Резултати от Витоша Рън 2023

На 27 август 2023 се проведе 17-тото издание на Витоша Рън. Мария Николова за четвърта поредна година най-бърза от НДК до Черни връх при жените (02:14:38), а Шабан Мустафа (01:44:55) е шампион при мъжете.

Рекордите на трасето с дължина 18 км са от 2011 година – 01:54:30 за Милка Михайлова и 01:36:45 за Шабан.

Снимки 📷 SKIBG. Резултати от други години ⏱️ 202320222021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

marathon.bg
МястоИмеФамилияГодиниКлубВреме
1МарияНиколоваF02:14:38
2KarolinaKalibatsevaFKiVi02:18:50
3MilkaMihaylovaF50Дунав-Русе02:26:27
4MiryanaIvanovaF20Compass-Cross02:28:51
5AntoniyaGeorgievaF02:32:03
6МарияЦочеваF4502:36:10
7СветлозараГроздановаF2002:39:00
8СнежинаСтефановаF4502:47:01
9ЙоаннаРадославоваF02:47:07
10GinkaShavulevaF02:47:14
11ЗлатинаКостадиноваF4502:55:21
12DessyTabakovaF02:58:14
13DelyanaTodorovaF03:01:38
14ВаняДимитроваF4503:04:42
15ИваКолеваF5003:06:25
16ЖаклинаЖековаF03:06:47
17TanyaPetkovaFAdidas Runners Sofia03:07:06
18ДесиславаНиколоваF03:08:41
19ДаниелаСтояноваFAR Sofia03:09:13
20СилвияКарабойчеваF-03:13:33
21КристинаПетковаF20АК Орловец - 9303:14:06
22ИвелинаГатеваF03:16:21
23ПетяИнджоваF03:16:48
24БорянаМладеноваFБегач03:17:27
25ИванинаПетковаFСКЛА Шумен03:17:32
26ПавлинаДрагневаF03:17:52
27AntoanetaGenovaF5kmrun03:18:38
28ПетяКарамаждраковаF50Лабрадор03:19:06
29KremenaIvanovaF03:20:22
30TonislavaSotirovaF45ШмиргИли03:21:28
31НадеждаДързеваF03:22:04
32БлаговестаАндрееваF03:23:55
33ГаляЮчорманскаF4503:28:21
34МарияАкчарлиеваF5kmrun03:28:59
35РалицаЦветковаF45Jumping Chikas03:29:15
36ЮркаСимеоноваF55Сливен03:29:35
37ЦветелинаХристоваF20Надежда-София03:29:53
38PetyaNedyalkovaF60Валди03:32:00
39МиленаКарачоловаF03:32:43
40IsisSchockaertF20Wokap03:34:23
41СветланаПаунова-КожухароваF4503:34:23
42JenniferSauerF4503:38:20
43ЛилияПетруноваF03:38:25
44МаяПетковаF45Jumping Chicas03:41:10
45ВелинаГеоргиеваF03:42:46
46МоникаСтанковаF03:43:29
47AneliyaVitkovaF4503:44:42
48ВероникаИстиляноваF03:49:44
49ДилянаНайденоваF03:53:37
50ТеодораМаноилова-КонтеваF03:53:38
51ВикторияЯнковаF03:54:08
52МаргаритаМладеноваF4504:06:42
53ИвонДечеваF04:10:18
54МариянаМихайловаF6504:13:57
55YanaGindevaF04:15:13
56ГерганаДойчиноваF50"Ела и ти"04:27:01
57РумиВелчеваF4504:38:43
58DafinaMarinovaF04:44:59
59ВикторияНеделчеваF55AR Sofia04:55:02
60ИскраИвановаF50
61БогданаЦанкова-АнуинFJungle Jym
МястоИмеФамилияГодиниКлубВреме
1ShabanMustafaМ45OSKLA,,Shampion-Sungurlare,,01:44:55
2AleksandarSpasovM01:53:20
3IvayloAtanasovMEpictetus RC01:53:47
4ДимитърМихайловМ4501:56:01
5NikolaKondarevM01:57:09
6NikolayNikolovM01:58:01
7PetarBorisovMSportBox01:59:42
8MartinKrastevМ4502:03:42
9КрумГеоргиевMVK Athletics02:08:19
10ГеноУвардовMMUSICPLE ORGASM02:08:59
11EmilYanchevMKaroll Capital Management02:09:11
12ГеоргиГеоргиевMАтлетик 90 Луковит02:10:33
13KristiyanTomovMMaxlenska Mashina02:12:59
14БорисКостовM02:13:35
15IvoAndreevMФрешовете02:14:20
16MaksimStoimenovMJulistan02:16:14
17ЕмилНедковM02:16:18
18КалинБоевскиM02:16:29
19МирославЙосифовM02:16:52
20PetarDimitrovM02:17:18
21БойкоЗлатановM60Локомотив Сф Никола Карапетров02:17:57
22КалоянПрунечевM02:19:39
23TeodorNikolovM02:21:11
24ЕвгенийЦветовMTRS02:23:42
25КалоянКръстевMАтлетик 90 - Луковит02:23:46
26КристиянГеоргиевMASICSFrontRunner Bulgaria02:24:42
27ЙотоЙотовM02:25:55
28KrasimirKovachevM02:26:06
29AlekseyVasilevМ50Стоте Войводи02:26:21
30СветославБлажевМ4502:26:31
31МартинПетровM02:27:07
32ДенисМихайловMВърбина02:27:57
33NikolayDanovskiM5km run02:29:04
34ЕмилДинчевM02:30:40
35СветлозарИскровM02:30:52
36NikolayIvanovM02:30:57
37ИвелинКолевМ205km run02:31:06
38DimitarArnaudovM02:31:08
39DimitarGeorgievМ4502:31:14
40ГеоргиСтояновM02:32:04
41ДаниелГосподиновМ45Бири4Баири02:32:38
42ЛазарДимитровM02:33:23
43EmmanuelSchockaertМ45Les Wokap02:34:25
44ЦветанЦветановM02:35:01
45ГенадиИвановM02:37:21 03:10:44
46ИлияТаневMAdventure team Dorkovo02:37:22
47АсенВатевMAddidas Runners Sofia02:37:39
48AleksBichevМ5002:38:20
49НиколайКръстевM5kmrun02:39:35
50DobrinStaykovМ5002:39:58
51TeodorBanevM5 kmrun02:40:37
52EmilMihovMadidas Runners Sofia02:40:50
53ДимитърСтойчевM02:41:24
54AndreiShypitsaM5KMRUN02:41:30
55AleksandarStoyanovМ5002:41:48
56YulianNakovMКатерач02:41:53
57ВилианДянковM02:42:06
58НиколайДобревM02:42:33
59ПетърПопдимитровМ50ДОПО архитекти02:43:22
60VladimirMoraliyskiM02:44:21
61ЛъчезарПетковMСтръмен баир02:44:38
62ДимитърМитевMNo Team02:44:49
63GeorgiBojilovM02:44:58
64BlazejDramczykМ45Active Age02:45:06
65YanisVasilevM02:45:07
66KostadinGyumovMБански Старец02:46:23
67ЕмилПетровM02:47:05
68AhmedAhmed - FaraOnaMЖулистан02:47:35
69НаскоБашевМ5002:48:12
70NikolayMilenkovМ45ШмиргИли02:48:27
71SemenTararaMn/a02:49:48
72СергейМариновМ50Азимут02:50:00
73СтаниславВрайковM02:51:52
74КрумКостадиновM02:52:14
75ИванЛюбеновМ4502:52:22
76ИванКиревM02:53:10
77KalinSavchevМ5502:53:11
78ГеоргиМладеновМ5502:53:39
79ВладимирДимовMGBC02:53:50
80ГеоргиАтанасовM02:54:19
81ИванВенковMКрайъгълният камък02:54:26
82IvanSimeonovM6002:54:34
83ПетърКолевM02:54:37
84АртемСтаростинM02:54:42
85МариоНикифоровM60Софийски планински клуб02:54:54
86ПламенПродановМ455kmrun02:55:07
87ГеоргиСтефановМ45Бързоход02:55:52
88VladislavSerafimovМ5002:56:00
89RosenTsvetanskiM02:56:14
90АнтонМихайловM02:56:14
91АлександърИвановM02:56:43
92ЛюбомирПетровМ4502:56:44
93ЖивкоЖивковМ5002:57:06
94ИванХаралампиевM5kmrun02:57:24
95АтанасКоларскиM02:57:57
96DimitarDimitrovM02:58:19
97ЦветанСпасовM02:58:35
98ИвоЗлатевM02:58:40
99TeodorAtanasovM02:58:52
100LeoSlimanМ2003:00:07
101MetodiAngelovM03:00:37
102КристианВирчевM03:01:55
103ХристоДобревM5kmrun03:01:57
104ВенциславКолевM03:03:46
105ИванБахчевановM03:04:15
106PlamenNikodimovM03:04:18
107ТодорМихайловMСамсъмситим03:06:23
108ВикторИвановМ20баир будала03:06:24
109ПетърВелчевМ2003:06:44
110ВладиславАтанасовM03:07:18
111ДимитърНиколовM03:07:43
112КонстантинГайтанджиевM03:08:00
113StefanAlekseevМ20Стоте Войводи03:08:07
114ИвайлоДимитровM-03:08:44
115GeorgiAleksovМ5003:09:25
116КалоянКожухаровМ20Милка Михайлова03:10:08
117HristoKaraivanovМ45Узана03:10:27
118АлександърГълъбовМ4503:11:25
119ИвайлоИлиевМ55Georun03:12:31
120БогданЙовчевМ55Ак Орловец 9303:13:20
121GenadiSergeevM03:13:42
122ВелизарМилановM03:14:24
123КалоянГеоргиевM03:14:52
124ЙонкоКръстевМ4503:15:03
125ИвайлоХристовM.03:15:49
126ГеоргиПеневМ5503:15:49
127ВенциславАпостоловМ45Локомотив "Никола Карапетров"03:16:21
128GeorgiAtsevM03:16:39
129ДимитровДимитърМ5503:16:51
130КорбиБрентМ4503:16:56
131DimitarDimkinM03:16:59
132КристианВасилевM03:17:07
133ЛюбомирХаджийскиM03:17:31
134NikolayAndonovM03:19:31
135КрасимирВранговМ5003:19:42
136БойкоСтояновM03:20:14
137RumenSavovМ4503:22:04
138VasilNikolovМ505kmrun03:22:57
139ДимитърВасилевM03:22:58
140ДимитърЯнковM03:23:25
141SimeonLukovМ4503:23:58 04:01:52
142EduardAtanasovM03:24:03
143ТихомирЦветковM03:25:19
144ЕмирАхмедМ2003:25:31
145HristoGerdzhikovM03:25:40
146ИлияВоденичаровM03:26:10
147AlekoAtanasovM6003:26:11
148СтефанАлексиевM03:26:23
149BenjaminHillberyM03:26:23
150ТеодорСербезовМ2003:26:27
151КристиянСтоевМ2003:26:28
152ДаниелДонковM03:29:38
153GrzegorzDudkaМ45rohacka.pl03:30:14
154СтефанГеновMДай му!03:30:56
155ВалентинДойчевМ6503:31:29
156КостадинМариновM03:32:57
157ГеоргиВарадевM03:33:13
158АлександърАлексиевМ20Лабрадор03:34:45
159АлександърНаковMAdidas runners Sofia03:34:47
160MiroslavKarabonevMPlovdiv03:36:31
161HristoMarlovMДивите прасета03:37:27
162ВладимирТодоровМ6503:37:37
163СтаниславДамяновМ5003:37:37
164ДимитърДимитровМ5003:37:46
165ПАВЕЛЦОЧЕВM03:38:17
166ПламенХалачевM03:38:23
167КрасимирТреневМ5003:39:58
168СветославМарковMAkkodis - Win4youth03:40:42
169АлексейПотьомкинMWWC03:41:20
170KostadinGanchevMBegach Running Club03:42:05
171ПетърИвановМ2003:42:38
172ВикторПанайотовМ2003:43:04
173БоянМалиновМ5503:43:21
174ЙорданЙордановMN/A03:43:26
175VelkoGerasimovМ5003:43:37
176ИвайлоГраматиковM03:43:39
177НакоДерменджиевM03:43:51
178АлександърПоповM5kmrun03:45:38
179МирославКостовM03:46:11
180СтефанДиковM03:47:00
181HaraldPlochM03:47:19
182GeorgiSimeonovMQuills03:47:59
183ВладимирКолевM60Знеполие03:49:16
184РусланЕмануиловM03:49:23
185ИванВасилевМ5003:50:29
186ЙорданПейчевM03:51:33
187NikolaJivkovM03:52:45
188ILIAGENOVM03:53:29
189NenchoNenchevMСливен03:54:03
190ДаринДомитровМ5003:54:08
191БранимирБратоевM03:54:59
192BranislavAbadzhimarinovM03:56:32
193СилянТополскиМ65Лабрадор 5 kmrun03:57:15
194НиколайИвановM5кмрън04:01:04
195НиколаСтояновM04:01:28
196StanimirBorovM5kmrun04:02:13
197ПетърВацовM5kmrun04:02:23
198ЙорданДиковM04:04:34
199ЛазарКировM04:05:03
200МартинРадевM04:05:03
201ЯворСтоиловМ5004:05:28
202ХристоКопарановM04:05:40
203DanielTashkovM04:09:01
204DarinMitevM04:10:18
205ДимитърЯнкуловM04:10:28
206ЕрвинАхмедМ2004:13:15
207ВалентинВасилевM04:15:31
208ЦветомирЦочевM04:17:47
209AlexanderIvanovМ5504:17:47
210ВладимирЙордановМ4504:19:23
211СтоянЙонковМ45Jedy04:20:26
212KrassimirStephanovM#NoSixFive04:31:37
213РадостинКеновМ6504:32:13
214АнгелГеоргиевMКОД 2404:36:34
215ChristoChristovMRun2gether Squad04:45:27
216ЙорданМитевM7004:59:56
217StilyanMlyachkovМ20КСО Васил Левски Карлово
218РосенСтояновM
219КалинРусевM
220НиколайЙордановM
221АлександърЦоневMDreamix
222АртемЗанковскийМ20
223MarioPotereМ45N/A
224DimitarKyushevМ50
225ДимитрийАкчарлиевM705kmrun
226АлександърБлагоевМ45Jedi
227РусланЗаревMТрънско туристическо дружество
228YordanMitevМ45

Вижте още

Резултати от Търново Ултра 2024

Резултати от Търново Ултра 2024

На 13 и 14 април 2024 се проведе деветото издание на Търново Ултра. Събитието съчетава в себе си трудности, изискващи физическа издръжливост и техническа подготовка

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

Резултати от Kaylaka Trail Run 2024

На 7 април 2024 се проведе второто издание на Kaylaka Trail Run. Състезание по красивите пътеки в парк Кайлъка, Плевен

Резултати от Дупница Рън 2024

Резултати от Дупница Рън 2024

На 7 април 2024 се проведе шестото издание на Дупница Рън. Общо 82 бегачи преминаха през 8-километровото трасе, което включва асфалт и крос-кънтри.