17:48
29Христо ГенадиевПриятели за бяганеMen 45+Финал(33.20km)3:18:39
30Николай ПожаровMenФинал(33.20km)3:18:54
31Преслав ПейновMenФинал(33.20km)3:19:10
32Радослав ДишевDRSMenФинал(33.20km)3:19:12
33Станимир СтанковСКЛА МисионисMenФинал(33.20km)3:19:55
34Marin KermedchievMenФинал(33.20km)3:20:21
35Николай СтаневDT RunnersMenФинал(33.20km)3:22:32
36Георги ГочевMen 45+Финал(33.20km)3:23:25
37Георги ГеоргиевD-RUNMenФинал(33.20km)3:23:54
38Виктор КьосевDRSMenФинал(33.20km)3:24:05
39Catalin-ion MateiMenФинал(33.20km)3:24:44
40Христо ГеоргиевБири4баириMenФинал(33.20km)3:25:23
41Hristo GrudevОтказах сеMenФинал(33.20km)3:26:21
42Galin AngelovTriTeam VarnaMenФинал(33.20km)3:26:27
43Веселин ПаперовMen 45+Финал(33.20km)3:26:48
44Lyubomir veselinov GenovЛудият конMenФинал(33.20km)3:26:57
45Martin BardarovЧрез Спорт към ЗнаниеMenФинал(33.20km)3:27:14
46Alexander YanevMenФинал(33.20km)3:27:52
47Alexey CvetanióvJamalataMenФинал(33.20km)3:28:27
48Trifon HadzhiyskiMen 45+Финал(33.20km)3:29:03
49Иван ХаджиценевMenФинал(33.20km)3:29:05
50Pavel TodorovBubaLaziMenФинал(33.20km)3:29:10
51Yordan AndreevMenФинал(33.20km)3:29:39
52Andrey SamardzhievBegachMenФинал(33.20km)3:31:59
53Антон КоевБири4БаириMenФинал(33.20km)3:32:09
54Konstantin KochukovБански старецMenФинал(33.20km)3:32:13
55Николай ПасковMenФинал(33.20km)3:32:35
56Valentin AsparuhovИзвънредна постановкаMenФинал(33.20km)3:32:38
57Todor PopovTriTeamVarnaMenФинал(33.20km)3:32:55
58Павел ГеоргиевКомпас-Крос РусеMenФинал(33.20km)3:34:08
59Dimitar EnevMenФинал(33.20km)3:35:07
60Юлиан НаковДай му!MenФинал(33.20km)3:35:20
61Lazar PipkovSvobodno IzmerenieMenФинал(33.20km)3:36:08
62Димитър ГенчевДа бягаашMenФинал(33.20km)3:36:27
63Giovanbattista FicheraAdidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)3:36:41
64Vladislav Marinovadidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)3:37:25
65Костадин Николовtrada.bgMenФинал(33.20km)3:37:40
66Антон БашевАсенова МаалаMenФинал(33.20km)3:39:20
67Стоян КондаковDNF TeamMenФинал(33.20km)3:39:52
68Simeon GlabadanidisAdidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)3:40:05
69Петър ИвановT&MMenФинал(33.20km)3:40:39
70Petar LesevMenФинал(33.20km)3:40:53
71Киров СтилиянMen 45+Финал(33.20km)3:41:11
72Даниел СимеоновVelos CyclingMenФинал(33.20km)3:41:45
73Kiril DjankushevStrong&BetonMenФинал(33.20km)3:42:33
74Живко ЖелязковПланинско бягане КазанлъкMen 45+Финал(33.20km)3:42:58
75Дончо ТодоровMen 45+Финал(33.20km)3:44:05
76Марин ДамяновMenФинал(33.20km)3:44:12
77Калоян ДадовMenФинал(33.20km)3:44:13
78Radoslav GeorgievMenФинал(33.20km)3:44:26
79Калоян ЛобутовadidasRunnersSofiaMenФинал(33.20km)3:45:43
80Димитров ДимитърMen 45+Финал(33.20km)3:45:52
81Стефан КуцаровMenФинал(33.20km)3:45:52
82Вихрен КрамолинскиMenФинал(33.20km)3:46:02
83Петко КошинскиАтлетик ПравецMenФинал(33.20km)3:46:53
84Станимир СтатевКолоездачен клуб БероеMenФинал(33.20km)3:47:17
85Светлозар ОреловTri Team VarnaMenФинал(33.20km)3:47:30
86Милен КалчевBeerBastardsMen 45+Финал(33.20km)3:47:32
87Панталей ЗлатковKNSKMenФинал(33.20km)3:47:40
88Антони ДойчиновMenФинал(33.20km)3:48:53
89Николай MladenovLabradorMenФинал(33.20km)3:49:29
90Цветелин ПеневMenФинал(33.20km)3:50:00
91Пламен ПанайотовMenФинал(33.20km)3:50:17
92Georgi NikolovXP TrainingMenФинал(33.20km)3:50:22
93Петър ПанайотовMen 45+Финал(33.20km)3:50:36
94Kaloyan KolevZomBie RunMenФинал(33.20km)3:50:49
95Кирил СтанчевFOSTATAMenФинал(33.20km)3:51:22
96Андрей НаковMenФинал(33.20km)3:51:26
97Костадин ТодоровMenФинал(33.20km)3:51:36
98Васил ТрифоновБаси КефаMenФинал(33.20km)3:51:43
99Иван ИвановMenФинал(33.20km)3:51:49
100Георги ПеневAlfa RomeoMen 45+Финал(33.20km)3:52:19
101Ясен КъчинскиTri Team VarnaMenФинал(33.20km)3:53:23
102Станислав ШоповMenФинал(33.20km)3:54:10
103Борислав ДимитровMenФинал(33.20km)3:54:10
104Виктор ТеневTenev TeamMenФинал(33.20km)3:55:53
105Ivan IvanovadidasRunnersSofiaMenФинал(33.20km)3:56:00
106Антон КузевКон ти бръзMenФинал(33.20km)3:56:08
107Ivan El megrabyMenФинал(33.20km)3:56:20
108Радомир БожковMenФинал(33.20km)3:56:32
109Тодор МаневКК ГлиганMenФинал(33.20km)3:57:00
110Arno VissersMen 45+Финал(33.20km)3:57:09
111Костадин СтефаниевMenФинал(33.20km)3:57:17
112Иван ГосподиновMenФинал(33.20km)3:57:26
113Ivan AngelovMenФинал(33.20km)3:58:04
114Здравко ЗдравковГрийнлайфMenФинал(33.20km)4:00:41
115Васил МихайловMenФинал(33.20km)4:01:06
116Мартин ПанайотовMenФинал(33.20km)4:01:15
117Пламен БогоевМедикMenФинал(33.20km)4:01:25
118Dimitar SolakovAutochoiceMenФинал(33.20km)4:01:43
119Evelin Jechevadidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)4:01:57
120Марин СотировMenФинал(33.20km)4:02:12
121Васил ГеоргиевMenФинал(33.20km)4:02:22
122Dimitar BalkanskiMenФинал(33.20km)4:02:34
123Христо РангеловMenФинал(33.20km)4:02:34
124Илиян ПетровMenФинал(33.20km)4:04:47
125Васил ПеевMenФинал(33.20km)4:05:16
126Тихомир ЦонковWalltopiaMenФинал(33.20km)4:05:26
127Петко Дилчевadidas Runners SofiaMen 45+Финал(33.20km)4:05:54
128Georgi IlievMenФинал(33.20km)4:06:39
129Dimitar DimitrovMitakisMenФинал(33.20km)4:06:44
130Никола НиколовMen 45+Финал(33.20km)4:06:45
131Евлоги ВеличковMen 45+Финал(33.20km)4:06:45
132Боян ПетковMen 45+Финал(33.20km)4:07:24
133Данаил ИгнатовMenФинал(33.20km)4:07:39
134Stoyan StoyanovMenФинал(33.20km)4:08:07
135Иван ПетковMenФинал(33.20km)4:08:09
136Мирослав ДяковВЕРЕЯ - СТАРА ЗАГОРАMen 45+Финал(33.20km)4:08:36
137Борислав ИлийковMenФинал(33.20km)4:09:33
138Тодор ДимитровMenФинал(33.20km)4:10:02
139Димитър ЛещаровDL-SKYMenФинал(33.20km)4:10:10
140Nikola SiderovMenФинал(33.20km)4:10:16
141Ivan CholakovLeeroy JenkinsMenФинал(33.20km)4:10:36
142Пламен МарковiRunMenФинал(33.20km)4:11:15
143Daniel StefanovMenФинал(33.20km)4:11:32
144Еркан ЕрдоанШуменMenФинал(33.20km)4:11:46
145Николай ДиканчевТримата мускетариMenФинал(33.20km)4:12:10
146Нестор ДомусчиевMenФинал(33.20km)4:12:43
147Sebastian DimaHC100TeamMenФинал(33.20km)4:12:46
148Едис ИхсанШуменMenФинал(33.20km)4:12:53
149Georgi ArsovLokomotiv 55MenФинал(33.20km)4:12:53
150Георги СтоичковMenФинал(33.20km)4:14:51
151Богдан БогдановMenФинал(33.20km)4:15:05
152Садко ПисинМедикMen 45+Финал(33.20km)4:15:29
153Васил НиколовWalltopiaMenФинал(33.20km)4:15:42
154Stoyan IvanovMenФинал(33.20km)4:16:00
155Любомир АнгеловMen 45+Финал(33.20km)4:16:36
156Lyuben ChavdarovMen 45+Финал(33.20km)4:18:13
157Мартин МатеевGreenLifeMenФинал(33.20km)4:19:06
158Юрий КолевMenФинал(33.20km)4:19:35
159Димитър СтояновMenФинал(33.20km)4:21:43
160Valentin SurtalovMenФинал(33.20km)4:21:46
161Иван-асен ЧакъровLeeroy JenkinsMenФинал(33.20km)4:22:15
162Miroslav GenovМного сме, силни смеMenФинал(33.20km)4:22:23
163Светослав СветиевMenФинал(33.20km)4:22:36
164Fero FeradMenФинал(33.20km)4:22:49
165Павел МихайловMenФинал(33.20km)4:23:36
166Юлиан КънчевMenФинал(33.20km)4:23:43
167Владимир ДаскаловБаси КефаMenФинал(33.20km)4:23:48
168Pavel IlievMenФинал(33.20km)4:23:51
169Pavel IlievДа бягаш!MenФинал(33.20km)4:23:51
170Камен МастиковMenФинал(33.20km)4:24:53
171Andon MitevСКО ТуидаMenФинал(33.20km)4:25:48
172Димитър Танев-MenФинал(33.20km)4:26:29
173Милен ШоповMen 45+Финал(33.20km)4:26:35
174Emil GergovMenФинал(33.20km)4:27:13
175Йосиф ХамедMenФинал(33.20km)4:28:47
176Kostadin GanchevBegach Running ClubMenФинал(33.20km)4:30:18
177Тихомир ЦветковMenФинал(33.20km)4:30:18
178Тихомир ФералиевMenФинал(33.20km)4:30:18
179Николай НаковВМСКMenФинал(33.20km)4:32:23
180Александър ВелчевMenФинал(33.20km)4:34:14
181Dian IlievMenФинал(33.20km)4:34:14
182Делян ДимитровИмотекаMenФинал(33.20km)4:34:25
183Росен КостовОкинава Годжу РюMenФинал(33.20km)4:34:38
184Милен БандаковMenФинал(33.20km)4:34:38
185Калоян КондаревMenФинал(33.20km)4:35:25
186Мартин БорисовMenФинал(33.20km)4:35:56
187Симеон СимеоновMenФинал(33.20km)4:36:36
188Plamen TodorovLovech RunnersMen 45+Финал(33.20km)4:37:14
189Евгени ВелковMenФинал(33.20km)4:37:15
190Йордан АнгеловБегачMenФинал(33.20km)4:37:26
191Ilko BuyuklievMen 45+Финал(33.20km)4:38:31
192Тодор КостадиновMenФинал(33.20km)4:39:57
193Kaloyan KolevMen 45+Финал(33.20km)4:40:24
194Николай ПетровMenФинал(33.20km)4:40:38
195Атанас ЧилингировБиоМашиниMenФинал(33.20km)4:41:01
196Калоян СтанковMenФинал(33.20km)4:42:19
197Тодор ТодоровMen 45+Финал(33.20km)4:43:05
198Mariyan MlechenkovMenФинал(33.20km)4:43:35
199Plamen MerazovMenФинал(33.20km)4:43:53
200Тодор К. тодоровЛабрадорMen 45+Финал(33.20km)4:44:53
201Zdravko IvanovASICS FrontRunner BulgariaMenФинал(33.20km)4:45:22
202Krasimir IvanovMenФинал(33.20km)4:46:28
203Нено ИлиевтУРягиТиMenФинал(33.20km)4:46:59
204Красимир МихайловKGM BulgariaMen 45+Финал(33.20km)4:47:51
205Карл РозенбаумТри Тийм ВарнаMenФинал(33.20km)4:48:31
206Mladen PetrovMIKADOMenФинал(33.20km)4:48:38
207Ясен КириловMenФинал(33.20km)4:50:27
208Апостол АпостоловMen 45+Финал(33.20km)4:51:43
209Dimitar SeykovLeeroy JenkinsMenФинал(33.20km)4:52:21
210Митко МитковD-runMen 45+Финал(33.20km)4:52:33
211Светослав ЛашевLabradorMenФинал(33.20km)4:53:27
212Милен ЛазаровMenФинал(33.20km)4:54:29
213Krassimir Stephanov#NoSixFiveMenФинал(33.20km)4:57:14
214Хршсто ГюзлевMen 45+Финал(33.20km)4:58:56
215Тихомир ХристовWalltopiaMenФинал(33.20km)4:59:24
216Георги ВойчевMenФинал(33.20km)4:59:44
217Мартин ВърбовMenФинал(33.20km)5:00:32
218Радослав ИлиевДа бягаашMenФинал(33.20km)5:01:45
219Никола БалимезовMenФинал(33.20km)5:03:25
220Evgeni GenovМного сме, силни смеMen 45+Финал(33.20km)5:03:46
221Росен СимеоновMenФинал(33.20km)5:04:52
222Dobromir GenovМного сме, силни смеMenФинал(33.20km)5:05:27
223Hristo HristovThe Guardians of the gaylaxyMenФинал(33.20km)5:06:27
224Hristo KoparanovThe Guardians of the gaylaxyMenФинал(33.20km)5:06:29
225Мартин КосевMenФинал(33.20km)5:09:55
226Борис МитковОкинава Годжу РюMenФинал(33.20km)5:10:06
227Калоян КолевMenФинал(33.20km)5:12:54
228Petar GeorgievShkembeMenФинал(33.20km)5:15:12
229Ivan NedkovMenФинал(33.20km)5:19:43
230Deyan PetrovMenФинал(33.20km)5:22:00
231Bozhidar DimitrovMenФинал(33.20km)5:22:00
232Plamen MomchilovAdidas Runers SofiaMenФинал(33.20km)5:24:18
233Христо КолевMenФинал(33.20km)5:30:35
234Martin ValchanovStuck In AsiaMenФинал(33.20km)5:34:53
235Калоян КостовMenФинал(33.20km)5:41:36
236Ivan KumanovLabradorMen 45+Финал(33.20km)5:45:18
237Лъчезар ЙордановMenФинал(33.20km)5:50:36
238Александър Станилов5kmrunMenФинал(33.20km)5:50:37
239Yuzeir YunuzMenФинал(33.20km)6:02:37
240Иван ПетровMen 45+Финал(33.20km)6:06:17
241Мартин ДимитровFOSTATAMenФинал(33.20km)6:07:51
242Цветан ИлиевMenФинал(33.20km)6:10:17
243Добрин АтанасовMenФинал(33.20km)6:10:17
244Николай НоевMenФинал(33.20km)6:12:37
DNFСамуил ИвановLords of the slotsMenМомина Крепост АД(29.20km)4:20:22
DNFИлиян ХаризановMenГарга Баир(20.50km)2:40:42
DNFКамен ТончевCC VarnaMenКамъка(14.10km)1:33:20
DNFМихаил МиневРусеMenБожур(12.00km)1:04:19
DNFLiviu ManoleMen--
DNFНикифор ГеоргиевMen--
DNFПламен ИвановMen--
DNFАсен ДапевMen--
DNSTodor MadzharovMen 45+--
DNSStefan MinchevMen--
DNSИвайло ХристовДай му!Men--
DNSGeorgi SimeonovQuillsMen--
DNSСтанислав КолевMen--
DNSYordan TodorovMen--
DNSNikolay PopovD RUNMen 45+--
DNSViktor StanevMen--
DNSБорислав БожанковInvictusMen--
DNSPhilip NasrAdidas Runners SofiaMen--
DNSPavlin TodorovCC GLIGANMen--
DNSAsen ZlatevStuck In AsiaMen--
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Тоня ТоневаWomenФинал(52.50km)5:33:07
2Stefana VasilevaWomenФинал(52.50km)5:53:06
3Никол КамарашеваWomenФинал(52.50km)5:54:26
4Вяра ПетеваWomenФинал(52.50km)6:19:51
5Валентина ТодороваWomenФинал(52.50km)6:23:57
6Maya TanevaAsenovgradski bairiWomen 45+Финал(52.50km)6:27:23
7Dessy TabakovaWomenФинал(52.50km)6:44:04
8Недка ЦановаLovech runnersWomenФинал(52.50km)7:21:48
9Веселина ИвановаРусеWomenФинал(52.50km)7:37:33
10Simona RaychevaFFFWomenФинал(52.50km)7:49:04
11Слава КалиноваWomenФинал(52.50km)7:53:14
12Демяна ЙосифоваWomenФинал(52.50km)7:53:15
13Александра ЧановаWomenФинал(52.50km)9:09:47
14Ирина ИжановаFROLOSHWomenФинал(52.50km)9:10:25
15Моника НеделчеваWomenФинал(52.50km)10:14:25
DNFСнежана ТерзиеваWomenГарга Баир(26.70km)3:47:27
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Petko StefanovMen 45+Финал(52.50km)4:19:43
2Христo МинковXcoteamMenФинал(52.50km)4:22:21
3Plamen PenovMenФинал(52.50km)4:26:24
4Kalinba VasilevTarnovoRUNSMenФинал(52.50km)4:36:08
5Димитър МариновDecathlonMenФинал(52.50km)4:36:50
6Velin DilovMenФинал(52.50km)5:08:57
7Пламен КуденкоMenФинал(52.50km)5:10:01
8Виктор ЗъмбаровMenФинал(52.50km)5:11:34
9Ionel RapotanMen 45+Финал(52.50km)5:14:00
10Цветин ГеоргиевСвищи плазMenФинал(52.50km)5:17:22
11Пламен МариновLovech RunnersMenФинал(52.50km)5:17:22
12Мариян НедялковMenФинал(52.50km)5:18:19
13Александър АнгеловMenФинал(52.50km)5:20:41
14Николай СурчевMen 45+Финал(52.50km)5:21:00
15Виктор БратковMenФинал(52.50km)5:24:18
16Георги ГеоргиевMenФинал(52.50km)5:28:39
17Димитър КутевMenФинал(52.50km)5:29:07
18Mihai CretulescuMen 45+Финал(52.50km)5:30:24
19Цоньо ПеневЗелена стъпкаMen 45+Финал(52.50km)5:30:45
20Емил МишевСК АКТИВ 2013Men 45+Финал(52.50km)5:34:45
21Мирослав КириловБавните От ТърновоMenФинал(52.50km)5:35:57
22Анатоли АнгеловWild MountɅin HeɅrtsMenФинал(52.50km)5:35:58
23Пламен ВасилевMenФинал(52.50km)5:35:58
24Димитър МитевNo TeamMenФинал(52.50km)5:38:14
25Георги ПетковДивото ПрасеMenФинал(52.50km)5:39:10
26Daniel IvanovMenФинал(52.50km)5:39:52
27Nikola NikolovMen 45+Финал(52.50km)5:40:11
28Димитър НиколовMenФинал(52.50km)5:40:16
29Boris ZhelevBeerBastardsMenФинал(52.50km)5:43:31
30Благой БояджиевMenФинал(52.50km)5:44:30
31Иво ПанайотовYazovMenФинал(52.50km)5:46:04
32Кръстю ПанчевСпорт и здраве гр. Гоце ДелчевMen 45+Финал(52.50km)5:50:37
33Христо ИвановMen 45+Финал(52.50km)5:50:58
34Valentin BebovMenФинал(52.50km)5:51:03
35Мартин МитинMenФинал(52.50km)5:51:41
36Alipiya LukanovMen 45+Финал(52.50km)5:53:39
37Borislav BogdanovMenФинал(52.50km)5:54:15
38Barbun BarbunovMenФинал(52.50km)5:56:28
39Владо ПановскиАтлетик-91Men 45+Финал(52.50km)5:57:18
40Владо ШумановMenФинал(52.50km)6:02:08
41Martin IvanovMenФинал(52.50km)6:05:49
42Hristo BoevDT RUNNERSMenФинал(52.50km)6:06:49
43Кристиян ГеоргиевMenФинал(52.50km)6:10:09
44Emil Mihovadidas Runners SofiaMenФинал(52.50km)6:10:29
45Ivo AndreevфрешоветеMenФинал(52.50km)6:16:38
46Димитър стоянов ДимитровMen 45+Финал(52.50km)6:16:39
47Сотир Георов"20 Наливни" - ПловдивMenФинал(52.50km)6:19:20
48Георги ДрагоевMenФинал(52.50km)6:20:56
49Emil YordanovMenФинал(52.50km)6:23:19
50Христо РайновMen 45+Финал(52.50km)6:27:24
51Тодор ТодоровMenФинал(52.50km)6:30:00
52Радослав ТеневMenФинал(52.50km)6:32:30
53Георги КарагьозовWest park runnersMenФинал(52.50km)6:35:42
54Aleksandar IvanovMenФинал(52.50km)6:36:55
55Georgi VasilevDon't be a menace to South Central while drinkingMenФинал(52.50km)6:40:32
56Николай БоляровКСК РусеMen 45+Финал(52.50km)6:41:16
57Владимир КостовMen 45+Финал(52.50km)6:42:30
58Славян ГенчевСК ЧумернаMenФинал(52.50km)6:44:00
59Tsvetomir DemerdzhievFFFMenФинал(52.50km)6:44:10
60Danil NikolovMenФинал(52.50km)6:44:16
61Георги КърчевБегачMenФинал(52.50km)6:44:51
62Роман СидоркинХодещи бедствияMen 45+Финал(52.50km)6:47:16
63Vladislav DekovMenФинал(52.50km)6:50:35
64Христо КавалскиTeam 2'10/kmMenФинал(52.50km)6:52:13
65Георги ЯневГруба Селска СилаMenФинал(52.50km)6:59:22
66Драгомир ДимитровMen 45+Финал(52.50km)6:59:47
67Детелин ХристовMenФинал(52.50km)7:00:48
68Tsetsi TsenkulovskiLydia konMen 45+Финал(52.50km)7:01:06
69Andrej CekovMenФинал(52.50km)7:01:17
70Мартин ЦветковMenФинал(52.50km)7:07:03
71Александър ДафиновDTrunnersMenФинал(52.50km)7:16:30
72Andrey TraykovMenФинал(52.50km)7:18:54
73Yordan DimovMen 45+Финал(52.50km)7:20:07
74Hasan SakalovMen 45+Финал(52.50km)7:21:43
75Радослав РадевiRunMenФинал(52.50km)7:24:42
76Ivailo YonovRush HourMenФинал(52.50km)7:29:46
77Стоян ШумкаровMenФинал(52.50km)7:31:14
78Miroslav KarabonevMenФинал(52.50km)7:31:41
79Виктор СимеоновВелоклуб ГрадусMenФинал(52.50km)7:32:36
80Krasimir ZhekovMenФинал(52.50km)7:32:39
81Todor TodorovMenФинал(52.50km)7:34:05
82Филип ДимитровДа бягашMenФинал(52.50km)7:36:24
83Тодор ГеоргиевLabradorMenФинал(52.50km)7:50:35
84Велко ГерасимовЛабрадорMen 45+Финал(52.50km)7:53:28
85Nikolay GankovMenФинал(52.50km)7:54:02
86Светослав ЖелязковMenФинал(52.50km)7:54:32
87Мартин РадевMenФинал(52.50km)8:10:19
88Цветомир ЦановMenФинал(52.50km)8:14:01
89Николай КалояновMenФинал(52.50km)8:14:01
90Огнян НоваковMenФинал(52.50km)8:20:23
91Marin DimitrovMenФинал(52.50km)8:35:10
92Иво ИванчевMenФинал(52.50km)8:36:00
93Stanislav MarchevMenФинал(52.50km)8:49:41
94Alexander DanchevAIDIMen 45+Финал(52.50km)9:00:28
95Ивайло ИвановЖулистанMenФинал(52.50km)9:00:29
96Михаил ФролошкиFROLOSHMenФинал(52.50km)9:10:27
97Михаил НиколовЖитените ПиткиMenФинал(52.50km)9:16:23
98Ростислав ЗлатевЖитените ПиткиMenФинал(52.50km)9:16:25
99Запрян ТашевMenФинал(52.50km)9:38:06
100Станислав Кюшелиев - СтанчоСам съм си рън !MenФинал(52.50km)9:51:45
101Кирил ШоповMenФинал(52.50km)10:14:28
102Димитър МихайловКлуб за хора с увреждания "Олимп" - гр. РусеMenФинал(52.50km)10:58:32
DNFАпостол АтанасовСКО "Трапезица-1954"MenФинал(52.50km)4:07:30
DNFPetar MutakovRush HourMenФинал(52.50km)5:24:52
DNFIvan Stefanovbirone-pivoneMenГарга Баир(26.70km)4:15:04
DNFСтанил ДобревТракийски ЦареMen 45+--
DNSНикола ЙордановMen--
DNSAleksandar HristovMen--
DNSMetodi AngelovThe Cookie MonsterMen--
DNSТихомир ИвановMen--
DNSСтанимир СтояновMen 45+--
DNSKrasimir DimitrovLovech runnersMen--
DNSДимитър ЯнковMen--
DNSИво МироновMen--
DNSИвайло КеремедчиевMen 45+--
DNSДимитър КолевMen--
DNSКрум РадевMen--
DNSАлександър ПоповMen--
DNSTodor GramatikovMen--

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.