Резултати от Маратон Каланджа 2023

Начало > Организатори > Други > Маратон Каланджа > Резултати 2023

На 20 май 2023 се проведе седмото издание на Маратон Каланджа / Kalandzha Run. Домакин отново бе село Синеморец и района наоколо в Странджа планина. Дистанциите си останаха непроменени, а условията тази година бяга малко по-хладни и кални спрямо миналогодишните високи температури.

Снимки 📷 Facebook. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021 – 2020 – 2019201820172016.

Маратон Каланджа
МястоИмеОтборВреме
1Владимира Суванджиева1:04:44
2Емел Махмуд#НямаЧакай1:06:55
3Александрина Николова1:08:20
4Яна Найденова1:11:31
5Kremena Nikolaeva KovatschevaСК Атлет 2004 Поморие1:13:31
6Неда КленскаАзимут - Космос1:15:21
7Станимира ДимитроваСини камъни Сливен1:17:34
8Деница ЖелязковаСк Стогос1:17:51
9Atanaska Ilincheva1:17:58
10Ренета НиколоваDreamix1:18:07
11Златина Радева1:21:26
12Валентина Руйчева1:21:41
13Виктория Петкова1:22:05
14Boryana Kolchagova1:23:54
15Румяна Гавраилова1:27:06
16Анастасия Вецова1:27:08
17Яна Христова1:27:10
18Габриела Бундова1:27:14
19Петя Сребрева1:29:11
20Антонина Долгова1:29:11
21Пламена Дренакова1:29:22
22Дарина КолеваJump to the moon1:29:34
23Зорница ПаничарскаСвободен електрон1:30:12
24Людмила ДрагодановаКуцо Магаре1:30:28
25Калина Бъчварова1:32:15
26Силвия Тодорова1:32:35
27Iliana Lupanova1:32:38
28Лина Васкова1:32:48
29Ваня НоваковаСКО Сини Камъни1:33:07
30Цанка Станева1:34:13
31Жаклин Добрева1:34:37
32Мария КирчеваДенталки1:35:03
33Ваня Тонова1:35:08
34Мариана ПетковаПетБул1:35:18
35Станислава ИнгилизоваТИГО1:36:35
36Сия ПоповаСофийски Планински Клуб1:36:38
37Радостина Господинова1:36:46
38Теодора Тодорова1:36:50
39Велис Кънч1:36:54
40Верина Лефтерова1:36:55
41Теодора ТончеваБаси Кефа1:37:09
42Filiz EminDentалки1:37:24
43Димитричка Ценова1:37:45
44Ралица Василева1:38:46
45Mariya Kostadinova1:39:30
46Antoaneta Yordanova1:39:35
47Цветина Борисова1:39:38
48Константина Карабелова1:40:01
49Ивана Найденоваrunners@IBM1:40:04
50Пламена Вълчева1:40:38
51Яна ДимитроваKite BG1:41:23
52Simona Ivanova1:41:45
53Пламена Тодорова1:41:49
54Димитрина ШляковаSofia drinking team1:42:10
55Мария Йовчева1:42:20
56Таня Миланова1:42:24
57Виделина Рачева1:42:55
58Elia Racheva1:43:09
59Доника СтойковаФар1:44:46
60Вяра-Надежда СтойковаФар1:44:46
61Zvezdina Ilivanova1:44:58
62Боряна Калоферова1:45:10
63Мария Пеева1:45:38
64Татяна Кънева5 km Run Yambol1:45:49
65Симона Григорова1:46:09
66Румяна Чернаева1:46:19
67Нели Кирилова1:46:24
68Miroslava Vaclavikova1:46:43
69Цвети Стойчева1:47:00
70Ангелина Рашкова1:47:48
71Магдалена Богданова - Ангелова1:47:50
72Александра Георгиева1:47:58
73Полина Маринова1:48:22
74Цветелина Радославова1:49:28
75Милица Димитрова1:49:55
76Лазарина Тасева1:49:56
77Мария СавоваМаратонки1:49:59
78Тереза Стратиева1:50:15
79Габриела Иванова1:50:31
80Karina PeevaПод 2 часа1:50:35
81Силвия Радушева1:50:53
82Нина Николова1:51:07
83Стела Йорданова1:51:12
84Стефани Ичеренска1:51:13
85Савка Нейкова1:51:37
86Диана Томова1:52:11
87Ина Кирилова1:52:17
88Ема Станеваemasvst@gmail.com1:52:31
89Венелина Янева1:52:53
90Ралица Рангелова1:53:07
91Антоанета Карабалиева1:54:12
92Пламена ЧотоваПловдив1:54:51
93Вела Вълева1:56:07
94Милана Георгиева1:56:21
95Десимира Миронова1:56:26
96Деница ДенчеваЕднорог1:56:29
97Velina Ivanova1:57:12
98Теодора Илиева1:57:25
99Женя Панайотова1:58:15
100Maya Dzhangazova1:58:34
101Елица Стоименова1:58:45
102Валентина Генева1:58:51
103Ася Йосифова2:00:35
104Ralitsa LazarovaСофийски Планински Клуб2:00:37
105Нели Гогин2:01:01
106Елена Желева2:01:08
107Надя Ауал2:01:56
108Екатерина Желева2:02:41
109Валя Георгиева2:02:48
110Недялка Мъндева2:02:51
111Катя Борукова2:03:51
112Мария Янкулова2:03:53
113Росица Начева2:05:14
114Milena SokolovaBradistil Tours2:05:20
115Ана Вълева2:05:33
116Силвия Борисова2:05:35
117Натали Георгиева2:05:56
118Desislava Valkova2:06:03
119Nina Papazova2:06:05
120Мария Берберова-Георгиева2:07:12
121Радостина Маринова2:08:40
122Mariya ValkovaТекила с портокалче2:08:40
123Деница Дойнова-Михайловa2:08:55
124Теодора Тенард2:09:01
125Маргарита Недева2:09:24
126Елена Димитрова2:09:41
127Мария Иванова2:09:50
128Ванина Недкова2:10:10
129Ирина Радославова2:12:39
130Таня Златарева2:12:42
131Дарина ЧакъроваЛуди Чайки2:13:02
132Александра Димитрова2:13:11
133Мила Макариева2:13:33
134Цветелина Панайотова2:13:37
135Ерика ХаджиеваЗелена Стъпка2:13:57
136Петя ХаджийскаRach team2:15:30
137Диана Дончева2:19:27
138Септемврина КостоваМастерс атлети2:19:46
139Joana IgnatovaDentalki2:19:46
140София ПапазоваЗелена стъпка2:25:08
141Ралица Хаджийска2:25:35
142Виктория КотеваRach team2:25:44
143Иванка Банкова2:25:47
144Мария КотеваRach team2:32:44
DNFVanya Barakova5km run YambolDNF
МястоИмеОтборВреме
1Станислав СтанковСКЛА Берое54:28
2Румен Стаматов58:03
3Miroslav Nedkov58:16
4Leo Sliman1:02:44
5Боян ГеоргиевСини Камъни1:03:35
6Станимир СтанковСКЛА Мисионис1:03:49
7Stefan StoevDolno Ezerovo1:04:39
8Nikolai Pavlov1:06:22
9Георги Якимов1:06:28
10Николай Василев1:06:38
11Милен Калчев1:10:48
12Веселин Василев1:11:30
13Атанас Стоянов1:13:24
14Plamen Nikodimov1:15:29
15Спас Спасов1:15:32
16Даниел Димитров1:15:41
17Ивайло ПолихроновКуцо Магаре1:15:53
18Ивайло Димитров1:16:06
19Nikolay Stoilov1:16:28
20Виторио Върбанов1:16:42
21Дамян Диков1:16:46
22Мартин Божилов1:16:47
23Georgi Mladenov1:17:06
24Емил Пеев1:17:56
25Желязко Димитров1:18:05
26Атанас ДимитровNuvolo1:18:41
27Петър Антонов1:19:37
28Константин Теменов1:20:18
29Делян ПисковСтари муцуни1:20:27
30Георги Блъсков1:20:48
31Адриан ВладимировБегач1:21:35
32Илия АндоновMan Utd1:22:45
33Николай Илиев-МладшиKite BG1:23:15
34Радослав Филипов Jr.Rach team1:23:40
35Георги Георгиев5kmrun.bg1:23:51
36Мариян Паничаров1:24:03
37Пламен Чеков1:25:03
38Мартин Тенев1:25:06
39Юлиан СамарджиевDULO1:25:15
40Здравко Динчев1:25:29
41Мартин Георгиев1:25:45
42Александър МаноловДжогинг клуб Своге1:26:26
43Peter Goerlich1:26:30
44Жан Иванов1:27:07
45Тодор ПътърлиевSelectBG1:27:15
46Александър Иванов1:27:24
47Валентин Дойчев1:27:32
48Пламен Колев1:28:15
49Konstantin Yanevсам съм други няма1:28:16
50Калоян Желязков1:29:05
51Petar KotsevRun With Me1:29:33
52Недялко Стамов1:29:48
53Delyan Gochev1:29:50
54Мартин СтамовЛуди чайки1:30:21
55Petar Atanasoffff1:30:22
56Николай Паскалев1:30:40
57Илия Иванов1:31:07
58Radoslav PavlovБраун Тим1:31:43
59Тоньо Сребрев1:32:06
60Илиян ПочилеевСМДЛ РАМУС1:32:33
61Александър МаноловДжогинг клуб Своге1:33:00
62Борислав ТомовСан Сарафово1:33:13
63Денислав Георгиев1:33:28
64Георги Проненков1:34:02
65Николай Цвятков1:34:15
66Васил Иванов1:34:26
67Стоян Димитров1:34:35
68Стоян Мързянов1:34:46
69Петко ПетковПетБул1:35:18
70Димитър ГеоргиевТИГО1:36:35
71Александър Бояджиев1:38:27
72Динко Харисков1:39:06
73Петко Килимперов1:39:20
74Juergen Fehling-1:39:51
75Милко Димитров1:39:52
76Mario Markov1:40:11
77Николай ИлиевKite BG1:41:25
78Венцислав Георгиев1:41:42
79Филип ДимитровPrime1:42:24
80Недялко Василев1:43:37
81Боян Баев1:44:15
82Georgi Moskov1:44:37
83Иван Шопов1:44:45
84Крум Багашев1:44:55
85Михаил СтефановPrime1:44:56
86Христо Христов1:45:03
87Недко Николов1:45:03
88Валери Мариноя1:47:03
89Dinko PeykovPeykoviTE1:47:21
90Любомир Котев - СтаршиRach team1:47:25
91Александър ТодоровSofia drinking team1:49:06
92Теодор Тасев1:49:30
93Божин ПорточановСан Сарафово1:49:35
94Димитър Хадживълчев1:49:48
95Ангел Калоферов1:49:50
96Иван Жеков1:50:01
97Иван Дервентски1:50:11
98Асен Михов1:50:16
99Михаил Тодоров1:50:26
100Даниел Радушев1:50:53
101Красимир БеневскиСам + Приятели1:51:05
102Валентин Младенов1:51:13
103Боян ВълевЮлис1:51:15
104Диан ГеоргиевЗаварчици1:52:49
105Svetlin Papazov1:53:19
106Йон СофониассонЕднорог1:54:53
107Делян Илиев1:57:25
108Димо Карадимов1:58:23
109Румен ХристовТекила с портокалче1:59:40
110Валентин Колев2:00:16
111Желязко Тодоров2:00:35
112Стефан Кръстев2:00:35
113Александър МеркуловЕднорог2:00:51
114Цветан РайковЛабрадор2:04:20
115Оги Начев2:06:12
116Георги Иванов2:07:35
117Анатолий НедевКаланджа рън2:09:25
118Велизар Найденов2:10:01
119Иван Тодоров2:10:10
120Костадин Камбуров2:10:13
121Светослав Карамфилов2:10:20
122Христо Христов2:12:42
123Димитър ЯнковЛуди Чайки2:13:01
124Любомир КотевRach team2:13:27
125Живко Златев2:13:33
126Димитър Рошлев2:13:52
127Симеон Ялъмов2:16:58
128Валентин Гогин2:17:04
129Анри Костов2:17:25
130Иван Костов2:17:26
131Nikolay Krastevadidas Runners Sofia2:17:38
132Martin TonevБоздуган Красно Село2:18:36
133Zhoro Angelov2:20:07
134Петър ШиковMPClima2:22:59
135Румен Тошков2:23:32
136Николай Стоименов2:25:29
137Деньо Денев2:25:30
МястоИмеГодиниОтборВреме
1Билсерин Сюлейман1:31:24
2Кристина ИвановаGoldNutrition / Scarpa / Brown Team1:32:34
3Ивелина Маджарова1:33:27
4Svetlana Todorova1:41:03
5Каролина КалибацеваЖулистан1:41:44
6Андрея ДяксоваКарлък Смолян1:42:37
7Зорница Христова1. (F 40+)ASICS Frontrunner1:43:37
8Мария Вълева1:46:00
9Ваня Кърпарова2. (F 40+)1:50:19
10Севелина Кирова1:55:23
11Жаклина Жекова1:55:49
12Мария Георгиева1:56:15
13Zhana Georgieva24K1:58:41
14Polina Pavlova3. (F 40+)Браун Тим1:59:25
15Детелина Радославова1:59:35
16Светла Станева1:59:41
17Mariana Kisyova4. (F 40+)2:02:05
18Мария Илиева5. (F 40+)2:02:16
19Вилия МиховаMitko on trip2:02:45
20Yuliya Мateva6. (F 40+)Зелена стъпка2:03:06
21Tsvetelina Radenkova2:03:19
22Ирена Прокопова2:04:14
23Konstans HesapchievaБегачите2:05:13
24Ира Михалковаadidas Runners Sofia2:08:11
25Nadya GelovaTriteam Sofia2:08:33
26Михаела Николова2:08:54
27Веселина Ковачева2:09:18
28Таня Начева2:10:36
29Катерина Палашева2:11:09
30Камелия Костова7. (F 40+)2:11:31
31Александрина Славоваadidas Runners Sofia2:11:47
32Ия Костова2:11:53
33Петя Николова2:13:24
34Kristina BergovaЖулистан2:13:43
35Мила ЛазароваTri Team Sofia2:13:43
36Елена Кирилова2:13:56
37Цветина Иванова2:14:51
38Гергана Кочева2:15:45
39Звезделина Вайсанлиева8. (F 40+)Fitcity Gym2:15:56
40Диана Николова2:16:03
41Мария Христозова2:16:25
42Ели Миленова2:16:56
43Кристияна Жишева2:17:11
44Марина Декова2:17:12
45Красимира Божанова2:17:27
46Нина Тенева2:18:01
47Деница Божанина2:18:28
48Chanita Kuseva9. (F 40+)2:18:53
49Мирослава Ананиева2:19:41
50Лора Илева2:20:45
51Майя Димитрова10. (F 40+)2:21:09
52Ирина Георгиева11. (F 40+)2:21:23
53Мила Радева2:21:51
54Силвия Бузатова12. (F 40+)2:21:57
55Цветина Тодорова13. (F 40+)2:22:00
56Мила Кирилова2:22:52
57Sevdalina Karaboyukova14. (F 40+)АнтимСпорт2:23:03
58Радина Костадинова15. (F 40+)2:23:13
59Anita DimitrovaThe Triple Step Team2:23:59
60Христина Кънчева2:24:16
61Биляна Иванова2:24:33
62Нели Иванова16. (F 40+)2:24:41
63Anna Town2:24:45
64Веселина Тотева17. (F 40+)2:25:13
65Симона Лилкова2:25:34
66Антония Тодорова2:25:35
67Теодора Кюлафлийска18. (F 40+)2:25:48
68Вероника Димитрова2:26:00
69Лилия Петрунова19. (F 40+)2:26:51
70Траяна Костадинова2:27:04
71Недка Момчилова2:27:09
72Анастасия Кънева2:27:09
73Daniela Bozovayska20. (F 40+)2:27:20
74Цвети Пенчева21. (F 40+)Зелена стъпка2:27:44
75Verdzhinia GeorgievaЛиско2:28:32
76Kremena Ivanova22. (F 40+)2:28:44
77Veselka VelikovaСофийски планински клуб2:29:00
78Дора КузмановаСофийски Планински Клуб2:29:01
79Станимира Желязкова23. (F 40+)Beer Bastards2:32:32
80Димитрина НиколоваСК Чани Варна2:32:32
81Maria Popova2:32:49
82Маргарита Младенова24. (F 40+)2:33:48
83Ангелина Джаджева25. (F 40+)2:34:10
84Кристиана Драгнева2:34:28
85Искра Иванова26. (F 40+)2:34:42
86Пламена Ценова27. (F 40+)Динена кора2:34:49
87Полина Сухорукова2:35:02
88Елица Димитрова28. (F 40+)Rach team2:35:36
89Raquel Suoza29. (F 40+)2:36:05
90Tatyana Georgieva30. (F 40+)Текила с портокалче2:36:27
91Михаела ПетроваТекила с портокалче2:36:27
92Кремена Испирева31. (F 40+)2:36:31
93Яна Цонева32. (F 40+)2:36:36
94Зоя Томалянова33. (F 40+)2:37:33
95Людмила Белчева34. (F 40+)2:37:45
96Цветелина Пенчева2:37:59
97Diana Stamova2:38:01
98Maggi Inglesby2:38:25
99Nikol PeevaRunners@IBM2:39:31
100Емилия БрадистиловаБрадистил турс2:39:38
101Mariya Georgieva2:40:42
102Милка Иванова35. (F 40+)2:41:53
103Диана Найденова36. (F 40+)2:42:01
104Sonya Spasova2:42:18
105Диляна Табакова37. (F 40+)2:42:34
106Габриела Петрова2:43:16
107Марияна ГеоргиеваЕднорог2:44:20
108Павлинка Попова38. (F 40+)Бегач2:44:39
109Весела Райкова39. (F 40+)2:45:56
110Silviya NedelchevaRed Mamba2:46:19
111Елена БойдеваRed Mamba2:46:19
112Adriyana Sapundzhieva2:46:53
113Veneta Kurteva40. (F 40+)2:47:08
114Мая Тодорова41. (F 40+)Зелена стъппка/Абритус2:47:12
115Калина Татарова2:47:16
116Denitsa ZarkovaNight Runners2:49:42
117Женя Стоянова42. (F 40+)2:49:50
118Мария МариноваЕднорог2:50:54
119Силвия Йонкова-Димитрова43. (F 40+)2:51:01
120Ива Димитрова2:52:20
121Здравка Георгиева2:52:31
122Дорина Чепишева2:53:06
123Венета СтояноваЕднорог2:54:57
124Карина Чолакова2:56:55
125Александра Боева2:57:42
126Ивана ВелеваСофийски планински клуб2:58:01
127Деница Петрова44. (F 40+)3:00:09
128Polina Maslarska3:01:41
129Яница Николова45. (F 40+)NoDNF3:01:45
130Katya Hariskova46. (F 40+)3:02:54
131Yanitsa Rusenova3:03:28
132Илияна Кондарева3:04:41
133Вера Дончева5kmrun3:05:16
134Анита Борисова3:05:25
135Rosilina Hesapchieva47. (F 40+)Бегачите3:05:32
136Христина Нестерова48. (F 40+)Jumping Chicas3:07:19
137Рени Петрова49. (F 40+)-3:09:58
138Виолета Калайджиева50. (F 40+)3:12:07
139Юлия Стефанова3:12:09
140Бетина Генчева3:13:05
141Valentina Stantcheva51. (F 40+)3:13:52
142Elena Stoyanova52. (F 40+)Montana3:18:50
143Aneliya Mutafchiyska3:20:35
144Радост Стоименова3:33:41
МястоИмеГодиниОтборВреме
1Георги ЖековОтряд Юнаци1:18:07
1Тенчо ЖековОтряд юнаци1:18:07
1Шабан Мустафа1. (M 40+)Oskla,,Shampion-sungurlare,,1:18:07
4Петър ИвановDentалки1:21:59
5Кирил Николов2. (M 40+)XCoSports1:22:47
6Константин Василев3. (M 40+)ССК "Стратеш атлетик"1:23:31
7Красимир Чотов4. (M 40+)Стари Муцуни1:24:15
8Ivan Gochev1:29:24
9Гено Увардов5. (M 40+)1:29:25
10Веселин Ников6. (M 40+)Отряд- Юнаци1:30:24
11Metodi MihalevBeer Bastards1:30:29
12Aleksandar YankovProject X1:30:51
13Dragos Pirvu7. (M 40+)1:31:16
14Вихрен Крамолински8. (M 40+)1:31:58
15Fatih Hyuseinov1:33:21
16Alexander Vladimirov1:33:39
17Борислав Петров9. (M 40+)1:33:40
18Vincent Sliman10. (M 40+)1:35:18
19Стефан Василев1:35:19
20Атанас Чакъров11. (M 40+)1:35:19
21Илия Василев5kmRunBs1:35:38
22Петър Захариев12. (M 40+)1:35:52
23Петър КашловСолено бягство1:36:21
24Петър Вълчанов5kmrun1:36:28
