Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка. Кратките трасета са подходящи за абсолютно начинаещи, но участието в 60КМ МТБ или 51КМ Трейл е сериозно предизвикателство дори и за най-подготвените. Участниците се изправят пред разнообразни терени – от бързи пътеки, през участъци, изпълнени с корени и камъни, до стръмни изкачвания и още по-стръмни спускания. Панорамният пейзаж и атмосферата на състезанието съчетават силата на природата с духа на съревнованието.

Резултати от бегаческите дистанции:

Снимки 📷Facebook. Резултати от други години ⏱️2024202320222021.

Търново Ултра
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Лилиана ГоцеваWomen01:11:47
2Ивелина МаджароваWomen01:15:14
3Veselka DilyanovaWomen01:17:48
4Валерия ДимитроваWomen01:19:44
5Емел Махмуд#НямаЧакайWomen01:21:01
6Raya AsenovaIstros RuseWomen01:21:53
7Петя ХаджистояноваWomen 40+01:22:14
8Людмила НиколоваFerro PowerWomen 40+01:23:58
9Силвия СтояноваWomen01:25:17
10Румяна ПановскаWomen 40+01:25:22
11Юлия ГеоргиеваВариант 5Women01:25:38
12Златина ГенчеваЧИМЕРНАWomen01:25:39
13Деница СимеоноваWomen01:26:29
14Александра ДобреваWomen01:27:08
15Teodora PetkovaАкадемиятаWomen01:27:18
16Илиана ЧасовникароваWomen01:27:48
17Mitka Стоева5км рън ЯмболWomen01:29:11
18Veni DimpariNaoussa Vermio TrailWomen 40+01:29:29
19Даря КалчеваWomen01:31:02
20Yuliya KolevaTurbo DucksWomen01:31:16
21Reneta Nikolovaalpha crossWomen01:31:50
22Марта РусеваСКО"Трапезица 1954"Women01:31:50
23Елисавета ГилинаUzana RunsWomen01:32:51
24Sevelina KirovaWomen01:33:19
25Теодора ВасилеваWomen01:33:32
26Radost KolevaShumen Early RunnersWomen 40+01:33:50
27Ана КашкавалджиеваWomen 40+01:34:36
28Diana JuniqueWomen01:35:02
29Мария СтоименоваWomen01:35:15
30Ивелина НумероваWomen01:35:16
31Викитория СтефановаWomen01:35:23
32Ralitsa TyutyundzhievaWomen01:35:28
33Мария АсеноваWomen01:35:47
34Теодора МариноваWomen01:36:09
35Елена МерджановаWomen01:36:16
36Златина КьосоваWomen01:36:35
37Светла СтанчеваWomen 40+01:36:38
38Vasilena HristovaWomen01:36:54
39Яна ПетроваТрапезицаWomen01:38:41
40Стефания ДимитроваWomen01:38:42
41Светла ГеоргиеваWomen 40+01:38:50
42Tatyana GeorgievaТекила с портокалчеWomen 40+01:39:48
43Симона СивоваWomen01:40:09
44Мария ДиковаТрапезица1954Women01:40:11
45Kremena IvanovaGirls just wanna have funWomen01:40:12
46Симеона ХристоваWomen01:41:43
47Теодора ЙордановаWomen01:41:48
48Анастасия Орсова-ПетракиеваMladost runnersWomen 40+01:43:11
49Иваничка МаксимоваWomen 40+01:43:26
50Александрина Славоваadidas RunnersWomen01:43:57
51Виктория ПарговаWomen01:44:14
52Дорина ЧепишеваWomen01:44:22
53Марияна ЦветановаКомпас-КросWomen01:44:56
54Пресияна СтефановаСпринт 2020Women01:45:03
55Белослава ГенчеваСК по триатлон Три Плей ПлевенWomen01:45:38
56Велина СталеваWomen01:45:50
57Мая БахчеванскаWomen01:46:15
58Траяна КостадиноваWomen01:46:17
59Яна АтанасоваWomen01:46:36
60Симона Георгиева КараджаWomen01:46:46
61Емануела Молловаadidas Runners SofiaWomen01:47:49
62Регина УзуноваWomen01:47:53
63Петър ТрифоновWomen01:48:38
64Dijana AntovskaZvegorski SurovoskareWomen01:48:42
65Мая КъневаБавните от ТърГоЛясWomen 40+01:48:48
66Гергана ТоневаWomen01:48:51
67Nina VitkovaWomen 40+01:48:51
68Мая ДжангазоваWomen01:49:18
69Ива КараджоваWomen01:49:34
70Петя ЕвдокиеваWomen 40+01:49:36
71Elena TinkovaWomen01:49:58
72Мария ВасилеваWomen01:50:36
73Александра ЛичеваWomen01:51:16
74София ПетроваСКО Трапезица 1954Women01:51:22
75Димитрина НиколоваWomen 40+01:51:48
76Павлина ГосподиноваWomen01:51:51
77Hristina KelisakievaRunning CommunityWomen01:52:03
78Ана АсеноваWomen01:52:08
79Victoria DobrinovaГуляйджииWomen01:52:09
80София ПетковаДъНоТоWomen 40+01:52:11
81Никол ТодороваWomen01:52:21
82Anita SokolovaWomen01:52:45
83Мария ШиковаWomen 40+01:53:11
84Росица КироваБири4БаириWomen01:54:29
85Галя АнговаBGOWomen01:54:33
86Любомира ПетковаWomen01:54:35
87Виктория ГошеваAerialsWomen01:54:46
88Kalinka MishevaWomen01:55:24
89Анна ИвановаЛуди МладиWomen 40+01:55:29
90Милена ЛичеваWomen 40+01:55:52
91Petya StoyanovaМного сме, силни смеWomen01:55:58
92Капка РогожароваWomen01:55:59
93Мария ПавловаWomen01:56:10
94Маргарита ЙордановаWomen 40+01:56:12
95Mariya YovchevaWomen 40+01:56:18
96Станислава ГанчеваWomen01:57:45
97Татяна МоневаWomen01:57:52
98Ивелина АтанасоваWomen01:57:58
99Maria TraykovaWomen01:58:18
100Mariya KirchevaWomen01:58:18
101Doroteq GeorgievaWomen01:58:22
102Марияна КабадаиеваTompetWomen 40+01:58:24
103Маруся ДончеваWomen 40+01:58:31
104Севелина ВълковаWomen01:58:40
105Яна СтояноваWomen01:58:51
106Величка СарафоваWomen01:59:04
107Фаня ПанайотоваWomen01:59:06
108Радина СтояноваWomen01:59:07
109Силвия СкубареваWomen01:59:11
110Аглика БяндоваПатофиWomen01:59:14
111Анастасия ГеноваWomen01:59:30
112София ВасилеваWomen01:59:33
113Мария ФилчеваWomen01:59:37
114Цветелина ИвановаЮТК RUNNERSWomen01:59:39
115Анисия АлексиеваWomen02:00:32
116Vasilena DoykovaWomen02:00:48
117Михаела ПетковаVeliko TarnovoWomen02:01:45
118Гергана КолеваWomen02:01:47
119Лина ВасковаWomen02:01:59
120Ивелина ИвановаWomen02:02:00
121Iva IvanovaLovech RunnersWomen02:02:17
122Маргарита ИвановаWomen 40+02:02:27
123Ася АтанасоваWomen02:02:52
124Ivanka RakovaWomen02:02:54
125Даниела Камбурова3extremeWomen02:05:29
126Petya Boyadzhieva-BashevaWomen02:05:35
127Teodora DimitrovaWomen02:05:57
128Златка ГеоргиеваWomen 40+02:06:03
129Сияна Николова-КамбуроваWomen02:06:14
130Svetla IordanovaWomen02:07:13
131Кайра ДобреванямамWomen02:07:24
132Марина СтефановаWomen 40+02:07:27
133Даниела ПетроваWomen 40+02:07:35
134Гергана ФандъковаWomen 40+02:07:39
135Цветана ИгнатоваWomen02:07:53
136Йоанна БакаловаWomen02:08:14
137Радостина МариноваWomen02:08:37
138Йоана Костоваpowerpuff girlsWomen02:09:10
139Петя СараеваWomen02:09:11
140Габриела ИвановаВихърWomen02:09:14
141Zornitsa StoyanovaWomen02:09:16
142Нина Атанасова-ДимитроваWomen02:09:38
143Пламена ДимитроваWomen 40+02:09:41
144Незабравка ПанчеваWild MountɅin HeɅrtsWomen 40+02:09:43
145Ваня ИвановаWomen 40+02:09:54
146Михаела ЛукановаBORDAYWomen02:10:17
147Йорданка ПетроваWomen02:10:43
148Михаела ПоповаNever finishedWomen02:11:00
149София ИвановаWomen 40+02:11:40
150Теодора ИлиеваWomen02:12:02
151Stefani SpasovaWomen02:12:19
152Ralitsa DobrevaLeeroy JenkinsWomen02:12:21
153Ина КириловаWomen02:12:45
154Адриана АнтоноваWild MountɅin HeɅrtsWomen02:12:56
155Нели ВойноваWomen02:13:03
156Милена МилетоваWomen02:13:03
157Nevena Todorova#TraVeningWomen02:13:07
158Елена БашеваBultex 99Women02:13:09
159Катерина БояджиеваWomen02:13:11
160Елина ЖуховаWomen02:13:38
161Ирина ДончеваWomen 40+02:13:44
162Ирена РужиноваBultex 99Women 40+02:15:24
163Радина ВълкановаЗелена стъпкаWomen02:15:24
164Симона НиколоваThe Powerpuff GirlsWomen02:15:26
165Ana SharkovaWomen02:15:34
166Sofia KazakovaTeam LabradorWomen02:15:41
167Савина ЦукеваWomen02:16:02
168Красимира ГеоргиеваWomen02:16:31
169Йорданка ЙончеваWomen02:16:41
170Елизабет ЧергановаWomen02:16:49
171Жана ВъчеваWomen02:16:49
172Александра ИвановаWomen02:17:13
173Izabel NikolovaWomen02:17:20
174Валентина МоноваWomen02:17:35
175Таня БорисоваWomen 40+02:18:17
176Доника ИвановаWomen02:18:41
177Мария Зарева-ЗдравковаWomen 40+02:19:37
178Елена КитиповаWomen02:19:51
179Магдалена АнгеловаКолекционеритеWomen 40+02:21:24
180Деница ДеневаWomen02:21:56
181Валентина ТрънковаRunning BuddiesWomen02:22:00
182Анелия ДрагановаSleepySaurusWomen02:22:39
183Виктория ПеневаWomen02:23:03
184Мария ИвановаWomen 40+02:23:17
185Анка КолеваWomen02:23:35
186Валерия ИвановаWomen02:23:35
187Галина КършеваWomen02:23:57
188Светлана АврамоваWomen 40+02:25:13
189Лиана ПетроваWomen02:25:35
190Стела КочановаBultex 99Women02:27:04
191Росица ЦвятковаWomen 40+02:27:42
192Кремена КалиноваWomen 40+02:27:50
193Ивайла ДимитроваBultex 99Women02:30:10
194Весела ДимитроваBultex 99Women 40+02:30:11
195Ива Йордановатуристическа скоростWomen02:30:29
196Милена ЦановаWomen 40+02:30:31
197Силвия АтанасоваТичащи БабичкиWomen02:31:27
198Анелия ПеловаWomen02:32:40
199Ана ПеловаWomen02:32:42
200Yuliana AtanasovaWomen 40+02:32:43
201Лили ВеликоваWomen02:33:32
202Деница Дончеватуристическа скоростWomen02:36:07
203Даниела АчковаWomen 40+02:36:13
204Gergana TrifonovaWomen 40+02:37:34
205Martina NedkovaWomen02:37:41
206Нели СавоваBrown TeamWomen 40+02:38:51
207Цветелина СавоваBrown TeamWomen02:38:51
208Gabriela IlievaKGM BulgariaWomen 40+02:40:09
209Зорница ДимитроваWomen 40+02:41:08
210Милена НиколоваКоткитеWomen 40+02:46:43
211Kristin NikolovaWomen02:47:31
212Vanina Gabrovska-DinevaWomen02:50:09
213Веска АнгеловаWomen 40+02:54:42
214Даная СтояноваWomen02:57:38
215Симона ДоминоваТичащи БабичкиWomen03:06:14
216Мария ВенкинаТичащи БабичкиWomen03:06:15
217Elisabeta TopescuWomen 40+03:06:30
218Denitsa PetrovaWomen 40+03:06:33
219Iva DosevaPowerpuff GirlsWomen03:14:23
220Анелия АнгеловаWomen 40+03:14:26
221Венета ТоневаWomen03:30:11
222Недка ТоневаWomen 40+03:30:14
223Даниела БожоваBY THE WAYWomen 40+03:52:45
DNSZhnovia ZachariWomen-
DNSМихаела ЦвятковаАК,,Орловец93"Women-
DNSСимона РайчеваFFFWomen-
DNSLilyana YurukovaWomen-
DNSРадосвета КолеваWomen-
DNSМоника КомитоваPowerPuff GirlsWomen-
DNSЮлия ГнидюкWomen-
DNSИрена КостоваWomen-
DNSСилвия Дерилова-ИвановаWomen-
DNSСветлозара КосеваWomen 40+-
DNSВиктория ТрендафиловаWomen-
DNSВаня ВълчоваWomen 40+-
DNSYanitsa RusenovaWomen-
DNSРая ЗдравковаГуляйджииWomen-
DNSTeodora ManolovaWomen-
DNSNadezhda HalvadzhievaWomen-
DNSДесислава Капукарановатуристическа скоростWomen-
DNSАна-Мария АнтоноваWomen-
DNSZlatina AleksandrovaWomen 40+-
DNSРадостина ГергановаWomen-
DNSЛина ВасковаWomen 40+-
DNSЦвети ТодороваНадбягай сеWomen 40+-
DNSMeglena GenchevaWomen-
DNSЙорданка ХристоваWomen-
DNSСофия БотушароваWomen-
DNSЗорница ЗлатеваWomen-
DNSЕлица ПетроваWomen-
DNSДимана МариноваWomen-
DNSИванка НиклеваWomen 40+-
DNSМаруся ДончеваWomen 40+-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Daniel KubashlievАкадемиятаMen01:03:52
2Dean GinevБоб и щангиMen01:03:59
3Валентин ШишковСКО ,,ТРАПЕЗИЦА 1954"Men01:05:18
4Ивайло ПейновMen01:07:05
5Атанас ИвановMen01:09:06
6Антон ХристовСКО "Трапезица 1954"Men01:09:21
7Преслав ПейновMen01:10:12
8Георги ИлиевТийм ПерникMen01:10:26
9Николай КичуковMen 45+01:10:45
10Емил РусевMen01:11:42
11Росен СтефановИстросMen01:14:02
12Димитър ДимитровMen01:14:37
13Петър ДрагневMen01:14:46
14Иван ГеневMen 45+01:15:18
15Нейко ПлачковЛетящитеMen 45+01:15:35
16Юлиан ИвановMen01:15:55
17Ивелин ИвановСпринт 2020 В. ТърновоMen01:16:06
18Кирил ДрагановРУСЕ ТИЧАMen 45+01:16:31
19Ivaylo TashevMen01:16:59
20Александър ИвановСКО Трапезица 1954Men01:17:04
21Петко КраевTroyan HorseMen01:17:16
22Георги Атанасов5К ЯмболMen01:17:50
23Николай ГенчевMen01:18:50
24Yuriy TrankovBeroeMen01:19:00
25Росен БойчевЧУКАРИНMen01:19:04
26Златемир МилановMen01:19:06
27Борислав Капукарановтуристическа скоростMen01:19:20
28Николай ХалачевРусе ТичаMen01:19:45
29Georgi GanchevMen01:19:49
30Georgi TopalovMen01:19:51
31Борислав БорисовTabata BGMen01:19:53
32Николай АтанасовСК "ИВАЙЛО-93"Men01:20:46
33Рафаел РусевMen01:21:02
34Димитър ДимитровAdidas Runners SofiaMen 45+01:21:17
35Атанас Вълев#тУРягиТиMen01:21:17
36Александър КолевMen01:21:24
37Йордан ГенджовИстросMen 45+01:21:32
38Симеон ВеневMen01:22:34
39Стефан ЦончевMen01:22:40
40Стефан ПетровMen01:23:31
41Cristian MihaiMen01:23:34
42Желязко СлавовMen01:23:40
43Ивайло ПетровMen01:23:54
44Светлин ДаскаловMen01:24:05
45Емил ЦвятковMen 45+01:24:25
46Мартин ХристовТийм ПерникMen01:24:44
47Росен Тодоровотбор РакетаMen01:24:50
48Стефан НешковДолф ЛундгренMen01:24:51
49Теодор ГеоргиевБавните от ТърГоЛяс & ПАНАИРИ И ФЕСТИВАЛИ & Wild MMen01:25:01
50Mihai Andrei TopescuMen01:25:36
51Ивайло СтояновMen01:25:37
52Александър ЧеталбашевMen01:25:45
53Велислав ДолчинковСКО Трапезица -1954Men01:25:50
54Тодор МиневMen01:25:53
55Кольо КовачевMen 45+01:25:57
56Viktor NikolovMen01:26:24
57Иван НешковMen01:27:09
58Атанас СтояновKeinelaufMen01:27:32
59Петко ДимитровUnderground RidersMen01:27:59
60Станислав РадойчевMen01:28:19
61Георги ГеоргиевMen01:28:36
62Tsanko TsankovMen 45+01:28:52
63Милен КалчевMen 45+01:28:57
64Петър СлавовНямаMen01:29:02
65Генади ПетровLive your DreamsMen01:29:12
66Петър ВаневMen01:29:28
67Тодор ОгняновMen01:29:29
68Димитър Атанасов ДимитровMen01:29:42
69Георги НайденовКекамбасMen01:30:02
70Fillis DrakidisOrestiada running teamMen 45+01:30:11
71Преслав ЦановLovech RunnersMen01:30:25
72Martin Angelovalpha crossMen01:30:33
73Станислав СтаниславовMen01:30:33
74Николай ТрифоновMen01:30:41
75Венелин ВълчевMen01:30:51
76Рангел ГеоргиевMen01:30:55
77Мирослав БановMen01:31:07
78Андрей СиндеевMen01:31:38
79Kaloyan TopalovMen01:31:40
80Kiril StanchevFOSTATAMen01:31:49
81Явор ПарашкевовMen01:32:30
82Павлин ДимитровВариант 5Men 45+01:32:45
83Инелин ПенчевMen01:32:51
84Тихомир АбаджиевMen01:32:53
85Йордан ДимитровMen01:33:02
86Венцислав ХитовMen 45+01:33:14
87Румен РадуловMen01:33:35
88Атанас КакаровK3 ULTRAMen01:33:47
89Иван ПанчевTactical Sniper SquadMen01:33:55
90Евгени ИвановBROWN TEAMMen 45+01:34:07
91Стамат ЙордановMen01:34:52
92Димитър СимеоновMen01:34:59
93Павел ПоповMen01:35:05
94Ясен АнгеловMen01:35:15
95Калоян КондаревMen01:35:23
96Николай ВасилевMen01:35:37
97Делян БояновMen01:35:37
98Георги СтоименовMen01:35:49
99Илиян ИлиевMen01:35:52
100Георги ИлчевКК МонтанаMen 45+01:36:01
101Вахе КостанянMen01:36:03
102Георги СоколовДвижим.сеMen01:36:06
103Любомир ГаневAlpha crossMen01:36:11
104Ивайло ГаловMen 45+01:37:14
105Росен СасовMen01:37:15
106Цветомир ЦветковMen01:37:23
107Ростислав КазаринMen01:37:39
108Станислав ИвановWild MountɅin HeɅrtsMen 45+01:37:54
109Александр КомаровMen01:37:55
110Marios LangouridisMen01:38:01
111Atanas KarayanevBELLA CANARIASMen01:38:11
112Атанас АтанасовMen01:38:28
113Георги ЦветковMen 45+01:39:08
114Георги МицовСКО Трапезица 1954Men01:39:20
115Борислав НеделчевMen01:39:50
116Stefan IvanovMen01:40:04
117Николай КолевMen01:40:14
118Даниел КънчевMen01:40:20
119Благовест ПетровMen01:40:21
120Деян СтояновMen01:40:23
121Кристиян ВеликовMen01:40:50
122Ахмет Сердар КараджаMen01:41:06
123Олег АлексиевMen01:41:09
124Живко Чипев#тУРягиТиMen01:41:11
125Алекс ВасилевMen01:41:12
126Иво ТодоровMen01:41:16
127Даниел ПеевMen01:41:25
128Деян МладеновMen01:41:33
129Борис БалабановMen01:41:37
130Георги ГерасимовMen01:41:41
131Златин НайденовMen01:41:41
132Йордан ТеневЮТК RunnersMen01:41:57
133Денис КостадиновMen01:42:09
134Асен ТопаловShumen Early RunnersMen01:42:38
135Христо ХристовMen01:42:49
136Светослав ДановMen01:42:58
137Георги ИвановMen01:43:05
138Иван ЧолаковLeeroy JenkinsMen01:43:06
139Янек ПавловТИЙМ ПЕРНИКMen01:43:31
140Miroslav NikolovMen01:44:43
141Stefan ZefirovMen 45+01:44:46
142Александър МитевMen01:44:50
143Dimo NikolovMen01:44:51
144Павел ГеоргиевКомпас-КросMen01:44:55
145Стоян РусевMen01:45:04
146Любомир ЛамбевMen01:45:16
147Валентин СлавчевMen01:45:36
148Димитър ГенчевДа бягаш!Men01:45:40
149Борис БорисовСк триатлон ТРИПЛЕЙMen01:45:44
150Георги Георгиевотбор РакетаMen01:45:47
151Марин НедковMen01:45:50
152Мирослав СтоевTechnoRunMen01:45:56
153Милен ЛазаровSV Milko BavarskiMen01:45:58
154Светослав ПетровLovech runnersMen01:46:12
155Иван ДрагановMen01:46:14
156Емил ГьоревMen01:46:16
157Пресиян АтанасовMen01:46:22
158Николай ГетовMen01:46:25
159Йонко КръстевMen 45+01:46:27
160Ilko ShikovMen 45+01:46:32
161Abbas SalameMen 45+01:46:35
162Varban VarbanovMen01:46:44
163Milen Elkin#колкототолковаMen01:47:15
164Иван ИвановMen01:47:34
165Калоян АсеновДвижим сеMen01:47:37
166Александър ПетровБягащите КеремидкиMen01:47:44
167Kalin Stoyanovadidas Runners SofiaMen01:47:48
168Димитър АнгеловMen01:47:50
169Георги ПарасковMen01:47:54
170Димитър МушковMen01:47:59
171Димитър ПетърчевMen01:48:03
172Pavlin SavovMen01:48:12
173Ivan FichevPrimeMen01:48:15
174Damjan JanevskiZvegorski SurovoskareMen01:48:42
175Деян КъневБавните от ТърГоЛясMen01:48:50
176Петър ПетровMen01:49:15
177Никола НачевMen01:49:20
178Станислав ДимитровMen01:49:24
179Любослав БочевMen01:49:25
180Лъчезар ЛичковMen01:49:25
181Васил ТрендафиловMen 45+01:49:33
182Atanas KaramanolovMen 45+01:49:33
183Todor TodorovГуляйджииMen01:49:39
184Гьока БалимезовMen01:49:41
185Georgi RadevMen01:49:41
186Георги МатевЛуди МладиMen01:49:41
187Калин КалчевMen01:49:42
188Иван РадевMen01:49:43
189Георги ГанчевMen01:49:44
190Герасим РусевMen01:49:45
191Цветомир Бижевсмрадливи коткиMen01:49:55
192Михаил ГеоргиевMen01:50:00
193Денислав ГеоргиевMen01:50:15
194Kenneth Van SchootenMen 45+01:50:17
195Иван НайденовMen01:50:24
196Златиан ИлиевMen01:50:46
197Ясен ДолчинковСКО Трапезица -1954Men 45+01:50:58
198Радомир СпасовMen01:50:58
199Тодор ПетковMen01:51:26
200Милан ДамяновMen01:51:30
201Георги НеновMen01:51:40
202Radoslav TsvetanovMen01:51:42
203Антон МихалевMen01:51:49
204Иван ЦукевMen 45+01:51:53
205Тодор ИрмановMen01:51:59
206Атанас СотировПолечка по пътечкаMen01:52:00
207Петко НоваковMen01:52:01
208Георги ВелчевBEZ SEX DO STARTAMen01:52:05
209Назми ХалилMen01:52:09
210Дилян ВеличковMen01:52:10
211Hristo HristovMen01:52:13
212Daniel GospodinovЕкип РакетаMen01:52:16
213Петър ЦукевMen01:52:16
214Галин ЕфендиевБаджанакMen 45+01:52:27
215Велико ИвановMen01:52:42
216Кристиян ЧалъковБягащите КеремидкиMen01:52:58
217Станислав ЯнковMen01:53:03
218Росен ХристовСКО "Трапезица 1954"Men01:53:24
219Константин КостадиновДа бягашMen01:53:29
220Преслав ДимитровMen01:53:33
221Красимир БоевMen01:54:08
222Ivan BizhevMen01:54:17
223Цветан ДрагановMen01:54:28
224Dimitris LampoglouMen01:54:44
225Александър ПетровTRIPLAYMen01:54:44
226Иван АнговBGOMen01:54:55
227Георги НиколаевMen01:55:05
228Петър ДобревMen01:55:08
229Симеон ГеоревMen01:55:20
230Kamen KamenarovCompass CrossMen 45+01:55:41
231Руси РусевTechnoRunMen01:55:57
232Miroslav GenovМного сме, силни смеMen01:55:58
233Boris DimitrovMen 45+01:56:02
234Мирослав КостовMiVeKoMen01:56:06
235Момчил ГюровMen01:56:13
236Владимир ЧалъмовЛуди МладиMen01:56:14
237Любомир БорисовMen 45+01:56:20
238Калоян ИвановMen 45+01:56:21
239Hamza IbMen01:56:55
240Илиян ПочилеевMen01:56:57
241Алек Александров3extremeMen01:57:02
242Боян Александров3extremeMen01:57:06
243Марио ЕмиловMen01:57:32
244Емил ТашевMen01:57:47
245Ставри БакаловMen 45+01:57:52
246Владимир ТрандевMen01:57:53
247Николай АрхангеловArnitekMen01:58:13
248Васил ЖуховMen01:58:32
249Христо АлексиевMen01:58:47
250Петър ФилевБягам си за кэфMen01:58:51
251Ивайло ПетровTRIPLAYMen01:58:53
252Радослав ВеличковMen01:59:02
253Румен ЦоневK3 ULTRAMen 45+01:59:40
254Славомир СлавчевТийм ПерникMen01:59:56
255Николай ГеоргиевMen02:00:20
256Tsvetan TsvetkovMen02:00:22
257Алекси ЖелязковMen02:00:31
258Dinko PeykovPeykoviTEMen02:01:00
259Ивайло ПановVeliko TarnovoMen02:01:21
260Mois NathanMen02:01:48
261Данаил ЙордановMen 45+02:02:22
262Радослав ДимитровMen02:02:52
263Айрин ИсметовMen02:02:52
264Георги ДжурковMen 45+02:03:48
265Dimitar DimitrovПаляк ПерникMen02:04:16
266Велин НедялковMen02:04:19
267Златомир МиленковMen 45+02:04:59
268Тихомир ИванчевЧукаринMen02:05:08
269Simeon DosevMen02:05:35
270Георги МаревЮТК RunnersMen02:07:08
271Денис ХалилMen02:07:09
272Станислав АлексеевMen02:07:23
273Мартин ПетровХищни катерициMen02:07:38
274Димитър ПарасковMen02:07:39
275Явор ДоневRunners of RuseMen02:07:43
276Радослав РадоевMen02:07:43
277Деян ДончевMen 45+02:08:19
278Радослав ДрагановMen02:09:14
279Георги АлексиевВихърMen02:09:15
280Николай ДимитровMen02:09:39
281Янко СтефановMen02:09:41
282Мирослав РусевMen02:09:41
283Мартин КосевBORDAYMen02:10:15
284Симеон СивриевBORDAYMen02:10:16
285Лъчезар ЛукановBORDAYMen02:10:17
286Георги ПетковДиви розиMen02:10:43
287Денислав НедевNever finishedMen02:11:02
288Mihail IlievMen02:11:12
289Драгомир СборчиковTompetMen02:11:14
290Nikolay IlievMen02:11:37
291Пенчо Христовотбор РакетаMen02:12:00
292Делян ИлиевMen02:12:04
293Тошко АлексадровПустинякMen 45+02:13:02
294Стефан БашевBultex 99Men 45+02:13:11
295Петър АнтоновMen02:14:07
296Михаил МихайловMen02:14:10
297Стефан АтанасовMen 45+02:14:45
298Станислав СтайковLeeroy JenkinsMen02:14:46
299Станислав СтиляновIRunMen02:17:14
300Павел ДимитровMen02:17:41
301Stanko StankovMen02:18:05
302Васил НиколовMen 45+02:18:26
303Преслав ЦанковMen02:20:14
304Красимир НиколовRunning BuddiesMen02:20:26
305Свилен КолевMen02:21:36
306Стоян ПоповMen02:23:43
307Захари ДобревMen02:23:44
308Матей ПройновMen02:24:43
309Павел ПройновКК ВарнаMen 45+02:25:21
310Владимир НиколовBultex 99Men02:27:04
311Марко МарковКоце МацаMen02:28:16
312Недко КостадиновMen 45+02:29:35
313Лазар ПеловMen02:32:40
314Илия ИлиевСК по Триатлон "Три плей"Men02:35:31
315Михаил АнгеловMen02:35:32
316Андрей ДимитровМалките чугунчетаMen02:36:06
317Димитър ДимитровМалките чугунчетаMen02:36:11
318Цоньо СтояновMen 45+02:38:04
319Стоян СтояновMen 45+02:38:05
320Атанас СтояновНадбягай се!Men02:38:14
321Мартин МирчевMen02:38:54
322Александър ДамяновКоткитеMen 45+02:45:22
323Boyan IlchevMen02:51:19
324Raphael HousniMen02:54:05
325Боян ДончевDonchevi TeamMen02:57:37
326Pavel DonchevВсе някой трябва да е АМА НАЙ-ОТЗАД 🙂Men02:57:39
327Николай МитковMen02:58:40
328Георги ГосподиновMen 45+02:58:41
329Мариян ГосподиновMen02:58:59
330Тихомир СтояновMen 45+02:59:28
DNSIvan ErmolaevMen-
DNSТодор ТодоровMen-
DNSЦветомир ДемерджиевFFFMen-
DNSЯвор ДемерджиевFFFMen-
DNSDimitar TraykovMen-
DNSДимитър КасаковMen-
DNSНикола МинковMen-
DNSПетко КунчевMen-
DNSStanislava TrankovaBeroeMen-
DNSLyuben BanevMen-
DNSLubomir S YanevMen-
DNSБорис ПродановMen-
DNSNikolay YurukovMen-
DNSХристо КостадиновMen-
DNSГеорги ГерговMen-
DNSГеорги БожиловMen-
DNSБойко РачевBrown TeamMen-
DNSВиктор НиколовMen-
DNSКирил АлександровMen-
DNSАнгел ВлаховMen-
DNSПламен ГригоровMen-
DNSЛюбомир БашевMen-
DNSНиколай БлагоевMen-
DNSVladimir PenevMen-
DNSВладимир Капукарановтуристическа скоростMen-
DNSЙордан Капукарановтуристическа скоростMen-
DNSMihail SamardzhievMen-
DNSХристо KaraivanovUzanaMen 45+-
DNSТихомир ДимитровMen-
DNSДимитър КазаковMen-
DNSМише ТодороскиMen-
DNSБогдан АндреевMen-
DNSГеорги КьосевTeam KekambasMen-
DNSНедялко ВасилевMen 45+-
DNSLyubomir FilipovFFWMen-
DNSВладимир НиколовMen-
DNSПетко СтаматовMen-
DNSНиколай МитевMen-
DNSPlamen MinkovMen-
DNSВели ИсовMen-
DNSMartin ShopovMen-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Кристина ИвановаGoldNutritionWomen02:14:56
2Ренета НенковаWomen02:24:35
3Златка ВълчеваGrit academy teamWomen02:26:21
4Вяра КръстеваWomen 40+02:34:20
5Антония ГригороваWomen02:35:17
6Velislava StefanovaWomen 40+02:37:28
7Александра МандаджиеваЮТК RunnersWomen02:43:10
8Антония РусеваБавните от ТърГоЛясWomen02:43:54
9Деница Зайковаadidas Runners SofiaWomen02:47:41
10Светослава СлавоваСК ТанграWomen02:47:54
11Марияна ИвановаWomen 40+02:51:16
12Звезделина ВайсWomen 40+02:51:36
13Мария РусековаКК Свободно ИзмерениеWomen02:58:48
14Diana IvanovaWomen02:59:52
15Дана ХристоваRun DNCWomen 40+03:04:04
16Красимира ДончеваЗелена стъпкаWomen 40+03:08:52
17Соня СпасоваWomen03:10:15
18Anelia KuzmanovaЧумерна ЕленаWomen03:10:28
19Vanya ZhelevaRUNYAMBOLWomen 40+03:11:11
20Ваня БогдеваWomen 40+03:13:07
21Боряна ИлийковаLovech runnersWomen03:13:29
22Лучия ПетковаWomen03:13:39
23Дария МариноваEnergyWomen03:14:03
24Петя ИнджоваWomen03:14:39
25Mariana KisyovaWomen 40+03:14:45
26Веселина СтоименоваКаспиWomen03:15:38
27Mira GeorgievaWomen03:16:04
28Blagovesta AndreevaWomen 40+03:18:44
29Мариета ПетроваЧичовите комьеWomen 40+03:18:50
30Йоана БояноваWomen03:20:09
31Konstans HesapchievaБегачитеWomen03:20:23
32Даниела ДинчеваWomen03:20:37
33Маргарита ДжелеповаWomen 40+03:25:22
34Радина СимеоноваWomen03:25:50
35Gergina SugarevaFerro powerWomen 40+03:25:59
36Станимира ПешеваDRAGWomen 40+03:25:59
37Антония ТодороваWomen03:26:54
38Людмила ДрагодановаКуцо МагареWomen03:27:30
39Катерина МитренцеваWomen03:27:56
40Мария МариноваЕднорогWomen03:28:19
41Габриела ЖековаWomen03:28:26
42Емилия ПавловаWomen 40+03:29:25
43Simona LilkovaWomen03:29:44
44Калина БъчвароваWomen 40+03:30:11
45Teodora TodorovaWomen03:30:17
46Велина ГеоргиеваWomen03:30:23
47Мария ПопинскаWomen03:32:04
48Emilia VasilevaWomen 40+03:33:15
49Цветелина БеневаLovech runnersWomen 40+03:34:16
50Борислава БагалийскаWomen03:34:19
51Стефи ГъдеваWomen03:35:15
52Михаела НалбантоваЮТК RunnersWomen03:36:00
53Йоана Иванова8Women03:36:01
54Ивалина КостадиноваWomen03:38:13
55Анна ПеневаWomen 40+03:38:52
56Марияна ГеоргиеваЕднорогWomen03:39:00
57Лилия ВасеваWomen03:39:55
58Майя ДимитроваМармот с шоколадWomen 40+03:43:06
59Meryeme HanouchWomen03:43:25
60Петя АнгеловаWomen03:43:35
61Светлана АтанасоваWomen 40+03:43:55
62Донка ГеоргиеваТичащи БабичкиWomen03:49:45
63Николета КостоваWomen03:52:52
64Пламена ТодороваWomen 40+03:52:54
65Diana StamovaWomen03:52:54
66Анита БорисоваWomen03:52:57
67Plamena AleksandrovaFerretWomen03:54:23
68Тони Ганчева#ВсякаСрядаWomen03:54:29
69Красимира СлавоваWomen 40+03:56:06
70Моника ПаскалеваWomen03:57:32
71Avi StepchichWomen04:02:02
72Галя ГеоргиеваWomen 40+04:02:15
73Lora StanchevaFOSTATAWomen04:02:38
74Светослава ЧанаковаWomen 40+04:03:02
75Мария КаравасилеваРазвитие в застойWomen04:15:44
76Марияна МихайловаWomen 40+04:19:19
77Станислава ИлиеваWomen04:20:25
78Петя ДончеваWomen04:24:22
79Гергана РадеваWomen04:24:22
80Raluca RafilaWomen 40+04:31:40
81Калина ИвановаWomen04:35:35
82Karina CholakovaLabradorWomen04:36:52
83Anca CalinovschiWomen 40+04:46:52
84Надежда ХристоваWomen04:50:26
85Simona NedyalkovaWomen04:55:45
86Гергана ПредоваWomen04:56:35
87Христина НестероваJumping ChicasWomen 40+04:57:57
88Павлета ТончовскаWomen05:05:38
89Росица СтанчеваWomen05:06:57
90Darina PopovaWomen05:11:45
91Яница ДимитроваWomen05:17:21
92Десислава КоеджиковаWomen05:19:07
93Росилина ХесапчиеваБегачитеWomen 40+05:28:49
DNSПаолина ГрозеваАсланските ТигриWomen-
DNSЦанка ПетроваUSTETO CLIMBING WALLSWomen 40+-
DNSРадостина ИвановаWomen 40+-
DNSPolina GrigorovaWomen-
DNSХристина БойчеваWomen 40+-
DNSTsvetelina HristovaКосмосWomen-
DNSAni TomevaСвободно измерениеWomen-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Стефан ЙордановGold NutritionMen01:48:37
2Shaban Mustafaoskla,,Shampion-SungurlareMen 45+01:49:11
3Димитър МарковLivestrongMen01:59:21
4Петър ИвановСтената/DentалкиMen02:00:12
5Гено УвардовMUSICPLE ORGASMMen02:02:35
6Христо КасалйскиВСК Стрямци 61Men02:12:18
7Петър ЗахариевСпортикоMen02:12:36
8Георги ПетковMen02:13:13
9Metodi MihalevlolipopMen02:14:27
10Kaloyan ChanevInvictusMen02:15:16
11Асен КакаровK3 ULTRAMen 45+02:15:49
12Асен Радулов"АлПиринСки" - БанскоMen02:17:18
13Кристиян ГеоргиевAsics FrontRunner BulgariaMen02:18:53
14Светлозар ОреловTri Team VarnaMen02:18:54
15Anton VarbenovГликоMen02:19:31
16Красимир МаноловЧичо ДжакMen02:21:44
17Илия ТаневAdventure team DorkovoMen02:22:38
18Георги ДимитровЖулистанMen02:23:00
19Давид СтаниславовРуен 92Men02:23:32
20Николай ПисаровMen 45+02:24:29
21Михаел ЙордановСвински ТръстMen02:24:37
22Николай ГинчевTri Team VarnaMen02:24:39
23Catalin Ion MateiMen 45+02:24:46
24Антони ДойчиновКл Свободно ИзмерениеMen02:25:27
25Cristian TopescuMen 45+02:25:33
26Александър СтаневMen02:25:39
27Юлиан АндреевMen02:25:50
28Martin IvanovMen02:26:08
29Иво ИлиевСК по Триатлон ТРИ ПЛЕЙMen02:26:10
30Цветелин ЦветковБезотборенMen02:26:13
31Лазар ПипковKK Свободно ИзмерениеMen02:26:21
32Мартин ВърбовMen02:27:37
33Иван ХристовMen02:28:09
34Мирослав РашковMen02:29:14
35Efrem DubrovinТопалянкаMen02:31:50
36Велко АтанасовMen02:31:57
37Георги Бояджиев``Бягане за здраве``Men02:32:46
38Галин МаджаровMen02:33:11
39Денислав СтефановMen02:33:44
40Zdravko Taralov#TraVeningMen02:34:30
41Stoyan GanchevMen02:35:00
42Кристиан МилевPREDATORSMen02:35:20
43Светослав ГърковMen02:36:33
44Kalin RusevMen02:37:11
45Николай НиколовMen02:38:04
46Виктор ИвановMen02:38:24
47Борислав СтоевMen02:38:59
48Ивайло СтефановАК Орловец 93Men02:39:18
49Plamen ChekovMen02:39:31
50Vladilen SimeonovMen02:40:37
51Иван ИвановГрупата на ШароMen02:40:58
52Благой ЧинговMen02:42:13
53Калоян КолевiRunMen02:42:16
54Иван ЧановBultex 99Men02:42:22
55Станимир БочевВСК ,,Стрямци-61"Men02:42:27
56Гаврил ВърбанчевLovechRunnersMen02:44:02
57Andrei VasileTeamRunMen02:44:13
58Маргарит ИвановБягащият с вълциMen 45+02:44:18
59Ivan StambolovMen02:45:15
60Anton BashevBEZ SEX DO STARTAMen02:47:08
61Филип ЦветковMen02:47:21
62Радослав ЦветковMen02:47:22
63Емил ЙордановБавнитеMen02:47:49
64Plamen DraganovAtletik PravetsMen02:48:12
65Кирил КръстевMen 45+02:48:33
66Васил БатаклиевMen02:49:06
67Ivan AngelovТопалянкаMen02:49:23
68Любомир КириловTri Team SofiaMen02:49:25
69Джансу Исмаил2=1?!Men02:49:27
70Александър ГлухаровMen02:49:31
71Кръстин ДимитровLion Heart TRI TeamMen02:49:50
72Иван СлавовMen02:50:41
73Николай КръстевMen02:51:10
74Svetoslav ManolovMen 45+02:51:30
75Павлин ЙордановMen02:52:19
76Здравко ИвановWWRMen02:52:56
77Станимир НиколовMen02:53:25
78Николай НейчевfinbryteMen02:54:21
79Димитър ГаничевMen02:54:27
80Христо БояновMen02:54:43
81Георги ГеоргиевMen02:54:53
82Васил ДумчевBT RevolutionMen 45+02:55:13
83Ивайло ИлиевGeorunMen 45+02:55:30
84Krasen HristovMen02:56:11
85Борислав ЯнковСК ФАРMen02:56:13
86Делян ВакриловMen02:56:19
87Красимир ИвановMen02:56:29
88Йордан ГроздановMen 45+02:56:51
89Teodor ShalevMen02:56:55
90Георги ДончевMen02:56:57
91Тихомир ХристовFerro powerMen02:57:05
92Ангел ТрифоновMen 45+02:57:18
93Николай ДиканчевСудалMen 45+02:57:57
94Николай ЛозевMen02:58:13
95Антон ЯнковMen02:58:15
96Любомир МатовMen02:58:16
97Valentin TapchevMen02:58:41
98Кирил СтиряновMen02:58:42
99Йордан ГеоргиевГрупата на ШароMen02:58:44
100Иван Ивановadidas Runners SofiaMen02:58:52
101Георги ДрагоевDaily Dose of RunningMen02:58:53
102Rosen GospodinovMen02:58:54
103Пламен ГенчевMen02:59:04
104Йордан НиколовКуцата ГъскаMen02:59:07
105Кристиян БорисовMen02:59:17
106Ivan IvanovLovech RunnersMen03:00:19
107Велико ЗлатевMen03:00:20
108Стефан ИвановMen03:00:33
109Боян БорисовcraftberryMen03:00:39
110Стефан ЛазаровMen03:01:44
111Димчо ТафровMen03:01:44
112Давид ПенковBultex 99Men03:02:06
113Цветомир Генчев5км рън ШуменMen 45+03:03:04
114Росен КотевNext LevelMen03:03:28
115Калоян ДрагневMen03:03:34
116Даниел МилановMen03:04:01
117Кирил ТерзийскиSleepySaurusMen03:04:04
118Цветелин КулинскиFantasy Runners BulgariaMen03:04:08
119Veselin NikolovZlatograd Bike n'RunMen03:04:18
120Генади ВангеловMen03:04:55
121Филип ФилчевMen 45+03:05:10
122Simeon TenevMen03:05:53
123Константин ВасилевСК ПалазовMen03:05:53
124Данаил ДамяновАтлет МонтанаMen 45+03:06:22
125Велислав ХристовLovech RunnersMen03:06:51
126Стилиян НиколовShumen Early RunnersMen03:08:18
127Стефан НиколовMen03:08:25
128Марян Петковкк МонтанаMen03:08:42
129Димитър СтефановГондорMen03:09:42
130Александър ЗафировMen03:10:22
131Milen DimitrovMen 45+03:10:36
132Николай ТончевMen03:10:39
133Венцислав ЙордановMen03:11:02
134Ivan PachevMen03:11:06
135Мариян МлеченковАкадемиятаMen03:11:13
136Николай СтаневMen03:11:14
137Чарли МбунджиMen03:11:15
138Николай АндоновMen03:11:15
139Стоян ЖелязковMen03:11:28
140Gabriel BachvarovMen03:11:35
141Vassil AbadjievMen03:11:40
142Slavi IvanovMen 45+03:11:51
143Димитър КаразапряновFantasy RunnersMen03:12:47
144Венцислав ГеоргиевMen03:13:06
145Vasil TrifonovMen03:13:49
146Preslav DimitrovMen03:13:52
147Димитър ДимитровMen 45+03:14:08
148Стефан СаралийскиZlatograd Bike n`RunMen03:14:15
149Светослав ДафовMen03:14:55
150Тихомир ТрифоновMen03:15:17
151Pravoslav MilenkoviRunMen 45+03:15:18
152Веселин ВакриловMelonMen03:15:25
153Стефан ТодоровMen03:15:33
154Борислав НемскиСам съм си рекърдсMen03:16:19
155Радослав РадовКолоездачен клуб МонтанаMen03:16:50
156Емил ПеевMen03:17:01
157Пламен ПетковMen03:18:09
158Стойчо СтойчевMen03:18:14
159Илиян ДимитровMen 45+03:18:16
160Николай БакларовMen03:18:16
161Boris IlievMen03:18:20
162Атанас ПоповKS/7 HiLLs PlovdivMen 45+03:18:38
163Филип НиколовИчовите коньеMen 45+03:18:56
164Мартин МитренцевАкадемиятаMen03:18:57
165Даниел СимеоновVelos VarnaMen03:19:10
166Radoslav GeorgievMen03:19:14
167Денис КириловАсланските ТигриMen03:19:15
168Nicolas SimonneMen 45+03:20:17
169Валентин ВеселиновMen03:21:52
170Александър АлександровUzana RunsMen03:22:04
171Огнян ГроздановMen03:22:37
172Ивелин НиколовLeeroy JenkinsMen03:22:49
173Ивайло ИвановMen03:23:03
174Иван ПеевLeeroy JenkinsMen03:23:10
175Deyan AngelovMen03:23:26
176Hristo HadzhievMen03:23:52
177Aleksandr SuchkovMen03:24:06
178Мартин ДимановMen03:24:18
179Радостин БиневГрупата на ШароMen 45+03:24:41
180Stefan AnanievMen03:25:46
181Тодор ПъпановReal BikersMen03:26:23
182Виден ТенчевMen 45+03:26:24
183Любомир ЙордановMen03:26:38
184Емил ГеоргиевMen 45+03:26:50
185Димитър НиколовMen03:26:52
186Пламен КръстевMen03:27:08
187Петко ДойновКайлъшки ШкембетаMen03:27:37
188Илиян ХаризановMen 45+03:27:56
189Димитър ПаловMen 45+03:28:22
190The Running LegendMen03:29:03
191Калоян ЕвтимовMen03:29:43
192Емил МартиновБС КСMen03:30:02
193Павел ХаджипеневMen03:30:20
194Димитър ГеоргиевТИГОMen03:30:46
195Владимир ЙордановMen03:32:06
196Красимир БалевMen03:32:07
197Андрей КабакчиевMen03:32:08
198Дончо ДжинджевMen03:32:28
199Станислав КомневМармот с шоколадMen03:32:58
200Калоян РайковскиMen03:33:03
201Климент БогдановTRI TEAM SOFIAMen03:34:11
202Николай СлавчевMen03:35:23
203Любомир АпостоловMen03:35:44
204Радослав МитевMen03:36:14
205Михаил ЕниманевКуцо МагареMen03:37:19
206Венцислав ТончевMen03:38:15
207Мирослав МихайловКайлъшки шкембетаMen03:38:49
208Петър ПетровMen 45+03:39:04
209Yavor TsekovskiMen03:39:08
210Пламен БалканскиFantasy RunnersMen03:39:10
211Пламен ДимовMen 45+03:39:13
212Atanas ChilingirovMen03:39:39
213Тодор ТодоровMen 45+03:39:56
214Михаил МихайловMen03:40:21
215Dirk SprengersMen03:42:58
216Георги ПроненковMen03:43:05
217Георги ИлиевMen03:43:06
218Александър ПешевMen03:43:35
219Tsvetomir TsvetanovMen03:43:35
220Dimitar DimovMen03:44:09
221Емил ДимитровMen03:44:33
222Живко ДучевMen 45+03:44:35
223Александър ДелевMen03:44:59
224Мартин ФилевSlow RidersMen03:46:08
225Светлан СтояновMen03:46:24
226Александър ЛатевMen03:47:15
227Деян НиколовMen03:47:19
228Владимир СлавовMen03:47:20
229Trifon BachiyskiMen03:48:38
230Stanislav StefanovMen03:49:17
231Тодор СтояновMen03:51:45
232Стоян СтояновMen03:53:09
233Milcho MazganovMen03:53:29
234Калин ТодевMen03:53:44
235Тодор ПътърлиевSelectBGMen03:53:51
236Андрей СтоиловMen 45+03:53:59
237Христо ПетровMen03:54:32
238Иво МироновMen 45+03:55:58
239Константин БожковMen03:56:49
240Konstantin DelevMen03:57:08
241Иван КумановLABRADORMen 45+03:57:28
242Денис ИвановMen03:57:58
243Александър ВасилевНАГЛИТЕMen03:58:08
244Мартин ЙоновскиBultex 99Men03:59:35
245Иван ПалийскиBultex 99Men03:59:38
246Николай КоновскиКК ГлиганMen04:00:04
247Мартин ДимитровFOSTATAMen04:02:42
248Andrey AbrashevMen04:02:56
249Jon ZophoniassonЕднорогMen04:03:37
250Петър НановскиMen04:04:28
251Йордан АнгеловKeinelaufMen04:04:38
252Десислав КузмановЧумерна ЕленаMen04:06:12
253Павел ЙордановMen04:07:59
254Михаил СимеоновBair BudaliteMen04:09:33
255Тодор ТодоровMen 45+04:09:40
256Калин КаменовMen04:10:13
257Petar BonchevMen04:10:46
258Калоян КрумовMen04:12:00
259Иван СавевMen04:12:06
260Todor AtanasovSlow RidersMen04:12:34
261Георги НиколовMen04:13:49
262Даниел ДрагановMen04:17:16
263Мариан ДрагановMen 45+04:17:17
264Даниел АврамовMen 45+04:19:04
265Асен ТиповMen04:19:18
266Калоян КолевMen04:20:19
267Николай НоевMen04:21:53
268Георги НедковMen04:22:09
269Калин МитевUzana RunsMen04:23:22
270Stoyan StoyanovMen04:23:52
271Емил ГерговiRunMen04:24:41
272Pavel IlievДа бягашMen04:26:01
273Димитър РошлевMen04:26:03
274Венцеслав ВеличковСмрадливи КоткиMen 45+04:28:14
275Кристиян НайденовMen04:35:36
276Даниел ИвановУлтра пешеходецMen04:35:38
277Християн КолевMen 45+04:38:14
278Georgi TakovMen04:38:24
279Georgi SekulovВело СамоковциMen04:45:00
280Живко НачевMen 45+04:46:02
281Стефан БелчевMen04:46:42
282Иван НедялковMen04:46:43
283Христо ГорчовStramexMen04:47:41
284Иван ЖелевMen04:52:12
285Динко ИвановMen04:59:29
286Александър МеркуловMen 45+05:00:28
287Валентин ТончовскиMen05:05:38
288Стоил ТодоровMen05:14:57
289Ventsislav IvanovMen05:17:51
290Андрей ВеликовMen05:38:16
291Стоян ДобревВСК ТанкистMen06:31:11
DNFЕмануил КабадаиевTompetMen01:26:58
DNSTonislav NikolovFantasy Runners BulgariaMen-
DNSRadoslav InovskiMen-
DNSВилиян ПетковMen-
DNSIlias BentasMen-
DNSGeorge BentasMen-
DNSЦветомир УзуновWhite HatsMen-
DNSГеорги ТопалскиMen-
DNSЛюбомир ТошевAdidas Runners SofiaMen-
DNSГеорги СтояновMen 45+-
DNSKonstantin KochukovБански старецMen-
DNSИвайло АбаджиевЛабрадорMen 45+-
DNSКристиян ЛозевMen-
DNSSamuil ValchevAkademia/Project XMen-
DNSОгнян ПоповДебелите СтарчетаMen-
DNSАтанас КочевReal BikersMen-
DNSAlexey CvetanovMen-
DNSГеорги РуменовБорсуциMen-
DNSКонстантин АтанасовКК БероеMen 45+-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Радостина БаловаЖулистанWomen03:04:12
2Gergana BozhkovaBlagoevgrad Running ClubWomen03:14:50
3Мария ИлиеваRunning CommunityWomen 40+03:14:58
4Sara MinkovaMinkov teamWomen03:16:38
5Десислава ДимоваWomen 40+03:23:42
6Tsvetelina HristovaAtletik PravetsWomen03:35:37
7Ирена СпасоваДа бягашWomen 40+03:37:03
8Ванина МилушеваWomen03:37:22
9Жаклина ЖековаWomen03:44:53
10Петя ЗлатановаWomen03:45:04
11Петя КазаковаWomen 40+04:00:33
12Lina HristovaiRunWomen04:02:33
13Цветелина ХристоваWomen04:06:04
14Деница ЖелязковаСК СТОГОСWomen04:08:54
15Kristiana StoevaWomen04:10:34
16Елеонора ХристоваCompass CrossWomen04:17:55
17Maria IstatkovaWomen04:18:35
18Мария НиколоваWomen 40+04:22:50
19Maya PetkovaJumping ChicasWomen 40+04:25:42
20Галина КонстнтиноваWomen 40+04:26:51
21Iliyana IvanovaEdelmindWomen04:30:17
22Denitsa PetrovskaWomen04:31:54
23Yurka SimeonovaSlivenWomen 40+04:34:03
24Веселина ИвановаРусеWomen04:35:55
25Mihaela NikolovaWomen04:36:29
26Tanya NachevaWomen04:36:29
27Petya RadkovaWomen 40+04:39:12
28Ivana ZehovaTriTeamVarnaWomen04:39:29
29Недред ЗастругWomen04:39:29
30Ирина ПавловаShumen Early RunnersWomen 40+04:41:24
31Лилия ПетруноваWomen 40+04:43:39
32Пламена ПарапановаWomen04:43:58
33Гергана КарапереваWomen 40+04:44:04
34Мария СтанчеваМекицаWomen04:44:48
35Aneliya VitkovaWomen 40+04:47:39
36Антония ВасилеваHiWerkWomen 40+04:48:46
37Красимира ИвановаWomen 40+04:51:57
38Ива ВоденичароваBobi's teamWomen04:58:53
39Галина МиховаWomen 40+05:00:05
40Ралица ЦветковаWomen 40+05:00:38
41Надежда СтаниловаFREEelectronWomen 40+05:01:50
42Milena MunckWomen 40+05:10:57
43Мария ХристоваWomen05:13:36
44Венцислава ЦачеваТри тийм ВарнаWomen 40+05:15:56
45Боряна МладеноваБегачWomen05:16:19
46Полина ПисарскаWomen05:16:44
47Лора ДимоваWomen05:20:24
48Петя ДимитроваWomen 40+05:26:11
49Dobromira IanevaWomen 40+05:26:15
50Антония ГеоргиеваWomen05:26:46
51Elena DoychinovaWomen05:28:32
52Ани НиноваWomen05:39:15
53Албена ТасеваКлечо и МечоWomen 40+05:42:57
54Даниела МиховаWomen05:50:34
55Велина ДимитроваWomen06:00:20
56Анна ПарасковаОбичам да си тичамWomen06:13:07
57Росица КатреваInvictusWomen 40+06:16:05
DNSMargarita Elvis StoyanovaАкадемиятаWomen-
DNSМайа АнтоваWomen 40+-
DNSЕва СтайковаWomen-
DNSPetia KaramajdrakovaWomen 40+-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Александър Спасовgorun-shop.comMen02:33:00
2Dimitar Zhelyazkovteam Scarpa BulgariaMen02:33:30
3Svetlozar KolevMen02:36:14
4Емил ЯнчевKaroll Capital ManagementMen02:38:06
5Kiril NikolovXCoClubMen02:41:01
6Andrian KarparovThe Academy/ Free DimensionMen02:48:41
7Ivaylo PetkovAdidas Runners SofiaMen02:50:02
8Калоян АнгеловMen02:56:18
9Atanas ParashkevovAMen02:56:40
10Емил НедковMen02:59:51
11Славян ГенчевВСК Стрямци 61Men03:00:20
12Николай ПожаровСвободно ИзмерениеMen03:02:49
13Charalampos TsamantouridisMen03:03:50
14Pavel PetrovMen03:04:25
15Мирослав ЙосифовАкадемията / Пиши го бегалMen03:04:32
16Йосиф БанковУдарната ГрупаMen03:05:53
17Стоян РусевMen03:07:15
18Pavel VassilevЛоко ПловдивMen03:08:36
19Marin KermedchievБири4БаириMen03:08:52
20Димитър ДикеловTarnovoRunsMen03:09:12
21Stanislav KolevMen03:09:39
22Dragos PirvuMen03:12:00
23Petar PopovМашинитеMen03:13:21
24Plamen MerazovMen 45+03:13:44
25Александър ТошевMen03:14:29
26Калин ПеневКАРАТЕЛИБЕMen03:14:32
27Димитър КарабахчиевTri Team Varna/CC Varna/iRunMen 45+03:14:49
28Vlsdimir MutafchievAdidas Runners SofiaMen03:15:06
29Иво КаракашевКЕПАMen03:16:21
30Стефан МандевMen03:16:27
31Todor PopovTriTeamVarnaMen 45+03:18:25
32Камен НедковUnsponsoredMen03:20:10
33Теодор ИлиевMen03:20:13
34Даниел ДоникянКАРАТЕЛИБЕMen03:20:32
35Виктор БратковMen03:21:06
36Евгени ВелковКНСКMen03:21:12
37Константин СимеоновКЕПАMen03:21:35
38Manoil PeevITR BulgariaMen03:22:23
39Пламен РайковMen03:22:32
40Dimitar MitevNo TeamMen03:22:47
41Даниел ИвановMen03:23:37
42Стефан МинчевMen03:26:54
43Карл РозенбаумТри Тийм ВарнаMen03:26:58
44Rumen IgnatovDirty TRIMen 45+03:26:58
45Liviu LazarTeamRunMen03:27:08
46Нестор ДомусчиевBasiKefaMen03:27:09
47Калоян ЙотовПиши го бегАлMen03:29:39
48Димитър ЖелевЮТК RUNNERSMen03:30:29
49Калоян КръстевMen03:30:39
50Евелин Жечевadidas Runners SofiaMen03:30:42
51Mitko MitkovРогачетеMen 45+03:31:02
52Антон ДутевMen03:31:12
53Фабио БонинБегачMen03:31:49
54Давид СтойковMen03:31:57
55Jorge MolinarMen 45+03:32:03
56Лазар ДимитровMen03:32:49
57Илия БончевБавно бяганеMen 45+03:34:08
58Даниел ГосподиновБири4БаириMen 45+03:35:25
59Ivaylo MarinovMen03:35:42
60Христо ГерговMen03:36:27
61Стефан АлексиевMen03:36:41
62Пламен ПейковMen03:36:45
63Vasileios PantekidisAllTerrainRunnersMen03:37:09
64Тодор ЦвятковMen03:37:36
65Ивайло ДамяновODD FACKING CREWMen03:37:45
66Христо Иванов#НямаЧакайMen03:37:57
67Венислав Кирилов2=1?Men03:39:07
68Станислав ЧолаковTri Team SofiaMen03:39:27
69Matthias PutMen03:40:13
70Levon TopakbashyanАкадемиятаMen03:41:43
71Иван ПетковКостенурките нинджаMen03:41:53
72Боян ДимитровAdidas Runners SofiaMen03:41:56
73Александър СтояновMen03:42:11
74Георги ПаничарскиMen 45+03:42:24
75Недялко ГрудевMen03:42:33
76Николай БоляровTRI TROUBLE RUSEMen 45+03:44:12
77Христо АтанасовMen 45+03:44:27
78Данил НиколовMen03:44:36
79Антонио ИвановЮТК RunnersMen03:45:44
80Preslav NaskovMen03:45:56
81Георги ПеневАлфа РомеоMen 45+03:47:04
82Nikola PashkovThe LillsMen03:47:54
83Симеон КостовMen03:48:26
84Пламен БундевMen03:48:30
85Виктор ТеневTenev TeamMen03:49:02
86Андрей КрохтаMen03:49:11
87Александър АтанасовMen03:49:17
88Георги АтанасовMen03:49:18
89Bozhidar YordanovMen 45+03:49:40
90Николай КючуковiRunMen03:49:40
91Ивайло ГаневMen03:50:10
92Габриела БундоваMen03:50:39
93Владо ПановскиMen 45+03:52:19
94Konstantin GaytandzhievMen03:52:20
95Владислав Тодоров5kmRUN YambolMen03:52:45
96Живко МинковMen03:52:53
97Ивелин ИвановMen03:53:01
98Костадин СтефаниевMen03:53:39
99Милен КуневMen03:53:47
100Васил СтойчевBlue RocksMen 45+03:54:49
101Blagovest IvanovMen03:55:52
102Radoslav KostadinovMen03:57:09
103Marin TodorovMen03:57:23
104Galin GanevMen03:57:38
105Петко ГеоргиевMen03:58:33
106Владислав АтанасовMen03:58:44
107Петър ПеневВърбински ледникMen03:58:49
108Костадин ВълчевReal BikersMen03:59:04
109Цветан ПетровMen03:59:18
110Костадин ТодоровMen03:59:22
111Ивайло ВенковРогачетеMen 45+03:59:50
112Енчо ПиронковMen03:59:52
113Simeon PanovRUN D.M.CMen04:00:26
114Боян ПетковДъНоТоMen 45+04:00:35
115Драган ЗагорскиMen04:00:46
116Теодор ТачевMen04:01:22
117Петко ПетковMen04:02:06
118Димитър Танев-Men04:02:08
119Александър РусевнямамMen04:02:29
120Янко СтоевMen 45+04:02:44
121Цветелин ЦветановMen04:02:45
122Георги ЕвдокиевMen04:02:58
123Мартин НедялковRakia BrothersMen04:03:47
124Veselin BreskovskiMen04:03:58
125Тодор КостадиновKONVERSA DigitalMen04:04:04
126Емил ВарадиновКНСКMen04:04:51
127Страхил Атанасов5К ЯмболMen04:05:05
128Пеньо ПеневMen04:05:36
129Ивайло КацаровMen04:05:46
130Lyubomir PetrovMen 45+04:05:48
131Georgi AleksovMen 45+04:06:26
132Валентин ЧочевMen04:06:38
133Явор Шиков5km Yambol RunMen04:06:42
134Дамян ЛазаровMen04:07:33
135Данаил МечевMen04:08:55
136Алексей ПотьомкинWoolen Wolves ClubMen04:09:47
137Алексей МаслянниковWoolen Wolves ClubMen04:09:52
138Кирил ДимитровMen04:09:53
139Лука КарайлевMen04:10:31
140Николай ДурловMen04:11:34
141Петър КостовMen04:11:39
142Георги Матевtichat dostaMen04:11:47
143Radi PetrovMen04:12:12
144Симеон Янев5кмРънЯмболMen04:12:50
145Богдан КарачановMen04:14:53
146Мирослав ДимановБаси КефаMen04:14:58
147Mario AntovskiMen04:15:34
148Николай ГлавчевЛоко ПловдивMen04:15:36
149Милко АлабашевZlatograd Bike n'RunMen04:15:56
150Иван РусевMen04:16:25
151Стефан КършевCosmetics BulgariaMen04:16:28
152Иван ДончевMen 45+04:17:18
153Стоян СтояновMen04:17:30
154Емил ПетровMen04:17:45
155Калин ДаковMen04:17:52
156Кирил ШишковОтказах сеMen04:19:31
157Андрей КъртуновMen04:20:25
158Божидар КъртуновMen04:20:27
159Николай КостенскиИ сам воинът е самMen04:21:26
160Ивайло ЦановIrunMen04:21:30
161Веселин ПетровMen04:21:38
162Георги ГеоргиевMen 45+04:21:39
163Dragomir LukarevMen04:21:44
164Borislav ChonevMen04:23:04
165Александър ЗахариевПулса на ДяволаMen04:23:16
166Калин Ивановadidas Runners SofiaMen04:23:43
167Янко КорчевMen04:24:19
168Nikola SiderovMen04:24:24
169Daniel ZhelevMen04:24:25
170Петър ГеоргиевMen04:25:25
171Даниел МилушевMen04:25:30
172Христофор СтояновMen04:25:50
173Симеон ЯнковMen04:25:50
174Борис НеновнямамMen04:26:01
175Велизар МилановMen04:26:34
176Стефан ЦинцаровMelonMen04:27:34
177Дончо ТодоровMen 45+04:27:52
178Александър ГълъбовMen 45+04:28:42
179Георги ГеоргиевMen04:29:46
180Stanislav LenkovEl PendejoMen04:29:54
181Hristo MetevMen 45+04:29:57
182Atanas TulilovPishi Go BegalMen04:30:19
183Kristof SalmonMen04:30:26
184Николай СалабашевMen 45+04:31:01
185Христо ДимитровMen04:31:18
186Атанас КостадиновMen04:31:56
187Михаил СпасовMen04:32:10
188Иван-Асен ЧакъровMen04:32:22
189Явор ЯнковMen04:32:50
190Георги ГанчевMen04:32:54
191Vladislav DimitrovPG SharksMen04:32:58
192Кирил СтаменовMen04:33:13
193Martin AngelovMen04:35:03
194Ivan NenkovMen04:35:30
195Георги ИлиевMen04:35:39
196Петко СпасовMen04:35:41
197Иван КуковMen04:37:12
198Tihomir FilipovLegs MiserablesMen04:37:25
199Ники ВладовMelonMen04:40:04
200Панталей ЗлатковKNSKMen04:40:08
201Dobromir GenovМного сме, силни сме!Men04:40:57
202Ивайло ИвановMen04:41:06
203Тодор ПетровMen04:41:06
204Генчо КосевAdidas Runners SofiaMen 45+04:41:09
205Добромир ВасилевShumen Early RunnersMen 45+04:41:22
206Генади ИвановOne BladeMen04:42:50
207Ивайло РусевMen04:43:34
208Виктор Янакиев-Men04:43:38
209Роберто ПетровТийм ПерникMen04:44:52
210Константин ВангеловMen04:45:18
211Николай ИвановMen04:45:26
212Александър ВерчовMen04:46:00
213Руслан ЕмануиловMen04:47:07
214Мариан АндреевMen04:47:53
215Dimitar SeykovLeeroy JenkinsMen04:48:08
216Hristo KoparanovMen04:49:42
217Мартин ПаруневMen04:49:54
218Georgi SimeonovQuillsMen04:50:19
219Васил ВасилевMen 45+04:50:24
220Andrei MirescuMen04:50:52
221Slav SlavR2Men04:51:58
222Милен ДиневMen04:52:37
223Борислав ТушевMen04:52:55
224George CalinovschiClubul de Ciclism GalatiMen 45+04:54:14
225Милен ДимовОблачно с мущуциMen04:54:23
226Валентин Вачков8Men 45+04:54:38
227Петър ХристозовMen04:54:52
228Юлиан КънчевMen04:55:00
229Станислав СтанковMen04:55:55
230Атанас МиневMen04:56:04
231Бойно СтояновMen 45+04:59:59
232Делян ДимитровMen 45+05:00:01
233Nikolay KolevBegach Running ClubMen05:00:03
234Иво ДимитровКолкото толковаMen 45+05:00:10
235Неделчо ТаневMen05:01:03
236Andrey TraykovMen05:01:38
237Асен ТоневMen05:01:54
238Martin DinevMen05:03:35
239Юлиян ЦветановMen05:03:38
240Кристиян ГеоргиевMen05:03:41
241Ionut StoenescuTTRMen 45+05:04:40
242Милко МумджиевMen05:07:24
243Димитър ЯнковYour Ad HereMen05:07:48
244Николай ХристовMen05:08:55
245Мирослав МоравскиMoroTonicMen 45+05:09:37
246Zdravko SotirovMen05:09:50
247Любомир АнгеловКолекционеритеMen 45+05:10:22
248Uffe MunckMen 45+05:10:57
249Evgeni GenovМного сме, силни сме!Men 45+05:12:05
250Hristo BorisovКНСКMen05:12:19
251Марин ПетровMen 45+05:14:46
252Петър Панайотов5 км Ямбол РънMen 45+05:14:49
253Александър КостадиновMen05:15:00
254Roman TyrtyshnyyTrail running schoolMen05:16:44
255Жарин ДимовMen05:20:02
256Цветомир КолевMen05:21:37
257Александър ДенковMen05:21:40
258Тодор КуруджиковMen05:22:02
259Ангел ДимитровКлечо и МечоMen 45+05:23:26
260Стефан СтанчевMen05:25:36
261Николай СпасовMen05:25:58
262Калоян КолевMen 45+05:28:22
263Yanko DoychinovMen05:28:32
264Tsvetelin BotevWEB3 ACADEMYMen05:28:40
265Мартин ИнчевMen05:29:12
266Ivelin BochevMen05:29:12
267Ганчо ГаневLovech runnersMen 45+05:30:31
268Ивайло ХристовTri Team SofiaMen05:32:14
269Mario GeorgievКОН ТИ БРЪЗMen05:32:44
270Станислав ЕревЧервено сърцеMen05:40:23
271Цветелин ШекеровMen05:40:42
272Славчо ТопаловMen05:41:22
273Борислав ГеоргиевMen05:46:10
274Виктор ИвановMen05:47:59
275Даниел АтанасовBlueGroupKostenetzMen05:54:48
276Денис ИвановВихърMen05:54:49
277Николай ЦаревMen06:01:36
278Kamen PetkovMen06:03:09
279Павел ПавловБазово Училище ШуменMen 45+06:03:37
280Кръстьо ПарасковОбичам да си тичамMen06:13:05
281Николай АнгеловMen 45+06:16:30
282Пело ПеловMen 45+06:29:59
283Borislav BogdanovRunners of VratsaMen 45+06:30:01
284Марин МариновMen06:40:06
DNFМарин ХристовMen01:07:03
DNFДанаил Велинов"Без Напрежонка"Men00:32:03
DNSВеселин ИстатковMen-
DNSВладислав ЗаиимовMen-
DNSБорис РадевMen-
DNSРадослав ДишевMen-
DNSБорис КръстевMelonMen-
DNSЦветан ЦветановMen-
DNSNikolay GanchevMen-
DNSAlin StanTeamRunMen-
DNSНиколай ИвановMen-
DNSСимеон ГеоргиевMen-
DNSВалентин НиколовMen-
DNSGeorgi DukanovBig BallsMen-
DNSГанчо СтояновMen-
DNSКристиан ИващукMen-
DNSЖивко ДимитровMen-
DNSDaniel TonchevMen-
DNSКрасимир ПампоровMen-
DNSНиколай ДжеджевОблачно с мущуциMen-
DNSИван ГръблевMen 45+-
DNSКамен ТончевКолоездачен Клуб ВитошаMen-
DNSПетър ГеоргиевШкембеMen-
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Моника ФилиповаWomen05:13:30
2Полина ГорасоваБири4БаириWomen05:36:55
3Стефка ГаневаWomen 40+06:32:36
4Нели ПетковаNext LevelWomen06:37:50
5Снежана ТерзиеваNext levelWomen06:39:12
6Василена СтефановаNext levelWomen06:53:36
7Dessy TabakovaWomen06:53:55
8Боряна БотеваWomen 40+07:00:26
9Roxana SiboiuTeam RunWomen 40+07:03:02
10Детелина РадославоваWomen07:03:29
11Elena BorisovaWomen07:14:00
12Karina TalpovaNext LevelWomen07:35:07
13Adelina GrigorovaWomen07:43:44
14Донка Денчева-ДичеваWomen 40+08:00:52
15Galina MilenkovaWomen08:19:26
16Гергана АнгеловаWomen 40+08:54:48
17Райна Грудова-Де ЛангеWomen 40+08:54:57
18Евелина ДамяноваКоткитеWomen 40+08:59:40
19Ива СтояноваWomen09:02:33
20Anelia RanchinskaWomen 40+09:25:24
21Николина ЛамбеваRunning BuddiesWomen09:51:04
22Eduarda EnchevaWomen10:19:19
DNFБиляна ИвановаWomen05:20:03
DNFГергана БелчеваWomen 40+03:39:55
МястоИмеОтборГодиниВреме
1Georgi ZhekovMen04:19:21
2Калин ВасилевTarnovoRUNSMen04:44:35
3Ivo AndreevфрешоветеMen05:06:17
4Peter HristovСамостоятелен ТюленMen05:12:01
5Puruhniuc Milea RaduTeamRun ClubMen05:12:23
6Kristian AtanasovNever finishedMen05:25:41
7Ivo PanayotovMen05:26:30
8Velin DilovMen05:27:54
9Димитър КутевMen05:28:12
10Ивайло КириловReal trailMen05:28:23
11Мартин НиколовMen05:32:19
12Пламен МариновLovech RunnersMen05:37:41
13Васил ГеоргиевПриятели за бяганеMen05:39:28
14Захари ДимитровПриятели за бяганеMen05:42:53
15Мирослав ХаджийскиMen05:43:06
16Борислав ДобревMen05:43:10
17Анатоли АнгеловБавните от ТърГоЛясMen 45+05:46:09
18Максим БожиловMen05:49:16
19Минко ЛастарджиевMen05:49:20
20Daniel IvanovEdelmindMen05:51:54
21Boris MechkovMen05:55:17
22Николай ХристовMen05:56:53
23Владислав ЕргиевMen05:59:06
24Пламен ВасилевБавните от ТърГоЛясMen05:59:19
25Антон Шиков5km Run YambolMen 45+06:02:02
26Момчил ФичевMen06:02:09
27Кристиян ПетровMen06:03:59
28Калоян КючуковMen06:06:38
29Aleksey VasilevСтоте Войводи СливенMen 45+06:08:25
30Никола ТопчийскиMen06:11:47
31Daniel CirstoveanuTeamRunMen06:13:00
32Mihai CosticeaTeam RunMen 45+06:13:01
33Петър Иванов8Men06:13:10
34Мирослав ИвановMen06:16:19
35Георги КарагьозовWest park runnersMen06:16:35
36Борис КачамаковIRun + Женени с децаMen06:18:33
37Boris ZhelevБаси КефаMen06:19:08
38Павел ТодоровЩе се ВидинMen06:20:24
39Дейвид СтойковMen06:21:32
40Dimitar MichkovMen06:21:57
41Галин ПетровMen 45+06:23:04
42Vilian DyankovGodletesMen06:23:28
43Георги ГочевMen 45+06:23:36
44Григор ГригоровРуен 92 - КюстендилMen06:24:56
45Любомир СтамболийскиСамоковMen06:25:00
46Любомир ГеновЛудия конMen 45+06:31:20
47Станислав СтанчевНадбягай сеMen06:32:42
48Данаил НиновАкадемиятаMen06:35:14
49Кристиан КадиевМекицаMen06:37:01
50Николай ТодоровMen06:38:32
51Деян АнтовMen06:39:11
52Alexandru CiuraruTeam RunMen06:39:48
53Kalin ChinovskiMen 45+06:40:36
54Dan BettsRoadapplesMen 45+06:41:39
55Владислав ДековMen06:43:18
56Георги СтефановБързоходMen 45+06:44:24
57Роман СидоркинБавните от ТърГоЛясMen 45+06:44:36
58Стоян КовачевSuper MarioMen 45+06:48:38
59Георги КрънчевДиви КонеMen06:50:20
60Владо ШумановMen06:50:21
61Nikolay PetrovСтажантитеMen06:50:31
62Kliment PreshlenovMen06:52:56
63Georgi TodorovMen06:53:29
64Мартин ТасевMen06:53:53
65Lachezar TodorovTurbo DucksMen06:54:45
66Димитър АрнаудовMen06:55:00
67Genko GenchevMen06:56:34
68Nikolay IvanovMen 45+06:57:05
69Галимир ЦветановMen07:01:17
70Valentin SurtalovMen07:03:00
71Стефан МихайловMen07:03:49
72Даниел ИвановMen07:04:52
73Eduard AtanasovMen07:04:54
74Винелин КарамфилскиMen07:10:45
75Adrian DobreTeam RunMen07:10:48
76Tsvetan SpasovMen07:10:53
77Ивайло КеремедчиевКоджа каяMen 45+07:11:56
78Георги ГеоргиевD-RUNMen07:15:37
79Григор ГроздевMen07:20:58
80Артем ЗанковскийMen07:29:32
81Hristo AleksandrovBrew & RunMen07:30:37
82David ManolovMen07:30:49
83Georgi BojevMen07:32:56
84Hristo DimitrovMen07:35:12
85Svetlio ZlatevPerestroikaMen07:35:48
86Димитър СолаковAutochoiceMen07:37:29
87Георги КаравасилевРазвитие в застойMen07:41:42
88Николай НиколовMen07:47:45
89Стефан КуцаровMen07:47:47
90Христомир ДобревКошмарно къси крачетаMen07:48:14
91Емил ЕмиловРилски ЕзераMen07:48:51
92Даниел ПехливанскиРилски ЕзераMen07:48:54
93Rostislav KolevПружиниранеMen07:49:22
94Diman SpasovMen07:53:59
95Metodi AngelovThe Cookie MonsterMen07:55:25
96Vladislav RadevMen 45+07:55:27
97Асен ПенчевNever finishedMen07:55:32
98Иван БахчевановMen07:58:15
99Михаил НачевMen07:59:16
100Пламен МарковiRunMen08:00:22
101Детелин ХристовMen08:00:53
102Daniel NicaMen 45+08:03:10
103Стоян ДелевRunRide StudioMen08:03:15
104Стефан ПоповбауMen08:04:44
105Каро БадалянMen08:04:46
106Ивайло ПолихроновКуцо МагареMen08:06:09
107Атанас ЧерваровMen08:11:13
108Dan TrandafirTeam RunMen08:12:13
109Методи ИвановMen08:14:29
110Miroslav BlazhevMen08:16:50
111Velik VelikovStajantiteMen08:16:52
112Yonko PaskalevMen08:21:18
113Тихомир ФералиевBiraBarMen08:21:35
114Тихомир ЦветковNorth/West RunnersMen08:21:36
115Kostadin BachvarovMen 45+08:27:07
116Лий АстинMen 45+08:28:50
117Кристиан ДойчевКаспиMen08:30:42
118Georgi VoychevMen 45+08:30:42
119Виктор АсеновТадиMen08:30:43
120Marin DimitrovMen08:37:09
121Valentin TashkovBair BudaliteMen08:37:10
122Emanuel MartinovMen08:39:49
123Денис ПопчевВетроходство и приятелиMen08:48:32
124Росен ЦветанскиMen08:48:41
125Стоян ЮруковMen08:49:05
126Иван РадевMen08:51:55
127Никола ЧилевMen08:56:30
128Огнян АлексиевMen08:56:31
129Георги МладеновMen 45+08:59:42
130Mircea Anton CorbanMen09:02:50
131Мартин КуцаровMen09:03:14
132Росен БобчевMen09:03:14
133Виктор ВърбановMen09:04:00
134Камен ПаскалевMen 45+09:10:33
135Miroslav PenkovMen 45+09:14:45
136Владимир ИлиевMen09:44:07
137Todor KondarevMen09:59:49
138Цветомир ЦочевMen11:00:00
DNFТихомир ТоновMen04:48:46
DNFТихомир ГунчевMen04:19:30
DNFВладимир ДаскаловАкадемиятаMen 45+04:47:25
DNFКрум МитовПиши ме бегалMen04:50:25
DNFBorislav BozhankovMen05:19:13
DNFAlexander DanchevAIDIMen 45+05:30:18
DNFИвайло ИвановMen05:31:56
DNFPetar DimitrovRunning PhotographerMen02:37:25
DNFГеорги ГеоргиевMen03:57:27
DNFМихаил БелчевMen03:39:58
DNFLyubomir ApostolovКуцо МагареMen03:54:11
DNFGeorgi PavlovСтажантитеMen01:04:56
DNFНиколай КазаковMen01:48:11
DSQГеорги ГеоргиевMen 45+05:39:25
DSQЕрсин ТахсинLAUTA ARMYMen05:39:26
DNSGeorgi StoyanovMen-
DNSФеро ФерадMen-
DNSМаксим ВасилевMen-
DNSGodwin OdongoMen-
DNSRosen RusevMen-
DNSНиколай ДобревMen-
DNSЦветко МитовMen 45+-
DNSГеорги Марковбири4баириMen-
DNSЛюдмил ТодоровMen-
DNSНикола ИвановMen-
DNSКалоян ДадовЛетяща чинияMen-
DNSЛъчезар ПетковСтръмен баирMen-
DNSСтоян ГеоргиевMen-

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата