Резултати от Маратон Каланджа 2019

Начало > Организатори > Други > Маратон Каланджа > Резултати 2019

На 25 май 2019 се проведе четвъртото издание на крайморската надпревара Маратон Каланджа / Kalandzha Run. Стартът на разстояния 12 км, 21 км и 42 км беше даден в 09:00 часа.

Снимки 📷 Facebook. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021 – 2020 – 2019201820172016.

Маратон Каланджа
МястоИмеВреме
1.Nadezhda Mladenova1:03:44
2.Силвия Димитрова1:05:36
3.Снежина Стефанова1:06:15
4.Деница Пенева1:10:06
5.Evelina Chakarova1:10:41
6.Ваня Баракова1:12:05
7.Ани Артинян1:16:35
8.Кристина Бергова1:16:30
9.Наталия Железарска1:17:39
10.Нурджан Кадир1:18:44
11.Десислава Рункова1:20:49
12.Гергана Данова1:21:25
13.Цвета Дойчева1:22:07
14.Пламена Маркова1:21:58
15.Стефания Димитрова1:25:33
16.Нина Бояджиева1:24:56
17.Радина Петкова1:24:56
18.Нели Корсакова1:25:53
19.Анита Борисова1:26:08
20.Milena Kichashka1:26:23
21.Yana Filipova1:27:15
22.Герелла Мерелла1:27:04
23.Hristina Tsenova1:27:28
24.Кремена Иванова1:27:07
25.Сандра Наумова1:27:48
26.Яна Димитрова1:28:20
27.Красимира Куцевa1:28:10
28.Десислава Кутева1:30:08
29.Alfira Daminova1:31:03
30.Зузана Стренчак1:32:17
31.Веселина Ценова1:33:47
32.Anna Galabova1:33:55
33.Ana Kremenlieva1:33:59
34.Snezhana Dimova1:34:11
35.Зорница Шингурева1:34:30
36.Таня Димитрова1:34:10
37.Victoria Vlahovsky1:34:44
38.Ванина Милушева1:35:33
39.Aria Ribieras1:35:40
40.Рая Янакиева1:36:04
41.Яна Цонева1:36:12
42.Михаела Николова1:36:26
43.Maria Kabadaeva1:36:38
44.Лилия Петрунова1:37:16
45.Мануела Станукова1:37:14
46.Светослава Диновска1:38:12
47.Теодора Дечева1:38:38
48.Мария Савова1:39:22
49.Яна Добревска1:39:11
50.София Миленкова1:40:13
51.Денка Ковачева1:40:52
52.Мария Златарова1:41:30
53.Светлана Василева1:41:59
54.Антония Василева1:41:45
55.Мария Калканджиева1:44:04
56.Мария Попова1:45:17
57.Нели Христова1:45:19
58.Стела Дерелиева1:46:50
59.Надежда Лазарева1:46:52
60.Krasi Petrushkova1:46:22
61.Dahlia Petrushkova1:46:30
62.Krasimira Gerasimova1:47:32
63.Емилия Брадистилова1:47:32
64.Теодора Петрова1:48:46
65.Eva Vucheva1:49:11
66.Katerina Tambourkovska1:50:58
67.Милена Бонева1:51:02
68.Цветелина Стайкова1:51:19
69.Милена Кабакова1:51:58
70.Веселина Велинова1:51:51
71.Петя Колева1:52:47
72.Мария Митерхаузер1:53:19
73.Елица Стоименова1:54:53
74.Silvia Zaharieva1:55:23
75.Мария Славова1:55:39
76.Росилина Хесапчиева1:55:38
77.Лора Йорданова1:55:46
78.Дарина Чакърова1:57:48
79.Йорданка Динева1:58:01
80.Венелина Янева1:58:05
81.Evgeniya Genadieva1:59:49
82.Румяна Въчева2:01:35
83.Дима Пенева2:03:00
84.Нели Жекова2:03:07
85.Анриета Жекова2:03:08
86.Krasimira Markovich2:05:05
87.Недялка Мъндева2:05:05
88.Александра Синигерова2:07:26
89.Фотина Мазнева2:16:16
90.Белослава Димитрова3:04:44
МястоИмеВреме
1.Румен Стаматов56:42
2.Петко Стефанов57:50
3.Петър Захариев59:06
4.Мирослав Недков1:00:19
5.Antonio Kovachev1:02:04
6.Йоан Колев1:02:48
7.Георги Петров1:03:25
8.Oleg Genov1:03:50
9.Maksim Stoimenov1:03:58
10.Filip Shavov1:07:39
11.Andrey Tagarev1:08:05
12.Андрей Атанасов1:08:56
13.Станислав Станков1:09:45
14.Пламен Кочев1:12:01
15.Мартин Тодоров1:14:12
16.Lachezar Stoyanov1:16:03
17.Веселин Клеснки1:16:17
18.Димитър Стефанов1:16:55
19.Петър Петров1:17:45
20.Мартин Панайотов1:18:45
21.Теодор Кисимов1:16:37
22.Христо Станев1:19:13
23.Ивайло Асенов1:19:14
24.Росен Терзиев1:19:43
25.Стефан Атанасов1:19:25
26.Максимилян Беровски1:20:09
27.Делян Михайлов1:20:34
28.Калоян Радков1:21:10
29.Plamen Stoyanov1:21:53
30.Николай Славов1:22:07
31.Пресиян Кирилов1:22:16
32.Георги Георгиев1:22:22
33.Vasil Slavchev1:22:09
34.Ясен Тончев1:22:42
35.Жоро Ковачев1:22:57
36.Мартин Лирков1:22:43
37.Христо Михайлов1:22:57
38.Недко Николов1:23:24
39.Николай Кленски1:25:16
40.Димитър Димитров1:25:33
41.Георги Василев1:26:03
42.Стоил Василев1:25:59
43.Божидар Йовчев1:26:40
44.Георги Стоянов1:27:14
45.Павел Цонев1:27:19
46.Бойко Благоев1:27:42
47.Ангел Стоянов1:28:14
48.Димитър Карамфилов1:29:24
49.Йордан Стоянов1:30:01
50.Благовест Киров1:30:10
51.Досьо Досев1:31:25
52.Георги Манов1:34:08
53.Georgi Daskalov1:34:20
54.Santiago Ruiz1:35:40
55.Андрей Въчев1:35:06
56.Николай Стоименов1:35:32
57.Vasil Pavlov1:35:59
58.Георги Велев1:37:47
59.Константин Янев1:39:47
60.Константин Цонков1:40:23
61.Калин Николов1:41:02
62.Константин Михайлов1:41:30
63.Минко Стойков1:45:53
64.Тодор Чукарев1:46:45
65.Габриел Петров1:48:36
66.Петър Бобчев1:51:05
67.Айдън Мустафов1:51:07
68.Радослав Тенев1:51:33
69.Александър Асенов1:51:50
70.Симеон Дряновски1:58:08
71.Пламен Цонев1:59:49
72.Пеню Пенев2:05:06
73.Стефан Стефанов2:16:15
74.Камен Николов2:27:36
75.Красимир Христов2:38:14
76.Иван Димитров3:04:43
77.Матей Димитров3:04:44
DNFVasil KiosevDNF
DNFЖелязко ДимитровDNF
n.a.Венко Йордановn.a.
МястоИмеВреме
1.Кристина Иванова1:24:11
2.Христина Козарева1:28:03
3.Bilserin Syuleyman1:33:11
4.Elena Dimitrova1:33:16
5.Цветелина Венкова1:35:27
6.Виолета Тотева1:41:11
7.Силвия Данчева1:42:14
8.Росица Белева1:44:25
9.Силвия Младенова1:45:34
10.Кристиана Кънева1:54:02
11.Galina Vragova1:54:33
12.Неда Кленска1:56:22
13.Ralitsa Stoeva1:56:36
14.Юрка Симеонова1:57:20
15.Mariana Hristova1:58:17
16.Радостина Иванова1:58:44
17.Kalina Bachvarova1:59:17
18.Kremena Dias1:59:39
19.Констанс Хесапчиева2:00:06
20.Elena Orozova2:00:42
21.Оля Тодорова2:03:08
22.Tsvetelina Trichkova2:03:30
23.Svetla Staneva2:05:50
24.Нели Иванова2:06:01
25.Мариана Кисьова2:07:07
26.Айлито Юмерова2:08:33
27.Delyana Todorova2:10:35
28.Звезделина Вайсанлиева2:11:04
29.Албена Бояджиева2:11:59
30.Маргарита Стоева2:12:05
31.Диана Гочева2:12:16
32.Катя Димитрова2:13:38
33.Veselina Ivanova2:14:24
34.Албена Иванова2:16:51
35.Димитричка Ценова2:19:05
36.Анна Медарска2:19:00
37.Petya Kafedzhieva2:19:22
38.Dora Kuzmanova2:19:13
39.Ирина Павлова2:19:41
40.Лиляна Фотева2:19:53
41.Валерия Яковова2:20:09
42.Мария Балева2:21:07
43.Тонислава Сотирова2:21:59
44.Ваня Новакова2:22:19
45.Десислава Илиева2:23:32
46.Деница Кателиева2:25:43
47.Galina Mihova2:26:05
48.Катрин Начева2:27:11
49.Станимира Желязкова2:27:46
50.Iva Ivanova2:29:00
51.Татяна Георгиева2:29:07
52.Лилия Атанасова2:29:24
53.Диляна Маркова2:30:29
54.Dafinka Peneva2:31:36
55.Joanna Arsova2:31:54
56.Кристина Цветанска2:31:58
57.Атанаска Атанасова2:32:40
58.Елена Гвоздейкова2:36:05
59.Миглена Маринова2:36:16
60.Antoaneta Karabalieva2:36:52
61.Стиляна Михайлова2:40:01
62.Anka Duncheva2:48:43
63.Савина Иванова2:50:47
64.Radina Staneva2:51:22
65.Райна Пиперкова2:52:30
66.Veselka Ilieva3:13:33
67.Petia Borisova3:21:15
68.Виолета Николова3:21:38
69.Жени Виделова3:58:41
МястоИмеВреме
1.Иван Сираков1:12:51
2.Shaban Mustafa1:13:20
3.Деян Атанасов1:15:32
4.Росен (дзвера) Тодоров1:23:46
5.Веселин Цочев1:24:43
6.Александър Владимиров1:29:09
7.Metodi Mihalev1:32:35
8.Стоян Карастоянов1:33:24
9.Георги Димитров - Клечо1:33:36
10.Николай Кънчовски1:34:26
11.Borislav Milanov1:35:36
12.Калоян Лобутов1:35:51
13.Станимир Станков1:36:12
14.Емилиян Бориков1:36:46
15.Иво Димитров1:36:54
16.Stoyan Ganchev1:37:07
17.Марин Кермедчиев1:37:16
18.Христо Кабадаев1:37:39
19.Neyko Plachkov1:37:51
20.Atanas Chakarov1:37:20
21.Димитър Карабахчиев1:38:46
22.Кристиан Петров1:38:36
23.Петър Рашев1:38:58
24.Димитър Петров1:38:34
25.Иван Костурски1:39:10
26.Илия Василев1:40:10
27.Диан Киров1:40:14
28.Иво Златев1:41:17
29.Димитър Митев1:41:49
30.Владимир Тумбев1:42:42
31.Николай Дженков1:42:58
32.Александър Стоянов1:43:33
33.Тодор Прокопов1:43:32
34.Александър Недялков1:44:23
35.Vladislav Marinov1:44:12
36.Радослав Владимиров1:44:01
37.Alex Naydenov1:44:26
38.Антон Пенчев1:44:47
39.Мартин Димитров1:44:49
40.Борис Милушев1:44:44
41.Тодор Балчев1:45:21
42.Велизар Стефанов1:45:19
43.Milen Kalchev1:47:01
44.Петър Кременски1:47:08
45.Emil Petleshkov1:47:35
46.Петър Славов1:48:06
47.Искрен Станев1:48:52
48.Веселин Василев1:49:21
49.Павел Йорданов1:49:33
50.Георги Литвиненко1:49:46
51.Vladislav Konstantinov1:50:13
52.Svetoslav Svetiev1:50:31
53.Стоян Велчев1:50:54
54.Николай Попов1:51:17
55.Илиян Джисов1:51:15
56.Андрей Войнов1:51:29
57.Пет Ко Атанасов1:51:55
58.Жеко Жеков1:52:03
59.Петър Вълчанов1:52:05
60.Андон Атанасов1:51:56
61.Николай Христов1:52:33
62.Веселин Митев1:52:31
63.Петър Иванов1:52:28
64.Маноил Пеев1:52:42
65.Симеон Симеонов1:52:57
66.Димитър Делибалтов1:53:06
67.Любомир Петров1:52:45
68.Николай Личев1:53:25
69.Илиян Лазаров1:53:51
70.Vladimir Tsekov1:54:07
71.Румен Манев1:53:58
72.Dobromir Georgiev1:54:38
73.Живко Желязков1:54:54
74.Ивайло Ангелов1:55:36
75.Pavel Petrov1:55:03
76.Самуил Велинов1:55:09
77.Stefan Ivanov1:55:57
78.Николай Томов1:55:51
79.Иван Шопов1:56:35
80.Ясен Цветков1:56:48
81.Пламен Марчев1:56:44
82.Maxim Mardari1:57:04
83.Димитър Димитров1:57:36
84.Marin Kolev1:57:24
85.Илия Темелков1:57:41
86.Йордан Николов1:58:02
87.Нишан Такворян1:58:26
88.Kostadin Ganchev1:58:15
89.Даниел Йорданов1:59:29
90.Александър Найденов1:59:42
91.Иван Фичев2:00:26
92.Stanislav Ivanov2:00:47
93.Момчил Найденов2:01:07
94.Николай Бойчев2:01:10
95.Панайот Панайотов2:01:44
96.Pravoslav Milenkov2:02:20
97.Калоян Николов2:02:54
98.Константин Константинов2:03:02
99.Георги Гочев2:02:19
100.Георги Атанасов2:03:21
101.Димитър Христов2:03:09
102.Методи Терзиев2:03:41
103.Vladislav Zaimov2:03:57
104.Станимир Костадинов2:04:29
105.Марио Никифоров2:04:58
106.Vladimir Kalinov2:04:48
107.Веселин Първанов2:06:00
108.Георги Илиев2:06:05
109.Атанас Геренов2:06:00
110.Plamen Surchev2:06:34
111.Георги Илиев2:07:30
112.Станимир Илиев2:10:06
113.Miroslav Iliev2:10:20
114.Боян Михайлов2:12:16
115.Рашко Раков2:13:17
116.Даниел Йорданов2:13:19
117.Александър Киричев2:13:10
118.Velko Gerasimov2:14:22
119.Владимир Станков2:16:08
120.Ивайло Йорданов2:16:30
121.Петко Килимперов2:17:51
122.Тихомир Цветков2:17:32
123.Тодор Божинов2:17:32
124.Момчил Абаджиев2:19:03
125.Милослaв Куцев2:19:34
126.Мартин Лилов2:19:52
127.Михаил Михайлов2:20:01
128.Мирослав Диманов2:19:56
129.Hristo Krastev2:20:36
130.Камен Станчев2:20:36
131.Росен Новаков2:21:06
132.Angel Banev2:21:04
133.Костадин Новаков2:21:21
134.Янко Николов2:22:10
135.Свилен Добрев2:24:00
136.Валентин Динев2:25:56
137.Владимир Даскалов2:25:54
138.Валентин Недялков2:25:41
139.Антон Попов2:25:46
140.Станислав Станев2:26:01
141.Vladimir Yanev2:26:08
142.Валентин Михайлов2:28:41
143.Ивайло Колев2:29:07
144.Miroslav Genov2:31:35
145.Владимир Теплухин2:34:46
146.Stamen Totev2:37:21
147.Стефан Зефиров2:39:44
148.Николай Калчев2:40:02
149.Кирил Киров2:48:38
150.Nikolay Petrov2:51:23
151.Момчил Златарев2:52:30
152.Никола Стоянов2:56:55
153.Radoslav Kotlarov2:56:56
154.Giovanbattista Fichera3:13:26
МястоИмеВреме
1.Моника Филипова3:38:51
2.Tonya Toneva3:46:45
3.Таня Димитрова3:47:25
4.Гергана Малчева3:55:54
5.Боряна Николчева4:06:05
6.Анета Ралчева4:27:29
7.Katya Dzhenkova4:38:57
8.Веселка Великова4:42:12
9.Ивета Костадинова4:46:33
10.Мария Истаткова4:57:54
11.Elena Dimitrova5:07:39
12.Севелина Кирова5:20:34
13.Ралица Димитрова5:23:52
14.Dimi Chervenlieva5:26:07
15.Мила Искрова5:27:25
16.Gergana Stanilova5:28:30
17.Иванка Йорданова5:29:08
18.Dobromira Ianeva5:40:29
19.Elitsa Karagyozova6:03:12
DNFНели АнгеловаDNF
DNFLili LalevaDNF
МястоИмеВреме
1.Мирослав Спасов3:03:56
2.Кристиян Кирилов3:05:28
3.Александър Спасов3:05:27
4.Daniel Kubashliev3:23:03
5.Николай Димитров3:25:18
6.Милен Тончев3:25:34
7.Samuel Papot3:26:18
8.Камен Недков3:27:23
9.Калоян Пейчев3:27:33
10.Мартин Маринов3:28:20
11.Lyubomir Todorov3:29:49
12.Vladimir Mutafchiev3:30:59
13.Гено Увардов3:31:11
14.Цветко Митов3:38:50
15.Калин Стоянов3:42:15
16.Nikolay Dermendzhiev3:43:04
17.Plamen Balzhiev3:42:56
18.Георги Георгиев3:45:05
19.Velizar Kanarini3:47:21
20.Nikolay Kolev3:48:05
21.Никола Марков3:51:59
22.Димо Бенев3:53:03
23.Георги Петров3:58:41
24.Anoop Shekar4:06:30
25.Даниел Иванов4:07:06
26.Hristo Tanev4:11:35
27.Георги Богданов4:11:58
28.Mihail Ognyanov4:13:33
29.Виктор Маринов4:16:15
30.Jens Kemmann4:20:48
31.Чавдар Димитров4:22:14
32.Крум Георгиев4:26:50
33.Никола Пенчев4:27:49
34.Димитър Тончев4:33:18
35.Барбун Барбунов4:33:18
36.Станил Добрев4:33:43
37.Nikolay Ivanov4:34:46
38.Konstantin Stamatov4:35:56
39.Мирослав Мирчев4:38:25
40.Светослав Казаков4:38:25
41.Христо Райнов4:38:20
42.Борис Качамаков4:38:58
43.Стилиян Стоянов4:41:36
44.Ивайло Иванов4:43:19
45.Валентин Войнов4:46:21
46.Анатоли Ценов4:49:07
47.Miroslav Karabonev4:56:25
48.Явор Данаилов4:57:25
49.Nikolay Milenkov4:58:35
50.Rostislav Zlatev5:01:56
51.Радослав Радев5:07:40
52.Nikolay Stamboliyski5:07:38
53.Milen Shopov5:07:57
54.Mark Croucher5:14:16
55.Пейо Кралев5:15:10
56.Никола Николов5:14:25
57.Кръстин Димитров5:23:16
58.Dimitar Stoyanov5:27:06
59.Ventsislav Velkov5:32:07
60.Мирослав Пенков5:35:24
61.Недялко Стамов5:39:05
62.Kalin Chinovski5:40:28
63.Мирослав Калудов6:00:34
64.Станислав Попов6:00:36
65.Николай Узунов6:02:53
66.Georgi Gavrilov6:03:13
67.Martin Gradev6:03:06
68.Иво Миронов6:04:44
69.Галин Вълчев6:04:48
70.Николай Пенев6:16:26
71.Тома Спириев7:23:46
DNFDancho PetrovDNF

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции