Резултати от Трън Ултра Рън 2024

На 11 май 2024 се проведе третото издание на Трън Ултра. То се проведе в района на град Трън. Четирите трасета се намират в сърцето на Краище – един от най-живописните и чисти райони в България. 8 км / 560 м Д+, 13 км / 950 Д+, 24 км / 1650 Д+, 54 км / 3400 Д+.

Снимки 📷 KrisoK Photography. Резултати от други години ⏱️202420232022.

Трън Ултра Рън
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Христина ТУШЕВА1. (F 45+)1:12:50
2.Боряна МИНКОВА1:22:49
3.Лора ДИМИТРОВА1:26:35
4.Капка РОГОЖАРОВА1:32:29
5.Вяра БОГДАНОВА1:36:25
6.Наталия ПРИСАДОВА2. (F 45+)1:38:01
7.Йоанна НИКОЛОВА1:40:28
8.Ана РОС1:45:08
9.Елена СТАНИМИРОВА1:47:01
10.Надежда КРЪСТЕВА1:47:33
11.Геновева ГОСПОДИНОВА3. (F 45+)1:48:12
12.Любена СТОИМЕНОВА1:49:43
13.Лилия ЗЛАТАНОВАСдружение Алабак1:49:49
14.Надежда СТАЛЯНОВА4. (F 45+)1:50:52
15.Мария ПИЛЕВА5. (F 45+)1:50:52
16.Десислава ЯНАКИЕВА1:58:32
17.Гергана ПРЕДОВА2:01:19
18.Симона НЕДЯЛКОВА2:05:48
19.София КОСТАДИНОВА-ИЛКОВА6. (F 45+)2:07:46
20.Калина ИВАНОВАСинята стрела2:10:36
21.Даниела МИХОВА2:11:23
22.Росица ИВАНОВА2:21:47
23.Биянка ЗОПОВА2:26:12
24.Vanina GABROVSKA-DINEVA2:39:28
25.Dana ZHECHEVAOld Dirty Runners4:14:10
26.Bozhana ZHECHEVA7. (F 45+)Оld Dirty Runners4:14:10
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Николай ГЕНЧЕВ57:41
2.Давид СТАНИСЛАВОВРуен 9259:19
3.Любослав ЛЮБОМИРОВТева спринт1:03:27
4.Дойчо ДОЙЧЕВ1:07:33
5.Ивелин ИВАНОВ1:12:26
6.Александър ГЕОРГИЕВ1:17:20
7.Ивалин ПЕТРОВ1:17:20
8.Велислав КУЗМАНОВ1. (M 45+)1:17:51
9.Борис ИВАНОВ1:19:39
10.Любомир СТЕФАНОВ1:19:55
11.Александър МИЛЕВ1:22:48
12.Филип ДИМИТРОВ1:22:49
13.Николай СЕДЕФЧЕВ1:22:51
14.Димитър ТЪРЕВ1:23:45
15.Андрей ПЪРВАНОВ2. (M 45+)1:25:54
16.Georgi MITOV1:26:03
17.Чудомир ТОДОРОР1:26:07
18.Кирил МИЛЕВ1:28:51
19.Борис ЯНЕВ1:43:02
20.Иван ШЕНТОВ1:43:21
21.Веселин СТАНКОВ1:45:34
22.Любомир МИЛЧЕВ1:45:34
23.Асен СТОЯНОВ1:46:32
24.Светозар ИВАНОВ1:58:33
25.Никола КАЛАЙДЖИЕВ1:58:48
26.Александър МАНОЛОВ2:01:11
27.Александър ЦВЕТКОВ2:01:22
28.Валери БОЖКОВAirbender2:06:31
29.Атанас КОЛЕВ2:11:23
30.Гавраил ГАВРАИЛОВ3. (M 45+)Локомотив Пловдив2:39:29
31.Cvetan RAYKOVLabradoR2:52:24
32.Юлиян НИКОЛОВ4. (M 45+)3:15:34
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Виктория ХРИСТОВА2:15:56
2.Мария СТОЯНОВАТерминаторите от Западен2:16:19
3.Цветелина ПЕТКОВА2:16:21
4.Даниела МАРИНОВА2:19:15
5.Джулия ВАСИЛЕВА2:20:04
6.Ирена ГЕОРГИЕВА1. (F 45+)2:22:23
7.Мария ХРИСТОЗОВА2:30:25
8.Виктория ТЕНЕВА2:33:35
9.Мирослава КИРИЛОВА2:34:18
10.Михаела ГЕОРГИЕВА2:35:38
11.Michaela IZVORSKA2:35:45
12.Деяна ДИМИТРОВА2. (F 45+)2:41:02
13.Станислава ЛЮТАЧКА2:45:44
14.Даниела МИНЧЕВА2:52:54
15.Симона ТОДОРОВА2:57:38
16.Вероника ИСТИЛЯНОВА3:02:23
17.Галя АНГОВА3:05:37
18.Яна АНДОНОВА3:06:56
19.Василка МАЛИНОВА3:08:38
20.Анжела СТОИМЕНОВА3. (F 45+)АА3:08:39
21.Силвия СКУБАРЕВА3:09:00
22.Ния КАЦАРОВА3:14:20
23.Калинка МИШЕВА3:17:16
24.Аделина ИВАНОВА4. (F 45+)3:19:45
25.Таня РУСИНОВА3:24:40
26.Диана АЛЕКСАНДРОВА5. (F 45+)3:28:33
27.Кръстина БЕКЯРОВА3:34:43
28.Валя ОГНЯНОВА3:38:00
29.Илонка ЗАХАРИЕВА3:38:08
30.Лидия СЕМЕРДЖИЕВА3:42:23
31.Мария МИТОВАBlagoevgrad Running Club3:42:53
32.Петя ПЕТРОВА3:47:34
33.Теодора ПЪРВАНОВА-СЛАВОВА3:47:34
34.Димана ДИМИТРОВА - ИВАНОВА3:48:36
35.Мария МЛАДЕНОВА6. (F 45+)4:03:20
36.Христина НЕСТЕРОВА7. (F 45+)Jumping Chicas4:12:09
37.Моника ЦЕНКОВА4:12:49
38.Наталия СТОИЛОВА-ДИМИТРОВА8. (F 45+)5:01:19
39.Станислава СТРАТИЕВА9. (F 45+)5:09:11
40.Паолина ЛАЗАРОВА5:15:17
DNFЕлена ДИМИТРОВАDNFDNF
DNFЦветина ТОДОРОВАDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Георги ИЛИЕВТийм Перник1:40:18
2.Велислав СТОЕВ1:40:41
3.Тони ВАСИЛИЕВНе1:46:33
4.Мирослав ХАДЖИЙСКИКюстендил1:50:17
5.Асен ВАТЕВAdidas Runers Sofia / Mladost Runners1:54:11
6.Димитър ДИМИТРОВ1:54:23
7.Данил НИКОЛОВ1:55:44
8.Светозар СТОЯНОВТерминаторите от Западен1:58:48
9.Симеон ТЕНЕВ1:59:07
10.Юлиан ИВАНОВ1:59:47
11.Иван ВЕНКОВКрайъгълният камък2:02:38
12.Павел ЦЕНОВТолковасиМожем2:03:33
13.Венислав КИРИЛОВ2=1?2:05:17
14.Христо ИВАНОВ2:08:49
15.Борислав НЕМСКИ2:11:33
16.Филип БОНЕВ2:12:36
17.Димитър ДОЙЧЕВ2:13:42
18.Христо ПРОДАНОВ2:14:14
19.Цветомир КРЪСТЕВ2:15:20
20.Мартин ХРИСТОВТийм Перник2:15:25
21.Марио СТАНЕВ2:17:15
22.Станимир МИНКОВ2:19:57
23.Велизар ИВАНОВ2:20:32
24.Петко КОШИНСКИ1. (M 45+)2:21:27
25.Александър ДИМИТРОВ2:23:10
26.Стойчо ТРАЯНОВ2. (M 45+)Bela Extreme2:23:50
27.Румен САВОВ3. (M 45+)2:24:45
28.Васил ИВАНОВ2:25:26
29.Стефан РАДОВАНОВ4. (M 45+)Босилеград2:26:06
30.Кристиян МИХАЙЛОВ2:29:25
31.Николай ГЕОРГИЕВ2:29:43
32.Станислав ТЕОФИЛОВМиньор2:29:51
33.Павел ТОДОРОВ2:29:59
34.Александър ДЖАРТОВСК "Милка Михайлова"2:31:27
35.Асен КРАСИМИРОВ2:32:02
36.Младен БОЕВ2:32:17
37.Ангел ИВАНОВ2:33:01
38.Велизар ЗЕХИРОВ2:34:46
39.Svetoslav SHOPOV2:36:00
40.Александър ГЕРГАНОВДвата мана2:38:20
41.Павлин СТОЯНЧОВ2:38:28
42.Божидар АТАНАСОВ2:38:43
43.Расем ДАУД5. (M 45+)2:42:28
44.Владимир ТОДОРОВ2:42:29
45.Росен АЛЕКСАНДРОВ6. (M 45+)2:44:57
46.Antoan MIHAYLOV2:45:18
47.Алекс КИРИЛОВ2:46:54
48.Павел НЕДКОВ2:48:14
49.Йордан ЙОРДАНОВ2:48:21
50.Диан ИЛИЕВ2:51:43
51.Пламен ДИМОВ7. (M 45+)2:54:27
52.Борис БОЖИНОВ2:54:38
53.Димитър НАКЕВФродо Годеч2:55:33
54.Владислав КИРИЛОВ8. (M 45+)2:56:38
55.Велико ИВАНОВ2:57:25
56.Благовест ГЕОРГИЕВ2:57:38
57.Роман РОМАНСКИ9. (M 45+)2:58:03
58.Иван АНГОВ3:05:37
59.Цветан ГЕОРГИЕВ10. (M 45+)3:06:00
60.Васил ДЖЕРАХОВ11. (M 45+)3:06:20
61.Ivan FICHEV3:06:40
62.Цветислав БАЛЕВ12. (M 45+)3:08:46
63.Александър ВЕЛЧЕВ3:08:57
64.Ивайло МАРКОВ3:10:57
65.Калоян КОРАБОВ3:11:34
66.Борислав ИЛИЕВ3:12:46
67.Георги АНДОНОВ13. (M 45+)3:12:51
68.Димо ХРИСТОВSOS Планински Спортен Клуб3:16:28
69.Георги РАДОСВЕТОВ33:18:20
70.Боян КОЛЕВ14. (M 45+)3:21:43
71.Даниел ЙОРДАНОВ3:25:58
72.Здравко КОЛЕВ3:33:27
73.Светослав ЛАШЕВЛабрадор3:33:32
74.Александър БЕКЯРОВ15. (M 45+)3:34:44
75.Александър ДИМИТРОВFERA3:35:44
76.Георги ДИМИТРОВ3:47:17
77.Тодор ПИРОВ3:54:34
78.Иван НИКОЛОВ3:56:48
79.Петър РАНГЕЛОВ4:00:06
80.Живко МИЛЕНИВ4:26:57
81.Денислав ДАНАИЛОВ34:26:57
82.Георги КИРИЛОВ5:12:14
83.Пламен ПЕТРОВ5:12:16
84.Валентин ТОМОВ5:12:17
85.Радослав СТЕФАНОВ5:12:18
86.Димо ДИМОВ5:15:16
87.Димитър ДИМИТРОВ16. (M 45+)5:49:30
DNFЛюбомир ТОДОРОВDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Антония ГРИГОРОВА3:04:06
2.Gergana BOZHKOVABlagoevgrad Running Club3:19:34
3.Сара МИНКОВАMinkov Team3:31:46
4.Мария ЦОЧЕВА1. (F 45+)3:36:47
5.Ирена СПАСОВА2. (F 45+)3:48:39
6.Diana IVANOVA3:51:32
7.Гергана НИКОЛОВА3:58:25
8.Кристина СТОИМЕНОВА4:08:43
9.Йоана КИРИЛОВАПиши го бегал4:09:17
10.Лилия ПЕТРОВА4:09:17
11.Silviya KARABOYCHEVA4:21:43
12.Miryana IVANOVACompass-cross4:30:10
13.Гергана МИХАЙЛОВА3. (F 45+)BG Клек4:41:19
14.Светлана ПАУНОВА-КОЖУХАРОВА4. (F 45+)4:43:19
15.Милица ГЕОРГИЕВА-ДОЧЕВА4:46:08
16.Йоана СТОЯНОВАPernik City4:46:49
17.Ивалина КОСТАДИНОВАRunners of Ruse4:51:22
18.Нина ВИТКОВА5. (F 45+)5:03:11
19.Михаела СТОЯНОВА5:07:15
20.Евелина ДАМЯНОВА6. (F 45+)Котките5:17:01
21.Мая ПЕТКОВА7. (F 45+)Jumping Chicas5:17:01
22.Августа СТЕПЧИЧ5:21:08
23.Гала ГЕОРГИЕВА8. (F 45+)Invictus5:25:36
24.Кристина ПЕНДУРКОВАМСК Аеротехник БГ- 20235:26:23
25.Pepy DIMITROVA9. (F 45+)5:27:53
26.Анна ПАРАСКОВА5:31:56
27.Анелия ВИТКОВА10. (F 45+)5:35:13
28.Борислава ПАНГАЛОВА5:42:28
29.Албена ТАСЕВА11. (F 45+)5:46:01
30.Adelina GEORGIEVAКътински шогун5:48:05
31.Деница БОРЧЕВА5:51:30
32.Светлана АТАНАСОВА5:55:06
33.Лилия ПЕТРУНОВА5:57:54
34.Мая ПЕТРУНОВА6:03:02
35.Радина КОСТАДИНОВА12. (F 45+)Медик6:07:06
36.Eduarda ENCHEVA6:22:32
37.Биляна ИВАНОВА6:35:10
38.Марияна МИХАЙЛОВА13. (F 45+)6:35:31
39.Svetla GEORGIEVA14. (F 45+)Кътински шогун6:46:55
DNFВиктория ТОДОРОВАDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Кирил НИКОЛОВXCo Club2:36:21
2.Yordan TODOROVСКЛА Мисионис-Търговище2:36:27
3.Емил ЯНЧЕВКарол Капитал Мениджмънт2:47:57
4.Николай ДИМИТРОВ1. (M 45+)Браун тим2:53:48
5.Stanimir DIMITROV2:56:21
6.Boris KOSTOV2:58:24
7.Ивайло ПЕЙНОВ3:00:16
8.Григор ГРИГОРОВНяма3:03:45
9.Петър ЗАХАРИЕВСпортико3:04:11
10.Максим БОЖИЛОВ3:06:50
11.Стоил ЯНЧЕВ3:12:46
12.Максим ВАСИЛЕВ3:15:04
13.Александър ЖЕЛЯЗКОВАЗ-БУКИ3:17:34
14.Vladilen SIMEONOV3:19:05
15.Georgi BOZHILOV3:19:23
16.Димитър ГЕОРГИЕВ2. (M 45+)3:22:44
17.Георги СТЕФАНОВMisionis Wannabe3:24:33
18.Мартин НЕДЯЛКОВRakia Brothers3:24:57
19.Цветелин БЕНКОВСЕВЕР+Мисионис3:28:05
20.Светомир ТОМЧЕВ3:29:58
21.Yanko MALINOV3:31:03
22.Кирил РАНГЕЛОВ3:31:38
23.Цецо СТОЯНОВPernik city3:33:11
24.Владислав ДЕКОВ3:34:11
25.Мирослав САНЕВСКИ3:35:02
26.Тони ЛИПОШЛИЕВЛуди Преходи3:35:11
27.Теодор НЕДЯЛКОВ3:36:07
28.Martin IVANOV3:36:49
29.Velko ATANASOV3:38:38
30.Стефан МИНЧЕВ3:40:28
31.Георги КАРАГЬОЗОВWest park runners3:43:37
32.Михаил СИЛВЕСТРИЕВ3:44:35
33.Александър ДИМИТРОВ3:45:47
34.Кристиан МИЛЕВ3:45:57
35.Мартин ВАНДОВ3:46:37
36.Тодор ЦВЯТКОВ3:46:55
37.Мартин СТОЯНОВ3:47:25
38.Georgi IANAKIEV3:48:03
39.Теодор ШАЛЕВ3:48:39
40.Радослав ИНОВСКИ3:49:02
41.Иван ЙОСИФОВРън-Т-Дрън3:52:13
42.Цветан СПАСОВ3:57:01
43.Велизар МИЛАНОВ3:59:07
44.Маргарит ИВАНОВ3. (M 45+)3:59:29
45.Romen PENA3:59:36
46.Петър ПЕНЕВ4:01:00
47.Димитър СТОЙЧЕВ4:02:04
48.Михаил КОНСТАНТИНОВ4:03:36
49.Georgi ALEKSOV4. (M 45+)4:04:36
50.Красимир ПОПОВ4:06:45
51.Любомир ХАДЖИЙСКИ4:06:45
52.Иван КЮЛАФЛИЙСКИ4:08:55
53.Росен МИРОВАЛИЕВ4:12:46
54.Ивайло ГАНЕВ4:13:14
55.Aleksandar STOJCHEV4:15:47
56.Brent CORBY5. (M 45+)4:17:18
57.Владислав РАДЕВ6. (M 45+)4:17:27
58.Пламен ПЕТКОВ4:18:10
59.Kostadin GYUMOVБански Старец4:20:22
60.Владислав АТАНАСОВ4:20:34
61.Тошко ПОПОВФлумастер4:24:02
62.Hristo GERDZHIKOV4:24:07
63.Vasil GRANCHAROV7. (M 45+)4:25:34
64.Dimitar MITKOV8. (M 45+)Begach4:26:01
65.Милко АЛАБАШЕВZlatograd Bike`n Run4:27:40
66.Асен ПЕНЧЕВNever finished4:29:46
67.Daniel ZHELEV4:32:30
68.Димитър СЛАВЧЕВ5kmRun4:32:54
69.Михаил ЯНКОВСофийски планински клуб4:33:15
70.Светослав ТАСЕВ4:34:09
71.Пламен ТАНЕВБански Старец4:34:36
72.Кирил ДИМИТРОВ4:34:45
73.Атанас КОСТАДИНОВ4:36:57
74.Калоян КОЖУХАРОВМилка Михайлова - Перник4:37:37
75.Martin HADZHIYSKIOld Ditry Bastards4:38:30
76.Konstantin VANGELOV4:39:38
77.Георги ПЕНЕВ9. (M 45+)Алфа Ромео4:40:57
78.Дончо ТОДОРОВ10. (M 45+)4:44:21
79.Калоян АСЕНОВДвижим се4:44:31
80.Светлин СТЕФАНОВ4:44:59
81.Georgi TENEV4:45:27
82.Емил ПЕТЛЕШКОВ4:45:51
83.Борислав ЧОНЕВ4:48:07
84.Венцислав ТОНЧЕВRunners of Ruse4:51:22
85.Борислав АНТОНОВ4:52:35
86.Александър ГЪЛЪБОВ11. (M 45+)Люлин Форевър4:52:44
87.Александър ДРАГАНОВ12. (M 45+)4:54:11
88.Владислав МАРИНОВ13. (M 45+)adidas Runners Sofia4:54:15
89.Иван БАХЧЕВАНОВ4:55:55
90.Кирил ДЕНИНСКИ4:56:21
91.Ангел МАДЖАРОВ5:00:02
92.Иван СТОЯНОВ14. (M 45+)5:00:56
93.Ивайло ДИОНИСОВ5:04:47
94.Николай ЛОЗЕВ5:07:36
95.Роберто ПЕТРОВТийм Перник5:08:42
96.Радослав КАВЪРОВ5:08:51
97.Емануил БОГОЕВ5:09:01
98.Радослав ВЛАДИМИРОВ5:14:27
99.Диан ЦВЕТКОВ5:14:27
100.Димитър ДИМИТРОВ5:17:01
101.Borislav SIMPLICHEV5:18:23
102.Светослав ИЛИЕВ15. (M 45+)Begach Running Club5:19:35
103.Кристиан КИРИЛОВТийм Перник5:21:08
104.Михаил НИКОЛОВ16. (M 45+)Медик5:22:20
105.Светослав СВЕТИЕВ5:23:31
106.Мартин ДИНЕВ5:25:14
107.Божидар ТОДОРОВМСК Аеротехник БГ-20235:26:24
108.Петър ДИМИТРОВRunning Photographer Youtube5:30:20
109.Georgi SIMEONOVQuills5:30:41
110.Иларион ИЛАРИОНОВ17. (M 45+)5:31:00
111.Кръстьо ПАРАСКОВ5:31:55
112.Александър ЗАХАРИЕВПулса на Дявола5:33:26
113.Мариян ПАНИЧАРОВ5:34:43
114.Стефан КАЗАКОВ5:34:51
115.Светослав ВИДЕНОВ5:34:52
116.Ivo DIMITROV18. (M 45+)Колкото Толкова5:37:03
117.Цветелин ЛАЗАРОВ5:42:29
118.Андрей СТОИЛОВ19. (M 45+)5:42:36
119.Ангел ДИМИТРОВ20. (M 45+)5:46:01
120.Димитър НИКОЛОВ5:48:44
121.Nedyalko MIHALEV5:53:42
122.Климент БОГДАНОВTRI TEAM SOFIA5:53:43
123.Валентин ТРИФОНОВ5:59:31
124.Biser BALINOV21. (M 45+)Balinov6:05:12
125.Георги НАЧЕВМедик6:05:57
126.Лъчезар ИВАНОВИЧДеламод България6:06:23
127.Александър ПЕТКОВ6:06:26
128.Dimitar DIMITROV22. (M 45+)6:08:34
129.Стоян КИРКОВ6:08:35
130.Цветелин ШЕКЕРОВ6:39:08
131.Теодор ВУТОВ6:42:19
132.Ивайло АБАДЖИЕВ23. (M 45+)Лабрадор6:44:43
133.Лазар МАНАЛОВ6:57:32
134.Тошко АЛЕКСАНДРОВ24. (M 45+)Пустиняк7:31:44
135.Велко ЧАВДАРОВПустиняк7:31:44
136.Николай ИВАНОВ7:31:46
DNFМарио МЛАДЕНОВDNFDNF
DNFЛюдмил СЕФЕРИНОВDNFDNF
DNFДимитър ДИМИТРОВDNFБраун ТимDNF
DNFСтефан МАНДЕВDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Верадина НАЧЕВАСинята стрела8:18:21
2.Йорданка ТРЕНКОВА1. (F 45+)8:44:51
3.Dessy TABAKOVA8:50:34
4.Цветелина БЕНЕВА2. (F 45+)Lovech runners10:49:25
5.Ирина ПЕШИНА10:56:10
6.Elena DOYCHINOVA11:30:18
7.Maya MATEVAОld Dirty Runners12:11:35
8.Olia SLAVCHEVA12:11:35
DNFАнгелина ИВАНОВАDNFDNF
DNFДеница РАЙЛЪНДСDNFDNF
DNFДесислава СЕРГИЕВАDNFDNF
МястоИмеГодиниОтборВреме
1.Станислав ЧОЛАКОВ7:07:16
2.Georgi LANKOVСвищи плаз7:24:45
3.Мартин МИТИН7:26:15
4.Petar PETROV7:39:32
5.Владимир ПЕНОВ7:48:25
6.Михаил КЛЕНОВ7:54:39
7.Радослав БАЙРАКТАРОВ1. (M 45+)7:58:06
8.Момчил ФИЧЕВ7:59:35
9.Martin PETROV8:01:35
10.Jay DEMIREV8:03:58
11.Веселин ДЕЛИИВАНОВКозел8:06:22
12.Христо ИВАНОВ2. (M 45+)8:21:45
13.Живко ЖИВКОВ3. (M 45+)8:25:50
14.Vladimir DZHONEV8:26:23
15.Велизар КИТАНОВBlagoevgrad running club8:34:53
16.Светослав БЛАЖЕВ4. (M 45+)8:36:06
17.Vilian DYANKOVGodletes8:38:39
18.Мартин НИКОЛОВ8:38:40
19.Георги СТОЯНОВ8:41:36
20.Dan BETTS5. (M 45+)Roadapples8:42:49
21.Ventsislav TRIFONOV#Бавните8:45:06
22.Miran HACHATRYAN8:52:59
23.Иван ДИМИТРОВ8:55:02
24.Стилиян КИРОВ6. (M 45+)9:01:18
25.Георги ГОЧЕВ7. (M 45+)9:03:23
26.Любо ЯНЕВPlant Strong9:09:12
27.Димитър ТОНЧЕВ8. (M 45+)Баси Кефа9:10:41
28.Martin STEFANOVПиши го бегал9:11:53
29.Божидар ПОПДИМИТРОВ9. (M 45+)9:11:53
30.Момчил ШОЙЛЕВПиши го бега̀л9:11:53
31.Nikola NIKOLOV10. (M 45+)9:18:12
32.Емил ЕМИЛОВ11. (M 45+)Рилски Езера9:20:37
33.Николай КЮЧУКОВiRun9:28:52
34.Емилиян БОРИКОВ12. (M 45+)Спортна Академия Азимут9:28:53
35.Mitko MITKOV13. (M 45+)Фродо Годеч9:28:54
36.Георги СТЕФАНОВ14. (M 45+)Бързоход9:36:42
37.Стефан АЛЕКСИЕВ9:39:03
38.Nikolay GANKOV9:40:39
39.Емил МИХОВadidas Runners Sofia9:46:23
40.Артем ЗАНКОВСКИЙ9:49:22
41.Петър ПЕТКОВ9:50:05
42.Лъчезар ПЕТКОВ15. (M 45+)Стръмен баир9:51:32
43.Атанас СТАВРЕВМлад Дихател9:54:52
44.Yavor DIMITROVСвищи плаз9:57:24
45.Александър НЕНОВ10:23:44
46.Стойчо СТАНЧЕВБаир будали10:38:52
47.Павел ПАНГАЛОВ10:49:25
48.Eduard ATANASOV10:54:45
49.Георги МЛАДЕНОВ16. (M 45+)10:56:09
50.Metodi ANGELOVThe Cookie Monster10:56:10
51.Vassil ABADJIEVОld Dirty Runners10:56:10
52.Velko GERASIMOV17. (M 45+)LABRADOR11:03:45
53.Krasimir MIHAYLOV18. (M 45+)KGM Bulgaria11:25:04
54.Тодор МИХАЙЛОВСамсъмситим11:27:35
55.Yanko DOYCHINOV11:30:18
56.Борис ГЕОРГИЕВ11:43:17
57.Виктор ВАЛЕНТИНОВ11:43:17
58.Tihomir FILIPOVLegs Miserables11:43:40
59.Алеко АТАНАСОВ19. (M 45+)12:08:16
60.Виктор ГОЛОВЧЕНКО12:44:54
DSQMatt WILLIAMSONDSQDSQ
DSQХристо МИНКОВDSQDSQ
DNFАлександър БЕШКОВDNFDNF
DNFХристо АНТОНОВDNFDNF
DNFПавел СЕРЕДКИНDNFPiranha Running ClubDNF
DNFРуслан ЕМАНУИЛОВDNFDNF
DNFДимитър АТАНАСОВDNFATA furnitureDNF
DNFМилен ТОНЧЕВDNFСТЕНАТАDNF
DNFГеорги ИЛИЕВDNFDNF

Вижте още

Резултати от Маратон Плевен 2024

Резултати от Маратон Плевен 2024

На 19 май 2024 се проведе юбилейното десето издание на Маратон Плевен. Над 800 души от 17 държави участваха на различните дистанции.

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

Резултати от полумаратон Palakaria 2024

На 18 май 2024, събота, се проведе поредното състезание от календара на Trail Series. Palakaria / Палакария предложи избор от добре познати дистанции

Резултати от Маратон Варна 2024

Резултати от Маратон Варна 2024

На 12 май 2024 се проведе деветото издание на Маратон Варна. Първите две позиции при жените спечелиха кенийките Шейла Шебет и Руд Мбата