Резултати от XL Западен Парк 2023

На 8 януари 2023 се проведе първото XLkmrun състезание за годината. Домакин отново бе Западен парк като тази година условията бяха много благоприятни за бягане – пролетни. Следващият старт от веригата ще е на 5 февруари в Лозен планина.

Снимки 📷 Sinigerov Photography. Резултати от други години ⏱️ 202320222021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

5kmrun
МястоИмеВъзрастова групаВреме
1Ния Йотова40-44г.27:12
2Кремена Кънчева35-39г.30:39
3Tanya Dimitrova45-49г.30:59
4Yolly Ivanova35-39г.31:36
5Дорина Чепишева25-29г.31:46
6Весела Пенчева45-49г.32:11
7Галя Конова45-49г.32:19
8Minna Angelova20-24г.32:22
9Цветина Тодорова40-44г.32:55
10Rayna Nikolova50-54г.33:34
11Дафинка Тодорова40-44г.34:02
12Вера Григорова35-39г.34:48
13Милена Милева-Фено45-49г.35:20
14Евелина Дамянова45-49г.35:27
15Силвия Трифонова15-19г.35:46
16Петя Карамаждракова50-54г.36:17
17Ваня Хаджиева40-44г.36:24
18Димитрина Николова35-39г.36:33
19Anita Dimitrova35-39г.36:40
20Гичка Михайлова45-49г.36:58
21Елина Милковска20-24г.37:13
22Анна Ванчева40-44г.37:42
23Isabelle Simonne45-49г.39:37
24Аделина Иванова30-34г.40:51
25Yasena Traykova30-34г.41:08
26Силвия Борисова40-44г.41:22
27Nadia Aual35-39г.41:28
28Наталия Трифонова8-14г.42:09
29Марияна Тодорова50-54г.43:41
30Мариана Беличева40-44г.43:58
31Мартина Милковска25-29г.47:20
32Милена Николова45-49г.49:57
33Ekaterina Boykova20-24г.53:25
34Krasimira Genova40-44г.55:51
35Леа Аструкова8-14г.1:03:42
36Петя Георгиева30-34г.1:08:32
37Ели Димитрова8-14г.1:12:46
38Elena Dimitrova40-44г.1:12:47
39Калина Станилова8-14г.1:16:30
40Светла Станилова40-44г.1:16:31
41Диана Димитрова45-49г.1:27:12
МястоИмеВъзрастова групаВреме
1Стефан Куртев20-24г.24:12
2Кристиян Георгиев25-29г.24:46
3Емилиян Бориков45-49г.25:16
4Красимир Любомиров45-49г.25:18
5Петър Вълчанов30-34г.26:04
6Иван Харалампиев25-29г.26:59
7Владислав Серафимов50-54г.27:29
8Димитър Стамболийски40-44г.27:54
9Александър Алексиев8-14г.28:25
10Пламен Богоев45-49г.28:59
11Николай Кръстев35-39г.29:13
12Боримир Кънчев35-39г.29:25
13Preslav Sotirov15-19г.29:42
14Димитър Милутинов30-34г.29:48
15Вилиан Дянков20-24г.29:56
16Тодор Тодоров55-59г.30:36
17Владислав Константинов45-49г.31:21
18Даниел Димитров30-34г.31:30
19Milen Hristov30-34г.31:34
20Пламен Проданов45-49г.31:42
21Камен Тричков8-14г.32:26
22Любомир Савчов30-34г.32:32
23Тодор Дончев45-49г.32:44
24Димитър Вълчев40-44г.32:53
25Александър Станилов40-44г.33:05
26Panayot Vladikov35-39г.33:46
27Георги Георгиев15-19г.33:55
28Lazar Malezanov30-34г.34:16
29Страхил Василев25-29г.34:23
30Христо Димов8-14г.34:27
31Ivan Savov8-14г.34:42
32Христо Соколов50-54г.34:49
33Христин Маринов30-34г.35:20
