Резултати от Маратон Каланджа 2024

Начало > Организатори > Други > Маратон Каланджа > Резултати 2024

На 25 май 2024 се проведе осмото издание на Маратон Каланджа / Kalandzha Run. Над 1100 участници стартираха на четирите дистанции – 3 км, 13 км, 42 км, както и 3 км за деца. На следващият ден, 26 май, се проведе и състезание по колоездене. В следващите редове можете да видите класирането от бегаческите дисциплини.

Снимки 📷 Facebook. Резултати от други години ⏱️ 2024202320222021 – 2020 – 2019201820172016.

Маратон Каланджа
МястоИмеОтборВреме
1Kremena KovachevaСК Атлет Малко Търново1:07:31
2Александрина Николова1:07:56
3Маргарет Трайкова1:11:29
4Nadya GelovaTri team Sofia1:16:21
5Дорина ЧепишеваSlow Motion1:18:07
6Румяна Кадийска1:18:55
7Цвета ТодороваНадбягайСе1:20:31
8Мария Милчева1:20:49
9Anastasiya Vetsova1:21:48
10Татяна Антоновна Шекирова1:22:20
11Diana Ispirova1:22:50
12Снежана Михайлова1:23:38
13Nikol Poyukova1:25:13
14Юлия СтояноваG-SIX1:25:14
15Виктория Тенева1:25:45
16Hristina Tsenova1:27:04
17Яна Иванова1:27:27
18Milena Kichashka1:27:27
19Лора Славчева1:27:38
20Марина АнастасоваТренелариум1:27:59
21Ивелина Джафарова1:28:00
22Женя Балева1:28:52
23Zuzanna Streńczak1:29:40
24Ивалина Григорова1:30:27
25Йоана КолеваЛе Занимокс1:30:35
26Яна Христова1:32:26
27Антония Якимова1:32:28
28Маргарита Христоваboho1:33:00
29Жанет Георгиева1:34:11
30Наталия Стайкова1:34:54
31Тихомира Костова1:34:57
32Ангелина Хилендарова1:35:00
33Румяна Бобева1:35:01
34Калина Иванова1:35:19
35Таня Минкова1:35:27
36Севелина Вълкова1:35:29
37Диляна Янева1:35:30
38Marlena Ngoc Dung Nguyen1:35:34
39Яна Вичева1:35:37
40Яна Кебонина1:35:41
41Радина Стоянова1:36:20
42Лина Васково1:36:22
43Елена Митева1:36:25
44Деметра Монова1:36:43
45Десислава Стоянова1:36:56
46Биляна Кръстева1:37:09
47Мария Дичева1:37:12
48Гергана Маринова1:37:30
49Димитрина Шлякова1:38:01
50Марияна Кабадаиева1:38:07
51Лидия Колева1:38:15
52Пламена Вълчева1:38:35
53Севдие Реджеб-РайковШуменско Плато1:38:41
54Анастасия Грабина1:38:43
55Дария Йорданова1:39:28
56Stelyana GanchevaAddress VT1:40:07
57Теодора Миленова1:40:12
58Елена Гома1:41:20
59Валентина Хаджиева1:41:24
60Марина Томева1:41:48
61Boryana Kaloferova1:42:14
62Светлана Аврамова1:42:17
63Диана БлагоеваСК Чудните скали1:42:18
64Екатерина ВеневаOlandsport1:42:18
65Десислава АнгеловаТренелариум1:42:24
66Стефани Ичеренска1:43:44
67Магдалена Райчева1:43:59
68Румяна Евстатиева1:44:25
69Симона Иванова1:44:25
70Mary GeorgievaMishi and Mashi1:44:45
71Светлана Кирова1:45:29
72Gloria Hristova1:45:37
73Цветелина Радославова1:47:22
74Боряна Петкова1:47:48
75Nana Itskova1:47:50
76Маргарита НедеваАптера1:48:01
77Янислава Тодорова1:48:15
78Румяна Чернаева1:48:19
79Анна Войникова1:48:32
80Alexandrina IvanovaМладостки тигри1:48:51
81Мая Стоянова1:49:09
82Polina Marinova1:49:52
83Karina Peevaгевреците1:49:53
84Десислава Василева1:50:29
85Христина Василева1:51:27
86Стефания Цекова1:52:38
87Милена Цекова1:52:38
88Нели Христозова1:52:39
89Радка БалджиеваSloW MoTion1:54:44
90Мария Младенова1:55:02
91Emiliya Pavlova1:55:47
92Ана Шаркова1:55:59
93Аделина Иванова5км рън1:56:02
94Аделина Стоянова1:56:17
95Екатерина Каменова1:56:30
96Stefanie Jaenicke1:56:33
97Звездина Иливанова1:56:35
98Боряна Цанева1:56:35
99Десислава Златарова1:56:38
100Велина Иванова1:56:50
101София Василева1:56:59
102Мария Янкулова1:57:04
103Мила Янкулова1:57:15
104Стефина Маджарова1:57:29
105Мая Дечева1:58:05
106Петя Янева1:59:15
107Nina Papazova1:59:25
108Sofia KazakovaTeam Labrador1:59:29
109Десимира Миронова1:59:56
110Елица Стоименова2:00:55
111Бориса Хаджийска2:00:58
112Диляна Манова2:01:07
113Стела Генова2:01:11
114Милана Георгиева2:01:16
115Marina Pencheva2:01:21
116Симона Хаджиева2:01:35
117Мария Димитрова2:02:56
118Марина Владова2:03:18
119Виктория Иванова2:05:09
120Надя Ауал2:05:15
121Илина Иванова2:05:24
122Йовка Маврова2:05:45
123Siyana Dimitrova2:07:19
124Красимира Костадинова2:08:57
125Антоанета Карабалиева2:11:17
126Даниела Янакиева2:11:33
127Славянка Янчева2:11:40
128Христина Недялкова2:11:53
129Явора Боянова-Андреева2:11:56
130Elena Dodeva2:14:50
131Валя Георгиева2:15:08
132Ивана ИвановаЗакъсалите2:15:32
133Elena StoyanovaMontana2:19:43
134Вера Дончева5kmrun2:20:31
135Мартина Атанасова2:21:12
136Sevdana Docheva2:21:12
137Белослава КралеваА сега на къде?2:21:17
138Ива Досева2:21:24
139Тони-Теодора Косева2:23:10
140Цветина Игнова2:24:56
141Emiliya Kaloferova2:24:57
142Добрина Марчева2:25:37
143Елена Константинова2:26:00
144Лея Кючукова2:26:12
145Диана Дончева5kmrun2:26:32
146Натали ГеоргиеваЮжна Дивизия2:29:02
147Иванина Делева2:29:40
148Ralitsa Dimitrova2:29:40
149Галина Христова2:32:09
150Петя Хаджийска2:32:09
151Viktoria Bachvarova2:32:37
152Христина ЗдравчеваОгин в кръвта2:33:54
153Жана Божкова2:33:54
154Iliana Lupanova2:34:14
155Яна Нейкова2:34:14
156Анастасия Шалдърова - Георгиева2:37:57
157Велислава Петрова2:38:44
158Antoaneta Yordanova2:46:18
159Елена Георгиева2:48:19
160Евелина Стоименова2:48:22
161Емилия Тодорова2:48:42
DNFСимона ГеоргиеваDNF
DNFРумяна КъневаЯмбол рънDNF
МястоИмеОтборВреме
1Leo Sliman1:02:02
2Веселин Василев1:05:41
3Nikolay PisarovБургас брас бенд1:06:01
4Георги АтанасовРадио 9991:07:11
5Георги Якимов1:07:49
6Влислав Йорданов1:07:53
7Иван ПачевСпортен клуб Емине Ултра1:08:07
8Васил ТрифоновБаси Кефа1:08:25
9Ivan Popov1:08:49
10Николай Василев1:09:54
11Васил Димчев1:10:50
12Иван Костурски1:11:37
13Христо Кьосев1:12:26
14Иван Владимиров1:12:31
15Делян Писков1:12:39
16Ivan IvanovGrit Academy1:13:43
17Явор Карапачов1:13:45
18Калоян Вълков1:14:31
19Траян Чернев1:14:37
20Виктор Ковачев1:14:40
21Дамян Лазаров1:15:00
22Красимир Тонов1:15:09
23Виторио Върбанов1:15:52
24Михаил Тодоров1:16:29
25Ивайло Димитров1:16:32
26Станимир Минков1:16:47
27Georgi Mladenov1:17:11
28Atanas DimitrovНуволо1:17:19
29Илиян Георгиев1:17:31
30Георги Цветков1:17:52
31Deyan Tsenov1:18:10
32Светослав АндоновVETREN WOLFS1:18:47
33Желязко Димитров1:18:48
34Александър Дечев1:18:59
35Тодор Тодоров1:19:00
36Петър Георгиев1:19:04
37Стамат ЙордановШампион-Сунгурларе1:19:07
38Martin Bozhilov1:19:14
39Димитър Ангелов1:19:42
40Георги Блъсков1:19:53
41Мартин Желев1:19:55
42Stoyan StoyanovНефтохимици1:20:05
43Петър КоцевRun With Me1:21:04
44Даниел Пеев1:21:46
45Малкия Петърчо1:22:49
46Васил Енчев1:23:16
47Кръсто Иванов1:23:40
48Николай Георгиев1:24:02
49Калоян Желязков1:24:27
50Михаил МарковБегач1:24:31
51Емил Шипочки1:25:25
52Петър ВучевЮжна Дивизия1:25:40
53Денислав ГеоргиеваждналаК 42021:25:52
54Иван Кьолов1:26:04
55Божидар ПетковPrime1:26:26
56Филип Димитров1:26:27
57Йордан АндреевскиLucid-Sprint-Dynamics1:26:41
58Димитър Генов1:27:37
59Ненко Мавров1:27:42
60Радослав Ангелов1:27:58
61Благовест Белев1:28:05
62Мартин Мартинов1:28:30
63Любомир Димитров1:28:31
64Георги Георгиев1:28:46
65Андрей Георгиев1:28:59
66Александър СтояновТри Тийм Варна1:29:27
67Петко Мицаркин1:29:29
68Viktor Petrov1:29:35
69Pavel Borisov1:29:37
70Стамен Грудов1:30:00
71Mariyan Dichev1:30:03
72Александър Чакъров1:30:03
73Димитър Илиев1:30:07
74Боян Петков1:30:08
75Мирослав Косовски1:30:11
76Borislav DavitkovMBI1:30:12
77Николай Грудов1:30:14
78Мартин Георгиев1:30:51
79Иво Йорданов1:30:58
80Daniel Enchev1:31:57
81Николай Миланов1:32:21
82Боян Гагов1:33:29
83Жеко ЖековКСО Диана-Ямбол1:33:47
84Боян Попов1:34:08
85Денислав Давидков1:34:16
86Георги Кръстев1:34:27
87Атанас Янков1:34:56
88Станимир Златков1:35:12
89Deyan PeykovPeykoviTE1:35:38
90Александър Сумин1:35:47
91Сирил КресиМамут1:36:10
92Dinko PeykovPeykoviTE1:36:34
93Димитър Хадживълчев1:36:43
94Методи Драганов1:36:47
95Mihail StefanovPrime1:37:06
96Krum Bagashev1:37:10
97Hristo Boykov1:37:15
98Венцислав Георгиев1:37:24
99Ставри Бакалов1:37:57
100Мартин Матев1:38:15
101Svetoslav Zhelyazkov1:38:30
102Христо ИвановЛе Занимокс1:38:41
103Светлин СерафимовSS Team1:39:25
104Петко Килимперов1:40:02
105Simeon Vasilev1:40:10
106Алберто ТеофиловНямам1:41:20
107Божидар МутафчиевПиши го бегал1:41:48
108Румен Веселинов1:42:28
109Виктор Тинев1:42:48
110Валентин Костадинов1:44:08
111Борис Цветков"Екотой сервиз"1:44:49
112Димитър Хадживълчев1:46:03
113Христо Игнатов1:46:07
114Павел Богданов1:46:13
115Атанас Георгиев1:46:19
116Стефан Диханов1:46:19
117Васил Павлов1:46:31
118Георги Кирязов1:46:39
119Svetlin Papazov1:48:54
120Ivan Shopov1:49:15
121Божидар Георгиев1:49:30
122Тома Величков1:50:06
123Васил Василев1:50:43
124Недко СпиридоновБаси Кефа1:50:50
125Мартин Величков1:51:26
126Петър Попов1:51:27
127Румен БогдановскиINDIGO1:51:38
128Иван Кралев1:52:03
129Nikolay Staykov1:52:35
130Oги Начев1:52:47
131Константин МихайловДедо Мацо1:53:05
132Пламен Табаков1:53:47
133Калоян Стоянов1:53:48
134Ясен Крайчев1:55:30
135Angel Simeonov1:56:21
136Petar Rangelov1:56:50
137Константин Петров1:57:30
138Атанас Дачев1:59:00
139Иван Дервентски1:59:12
140Михаил ИгнатовHurricane cranks2:02:16
141Иван ИгнатовHurricane cranks2:02:16
142Borislav Ivanov2:02:28
143Стефан Иванов2:02:30
144Петър Чипев2:02:40
145Георги Хубчев2:05:23
146Емил Георгиев2:05:32
147Иван Дойчинов2:07:13
148Иван Динев2:07:14
149Николай Панов2:08:48
150Ангел БаневStrange Mountain2:08:49
151Ивелин Банушев2:09:43
152Васил Клисарски2:10:12
153Димитър Стоев2:11:18
154Danail Ivanov2:11:31
155Даниел Желев2:11:51
156Момчил Русинов2:11:56
157Димитър Христов2:13:43
158Петър ШиковMPClima2:16:34
159Християн Петков2:19:39
160Пейо КралевА сега на къде?2:21:17
161Николай Кючуков2:26:12
162Янко Тодоров2:45:49
МястоИмеОтборВреме
1Ивелина Маджарова1:34:50
2Милка Хорозова1:38:35
3Мария Илиева1:39:07
4Каролина Калибацева1:40:14
5Валерия ДимитроваGoldNutrition Bulgaria1:42:20
6Ния ЙотоваASICS FrontRunner Bulgaria1:42:52
7Златка ВълчеваGrit academy team1:46:07
8Teodora PetkovaАкадемията1:46:59
9Светлана Тодорова1:48:23
10Ренета Ненкова1:49:23
11Златина Радева1:49:26
12Velislava Stefanova1:51:03
13Деница Зайковаadidas Runners Sofia1:52:19
14Кремена Горанова1:56:13
15Сандра Наумова1:56:57
16Митка Стоева5км рън Ямбол1:57:42
17Марияна Иванова1:58:46
18Сибела ЧинареваСаклетЬ1:58:46
19Даниела МихайловаSeaSide Squad - SSS1:58:49
20Цветелина Раденкова1:58:50
21Неда КленскаAZIMUT1:59:28
22Мария ГенджоваSTEM couple1:59:55
23Vanya ZhelevaRUNYambol2:00:22
24Василена Христова2:01:28
25Гергана АнгеловаFFF2:03:11
26Ренета Николоваalpha cross2:03:50
27Евгения Петкова2:03:55
28Теодора Маринова2:04:18
29Велияна Лозанова2:04:58
30Кремена Иванова2:05:07
31Таня Божилова5 km run Yambol2:05:19
32Mihaela Nikolova2:05:33
33Greta Simeonova2:05:54
34Боряна КолчаговаМаратонки2:05:59
35Златина Костадинова2:06:07
36Ирина Георгиева2:06:20
37Цветелина Петкова2:07:31
38Звезделина ВайсYacht Club Chernomorec Burgas2:07:32
39Росица Вълчева2:07:52
40Kremena Ivanova2:08:42
41Ралица Стоева2:09:05
42Kalina Bachvarova2:09:43
43Десислава Димова2:10:00
44Емануела Молловаadidas Runners Sofia2:10:05
45Майя ДимитроваМармот с шоколад2:10:41
46Яна Петрова2:10:54
47Яна ДимитроваMagnetic Team2:11:19
48Михаела Георгиева2:11:56
49Мария Гъркова2:12:44
50Моника Запрянова2:13:08
51Регина Узунова2:13:09
52Диляна Иванова2:13:39
53Станимира ПешеваDRAG2:13:49
54Валенсия Вачева-2:14:07
55Елена МерджановаРавногор Скорелауф Маратон2:14:12
56Габриела Жекова2:14:18
57Жаклин ДобреваСофийски планински клуб2:14:59
58Полина Сухорукова2:15:26
59Станимира ДимитроваСини камъни2:16:18
60Кристияна Стоева2:16:39
61Милица Димитрова2:16:40
62Мария Павлова2:16:59
63Радина Симеонова2:17:42
64Hristina Kelisakieva2:18:03
65Анабел Манастирска2:18:26
66Валентина КостоваAdidas Runners Sofia2:19:03
67Камелия Костова2:19:07
68Мария Татарова2:20:04
69Петя Ангелова2:20:10
70Елеонора Стоянова2:20:11
71Елка Тодорова2:20:14
72Мария Христозова2:20:18
73Anne Marie Øines2:20:43
74Румяна Йотова2:20:53
75Габриела Белева2:21:09
76Кристиана Драгнева2:21:52
77Светла Христева2:23:03
78Ралица КресиМамут2:23:52
79Славена Лазарова2:24:13
80Павлина Господинова2:26:05
81Василена Дойкова2:26:15
82Таня Петкова2:26:28
83Simona Lilkova2:26:50
84Ванина НедковаTri Team - Sofia2:26:56
85Anita Dimitrova2:27:19
86Верина Лефтерова2:27:53
87Оля Тодорова2:29:28
88Ива Димитрова2:29:30
89Марина ГетоваДа бягаш2:30:38
90Emiliys BradistilovaSinemorski palamud2:31:11
91Пламена АлександроваFerret2:31:46
92Вера Терзиева2:32:02
93Димитричка Ценова2:32:32
94Галя Маринова2:33:41
95Галя Димитрова2:33:54
96Vanya Visarionova2:34:37
97Мария МиленоваASICS FrontRunner Bulgaria2:34:38
98Искра Иванова2:35:14
99Веселина Тотева2:35:23
100Недка Момчилова2:35:24
101Йоана Бояджиева2:35:59
102Ивелина Атанасова2:36:03
103Боряна МладеноваБегач2:36:04
104Силвия Скубарева2:36:05
105Анастасия Кънева2:36:24
106Нели Дикова2:36:24
107Цветана Игнатова2:36:47
108Daniela Bozovayska5км run Nessebar2:37:01
109Станимира ЖелязковаБаси Кефа2:37:35
110Десислава СтаматоваСК Фар2:38:14
111Иглика Ойнакова2:38:19
112Людмила БелчеваОЙТ НЕСЕБЪР2:38:33
113Polina Grigorova2:38:56
114Анна ИвановаЛуди Млади2:39:43
115Мая ХаризановаFire Aces2:40:33
116Николета Костова2:40:49
117Антония ТрендафиловаСинеморски паламуд2:40:50
118Diana Stamova2:40:50
119Пламена ЦеноваПобедител2:40:59
120Mila Kirilova2:41:02
121Таня Миланова2:41:02
122Жанета ПондаловаСливенски войводи2:41:15
123Мария Фолева2:42:01
124Десислава Атанасова2:42:23
125Lora Zhelyazkova2:42:34
126Весела Райкова2:42:42
127Венета Чавдарова2:42:44
128Теодора Тодорова2:43:04
129Kalinka Misheva2:44:07
130Светлана Дочева#Всяка сряда2:44:42
131Тереза Стратиева2:44:57
132Калина Иванова2:45:17
133Emiliya Hasova2:45:25
134Елисавета Цацарова2:46:17
135Антония ВасилеваVasTeam2:46:19
136Моника Календерова2:46:47
137Елена ГвоздейковаСини камъни2:46:56
138Пламена Тодорова2:48:59
139Цветелина Пенчева2:49:01
140Polina Ruseva2:49:19
141Теодора Горелова2:49:48
142Mariya Georgieva2:50:15
143Yanitsa Nikolova2:52:30
144Радостина Господинова2:52:45
145Соня Бялкова2:52:46
146Радка Етимова2:54:29
147Aleksandra Peeva2:57:14
148Katya Hariskova2:57:40
149Валентина Станчева2:58:17
150Силвия Милева2:58:23
151Sarah YatesSakar Jackals3:02:18
152Terez Tocheva3:03:53
153Виктория Чекоева3:04:57
154Симона Николова3:05:27
155Мария Кабадаева3:12:13
156Радост Стоименова3:12:22
157Петя КайряковаAdult Rush3:12:24
158Теодора Линчева3:13:11
159Simona Lincheva3:13:11
160Моника Паскалева3:13:11
161Цветелина Чернева3:13:27
162Юлия Стойчева3:14:25
163Betyna Dolapchieva3:15:59
164Катя Борукова3:16:46
165Мария Калканджиева3:19:56
166Дарина ЧакъроваЛуди Чайки3:23:35
167Десислава Вълкова3:24:37
168Калинка Георгиева3:25:59
169Здравка ГеоргиеваОйт Несебър3:25:59
170Ирина Радославова3:27:46
171Борислава КузоваОЙТ НЕСЕБЪР3:56:10
DNFЕва ЯнакиеваDNF
МястоИмеОтборВреме
1Martin ArgirovЛСК Русе Кар1:16:48
2Shaban MustafaOskla,,Shampion-Sungurlare"1:17:29
3Петър БорисовSTEM couple1:23:20
4Методи МихалевBeer bastards1:29:52
5Мирослав Недков1:30:04
6Александър Владимиров1:31:47
7Kaloyan ChanevInvictus1:32:39
8Петър ЗахариевСпортико1:32:45
9Петър КашловСолено бягство1:34:04
10Peter HristovСамостоятелен тюлен1:34:35
11Vincent Sliman1:35:25
12Павел Парушев1:37:45
13Митко МитковФродо Годеч1:38:34
14Александър Тошев1:38:45
15Ventsislav Stoyanov1:39:00
16Петър Вълчанов5kmrun1:39:06
17Galin Madzharov1:39:31
18Лъчезар Тодоров1:39:53
19Аспарух ВълчевСК Чудните скали1:40:06
20Стоян ЕкуповТри Tийм - София1:40:45
21Svetlin Ignatov1:42:20
22Олег Генов1:42:25
23Kaloyan Prodanov1:42:27
24Здравко ЗдравчевMay the force be with you1:42:33
25Красимир Колев1:42:48
26Диан Киров1:44:20
27Мартин Славов1:44:24
28Симеон ВеневOland team1:44:47
29Данил Николов1:45:13
30Georgi Boyvalenkov1:45:21
31Куцар Фенеров1:45:39
32Христо Добрев5kmrun1:45:44
33Borislav YankovСК Фар1:46:15
34Румен ДимитровКайлъшка Долина1:46:38
35Nikola PashkovThe Lills1:46:40
36Nikita Buzokin1:46:44
37Даниел СавовЕВЪР Варна1:46:47
38Кирил Пеев1:46:48
39Любомир Хаджийски1:46:49
40Тихомир Тонов1:46:50
41Павел Йорданов1:46:54
42Мариан Андреев1:47:02
43Деян Вацов1:47:11
44Ивайло ВенковРогачете1:47:28
45Ивайло Трифонов1:48:18
46Sergey Panteleev1:49:12
47Veselin VasilevСКО ТУИДА1:49:14
48Тодор Дончев5kmrun1:49:19
49Веселин Златев1:49:22
50Боян ДимитровСинеморски паламуд1:49:37
51Jorge Molinar1:50:19
52Диан ГеоргиевРАДНЕВО RUN1:51:57
53Станимир Николов1:52:06
54Иван МихалевBeer Bastards1:52:43
55Маргарит ИвановБягащият с вълци1:52:43
56Атанас СтояновKeinelauf1:52:47
57Станимир Семерджиев1:53:07
58Марин Маринков1:53:19
59Драган Загорски1:53:21
60Герасим Гатев1:53:22
61Valentin Tapchev1:53:29
62Димитър Търпанов1:53:32
63Dilyan IvanovINTERGLASS1:53:34
64Димитър Хубчев1:53:37
65Преслав ХристовПампает1:53:38
66Чавдар Димитров1:53:39
67Калоян Лобутов1:53:50
68Генади Вангелов1:54:23
69Милен Калчев1:54:35
70Аспарух Кебонин1:55:18
71Петър Панайотов1:55:21
72Страхил Атанасов5к Ямбол1:55:27
73Петко Георгиев1:55:45
74Георги Чолаков1:55:45
74Любомир Матов1:55:45
76Алпер Етем1:55:46
77Данаил Консулов1:55:52
78Georgi Tsonev1:56:09
79Илия Маллиев1:56:36
80Атанас АтанасовСофийски Планински Клуб1:57:07
81Марио Станев1:57:16
82Емил Табаков5kmrun.bg1:57:16
83Даниел Димитров1:57:29
84Тихомир Касаков1:57:32
85Цветан Богданов1:57:37
86Михаил ЯнковСофийски планински клуб1:58:11
87Петър ВаневGetka1:58:18
88Слав Вампоров1:58:18
89Daniel IvanovМладостки тигри1:58:18
90Радослав РадевiRun1:58:20
91Мирослав Стаматов1:58:26
92Димитър АлександровРогачете1:58:29
93Христо Георгиев5 km run - Burgas1:58:31
94Nikolay Samardjiev1:58:55
95Иван Радев1:59:01
96Miroslav Garigov1:59:52
97Симеон Янев5кмРън Ямбол2:00:00
98Господин Милев2:00:01
99Ангел Иванов2:00:39
100Никола Христов2:01:08
101Nikolay KoleffKoleff & Partners2:01:11
102Димитър Димитров2:01:20
103Веселин Вакрилов2:01:28
104Георги Иванов2:01:34
105Кирил Стирянов2:01:49
106Николай Станев2:02:07
107Станимир Георгиев2:02:08
108Филип Филчев2:02:14
109Атанас Новаков2:02:21
110Борислав НемскиСам съм си рекърдс2:02:35
111Vladislav Marinovadidas Runners Sofia2:03:11
112Martin Donov2:03:12
113Цветан ДачевUNIBERG2:03:13
114Мартин Ангеловalpha cross2:03:15
115Петър РайковПампает2:03:19
116Николай Стоилов2:03:25
117Светослав Дафов2:03:25
118Теодор Димитров2:03:29
119Вихър Лилов2:03:33
120Stoyan Kostov2:03:38
121Ясен Стоилов2:03:38
122Станислав КомневМармот с шоколад2:03:59
123Николай Пенев2:04:06
124Цветомир Цветков2:04:10
125Пеньо Пенев2:04:14
126Антон Пенев2:04:14
127Александър Николов2:04:36
128Stefan Ananiev2:04:40
129Константин Харалампиев2:04:46
130Никола Хилендаров2:04:56
131Стоян Желязков2:04:56
132Божидар Цонев2:05:11
133Georgi Maslev2:05:26
134Radostin GeorgievSaint George2:05:26
135Борислав Хлебников2:05:28
136Мирослав Андреев2:05:32
137Румен Зографов2:05:51
138Пламен Никодимов2:05:54
139Калин Цеков2:05:55
140Божидар ФилиповRACH TEAM2:06:03
141Boyan Petrov2:06:19
142Стефан Владимиров2:06:54
143Адриан ВладимировБегач2:07:01
144Николай Димитров2:07:07
145Константин ИвановДърти рънърс2:07:11
146Vassil Abadjiev2:07:12
147Ннажи Мохамед2:07:19
148Дамян Диков2:07:25
149Kostadin GanchevBegach Running Club2:07:40
150Владислав Стоев2:08:05
151Венцислав Пенчев2:08:11
152Христо Радославов2:08:12
153Георги Илиев2:08:15
154Васил Николов2:08:22
155Иван МустакичевРогачете2:08:39
156Николай Бойчев2:08:51
157Николай Генов2:09:09
158Георги Димитров2:09:19
159Stefan Chavdarov2:09:23
160Симеон Георгиев2:09:28
161Константин КостовТримата глупаци2:09:52
162Илия Василев5kmRunBs2:09:54
163Николай КленскиАзимут/ Космос2:10:24
164Veselin Raykov2:10:28
165Станимир Стоев2:10:34
166Васил Панайотов2:10:35
167Петко Петков2:10:56
168Жан ИвановНефтохимици2:11:05
169Станимир СтанчевСПК2:11:17
170Диан Букоев2:11:41
171Виден Тенчев5km Run Yambol2:11:54
172Златко Русев2:12:01
173Христо ДимитровКон Ти Бръз2:12:11
174Красимир ДимитровКон ти бръз2:12:11
175Simeon LukovClimb and Run2:12:18
176Христо Хаджиев2:13:30
177Георги ДимитровСвободно2:13:53
178Георги Атанасов2:13:56
179Димо Димов2:13:57
180Nikolay Rachev2:14:23
181Кристиян КировUTOPIA wolves2:14:36
182Красимир Боев2:14:45
183Александър Найденов2:14:47
184Николай Паскалев2:14:50
185Петър Георгиев2:15:12
186Strahil Peevгевреците2:15:25
187Георги Руменов2:15:43
188Орлин Добрев2:16:03
189Венцислав Велков2:16:07
190Георги Проненков2:16:12
191Адриан КашевTri Team - Sofia2:16:26
192Максим ХристовСолено бягство2:16:32
193Владимир Тодоров2:16:50
194Асен Ковачев2:16:53
195Ivan FichevPrime2:16:59
196Николай ИлиевMagnetic Team2:17:37
197Любомир Христов2:17:54
198Стилиян НиколовShumen Early Runners2:18:07
199Borislav Simplichev2:18:13
200Станислав КуцаровБензиностанции Дега2:19:00
201Dimitar Stoyanov2:19:05
202Борис Борисов2:19:06
203Todor PatarlievSelectBG2:19:11
204Иван Василев2:19:45
205Емил Ангелов2:20:15
206Димитър Янчев2:20:18
207Андрей КабакчиевМокри кашони2:20:29
208Svetoslav Todorov2:20:50
209Илия АндоновGlory Glory Man. Utd.2:20:50
210Daniel Stoyanov2:21:09
211Димитрис Псомас2:21:13
212Илиян ХаджиминевСаклетЬ2:21:15
213Тодор Петров2:21:30
214Живко Дучев2:21:32
215Димитър ДимитровСърнена гора2:21:32
216Антоан ТодоровМонтана2:21:47
217Георги ЩерионовКраката ми пречат2:21:49
218Николай ТомовiRun2:22:06
219Тодор Георгиев2:22:17
220Михаил Михайлов2:22:34
221Атанас Йорданов2:23:14
222Илиян Димитров2:23:21
223Орлин Янакиев2:23:35
224Георги Беширов2:23:42
225Андрей ВъчевKalandza Running Club/Mikkeller Running Club2:23:45
226Александър Дечев2:24:37
227Георги МатевЛуди - Млади2:24:48
228Petar PetrovKinesiopro2:24:49
229Александър ПървановНеврокопските баби2:25:35
230Стоян Стоянов2:25:35
231Костадин Николов2:25:53
232Стоимен Петков2:25:58
233Павел Абрашев2:26:10
234Георги Стоянов2:26:23
235Тодор СтратиевРавногор Скорелауф Маратон2:26:35
236Веселин Дрангажов2:27:23
237Момчил Найденов2:28:21
238Ивайло ИвановЖулистан2:28:32
239Hristo Gramatikov2:29:08
240Никола Начев2:29:20
241Иван ТодоровTri Team-Sofia2:29:54
242Владимир Трандев2:30:18
243Георги Стоянов2:30:31
244Александър Иванчев2:30:34
245Калоян Иванов2:30:44
246Viktor MihaylovPalyak Pernik2:30:44
247Stanislav DimitrovКубчик2:30:48
248Радослав Рангелов2:31:19
249Деян Николов2:31:46
250Петьо Митрев2:31:56
251Виктор Чан2:32:05
252Кристиян ЯнковНефтохимици2:32:11
253Теодор Тотев2:33:00
254Цветан Георгиев2:33:04
255Владимир ЧалъмовЛуди млади2:33:05
256Пламен БуюклиевБС-КС2:33:54
257Цветелин Лазаров2:34:11
258Емил ГеоргиевСпортна академия Азимут2:34:13
259Йонко Грозев2:34:13
260Моис Натан2:34:36
261Емил МартиновБС КС2:34:45
262Васил Динев5кмрън Бургас2:34:48
263Християн КолевКК Монтана2:35:21
264Димитър Момчилов2:35:24
265Румен Димов2:35:25
266Чавдар Николов2:35:46
267Цветан Стоянов2:36:14
268Петър Добрев2:36:14
269Трендафил Харизанов2:36:18
270Димитър Янев2:37:02
271Николай Илиев - МладшиMagnetic Team2:37:07
272Stefan Mikov2:37:08
273Йордан АнгеловKeinelauf2:37:09
274Георги Георгиев2:37:35
275Dennis McLaughlin2:37:41
276Димитър Николов2:37:57
277Николай Балев2:37:57
278Диан Пантелеев2:38:06
279Николай Спасов2:38:46
280Радослав РадоевЕвента2:38:48
281Кирил Роман Романски2:38:49
282Svetoslav Manolov2:38:57
283Цветан Бучков2:39:01
284Явор Стоилов2:39:36
285Иван Тодоров2:39:52
286Мартин Градев2:40:03
287Роман Романски2:40:20
288Иван КертиковFire Aces2:40:33
289Georgi Nikolov2:40:43
290Христо Въжаров2:41:52
291Динко Харисков2:41:54
292Даниел Драганов2:41:56
293Борислав ТомовAir Sarafovo2:42:04
294Илия Манолов2:42:24
295Иван ИвановНямам2:42:24
296Marc Daniel2:42:34
297Божин ПорточановAir Sarafovo2:42:40
298Georgi Moskov2:42:47
299Мирослав Лазаров2:43:06
300Теодор Милчев2:43:28
301Георги КолевNuvolo2:43:40
302Димитър Ангелов2:43:41
303Иван Груев2:43:53
304Мартин Лилов#ВсякаСряда2:44:41
305Георги НиколовЕдитори2:44:42
306Пламен ИлиевЕдитори2:44:53
307Стоян МиховЕдитори2:44:53
308Генади ПетровLive your Dreams2:44:57
309Павел Атанасов2:45:31
310Банко Цацаров2:46:18
311Недялко ВасилевVasTeam2:46:19
312Христо Станев2:46:25
313Асен Антонов2:47:11
314Светлин Грънчарски2:47:24
315Hristo Gorchov2:48:20
316Ивайло Кунев2:49:21
317Радослав Мариновняма2:49:55
318Nikola Lozanov2:54:26
319Петър Христозов2:54:28
320Мариан Драганов2:55:13
321Христо БъчваровForza Juve2:55:33
322Вилислав СлавевUnboxd & The Revenues Factory2:55:43
323Павлин Васков2:55:55
324Кийган Хоуп2:57:14
325Борислав Господинов2:58:22
326Иван КираченNuvolo2:59:39
327Гьока Балимезов3:00:58
328Никола Балимезов3:01:02
329Георги Цончев3:02:03
330Александър Жихаурсов3:03:25
331Виктор ПетковSpartan Legends3:03:51
332Петко Петков3:04:43
333Иван СтаматовСК Фар3:08:23
334Диян КрушевТехБалон3:08:53
335Виктор Елевтеров3:12:04
336Станимир Илиев3:13:09
337Veselin Dolapchiev3:15:59
338Димитър Кръстев3:16:46
339Димитър Михайлов3:24:23
340Станислав Богданов3:24:37
341Viktor Pakhmurnyy3:38:24
DNFSvetoslav SvetievDNF
МястоИмеОтборВреме
1Моника Филипова3:36:21
2Полина Горасовабири4баири3:43:47
3Нели Петкова3:59:52
4Ванина Милушева4:05:06
5Верадина НачеваСинята стрела4:13:32
6Росица БелеваАзимут4:17:19
7Десислава Николова4:20:21
8Жаклина Жекова4:21:27
9Вяра Петева4:24:13
10Петя Златанова4:29:51
11Елена ТодороваАтлет Монтана4:30:05
12Бела ДулеваКом-Емине сБира4:32:15
13Габриела Бундова4:33:33
14Zhana Georgieva4:34:36
15Маргарита СтояноваАкадемията4:34:58
16Тонислава СотироваШмиргИли4:52:35
17Емел Махмуд#НямаЧакай4:53:31
18Памела Найденова4:53:55
19Марияна Кисьова4:58:58
20Мария Истаткова5:02:18
21Йорданка Христова5:09:52
22Мария Николова5:10:46
23Пламена Дренакова5:12:41
24Елеонора ХристоваКомпас Крос5:12:43
25Иванка Йорданова5:13:00
26Петя Статева5:13:25
27Петя ХристоваFast and Forested5:22:16
28Danya GeorgievaFast and Forested5:22:17
29Maya PetkovaJumping Chicas5:23:50
30Aleksandra Teshovska5:28:50
31Лилия Петрунова5:35:08
32Ива ВоденичароваBobisGym615:38:35
33Yordanka ElenkovaМонтана5:38:37
34Dobromira Ianeva5:39:18
35Анна Пенева5:42:41
36Биляна Иванова6:00:34
37Мила Радева6:01:16
38Антоанета Гълъбова6:06:42
39Димана Маркова6:18:19
40Ангелина Джаджева6:29:53
41Зоя Томалянова6:47:26
42Виктория Неделчева7:16:40
43Марияна Михайлова7:16:40
МястоИмеОтборВреме
1Александър Спасовgorun-shop.com3:13:09
2Dimitar ZhelyazkovScarpa3:14:16
3Борислав ПетровБай Добри Месаря3:16:29
4Daniel KubashlievАкадемията3:19:01
5Ivaylo PetkovAdidas Runners Sofia3:21:54
6Самуил ВълчевProject X3:23:34
7Виктор Братков3:34:05
8Цветко Митов3:39:17
9Момчил Фичев3:40:44
10Ивайло Божурин3:44:18
11Борис Желевbeer bastards3:45:13
12Hristo Georgiev3:45:37
13Catalin Ion Matei3:47:38
14Viktor MarinovМКТ3:48:11
15Камен НедковUnsponsored3:49:19
16Vladimir MutafchievAdidas runners3:51:22
17Борис Мечков3:56:42
18Антон Шиков5km Run Yambol3:59:05
19Kalin Chinovski4:00:52
20Ивайло ГановМонтана4:02:16
21Милен ТончевСТЕНАТА4:02:31
22Бориа Димитров4:04:13
23Кристиян Додов4:05:45
24Евелин Жечевadidas Runners Sofia4:08:10
25Joris Kruckelmann4:09:42
26Георги Георгиев4:09:42
27Димо БеневСК "Фар"4:10:54
28Николай МиленковШмиргили4:11:10
29Elvis StoyanovMontana4:11:32
30Радослав ФилиповRACH TEAM4:13:19
31Слави КостовGRIT Academy4:14:08
32Dragos Pirvu4:26:03
33Николай Дурлов4:26:19
34Георги Гочев4:26:56
35Костадин Тодоров4:29:15
36Ивайло БоневFast and forested4:29:20
37Hristo NikolovOneDNF4:29:41
38Plamen Chekov4:29:53
39Мартин ПоповFast and Forested4:31:01
40Мирослав ДимановБаси Кефа4:32:20
41Димитър Петков4:32:21
42Теодор ТодоровЕлика Ярд4:34:37
43Левон ТопакбашянАкадемията4:34:58
44Martin StefanovПиши го бегал4:35:57
45Владислав Тодоров5km Run Yambol4:36:50
46Живко Минков4:37:11
47Tonyo PolonovНефтохимици4:39:06
48Rumen Valkov4:39:39
49Бейхан Емин4:39:40
50Veliko Gaberov4:40:07
51Григор Гроздев4:42:00
52Валентин Николов4:42:32
53Красен Вълев4:42:32
54Антон КарамихалевDark Mode Runners4:43:47
55Тихомир ЦонковWALLTOPIA4:44:35
56Владимир ДаскаловАкадемията4:45:30
57Атанас Костадинов4:45:30
58Мартин МатеевБаси Кефа4:45:30
59Денис ПопчевВетроходство и Приятели4:46:13
60Николай Кръстев4:46:27
61Атанас Иванов4:46:27
62Georgi KranchevДиви Коне4:47:22
63Иван Кирев4:47:30
64Vasil Marinovnimarfashion.com4:49:47
65Георги ГеоргиевGPLAW4:50:29
66Стоян КарастояновШкола за характери4:50:46
67Тодор ГеоргиевЛабрадор4:50:48
68Валентин Чочев4:50:55
69Костадин Стефаниев4:52:14
70Владимир Динев4:52:25
71Христо Иванов#НямаЧакай4:53:33
72Иван ШишмановСК "ФАР"4:54:15
73Николай Николов4:56:21
74Cristian Daniel Mihai4:56:39
75Metodi AngelovThe Cookie Monster4:56:39
76Андрей Къртунов4:57:09
77Божидар Къртунов4:57:09
78Веселин ИвановСолено бягство4:57:12
79Иван КунчевПаляк Перник4:57:58
80Владо ШумановДиви Коне4:59:17
81Георги Марков4:59:18
82Данаил Мечев5:01:34
83Анис Хамас5:01:48
84Димитър Димкин5:02:12
85Kostadin Bachvarov5:02:15
86Пламен ВелковПожарна Монтана5:03:39
87Деян Георгиев5:06:16
88Лъчезар Цеков5:06:44
89Красимир Балев5:07:00
90Viktor Petrov5:08:09
91Христо Метев5:09:21
92Тихомир ФилиповLegs Miserables5:11:54
93Стоян ДелевRunRide Studio5:12:08
94Петър Господинов5:12:24
95Boris Todorov5:12:54
96Велимир Полянов5:13:19
97Борислав Добрев5:13:42
98Михаил Петков5:15:00
99Simeon Goranov5:15:30
100Димитър МильовMP5:15:51
101Boyko Stoyanov5:16:15
102Цветомир Генчев5:19:50
103Georgi SimeonovQuills5:19:50
104Димитър СтефановГондор5:27:07
105Станислав Стоименов5:28:03
106Николай Тончев5:28:13
107Велик Великов5:36:50
108Николай Кошев5:37:24
109Алекс БогдановFast and forested5:38:29
110Денис БогдановFast and forested5:38:29
111Иво Миронов5:39:00
112Неделчо Танев#НямаЧакай5:39:35
113Петър Иванов5:39:49
114Руслан Емануилов5:40:33
115Тодор Овчаров5:42:46
116Петър ГеоргиевШЧМТ5:44:12
117Мирослав МоравскиMorothonic5:56:03
118Мариян Паничаров5:56:04
119Антон Янков5:56:08
120Viktor AsenovTadi5:56:08
121Ангел НиковPopovitsa5:57:40
122Samuil Vlaev5:57:43
123Крум БакаловСандански металисти6:04:42
124Найден ТрифоновАГРО КУЛТУРА!6:05:38
125Иво ДимитровКолкото толкова6:06:12
126Мартин Радев6:06:30
127Йордан Самичков6:10:08
128Пламен Момчев6:26:29
129Димитър Рошлев6:35:16
130Георги Георгиев6:43:37
131Михаил Савов6:47:26
132Станислав Марчев7:23:06
DNFВенцислав КолевDNF
DNFТодор ЖелевDNF
DNFДимитър СтефановDNF
DNFОгнян АлексиевDNF

Вижте още

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

Резултати от Lyulin Trail Run 2024

На 9 юни 2024 се проведе поредното издание на Lyulin Trail Run. Състезанието от календара на Trail Series се проведе в района около град Банкя и Люлин планина. Времето бе топло, а дистанциите традиционно три – 5.5 км, 12 км и 17 км.

Резултати от Rhodo Rock 2024

Резултати от Rhodo Rock 2024

На 8 юни 2024 се проведе първото издание на Rhodo Rock. Състезание по планинско бягане, което предложи избор от 3 дистанции