Резултати от Маратон Стара Загора 2022

На 3 април 2022 се проведе седмото издание на маратон Стара Загора. Победители на 42.2 км са Омер Алканоглу от Турция и Надежда Ангелова.

В рамките на маратон Стара Загора се проведе и националният шампионат по полумаратон. Стоян Владков с 1:08:30 и Милица Мирчева и 1:13:48 завоюваха титлите.

На третата дистанция от 10.5км първенците повториха първите си места от миналогодишното издание – Християн Стоянов (32:52) и Лиляна Георгиева (39:47).

Снимки 📷 Феникс Студио. Резултати от други години ⏱️ 2021 – 2020 – 2019 – 2018 – 2017 – 2016 – 2015 – 2014.

Маратон Стара Загора
МястоИмеВремеЧип
1Lilyana Georgieva0:39:470:39:47
2Silviya Georgieva0:40:480:40:48
3Simona Genova0:41:400:41:40
4Anastasia Peycheva0:44:210:44:19
5Marinela Tsekova0:45:380:45:34
6Zlatka Karadzhova0:46:120:46:08
7Eleonora Grigorova0:46:150:46:13
8Desislava Gorcheva0:46:340:46:31
9Petya Kovacheva0:47:590:47:57
10Vyara Ilieva0:49:370:49:35
11Elena Rancheva0:49:410:49:39
12Mariya Valeva0:50:210:50:17
13Teodora Slavova0:50:330:50:15
14Krasimira Ruseva0:50:560:50:47
15Rumyana Tsanova0:51:050:50:58
16Mariya Ivanova0:51:110:51:01
17Stefka Ganeva0:51:580:51:50
18Iva Chilikova0:52:500:52:50
19Katya Veleva0:53:380:53:34
20Vesela Pencheva0:54:240:54:20
21Aleksandrina Slavova0:54:260:54:18
22Radoslava Marinova0:54:470:54:38
23Vanya Zheleva0:54:500:54:43
24Tzonka Stavrova0:55:210:55:01
25Yoana Yordanova0:55:450:55:39
26Denitsa Zhelyazkova0:55:510:55:51
27Valentina Ilieva0:55:510:55:51
28Sofia Romera0:56:190:56:09
29Mitka Stoeva0:56:420:56:42
30Desislava Milanova0:56:500:56:37
31Ivaylа Chenkova0:57:360:57:20
32Zhivka Kisyova0:58:150:57:58
33Elena Ivanova0:58:300:58:08
34Orlina Andreeva0:58:310:58:20
35Anna Pavlova0:58:530:58:36
36Pravda Naydenova0:58:570:58:31
37Siyana Slavova0:59:240:59:24
38Diana Chokoeva0:59:300:59:17
39Desislava Chervenkova0:59:340:59:21
40Zornitsa Gergova0:59:370:59:31
41Silviya Georgieva0:59:530:59:39
42Katya Semkova0:59:560:59:52
43Valentina Gospodinova1:00:060:59:51
44Stanislava Dimitrova1:00:130:59:40
45Petya Karamazhdrakova1:00:411:00:37
46Verdzhiniya Georgieva1:01:281:01:00
47Hristina Stoyanova1:01:431:01:10
48Lora Georgieva1:02:121:01:53
49Maria Kafka1:02:291:02:24
50Silviya Hamberliyska1:02:381:02:12
51Nikolina Mateeva1:02:421:02:33
52Violina Todorova1:03:051:02:59
53Stela Milanova1:03:201:03:07
54Stanimira Gospodinova1:03:221:03:01
55Gergana Toneva1:03:301:03:27
56Anita Chemshirova1:03:511:03:37
57Vania Ivanova1:04:371:04:37
58Petya Boyadzhieva1:04:481:04:35
59Iva Zhekova1:05:081:04:50
60Mariya Georgieva1:05:231:05:20
61Mariya Kostadinova1:05:231:05:01
62Dimitrina Iryazova1:05:251:05:21
63Evgeniya Balabanova1:05:351:05:10
64Pavlina Maneva1:05:431:05:37
65Joana Vakavlieva1:05:591:05:54
66Zlatina Dimitrova1:06:051:05:55
67Dara Pesheva1:06:101:06:10
68Alexandra Hazurbasanova1:06:141:05:52
69Antoniya Mihaylova1:06:251:06:09
70Rozmari-Diana Peneva1:06:471:06:38
71Mihaela Gancheva1:06:481:06:27
72Anastasia Kaneva1:07:091:06:44
73Zornitsa Vasileva1:07:411:07:30
74Plamena Tsenova1:07:441:07:25
75Hristiyana Bankova1:07:491:07:41
76Nonka Kadieva1:08:311:08:22
77Diana Kireva1:09:161:08:50
78Radina Draganova1:09:161:08:53
79Hristina Kelisakieva1:09:201:09:01
80Milena Merdzhanova1:09:241:09:09
81Marieta Telbiyska1:09:301:09:04
82Suzana Stanimirova1:10:001:09:27
83Ralitsa Karagiozova1:10:331:10:19
84Niya Madrova1:10:341:10:21
85Zornitsa Kavardzhikova1:10:451:10:38
86Marinela Koleva1:11:191:11:07
87Hristina Todorova1:11:321:11:23
88Marina Marchovska1:11:341:11:17
89Radostina Hristova1:11:421:11:25
90Maya Lilova1:11:461:11:28
91Monika Vasileva1:13:011:12:43
92Ana Stoilova1:13:111:12:51
93Mariya Peeva1:13:151:12:53
94Gabriela Kardashlieva1:14:031:13:55
95Eliana Deyanova1:14:221:13:58
96Raya Dicheva1:14:371:14:08
97Lyudmila Dikova1:14:541:14:33
98Milena Petkova1:15:221:15:08
99Velina Tranova1:16:101:15:51
100Elena Georgieva1:16:131:15:55
101Daniela Grancharova1:16:521:16:27
102Tsvetelina Pencheva1:17:001:16:34
103Kristina Boneva1:18:051:17:54
104Ivelina Ivanova1:18:291:18:02
105Aleksandra Selinsek1:20:311:20:00
106Maria Chonkova1:20:581:20:34
107Ralitsa Chobanova1:22:121:21:53
108Ivona Radeva1:22:441:22:26
109Desislava Chorbadzhieva1:22:521:22:35
110Zhenia Stoyanova1:23:341:23:31
111Bilyana Karaivanova1:28:121:27:50
112Christina Zhelyazkova1:29:281:29:07
113Gabche Staykova1:32:041:31:30
114Bistra Staykova1:32:291:31:55
115Mishi Staykova1:33:351:33:02
116Stanislava Yankova2:17:022:16:27
117Elena Yankova2:17:032:16:28
118Jeni Ivanova3:17:433:17:25
МястоИмеВремеЧип
1Hristiyan Stoyanov0:32:520:32:52
2Sava Todorov0:34:040:34:04
3Ivan Andreev0:34:160:34:16
4Tencho Zhekov0:34:220:34:22
5Yanislav Todorov0:35:490:35:49
6Borislav Palashev0:37:420:37:42
7Emil Veselov0:38:170:38:16
8Chudomir Chernogorov0:38:370:38:37
9Dimitar Genov0:39:270:39:27
10Daniel Ivanov0:39:580:39:54
11Veselin Tzotchev0:40:020:40:01
12Veselin Nikov0:40:290:40:28
13Konstantin Bambekov0:40:310:40:29
14Aleksandar Stoilov0:40:390:40:38
15Kolyo Ivanov0:41:330:41:22
16Boris Svetiev0:41:460:41:39
17Boycho Staykov0:41:570:41:54
18Adrian Iliescu0:42:080:42:06
19Nanko Kazakov0:42:130:42:09
20Kaloyan Tsankov0:42:230:42:18
21Pavel Petrov0:42:290:42:27
22Geno Genov0:43:490:43:47
23Toni Vasiliev0:43:570:43:49
24Stilian Aleksandrov0:44:010:44:00
25Milcho Minkov0:44:010:44:01
26Viktor Kyosev0:44:160:44:13
27Boyan Georgiev0:44:550:44:44
28Nikolay Hristov0:45:020:44:59
29Hristo Grozev0:45:120:45:05
30Vladimir Kolev0:45:190:45:16
31Bozhidar Georgiev0:45:330:45:25
32Ivan Tsanov0:45:350:45:31
33Borislav Tsekov0:45:480:45:43
34Atanas Samokvarev0:46:090:46:03
35Dimitar Dimitrov0:46:130:46:09
36Martin Varbanov0:46:490:46:43
37Zhivko Mirazchiyski0:47:070:47:03
38Dimitar Tsarev0:47:100:47:07
39Todor Karagyzov0:47:140:47:12
40Damyan Mihov0:47:150:47:07
41Stanimir Yamov0:47:430:47:37
42Pavlin Dimitrov0:47:460:47:42
43Kaloyan Simeonov0:47:480:47:38
44Radoslav Gidzhenov0:48:140:48:08
45Stefan Dobrikov0:48:210:48:06
46Angel Stoyanov0:48:290:48:21
47Ivo Ivanov0:48:300:48:21
48Petko Dimitrov0:48:330:48:28
49Daniel Savov0:48:390:48:24
50Stylianos Deloglou0:48:460:48:46
51Pavel Hadzhipenev0:48:480:48:21
52Nedelcho Gadzhalov0:49:010:48:55
53Aleksandar Aleksiev0:49:170:49:14
54Stanislav Pavlov0:49:320:49:20
55Rosen Boychev0:49:400:49:14
56Andrey Kehayaminchev0:49:440:49:37
57Atanas Shalaverov0:50:090:49:50
58Peter Ivanov0:50:100:49:51
59Ander Olaciregui0:50:270:50:17
60Antoan Zhelyazkov0:50:360:50:09
61Trayan Mihaylov0:50:370:50:35
62Emanuil Neykov0:50:380:50:34
63Beniamin Mihai0:50:380:50:25
64Diman Kurtev0:50:460:50:32
65Nikolay Nenov0:50:460:50:30
66Nikolay Stanev0:50:500:50:31
67Nikola Petkov0:50:580:50:36
68Gerard Martínez0:51:020:50:56
69Alexander Penev0:51:080:51:04
70Georgi Banow0:51:420:51:30
71Lyubomir Zhelev0:52:260:52:06
72Alexander Dzhartov0:52:350:52:28
73Stefan Petkov0:52:470:52:36
74Petar Atanasov0:52:510:52:43
75Dimiter Todorov0:52:570:52:50
76Orlin Vitanov0:53:030:52:52
77Danko Nikolov0:53:110:52:50
78Stoil Stoilov0:53:240:53:20
79Tsvetan Tsvetkov0:53:250:52:59
80Hristiyan Marinov0:53:290:53:22
81Tsvetan Simeonov0:53:310:53:29
82Georgi Dinchev0:53:320:53:29
83Valentin Ronchev0:53:380:53:38
84Vasil Nikolov0:53:480:53:46
85Ivan Mitovski0:53:530:53:38
86Momchil Ignatov0:53:530:53:39
87Gospodin Georgiev0:54:460:54:18
88Stanimir Dimitrov0:54:460:54:21
89Lyubomir Angelov0:55:170:55:17
90Georgi Nachev0:55:230:55:18
91Milen Stoykov0:55:300:55:30
92Yordan Karparov0:55:440:55:28
93Radomir Atanasov0:55:480:55:22
94Borislav Mishovski0:55:510:55:33
95Kucar Fenerov0:55:560:55:30
96Petros GiagtzoglouI0:55:570:55:57
97Todor Patarliev0:56:010:55:58
98Petyo Georgiev0:56:100:55:57
99Alberto Castedo0:56:190:56:09
100Aleksandar Nikolov0:56:210:56:19
101Petar Vunov0:56:270:56:08
102Georgi Yanev0:56:440:56:40
103Dominik Kirchev0:56:520:56:48
104Bozhidar Vergov0:56:590:56:37
105Teodor Tachev0:57:120:57:10
106Ivan Ivanov0:57:120:56:48
107Krasimir Balev0:57:190:57:00
108Borislav Gospodinov0:57:290:57:07
109Daniel Slavov0:57:340:57:13
110Stamen Atanasov0:57:550:57:45
111Dimitar Dimitrov0:57:550:57:55
112Aleks Pavlov0:57:570:57:40
113Svetlin Stoyanov0:58:010:57:50
114Todor Batinkov0:58:060:58:01
115Daniel Velichkov0:58:120:57:48
116Pavel Dimov0:58:140:58:06
117Ivan Georgiev0:58:340:58:03
118Nedelcho Kolev0:58:510:58:46
119Kaloyan Kolev0:58:560:58:39
120Radoslav Tenev0:58:570:58:32
121Stoyan Snezhanov0:59:020:58:55
122Martin Totev0:59:020:58:55
123Mihail Stefanov0:59:040:58:44
124Zhivko Argirov0:59:120:58:51
125Kalin Vasilev0:59:250:59:17
126Dian Georgiev0:59:280:59:07
127Stoyan Kirilov0:59:440:59:41
128Svetoslav Dafov0:59:490:59:21
129Petyo Petkov0:59:490:59:24
130Deyan Dinev0:59:490:59:22
131Tsvetomir Nikolov0:59:500:59:22
132Valentin Doytchev0:59:580:59:41
133Slavi Slavev0:59:590:59:48
134Spas Yovchev1:00:000:59:35
135Krasimir Ivanov1:00:090:59:59
136Lyuboslav Yordanov1:00:110:59:53
137Nikolay Anglelov1:00:261:00:02
138Aleksandar Obreshkov1:00:371:00:09
139Wojciech Mrozowski1:00:461:00:35
140Aleksander Popov1:00:571:00:32
141Krasimir Balabanov1:00:571:00:33
142Petko Elenkin1:01:181:01:02
143Christos Tepelis1:01:521:01:52
144Alek Aleksandrov1:01:591:01:45
145Boyan Aleksandrov1:02:001:01:47
146Nikolay Kumanov1:02:021:01:40
147Dobri Mintov1:02:241:02:04
148Stancho Genov1:02:421:02:33
149Boris Shiligarski1:02:581:02:45
150Yavor Dochev1:03:021:02:49
151Nikolay Balev1:03:071:02:43
152Milen Todorov1:03:341:03:07
153Pavel Mihalev1:03:531:03:47
154Ivan Damyanov1:03:541:03:38
155Plamen Vladimirov1:04:021:03:54
156Samuil Popov1:04:081:04:08
157Miroslav Stepanov1:04:331:04:02
158Emil Martinov1:04:341:04:12
159Simeon Penev1:04:521:04:52
160Kosta Kostov1:04:531:04:40
161Lyubomir Goychev1:05:261:05:14
162Aleksey Kiryakov1:05:411:05:27
163Ivan Shopov1:06:091:06:07
164Hyusein Ali1:06:141:05:59
165Plamen Kirov1:06:171:06:04
166Petros Kalogeropolos1:06:191:06:04
167Petar Obreshkov1:06:261:05:56
168Radoil Ptichkov1:06:271:06:14
169Nikolay Krastev1:06:301:06:01
170Stanimir Spasov1:06:431:06:38
171Miroslav Todorov1:06:441:06:38
172Konstantin Filosofov1:06:471:06:38
173Martin Martinov1:07:011:06:51
174Ivan Ivanov1:07:011:06:46
175Dobromir Lalov1:07:021:06:34
176Dean Apostolov1:07:191:06:57
177Stanil Dimitrov1:07:301:07:15
178Aleksandar Totev1:07:321:07:26
179Rumen Zidarev1:07:331:07:11
180Trifon Trifonov1:07:391:07:30
181Boris Kirchev1:07:401:07:13
182Stoyan Petrov1:08:321:08:09
183Tihomir Ivanchev1:08:541:08:50
184Nedelin Germanov1:08:591:08:31
185Iskren Petrov1:09:081:08:48
186Dinko Ivanov1:09:361:09:16
187Boyan Yanakiev1:10:001:09:27
188Boyan Grancharov1:10:011:09:38
189Martin Dimanov1:10:151:09:46
190Kiril Ivanov1:10:241:10:18
191Boicho Bozukov1:10:291:10:19
192Zhelyazko Stamatov1:10:361:10:22
193Antonin Georgiev1:10:401:10:16
194Ivaylo Byalkov1:10:541:10:51
195Martin Paskalev1:11:141:11:12
196Vasil Velchev1:11:161:10:41
197Iliya Petrov1:11:181:11:03
198Akif Adem1:11:231:11:12
199Hristian Todorov1:11:421:11:24
200Nikolay Stoyanov1:12:081:12:02
201Atanas Yordanov1:12:081:11:52
202Slavi Fitkov1:12:381:12:20
203Ivan Kotarov1:13:041:12:32
204Valentin Penchev1:13:051:12:33
205Tsvetan Raikov1:13:291:13:03
206xxxxxxxxxx vvvvvvvvv1:13:291:13:03
207Andrey Angelov1:13:421:13:22
208Nikolay Ivanov1:13:551:13:45
209Anastas Kisov1:14:151:14:03
210Todor Valchev1:14:521:14:35
211Ivaylo Ivanov1:15:221:15:08
212Plamen Georgiev1:16:131:15:56
213Petar Mushiev1:16:171:15:56
214Ivan Grozev1:16:481:16:44
215Vladislav Dimitrov1:16:541:16:10
216Ikonom Filipov1:18:061:17:54
217Petar Boyadzhiev1:18:131:17:42
218Angel Angelov1:18:291:17:59
219Borislav Nemski1:18:301:17:58
220Andrey Simeonov1:19:071:19:02
221Tasho Terziev1:19:371:19:09
222Mihail Terziev1:20:151:20:06
223Stefan Lazarov1:20:301:20:00
224Svetoslav Stefanov1:22:121:21:53
225Nikolay Radev1:22:441:22:25
226Ivaylo Keremidarski1:22:571:22:27
227Valko Gochkov1:23:171:23:05
228Georgi Kolev1:24:051:23:34
229Emil Staykov1:33:351:33:01
230Ventsislav Delchev1:37:081:37:06
231Georgi Shopov1:42:391:42:15
232Georgi Argirov1:42:431:42:27
МястоИмеОтборНШВремеЧип
1Militsa MirchevaSC Atlet MezdraНШ1:13:481:13:48
2Nataliya Semeonovich1:15:361:15:35
3Marinela NinevaLokomotiv- DryanovoНШ1:15:521:15:51
4Devora AvramovaBeroe - St. ZagoraНШ1:18:041:18:04
5Nicoleta Ciortan1:21:161:21:16
6Bilserin SyuleymanSCLA Novi PazarНШ1:24:011:24:00
7Tanya DimitrovaSC Atlet MezdraНШ1:25:041:25:04
8Radostina BalovaSC Stratesh Atletik -LovechНШ1:29:581:29:58
9Elena DimitrovaLokomotiv- DryanovoНШ1:34:161:34:13
10Violeta Toteva1:34:181:34:10
11Iliyana StefanovaAC Orhanie- BotevgradНШ1:34:381:34:35
12Milka MihaylovaDunav - RuseНШ1:36:261:36:21
13Kremena KovachevaSC Atletet 2004 PomorieНШ1:39:061:39:01
14Denitsa ZaykovaSC City run -SofiaНШ1:41:101:41:03
15Dafinka TodorovaSC City run -SofiaНШ1:43:171:43:07
16Elena IvanovaAtlet -KarnobatНШ1:44:381:44:34
17Vesela StoyanovaSC TangraНШ1:45:011:43:29
18Vanya Barakova1:46:491:46:41
19Emanuela YankovaDobrudza 99- DobrichНШ1:47:041:46:58
20Katerina DokuzovaUniversalНШ1:48:131:48:06
21Boryana PopovaPautalia -KyustendilНШ1:50:111:50:04
22Ana-Mariya BogdanovaLSC Ruse CarНШ1:53:481:53:36
23Lea Kaufmann1:55:481:55:17
24Yuriya Petrova-KiskinovaSC Stogos 2006-N.ZagoraНШ1:55:541:55:39
25Neli Ivanova1:57:131:57:01
26Petya Stoyanova2:00:031:59:40
27Mariya Todorova2:00:051:59:40
28Rositsa Stepanova2:00:352:00:23
29Stanimira ZhelyazkovaVaya 94 - BurgasНШ2:01:282:01:17
30Milena Stoyanova2:01:502:01:36
31Olya Todorova2:02:112:02:11
32Daniela Kamburova2:03:062:02:55
33Stefka Stoyanova2:03:082:02:53
34Anna Ivanova2:05:562:05:39
35Sonya Petrova2:06:362:06:16
36Ivona Nedelcheva2:06:432:06:20
37Svetoslava SlavovaSC TangraНШ2:06:492:06:43
38Aylin Feyzullova2:13:042:12:57
39Krasimira Nalbantova2:14:352:14:13
40Dilyana Naydenova2:16:542:16:41
41Paola Kirova2:17:322:17:10
42Stiliyana Bukovska2:19:352:19:19
43Dora Petrova2:23:572:23:38
44Ivanka Zacheva2:27:352:27:24
45Valentina Stancheva2:28:382:28:32
46Galya Atanasova2:31:552:31:25
47Veselina Stoyanova2:33:132:32:46
48Velislava Gagova2:33:212:33:03
49Vanya Ivanova2:35:552:35:39
50Mariya Yordanova2:43:482:43:27
51Stanislava Gikova2:49:042:48:40
52Aneliya Mutafchiyska2:49:202:49:02
DQDesislava AtanasovaSCLA IlindenНШ
МястоИмеОтборНШВремеЧип
1Bogdan Semeonovich1:07:191:07:19
2Stoyan VladkovLokomotiv- DryanovoНШ1:08:301:08:30
3Yolo NikolovSC Atlet MezdraНШ1:08:421:08:42
4Stefan YordanovSC Stratesh Atletik -LovechНШ1:10:111:10:11
5Nikolay ParvanovAC JordanНШ1:10:481:10:48
6Ivaylo ValevLokomotiv- DryanovoНШ1:10:561:10:55
7Vladislav MihaylovDunav - RuseНШ1:12:301:12:30
8Atanas KutsarovLokomotiv SofiaНШ1:14:541:14:53
9Nikolay NikolovLokomotiv- DryanovoНШ1:14:571:14:56
10Valentin ValkanovSC TangraНШ1:15:131:15:13
11Rosen LilovSCLA Misionis- TargovishteНШ1:15:191:15:18
12Martin ArgirovLSC Ruse CarНШ1:15:511:15:47
13Yordan VelkovTrakiya PlovdivНШ1:16:201:16:18
14Kolyo RaychinovSC Mladost 2012-BlagoevgradНШ1:16:341:16:33
15Dimitar ZhelyazkovSCLA Misionis- TargovishteНШ1:17:491:17:46
16Ivan PopovBeroe - St. ZagoraНШ1:18:001:17:59
17Cornel Vasiliu1:18:011:18:00
18Tsvetan BahchevanovSC Atlet - PomorieНШ1:18:171:18:15
19Aleksandr NazarovНШ1:19:231:19:20
20Nikolay DemerdzievLokomotiv- DryanovoНШ1:20:561:20:53
21Georgi GeorgievAtletic 90 -LukovitНШ1:20:581:20:57
22Rosen TodorovDunav - RuseНШ1:21:151:21:14
23Rumen StamatovSC TangraНШ1:21:411:21:39
24Nikola OvcharskiSC City run -SofiaНШ1:22:061:22:04
25Kristiyan Ivanov1:22:581:22:58
26Pavel PavlovSuper sport- VarnaНШ1:23:461:23:43
27Boyan LefterovAC Orhanie- BotevgradНШ1:24:121:24:07
28Georgi Georgiev1:25:381:25:27
29Velichko ManolovTrakiya PlovdivНШ1:25:391:25:39
30Aleksandar YankovSCLA Misionis- TargovishteНШ1:26:031:25:57
31Kalin ChinovskiSC Mladost 2012-BlagoevgradНШ1:27:001:26:51
32Vladislav Iergiiev1:27:061:26:57
33Genadi Chukanov1:27:561:27:48
34Atanas BoyarovLokomotiv 55 G.OryahovitcaНШ1:28:111:28:08
35Momchil NaydenovSC Mladost 2012-BlagoevgradНШ1:28:331:28:33
36Stanislav Stankov1:28:341:28:32
37Trifon IlievSKLA ShumenНШ1:28:391:28:38
38Viktor Tankov1:28:451:28:37
39Yordan DimitrovSCLA Sprint -2020НШ1:29:001:28:58
40Ahmed AhmedSC Stratesh Atletik -LovechНШ1:29:591:29:58
41Stiliyan Stoyanov1:30:491:30:47
42Kalin Rusev1:31:011:30:53
43Atanas Chakarov1:31:041:30:59
44Arno VissersSC City run -SofiaНШ1:31:271:31:24
45Tencho Bortolasov1:32:001:31:57
46Binbash Farhan1:32:001:31:57
47Daniel Ene1:32:051:32:03
48Martin RachevLSC Ruse CarНШ1:32:251:32:13
49Pavlin TodorovLokomotiv- DryanovoНШ1:32:271:32:23
50Iliya VasilevVaya 94 - BurgasНШ1:32:581:32:55
51Stanimir StankovSCLA Misionis- TargovishteНШ1:33:101:33:09
52Neyko PlachkovVaya 94 - BurgasНШ1:34:351:34:29
53Blagoy TodevAC Orhanie- BotevgradНШ1:34:381:34:35
54Valentin Dikov1:34:561:34:39
55Tsvetelin TsvetkovSC City run -SofiaНШ1:35:311:35:31
56Dobromir Dimov1:35:481:35:36
57Velichko DimitrovAtletic- HaskovoНШ1:35:551:35:49
58Kaloyan Krumov1:36:121:36:12
59Ivaylo Peykov1:36:151:36:11
60Denislav Naydenov1:36:211:36:16
61Kaloyan KrastevAtletic 90 -LukovitНШ1:36:371:36:32
62Nikolay PisarovSC Stratesh Atletik -LovechНШ1:36:451:36:42
63Lyubomir GenovSC Mladost 2012-BlagoevgradНШ1:36:491:36:41
64Milko StefanovSpartak-KojnareНШ1:37:001:36:47
65Georgi SemkovskiSpartak-KojnareНШ1:37:001:36:48
66Ivelin IvanovSCLA Sprint -2020НШ1:37:041:37:02
67Zdravko Stoichkov1:37:161:36:59
68Kaloyan LobutovSC City run -SofiaНШ1:37:291:37:20
69Martin PetrovSC Mladost 2012-BlagoevgradНШ1:37:441:37:36
70Valeriy MozheykoLokomotiv- DryanovoНШ1:39:591:39:53
71Dimitar Michkov1:39:591:39:49
72Petar Lesev1:40:011:39:50
73Andrean KrastevНШ1:40:111:39:47
74Vladislav MarinovSC City run -SofiaНШ1:40:191:40:12
75Miroslav Mirchev1:40:411:40:38
76Ivaylo Marinov1:40:451:40:41
77Emanuel MladenovSC City run -SofiaНШ1:41:371:41:30
78Radoslav GeorgievSC Mladost 2012-BlagoevgradНШ1:41:401:41:27
79Boril DelchinovBeroe - St. ZagoraНШ1:42:091:42:08
80Kostadin Gyumov1:42:191:42:13
81Fero Ferad1:42:231:42:03
82Kalin StoyanovSC City run -SofiaНШ1:42:511:42:44
83Ivaylo Georgiev1:42:511:42:47
84Todor Stoyanov1:43:231:43:19
85Plamen PenevMaratonec -BurgasНШ1:43:241:43:17
86Anton Dobrev1:43:451:43:32
87Shengyun Halil1:43:541:43:44
88Zhivko Panev1:44:101:43:55
89Todor Minev1:44:421:44:33
90Valentin Petkov1:44:521:44:49
91Kaloyan Tatarov1:45:131:44:59
92Atanas DimitrovSC MiziyaНШ1:45:191:45:16
93Mihail Minev1:45:531:45:45
94Kiril Haralanov1:46:241:46:12
95Hristo Panev1:46:361:46:30
96Miroslav SpasovSC Atlet MezdraНШ1:47:151:47:15
97Plamen Merazov1:47:161:47:07
98Petko DilchevSC City run -SofiaНШ1:47:361:47:27
99Daniel Milushev1:47:591:47:40
100Stanislav Stanislavov1:48:071:48:00
101Kristiyan Petrov1:48:121:47:59
102Ivaylo Kirilov1:48:231:48:18
103Ivan Stoyanov1:48:441:48:37
104Nikolay Pavlov1:49:091:48:53
105Nikola Bozhilov1:49:251:49:09
106Alexander NaydenovНШ1:49:291:49:15
107Momchil Naydenov1:49:541:49:41
108Dimitar StoyanovVaya 94 - BurgasНШ1:51:171:51:07
109Dimitar IvanovDobrudza 99- DobrichНШ1:51:591:51:53
110Georgi Vachkov1:52:401:52:29
111Georgi Ognyayov1:53:071:52:56
112Georgi Zhekov1:53:471:53:31
113Veliko Gaberov1:53:481:53:35
114Galin Dyakov1:53:551:53:36
115Venislav Kirilov1:54:321:54:14
116Velko Gerasimov1:54:341:54:17
117Aleksandar GetovНШ1:54:351:54:25
118Nikola Siderov1:54:381:54:27
119Zahari HyuseinSC Mladost 2012-BlagoevgradНШ1:54:551:54:47
120Georgi Simeonov1:55:121:54:52
121Aleksander PeshevНШ1:55:181:54:57
122Andrea FrareНШ1:55:251:55:18
123Ivaylo Hristov1:55:551:55:49
124Lachezar Yovchev1:56:211:56:05
125Guillaume Gillier1:56:221:56:06
126Vasil Dimitrov1:56:461:56:20
127Dobromir Georgiev1:57:091:56:52
128Kamen Mastikov1:57:151:56:56
129David Stoykov1:57:381:57:04
130Simeon Ivanov1:57:401:57:22
131Preslav Naskov1:58:351:58:23
132Plamen Shumanski1:58:461:58:26
133Plamen Shiderski1:59:121:59:03
134Vasil Grancharov1:59:221:58:50
135Yordan Gospodinov1:59:471:59:30
136Georgi Yordanov1:59:481:59:32
137Rosen Rangelov1:59:581:59:42
138Yordan Vasilev2:00:061:59:57
139Ruslan Delchev2:00:432:00:22
140Kristiyan Kirova2:01:002:00:49
141Zhivko Zhelyazkov2:01:502:01:36
142Nikolay Iliev2:01:522:01:45
143Simeon Knizharov2:01:562:01:52
144Lyubomir Velev2:01:562:01:52
145Manol Todorov2:02:562:02:43
146Plamen Stefanov2:03:062:02:39
147Stoyan Zhelyazkov2:03:182:03:02
148Mihail Spasov2:03:482:03:33
149Georgi Gashev2:04:022:03:34
150Pancho Stalev2:04:061:53:57
151Anton Ivanov2:04:092:03:50
152Kenneth Van Schooten2:05:132:04:59
153Petar Hristozov2:05:292:05:17
154Yordan Yordanov2:05:352:05:15
155Stilyan Malakov2:06:182:05:50
156Hristo Gyuzlev2:06:272:06:04
157Atanas Sotirov2:06:412:06:22
158Stoyan Botev2:06:472:06:18
159Ivan Nozhdelov2:06:542:06:47
160Tenyo Dimitrov2:08:062:07:46
161Vasil Pavlov2:08:422:08:20
162Dobrin Dobrev2:08:442:08:31
163Dimitar YanakievSC TangraНШ2:09:162:09:10
164Nikola Yordanov2:09:252:09:24
165Venelin Valchev2:09:282:09:21
166Martin Katsarski2:10:532:10:30
167Tsanyo ArabadzhievLokomotiv 55 G.OryahovitcaНШ2:13:022:12:54
168Desislav Stoyanov2:13:302:13:03
169Georgi Vodenicharov2:14:172:14:06
170Preslav Sotirov2:14:422:14:25
171Zhivko Tonev2:14:502:14:48
172Petar Yordanov2:15:252:15:07
173Boyan Gadzhev2:15:252:15:05
174Ivalin Kostadinov2:16:202:16:04
175Hristo Hhristov2:16:562:16:35
176Dimitar Penkov2:17:272:17:06
177Dimitar Nedinski2:18:292:18:15
178Ivo Zhelyazkov2:18:552:18:34
179Valeri Tchorbadzhiev2:19:062:18:38
180Vasil Nikolov2:20:222:20:17
181Petar Nedyalkov2:22:302:22:02
182Atanas Nozhdelov2:22:432:22:29
183Radoslav BochevSC Olimpiya- VracaНШ2:23:152:23:09
184Yavor Stoilov2:26:402:26:29
185Yuliyan Ivanov2:26:572:26:41
186Ivelin Tenev2:27:142:26:44
187Stoycho Todorov2:27:402:27:26
188Valentin Kolev2:29:512:29:25
189Diyan Trendafilov2:30:552:30:31
190Rumen Radev2:32:282:32:22
191Yordan Mitev2:35:442:35:37
192Milen Georgiev2:36:192:35:58
193Ivelin Delchev2:38:502:38:42
194Valyo Stoykov2:45:432:45:35
195Venelin Videnov2:46:292:46:29
196Simeon Simeonov2:54:462:54:36
DNSDimitar KisyovShampion -SofiaНШ
МястоИмеВремеЧип
1Nadezhda Angelova3:04:043:04:01
2Ivelina Madzharova3:13:423:13:34
3Borislava Videva3:21:173:21:15
4Mariya Mihaylova3:24:153:24:09
5Ekaterina Mozheyko3:26:573:26:53
6Niya Yotova3:27:253:27:21
7Ginka Shavuleva3:31:413:31:37
8Neli Angelova3:32:323:32:23
9Dima Gacheva3:46:203:46:01
10Malina Ivanova3:49:233:49:10
11Radostina Ivanova3:52:253:52:03
12Desislava Vasileva4:14:204:14:02
13Mariana Manoleva4:26:134:25:49
14Greta Momcheva4:38:524:38:27
15Petya Stateva4:50:164:49:48
16Dobrina Eneva4:52:574:52:34
17Toni Gancheva5:16:575:16:29
18Zlatina Altancheva5:39:505:39:24
МястоИмеВремеЧип
1Omer Alkanoglu2:31:152:31:15
2Shaban Mustafa2:32:002:32:00
3Aleksandar Spasov2:46:242:46:23
4Nikola Kondarev2:47:032:47:01
5Ivan Zagorov2:53:492:53:45
6Ilia Kutsarov2:56:482:56:43
7Krasimir Chotov3:00:043:00:01
8Igor Jakimovski3:01:343:01:34
9Yordan Stoykov3:08:253:08:22
10Nikolay Surchev3:21:533:21:48
11Hristo Genadiev3:28:253:28:20
12Todor Dakov3:31:213:31:18
13Ivan Stanchev3:38:113:38:06
14Alexander Nakov3:39:123:39:09
15Kaloyan Kolev3:40:573:40:34
16Stiliyan Nenov3:42:053:41:37
17Borislav Lakov3:42:493:42:39
18Stanimir Statev3:49:413:49:29
19Yordan Dimov3:57:253:57:20
20Svetoslav Slavov4:07:574:07:44
21Aleksandar Ivanov4:11:284:11:22
22Ivan Ilev4:12:464:12:23
23Ventsislav Grancharov4:17:404:17:35
24Dimitar Dimitrov4:20:484:20:45
25Rusko Kadiev4:22:274:22:11
26Anton Kadiev4:22:274:22:10
27Hristo Dimitrov4:29:264:29:16
28Martin Panayotov4:31:324:31:07
29Ivan Ivanov4:38:194:37:56
30Lyubomir Penev4:48:254:48:01
31Jean Marie4:51:314:51:04
32Ivan Stoyanov4:52:124:52:06
33Marin Dimitrov4:58:524:58:43
34Allan Kay5:06:485:06:24
35Ilia Iliev5:07:105:06:42
36Zhivko Atanasov5:13:535:13:23
37Alexander Georgiev5:24:425:24:23

Вижте още

Резултати от XL Плана 2022

Резултати от XL Плана 2022

На състезанието в Плана традиционно за почти всеки XLkmrun имаше избор от три дистанции – къса, средна и дълга. В този случай дължините бяха 5.5км, 11км и 16.5км.

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

Резултати от Sunrise Cliffs 2022

В районът на Шабла, най-източната точка на България, за втора поредна година се проведе състезанието Sunrise Cliffs. Трасето достига до дивите брегове на Тюленово

Резултати от Видин Рън 2022

Резултати от Видин Рън 2022

Във Видин се проведе първия пробег Видин рън, който е част от веригата Run Bulgaria. Трасето бе с дължина с 6км и премина през повечето забележителности на града.