34Христо Генадиев50-54г.35:34
35Андрей Хаджийски35-39г.35:58
36Емил Алексов40-44г.36:27
37Васил Илиев40-44г.37:01
38Николай Пехливанов40-44г.37:07
39Кънчо Костадинов55-59г.37:27
40Виктор Асенов25-29г.37:42
41Христомир Добрев25-29г.39:04
42Иван Желев35-39г.39:31
43Ицо Димитров20-24г.39:43
44Георги Начев35-39г.40:12
45Симеон Георгиев8-14г.40:13
46Никола Алексов15-19г.40:47
47Cvetan Raykov35-39г.42:57
48Мартин Станилов8-14г.44:41
49Dimitar Kyushev50-54г.46:35
50Никола Веселинов25-29г.53:25
51Antony Ivanov45-49г.55:49
52Zahari Kirilov8-14г.55:50
53Николай Пехливанов15-19г.1:01:40
54Jivomir Dimitrov8-14г.1:01:41
МястоИмеВъзрастова групаВреме
1Антония Георгиева25-29г.55:13
2Каролина Калибацева35-39г.56:41
3Snejina Stefanova45-49г.58:11
4Неда Кленска45-49г.1:06:58
5Илияна Йотова45-49г.1:07:45
6Кристияна Стоева25-29г.1:09:07
7Мая Петкова40-44г.1:09:26
8Elizabet Yordanova50-54г.1:09:41
9Галя Ючорманска45-49г.1:10:32
10Ива Колева50-54г.1:10:33
11Габриела Белева20-24г.1:10:35
12Елка Тодорова45-49г.1:10:59
13Таня Танчева25-29г.1:11:42
14Яна Добревска35-39г.1:11:49
15Елена Йорданова35-39г.1:11:58
16Милена Карачолова40-44г.1:12:04
17Елеонора Миланова40-44г.1:14:21
18Светлана Атанасова40-44г.1:15:07
19Тонислава Сотирова45-49г.1:15:24
20Маргарита Младенова45-49г.1:17:05
21Петя Панайотова30-34г.1:18:36
22Красимира Герасимова55-59г.1:19:17
23Denitsa Petrova45-49г.1:19:18
24Кристина Цветанска55-59г.1:19:32
25Любомира Николова50-54г.1:19:46
26Албена Иванова55-59г.1:21:00
27Вера Апостолова35-39г.1:22:13
28Ирина Николова40-44г.1:24:06
29Ренета Лефтерова55-59г.1:28:41
30Стилияна Буковска50-54г.1:28:42
31Марияна Михайлова60-64г.1:29:16
32Христина Терзиева35-39г.1:37:27
33Boyka Arsova70-74г.1:39:35
МястоИмеВъзрастова групаВреме
1Stefan Yordanov20-24г.47:47
2Петър Борисов20-24г.47:49
3Димитър Генов35-39г.48:34
4Светозар Стоянов30-34г.51:03
5Ivo Kolev15-19г.53:45
6Тони Василиев25-29г.54:43
7Румен Стаматов30-34г.55:46
8Александър Наков35-39г.56:18
9Димитър Стойчев40-44г.57:24
10Николай Миленков40-44г.57:55
11Rumen Savov40-44г.58:00
12Emil Yotov40-44г.58:04
13Чавдар Калинов30-34г.59:00
14Валентин Войнов40-44г.59:04
15Иво Златев40-44г.59:15
16Николай Младенов35-39г.59:21
17Иван Иванов35-39г.59:45
18Станислав Станиславов30-34г.1:00:04
19Kristiyan Belev30-34г.1:00:56
20Владислав Симеонов25-29г.1:01:09
21Gospodin Georgiev30-34г.1:01:17
22Николай Иванов30-34г.1:02:05
23Наско Башев50-54г.1:02:08
24Васил Николов50-54г.1:02:10
25Васил Кьосев35-39г.1:02:12
26Детелин Христов55-59г.1:02:55
27Врабчо Соколов35-39г.1:03:06
28Владимир Моралийски20-24г.1:03:28
29Христо Христов30-34г.1:03:35
30Георги Добрев25-29г.1:04:19
31Levon Topakbashyan25-29г.1:04:25
32Димитър Димитров40-44г.1:05:07
33Любомир Матов35-39г.1:05:14
34Лъчезар Христов60-64г.1:05:18
35Петър Стоянов Стоянов45-49г.1:06:01
36Любомир Ангелов45-49г.1:06:17
37Стефан Найденов50-54г.1:07:00
38Георги Йотов40-44г.1:07:05
39Пламен Никодимов30-34г.1:07:42
40Любомир Тодоров45-49г.1:08:07
41Момчил Игнатов45-49г.1:08:45
42Христо Копаранов40-44г.1:08:50
43Петър Христов40-44г.1:08:57
44Ценко Ценов50-54г.1:09:05
45Григор Тодоров35-39г.1:09:06
46Svetoslav Angelov25-29г.1:10:00
47Николай Кленски45-49г.1:10:01
48Hristo Hristov25-29г.1:10:16
49Владислав Стоев45-49г.1:11:00
50Nicolas Simonne45-49г.1:11:00
51Александър Тончев35-39г.1:11:24
52Цветан Георгиев30-34г.1:12:44
53Силян Тополски65-69г.1:13:32
54Александър Данчев45-49г.1:15:19
55Иван Станоев50-54г.1:16:37
56Антон Янков35-39г.1:17:09
57Иван Рачев50-54г.1:21:38
58Димитър Тричков50-54г.1:22:19
59Теодор Кацарски8-14г.1:22:23
60Мариан Минков55-59г.1:22:55
61Свилен Цонев60-64г.1:25:06
62Николай Кръстев50-54г.1:25:52
63Богдан Колев55-59г.1:36:12
64Димитрий Акчарлиев70-74г.1:41:18
МястоИмеВъзрастова групаВреме
1Джейн Димитрова30-34г.1:26:11
2Анна Стефанова40-44г.1:26:48
3Teodora Petkova25-29г.1:26:56
4Мария Ангелова40-44г.1:27:22
5Весела Стоянова25-29г.1:31:04
6Ния Онуфриева15-19г.1:33:21
7Таня Петкова35-39г.1:35:06
8Димитрина Гулева35-39г.1:37:56
9Малина Иванова55-59г.1:38:48
10Снежана Терзиева35-39г.1:41:39
11Мария Акчарлиева35-39г.1:42:16
12Емилия Павлова40-44г.1:45:21
13Диляна Маркова45-49г.1:49:14
14Антоанета Генова35-39г.1:51:26
15Karina Talpova30-34г.1:58:01
МястоИмеВъзрастова групаВреме
1Боян Иванджиков20-24г.1:15:07
2Емилиян Рогачев25-29г.1:15:14
3Димитър Георгиев45-49г.1:21:42
4Ivan Yocev30-34г.1:22:07
5Йордан Русев40-44г.1:24:47
6Вихрен Крамолински40-44г.1:26:06
7Владимир Георгиев40-44г.1:30:08
8Борил Делчинов25-29г.1:30:24
9Филип Насър25-29г.1:30:31
10Dimitur Arnaudov25-29г.1:30:55
11Boyan Milanov20-24г.1:31:51
12Vasil Georgiev35-39г.1:32:05
13Атанас Димитров60-64г.1:33:49
14Димитър Димкин35-39г.1:33:50
15Сергей Маринов50-54г.1:34:21
16Павел Цочев30-34г.1:35:04
17Тихомир Христов30-34г.1:35:14
18Милен Ангелов45-49г.1:36:17
19Владислав Маринов40-44г.1:36:35
20Апостол Джалов40-44г.1:37:22
21Георги Точков45-49г.1:46:44
22Todor Todorov25-29г.1:49:03
23Иво Борисов35-39г.1:49:32
24Николай Гранчулов50-54г.1:51:38
25Дмитрий Базаев35-39г.1:52:01
26Мирослав Моравски45-49г.1:52:39
27Владимир Тодоров65-69г.1:54:12
28Велко Герасимов50-54г.1:54:40
29Симеон Георгиев30-34г.2:08:31
30Йордан Митев70-74г.2:17:51

Вижте още

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

Резултати от Golyam Sechko Run 2023

На 15 януари 2023 се проведе първото за годината състезание от календара на Trail Series. Домакин отново бяха склоновете около Бухово.