Резултати от Търново Ултра 2023

На 8-ми и 9-ти април 2023 се проведе осмото издание на Търново Ултра. През годините състезанието предложи различни дистанции с различни маршрути. За събитието през 2023 г организаторите от СК Браун Тим заложиха на три дистанции бягане (14, 35, 56 км), две дистанции планинско колоездене (31 км, 48 км) и един дуатлон (48 км MTB + 35 км).

Старт финалът на Търново Ултра бе разположен на Паметника Асеневци в центъра на Велико Търново.

Резултати от бягането.

Снимки 📷Facebook. Резултати от други години ⏱️ 202320222021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Търново Ултра
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Кристина ИвановаGoldNutritionWomen01:13:53
2Reneta NenkovaVariant 5Women01:15:59
3Vyara IlievaWomen01:22:30
4Емел Махмуд#НямаЧакайWomen01:23:11
5Паолина ГрозеваWomen01:24:56
6Анна ХристоваMamutWomen01:25:15
7Стефания Беломъжева-ДимитроваBrown TeamWomen01:25:49
8Никол ХристоваMinkov teamWomen01:26:08
9Силвия ДанчеваWomen 45+01:26:41
10Александра КазаковаFFWWomen01:27:58
11Яна НайденоваWomen01:28:55
12Надежда ДиловаWomen01:29:52
13Боряна БотеваWomen 45+01:30:53
14Ния ГеоргиеваWomen01:31:04
15Мария Стоянова - клечоТерминатори - ЗападенWomen01:31:14
16Лили АнгеловаWomen01:32:14
17Цвета ТодороваWomen01:32:50
18Илиана ЧасовникароваWomen01:32:55
19Маринела КрайчеваWomen01:35:30
20Констанс ХесапчиеваWomen01:36:20
21Илина БончеваАК Орловец 93Women01:37:14
22Цанка ПетроваWomen01:37:41
23Ива ИвановаWomen01:37:56
24Юлия ВасилеваWomen01:38:07
25Stela IlievaVLVOWomen01:38:42
26Ана Кашкавалджиева-николоваWomen01:39:12
27Aleksandrina SlavovaBirman LoversWomen01:39:47
28Викитория СтефановаWomen01:39:52
29Дария МариноваWomen01:39:53
30Velislava StefanovaWomen 45+01:39:55
31Емилия ПавловаWomen01:41:16
32Дана ХристоваShumen Early RunnersWomen01:41:42
33Радост КолеваShumen Early RunnersWomen01:41:44
34Иваничка ТодороваWomen01:41:46
35Добрина ЛюцкановаWomen01:41:54
36Любомира ПетковаWomen01:44:15
37Милка ИвановаWomen01:44:22
38Славена ЛазароваСЛАЖWomen01:45:01
39Димитрина НиколоваWomen01:45:55
40Мая ХаризановаWomen01:46:01
41Вероника ДимитроваWomen01:46:35
42Грета МомчеваASICS Front RunnerWomen01:46:45
43Miroslava AnanievaWomen01:46:48
44Цветина ТодороваWomen01:47:08
45Валерия ЯкововаWomen01:48:02
46Цветелина ДанчеваWomen01:49:25
47Иванка ПетоваWomen 45+01:49:45
48Petya RadkovaWomen 45+01:49:50
49Мария ХристозоваWomen01:49:57
50Elena ButenkoWomen01:50:22
51Tatyana GeorgievaТекила с портокалчеWomen 45+01:50:27
52Sevdalina KaraboyukovaWomen 45+01:50:53
53Христина ТанковаWomen01:50:54
54Христина БойчеваWomen 45+01:50:59
55Габриела ПетроваWomen01:51:20
56Берна ХалилDentalkiWomen01:51:30
57Николета ДимитроваWomen01:51:42
58Мария ФилчеваWomen01:51:50
59Ирина ПавловаShumen Early RunnersWomen 45+01:51:59
60Маргарита ЙордановаWomen 45+01:52:03
61Моника ПаскалеваWomen01:52:05
62Яна АтанасоваWomen01:52:10
63Боряна Сугарева5kmrun.bgWomen 45+01:53:00
64Лора СтанчеваFOSTATAWomen01:53:06
65Александра Сергиева-тасеваWomen01:53:36
66София ПетроваUSTETOWomen01:53:55
67Йоана АтанасоваWomen01:53:59
68Радосвета КолеваWomen01:54:01
69Veselina DikanchevaWomen01:54:17
70Мария ХристоваОправия нямаWomen01:55:47
71Йоанна БакаловаWomen01:55:56
72Ренета МладеноваОправия нямаWomen01:55:58
73Зорница ПаничарскаWomen01:56:08
74Hristina KelisakievaWomen01:56:14
75Светлана АтанасоваWomen01:56:32
76Петя ДончеваWomen01:56:36
77София ПетковаWomen 45+01:56:39
78Даниела ВеличковаWomen 45+01:56:42
79Елена ЗлатеваSherpasWomen01:56:45
80Mariya KaravasilevaWomen01:56:54
81Rozalina VuchevaWomen01:56:59
82Никол АтанасоваWomen01:57:20
83Биляна ГеоргиеваWomen01:57:28
84Теодора ВасилеваКака и МалчоWomen01:57:39
85Mariya KirchevaDentалкиWomen01:57:42
86Велина СталеваCycling Club BOARWomen01:57:49
87Nicole IvanovaUzanaRunsWomen01:58:54
88Елица ИвановаWomen01:59:10
89Донка ГеоргиеваТичащи БабичкиWomen01:59:19
90Йоана БояноваWomen01:59:21
91Сияна СтратиеваWomen01:59:33
92Людмила БелчеваWomen 45+01:59:47
93Силвия КьосеваWomen01:59:48
94Стилияна БуковскаKammarton Run ClubWomen 45+01:59:50
95Ваня ИвановаKammarton Run ClubWomen01:59:50
96Stiliana StoyanovaRunCarrieRunWomen01:59:53
97Александра ИвановаБелгийцитеWomen02:00:00
98Михаела ПетроваТекила с портокалчеWomen02:01:05
99Ralitsa TyutyundzhievaWomen02:01:44
100Bratana KeleshevaWomen02:01:58
101Ani GerasimovaR2 / ХабитатиWomen02:02:22
102Victoria DobrinovaBBDO VTWomen02:02:32
103Анастасия КъневаWomen02:02:40
104Diana StamovaWomen02:03:12
105Петя БахчевановаWomen02:03:39
106Ценка МилеваПАНАИРИ И ФЕСТИВАЛИWomen 45+02:04:02
107Нона ХристеваWomen02:04:04
108Ekaterina DikanchevaWomen02:04:27
109Марина СтефановаWomen02:05:18
110Sofia PetrovaТанграWomen02:05:24
111Кристина ГеоргиеваGi groupWomen02:06:15
112Диляна ТабаковаWomen02:06:18
113Raya ZdravkovaWomen02:07:36
114Златка ЦветковаWomen 45+02:07:53
115Василена СтойноваWomen02:07:59
116Ralitsa BozhkovaWomen02:08:00
117Adriyana SapundzhievaPizza&DonutWomen02:08:30
118Ирина НиколоваWomen02:09:51
119Николета ДимитроваHeliosDentWomen02:09:55
120Йорданка ЙончеваWomen02:09:56
121Анита БорисоваWomen02:10:54
122Александра БоеваWomen02:11:04
123Милена БоневаWomen 45+02:11:10
124Десислава АпостоловаWomen 45+02:11:21
125Бояна ДюлгероваP3 GrafixoftWomen02:11:42
126Гергана БелчеваWomen 45+02:13:37
127Бетина ГенчеваWomen02:15:46
128Karina IgnatovaDentalkiWomen02:15:54
129Теодора КьосеваWomen02:16:18
130Анна ИвановаWomen02:16:27
131Марияна ТодороваЛабрадорWomen 45+02:17:02
132Gergana RadevaWomen02:17:39
133Христина НестероваJumping ChicasWomen 45+02:18:17
134Весела ДимитроваBultex 99Women02:18:35
135Светослава ИвановаWomen02:21:11
136Светлана ПрофироваWomen 45+02:21:12
137Даниела АчковаWomen 45+02:22:27
138Вероника ЙордановаWomen02:23:58
139Надя АуалLlama TeamWomen02:24:49
140Стела КочановаBultex 99Women02:25:19
141Деница ДеневаWomen02:25:47
142Christina ZhelyazkovaAdidas Runners SofiaWomen 45+02:26:17
143Николета ХристоваWomen02:26:45
144Катя БоруковаWomen02:26:55
145Мария ВенкинаТичащи БабичкиWomen02:27:07
146Силвия ПанайотоваТичащи БабичкиWomen02:27:07
147Габриела ВеличковаWomen02:30:41
148Савина ДимитроваWomen02:31:12
149Зорница ДимитроваWomen 45+02:32:19
150Svetla GeorgievaКътински шогунWomen 45+02:32:58
151Martina TodorovaWomen02:34:03
152Sofia KazakovaLabradorWomen02:34:04
153Алекс ЛамбреваWomen02:36:12
154Милена ЦановаWomen02:36:13
155Александра ИвановаWomen02:40:53
156София ИвановаWomen 45+02:40:54
157Mariya ValkovaТекила с портокалчеWomen02:42:08
158Петя Бояджиева-БашеваWomen02:42:48
159Кайра ДобреваWomen02:43:44
160Дария ПандурскаWomen02:49:47
161Миглена Попова-ВасилеваКътински шогунWomen 45+03:40:41
DNFАнна ТюфекчиеваУзанаWomen02:19:04
DNFНикол КараивановаУзанаWomen01:23:22
DNSGala ChalakovaWomen-
DNSIvan IvanfghjWomen-
DNSKarena ChechevaWomen-
DNSZlatina GenchevaЧУМЕРНАWomen-
DNSАнелия ЙордановаWomen-
DNSБояна ПапазоваWomen-
DNSВаня ДиноваЛюлякWomen-
DNSВиолета КалайджиеваWomen 45+-
DNSГалина КършеваWomen-
DNSЕлена КичеваМайНи подминахаWomen 45+-
DNSЕлина БакайоваWomen-
DNSЙоана ДимитроваWomen-
DNSЛюбка НиколаеваWomen-
DNSПетя ХаджистояноваWomen-
DNSСилия ГинчеваWomen-
DNSСимона ТодороваWomen-
DNSФилиз ЕминDentалкиWomen-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Валентин ШишковСКО ,,Трапезица 1954''Men01:03:30
2Kiril NikolovXCoSportsMen01:04:55
3Деан ГиневБоб и щангиMen01:05:22
4Димитър Н. ДимитровMen01:11:59
5Preslav PeynovMen01:12:05
6Георги МатевMen01:13:06
7Anton HristovСКО "Трапезица" 1954Men01:13:27
8Асен Какаровk3ULTRA - ZlatogradMen01:13:37
9Светозар СтояновТерминатори - ЗападенMen01:13:43
10Делян ГаневMen01:13:50
11Антон КоевБири4БаириMen01:14:10
12Николай КичуковMen 45+01:14:21
13Нейко ПлачковВАЯ 94Men 45+01:15:02
14Dimitar VasilevMen01:15:25
15Дилян ХаджиивановMen01:16:15
16Давид СтаниславовМогилатаMen01:16:16
17Anton VarbenovГликоMen01:16:29
18Петър ЗахариевMen01:17:09
19Вихрен КостадиновDENTALKIMen01:17:14
20Кирил ДрагановРусе ТичаMen 45+01:17:27
21Ивайло СтефановАк Орловец 93Men01:18:01
22Konstantin BozevPalazov SKMen01:18:07
23Димитър МарковLivestrongMen01:18:09
24Емил РусевMen01:18:13
25Георги ТодоровБелгийцитеMen01:18:19
26Иво ИлиевMen01:18:21
27Мирослав РашковMen01:18:35
28Валентин ИлиевMen01:19:10
29Стефан ЦончевMen01:19:16
30Denis LontkovskiyMen 45+01:20:03
31Иван ИвановМорски вълциMen01:20:09
32Йосиф БанковУдарната ГрупаMen01:20:16
33Радослав ЦветковMen01:20:17
34Иван КостурскиMen01:20:32
35Борислав БорисовTabata BGMen01:20:39
36Димитър ХъмчевMen01:21:12
37Михаил НиколовMen01:21:23
38Стефан ПетровChicken LegsMen01:21:34
39Валентин СтефановMen01:21:50
40Калоян КючуковRRMen01:21:55
41Красимир КехайовK3ULTRA - ZlatogradMen01:22:17
42Атанас ВълевMen01:23:05
43Адриан ДимитровMen01:23:09
44Панайот ПетровMen01:23:58
45Димитър ГаничевMen01:24:35
46Гълъб ТопаловНеврокопските бабиMen 45+01:24:37
47Александър ИвановТрапезица 1954Men01:24:50
48Михаил ЯнковСофийски планински клубMen01:24:51
49Йордан ГенджовИстросMen 45+01:24:54
50Влади КаркоровАкадемиятаMen01:24:56
51Kiril StanchevFOSTATAMen01:24:59
52Pavel PetrovСк Черно Море-АтлетикMen01:25:15
53Станислав СтаниславовMen01:25:36
54Georgi GanchevMen01:25:38
55Konstantin VasilevMen01:25:40
56Благовест ИвановMen01:25:40
57Милен ИвановMen01:25:49
58Михаел ЙордановMen01:26:00
59Филип ЦветковMen01:26:09
60Владимир ДимовGBCMen01:26:29
61Kaloyan YotovMen01:26:31
62Andrea FrareTeproMen01:26:49
63Петко КраевТроянски КонMen01:27:01
64Тодор СтояновMen01:27:05
65Димитър ГеоргиевТИГОMen01:27:29
66Kaloyan DragnevMen01:27:31
67Ivan TrifonovНадводна скалаMen01:27:40
68Теодор ГеоргиевПАНАИРИ И ФЕСТИВАЛИMen01:27:43
69Християн ХристовАК Орловец 93Men01:27:44
70Мирослав БановFFWMen01:27:50
71Ивелин ИвановСпринт 2020Men01:28:01
72Andrei KehayaminchevНадводна скалаMen01:28:16
73Йордан ГроздановMen 45+01:28:17
74Тодор СаралийскиMen01:28:41
75Виктор ХристовMen01:28:59
76Андон АтанасовТУ - СОФИЯ ИПФ - СЛИВЕНMen 45+01:29:31
77Борислав ПехливановK3ULTRA - ZlatogradMen 45+01:29:47
78Йордан НиколовКуцата ГъскаMen01:30:00
79Станислав СтанчевНадбягай сеMen01:30:03
80Mariyan MlechenkovMen01:30:06
81Росен ТодоровMen01:30:17
82Калоян МяновMen01:30:20
83Ivan PeevLeeroy JenkinsMen01:30:34
84Sl AvRRMen01:30:39
85Daniel DimovMen01:30:40
86Емил ВарадиновKNSKMen01:30:47
87Нишан ТакворянСКО СИНИ КАМЪНИMen01:31:05
88Ивайло КараманолевКолоездачен клуб "Васил Левски"Men01:31:08
89Петър ПрофировMen 45+01:31:19
90Evgeni VelkovKNSKMen01:31:32
91Todor TodorovDNF TeamMen01:31:41
92Виторио ИниновMen01:31:48
93Филип ФилчевMen 45+01:31:50
94Jorge MolinarMen 45+01:32:12
95Драгомир ДачевТръвнаMen01:33:00
96Петър ФилевБягам за здравеMen01:33:24
97Мирослав ЙосифовMen01:33:28
98Владимир НовковMen01:33:38
99Кристиян СтефановMen01:33:39
100Georgi IvanovMen01:33:41
101Лука КарайлевMen01:33:48
102Александър ГлухаровMen01:33:51
103Ясен МаданковMen01:34:11
104Павлин ДимитровВариант 5Men 45+01:34:39
105Росен БобчевMen01:34:59
106Симеон ГеоргиевMen01:35:08
107Dragomir GeorgievMen01:35:23
108Иво ИвановMen01:35:30
109Иво ДимитровMen 45+01:35:38
110Павел ВасилевЛоко ПловдивMen01:36:40
111Blagovest BaychevPocket RocketsMen01:36:50
112Nikolay VasilevMen01:36:51
113Ivan DragantchevPocket RocketsMen01:36:51
114Miroslav NikolovMen01:37:12
115Атанас АтанасовВТУMen01:37:13
116Симеон ЯнковMen01:37:20
117Иван ИлчевMen01:37:24
118Ангел ИлчевMen01:37:25
119Богдан ЙовчевАк Орловец 93Men 45+01:37:28
120Тодор ТодоровMen01:37:28
121Георги ДобревMen01:37:32
122Петко ГеоргиевMen 45+01:37:37
123Milen LazarovDENTAЛКИMen01:37:39
124Мирослав КузмовMen01:37:51
125Найден НайдевMen01:37:51
126Пламен ГенчевMen01:38:30
127Milko MilchevMen01:39:05
128Валентин ВасилевMen01:39:08
129Христо ТерзиевНесебърMen 45+01:39:21
130Васил СтаневСКО Хемус ТроянMen01:39:27
131Александър КомаровMen01:39:29
132Енчо ЕнчевMen01:39:30
133Tsvetelin TsvetkovBirman LoversMen01:39:46
134Павел ПоповMen01:39:52
135Boris IlievMen01:40:00
136Мариян ПаничаровMen01:40:44
137Ivelin NikolovLeeroy JenkinsMen01:40:45
138Konstantinos KonstantinouRodopi runnersMen 45+01:41:06
139Emil GergoviRunMen01:41:19
140Борис ИвановВалдиMen01:41:39
141Недко НиколовMen01:41:40
142Цветомир Генчев5km run ShunenMen 45+01:41:43
143Николай НиколовMen01:41:44
144Martin KosevЛудите калинкиMen01:41:47
145Александър ДечевXplosiveMen01:41:47
146Даниел ЗдравковGiMen01:41:50
147Viktor VarbanovMen01:42:09
148Явор ГеоргиевMen01:42:23
149Васил ФилиповТопалянкаMen01:42:33
150Ивалин КостадиновKammarton Run ClubMen01:42:50
151Павлин ТодоровКК ГлиганMen01:42:57
152Александър АнастасовMen01:43:07
153Nikola PashkovMen01:43:12
154Boris BalabanovMen01:43:28
155Йонко КръстевMen01:43:31
156Деян СтояновMen01:44:14
157Деян КъневБавните от ТърГоЛясMen01:44:16
158Илиян ИвановВалдиMen01:44:29
159Борислав НеделчевИмотикоMen01:44:38
160Валентин ГарушевFFWMen01:44:53
161Евгени СтефановMen 45+01:44:57
162Ивайло ГаловMen 45+01:44:57
163Стефан КършевMen01:44:58
164Александър ВерчовMen01:45:02
165Tsvetelin KulinskiFantasy Runners BulgariaMen01:45:02
166Иван КуковMen01:45:07
167Dimitar SeykovLeeroy JenkinsMen01:45:29
168Желязко АпостоловMen01:45:29
169Ивайло ЦановMen01:45:30
170Георги ГеоргиевMen01:45:37
171Ивайло ПетровMen01:45:39
172Milen ElkinШкола за характериMen01:45:46
173Светослав ПетровMen01:45:47
174Nikolay RachevMen01:45:55
175Vasileios TsikrikasMen01:46:00
176Мартин МинчевBrown teamMen01:46:01
177Ventsislav IvanovMen01:46:09
178Георги БанковУдарната ГрупаMen01:46:11
179Георги КръстевMen01:46:18
180Николай НиколовMen01:46:21
181Милен КуневMen01:46:42
182Hristiyan TodorovMen01:46:44
183Виктор АсеновИдалгоMen01:46:45
184Павел ИвановMen01:46:55
185Пело ПеловMen 45+01:47:04
186Любомир ТодоровMen 45+01:47:09
187Николай КръстевMen01:47:45
188Михаил ГеоргиевMen01:47:50
189Николай КазаковMen 45+01:48:10
190Милен РусевБегунMen01:48:14
191Ивайло ЧампъровMen01:48:15
192Todor VatralevMen01:48:17
193Светломир ИвановMen01:48:24
194Калоян СтанковMen01:48:59
195Калин ГъбовMen01:49:00
196Daniel MladenovMen01:49:06
197Stefan StamatovMen01:49:14
198Здравко ДионисовMen01:49:19
199Калоян ДечевMen01:49:33
200Georgi RadevMen01:49:33
201Emil BoiajiiskiBLACK SEAMen 45+01:49:44
202Петър ДобревMen01:49:59
203Николай СтанковMen01:50:04
204Преслав ДимитровКака и МалчоMen01:50:11
205Борислав НемскиMen01:50:17
206Viktor BaldzhievТекила с портокалчеMen01:50:28
207Kristian KirilovMen01:50:28
208Господин ЛалевFostataMen01:50:29
209Деян НиколовMen01:50:32
210Илиян ПочилеевMen01:50:58
211Петър ПетровMen01:51:11
212Georgi NikolaevMen01:51:16
213Марио ВълевFFWMen01:51:17
214Михаил БелчевMen01:51:19
215Николай СлавчевMen 45+01:51:33
216Aleksandar DimitrovСтажантитеMen01:51:47
217Бисер ИсаковMen01:51:51
218Станислав ДимитровMen01:51:52
219Емил ГеоргиевMen 45+01:51:55
220Dimitar StoevDT RunnersMen 45+01:52:03
221Kolyo KabaevMen01:52:04
222Нено ИлиевMen01:52:06
223Свилен ЦоневMen 45+01:52:09
224Георги АтанасовMen 45+01:52:11
225Atanas TulilovMen01:52:27
226Емил МартиновБС КСMen01:52:31
227Александър ИвановMen01:52:38
228Irina BaychevaPocket RocketsMen01:52:51
229Илин ГеоргиевMen01:52:56
230Иван ИлчевMen01:53:09
231Anton YankovMen01:53:10
232Малкия ПетърчоMen 45+01:53:15
233Виктор НейковMen01:53:22
234Plamen VladimirovMen01:53:33
235Павел ДончевВсе някой трябва да е най - отзадMen01:53:36
236Любомир ЛамбевMen01:53:46
237Христо КостадиновMen01:54:01
238Мирослав КостовMiVeKoMen01:54:04
239Иванов ГеоргиMen01:54:16
240Деян ДончевMen 45+01:54:35
241Йордан АндреевMen01:54:52
242Мартин МариновМишкаMen01:55:09
243Васил СимеоновXplosiveMen01:55:19
244Milen MoskovTrilinxMen01:55:23
245Mihail MihaylovMen01:55:48
246Александър ДелевMen01:55:58
247Руслан ЕмануиловMen01:56:06
248Антон ИвановSherpasMen01:56:44
249Христо НайденовMen 45+01:56:58
250Александър БелчевMen01:57:12
251Трендафил ХаризановMen 45+01:57:15
252Николай ТодоровОтбор ЯзовецMen 45+01:57:38
253Симеон ЖелевCycling Club BoarMen01:57:49
254Атанас ЙордановMen 45+01:57:59
255Камен ПетровMen01:58:00
256Александър ЛатевMen01:58:09
257Петър НановскиMen01:58:41
258Петър ГеоргиевMen01:58:48
259Дамян ВасилевКътински шогунMen01:58:57
260Тодор ТодоровMen01:59:15
261Николай БалевСК "Фар"Men01:59:32
262Владимир ГеоргиевКътински шогунMen01:59:41
263Явор ДоневRunners of RuseMen01:59:51
264Никола БобчевRunCarrieRunMen01:59:52
265Мирослав РусевFFWMen02:00:13
266Георги ПавловСтажантитеMen02:00:15
267Костадин ВелиновТекила с портокалчеMen02:01:06
268Rumen TsonevMen 45+02:01:31
269Александър Ангелов"Нефтохимик" Бургас 2010Men02:01:36
270Радослав ВеличковMen02:03:12
271Мартин ДимитровFOSTATAMen02:03:31
272Angel AngelovFOSTATAMen02:03:32
273Emil AleksandrovMen02:04:04
274Иван АнгеловMen02:04:04
275Кристиян НайденовMen02:04:05
276Кирил ДимитровMen02:04:13
277Данаил ЙордановMen 45+02:04:39
278Teodor ApostolovMen02:05:19
279Velichko PetrovLegs MiserablesMen02:06:02
280Kolyo PeevMen02:06:23
281Валентин ТрифоновMen02:07:09
282Михаил КоцевMen02:07:11
283Никола ПумпаловMen02:07:12
284Николай МариновBultex 99Men02:07:28
285Andrey SapundzhievPizza&DonutMen02:08:40
286Николай ГрошевMen02:09:50
287Иван ИвановHeliosDentMen02:09:56
288Неделчо ИвановFOSTATAMen02:10:26
289Бойко БоневSherpasMen02:10:54
290Кирил БоевMen02:11:04
291Атанас СтояновR2Men 45+02:12:57
292Lyubomir FilipovFFWMen02:15:27
293Ставри БакаловMen 45+02:15:32
294Александър ЖигаурсовСЛАЖMen02:15:47
295Димитър КьосевMen 45+02:16:17
296Васил ИвановMen02:16:43
297Явор ТодоровЛабрадорMen02:17:03
298Radoslav DimitrovMen02:17:34
299Ивайло ПетровMen02:18:07
300Александър ПетровТриатлон ПлевенMen02:18:08
301Владимир НиколовBultex 99Men02:18:36
302Константин КолевАтлет 2004 ПомориеMen02:19:16
303Васил ВасилевMen02:20:03
304Velik VelikovMen02:20:06
305Тихомир ЛечевMen02:20:11
306Петър КалчевВИП ПЛАНИНАРИMen02:21:14
307Валентин ПетковСмирнякаMen02:22:27
308Антоний ГеоргиевMen 45+02:22:41
309Захари ДобревОгледалнитеMen02:24:46
310Иван ДобревОгледалнитеMen02:24:47
311Цветан РайковLabradorMen02:24:55
312Мирослав СлавовBultex 99Men02:25:20
313Венцеслав ВеличковMen 45+02:25:46
314Михаил ИлиевMen02:28:11
315Стоян СтояновMen 45+02:32:59
316Teodor IlievBDSportMMen02:33:33
317Svetlin StefanovMen02:35:22
318Мартин ГеоргиевMen02:36:49
319Лазар КириловMen02:37:40
320Станко СтанковMen02:38:16
321Nikolay BlagoevMen02:40:24
322Румен ХристовТекила с портокалчеMen02:42:07
323Калоян РайковскиMen02:49:51
324Николай ИлиевMen 45+02:50:39
DNFIvaylo PeynovMen03:44:48
DNFEmanuil MladenovMen00:47:24
DNSНиколай НаковВМСК"ВАРНА"Men-
DNSAlexander AngelovMen-
DNSDaniel GospodinovBBDO VTMen-
DNSDaniel SimeonovVelos VarnaMen-
DNSDimitar DimitrovPalyak PernikMen-
DNSGeorgi SimeonovMen 45+-
DNSInanch IbraimАнален походMen-
DNSIvan CholakovLeeroy JenkinsMen-
DNSKonstantin KolevMen-
DNSMetodi IvanovMen-
DNSNicolas SimonneMen 45+-
DNSNikola SiderovMen-
DNSNikolay KrystevMen-
DNSNikolay KyurkchievMen-
DNSRostislav KolevАнален походMen-
DNSStefan ZefirovMen-
DNSTodor PopovTriTeamVarnaMen-
DNSVasil YordanovMen-
DNSYanko ChakarovMen-
DNSYordan PetrovMen-
DNSZlatian IlievMen-
DNSАнастас КотовMen-
DNSАнтонио ДавидовЛоко ПловдивMen-
DNSАпостол АпостоловMen 45+-
DNSГеорги ДончевFFWMen-
DNSГеорги НиколовMen-
DNSДаниел КънчевMen-
DNSДенис ПопчевMen-
DNSДрагомир ИгнатовMen-
DNSЕмил ФучеджиевMen-
DNSЕрол БайрамMen-
DNSИван ДжапуновMen-
DNSИван СавчевMen 45+-
DNSКирил ДимитровMen-
DNSЛюбомир ГаневMen-
DNSМариан АтанасовClaims TransMen-
DNSМартин МихалевMen-
DNSНедко ТодоровVLVOMen-
DNSНедялко ДимитровMen-
DNSНенчо КалевКК ГлиганMen-
DNSНикола БинтевFFWMen-
DNSНикола СапунджиевFFWMen-
DNSНиколай АрхангеловАрнитекMen-
DNSНиколай ВеличковMen-
DNSНоколай ТодоровЯзовецMen 45+-
DNSПетър АнтоновMen-
DNSСтанимир СемковСмирнякаMen-
DNSСтефан БашевBultex 99Men-
DNSФилип КириловMen-
DNSХристо КараивановУзанаMen 45+-
DNSХристо ХристовMen-
DNSХристо ЧакъровMen-
DNSБорислав ШереметовMen 45+-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Sara MinkovaWomen03:18:45
2Stefana VasilevaWomen03:18:59
3Антония РусеваБавните от ТърГоЛясWomen03:20:42
4Верадина НачеваWomen03:25:48
5Vanina MilushevaWomen03:26:54
6Мария ЦочеваWomen 45+03:30:42
7Бела ДулеваКом-Емине сБираWomen03:34:10
8Desislava DimovaVariant 5Women03:35:59
9Иванка ДимитроваБири4БаириWomen03:38:40
10Ирена СпасоваWomen03:42:24
11Йоанна РадославоваWomen03:43:16
12Мишел ГеоргиеваЛъвско СъпцеWomen03:47:51
13Нели ПетковаWomen03:48:55
14Геграна БожковаWomen03:54:17
15Недка ЦановаWomen03:55:25
16Севелина КироваWomen03:59:34
17Ели МиленоваWomen04:00:30
18Yuliya МатеваЗелена стъпкаWomen04:01:37
19Sonya SpasovaWomen04:02:00
20Боряна ИлийковаWomen04:03:10
21Мария ИлиеваWomen04:03:54
22Ралица СтоеваWomen04:07:40
23Мария РусековаKK Svobodno IzmerenieWomen04:08:00
24Mariana IvanovaWomen 45+04:08:28
25Юлияна СтояноваWomen 45+04:10:31
26Tonislava SotirovaШмиргелиWomen 45+04:11:02
27Яна ДобревскаMikkeller Running Club SofiaWomen04:14:51
28Петя Казакова-ивановаWomen04:15:44
29Yoana StoyanovaWomen04:16:26
30Катерина ПалашеваWomen04:18:52
31Мая ПетковаJumping ChikasWomen04:21:34
32Mihaela LukanovaЛудите калинкиWomen04:21:50
33Petya StoyanovaWomen04:21:53
34Юрка СимеоноваСливенWomen 45+04:22:14
35Красимира ДончеваЗелена стъпкаWomen 45+04:22:26
36Ралица ЦветковаJumping ChikasWomen 45+04:22:26
37Мариана Кисьова – ПетроваWomen04:22:41
38Dilyana NaydenovaWomen04:23:03
39Кристияна СтоеваWomen04:23:57
40Кремена КънчеваМедикWomen04:26:58
41Здравка ХиноваWomen04:26:59
42Margarita Stoyanovaadidas Runners SofiaWomen04:34:23
43Stiliyana PetrovaWomen 45+04:37:52
44Chanita KusevaWomen04:41:11
45Evelina DamyanovaWomen 45+04:42:07
46Елена ТинковаWomen04:42:41
47Анна ПеневаWomen 45+04:49:25
48Pavlina BrautigamWomen 45+04:56:02
49Николета КостоваWomen05:04:03
50Цветелина БеневаLovech runnersWomen 45+05:04:45
51Adelina GeorgievaWomen05:11:55
52Зоя ТомаляноваWomen05:14:12
53Марина МариноваiRunWomen05:14:38
54Viktoriya YankovaWomen05:17:12
55Галина МиховаWomen 45+05:22:33
56Krasimira GerasimovaLabradorWomen 45+05:23:11
57Николина ЛамбеваWomen05:27:54
58Наталия БашеваBultex 99Women05:31:50
59Дорина ЧепишеваWomen05:36:29
60Sonia KadievaWomen05:43:58
61Stoyanka ShishkovaWomen05:44:23
62Кремена КалиноваWomen 45+06:11:27
63Maria GoritsovaWomen06:32:41
DNFIvana ZehovaTRI Team VarnaWomen00:37:22
DNFПетя КафеджиеваBegachWomen02:28:20
DNSSimona LinchevaWomen-
DNSВяра КръстеваWomen-
DNSМилена СтояноваWomen-
DNSПетя КарамаждраковаЛабрадорWomen 45+-
DNSЛили АнгеловаWomen-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Самуил ВълчевProjectXMen02:53:34
2Методи МихалевOrpheus Spa&Casino HotelMen02:54:19
3Цветин ГеоргиевСвищи ПлазMen02:54:24
4Асен РадуловMen02:55:01
5Андриан КърпаровКК Свободно ИзмерениеMen02:55:30
6Daniel ТончевMen02:56:32
7Emil NedkovMen02:57:03
8Стоян СтояновPhi MoldsMen02:57:28
9Камен НедковUnsponsoredMen02:57:55
10Stiliyan AvramovPriority sportMen 45+02:57:56
11Georgi LankovСвищи плазMen02:57:58
12Димитър ГеоргиевMen 45+02:58:39
13Petar IvanovDentалкиMen02:58:50
14Светлозар ОреловTri Team VarnaMen03:01:30
15Красен ПинговMen 45+03:04:44
16Анатоли АнгеловБавните от ТърГоЛясMen03:06:23
17Martin IvanovMen03:11:02
18Fatih HyuseinovMen03:12:14
19Nikolay PisarovУниверситет Проф. Д-Р Асен Златаров - БургасMen 45+03:13:15
20Лазар ПипковКК Свободно ИзмерениеMen03:13:22
21Димитър МитевNo TeamMen03:14:19
22Галимир ЦветановMen03:14:28
23Цветан ЦветановMen03:14:51
24Manoil PeevULTRAVLOGMen03:15:10
25Любомир ГеновЛудият конMen03:15:34
26Alex YanevMen03:16:12
27Атанас КорковMen03:17:55
28Ilia TanevAdventure DorkovoMen03:18:37
29Marin KermedchievБири4баириMen03:18:39
30Димитър КарабахчиевCC Varna/Tri Team Varna/iRun.bgMen 45+03:19:53
31Станислав КолевMen03:20:32
32Валентин БебовКСК РусеMen 45+03:20:39
33Пламен ВасилевБавните от ТърГоЛясMen03:20:42
34Николай ПожаровКК Свободно измерениеMen03:20:59
35Христо ГерговMen03:21:47
36Георги СтанчевSvishti PlazMen03:21:54
37Кирил ДжанкушевБоб и щангиMen03:22:32
38Иван СтамболовMen03:22:38
39Petar DinevMen03:23:13
40Христо Георгиевбири4баириMen03:23:16
41Nikolay MilenkovШмиргелиMen03:24:32
42Димитър ДимитърTarnovoRunsMen03:24:39
43Симеон ТеневDentaлkiMen03:27:18
44Николай СтепановDentaлкиMen03:27:22
45Антони ДойчиновКК Свободно ИзмерениеMen03:28:07
46Георги ДрагоевMen03:28:37
47Ivaylo BozhurinMen03:29:53
48Николай ГинчевShumen Early RunnersMen03:29:56
49Николай РядковMen03:30:30
50Калоян ДадовТърновски баириMen03:31:40
51Krasen SlavovMen03:31:56
52Христо АтанасовMen03:32:22
53Мартин ВърбовMen03:32:30
54Ивайло ДамяновOdd Crew ZombiesMen03:33:00
55Petar Stanoevnot fast but furiousMen03:33:15
56Карл РозенбаумТри Тийм ВарнаMen03:33:40
57Nikolay MladenovЛабрадорMen03:33:51
58Димитър ДимитровAdidas runners SofiaMen 45+03:35:20
59Rumen DimitrovКайлъшка ДолинаMen03:36:38
60Philip NasrAdidas Runners SofiaMen03:37:05
61Светлозар КолевMen03:37:46
62Георги ТодоровMen03:37:47
63Stiliyan KirovMen 45+03:38:32
64Радослав ГеоргиевMen03:39:31
65Илиян КулевАлен МакMen03:40:13
66Stoyan LambovMen03:40:14
67Стоян СтояновMen03:40:14
68Георги ПеневАлфа РомеоMen03:40:26
69Валентин ПетковMen 45+03:40:36
70Rumen SavovMen03:40:54
71Stefan KerevMen03:41:03
72Петър ПеневВърбински ледникMen03:41:05
73Божидар ЙордановЛоко ПловдивMen 45+03:41:05
74Ивайло ЙоновIRUN BGMen03:41:07
75Николай БоляровКСК РусеMen 45+03:41:17
76Николай ДобревMen03:41:28
77Васил ТрифоновБаси КефаMen03:42:29
78Nikolay IvanovMen 45+03:42:52
79Лий Астонbaselinehealing.Men 45+03:42:56
80Стефан КуцаровMen03:43:13
81Aleksandar IvanovMen03:43:38
82Радослав ТодоровMen03:45:29
83Цветан ИнджовМогилицаMen03:45:42
84Васил НиколовMen03:45:51
85Александър МитовКК Свободно ИзмерениеMen03:46:02
86Efrem DubrovinТопалянкаMen03:46:07
87Стефан МандевMen03:47:00
88Левон ТопакбашянMen03:47:24
89Yordan Ivanovadidas Runners SofiaMen03:47:51
90Константин ПарталозовMen03:47:52
91Пламен ПанайотовMen03:48:16
92Христо АлександровMen03:48:33
93Николай ДиканчевСудалMen 45+03:48:41
94Георги ГочевMen 45+03:48:53
95Павел ГеоргиевКомпас-крос РусеMen03:49:12
96Николай НачевMen03:50:09
97Георги НиколовMen03:50:39
98Тихомир ХристовMen03:51:24
99Konstantin GaytandzhievMen03:51:33
100Димитър стоянов ДимитровMen 45+03:52:14
101Любомир ПетровMen 45+03:52:38
102Стоян ДобревMen03:53:14
103Anton DutevMen03:53:32
104Димитър МавродиевMen 45+03:53:45
105Константин НиколовCrossFit 681Men03:54:01
106Danil NikolovMen03:55:14
107Петър Панайотов5 км Ямбол рън 1Men 45+03:55:40
108Атанас АтанасовГлиганMen03:55:55
109Стоян Шумкаровex3m.bgMen03:56:02
110Димитър ГенчевДа бягашMen03:57:01
111Виктор ТеневTenev TeamMen03:57:44
112Боян ПетковMen 45+03:58:33
113Антон БашевБибко БибитковMen03:58:36
114Веселин СпасовMen03:58:51
115Ламбрин ЧолаковРазвитие в застойMen03:59:11
116Георги КаравасилевРазвитие в застойMen03:59:12
117Ivan El megrabyMen03:59:18
118Николай ПетковMen 45+03:59:31
119Георги КрънчевMen04:00:23
120Иван ПетровiXONDAMen04:00:23
121Ивайло ВеличковСКО ТуидаMen04:00:55
122Ivan IvanovMen04:01:17
123Kostadin StamatovMen04:01:29
124Христо ЦвятковMen04:02:01
125Иван ИвановMen04:02:31
126Пламен МарковiRunMen04:03:11
127Аргир ТачевMen04:03:54
128Dilyan Dimitrovracecalendar.bgMen04:04:33
129Марио ГеоргиевКОН ТИ БРЪЗMen04:05:19
130Виктор ВълчевMen04:05:21
131George CalinovschiClubul de Ciclism GalatiMen04:06:16
132Ясен КъчинскиТри Тийм ВарнаMen04:06:35
133Борислав ДобревMen04:07:35
134Григор ГроздевMen04:07:36
135Georgi IlievMen04:07:39
136Стоян КовачевSuper MarioMen 45+04:07:42
137Драгомир ДенчевMen04:08:02
138Martin StefanovMen04:08:02
139Zafer ShabanovMen04:08:03
140Мартин МитренцевMen04:08:39
141Simeon IvanovVAPTECHMen04:08:57
142Венислав КириловСливницаMen04:09:05
143Doncho TodorovMen 45+04:10:19
144Pantalei ZlatkovKNSKMen04:10:30
145Liviu-stefan DumitruMen04:10:35
146Tsvetan SpasovMen04:10:38
147Радослав ИлиевMen04:10:56
148Iliyan PetrovКостенурките нинджаMen04:11:00
149Камен МастиковДебелите СтсрчетаMen04:11:03
150Nikolay KaloyanovMen04:11:14
151Мирослав ДимановБаси КефаMen04:11:28
152Иван РадевMen04:13:13
153Петър ИвановMen 45+04:13:38
154Пламен ИвановMen04:14:07
155Милен ШоповMen 45+04:14:30
156Мартин МатеевБаси КефаMen04:14:59
157Stanislav ShopovMen04:15:08
158Генади ИвановтукСмеЗаБиратаMen04:15:37
159Tsetso StoaynovПерник cityMen04:16:30
160Симеон СтефановMen04:17:05
161Dimitar SolakovAutochoiceMen04:17:41
162Petko PetkovMen04:18:17
163Атанас КостадиновMen04:18:40
164Милко АлабашевK3ULTRA - ZlatogradMen04:19:14
165Владислав ДимитровP&G RunMen04:19:24
166Димитър ЩърбановBorTacMen04:20:47
167Станислав МинковMen04:21:27
168Miroslav GenovМного сме, силни смеMen04:21:54
169Лъчезар ПетковСтръмен баирMen04:22:08
170Eduard AtanasovMen04:22:11
171Ivan Ivanovadidas Runners SofiaMen04:22:18
172Tihomir FilipovLegs MiserablesMen04:22:22
173Евлоги ВеличковMen 45+04:22:27
174Beyhan EminMen04:22:50
175Тодор МаджаровMen 45+04:23:02
176Petar HristozovMen04:23:27
177Мирослав СакаджиевMen04:25:35
178Иво ИвановАФК ШамандураMen04:26:37
179Delyan DimitrovMen 45+04:26:40
180Янко СтоевMen04:27:03
181Plamen HristovMen04:27:15
182Велизар МилановMen04:27:52
183Dimitar Tanev-Men04:28:54
184Денис КириловАсланските ТигриMen04:28:55
185Preslav NaskovMen04:29:11
186Тодор КолевMen04:29:41
187Martin TomanovMen04:30:02
188Svetlin AleksandrovCrossFit 681Men04:30:06
189Емил ИгнатовЛабрадорMen 45+04:31:18
190Georgi SimeonovQuillsMen04:31:48
191Николай МариновОсоговски ОфлюхиMen04:31:54
192Атанас ЧилингировBioMashiniMen04:32:00
193Евгени ДочевMen04:32:29
194Симеон СимеоновMen04:32:37
195Ivaylo YosifovFindMeCureMen04:33:19
196Svilen KomitovMen04:34:19
197Антон ЩърбовMen04:34:31
198Иван ЧановBultex 99Men04:34:47
199Krasimir KostovSoloMen04:35:15
200Иво БорисовЛабрадорMen04:35:17
201Светослав СветиевMen04:35:40
202Ивайло ТончевMen04:36:12
203Алексндър КостадиновMen04:36:13
204Stoyan GeorgievMen04:37:01
204Nikola IvanovMen04:37:01
206Михаил СпасовMen04:37:13
207Данаил АтанасовПрез времето тичаме боси или безпомощно стреснатиMen04:37:21
208Илко БуюклиевMen 45+04:37:53
209Atanas SotirovПолечка по пътечкаMen04:39:21
210Светослав ЛашевЛабрадорMen04:39:41
211Yulian KanchevMen04:39:43
212Plamen TodorovLovech ranarsMen 45+04:40:39
213Слави ИвановMen 45+04:41:39
214Васил ГрънчаровMen 45+04:41:44
215Nikolay KazakovMen04:41:52
216Ivelin BochevMen04:42:06
217Tsvetan GeorgievMen04:42:06
218Красимир ПампоровTopgunMen 45+04:42:26
219Мариан ДонковMen 45+04:42:59
220Denislav NedevMen04:43:04
221Асен ПенчевP3 GrafixoftMen04:43:04
222Ivan TopliyskiCrossFit 681Men04:45:03
223Tsvetan StoyanovMen04:45:38
224Стефан СаралийскиTex TradeMen04:45:44
225Ivo IvanchevMen04:45:44
226Dobromir GenovМного сме, силни смеMen04:46:55
227Krasimir MihaylovKGM BulgariaMen 45+04:48:10
228Стилиян НиколовShumen Early RunnersMen04:48:11
229Неделчо ТаневMen04:48:53
230Росен СимеоновMen04:49:20
231Мартин АндоновMen04:49:25
232Асен МладеновMen04:50:28
233Крум БакаловMen04:51:05
234Драгомир АнтовMen04:51:30
235Милко МумджиевMen04:53:41
236Fero FeradMen04:55:05
237Мартин ДимановMen04:55:05
238Станислав НиколовBorTacMen04:56:20
239Николай СалабашевMen04:56:22
240Валентин ЧочевMen04:56:30
241Иван КумановMen 45+04:57:44
242Pavel KostadinovЛека по лекаMen04:58:02
243Ivan GalabinovЛека по лекаMen04:58:05
244Николай ЧулевMen 45+04:58:45
245Evgeni GenovМного сме, силни смеMen 45+04:59:44
246Kaloyan DimitrovMen05:02:41
247Nikolay StanevMen05:04:04
248Ivan NedkovMen05:05:20
249Свилен ИвановMen05:06:01
250Калоян КолевZombie RunMen05:06:47
251Todor KondarevMen05:07:04
252Илиян ХаризановMen 45+05:08:01
253Pavel IlievДа БягашMen05:08:40
254Георги ТончевMen05:11:45
255Светлин СтояновHungry hogsMen05:11:50
256Йордан АнгеловTeam ShiSharkaMen05:14:26
257Виктор ПанайотовMen05:17:46
258Георги ГеоргиевMen05:17:48
259Angel MetaxovMen05:18:16
260Пламен ГеоргиевтукСмеЗаБиратаMen05:18:34
261Николай КолевMen05:20:06
262Жорж ГермановRunForestRunMen05:21:24
263Стефан СтанчевMen05:21:34
264Ангел ЦанковMen05:22:39
265Марк ГеоргиевAble InventorsMen05:23:00
266Александър ГеоргиевAble InventorsMen05:23:00
267Славчо ТопаловK3ULTRA - ZlatogradMen 45+05:23:55
268Стоян ТодоровMen05:31:51
269Петър МутаковПепи ГотинияMen05:37:18
270Alexander DenkovMen05:42:15
271Кирил ШоповMen05:44:15
272Христо КолевМайНи подминахаMen05:46:11
273Даниел АтанасовBlue Group KostenetsMen05:59:56
274Стефан АтанасовMen 45+06:05:53
275Николай НоевMen06:22:14
276Diyan IvanovPizza&DonutMen06:32:40
277Evgeni DimitrovMen06:41:24
DNFCristian ȚopescuMen 45+02:50:51
DNFПетър ГеоргиевШкембеMen05:26:58
DNFДанаил ХаджиевМогилицаMen01:41:06
DNFИван ПетковКостенурките нинджаMen-
DNSGalin BorisovYazov TeamMen-
DNSPlamen BogoevMedicMen 45+-
DNSSvetoslav LashevLabradorMen-
DNSДеян ГерасимовR2 / ХабитатиMen-
DNSЗдравко ЗдравковGreenlifeMen-
DNSКирил КръстевMen 45+-
DNSКлимент ПрешленовMen-
DNSКонстантин КостадиновДа бягашMen-
DNSКонстантин КочуковБански СтарецMen-
DNSСтоян ДелевMen-
DNSЯвор ТерзийскиMen-
DNSДимитър ВасилевMen-
DNSХристо Иванов#НямаЧакайMen-
DNSBoyan IlchevMen-
DNSKiril NikolovXCoSportsMen-
DNSКамен ПетровDIRT Zwift TeamMen-
DNSСтилиян СтояновБегачMen 45+-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Моника ФилиповаWomen05:16:51
2Атанаска АтанасоваЗелена стъпкаWomen05:58:36
3Dessy TabakovaWomen06:12:46
4Вяра ПетеваWomen06:19:34
5Стефка ГаневаWomen06:44:28
6Детелина РадославоваWomen06:48:26
7Златка вълчева ValchevaWomen06:55:47
8Димитрина ГулеваЛабрадорWomen06:59:26
9Валерия ДимитроваGoldNutrition BulgariaWomen07:08:38
10Лилия ЧолаковаWomen07:10:42
11Adelina GrigorovaКътински шогунWomen07:11:06
12Irina PeshinaWomen07:22:00
13Елеонора ХристоваWomen07:22:04
14Дими ЧервенлиеваWomen 45+07:22:24
15Живка КисьоваДебелите СтарчетаWomen07:28:35
16Karina TalpovaWomen07:44:48
17Оля СлавчеваWomen07:55:38
18Веселина ИвановаРусеWomen08:00:05
19Silviya KaraboychevaWomen08:25:43
20Elena BorisovaWomen08:32:25
21Вера МитоваWomen 45+08:42:38
22Gabriela BellevaWomen08:50:49
23Elka TodorovaWomen08:52:00
24Албена ТасеваWomen 45+08:52:46
25Милена КръстеваУзанаWomen 45+09:39:36
DNFEvgeniya Avramova-stoyanovaR2Women00:52:12
DNFВиктория НиколоваWomen03:14:59
DNSMaya TanevaАсеновградски баириWomen 45+-
DNSСнежана ТерзиеваWomen-
МястоИмеОтборКатегорияВреме
1Петко СтефановMen 45+04:42:48
2Александър ХристовRunners of VratsaMen04:51:29
3Пламен МариновLovech RunnersMen04:52:40
4Калинба ВасилевTarnovoRUNSMen04:56:48
5Цветко МитовMen 45+05:16:38
6Daniel IvanovMen05:16:52
7Мартин МитинMen05:20:13
8Galin MarinovMen05:21:30
9Димитър АтанасовATA furnitureMen05:23:26
10Alexander IvanovICDSOFTMen05:26:40
11Велин ДиловMen05:27:38
12Младен АнтоновMen05:30:40
13Цоньо ПеневЗелена стъпкаMen 45+05:34:57
14Славян ГенчевВКС"Стрямци61"Men05:36:43
15Христо ГеоргиевMen05:37:03
16Димитър КутевMen05:39:24
17Пламен Мановracecalendar.bgMen05:42:26
18Илия БончевMen 45+05:43:08
19Йосиф ЙосифовInvictusMen05:44:57
20Ивайло КеремедчиевАтлет КарнобатMen 45+05:46:49
21Виктор ЗъмбаровMen05:49:37
22Христо ИвановMen05:51:17
23Андреан КръстевMen05:55:09
24Николай ПетковЯК ГЪРЧMen 45+05:55:09
25Kaloyan ChanevMen05:58:39
26Ivo AndreevMen06:01:04
27Светослав СтоименовLovech RunnersMen06:05:16
28Атанас ПарашкевовMen06:08:11
29Павел ТодоровБавните от ТърГоЛясMen06:09:43
30Васил ГеоргиевMen06:12:07
31Petar KolarovMen06:17:08
32Виктор ЦветановMen06:17:49
33Кръстю ПанчевНеврокопските бабиMen 45+06:19:47
34Borislav BogdanovRunners of VratsaMen 45+06:20:02
35Христо КръстевMen06:20:18
36Калоян КолевiRUNMen06:24:55
37Sibin GeorgievTTTMen06:26:03
38Stefan MinchevMen06:26:12
39Даниел ГосподиновБири4БаириMen 45+06:26:46
40Деян АнтовMen06:32:20
41Антон ОрешкинMen06:32:56
42Божидар ДимитровMen06:33:35
43Marin PetrovMen06:35:32
44Dimitar DimitrovMen06:37:05
45Dimitar GeorgievMen06:39:00
46Стефан СтанковMen06:39:00
47Peter HristovСамостоятелен тюленMen06:41:59
47Христо ГрудевОтказах сеMen06:41:59
49Диян ЯзмадзжиянMen06:42:35
50Angel PanteleevMen06:42:39
51Ивайло КириловReal TrailMen06:44:29
52Zhivko ZhelyazkovAdidas Runners SofiaMen 45+06:47:18
53Владимир ДаскаловБаси кефаMen06:48:00
54Стефан АлексиевMen06:50:07
55Иван ЙосифовRun-T-DrunMen06:50:35
56Тодор ТодоровMen06:54:52
57Georgi VlasakievMen06:55:47
58Ivan RusevMen06:59:31
59Valentin AsparuhovVLVOMen06:59:41
60Николай ДончевMen07:00:22
61Dan BettsRoadappleMen 45+07:05:54
62Galin ValchevMen07:08:08
63Роман СидоркинБавните от ТърГоЛясMen 45+07:08:27
64Hristo NikolovNoDNFMen07:08:39
65Nikolay PetrovMen07:10:07
66Владислав ДековMen07:17:25
67Димо БеневСК "Фар"Men07:20:03
68Николай ИвановMen07:20:34
69Nikola NikolovClimb,Run&FunMen 45+07:22:01
70Владислав СерафимовМедикMen 45+07:23:50
71Alexey CvetanovТърновски баириMen07:23:53
72Иван Харалампиев5kmrunMen07:25:09
73Geoorgi BojevMen07:30:41
74Ivaylo GeorgievКом-Емине сБираMen07:30:45
75Филип ДимитровMen07:32:21
76Красимир ИвановMen07:34:29
77Йордан МитевMen 45+07:37:31
78Красен ХристовMen07:41:11
79Иван ШишмановСК "ФАР"Men07:41:29
80Borislav BozhankovMen07:42:39
81Dimitar DimkinMen07:43:40
82Pavlin GeorgievMen07:44:19
83Miroslav IvanovMen07:45:26
84Валентин СурталовMen07:46:59
85Nikolay GankovMen07:48:49
86Петър ДимитровMen 45+07:49:01
87Yakim PehlivanovMen07:52:22
88Tsvetomir DemerdzhievMen07:52:29
89Радослав ТеневMen07:52:58
90Ivan StefanovDobichetaMen08:07:27
91Тодор МиневMen 45+08:13:01
92Петър СталевMen08:28:15
93Metodi AngelovThe Cookie MonsterMen08:33:00
94Georgi VoychevMen 45+08:33:01
95Тодор к. ТодоровЛабрадорMen 45+08:41:16
96Emil AleksovMen08:43:21
97Vladislav StoevMen 45+08:44:38
98Веселин ТодоровDobichetaMen08:49:41
99Иван Стефанов2’10/kmMen08:50:53
100Ангел ДимитровMen 45+08:52:46
101Стойчо СтанчевMen08:54:33
102Любомир ПалакарчевMen 45+08:54:58
103Димитър Димитров#ЕндлесГърчMen08:57:20
104Miroslav PenkovStara ZagoraMen 45+08:59:40
105Цветан Ненчев#ЕндлесГърчMen09:06:15
106Десислав СтояновBegachMen09:18:31
107Ruslan MinevMen09:23:25
108Иво МироновMen 45+09:27:47
109Mario MilevDobichetaMen09:32:03
110Никола ЙордановMen09:58:26
DNFSebastian DimaHC100 TeamMen02:01:49
DNFМихаил НачевMen01:12:33
DNFКристиян ГеоргиевASICSFrontRunner BulgariaMen04:27:17
DNFVelko GerasimovLabradorMen 45+06:43:20
DNFBorislav SimplichevMen04:44:03
DNSCornel NeaguCS MedgidiaMen 45+-
DNSGeorgi AtanasovMen-
DNSGeorgi PehlevАкадемиятаMen-
DNSMarin DamyanovMen-
DNSАспарух ВълчевЧудните скалиMen-
DNSБорис ЧакаловБегачMen-
DNSОгнян НоваковMen-

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции