Резултати от Търново Ултра 2022

На 10 април 2022 се проведе седмото издание на Търново Ултра. През годините състезанието предложи различни дистанции с различни маршрути. За събитието през 2022г организаторите от СК Браун Тим заложиха на три дистанции бягане, две дистанции планинско колоездене и един дуатлон.

Старт финалът на Търново Ултра бе разположен на Паметника Асеневци в центъра на Велико Търново. Резултати от бягането:

Търново Ултра
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Памела ЕниРусе карWomenФинал(13.30km)1:04:27
2Антония РусеваWomenФинал(13.30km)1:08:31
3Polina Gospodinovaadidas Runners SofiaWomenФинал(13.30km)1:13:33
4Виолета ТотеваWomen 45+Финал(13.30km)1:14:43
5Боряна АнгеловаСпортна зависимостWomenФинал(13.30km)1:14:46
6Никол ХристоваHristov racingWomenФинал(13.30km)1:15:54
7Vyara IlievaWomenФинал(13.30km)1:16:13
8Златина ГенчеваWomenФинал(13.30km)1:16:58
9Силвия Стефановаadidas Runners SofiaWomenФинал(13.30km)1:17:03
10Iliana ChasovnikarovaWomenФинал(13.30km)1:19:42
11Красимира ДеневаWomenФинал(13.30km)1:21:15
12Рени ВълкановаWomenФинал(13.30km)1:21:38
13Мария ИлиеваWomenФинал(13.30km)1:21:47
14Яница ИвановаWomenФинал(13.30km)1:22:48
15Галина КонстантиноваWomenФинал(13.30km)1:22:53
16Irena SpasovaWomenФинал(13.30km)1:23:07
17Пресияна СтефановаWomenФинал(13.30km)1:23:14
18Rumyana TsanovaWomenФинал(13.30km)1:23:22
19Вяра КръстеваWomenФинал(13.30km)1:25:11
20Александрина НиколоваWomenФинал(13.30km)1:25:13
21Габриела ДемиреваWomenФинал(13.30km)1:25:40
22Румяна ПановскаСК Атлетик91 В..ТърновоWomen 45+Финал(13.30km)1:26:09
23Нурджан КадирСпортна зависимостWomenФинал(13.30km)1:26:12
24Стефания Беломъжева-ДимитроваWomenФинал(13.30km)1:26:29
25Mariya StoyanovaТерминаторите от ЗападенWomenФинал(13.30km)1:26:42
26Лилиана ГоцеваWomenФинал(13.30km)1:27:07
27Nancy OkoroWomenФинал(13.30km)1:27:27
28Боряна БотеваWomen 45+Финал(13.30km)1:27:28
29Нина ТопаловаРусеWomen 45+Финал(13.30km)1:27:31
30Златомира Николоваadidas Runners SofiaWomenФинал(13.30km)1:28:11
31Kremena KovachevaСК Атлет 2004 ПомориеWomenФинал(13.30km)1:29:40
32Greta MomchevaGreen footWomenФинал(13.30km)1:29:50
33Denitsa RadoevaADIDAS RUNNERS SOFIAWomenФинал(13.30km)1:31:48
34Петранка Ангеловаvariant 5Women 45+Финал(13.30km)1:32:07
35Александра КазаковаFFW BulgariaWomenФинал(13.30km)1:32:25
36Весела ПенчеваWomen 45+Финал(13.30km)1:32:32
37Донка Денчева - дичеваWomenФинал(13.30km)1:32:33
38Елена ГеоргиеваWomenФинал(13.30km)1:32:38
39Йорданка ЕмануиловаWomenФинал(13.30km)1:32:49
40Габриела ДянковаWomenФинал(13.30km)1:32:51
41Мария ГенджоваИстрос РусеWomenФинал(13.30km)1:33:00
42Красимира АнгеловаWomenФинал(13.30km)1:33:32
43Гала ЧалъковаWomenФинал(13.30km)1:33:58
44Росица СтепановаWomenФинал(13.30km)1:35:31
45Теодора ВасилеваWomenФинал(13.30km)1:35:35
46Цветелина БеневаWomen 45+Финал(13.30km)1:35:36
47Елена БутенкоWomenФинал(13.30km)1:35:43
48Мариета ПетроваWomenФинал(13.30km)1:35:50
49Lyubomira TodorovaWomenФинал(13.30km)1:35:57
50Емилия Павловаadidas Runners SofiaWomenФинал(13.30km)1:36:03
51Anabel ManastirskaWomenФинал(13.30km)1:37:23
52Iliyana GenovaWomenФинал(13.30km)1:37:26
53Йоханна ЦветановаИстрос РусеWomenФинал(13.30km)1:38:51
54Николета ХристоваСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоWomenФинал(13.30km)1:39:00
55Бояна КомсийскаСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоWomenФинал(13.30km)1:39:00
56Диана БуроваМаймунитеWomenФинал(13.30km)1:39:06
57Петя КарамаждраковаWomenФинал(13.30km)1:39:25
58Denitsa ZhelyazkovaWomenФинал(13.30km)1:39:51
59Sofia BelchevaWomenФинал(13.30km)1:39:52
60Иванка ПетоваWomen 45+Финал(13.30km)1:40:05
61Даниела Камбурова-АлександроваWomenФинал(13.30km)1:40:16
62Деница ХристоваWomenФинал(13.30km)1:41:29
63Филиз ЕминWomenФинал(13.30km)1:42:08
64Екатерина КондеваWomenФинал(13.30km)1:42:10
65Виктория СтефановаWomenФинал(13.30km)1:42:45
66Десислава СивиловаWomenФинал(13.30km)1:43:59
67Габриела ПетроваWomenФинал(13.30km)1:45:02
68Стефка ДимитроваWomenФинал(13.30km)1:45:05
69Славена ЛаэароваWomenФинал(13.30km)1:45:19
70Isabelle SimonneWomen 45+Финал(13.30km)1:46:00
71Лора ДрагановаWomenФинал(13.30km)1:46:17
72Марина МариноваWomenФинал(13.30km)1:46:17
73Камелия ОташлийскаWomenФинал(13.30km)1:46:32
74Анна ИвановаWomenФинал(13.30km)1:46:36
75Адриана АнтоноваWild MountɅin HeɅrtsWomenФинал(13.30km)1:46:39
76Цвета БойчеваWomenФинал(13.30km)1:46:42
77Ралица Бояджиева-ЦветановаWomenФинал(13.30km)1:47:05
78Силвия ИвановаБГмама, маратонеца и готинияWomenФинал(13.30km)1:47:08
79Nikol KaraivanovaUzanaWomenФинал(13.30km)1:47:27
80Пламена ТодороваWomenФинал(13.30km)1:47:45
81Elly Djerahovaperunrace.comWomenФинал(13.30km)1:48:10
82Desislava DimitrovaИзвънредна постановкаWomenФинал(13.30km)1:48:24
83София ПетковаWomenФинал(13.30km)1:49:01
84Николета ПетковаWomenФинал(13.30km)1:49:14
85Ценка Шаркова-милеваWild MountɅin HeɅrtsWomen 45+Финал(13.30km)1:49:42
86Мария КаравасилеваРазвитие в застойWomenФинал(13.30km)1:49:46
87Yordanka YonchevaWomenФинал(13.30km)1:50:00
88Паулина КалчеваWomen 45+Финал(13.30km)1:50:35
89Borislava BagaliyskaLeeroy JenkinsWomenФинал(13.30km)1:50:38
90Лиляна ЮруковаWomenФинал(13.30km)1:51:07
91Веселина ДиканчеваТримата мускетариWomenФинал(13.30km)1:51:53
92Aleksandra TodorovaWomenФинал(13.30km)1:52:02
93Даниела ВеличковаWomenФинал(13.30km)1:52:55
94Десислава КоеджиковаWomenФинал(13.30km)1:52:56
95Анита БорисоваWomenФинал(13.30km)1:53:28
96Мая АнтоноваWomenФинал(13.30km)1:53:39
97Анелия ЙордановаWomenФинал(13.30km)1:53:45
98Емилия ЛамбеваWomenФинал(13.30km)1:53:48
99Valeria PetrovaWomenФинал(13.30km)1:54:25
100Мая ТодороваЗелена стъпкаWomen 45+Финал(13.30km)1:54:31
101Полина ГригороваWomenФинал(13.30km)1:54:35
102Христина БойчеваWomen 45+Финал(13.30km)1:54:38
103Antonia KondevaSKO TUIDAWomenФинал(13.30km)1:55:24
104Anna TyufekchievaUzanaWomenФинал(13.30km)1:55:43
105Радосвета КолеваWomenФинал(13.30km)1:56:31
106Таня ПоповаWomenФинал(13.30km)1:58:21
107Йоана ИгнатоваYoncyWomenФинал(13.30km)1:58:58
108Elitsa Karagyozova5KMRUN BSWomen 45+Финал(13.30km)1:59:17
109Веселина ТопаловаWomenФинал(13.30km)2:00:04
110Silviya NedelchevaRed MambaWomenФинал(13.30km)2:00:20
111Василена СтойноваWomenФинал(13.30km)2:01:03
112Анна ИвановаWomenФинал(13.30km)2:01:57
113Elena BoydevaRed MambaWomenФинал(13.30km)2:02:08
114Veronika YordanovaWomenФинал(13.30km)2:05:00
115Даниела АчковаWomen 45+Финал(13.30km)2:05:02
116Анита ЧергароваWomenФинал(13.30km)2:06:03
117Красимира СтефановаKrasi&RadoWomenФинал(13.30km)2:06:26
118Екатерина ДиканчеваТримата мускетариWomenФинал(13.30km)2:07:42
119Irina GeorgievaWomenФинал(13.30km)2:08:08
120Виктория ИвановаWomenФинал(13.30km)2:10:36
121Галя ЙордановаWomen 45+Финал(13.30km)2:10:50
122Sofia KazakovaТичане Му Е МайкатаWomenФинал(13.30km)2:11:13
123Ирена БойчеваWomenФинал(13.30km)2:13:37
124Ани НедковаWomenФинал(13.30km)2:14:16
125Nevena Todorova#TraVeningWomenФинал(13.30km)2:14:30
126Паулина НенчеваКостенуркиWomenФинал(13.30km)2:16:19
127Зорница ДимитроваWomen 45+Финал(13.30km)2:21:59
128Димитрина ДимитроваWomen 45+Финал(13.30km)2:22:31
129Диляна НейковаWomenФинал(13.30km)2:22:43
130Габриела КараджоваWomenФинал(13.30km)2:27:35
131Кристин ВасилеваWomenФинал(13.30km)2:27:37
132Стилияна БуковскаWomen 45+Финал(13.30km)2:31:19
133Силви Георгиева5kmrunWomenФинал(13.30km)2:31:20
134Светлозара БоляроваКСК РусеWomen 45+Финал(13.30km)2:40:30
135Надежда ПройноваWomenФинал(13.30km)2:52:21
DNFБеатрис ДюлгероваWomenСвета Гора(12.30km)1:48:33
DNFКристина Велкова-кириловаWomen--
DNSLalka Birindjieva ilcheva-littaLMT TeamWomen--
DNSВиктория СтояноваWomen--
DNSЕлина БакайоваWomen--
DNSЕмилия ЙордановаЗелена СтъпкаWomen--
DNSВасилка ДузоваКостенуркиWomen--
DNSТони Ганчева#ВсякаСрядаWomen--
DNSТеодоеа ХаджидобреваWomen--
DNSДиляна ЦветановаWomen--
DNSИвалина КостадиноваWomen--
DNSElina PopovaWomen--
DNSДесислава КабакчиевакозлетаWomen--
DNSДаниела АлександроваWomen--
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Stoyan VladkovGOLDNutritionMenФинал(13.30km)0:54:27
2Шабан МустафаСунгурлареMenФинал(13.30km)0:55:49
3Dimitar ZhelyazkovXCoSportsMenФинал(13.30km)0:57:41
4Николай СтепановMenФинал(13.30km)1:01:15
5Антонио КовачевMenФинал(13.30km)1:01:26
6Svetozar StoyanovТерминаторите от ЗападенMenФинал(13.30km)1:03:06
7Антон ВърбеновMenФинал(13.30km)1:03:14
8Мартин РачевMenФинал(13.30km)1:03:19
9Йордан ТошевДолна ОряховицаMen 45+Финал(13.30km)1:04:11
10Станислав СтанковСКЛА Митко Ценов рънинг тиймMenФинал(13.30km)1:04:25
11Божидар ЦочевАлен МакMenФинал(13.30km)1:06:09
12Ивайло ПейновMenФинал(13.30km)1:06:22
13Димитър ДимитровMenФинал(13.30km)1:08:13
14Калоян АнгеловСпортна зависимостMenФинал(13.30km)1:09:06
15Калоян НиколовMenФинал(13.30km)1:09:22
16Petko NovakovMenФинал(13.30km)1:10:02
17Daniel TonchevMenФинал(13.30km)1:10:44
18Нейко ПлачковВАЯ 94Men 45+Финал(13.30km)1:10:53
19Григор КараивановТръвнаMenФинал(13.30km)1:11:19
20Деян ГерасимовR2MenФинал(13.30km)1:11:24
21Недко ТодоровMenФинал(13.30km)1:12:13
22Кирил ДрагановMen 45+Финал(13.30km)1:12:20
23Росен СтефановИстросMenФинал(13.30km)1:13:08
24Робърт СтояновMenФинал(13.30km)1:13:14
25Николай НиколаевMenФинал(13.30km)1:13:17
26Стефан ЦончевMenФинал(13.30km)1:13:26
27Камен Даалийскиadidas Runners SofiaMenФинал(13.30km)1:13:33
28Николай КичуковMen 45+Финал(13.30km)1:14:03
29Иван ИвановASICS FrontRunner BulgariaMenФинал(13.30km)1:14:07
30Ангел АнгеловMenФинал(13.30km)1:14:29
31Marsel LeikebMenФинал(13.30km)1:14:30
32Радослав ЦветковMenФинал(13.30km)1:14:32
33Деян КъневMenФинал(13.30km)1:14:36
34Ивайло СтефановMenФинал(13.30km)1:14:39
35Тодор СтояновMenФинал(13.30km)1:14:56
36Орхан ЧакъровСпортна зависимостMenФинал(13.30km)1:15:10
37Вихрен КостадиновMenФинал(13.30km)1:15:11
38Лий Астинс григ рън клубMen 45+Финал(13.30km)1:15:13
39Митко КлявковTeamKlyavkovMen 45+Финал(13.30km)1:15:19
40Pavlin DimitrovVariant 5 TargovishteMen 45+Финал(13.30km)1:15:40
41Михаил НиколовMenФинал(13.30km)1:16:03
42Asen VatevAdidas Runners SofiaMenФинал(13.30km)1:16:08
43Ivan IvanovMenФинал(13.30km)1:16:12
44Илия ТаневMenФинал(13.30km)1:16:51
45Галимир ЦветановMenФинал(13.30km)1:17:09
46Петър ПеневMenФинал(13.30km)1:17:13
47Недялко ДимитровMenФинал(13.30km)1:17:18
48Петко ДимитровUnderground RidersMenФинал(13.30km)1:17:48
49Борислав БорисовTabata BGMenФинал(13.30km)1:17:49
50Ivan DobrevГоркичкитеMenФинал(13.30km)1:18:54
51Антон ДимовMen 45+Финал(13.30km)1:18:54
52Александър АлексиевЛабрадорMenФинал(13.30km)1:19:01
53Валентин СтефановMenФинал(13.30km)1:19:19
54Йордан ГеоргиевMenФинал(13.30km)1:19:20
55Enis VeyselMenФинал(13.30km)1:19:45
56Георги ПетковДиви розиMenФинал(13.30km)1:19:54
57Victor HristovMenФинал(13.30km)1:20:23
58Йордан ГроздановMen 45+Финал(13.30km)1:20:41
59Николай ГинчевMenФинал(13.30km)1:20:42
60Явор СидеровВАРНАMenФинал(13.30km)1:20:55
61Емил РусевMenФинал(13.30km)1:21:24
62Александър ЖековBlue RocksMenФинал(13.30km)1:21:51
63Гаврил ВърбанчевMenФинал(13.30km)1:21:55
64Ради ПетровMenФинал(13.30km)1:22:19
65Georgi GospodinovMenФинал(13.30km)1:22:21
66Krasimir PeikovMenФинал(13.30km)1:22:26
67Христо ЧакъровMenФинал(13.30km)1:22:27
68Симеон ЯнковMenФинал(13.30km)1:22:48
69Станислав СтанчевRunners of RuseMenФинал(13.30km)1:23:01
70Каро БадалянMenФинал(13.30km)1:23:09
71Andreas NygaardMenФинал(13.30km)1:23:37
72Иван СтамболовMenФинал(13.30km)1:23:37
73Jan Randby KristensenMenФинал(13.30km)1:23:42
74Александър ИвановСКО "Трапезица 1954"MenФинал(13.30km)1:24:23
75Антон ДанговMenФинал(13.30km)1:24:29
76Yarek ChepurnoyMenФинал(13.30km)1:24:36
77Никола ХристовMenФинал(13.30km)1:24:45
78Никола КостовMenФинал(13.30km)1:25:08
79Филип ЦветковMenФинал(13.30km)1:25:39
80Simeon IvanovVAPTECHMenФинал(13.30km)1:25:47
81Димитър ДикеловTarnovoRunsMenФинал(13.30km)1:26:04
82Иван ИвановMenФинал(13.30km)1:26:04
83Nikolay VasilevMenФинал(13.30km)1:26:15
84Драгомир ИгнатовMenФинал(13.30km)1:26:23
85Lorenzo IacopelliMenФинал(13.30km)1:26:46
86Vito IninovMenФинал(13.30km)1:27:01
87Antonio DavidovMenФинал(13.30km)1:27:03
88Златин НайденовMenФинал(13.30km)1:27:08
89Даниел ДонковMenФинал(13.30km)1:27:24
90Georgi LubenovMenФинал(13.30km)1:27:50
91Иван ДжапуновMenФинал(13.30km)1:27:53
92Адриан ДимитровMenФинал(13.30km)1:28:11
93Atanas SamokvarevДиви РозиMenФинал(13.30km)1:28:19
94Dragomir DachevТръвнаMenФинал(13.30km)1:28:26
95Mihail SpasovMenФинал(13.30km)1:28:47
96Борислав КапукарановкозлетаMenФинал(13.30km)1:28:59
97Димитър ДимитровMenФинал(13.30km)1:29:21
98Ивайло ДжиляновBegachMen 45+Финал(13.30km)1:30:12
99Milen RusevBegun VarnaMenФинал(13.30km)1:30:42
100Георги КрънчевMenФинал(13.30km)1:30:55
101Кристиян НайденовMenФинал(13.30km)1:30:56
102Dimo AngelovMenФинал(13.30km)1:31:27
103Stefan GalibovMen 45+Финал(13.30km)1:31:58
104Мирослав МоравскиRunning buggiesMen 45+Финал(13.30km)1:31:59
105Dimitar StefanovGondorMenФинал(13.30km)1:31:59
106Георги НиколаевMenФинал(13.30km)1:32:09
107Александър ВерчовMenФинал(13.30km)1:32:20
108Никола БинтевFFW BulgariaMenФинал(13.30km)1:32:24
109Тодор ПътърлиевSelectBGMenФинал(13.30km)1:32:25
110Кирил КръстевMen 45+Финал(13.30km)1:32:33
111Николай АнгеловWild MountɅin HeɅrtsMenФинал(13.30km)1:32:42
112Станислав ДимитровMenФинал(13.30km)1:32:55
113Филип ФилчевMenФинал(13.30km)1:33:04
114Генади ИвановMenФинал(13.30km)1:33:26
115Marius IanaHC100TeamMenФинал(13.30km)1:34:58
116Николай КоновскиКК ГлиганMenФинал(13.30km)1:35:11
117Georgi Gavrilov5KMRUN BSMen 45+Финал(13.30km)1:35:28
118Tsvyatko NacheveuShipmentsMenФинал(13.30km)1:35:38
119Боян ЯнковПланинско бягане КазанлъкMenФинал(13.30km)1:35:55
120Светослав МарковMenФинал(13.30km)1:35:59
121Стилиян НиколовMenФинал(13.30km)1:36:05
122Bozhidar MechevMenФинал(13.30km)1:36:08
123Mihail MihaylovMen 45+Финал(13.30km)1:36:10
124Ангел ПетричанскиТичане му е майкатаMenФинал(13.30km)1:36:20
125Енчо ЕнчевMen 45+Финал(13.30km)1:36:23
126Георгиев ТеодорWild MountɅin HeɅrtsMenФинал(13.30km)1:37:04
127Калоян ДечевMenФинал(13.30km)1:37:17
128Slav SlavovПолендациMenФинал(13.30km)1:37:36
129Nicolas SimonneMen 45+Финал(13.30km)1:37:42
130Емил БояджийскиЧерно Море-ВарнаMen 45+Финал(13.30km)1:37:48
131Keith ThomsonDubai Creek StridersMen 45+Финал(13.30km)1:37:58
132Емил ГеоргиевMen 45+Финал(13.30km)1:38:10
133Todor VatralevMenФинал(13.30km)1:38:11
134Plamen Slavovadidas Runners Sofia / Тичане Му е МайкатаMenФинал(13.30km)1:38:24
135Kenneth Van schootenMen 45+Финал(13.30km)1:38:39
136Ventsislav StoyanovMenФинал(13.30km)1:38:51
137Ивелин ИвановСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMenФинал(13.30km)1:38:52
138Илиян ИвановРемонтитеMenФинал(13.30km)1:39:13
139Петър БуровМаймунитеMenФинал(13.30km)1:39:19
140Павел ДончевВсе някой трябва да е най - отзад.MenФинал(13.30km)1:39:20
141Лазар КириловMenФинал(13.30km)1:39:29
142Иво ГърбовСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMenФинал(13.30km)1:39:58
143Георги ЦоневMenФинал(13.30km)1:39:59
144Боян АлександровMenФинал(13.30km)1:40:17
145Мариян ПаничаровMenФинал(13.30km)1:40:57
146Milko MilchevMenФинал(13.30km)1:41:04
147Невен ПеневНадбягай сеMenФинал(13.30km)1:42:07
148Пламен ЧингаровMen 45+Финал(13.30km)1:42:08
149Петър ДиневMenФинал(13.30km)1:42:08
150Николай БалевMenФинал(13.30km)1:42:27
151Владимир ЧалъмовMenФинал(13.30km)1:43:11
152Христо БорисовMenФинал(13.30km)1:43:49
153Васил НиколовMen 45+Финал(13.30km)1:44:03
154Деян ДончевMen 45+Финал(13.30km)1:44:08
155Мирослав НиколовMenФинал(13.30km)1:44:41
156Емил МартиновБС КСMenФинал(13.30km)1:44:49
157Явор ТодоровЛабрадорMenФинал(13.30km)1:45:50
158Владо ПаламарковКСКMenФинал(13.30km)1:46:04
159Angel TzankovLeeroy JenkinsMenФинал(13.30km)1:46:12
160Йордан РачевMenФинал(13.30km)1:46:12
161Огнян ГроздановMenФинал(13.30km)1:46:41
162Radoslav DimitrovMenФинал(13.30km)1:47:02
163Красимир БалевMenФинал(13.30km)1:47:04
164Стефан СтаматовMenФинал(13.30km)1:47:06
165Petar FilevMenФинал(13.30km)1:47:39
166Даниел КиревСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMenФинал(13.30km)1:47:54
167Дамян ДимовMenФинал(13.30km)1:48:01
168Ставри БакаловMen 45+Финал(13.30km)1:48:04
169Никола СапунджиевFFW BulgariaMenФинал(13.30km)1:48:40
170Yavor DonevRunners of RuseMenФинал(13.30km)1:48:46
171Николай ЮруковMenФинал(13.30km)1:49:17
172Никола ПумпаловТигриMenФинал(13.30km)1:49:32
173Велико ИвановБГмама, маратонеца и готинияMenФинал(13.30km)1:49:35
174Михаил КоцевMenФинал(13.30km)1:49:36
175Георги БотушевMenФинал(13.30km)1:49:40
176Росен ЗлатковMenФинал(13.30km)1:49:48
177Радомир КолевKrasi&RadoMenФинал(13.30km)1:49:49
178Васил ГрозевМамутMen 45+Финал(13.30km)1:50:16
179Атанас СтояновRunners of RusseMen 45+Финал(13.30km)1:50:21
180Владимир ЦветановMenФинал(13.30km)1:51:10
181Любослав ЙордановMenФинал(13.30km)1:51:15
182Николай СлавчевMen 45+Финал(13.30km)1:51:16
183Минчо КузмановMenФинал(13.30km)1:51:47
184Николай АрхангеловArnitekMenФинал(13.30km)1:52:04
185Svetlozar DimitroveuShipmentsMenФинал(13.30km)1:52:27
186Симеон ЧервенаковСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMenФинал(13.30km)1:52:30
187Ивайло ПетровMenФинал(13.30km)1:52:49
188Мирослав РусевFFW BulgariaMenФинал(13.30km)1:53:06
189Lyubomir FilipovMenФинал(13.30km)1:53:18
190Мирослав СтойновMen 45+Финал(13.30km)1:53:39
191Iliyan MiroslavovMenФинал(13.30km)1:53:39
192Диан ПантелеевMenФинал(13.30km)1:53:46
193Ангел АлексиевПолендациMenФинал(13.30km)1:53:46
194Ivan LebanovMenФинал(13.30km)1:54:25
195Димитър ЩърбановMenФинал(13.30km)1:54:35
196Ivan SavchevMenФинал(13.30km)1:55:05
197Dimitar DimitrovMenФинал(13.30km)1:55:28
198Христо КостадиновMenФинал(13.30km)1:56:32
199Александър ЖигаурсовMenФинал(13.30km)1:57:11
200Светослав МаноловMen 45+Финал(13.30km)1:58:03
201Ангел МатевMenФинал(13.30km)1:59:06
202Даниел ИвановMenФинал(13.30km)2:00:18
203Георги ИвановMenФинал(13.30km)2:01:04
204Цветан РайковЛабрадорMenФинал(13.30km)2:01:17
205Стоян СтояновMen 45+Финал(13.30km)2:02:58
206Ангел АнгеловFOSTATAMenФинал(13.30km)2:03:16
207Неделчо ИвановFOSTATAMenФинал(13.30km)2:04:19
208Zahari DobrevГоркичкитеMenФинал(13.30km)2:06:06
209Кольо ПеевсланинаMenФинал(13.30km)2:07:45
210Матей ПройновMenФинал(13.30km)2:08:07
211Димитър ИвановMenФинал(13.30km)2:10:37
212Владимир БойчевMen 45+Финал(13.30km)2:13:36
213Zdravko Taralov#TraVeningMenФинал(13.30km)2:14:29
214Сребрин БушевMenФинал(13.30km)2:19:16
215Andrey DimitrovMenФинал(13.30km)2:39:49
216Dimitar DimitrovmookiesMenФинал(13.30km)2:39:50
217Георги ШоповЛуди Чайки БургасMen 45+Финал(13.30km)2:43:00
218Александър ДамяновКоткитеMen 45+Финал(13.30km)2:43:59
219Марин ГеоргиевMenФинал(13.30km)2:50:53
220Румен ДимитровКайлъшка ДолинаMenФинал(13.30km)4:05:10
221Simeon SimeonovMenФинал(13.30km)4:23:27
DNSMumun SalimovLMT TeamMen--
DNSДелян ГаневMen--
DNSДимитър ДимитровDreamixMen--
DNSДимитър ДимитровХрис-РаяMen--
DNSГеорги КаравасилевРазвитие в застойMen--
DNSНиколай ВеличковMen--
DNSГосподин ЛалевFOSTATAMen--
DNSИван ДрагневКостенуркиMen--
DNSЗахари МиневСКЛА Спринт-2020 В.ТърновоMen--
DNSСтанко СтанковMen--
DNSВенцислав ТончевMen--
DNSTodor Bozhinovkashkaval touristMen--
DNSErol BayramMen--
DNSDoru PetreMen--
DNSЙордан НиколовLimping GooseMen--
DNSRadostin RadevMen--
DNSМартин КалонкинFFW BulgariaMen--
DNSIvan GalevMen--
DNSВладимир КапукарановкозлетаMen--
DNSЙордан КапукарановкозлетаMen--
DNSЦветан ЦветановСливенMen--
DNSGeorgi DobrevMen--
DNSДаниел НиковMen--
DNSKristiyan PetrovMen--
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Кристина ИвановаGoldNutritionWomenФинал(33.20km)2:50:24
2Атанаска АтанасоваWomenФинал(33.20km)3:17:10
3Валерия ДимитроваGoldNutrition BulgariaWomenФинал(33.20km)3:20:03
4Denitsa ZaykovaVeloraptor / adidas Runners SofiaWomenФинал(33.20km)3:28:26
5Vanina MilushevaWomenФинал(33.20km)3:31:01
6Десислава ДимоваWomenФинал(33.20km)3:32:43
7Konstans HesapchievaWomenФинал(33.20km)3:37:24
8Боряна Попова-цветковаWomenФинал(33.20km)3:39:11
9Надежда ДързеваWomenФинал(33.20km)3:39:42
10Dilyana KolevaWomenФинал(33.20km)3:44:54
11Ани Томева“КК Свободно Измерениe”WomenФинал(33.20km)3:46:54
12Надежда Кирова-ДиловаWomenФинал(33.20km)3:47:41
13Кристина Шекерлийскаadidas Runners SofiaWomenФинал(33.20km)3:50:32
14Марияна ИвановаWomen 45+Финал(33.20km)3:52:46
15Милена СтояноваПланинско бягане КазанлъкWomenФинал(33.20km)4:02:10
16Лили АнгеловаНаднормено красивиWomenФинал(33.20km)4:02:32
17Анелия ТошкинаБели КрилеWomenФинал(33.20km)4:05:40
18Стефка ГаневаWomenФинал(33.20km)4:06:20
19Иванка ДимитроваБири4БаириWomenФинал(33.20km)4:06:45
20Ивана ЗеховаStadionaForeverWomenФинал(33.20km)4:07:15
21Димитрина ДокимоваiRunWomenФинал(33.20km)4:07:15
22Миряна ИвановаWomenФинал(33.20km)4:07:20
23Eli MilenovaWomenФинал(33.20km)4:10:06
24Даниела ДимитроваБегачWomen 45+Финал(33.20km)4:12:17
25Veronika TomovaLion Heat Tri TeamWomenФинал(33.20km)4:13:58
26Лилия ЧолаковаWomenФинал(33.20km)4:15:49
27Елеонора ХристоваWomenФинал(33.20km)4:16:47
28Юрка СимеоноваSlivenWomen 45+Финал(33.20km)4:19:32
29Елеонора НиколоваUZANAWomen 45+Финал(33.20km)4:19:33
30Daniela ManevaTeam InvictusWomen 45+Финал(33.20km)4:20:32
31Kremena KamburovaAdidas Runners SofiaWomenФинал(33.20km)4:21:02
32Кремена КънчевМедикWomenФинал(33.20km)4:22:15
33Мария РусековаWomenФинал(33.20km)4:24:23
34Женя ПапероваWomen 45+Финал(33.20km)4:24:58
35Violeta RapotanWomenФинал(33.20km)4:25:43
36Петя СтояноваTnWWomenФинал(33.20km)4:26:22
37Ивона НеделчеваT&WWomenФинал(33.20km)4:26:24
38Албена БояджиеваWomen 45+Финал(33.20km)4:27:41
39Maya PetkovaWomenФинал(33.20km)4:30:25
40Живка КисьоваWomenФинал(33.20km)4:32:42
41Оля СлавчеваWomenФинал(33.20km)4:34:48
42Моника ПаскалеваWomenФинал(33.20km)4:36:33
43Красимира ДончеваЗелена стъпкаWomen 45+Финал(33.20km)4:37:59
44Лора СтавчеваFOSTATAWomenФинал(33.20km)4:38:12
45Stiliyana PetrovaWomen 45+Финал(33.20km)4:38:31
46Елена ТинковаWomenФинал(33.20km)4:39:15
47Pavlina BrautigamWomen 45+Финал(33.20km)4:40:59
48Евелина ДамяноваKotkiteWomen 45+Финал(33.20km)4:41:11
49Яна ПауноваWomenФинал(33.20km)4:43:59
50Maria VelichkovaMIKADOWomenФинал(33.20km)4:48:38
51Пенка ВасилеваWomenФинал(33.20km)4:49:32
52Desislava VodenicharovaWomen 45+Финал(33.20km)4:51:37
53Krasimira GerasimovaLABRADORWomen 45+Финал(33.20km)4:56:02
54Мариана МанолеваWomen 45+Финал(33.20km)4:58:57
55Вера ДелипавловаWomenФинал(33.20km)5:00:32
56Михаела ЛукановаWomenФинал(33.20km)5:09:55
57Йоана ДимитроваWomenФинал(33.20km)5:14:47
58Николина ЛамбеваWomenФинал(33.20km)5:22:40
59Anita DimitrovaWomenФинал(33.20km)5:25:01
60Станимира ЖелязковаBeer BastardsWomenФинал(33.20km)5:25:55
61Теодора ХристоваWomenФинал(33.20km)5:57:47
62Илияна КлявковаTeamKlyavkovWomen 45+Финал(33.20km)6:06:17
63Зорница ПетроваWomen 45+Финал(33.20km)6:06:18
64Argiri ChirakmaniFOSTATAWomenФинал(33.20km)6:11:43
65Росилина ХесапчиеваБегачитеWomen 45+Финал(33.20km)6:44:45
DNFПепа ДимитроваWomenГарга Баир(20.50km)2:24:23
DNSРуми КушеваWomen--
DNSMaria AnchevaKlyavkovWomen 45+--
DNSАна АнгеловаD-RunWomen--
DNSХристина ПетроваWomen--
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Александър СпасовDamyanov Dental Clinic/ XCO sportsMenФинал(33.20km)2:26:32
2Ивайло ВълевMenФинал(33.20km)2:28:16
3Николай НиколовЛокомотив ДряновоMenФинал(33.20km)2:32:54
4Петър ИвановГликонеогенезаMenФинал(33.20km)2:41:09
5Kiril NikolovXCo ClubMenФинал(33.20km)2:42:59
6Самуил ВълчевVelos/Project XMenФинал(33.20km)2:45:17
7Kaloyan ChanevTeam InvictusMenФинал(33.20km)2:45:18
8Емил ЯнчевДай му!MenФинал(33.20km)2:49:32
9Николай СофрониевMenФинал(33.20km)2:50:55
10Kamen NedkovUnsposnsoredMenФинал(33.20km)2:55:10
11Младен ГайтанджиевСК "Чумерна"MenФинал(33.20km)2:58:16
12Емил НедковMenФинал(33.20km)3:00:17
13Димитър МихайловЯнтра-ИсполинMenФинал(33.20km)3:01:39
14Manoil PeevMenФинал(33.20km)3:07:00
15Атанас Вълев#тУРягиТиMenФинал(33.20km)3:07:39
16Hristo PetkanovПланинско бягане КазанлъкMenФинал(33.20km)3:09:38
17Dimitar KarabahchievCC Varna/Tri Team VarnaMen 45+Финал(33.20km)3:10:01
18Александър Тошевadidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)3:11:20
19Milko ElenskiMenФинал(33.20km)3:13:09
20Georgi LatsinIRUNMenФинал(33.20km)3:13:32
21Калин РусевMenФинал(33.20km)3:13:55
22Николай ДимитровСпорт и здраве, гр. Гоце ДелчевMenФинал(33.20km)3:14:06
23Николай Писаров5 kmrun БургасMenФинал(33.20km)3:14:16
24Иво НиколовMenФинал(33.20km)3:15:59
25Андриан КърпаровMenФинал(33.20km)3:16:31
26Борис КачамаковIRun+Женени с децаMenФинал(33.20km)3:17:13
27Деан ГиневStrong and бетонMenФинал(33.20km)3:17:27
28Йосиф ЙосифовInvictusMenФинал(33.20km)3:17:48
29Христо ГенадиевПриятели за бяганеMen 45+Финал(33.20km)3:18:39
30Николай ПожаровMenФинал(33.20km)3:18:54
31Преслав ПейновMenФинал(33.20km)3:19:10
32Радослав ДишевDRSMenФинал(33.20km)3:19:12
33Станимир СтанковСКЛА МисионисMenФинал(33.20km)3:19:55
34Marin KermedchievMenФинал(33.20km)3:20:21
35Николай СтаневDT RunnersMenФинал(33.20km)3:22:32
36Георги ГочевMen 45+Финал(33.20km)3:23:25
37Георги ГеоргиевD-RUNMenФинал(33.20km)3:23:54
38Виктор КьосевDRSMenФинал(33.20km)3:24:05
39Catalin-ion MateiMenФинал(33.20km)3:24:44
40Христо ГеоргиевБири4баириMenФинал(33.20km)3:25:23
41Hristo GrudevОтказах сеMenФинал(33.20km)3:26:21
42Galin AngelovTriTeam VarnaMenФинал(33.20km)3:26:27
43Веселин ПаперовMen 45+Финал(33.20km)3:26:48
44Lyubomir veselinov GenovЛудият конMenФинал(33.20km)3:26:57
45Martin BardarovЧрез Спорт към ЗнаниеMenФинал(33.20km)3:27:14
46Alexander YanevMenФинал(33.20km)3:27:52
47Alexey CvetanióvJamalataMenФинал(33.20km)3:28:27
48Trifon HadzhiyskiMen 45+Финал(33.20km)3:29:03
49Иван ХаджиценевMenФинал(33.20km)3:29:05
50Pavel TodorovBubaLaziMenФинал(33.20km)3:29:10
51Yordan AndreevMenФинал(33.20km)3:29:39
52Andrey SamardzhievBegachMenФинал(33.20km)3:31:59
53Антон КоевБири4БаириMenФинал(33.20km)3:32:09
54Konstantin KochukovБански старецMenФинал(33.20km)3:32:13
55Николай ПасковMenФинал(33.20km)3:32:35
56Valentin AsparuhovИзвънредна постановкаMenФинал(33.20km)3:32:38
57Todor PopovTriTeamVarnaMenФинал(33.20km)3:32:55
58Павел ГеоргиевКомпас-Крос РусеMenФинал(33.20km)3:34:08
59Dimitar EnevMenФинал(33.20km)3:35:07
60Юлиан НаковДай му!MenФинал(33.20km)3:35:20
61Lazar PipkovSvobodno IzmerenieMenФинал(33.20km)3:36:08
62Димитър ГенчевДа бягаашMenФинал(33.20km)3:36:27
63Giovanbattista FicheraAdidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)3:36:41
64Vladislav Marinovadidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)3:37:25
65Костадин Николовtrada.bgMenФинал(33.20km)3:37:40
66Антон БашевАсенова МаалаMenФинал(33.20km)3:39:20
67Стоян КондаковDNF TeamMenФинал(33.20km)3:39:52
68Simeon GlabadanidisAdidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)3:40:05
69Петър ИвановT&MMenФинал(33.20km)3:40:39
70Petar LesevMenФинал(33.20km)3:40:53
71Киров СтилиянMen 45+Финал(33.20km)3:41:11
72Даниел СимеоновVelos CyclingMenФинал(33.20km)3:41:45
73Kiril DjankushevStrong&BetonMenФинал(33.20km)3:42:33
74Живко ЖелязковПланинско бягане КазанлъкMen 45+Финал(33.20km)3:42:58
75Дончо ТодоровMen 45+Финал(33.20km)3:44:05
76Марин ДамяновMenФинал(33.20km)3:44:12
77Калоян ДадовMenФинал(33.20km)3:44:13
78Radoslav GeorgievMenФинал(33.20km)3:44:26
79Калоян ЛобутовadidasRunnersSofiaMenФинал(33.20km)3:45:43
80Димитров ДимитърMen 45+Финал(33.20km)3:45:52
81Стефан КуцаровMenФинал(33.20km)3:45:52
82Вихрен КрамолинскиMenФинал(33.20km)3:46:02
83Петко КошинскиАтлетик ПравецMenФинал(33.20km)3:46:53
84Станимир СтатевКолоездачен клуб БероеMenФинал(33.20km)3:47:17
85Светлозар ОреловTri Team VarnaMenФинал(33.20km)3:47:30
86Милен КалчевBeerBastardsMen 45+Финал(33.20km)3:47:32
87Панталей ЗлатковKNSKMenФинал(33.20km)3:47:40
88Антони ДойчиновMenФинал(33.20km)3:48:53
89Николай MladenovLabradorMenФинал(33.20km)3:49:29
90Цветелин ПеневMenФинал(33.20km)3:50:00
91Пламен ПанайотовMenФинал(33.20km)3:50:17
92Georgi NikolovXP TrainingMenФинал(33.20km)3:50:22
93Петър ПанайотовMen 45+Финал(33.20km)3:50:36
94Kaloyan KolevZomBie RunMenФинал(33.20km)3:50:49
95Кирил СтанчевFOSTATAMenФинал(33.20km)3:51:22
96Андрей НаковMenФинал(33.20km)3:51:26
97Костадин ТодоровMenФинал(33.20km)3:51:36
98Васил ТрифоновБаси КефаMenФинал(33.20km)3:51:43
99Иван ИвановMenФинал(33.20km)3:51:49
100Георги ПеневAlfa RomeoMen 45+Финал(33.20km)3:52:19
101Ясен КъчинскиTri Team VarnaMenФинал(33.20km)3:53:23
102Станислав ШоповMenФинал(33.20km)3:54:10
103Борислав ДимитровMenФинал(33.20km)3:54:10
104Виктор ТеневTenev TeamMenФинал(33.20km)3:55:53
105Ivan IvanovadidasRunnersSofiaMenФинал(33.20km)3:56:00
106Антон КузевКон ти бръзMenФинал(33.20km)3:56:08
107Ivan El megrabyMenФинал(33.20km)3:56:20
108Радомир БожковMenФинал(33.20km)3:56:32
109Тодор МаневКК ГлиганMenФинал(33.20km)3:57:00
110Arno VissersMen 45+Финал(33.20km)3:57:09
111Костадин СтефаниевMenФинал(33.20km)3:57:17
112Иван ГосподиновMenФинал(33.20km)3:57:26
113Ivan AngelovMenФинал(33.20km)3:58:04
114Здравко ЗдравковГрийнлайфMenФинал(33.20km)4:00:41
115Васил МихайловMenФинал(33.20km)4:01:06
116Мартин ПанайотовMenФинал(33.20km)4:01:15
117Пламен БогоевМедикMenФинал(33.20km)4:01:25
118Dimitar SolakovAutochoiceMenФинал(33.20km)4:01:43
119Evelin Jechevadidas Runners SofiaMenФинал(33.20km)4:01:57
120Марин СотировMenФинал(33.20km)4:02:12
121Васил ГеоргиевMenФинал(33.20km)4:02:22
122Dimitar BalkanskiMenФинал(33.20km)4:02:34
123Христо РангеловMenФинал(33.20km)4:02:34
124Илиян ПетровMenФинал(33.20km)4:04:47
125Васил ПеевMenФинал(33.20km)4:05:16
126Тихомир ЦонковWalltopiaMenФинал(33.20km)4:05:26
127Петко Дилчевadidas Runners SofiaMen 45+Финал(33.20km)4:05:54
128Georgi IlievMenФинал(33.20km)4:06:39
129Dimitar DimitrovMitakisMenФинал(33.20km)4:06:44
130Никола НиколовMen 45+Финал(33.20km)4:06:45
131Евлоги ВеличковMen 45+Финал(33.20km)4:06:45
132Боян ПетковMen 45+Финал(33.20km)4:07:24
133Данаил ИгнатовMenФинал(33.20km)4:07:39
134Stoyan StoyanovMenФинал(33.20km)4:08:07
135Иван ПетковMenФинал(33.20km)4:08:09
136Мирослав ДяковВЕРЕЯ - СТАРА ЗАГОРАMen 45+Финал(33.20km)4:08:36
137Борислав ИлийковMenФинал(33.20km)4:09:33
138Тодор ДимитровMenФинал(33.20km)4:10:02
139Димитър ЛещаровDL-SKYMenФинал(33.20km)4:10:10
140Nikola SiderovMenФинал(33.20km)4:10:16
141Ivan CholakovLeeroy JenkinsMenФинал(33.20km)4:10:36
142Пламен МарковiRunMenФинал(33.20km)4:11:15
143Daniel StefanovMenФинал(33.20km)4:11:32
144Еркан ЕрдоанШуменMenФинал(33.20km)4:11:46
145Николай ДиканчевТримата мускетариMenФинал(33.20km)4:12:10
146Нестор ДомусчиевMenФинал(33.20km)4:12:43
147Sebastian DimaHC100TeamMenФинал(33.20km)4:12:46
148Едис ИхсанШуменMenФинал(33.20km)4:12:53
149Georgi ArsovLokomotiv 55MenФинал(33.20km)4:12:53
150Георги СтоичковMenФинал(33.20km)4:14:51
151Богдан БогдановMenФинал(33.20km)4:15:05
152Садко ПисинМедикMen 45+Финал(33.20km)4:15:29
153Васил НиколовWalltopiaMenФинал(33.20km)4:15:42
154Stoyan IvanovMenФинал(33.20km)4:16:00
155Любомир АнгеловMen 45+Финал(33.20km)4:16:36
156Lyuben ChavdarovMen 45+Финал(33.20km)4:18:13
157Мартин МатеевGreenLifeMenФинал(33.20km)4:19:06
158Юрий КолевMenФинал(33.20km)4:19:35
159Димитър СтояновMenФинал(33.20km)4:21:43
160Valentin SurtalovMenФинал(33.20km)4:21:46
161Иван-асен ЧакъровLeeroy JenkinsMenФинал(33.20km)4:22:15
162Miroslav GenovМного сме, силни смеMenФинал(33.20km)4:22:23
163Светослав СветиевMenФинал(33.20km)4:22:36
164Fero FeradMenФинал(33.20km)4:22:49
165Павел МихайловMenФинал(33.20km)4:23:36
166Юлиан КънчевMenФинал(33.20km)4:23:43
167Владимир ДаскаловБаси КефаMenФинал(33.20km)4:23:48
168Pavel IlievMenФинал(33.20km)4:23:51
169Pavel IlievДа бягаш!MenФинал(33.20km)4:23:51
170Камен МастиковMenФинал(33.20km)4:24:53
171Andon MitevСКО ТуидаMenФинал(33.20km)4:25:48
172Димитър Танев-MenФинал(33.20km)4:26:29
173Милен ШоповMen 45+Финал(33.20km)4:26:35
174Emil GergovMenФинал(33.20km)4:27:13
175Йосиф ХамедMenФинал(33.20km)4:28:47
176Kostadin GanchevBegach Running ClubMenФинал(33.20km)4:30:18
177Тихомир ЦветковMenФинал(33.20km)4:30:18
178Тихомир ФералиевMenФинал(33.20km)4:30:18
179Николай НаковВМСКMenФинал(33.20km)4:32:23
180Александър ВелчевMenФинал(33.20km)4:34:14
181Dian IlievMenФинал(33.20km)4:34:14
182Делян ДимитровИмотекаMenФинал(33.20km)4:34:25
183Росен КостовОкинава Годжу РюMenФинал(33.20km)4:34:38
184Милен БандаковMenФинал(33.20km)4:34:38
185Калоян КондаревMenФинал(33.20km)4:35:25
186Мартин БорисовMenФинал(33.20km)4:35:56
187Симеон СимеоновMenФинал(33.20km)4:36:36
188Plamen TodorovLovech RunnersMen 45+Финал(33.20km)4:37:14
189Евгени ВелковMenФинал(33.20km)4:37:15
190Йордан АнгеловБегачMenФинал(33.20km)4:37:26
191Ilko BuyuklievMen 45+Финал(33.20km)4:38:31
192Тодор КостадиновMenФинал(33.20km)4:39:57
193Kaloyan KolevMen 45+Финал(33.20km)4:40:24
194Николай ПетровMenФинал(33.20km)4:40:38
195Атанас ЧилингировБиоМашиниMenФинал(33.20km)4:41:01
196Калоян СтанковMenФинал(33.20km)4:42:19
197Тодор ТодоровMen 45+Финал(33.20km)4:43:05
198Mariyan MlechenkovMenФинал(33.20km)4:43:35
199Plamen MerazovMenФинал(33.20km)4:43:53
200Тодор К. тодоровЛабрадорMen 45+Финал(33.20km)4:44:53
201Zdravko IvanovASICS FrontRunner BulgariaMenФинал(33.20km)4:45:22
202Krasimir IvanovMenФинал(33.20km)4:46:28
203Нено ИлиевтУРягиТиMenФинал(33.20km)4:46:59
204Красимир МихайловKGM BulgariaMen 45+Финал(33.20km)4:47:51
205Карл РозенбаумТри Тийм ВарнаMenФинал(33.20km)4:48:31
206Mladen PetrovMIKADOMenФинал(33.20km)4:48:38
207Ясен КириловMenФинал(33.20km)4:50:27
208Апостол АпостоловMen 45+Финал(33.20km)4:51:43
209Dimitar SeykovLeeroy JenkinsMenФинал(33.20km)4:52:21
210Митко МитковD-runMen 45+Финал(33.20km)4:52:33
211Светослав ЛашевLabradorMenФинал(33.20km)4:53:27
212Милен ЛазаровMenФинал(33.20km)4:54:29
213Krassimir Stephanov#NoSixFiveMenФинал(33.20km)4:57:14
214Хршсто ГюзлевMen 45+Финал(33.20km)4:58:56
215Тихомир ХристовWalltopiaMenФинал(33.20km)4:59:24
216Георги ВойчевMenФинал(33.20km)4:59:44
217Мартин ВърбовMenФинал(33.20km)5:00:32
218Радослав ИлиевДа бягаашMenФинал(33.20km)5:01:45
219Никола БалимезовMenФинал(33.20km)5:03:25
220Evgeni GenovМного сме, силни смеMen 45+Финал(33.20km)5:03:46
221Росен СимеоновMenФинал(33.20km)5:04:52
222Dobromir GenovМного сме, силни смеMenФинал(33.20km)5:05:27
223Hristo HristovThe Guardians of the gaylaxyMenФинал(33.20km)5:06:27
224Hristo KoparanovThe Guardians of the gaylaxyMenФинал(33.20km)5:06:29
225Мартин КосевMenФинал(33.20km)5:09:55
226Борис МитковОкинава Годжу РюMenФинал(33.20km)5:10:06
227Калоян КолевMenФинал(33.20km)5:12:54
228Petar GeorgievShkembeMenФинал(33.20km)5:15:12
229Ivan NedkovMenФинал(33.20km)5:19:43
230Deyan PetrovMenФинал(33.20km)5:22:00
231Bozhidar DimitrovMenФинал(33.20km)5:22:00
232Plamen MomchilovAdidas Runers SofiaMenФинал(33.20km)5:24:18
233Христо КолевMenФинал(33.20km)5:30:35
234Martin ValchanovStuck In AsiaMenФинал(33.20km)5:34:53
235Калоян КостовMenФинал(33.20km)5:41:36
236Ivan KumanovLabradorMen 45+Финал(33.20km)5:45:18
237Лъчезар ЙордановMenФинал(33.20km)5:50:36
238Александър Станилов5kmrunMenФинал(33.20km)5:50:37
239Yuzeir YunuzMenФинал(33.20km)6:02:37
240Иван ПетровMen 45+Финал(33.20km)6:06:17
241Мартин ДимитровFOSTATAMenФинал(33.20km)6:07:51
242Цветан ИлиевMenФинал(33.20km)6:10:17
243Добрин АтанасовMenФинал(33.20km)6:10:17
244Николай НоевMenФинал(33.20km)6:12:37
DNFСамуил ИвановLords of the slotsMenМомина Крепост АД(29.20km)4:20:22
DNFИлиян ХаризановMenГарга Баир(20.50km)2:40:42
DNFКамен ТончевCC VarnaMenКамъка(14.10km)1:33:20
DNFМихаил МиневРусеMenБожур(12.00km)1:04:19
DNFLiviu ManoleMen--
DNFНикифор ГеоргиевMen--
DNFПламен ИвановMen--
DNFАсен ДапевMen--
DNSTodor MadzharovMen 45+--
DNSStefan MinchevMen--
DNSИвайло ХристовДай му!Men--
DNSGeorgi SimeonovQuillsMen--
DNSСтанислав КолевMen--
DNSYordan TodorovMen--
DNSNikolay PopovD RUNMen 45+--
DNSViktor StanevMen--
DNSБорислав БожанковInvictusMen--
DNSPhilip NasrAdidas Runners SofiaMen--
DNSPavlin TodorovCC GLIGANMen--
DNSAsen ZlatevStuck In AsiaMen--
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Тоня ТоневаWomenФинал(52.50km)5:33:07
2Stefana VasilevaWomenФинал(52.50km)5:53:06
3Никол КамарашеваWomenФинал(52.50km)5:54:26
4Вяра ПетеваWomenФинал(52.50km)6:19:51
5Валентина ТодороваWomenФинал(52.50km)6:23:57
6Maya TanevaAsenovgradski bairiWomen 45+Финал(52.50km)6:27:23
7Dessy TabakovaWomenФинал(52.50km)6:44:04
8Недка ЦановаLovech runnersWomenФинал(52.50km)7:21:48
9Веселина ИвановаРусеWomenФинал(52.50km)7:37:33
10Simona RaychevaFFFWomenФинал(52.50km)7:49:04
11Слава КалиноваWomenФинал(52.50km)7:53:14
12Демяна ЙосифоваWomenФинал(52.50km)7:53:15
13Александра ЧановаWomenФинал(52.50km)9:09:47
14Ирина ИжановаFROLOSHWomenФинал(52.50km)9:10:25
15Моника НеделчеваWomenФинал(52.50km)10:14:25
DNFСнежана ТерзиеваWomenГарга Баир(26.70km)3:47:27
МястоИмеОтборГодиниПоследен пунктВреме
1Petko StefanovMen 45+Финал(52.50km)4:19:43
2Христo МинковXcoteamMenФинал(52.50km)4:22:21
3Plamen PenovMenФинал(52.50km)4:26:24
4Kalinba VasilevTarnovoRUNSMenФинал(52.50km)4:36:08
5Димитър МариновDecathlonMenФинал(52.50km)4:36:50
6Velin DilovMenФинал(52.50km)5:08:57
7Пламен КуденкоMenФинал(52.50km)5:10:01
8Виктор ЗъмбаровMenФинал(52.50km)5:11:34
9Ionel RapotanMen 45+Финал(52.50km)5:14:00
10Цветин ГеоргиевСвищи плазMenФинал(52.50km)5:17:22
11Пламен МариновLovech RunnersMenФинал(52.50km)5:17:22
12Мариян НедялковMenФинал(52.50km)5:18:19
13Александър АнгеловMenФинал(52.50km)5:20:41
14Николай СурчевMen 45+Финал(52.50km)5:21:00
15Виктор БратковMenФинал(52.50km)5:24:18
16Георги ГеоргиевMenФинал(52.50km)5:28:39
17Димитър КутевMenФинал(52.50km)5:29:07
18Mihai CretulescuMen 45+Финал(52.50km)5:30:24
19Цоньо ПеневЗелена стъпкаMen 45+Финал(52.50km)5:30:45
20Емил МишевСК АКТИВ 2013Men 45+Финал(52.50km)5:34:45
21Мирослав КириловБавните От ТърновоMenФинал(52.50km)5:35:57
22Анатоли АнгеловWild MountɅin HeɅrtsMenФинал(52.50km)5:35:58
23Пламен ВасилевMenФинал(52.50km)5:35:58
24Димитър МитевNo TeamMenФинал(52.50km)5:38:14
25Георги ПетковДивото ПрасеMenФинал(52.50km)5:39:10
26Daniel IvanovMenФинал(52.50km)5:39:52
27Nikola NikolovMen 45+Финал(52.50km)5:40:11
28Димитър НиколовMenФинал(52.50km)5:40:16
29Boris ZhelevBeerBastardsMenФинал(52.50km)5:43:31
30Благой БояджиевMenФинал(52.50km)5:44:30
31Иво ПанайотовYazovMenФинал(52.50km)5:46:04
32Кръстю ПанчевСпорт и здраве гр. Гоце ДелчевMen 45+Финал(52.50km)5:50:37
33Христо ИвановMen 45+Финал(52.50km)5:50:58
34Valentin BebovMenФинал(52.50km)5:51:03
35Мартин МитинMenФинал(52.50km)5:51:41
36Alipiya LukanovMen 45+Финал(52.50km)5:53:39
37Borislav BogdanovMenФинал(52.50km)5:54:15
38Barbun BarbunovMenФинал(52.50km)5:56:28
39Владо ПановскиАтлетик-91Men 45+Финал(52.50km)5:57:18
40Владо ШумановMenФинал(52.50km)6:02:08
41Martin IvanovMenФинал(52.50km)6:05:49
42Hristo BoevDT RUNNERSMenФинал(52.50km)6:06:49
43Кристиян ГеоргиевMenФинал(52.50km)6:10:09
44Emil Mihovadidas Runners SofiaMenФинал(52.50km)6:10:29
45Ivo AndreevфрешоветеMenФинал(52.50km)6:16:38
46Димитър стоянов ДимитровMen 45+Финал(52.50km)6:16:39
47Сотир Георов"20 Наливни" - ПловдивMenФинал(52.50km)6:19:20
48Георги ДрагоевMenФинал(52.50km)6:20:56
49Emil YordanovMenФинал(52.50km)6:23:19
50Христо РайновMen 45+Финал(52.50km)6:27:24
51Тодор ТодоровMenФинал(52.50km)6:30:00
52Радослав ТеневMenФинал(52.50km)6:32:30
53Георги КарагьозовWest park runnersMenФинал(52.50km)6:35:42
54Aleksandar IvanovMenФинал(52.50km)6:36:55
55Georgi VasilevDon't be a menace to South Central while drinkingMenФинал(52.50km)6:40:32
56Николай БоляровКСК РусеMen 45+Финал(52.50km)6:41:16
57Владимир КостовMen 45+Финал(52.50km)6:42:30
58Славян ГенчевСК ЧумернаMenФинал(52.50km)6:44:00
59Tsvetomir DemerdzhievFFFMenФинал(52.50km)6:44:10
60Danil NikolovMenФинал(52.50km)6:44:16
61Георги КърчевБегачMenФинал(52.50km)6:44:51
62Роман СидоркинХодещи бедствияMen 45+Финал(52.50km)6:47:16
63Vladislav DekovMenФинал(52.50km)6:50:35
64Христо КавалскиTeam 2'10/kmMenФинал(52.50km)6:52:13
65Георги ЯневГруба Селска СилаMenФинал(52.50km)6:59:22
66Драгомир ДимитровMen 45+Финал(52.50km)6:59:47
67Детелин ХристовMenФинал(52.50km)7:00:48
68Tsetsi TsenkulovskiLydia konMen 45+Финал(52.50km)7:01:06
69Andrej CekovMenФинал(52.50km)7:01:17
70Мартин ЦветковMenФинал(52.50km)7:07:03
71Александър ДафиновDTrunnersMenФинал(52.50km)7:16:30
72Andrey TraykovMenФинал(52.50km)7:18:54
73Yordan DimovMen 45+Финал(52.50km)7:20:07
74Hasan SakalovMen 45+Финал(52.50km)7:21:43
75Радослав РадевiRunMenФинал(52.50km)7:24:42
76Ivailo YonovRush HourMenФинал(52.50km)7:29:46
77Стоян ШумкаровMenФинал(52.50km)7:31:14
78Miroslav KarabonevMenФинал(52.50km)7:31:41
79Виктор СимеоновВелоклуб ГрадусMenФинал(52.50km)7:32:36
80Krasimir ZhekovMenФинал(52.50km)7:32:39
81Todor TodorovMenФинал(52.50km)7:34:05
82Филип ДимитровДа бягашMenФинал(52.50km)7:36:24
83Тодор ГеоргиевLabradorMenФинал(52.50km)7:50:35
84Велко ГерасимовЛабрадорMen 45+Финал(52.50km)7:53:28
85Nikolay GankovMenФинал(52.50km)7:54:02
86Светослав ЖелязковMenФинал(52.50km)7:54:32
87Мартин РадевMenФинал(52.50km)8:10:19
88Цветомир ЦановMenФинал(52.50km)8:14:01
89Николай КалояновMenФинал(52.50km)8:14:01
90Огнян НоваковMenФинал(52.50km)8:20:23
91Marin DimitrovMenФинал(52.50km)8:35:10
92Иво ИванчевMenФинал(52.50km)8:36:00
93Stanislav MarchevMenФинал(52.50km)8:49:41
94Alexander DanchevAIDIMen 45+Финал(52.50km)9:00:28
95Ивайло ИвановЖулистанMenФинал(52.50km)9:00:29
96Михаил ФролошкиFROLOSHMenФинал(52.50km)9:10:27
97Михаил НиколовЖитените ПиткиMenФинал(52.50km)9:16:23
98Ростислав ЗлатевЖитените ПиткиMenФинал(52.50km)9:16:25
99Запрян ТашевMenФинал(52.50km)9:38:06
100Станислав Кюшелиев - СтанчоСам съм си рън !MenФинал(52.50km)9:51:45
101Кирил ШоповMenФинал(52.50km)10:14:28
102Димитър МихайловКлуб за хора с увреждания "Олимп" - гр. РусеMenФинал(52.50km)10:58:32
DNFАпостол АтанасовСКО "Трапезица-1954"MenФинал(52.50km)4:07:30
DNFPetar MutakovRush HourMenФинал(52.50km)5:24:52
DNFIvan Stefanovbirone-pivoneMenГарга Баир(26.70km)4:15:04
DNFСтанил ДобревТракийски ЦареMen 45+--
DNSНикола ЙордановMen--
DNSAleksandar HristovMen--
DNSMetodi AngelovThe Cookie MonsterMen--
DNSТихомир ИвановMen--
DNSСтанимир СтояновMen 45+--
DNSKrasimir DimitrovLovech runnersMen--
DNSДимитър ЯнковMen--
DNSИво МироновMen--
DNSИвайло КеремедчиевMen 45+--
DNSДимитър КолевMen--
DNSКрум РадевMen--
DNSАлександър ПоповMen--
DNSTodor GramatikovMen--

Вижте още

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Резултати от XL Драгалевци Dynamic 2022

Трасето се намира в района на Туристически Информационен Център „Витоша“, Драгалевци. Една обиколка е с дължина 4.7 км и всеки участник избира дали ще бяга една, две или три обиколки.

Резултати от Pirin Ultra 2022

Резултати от Pirin Ultra 2022

Между 23 и 25 септември 2022 се проведе седмото издание на ултрамаратона Пирин Ултра. Близо 500 участника от цял свят се впуснаха в дръзка, предизвикателна и екстремна надпревара сред могъщите мащаби на Пирин.