25Атанас Парашкевов1:36:52
26Олег Генов13. (M 40+)1:37:29
27Мартин Иванов1:40:06
28Пейчо Касъров1:40:32
29Константин Кашлов14. (M 40+)Солено бягство1:40:39
30Георги Бойваленков1:40:41
31Иван ДимитровGoldNutrition1:40:49
32Георги Драгоев1:40:52
33Калоян Николов1:41:36
34Лъчезар Тодоров1:41:57
35Nikola OvcharskiNikol4o1:42:32
36Стоян Екупов15. (M 40+)Tri Team Sofia1:42:49
37Румен Димитров16. (M 40+)Кайлъшка долина Плевен1:43:19
38Борислав Миланов1:43:27
39Христо Добрев5kmrun1:44:12
40Христо Иванов#НямаЧакай1:44:36
41Борислав Янков17. (M 40+)СК Фар1:45:10
42Владислав Тодоров18. (M 40+)5км run yambol1:45:27
43Александър Янев1:45:32
44Симеон ВеневOlandsport1:45:42
45Божидар Пандовски19. (M 40+)1:45:59
46Plamen TanevБански старец1:46:02
47Асен Ватев20. (M 40+)Adidas Runners Sofia1:46:12
48Иван Пачев21. (M 40+)1:46:26
49Антон КринчевМладежки клуб по пешеходен и Вело туризъм1:46:27
50Владислав ИвановLimeChain1:46:31
51Мартин Маринов22. (M 40+)РР1:46:36
52Христо Петров1:46:43
53Илиян КулевАлен Мак1:46:57
54Александър Станев1:46:57
55Цветелин Цветковadidas Runners Sofia1:47:05
56Jorge Molinar23. (M 40+)Asidas runners1:47:05
57Dilyan Ivanov1:47:10
58Jay Demirev1:47:35
59Теодор Банев24. (M 40+)1:47:36
60Николай Добрев1:48:30
61Peter HristovСамостоятелен тюлен1:48:30
62Валентин Тодоров5KM run Yambol1:48:41
63Костадин ГюмовБански Старец1:48:43
64Борис ДимитровВертикален свят1:49:11
65Димитър Миленков1:49:32
66Danil Nikolov1:50:19
67Никодим МариновR21:50:21
68Kristiyan Krumov1:50:34
69Кирил Пенчев1:50:40
70Димитър Милев1:50:53
71Давид Стойков1:51:01
72Адриан Димитровadidas Runners Sofia1:51:10
73Светомир Томчев1:51:11
74Ивайло Трифонов1:51:51
75Kaloyan Vitanov1:52:00
76Симеон ЯневСателит Ямбол1:52:09
77Атанас АтанасовСофийски планински клуб1:52:10
78Слав Вампоров1:52:23
79Слави Терзиев1:52:46
80Александър Стоянов25. (M 40+)Три Тийм Варна1:53:23
81Кирил Чальов1:53:28
82Иван Главчев1:53:37
83Ivan DimitrovЛиско1:53:38
84Михаил ЯнковСофийски планински клуб1:53:40
85Ivan Ivanov26. (M 40+)adidas Runners Sofia1:53:40
86Боян ДимитровСинеморски паламуд1:53:41
87Николай Самарджиев1:54:20
88Radostin PetrovБански Старец1:54:28
89Никола ПенчевСофийски Планински Клуб1:54:40
90Веселин Иванов27. (M 40+)5 km run1:55:30
91Shengyun Halil1:55:37
92Стоян Шумкаров28. (M 40+)ex3m.bg1:56:38
93Радомир Рашков1:56:56
94Петър Панайотов29. (M 40+)5KMRUN YAMBOL1:57:03
95Станимир Георгиев30. (M 40+)1:57:10
96Тодор ГеоргигиевЛабрадор1:57:22
97Светослав Светиев31. (M 40+)1:58:08
98Тодор Дончев32. (M 40+)5kmrun1:58:36
99Кирил Марчев1:58:58
100Ивайло Господинов33. (M 40+)1:59:05
101Димитър Мильов34. (M 40+)ЕМ ПИ1:59:10
102Anton PenchevBasi Kefa1:59:44
103Martin Bonev35. (M 40+)2:00:05
104Димитър Танев-2:00:10
105Genadi Vangelov2:00:11
106Светлозар Георгиев36. (M 40+)5kmrun.bg2:00:11
107Явор Данаилов37. (M 40+)2:00:12
108Николай Кленски38. (M 40+)Азимут2:00:17
109Владимир ИвановAlphawin2:00:38
110Любомир Хаджийски39. (M 40+)2:00:39
111Nik Bo40. (M 40+)2:00:46
112Iliyan LazarovTri Team - Sofia2:00:59
113Калоян Лобутов41. (M 40+)Русе Кар2:01:15
114Ивайло Кабаков42. (M 40+)Бегач2:01:51
115Иван Ненков43. (M 40+)2:02:04
116Kris DimovEffortel2:02:09
117Мартин Митренцев2:02:22
118Александър ЦоневDreamix2:02:43
119Марин Петров44. (M 40+)2:02:44
120Ivan AtanasovШкола за характериииии2:02:58
121Симеон Георгиевadidas Runners Sofia2:03:24
122Марио ГеоргиевКон Ти Бръз2:03:26
123Христо Маринов2:03:53
124Николай Томов2:04:06
125Мирослав Григоров2:05:03
126Антон Михалев2:05:16
127Antoan ZhelyazkovЛиско2:05:23
128Димитър Петков45. (M 40+)2:06:26
129Васил Кьосев2:06:45
130Георги Атанасов46. (M 40+)2:06:53
131Emil Tabakov5kmrun2:07:02
132Христо Георгиев47. (M 40+)5 kmrun2:07:32
133Николай Тончев2:07:35
134Валентин Чочев2:07:50
135Димитър Милутиновdim.milutinov@gmail.com2:08:02
136Димитър Стоянов48. (M 40+)2:08:18
137Неделчо Танев2:08:18
138Георги Цонев49. (M 40+)2:08:53
139Антоан Тодоров50. (M 40+)2:09:11
140Ясен Митев2:09:11
141Tsvetan Georgiev2:10:27
142Никола ТоневУмирам, но не спирам2:11:47
143Николай Христов51. (M 40+)Independent2:11:51
144Емил МартиновБС КС2:12:15
145Александър Николов2:12:52
146Стоян Желязков52. (M 40+)2:13:01
147Калоян Ташев2:13:21
148Борислав Бумбаров53. (M 40+)2:13:49
149Vencislav Vencislavov2:14:17
150Атанас Атанасов2:14:29
151Веселин Златев2:14:35
152Георги ТотевLENS2LENS2:14:43
153Николай Георгиев54. (M 40+)2:14:53
154Deyan Angelov2:15:43
155Георги Банов55. (M 40+)Сини Камъни2:15:50
156Веселин Дрангажов56. (M 40+)2:16:08
157Ivaylo Kunev57. (M 40+)2:16:16
158Strahil PeevПод 2 часа2:16:16
159Борислав НемскиАйгер2:16:26
160Пламен Славовadidas Runners Sofia/Тичане Му е Майката2:16:31
161Martin Gradev2:16:32
162Божидар Цонев2:16:32
163Тихомир КасаковБК Поликраище2:16:43
164Красимир Трайков2:16:53
165Иван ИвановTeam Neterra2:17:19
166Николай Димитров58. (M 40+)Team Neterra2:17:19
167Виктор ПетровNuvolo2:17:27
168Николай КошевNuvolo2:17:39
169Димитър Пейков2:17:45
170Антон Янков2:17:45
171Toshko Pachev2:18:11
172Волен Младенов2:18:26
173Радослав Радев59. (M 40+)iRun2:18:28
174Емил Гергов60. (M 40+)Ай РЪн2:18:30
175Костадин Николов61. (M 40+)2:19:24
176Георги Кундурджиев2:19:40
177Никола Керефеин2:19:49
178Янчо Момчилов2:19:49
179Димитър Момчилов2:19:49
180Димитър Хубинов2:20:08
181Владимир Йорданов2:20:24
182Петър Вучев2:20:56
183Костадин Бъчваров62. (M 40+)2:21:01
184Жеко Жеков63. (M 40+)Диана2:21:14
185Михаил ФернандесБудилник2:21:27
186Ivan Nachkov64. (M 40+)2:21:57
187Любомир Тодоров65. (M 40+)2:22:01
188Ченьо Берберов66. (M 40+)2:22:04
189Калоян Райковски2:22:07
190Ивайло Абаджиев67. (M 40+)Лабрадор2:22:57
191Иво Иванов2:23:15
192Angel Banev68. (M 40+)Strange Mountain2:23:30
193Мартин Величков69. (M 40+)2:23:35
194Ivelin Bochev2:24:23
195Цветан Георгиев70. (M 40+)2:24:51
196Йордан Ангелов2:25:31
197Стефан Ананиев71. (M 40+)2:25:34
198Петър Добрев2:25:45
199Пламен МарковiRun2:25:48
200Васил Динев72. (M 40+)МЕГАТРОН2:26:45
201Данаил Иванов73. (M 40+)2:26:45
202Станислав Богданов2:26:57
203Венцислав Георгиев74. (M 40+)2:27:10
204Христо Станев75. (M 40+)2:27:28
205Анастас Казаков76. (M 40+)Running team2:27:43
206Александър Дечев77. (M 40+)2:27:46
207Петър Иванов78. (M 40+)2:27:53
208Теодор Желязков2:28:09
209Михаил Савов2:28:14
210Димитър Карамфилов79. (M 40+)Феникс2:29:45
211Иван Найденов80. (M 40+)Айгер2:30:20
212Петьо Митрев81. (M 40+)2:31:40
213Виктор Чан2:31:49
214Явор Стоилов82. (M 40+)2:32:12
215Християн Колев83. (M 40+)2:32:20
216Станислав Гърков2:32:49
217Станислав Комнев84. (M 40+)2:34:23
218Христо Граматиков85. (M 40+)2:34:48
219Цветан Стоянов2:35:10
220Красимир Балев2:35:15
221Светлин Стоянов2:35:33
222Cristian Mihai2:36:05
223Костадин ВелиновТекила с портокалче2:36:27
224Viktor Baldzhievтекила с портокалче2:36:27
225Atanas KarayanevBella Canarias2:36:27
226Георги Литвиненко86. (M 40+)2:36:36
227Чавдар Николов87. (M 40+)2:37:06
228Metodi Rizov88. (M 40+)2:37:40
229Мариан Драганов89. (M 40+)2:37:42
230Radostin GeorgievSaint George2:38:09
231Станимир Илиев90. (M 40+)2:38:53
232Ставри Бакалов91. (M 40+)2:39:12
233Диан Пантелеев2:39:24
234Борис Димитров92. (M 40+)2:39:36
235Ivo Yordanov2:40:21
236Тодор Георгиев2:40:42
237Тодор Чукарев93. (M 40+)2:41:19
238Николай БалевСК "Фар"2:41:50
239Zhivko Zhekov94. (M 40+)2:41:51
240Борислав Господинов2:41:58
241Никола Балимезов2:42:45
242Гьока Балимезов2:42:48
243Андрей Стоилов95. (M 40+)2:44:56
244Андрей Сапунджиев96. (M 40+)2:46:53
245Теодор Милчев97. (M 40+)2:48:46
246Kostadin SlavkovСинеморски паламуд2:50:42
247Ивайло ДимовЗа яденето съм!2:53:51
248Тихомир Маринов98. (M 40+)Балкан Ботевград2:54:23
249Bogdan KalchevThe Triple Step Team2:56:45
250Кирил Боев2:57:42
251Hristo GorchovStramex2:58:31
252Даниел Аврамов99. (M 40+)Еднорог3:01:03
253Ivaylo Andonov3:01:42
254Николай Кондуров100. (M 40+)3:01:44
255Станислав Марчев101. (M 40+)3:02:56
256Николай Ноев102. (M 40+)3:04:33
257Стоян Стоянов103. (M 40+)3:06:46
258Тодор Стоянов3:06:46
259Ивайло ИвановТур Дьо Балканци3:10:38
260Aleksander Naydenov104. (M 40+)3:11:18
261Momchil Naydenov105. (M 40+)3:11:19
262Апостол Апостолов106. (M 40+)3:12:06
263Иван Недялков107. (M 40+)3:12:24
264Ivan Kulinchev108. (M 40+)3:14:31
265Иван Кирачен3:16:55
266Александър Панайотов109. (M 40+)3:18:51
267Виктор Елевтеров110. (M 40+)3:18:58
268Теодор АлексиевКуцо Магаре3:54:42
Христо Кьосев
МястоИмеГодиниОтборВреме
1Моника Филипова3:41:42
2Бела ДулеваКом-Емине сБира4:02:30
3Верадина Начева1. (F 40+)Синята стрела4:10:56
4Елена Тодорова2. (F 40+)Монтана4:12:09
5Милена Добрева3. (F 40+)Три Тийм Варна4:15:58
6Валерия ДимитроваGoldNutrition Bulgaria4:19:08
7Вяра Петева4. (F 40+)4:21:14
8Анна Ванчева5. (F 40+)ASICS FrontrRunner Bulgaria4:26:40
9Нели Петкова4:30:11
10Маринела МариноваIrun4:40:48
11Силвия КьосеваКЛА Несебър 19714:41:33
12Julia KolevaThe Ducks4:46:47
13Maria Istatkova4:48:43
14Ралица Стоева4:50:22
15Петя КафеджиеваБегач4:50:50
16Северина Колева5:05:19
17Десислава Стоянова5:05:55
18Елена Борисова5:08:31
19Тонислава Сотирова6. (F 40+)ШмиргИли5:09:47
20Иванка Йорданова7. (F 40+)5:11:53
21Николета Костова5:18:53
22Антония Василева8. (F 40+)Mladost Runners5:25:19
23Дана Христова9. (F 40+)Shumen Early Runners5:25:43
23Ирина Павлова10. (F 40+)Shumen Early Runners5:25:43
25Десислава ДончеваStivtrade.com5:32:32
26Диляна Маркова11. (F 40+)5:33:28
27Анджела Дойчинова5:35:57
28Габриела Жекова5:39:37
29Елка Тодорова12. (F 40+)5:40:24
30Памела Найденова5:43:55
31Габриела Белева5:57:15
32Кремена Кънчева13. (F 40+)Медик5:57:18
33Alexandra Karlsson6:00:41
34Мариана Манолева14. (F 40+)6:04:55
35Боряна Сугарева15. (F 40+)5kmrun.bg6:05:28
36Невена Дишлиева-Кръстева16. (F 40+)6:17:55
Гергана МалчеваБаси Кефа
МястоИмеГодиниОтборВреме
1Александър Спасов3:02:50
2Виктор Братков3:15:43
3Daniel KubashlievЖулистан3:20:01
4Самуил ВълчевProject X3:20:03
5Стоян Русев3:35:13
6Божидар ЦочевТри Тийм Варна3:35:25
7Martin Marinov1. (M 40+)winter.bg3:41:01
8Камен Недков3:45:54
9Hristo Georgiev2. (M 40+)3:48:23
10Георги СтанчевSvishti plaz3:48:26
11Stanimir Dimitrovst@mbeto3:48:34
12Борис ЖелевБаси Кефа3:48:50
13Elvis Stoyanov3. (M 40+)Montana3:51:45
14Димитър Стойков4. (M 40+)TriaMo3:55:37
15Стефан ЛазаровНадбягване в Източни Родопи3:57:57
16Антон Шиков5. (M 40+)КЛА Тунджа / 5km Run Yambol3:59:02
17Мартин Попов4:02:22
18Крум Георгиев4:02:30
19Иван Пашов4:03:23
20Ангел Христов6. (M 40+)4:04:17
21Adonis Sacalis7. (M 40+)FTA4:04:58
22Николай Миленков8. (M 40+)Шмиргили4:05:34
23Христо Атанасов9. (M 40+)4:07:19
24Николай Писаров10. (M 40+)5 km run Бургас4:07:34
25Виктор МариновМКТ4:08:55
26Георги Георгиев11. (M 40+)4:11:53
27Илиян Илиев12. (M 40+)Outdoor Adventure Burgas4:12:17
28Borislav Bogdanov13. (M 40+)Runners of Vratsa4:17:09
29Йордан Русев14. (M 40+)4:17:56
30Радослав Филипов15. (M 40+)Rach team4:20:09
31Любомир Петров16. (M 40+)4:23:27
32Ивайло ДамяновOdd Crew Zombies4:24:17
33Валентин Петков17. (M 40+)4:26:11
34Тодор Прокопов18. (M 40+)4:26:33
35Антон Радков4:26:45
36Милен Тончев19. (M 40+)СТЕНАТА4:27:43
37Слави Костов20. (M 40+)Школа за характери4:28:13
38Георги Гочев21. (M 40+)4:28:24
39Diyan Ivanov4:28:52
40Велимир ВагалинскиКлуб на Мечтателите:)4:29:07
41Георги Димитров22. (M 40+)Свободно4:30:44
42Barbun Barbunov23. (M 40+)Beer Bastards4:31:11
43Иван МавровШкола за характери4:32:33
44Vladislav Rashkov4:33:04
45Galin Valchev24. (M 40+)4:35:24
46Васил ТрифоновБаси Кефа4:35:24
47Димитър Тончев25. (M 40+)Баси Кефа4:35:24
48Nikolay Stanev4:36:15
49Владо Шуманов4:37:24
50Калоян Колев26. (M 40+)iRun4:40:47
51Мартин Матеев27. (M 40+)Баси Кефа4:41:25
52Владимир Даскалов28. (M 40+)Баси Кефа4:41:25
53Vladislav Konstantinov29. (M 40+)Begach4:45:48
54Георги Атанасов4:46:12
55Христо Николов30. (M 40+)NoDNF4:46:22
56Любомир Пискулийски4:46:23
57Lachezar TodorovThe Ducks4:46:47
58Борислав Добрев31. (M 40+)4:48:20
59Georgi Petrov32. (M 40+)Quantum Runner4:48:23
60Григор Гроздев33. (M 40+)4:48:32
61Edward MouradianMouradiani4:49:32
62Костадин Тодоров34. (M 40+)4:49:52
63Ивайло Бонев35. (M 40+)Stivtrade. Com4:50:00
64Ivaylo GeorgievКом-Емине сБира4:52:32
65Николай Николов36. (M 40+)4:53:16
66Цветомир Генчев37. (M 40+)Shumen Early Runners4:53:17
67Лъчезар Цеков38. (M 40+)4:53:47
68Красен Христов4:54:13
69Цветан Богданов4:54:35
70Добромир Василев39. (M 40+)Shumen Early Runners4:55:21
71Герман Стоянов4:56:02
72Стоян Делев4:56:06
73Велимир Полянов40. (M 40+)4:56:54
74Атанас Ибришимов4:58:27
75Мартин Андонов4:58:28
76Иван Шишманов41. (M 40+)СК "ФАР"5:04:39
77Slavi SlavevR25:05:18
78Ivan Mihalevbeer bastards5:05:45
79Милен Бандаков42. (M 40+)5:05:58
80Hristo Metev43. (M 40+)5:06:16
81Стефан Найденов44. (M 40+)5:07:48
82Петър Сталев5:08:09
83Atanas Kostadinov5:10:22
84Тодор Колев5:10:41
85Viktor MihaylovПаляк Перник5:13:28
86Иван КунчевПаляк Перник5:13:28
87Иван Куманов45. (M 40+)5:17:12
88Georgi Simeonov46. (M 40+)Quills5:17:27
89Димитър Стефанов47. (M 40+)Гондор5:17:34
90Симеон НиколовEnergetic Sloths5:18:08
91Ивайло ИвановЖулистан5:19:34
92Александър Кадиев#НАКАКАО5:22:42
93Едуард Атанасов5:25:01
94Георги Георгиев48. (M 40+)Димитровград5:26:32
95Веселин ПетровДимитровград5:26:32
96Стоян Петков5:27:15
97Владислав Заимов5:31:04
98Nikolay Ivanov5:31:08
99Tihomir FilipovLegs Miserables5:31:54
100Георги ДончевStiv trade.com5:32:31
101Plamen Georgievrunners@ibm5:36:28
102Стоян Стоянов5:36:58
103Димитър Янков5:39:26
104Metodi AngelovThe Cookie Monster5:39:26
105Николай Казаков49. (M 40+)5:43:12
106Виден Тенчев50. (M 40+)5km Run Yambol5:43:25
107Денис Богданов5:47:03
108Алекс Богданов5:47:03
109Живко Дучев51. (M 40+)5:48:01
110Любомир АпостоловКуцо Магаре5:48:46
111Daniel Shirokov5:52:48
112Владислав Стоев52. (M 40+)5:53:04
113Иван Фичев53. (M 40+)Prime5:53:20
114Асен ВълевRunners@IBM5:55:12
115Мирослав Моравски54. (M 40+)MoroThonic5:56:56
116Martin Radev6:00:01
117Божидар Колев6:03:36
118Христо Гюзлев55. (M 40+)6:04:55
119Тодор Арсов56. (M 40+)Shumen Early Runners6:12:10
120Miroslav Penkov57. (M 40+)Stara Zagora6:20:03
121Явор Шиков58. (M 40+)5km Run Yambol6:22:17
122Стефан ГрудевЛуд Умора Няма!6:22:22
123Ивайло Иванов59. (M 40+)By The Way Run6:22:41
124Виктор АсеновTadi6:43:22
DNFПламен ПоповDNFБегачDNF
DNFПетър ГосподиновDNFDNF
DNFVelichko PetrovDNFLegs MiserablesDNF

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции