Резултати от Бистрица Рън 2023

На 24 май 2023 се проведе петото издание на Бистрица Рън. На Витоша по пътеките в района на Бистрица Мирослав Спасов и миналогодишната победителка Билсерин Сюлейман спечелиха съответно при мъжете и жените. Трасето бе с дължина 11.6км.

Sofia
МястоИмеОтборВреме
1.Bilserin SYULEYMANЛидер47:33
2.Маринела ЦЕКОВАЗлатен Шпайк50:59
3.Милка МИХАЙЛОВАДунав-Русе51:28
4.Радостина БАЛОВАЗлатица52:39
5.Каролина КАЛИБАЦЕВАЖулистан52:46
6.Мария АНГЕЛОВАСК Мизия54:00
7.Янислава МАРИНОВАТангра57:26
8.Снежина СТЕФАНОВАГладиаторите на Механджийски59:13
9.Виктория ТОДОРОВАКЛАСА1:01:43
10.Евелина КАРАДЖОВАХермес Пазарджик1:05:09
11.Катерина ПАЛАШЕВАTeam Pesho1:07:40
12.Мая ПЕТРУНОВАМилка Михайлова1:07:57
13.Весела ПЕНЧЕВАLabrador1:08:24
14.Боряна МИТЕВАTechnoRun1:09:10
15.Щеряна ШОПОВАN/A1:09:18
16.Даниела ОРОНОВАБистрица1:12:24
17.Julia CORBYTeam Corby1:13:18
18.Ива ИВАНОВАРън Форест Рън1:13:24
19.Таня КРЪСТЕВАСофия1:14:26
20.Neli NIKOLOVANeli1:16:43
21.Мария КАРАВАСИЛЕВАРазвитие в застой1:18:03
22.Венета ЕЦОВАМирково1:19:13
23.Ивалена АНТОНОВААнтонови1:22:40
24.Виктория ИВАНОВАИндивидуално участие1:24:53
25.Надя АУАЛСофия1:26:55
26.Галя АНГОВАСофия1:31:48
27.Натали ГЕОРГИЕВАTeam Pesho1:38:10
28.Емилия ПАВЛОВАN/A1:41:36
29.Албена ПАВЛОВАN/A1:41:40
30.Petya BOYADZHIEVA-BASHEVABashevi1:43:01
31.Йордана КЪЕВАКошетата1:51:56
32.Ива ГЕОРГИЕВАКошетата1:52:02
МястоИмеОтборВреме
1.Мирослав СПАСОВАтлет Мездра39:34
2.Александър СПАСОВИхтиман40:40
3.Атанас КУЦАРОВЗлатен Шпайк41:32
4.Николай НИКОЛОВЛокомотив Дряново41:55
5.Румен СТАМАТОВТангра46:32
6.Велян КИЧЕВСКЛА Младост - Благоевград46:42
7.Благой СТОЯНОВПетрич48:19
8.Владимир ЖЕКОВЛокомотив Дряново49:01
9.Ivelin KOLEV5 km run49:02
10.Димитър МАРКОВLivestrong49:11
11.Георги СТОЯНОВСКЛА "Рилски атлет"49:20
12.Цветомир МИТЕВХермес Пазарджик49:38
13.Мартин ВЪРБАНОВЗлатен Шпайк51:00
14.Асен ВАТЕВАдидас Рънърс София52:42
15.Александър НАКОВЛокомотив Дряново53:33
16.Gabriel PETEVN/A55:23
17.Тео ЕНЕВСофия56:09
18.Мартин МИТРЕНЦЕВTeam Pesho57:02
19.Красимир ГЕРГОВБистрица57:50
20.Христо ДОБРЕВ5km run57:53
21.Nikolay SKENDEROVDimitrovgrad58:44
22.Атанас ДИМИТРОВСК Мизия58:50
23.Християн СТАЙКОВХермес Пазарджик59:18
24.Любомир МАТОВБорсуци1:00:43
25.Preslav TSANOVN/A1:01:25
26.Калоян ГЕРГОВБистрица1:01:40
27.Ивайло ИВАНОВбЕгане до смърт1:01:53
28.Виктор ХАМАЛСКИДетелина - Мирково1:02:27
29.Мирослав СТОЕВTechnoRun1:02:45
30.Илин ИЛЧЕВИЛЧЕВ1:03:50
31.Александър ИВАНОВN/A1:03:59
32.Невелин ГУГУТКОВSport Depot1:05:05
33.Viktor BOZHILOVГолям Съсел1:06:06
34.Кирил ХРИСТОВАрсенал1:06:48
35.Боян МАЛИНОВБистрица1:06:51
36.Deyan PETROVТъжния бард1:07:06
37.Димитър СТОЕНОВБрадърс1:07:07
38.Божидар ДИМИТРОВГолям Съсел1:07:08
39.Georgi ALEKSOVN/A1:07:11
40.Стоян СТОЯНОВБрадърс1:07:12
41.Георги РУМЕНОВБорсуци1:07:22
42.Михаил КРЪСТЕВСофия1:08:33
43.Петър ВУЧЕВSD061:09:03
44.Vladislav RADEVСофия1:09:22
45.Владимир ИЛИЕВТепих Транс ЕООД1:09:23
46.N.n. 1391:09:33
47.Димитър АМЗИНБистрица1:09:36
48.Иван БАХЧЕВАНОВСофия1:09:51
49.Николай ДЕРВИШЕВDervishev1:10:17
50.Георги НЕДЯЛКОВСофия1:10:38
51.Atanas TULILOVunknown1:11:21
52.Тодор ЧЕРКЕЗОВСозопол1:12:13
53.Ецо ЕЦОВМирково1:17:14
54.Boil DECHEVTeam Bobi1:17:57
55.Иван ВАКАРЕЛСКИХермес Пазарджик1:20:23
56.Борислав АНТОНОВАнтонови1:22:40
57.Валентин МАНОЛОВИндивидуално участие1:24:52
58.Иван АНГОВBGO1:31:47
59.Цветан РАЙЧЕВЛабрадор1:32:24
60.Радослав РАЧЕВТолкова си можем1:32:58
61.Georgi STOYANOVТолкова си можем1:32:58
DNFДимитър ЩЪРГОВДетелина - МирковоDNF
DNFНиколай КРЪСТЕВАдидас Рънърс СофияDNF

Вижте още

Резултати от XL Бистрица 2024

Резултати от XL Бистрица 2024

На 11 февруари 2024 се проведе поредното издание на XL Бистрица. Състезание от календара на XLkmrun, организирано от 5kmrun

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

Резултати от Golyam Sechko Run 2024

На 22 януари 2024 стартира дванадесети сезон на състезанията по планинско бягане от веригата Trail Series. Golyam Sechko Run посрещна участниците